شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۴:۰۹Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تگرگ»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان کارشناس پیش بینی اداره کل هو شناسی استان کرمان گفت: تا پایان هفته جاری شاهد ناپایداری های جوی به صورت افزایش ابر، رگبار باران گاهی همراه با رعد و برق، احتمال بارش تگرگ در مناطق مستعد و وزش تندبادهای لحظه ای در استان خواهیم بود.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: از روز سه شنبه هفته جاری نیز با ورود سامانه بارشی به نیمه شمالی استان خراسان رضوی، بارش های رگباری همراه با رعد و برق و تگرگ این مناطق را فرا خواهد گرفت.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: طی امروز (شنبه) در نقاطی از استان به یژه ارتفاعات ناپایداری جوی پیش بینی می شود که احتمال تقویت نقطه ای این سامانه بارشی و رخداد تگرگ دور از انتظار نیست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۹    
کرمان- ایرنا- رییس پلیس راه بم زاهدان از بازگشایی مسیر ارتباطی روستایی دارزین به دهبکری خبر داد و گفت: این مسیر یکشنبه هفته جاری به دلیل بارش باران و تگرگ و جاری شدن آب رودخانه مسدود شده بود شامگاه امروز (جمعه) بازگشایی شد.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۴۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار فعالیت سامانه بارشی در کشور طی امروز تا دوشنبه هفته آینده از احتمال سیلاب، تگرک و خسارت به محصولات کشاورزی خبر داد.
سلام نو / آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۸:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
با ورود سامانه بارشی از غرب به تدریج بارش باران در مناطقی از غرب، شمال غرب و ارتفاعات زاگرس مرکزی آغاز می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۲۳:۴۶    
بارش شدید تگرگ زحمت گندم کاران قلعه گنج در استان کرمان را بر باد داد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۹:۴۹    
سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید در بیشتر استان های کشور از روز جمعه (31 فروردین) تا دوشنبه (3 اردیبهشت) خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : سازمان هواشناسی کشور نسبت به فعالیت سامانه بارشی هشدار سطح زرد در خصوص رگبار باران، رعد و برق، وزش باد شدید موقت، برخی نقاط گردوخاک، در نقاط مستعد بارش تگرگ را صادر کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان اعلام کرد: طبق بررسی آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز تداوم ناپایداری های جوی به صورت رگبار باران، رعد و برق و بارش تگرگ در مناطق مستعد و وزش تندباد های لحظه ای در سطح استان به ویژه مناطق مرکزی را خواهیم داشت.
هواشناسی استان اردبیل هشدار سطح زرد شماره 4 را صادر کرد و رگبار باران و رخداد رعدوبرق در ساعات بعدازظهر و عصر را نوع مخاطره آن اعلام کرد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۸   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سازمان هواشناسی کشور با صدور هشدار زردرنگ از وقوع رگبار باران، رعدوبرق، وزش بادشدید موقت، برخی نقاط گرد و خاک و در نقاط مستعد از تگرگ خبر داد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۱    
ایسنا/اردبیل از عصر امروز تا روز یکشنبه (2 اردیبهشت) با توجه به شرایط فصلی و محلی در بعضی ساعات شاهد افزایش ابر و بارش باران به صورت رگبار و رعدوبرق و در مناطق مستعد به صورت تگرگ پیش بینی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی ضمن اشاره به وزش باد در اواخر هفته در سطح استان، گفت: اوایل هفته آینده در سطح استان به ویژه برای مناطق جنوبی و غربی رگبار باران توام با رعدوبرق با احتمال بارش تگرگ پیش بینی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۵:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
صادق ضیاییان در گفت و گو با ایران اکونومیست درباره وضعیت مناطق کوهستانی کشور طی پنج شنبه (30 فروردین ماه) اظهارکرد: پنج شنبه تداوم بارش های رگباری و گاهی رگبار شدید، توام با رعدوبرق و تگرگ و وقوع تندباد موقتی در بخش های جنوب شرقی کشور و ارتفاعات کرمان و شرق هرمزگان پیش بینی می شود ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سرویس عمومی جهان صنعت نیوز، صادق ضیائیان مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه امشب چهارشنبه در استان های کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، جنوب خراسان رضوی، برخی مناطق فارس، نیمه جنوبی و شرق اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی رگبار، رعدوبرق ...
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای استان های کرمان، هرمزگان و سیستان وبلوچستان هشدار سطح نارنجی وقوع سیلاب، آب گرفتگی، طغیان رودخانه ها و خسارت به کشاورزان صادر کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی و زرد از بارش شدید باران و تگرگ همراه با رعد و برق و وزش باد و احتمال وقوع سیل و طوفان در 4 استان خبر داد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی فعالیت سامانه بارشی در استان های کرمان، سیستان و بلوچستان و نیمه شرقی هرمزگان از رگبار باران، رعد و برق، وزش باد شدید موقت، گردوخاک و تگرگ در این مناطق و خطر طغیان رودخانه ها خبر داد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی شرایط جوی این استان تا پنجشنبه شب ناپایدار است و با توجه به ماهیت رگباری بارش ها، وقوع روان آب پیش بینی می شود. ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۴۸ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی فعالیت سامانه بارشی در استان های کرمان، سیستان و بلوچستان و نیمه شرقی هرمزگان از رگبار باران، رعد و برق، وزش باد شدید موقت، گردوخاک و تگرگ در این مناطق و خطر طغیان رودخانه ها خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی و زرد از بارش شدید باران و تگرگ همراه با رعد و برق و وزش باد و احتمال وقوع سیل و طوفان در 4 استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان گفت: از چهارشنبه تا شب پنج شنبه در برخی نقاط استان رگبار و رعد و برق شدید و بارش تگرگ و تند باد شدید موقتی پیش بینی می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی های سازمان هواشناسی برخی نقاط شاهد بارش باران، تگرگ و وزش باد خواهند بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارش های رگباری همراه با رعد و برق و تگرگ از عصر امروز، چهارشنبه مناطق جنوبی استان را فرا می گیرد.
پیام فوری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پیام فوری به نقل از ایرنا، امروز (چهارشنبه) در استان های کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، جنوب خراسان رضوی و برخی مناطق واقع در فارس، نیمه جنوبی و شرق اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی، رگبار باران و رعد و برق، وزش باد شدید موقت و در برخی مناطق رخداد تگرگ پیش بینی می شود ...
بیتوته   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز چهارشنبه 29 فروردین در خراسان جنوبی رگبار شدید باران، رعدوبرق، وزش باد شدید، تگرگ و در برخی نقاط نیز خیزش گردوخاک پیش بینی می شود ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز چهارشنبه 29 فروردین در خراسان جنوبی رگبار شدید باران، رعدوبرق، وزش باد شدید، تگرگ و در برخی نقاط نیز خیزش گردوخاک پیش بینی می شود ...
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۸   + ۳۴ سایت دیگر  
به گزارش سرویس عمومی جهان صنعت نیوز، پیش بینی کلی نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی نشان می دهد امروز چهارشنبه در استان های کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، یزد، جنوب خراسان رضوی، برخی مناطق فارس، نیمه جنوبی و شرق اصفهان و ارتفاعات زاگرس مرکزی رگبار، رعدوبرق ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۱   + ۴۶ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی از تداوم فعالیت سامانه بارشی در برخی مناطق کشور طی امروز و فردا خبر داد و اعلام کرد: در 5 استان بارش های شدید روی می دهد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز چهارشنبه 29 فروردین در خراسان جنوبی رگبار شدید باران، رعدوبرق، وزش باد شدید، تگرگ و در برخی نقاط نیز خیزش گرد وخاک پیش بینی می شود ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز چهارشنبه 29 فروردین در خراسان جنوبی رگبار شدید باران، رعدوبرق، وزش باد شدید، تگرگ و در برخی نقاط نیز خیزش گرد وخاک پیش بینی می شود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۲۰:۱۰    
با تشدید فعالیت سامانه بارشی در مناطق وسیعی از جنوب و جنوب شرق کشور، هموطنان مان در 5 استان پهناور شاهد بارش شدید باران و گاه تگرگ همراه با رعدوبرق، وزش باد شدید و گردوخاک هستند که در نتیجه آن تردد در این استان ها دشوار شده ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۹:۵۷    
تصاویری از بارش تگرگ در راسک سیستان و بلوچستان را مشاهده می نمایید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۸:۰۵    
ویدئویی از بارش شدید تگرگ در راسک، سیستان و بلوچستان را مشاهده می کنید.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به صدور هشدار نارنجی و زرد از فعالیت سامانه بارشی طی امروز همراه با بارش های رگباری، رعدوبرق و احتمال تگرگ، وزش باد به نسبت شدید، گاهی تندباد لحظه ای در مناطق مستعد خبر داد.
گام خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۷    
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد رگبار باران و ریزش تگرگ در برخی از مناطق این استان تا روز چهارشنبه (فردا) ادامه دارد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد رگبار باران و ریزش تگرگ در برخی از مناطق این استان تا روز چهارشنبه (فردا) ادامه دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا - معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد رگبار باران و ریزش تگرگ در برخی از مناطق این استان تا روز چهارشنبه (فردا) ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اعلام اینکه سامانه بارشی تا روز چهارشنبه در اصفهان فعالیت دارد، گفت: بارش های رگباری گاهی همراه با رعد و برق و احتمال تگرگ و بارش برف در ارتفاعات و مناطق سردسیر و مه آلودگی در مناطق مستعد دور از انتظار نخواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۱    
بارش شدید باران و رعد و برق در شمال قطر. بارش برف تازه در مناطق مرتفع کشمیر. وقوع سیل در بحرین در پی بارش های سیل آسا. سیل شدید به دلیل باران های سیل آسا در کوازولو ناتال آفریقای جنوبی. سیل شدید در شبه جزیره سامانا، جمهوری دومینیکن. بارش تگرگ شدید در شمال غرب عربستان سعودی.
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۶۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار بارش های شدید از آب گرفتگی گسترده معابر،سرریز سدها، انسداد راه ها، تخریب پل، اختلال جدی در سفر و خسارت به کشاورزان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بارش های رگباری همراه با رعد و برق وزش باد شدید و در برخی مناطق تگرگ به استان های جنوبی می رسد.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۲    
گروه فیلم: تصاویری از لحظه بارش تگرگ در شهرستان راسک، سیستان و بلوچستان منتشر شده است. ....
رویداد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۴۱    
ویدیویی عجیب از بارش تگرگ در راسک سیستان و بلوچستان را در ادامه مشاهده می کنید.