دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۶:۴۷Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تگرگ»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- مدیریت بحران استانداری هرمزگان نسبت به رگبار پراکنده باران، رعد و برق با احتمال بارش تگرگ و تند باد لحظه ای، وزش باد نسبتا شدید و مواج شدن دریا در هرمزگان هشدار داد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان با صدور هشدار زرد نسبت به تغییرات گسترده جوی در استان و احتمال بارش تگرگ و تند باد لحظه ای و اختلال در ترددهای دریایی، هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- فرماندار هشترود گفت: خسارت حوادث غیرمترقبه شامل خشکسالی، سیل، یخبندان، طوفان و تگرگ به محصولات زراعی این شهرستان حدود 670 میلیارد تومان برآورد شد که بیش از 470 میلیارد تومان آن از ناحیه خشکسالی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، جاری شدن روان آب موقت در مسیل ها، بالا آمدن ناگهانی آب رودخانه ها، احتمال رانش و لغزش، احتمال تگرگ و برخورد صاعقه را از جمله مخاطرات سامانه بارشی پایان هفته دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاوت بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: به نظر می رسد انگورهای تولیدی در این استان در سال جاری به علت بارش تگرگ در فصل بهار و بروز خشکسالی وضعیت بازارپسندی خوبی نداشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: وقوع سیل و تگرگ پنجم شهریورماه جاری در چهار شهرستان استان 991 میلیارد و634 میلیون ریال به بخش های مختلف کشاورزی خسارت وارد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی هرمزگان، امروز در ارتفاعات استان رگبار باران و رعد و برق با احتمال تگرگ و تند باد لحظه ای پیش بینی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش 10 تا 15 درجه ای متوسط دمای هوای استان خبر داد و عنوان کرد: از عصر فردا شاهد بارندگی، رعد و برق، وزش باد شدید و خیلی شدید و تگرگ به ویژه در عصر و شب خواهیم بود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۶:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور نسبت به سیلاب ناگهانی و احتمال خسارت به محصولات کشاورزی در اثر جاری شدن روان آب در مسیل ها هشدار داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- یوسفی- رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی از خسارت 988 میلیارد ریالی تگرگ و سیلاب طی هفته گذشته در استان خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۰۲    
معاون رئیس سازمان ومدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند از تجهیز 100 هکتار از اراضی کشاورزی و باغ های روستای زنوزق به سامانه ضد تگرگ خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۶:۳۳    
از امروز با احتمال تقویت سامانه بارشی و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و بارش باران و تگرگ پیش بینی میشود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۸:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران همراه با رعد و برق در چهار استان کشور و احتمال وارد شدن خسارت به محصولات کشاورزی هشدار داد و توصیه هایی را به کشاورزان، دامداران و عشایر ارایه کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز جمعه 12 شهریور در استان های اردبیل، گیلان و مازندران و روز شنبه 13 شهریور در استان های گیلان، مازندران، گلستان و اردبیل، رگبار باران با رعد و برق و وزش باد شدید و احتمال بارش تگرگ پیش بینی می شود.
میانه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۵:۵۵    
بارش شدید باران در تبریز باعث آب گرفتگی معابر و زیرگذرهای تبریز و سیل در برخی مناطق تبریز شده است. به گزاش میانه نیوز به نقل از تسنیم، با ورود سامانه بارشی به استان آذربایجان شرقی، شهر تبریز از ظهر امروز بارش شدید باران همراه با رعدوبرق و وزش باد را تجربه کرده است. ...
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۲:۴۶    
سلامت نیوز : تخریب پوشش جنگلی-مرتعی باز هم در گلستان حادثه آفرید؛ اینبار گلیداغ در جوار منهی الیه جنگل های هیرکانی شمال ایران قربانی این حادثه است. به گزارش سلامت نیوز ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون برنامه ریزی فرمانداری رازو جرگلان گفت: بارش های سیل آسا و تگرگ 2 روز گذشته، 70 میلیارد ریال به محصولات زراعی و باغی این شهرستان مرزی خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۹:۵۹    
گنبدکاووس - ایرنا - طوفان، بارش باران و تگرگ تابستانه که از شب گذشته در برخی مناطق شرقی گلستان آغاز شده بود پس از چندساعت، علاوه بر آبگرفتگی برخی معابر شهری، موجب بروز خسارت به ساکنان روستاهای این مناطق شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۵:۱۱    
ایسنا/خراسان شمالی فرماندار راز و جرگلان از بروز خسارت سیل و تگرگ به بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۰    
حوزه/ مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم(علیه السلام) رازوجرگلان گفت: با بارش عصر دیروز باران و تگرک در شهر راز و جاری شدن سیلاب شدید متاسفانه باعث فروریختگی قسمت زیادی از دیوارها و خسارت به زیرساخت های این مدرسه شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۳    
بجنورد- عصر پنجشنبه بارش باران و تگرگ موجب آبگرفتگی معابر و خسارت شدید به بخش کشاورزی خراسان شمالی بخصوص شهرستان راز و جرگلان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۶    
باران و تگرگ رگباری دیشب، به 5 منزل مسکونی در روستا های پلی علیا و یانبلاق بخش گلیداغ مراوه تپه خسارت زد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۲۵    
گنبدکاووس - ایرنا - بخشدار گلیداغ از توابع شهرستان مرزی مراوه تپه در منتهی الیه شرق استان گلستان گفت که بر اثر بارش شدید و رگباری باران و تگرگ دیشب /چهارم شهریور/ و جاری شدن روان آب، 6 واحد مسکونی، پنج واحد دامداری، برخی مزارع کشاورزی و معابر 2 روستای پلی علیا و یانبلاق این بخش دچار خسارت شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان با پیش بینی کاهش 5 درجه ای دما، درباره جاری شدن رواناب هشدار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: سیل و بارش تگرگ امروز-پنجشنبه- به بخش کشاورزی شهرستان مرزی راز و جرگلان خسارت وارد کرد که میزان آن در دست بررسی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان عنبرآباد گفت: طوفان، باران شدید و تگرگ در روز های اخیر 225 میلیارد تومان به نخیلات شهرستان عنبرآباد خسارت زد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
در هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی آمده است: از بعدازظهر امروز (2 شهریور) وقوع رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید موقتی، خیزش گرد و خاک و در مناطق مستعد بارش تگرگ در شمال شرق، شمال و غرب هرمزگان، جنوب و جنوب غرب کرمان، شرق فارس و شمال آذربایجان غربی پیش بینی می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - بخشدار کجور با اشاره به بارش باران و تگرگ شامگاه گذشته گفت که سیلاب ، بخشی از زیرساخت ها و تعدادی از بناهای مسکونی در نقاط روستایی و شهری این بخش تاریخی و کوهستانی خسارت زد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی استان تهران، طی اطلاعیه ای آب وهوای استان تهران را به همراه رگبار، باران، رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی کرد، همچنین بالا آمدن سطح آب رودخانه ها و برخورد صاعقه و تگرگ در ارتفاعات را هشدار داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- وقوع توفان همراه با بارش شدید و تگرگ در آخرین روز مردادماه 1400 به بخشی از مزارع کشاورزی، باغی و صیفی جات روستای چاه نهر لارستان فارس خسارت زد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در ارتفاعات هرمزگان بویژه نواحی شرقی و شمالی با رشد ابر، رگبار باران، رعد و برق گاه تگرگ و تند باد لحظه ای پیش بینی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
امروز بعد از ظهر و شب در مناطق مرتفع و مستعد استان رشد ابر و رعد و برق، رگبار باران و گاه تگرگ، تند باد لحظه ای با احتمال گرد و غبار و سیلابی شدن رودخانه های فصلی پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: بعدازظهر امروز رگبار باران و رعدوبرق، وزش بادشدید موقت ، گرد و خاک و در مناطق مستعد بارش تگرگ ، در جنوب و ارتفاعات کرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات هرمزگان پیش بینی می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای امروز (چهارشنبه) رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ را برای هفت استان کشور پیش بینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۰۸:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی برای امروز (چهارشنبه) رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ را برای هفت استان کشور پیش بینی کرد.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی، آمده است: از ظهر امروز (26 مرداد) در استان های مازندران، ارتفاعات شرقی تهران، هرمزگان و نیمه جنوبی کرمان رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: با توجه به مواج شدن دریا و وقوع رگبار باران در روزهای آتی هم استانی های عزیز از تردد با شناورهای سبک در خلیج فارس و دریای عمان و همچنین قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی ، صعود به ارتفاعات و چرای دام در مناطق مرتفع خودداری کنند.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار باران و رعد و برق در هفت استان هشدار داد. احتیاط در عبور از حاشیه رودخانه ها و مسیل ها ازتوصیه های این سازمان در چنین شرایط آب و هوایی است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی با اشاره به احتمال رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و بارش تگرگ در برخی استان ها، نسبت به بالا آمدن ناگهانی سطح آب رودخانه های فصلی در برخی مناطق هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۹    
سازمان هواشناسی برای هفته جاری در استان کرمان برای نیمه جنوبی و غرب استان ناپایداری های جوی، رگبار و رعد و برق، در مناطق مستعد بارش تگرگ و وزش تند بادهای لحظه ای پیش بینی کرد.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۸:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: با توجه به مواج شدن دریا و وقوع رگبار باران در روزهای آتی هم استانی ها از تردد با شناورهای سبک در خلیج فارس و دریای عمان و همچنین قرارگیری در حریم رودخانه های فصلی و صعود به ارتفاعات خودداری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی با صدور هشدار سطح زرد در خصوص احتمال رگبار باران،رعد وبرق و در مناطق مستعد بارش تگرگ هشدار داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق در برخی استان ها و افزایش ارتفاع موج تا 1.5 متر در خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان هشدار داد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ آورده است: وقوع رگبار باران و رعدوبرق ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
اداره کل هواشناسی مازندران روز شنبه با اعلام هشدار سطح زرد، پیش بینی کرد که با عبور موج کم دامنه از تراز میانی جو و شکل گیری جریانات مرطوب شمالی، هوای استان از بعد از ظهر فردا یکشنبه تا چهارشنبه هفته جاری بویژه در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب با رگبار باران گاهی با وقوع رعد و برق ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناسان کشاورزی پیش بینی کردند امسال بیش از 121 هزار تن انگور از چهارهزار و 500 هکتار تاکستان شهرستان شاهرود برداشت شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۴:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ آورده است: از امروز (20 مردادماه) تا فردا (21 مردادماه) وقوع رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد بارش تگرگ در دامنه و ارتفاعات در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۷:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
در هشدار زرد رنگ سازمان هواشناسی آمده است: طی امروز و فردا (19 و 20 مرداد) وقوع رگبار باران و رعدوبرق، وزش بادشدید موقتی و در مناطق مستعد بارش تگرگ در دامنه و ارتفاعات شمال آذربایجان غربی، شمال و شرق آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، هرمزگان، جنوب کرمان و سیستان و بلوچستان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی استان سمنان با توجه به مخاطرات باران پراکنده، رگبار، باد شدید و احتمال تگرگ تا پایان هفته، هشدار زرد اعلام کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ویدئویی از بارش تگرگ در ابوظبی امارات، آن هم در دمای هوا بالای 50 درجه را ببینید. منبع: خبرفوری