شنبه ۱۲ آذرساعت ۲۳:۰۵Dec 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تگرگ»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۷:۴۵    
طوفان، گردباد و تگرگ شدید در ایالات جنوبی آمریکا موجب خسارت گسترده در آلاباما شده است.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۵:۲۷    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، اسدالله کارگر رییس اتحادیه میوه و تره بار در گفت و گو با برنامه نمودار درباره وضعیت بازار میوه گفت: به دلیل آنکه باغات و زمین های کشاورزی در شش ماهه اول دچار آفت و تگرگ زدگی نشده اند امسال بخش میوه به شکل فراوان در بازار موجود بوده است. ...
نی نی بان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حتی یک تگرگ آخرالزمانی نیز نتوانست نمایش دولچه و گابانا را لغو کند. در ادامه یادداشت های آنا وینتور سردبیر مجله ووگ از این فشن شو را مطالعه خواهید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی از اواسط روز چهارشنبه خوزستان را تحت تاثیر قرار می دهد که سبب رگبار پراکنده همراه با وزش باد به نسبت شدید با احتمال ریزش تگرگ و رعد و برق به ویژه در نیمه شمالی استان خواهد شد؛ این بارش در بقیه نقاط استان به صورت نقطه ای پیش بینی می شود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تگرگ ویرانگر در مرسین ترکیه آسیب های شدیدی به مزارع و باغات کشاورزان زد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۰    
بر اساس بررسی آخرین نقشه های هواشناسی، فعالیت سامانه بارشی حاکم بر جو منطقه تا اواسط روز یکشنبه هفته آینده تداوم خواهد داشت.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان هواشناسی نسبت به تشدید فعالیت سامانه بارشی در پنج استان و احتمال وقوع سیل و قطعی برق در روستاهای سردسیر و صعب العبور هشدار داد. ...
سازمان هواشناسی در اطلاعیه ای نسبت به وزش باد شدید، رعدوبرق و بارش تگرگ در برخی مناطق کشور و در اتفاعات هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از پیش بینی بارش باران و تگرگ برای کرمانشاه خبر داد.
رهیاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۰:۲۸    
اداره کل هواشناسی خوزستان نسبت به وقوع رگبار و تگرگ در استان هشدار داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به فعالیت سامانه بارشی در 18 استان همچنین افزایش آلودگی هوا در تهران و کرج هشدار داد. به گزارش ایسنا، سازمان هواشناسی با صدور هشدار زردرنگ از فعالیت سامانه بارشی و بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی ...
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان هواشناسی در هشدار سطح زرد از فعالیت سامانه بارشی طی امروز و فردا در شمال سیستان و بلوچستان، کرمان، شمال و غرب هرمزگان، جنوب فارس، مرکز جنوب و جنوب غرب کرمان خبر داد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز در 12 استان کشور بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی، در ارتفاعات بارش برف و در نقاط مستعد تگرگ پیش بینی می شود.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز در 12 استان کشور بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی، در ارتفاعات بارش برف و در نقاط مستعد تگرگ پیش بینی می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۱    
سازمان هواشناسی اعلام کرد: امروز در 12 استان کشور بارش باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی، در ارتفاعات بارش برف و در نقاط مستعد تگرگ پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۱    
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: تا اواسط وقت امروز، احتمال بارش تگرگ در نقاط مستعد استان، وزش باد شدید و در برخی نقاط نیز وجود مه و کاهش دید پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی تا اواسط وقت جمعه بر روی استان فعال است در این مدت سبب رگبارو رعد و برق، وزش باد شدید موقتی و در نقاط مستعد ریزش تگرگ خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: طی امروز و فردا با فعالیت سامانه بارشی در سطح استان و روی دریا در مناطق مستعد احتمال ریزش تگرگ پیش بینی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
فارس : مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی امروز پنج شنبه در خصوص وقوع رگبار، باران، رعد و برق و تگرگ با احتمال خسارت، هشدار سطح نارنجی صادر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۰۵    
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از عصر امروز بر سرعت وزش باد افزوده خواهد شد و بارش های رگباری توام با رعد و برق آغاز خواهد شد. همچنین در نواحی سردسیر و مرکزی استان احتمال بارش تگرگ وجود دارد.
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ محمد سبزه زاری اظهار کرد: همان طور که انتظار می رفت با تاثیر سامانه بارشی شاهد افزایش ابر و بارش باران در برخی نقاط استان خوزستان هستیم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۵    
مشهد کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: فردا از اوایل شب بتدریج رگبار باران و رعدوبرق با احتمال تگرگ در مناطقی از مرکز، شمال غرب و غرب خراسان رضوی آغاز می شود.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۵:۰۳    
بخش مهمی از سندهای مربوط به دوره صفویه، در مرکز اسناد آستان قدس رضوی، به موضوع امدادرسانی و کمک به آسیب دیدگان از حوادث طبیعی اختصاص دارد که ما در چند نوبت، برخی از آن ها را با هم بررسی کردیم و نشان دادیم متولیان آستان قدس چگونه با تعدیل اجاره موقوفات و نیز کمک به بازسازی زیرساخت ها ...
سازمان هواشناسی کشور نسبت به نفوذ سامانه بارشی و احتمال خسارت به محصولات و ادوات کشاورزی در هشت استان هشدار داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۹    
اداره کل هواشناسی استان مرکزی نسبت به وقوع بارش های رگباری باران، تگرگ و احتمال آبگرفتگی معابر در سطح استان طی روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هشدار زرد صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۴۲   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش باران در سایر نقاط کشور، بارش برف و تگرگ در ارتفاعات و همچنین تداوم کاهش کیفیت و آلودگی هوا در تهران و البرز طی دو روز آینده خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۲:۴۰    
عربستان ساعاتی پیش شاهد بارش شدید تگرگ با دانه های درشت بود.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عربستان ساعاتی پیش شاهد بارش شدید تگرگ با دانه های درشت بود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۶    
در این ویدئو تصاویری از بارش شدید تگرگ در عربستان سعودی را مشاهده خواهید کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از روز چهارشنبه و آغاز سه روز بارندگی در نیمی از استان های کشور خبر داد. به گزارش ایرنا از سازمان هواشناسی، زمان شروع بارش ها روز چهارشنبه و پایان آن روز جمعه همراه با وزش باد شدید موقتی، در نواحی گرمسیر رعدوبرق ...
خوزنامه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۸:۳۸   + ۴۲ سایت دیگر  
خوزنامه| سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی، وزش باد شدید موقتی، در نواحی گرمسیر رعدوبرق، در ارتفاعات بارش برف و در نقاط مستعد تگرگ خبر داد. بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، این وضعیت جوی در روز چهارشنبه ( 25 آبان ماه) در آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، قزوین، قم، البرز، تهران ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: سامانه بارشی تا اوایل وقت فردا یکشنبه به تناوب سبب رگبار باران و رعد و برق و وزش تندباد لحظه ای در بیشتر نقاط خوزستان (به ویژه در مناطق شمالی و شرقی) و احتمال ریزش تگرگ در نقاط مستعد استان خواهد شد.
سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار سطح نارنجی از تشدید فعالیت سامانه بارشی خبر داد که با بارش باران، برف و تگرگ همراه بوده و منجر به آب گرفتگی معابر و سیلاب در مناطق مستعد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۶:۴۷    
کارشناس هواشناسی لرستان گفت: بارش باران، گاهی رعد و برق، افزایش سرعت وزش باد تا بازه قابل ملاحظه و شدید موقتی، برای مناطق مستعد، ریزش تگرگ و برای ارتفاعات، مناطق کوهستانی و سردسیر استان، رگبار برف پیش بینی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: براساس نظر کارشناسان و تیم های ارزیاب این سازمان بارش باران و تگرگ در هفته گذشته، 190 میلیارد تومان به محصولات کشاورزی این استان خسارت وارد کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان هواشناسی امروز (جمعه 20 آبان) در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گیلان، مازندران، اردبیل، کردستان، زنجان، کرمانشاه، لرستان، خوزستان، ایلام، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، مرکزی، همدان، نیمه شمالی فارس، بوشهر، نیمه غربی اصفهان، قم، قزوین ...
آوای رودکوف   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اکبر زکی نژاد گفت :بارش شدید باران و تگرگ امسال تاکنون بالغ بر 6 میلیارد تومان به بخش کشاورزی بهمئی خسارت وارد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۹:۱۲   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سازمان هواشناسی از ادامه فعالیت سامانه بارشی و نفوذ سامانه جدید تا روز یکشنبه (22 آبان) خبر داد که موجب بارش باران، رعدوبرق، تگرگ و در مناطق سردسیر بارش برف خواهد شد و پیش بینی کرد که بارندگی ها امروز (جمعه) در بیش از 20 استان تداوم یابد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۷:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا_ رئیس مرکز عملیات اضطراری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، گفت: تهرانی به دلیل بارش باران و تگرگ از صعود به ارتفاعات و قله ها خودداری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر با اشاره به بارندگی همراه با تگرگ در استان گفت: بر اساس بررسی های انجام شده 234 میلیارد تومان به بخش های خط انتقال و توزیع برق، واحدهای مسکونی، کشاورزی و دامی این استان خسارت وارد شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۳:۵۲   + ۴۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: براساس پیش بینی و صدور اخطار وضعیت زرد از سوی هواشناسی، امروز (پنجشنبه) احتمال بارش باران، رگبار، تگرگ و حتی بارش برف در ارتفاعات وجود دارد که در چنین شرایطی لازم است شهروندان به لغزندگی معابر و پرهیز از اقامت کنار رودخانه ها توجه کنند.
سلام نو / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۸:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مرتضی مرادی پور معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر، از آماده باش در دو استان خوزستان و بوشهر در پی هشدار هواشناسی درباره بارش شدید باران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیر کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از امروز تا اوایل هفته آینده با گذر امواج ناپایدار جو بر روی خلیج فارس و در سطح استان وقوع رگبار پراکنده باران، و در مناطق مستعد احتمال ریزش تگرگ دور از انتظار نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: بارش باران و تگرگ در 12 آبان، 190 میلیارد تومان به محصولات کشاورزی این استان خسارت وارد کرده است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۲۳:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر با هشدار نسبت به بارش شدید باران در بخش های از دو استان بوشهر و خوزستان از آماده باش جمعیت هلال احمر برای مقابله با حوادث احتمالی خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۲۰:۱۵   + ۵۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سازمان هواشناسی کشور از بارش برف، باران و تگرگ وزش باد شدید، رعد و برق و خیزش گرد و خاک در مناطق مختلف کشور خبر داد.
اعتدال   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۵:۳۶   + ۴۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران اضافه کرد: با توجه به گزارشات، بالا آمدن رودها، کانال های آب و مسیل ها متصور است و بر همین اساس شهروندان باید هوشیار باشند از توقف در اطراف رودخانه ها خودداری و حداقل تا روز سه شنبه از کوهنوردی اجتناب کنند چرا که بارش پراکنده برف و باران ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بارش شدید باران و ریزش تگرگ در 12 آبان بسیاری از مزارع گوجه فرنگی بوشهر، در بخش ارم شهرستان دشتستان را از بین برد؛ این اتفاق در حالی رخ داده است که امسال سطح زیر کشت گوجه فرنگی پاییزه در استان بوشهر نسبت به پارسال کاهش یافته بود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر با ورود موج سرما از نیمه دوم آبان به کشور، در حالی که برداشت گوجه فرنگی به دلیل آغاز فصل سرد سال در سایر استان ها متوقف شده، کشاورزان استان بوشهر برداشت خارج از فصل این محصول را آغاز می کنند تا تامین کننده نیاز مردم در سراسر کشور باشد ...