چهارشنبه ۰۲ اسفندساعت ۱۸:۰۸Feb 2024 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنوب تهران»

خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ری- معاون بهداشت، درمان و دفاع زیستی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از راه اندازی بیمارستان نیروهای مسلح 9 دی در شهرری خبر داد.
الف   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 102 هزار لیتر سوخت قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش سوخت کشف شده را بیش از 2.5 میلیارد تومان برآورد کرده اند.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۲    
کارشناس واحد گسترش مرکز بهداشت جنوب تهران از اجرای طرح پنجشنبه های نیکوکاری خبر داد.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۲    
کارشناس واحد آموزش مرکز بهداشت جنوب تهران از برگزاری جلسه آموزشی بهداشت و حفاظت فردی در خوابگاه های پردیس بین الملل خبر داد.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۷    
واحد بحران مرکز بهداشت جنوب تهران جلسه هماهنگی پدافند غیرعامل و انفورماتیک در خصوص آمادگی در مقابل تهدیدات سایبری را برگزار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
جشنواره "شهر شهدا" در فرهنگسرای خاوران در جنوب تهران آغاز به کار کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۰۰:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
فروشنده مشروبات تقلبی که به خاطر مرگ و نابینایی دو نفر به دیه محکوم شده بود پس از شکسته شدن حکمش از سوی قضات دیوان عالی کشور ، مبتنی بر درخواست قصاص متهم در شکایت اولیای دم، بار دیگر در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۲۲:۰۰    
زمستان سال 99 دو پسر جوان به نام های شهرام و نوید به خاطر مسمومیت با الکل به بیمارستانی در جنوب تهران منتقل شدند. شهرام در بخش مراقبت های ویژه بستری اما ساعتی بعد تسلیم مرگ شد. نوید هم درصد بالایی از بینایی چشم راستش را از دست داد. با اعلام موضوع به پلیس تحقیقات آغاز شد [...]
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۳    
واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد مرکز بهداشت جنوب تهران کارگاه آموزشی اختلالات روانپزشکی، مصاحبه بالینی و مهارت ارتباط موثر را برگزار کرد.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۵:۲۳    
زهرا مختاری نیا، مسئول تربیت بدنی این مرکز گفت روز چهارشنبه 24 بهمن 1402 خانم های مرکز بهداشت جنوب تهران 8 تا10 و آقایان 10 تا 12 در پارک لاله پیاده روی کردند.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24- زمستان سال 99 دو پسر جوان به نام های شهرام و نوید به خاطر مسمومیت با الکل به بیمارستانی در جنوب تهران منتقل شدند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
با بهره برداری از کندروی شمالی بزرگراه آزادگان، گره ترافیکی 25 ساله بزرگراه آزادگان در محدوده فداییان اسلام و بزرگراه شهید تندگویان رفع شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۶:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس،آبان ماه امسال گزارش درگیری مرگبار دو مرد کارتن خواب در یکی از پارک های جنوب تهران به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش داده شد که با اعلام این خبر، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی محسن اختیاری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یکم دادسرای امور جرائم جنایی ...
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۶    
واحد آموزش بهداشت مرکز بهداشت جنوب تهران جلسه مشترکی را با نمایندگان پلیس راهور برای همکاری مشترک برگزار کرد.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۱    
واحد گسترش مرکز بهداشت جنوب تهران جلسه طرح سلامت خانواده شهری را برگزار کرد.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۱    
روانشناس مرکز خدمات جامع سلامت شهری شهید احمدی قهرودی کلاس های به گزارش سینا رسانه دانشگاه علوم پزشکی تهران مرکز بهداشت جنوب تهران ، آموزشی فرزند پروری، مهارت زندگی و نقش تغذیه سالم در خود مراقبتی سلامت روان را برگزار کرد.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۱    
کارشناس واحد گسترش مرکز بهداشت جنوب تهران از برگزاری دوره جدید آموزش جامع مراقبان خبر داد.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۱    
کارشناس واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های غیر واگیر مرکز بهداشت جنوب تهران از اجرای شنوایی سنجی در مراکز خدمات جامع سلامت خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۱    
استفاده از فرهنگسرای بهمن برای موسیقی پاپ جشنواره فجر و استقبال مردم جنوب تهران الگویی برای سایر حوزه های فرهنگی است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر، مهدی صداقتی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهرداری تهران در صد و یکمین پویش امید و افتخار اظهار کرد: پروژه کندروی شمالی بزرگراه آزادگان به جهت بار ترافیکی بسیاری که این محور دارد و خارج از ظرفیت خود علاوه بر نقش کمربندی جنوب تهران نقش [...]
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
لاین کندروی شمالی بزرگراه آزادگان در قالب صدویکمین رویداد امید و افتخار امروز به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۷:۲۵    
مدیر پایانه جنوب تهران گفت: برای اینکه بتوانیم از سالن ترمینال نگه داری و امنیت را تامین کنیم مجبور هستیم درب سالن را از ساعت 1 تا 4 بامداد ببندیم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۶:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه مسافری شهر تهران اعلام کرد که پردیس مسافربری جنوب و غرب تهران راه اندازی می شود.
شعار سال   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله جوادی آملی در پیامی به دومین همایش سالانه ستاد گسترش فرهنگ دعا گفت: در جهان هرچه حق و باطل و حلال و حرام است توسط خدا تعیین می شود اما این عقل که همانند چراغ است، عاملی است که ما به سمت صراط درست برویم و کمک می کند که راه را طی کنیم و به مقصد برسیم ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۹:۴۵    
به گزارش زیرنویس ، اوایل دی امسال، رهگذری در حال عبور از خیابانی در جنوب تهران بود که با بدن نیمه جان مرد جوانی دزیرنویسر خیابان مواجه شد و بلافاصله با اورژانس تماس گرفت و او برای درمان به بیمارستان منتقل شد. مرد جوان که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، تحت درمان قرار گرفت [...]
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: اوایل دی امسال، رهگذری در حال عبور از خیابانی در جنوب تهران بود که با بدن نیمه جان مرد جوانی درکنار خیابان مواجه شد و بلافاصله با اورژانس تماس گرفت و او برای درمان به بیمارستان منتقل شد.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۲۱:۴۸    
کارشناسان واحد بهبود تغذیه مرکز بهداشت جنوب تهران کلاس های آموزشی مصرف نمک یددار و لبنیات را برگزار کردند.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۰:۰۳    
کارشناس مسئول واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد مرکز بهداشت جنوب تهران از برگزاری کارگاه آموزشی تسهیلگری اجتماعی و کنشگری موفق خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وزهای بدون حادثه ترافیکی در معابر بزرگراهی جنوب تهران انگشت شمارند و بخش اورژانس بیمارستان ضیائیان هر روز پذیرای عابران، رانندگان و سرنشینان وسایل نقلیه حادثه دیده ای است که بعد از سانحه رانندگی به این مرکز درمانی منتقل می شوند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۸:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 37 هزار قلم انواع لوازم آرایشی قاچاق و غیر بهداشتی از انباری در جنوب تهران خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۷:۳۳    
فرماندار ری در جنوب تهران اقدامات در خصوص اتباع غیر مجاز در شهرستان را تشریح کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۸    
حوادث رکنا: 37 هزار قلم انواع لوازم آرایشی قاچاق با ارزش بیش از 2 میلیارد تومان کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 37 هزار قلم انواع لوازم آرایشی قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاها کشف شده را بیش از 2 میلیارد تومان برآورد کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
بیش از 37 هزار قلم انواع لوازم آرایشی قاچاق توسط رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران کشف شد.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۹:۱۸    
مرکز بهداشت جنوب تهران با برپایی چادر فجر سلامت در مسیر راهپیمایی 22 بهمن تهران خدمات گسترده ای را به مردم ارائه کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه کنسرت ارکستر موسیقی ملی ایران در اولین روز از برگزاری سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر از تلاش وزارت ارشاد برای ساخت سالن های جدید اجرای موسیقی خبر داد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۰:۲۱    
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی از انباشت آلاینده ها در مرکز و جنوب استان خبر داد و گفت: بیماران قلبی ساکن در این مناطق از تردد غیر ضروری بپرهیزند. عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر پایداری هوا خبر داد و اظهار [...]
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۲۳:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه کنسرت ارکستر موسیقی ملی ایران در اولین روز از برگزاری سی و نهمین جشنواره موسیقی فجر از تلاش وزارت ارشاد برای ساخت سالن های جدید اجرای موسیقی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۸:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران بزرگ - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به صدور هشدار زرد هواشناسی از انباشت آلاینده ها در مرکز و جنوب استان خبر داد و گفت: بیماران قلبی ساکن در این مناطق از تردد غیر ضروری بپرهیزند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
زوجی که دخترشان به دست پسرشان به قتل رسیده است بعد از 10 سال حاضر به اعلام رضایت شدند و فرزندشان که اکنون مردی 40ساله است به زودی آزاد می شود. اوایل بهار سال 92 زن جوانی که در یکی از محله های جنوب تهران تنها زندگی می کرد به قتل رسید. پیکر نیمه جان قربانی در حالی پیدا [...]
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۸    
واحد توسط واحد آموزش بهداشت مرکز بهداشت جنوب تهران رسانه آموزشی را در مسیر راهپیمایی 22 بهمن سال جاری توزیع کرد.
سینا رسانه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۸    
کارشناس واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری های غیر واگیر مرکز بهداشت جنوب تهران از برگزاری جلسه هفته پیشگیری و کنترل سرطان خبر داد.
حیات   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به دستگیری اعضای یک باند سرقت خودرو درجنوب تهران، گفت: این متهمان ضمن اعتراف به جرائم خود، با دستور مرجع قضائی به زندان منتقل شدند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون پیشین محاسبات و پایش عملکرد شورای شهر تهران گفت : اگر سرانه بودجه هر نفر شهروند تهرانی ساکن در مناطق 22 گانه را بر مبنای یارانه معیشتی 49 هزار و 500 تومانی که دولت به واجدین شرایط دریافت یارانه پرداخت می کند مورد سنجش و ا رزیابی قرار دهیم می بینیم که سرانه بودجه هر نفر شهروند ساکن در منطقه 15 ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۴    
بازار مسکن یکی از مهمترین بازارهای اقتصادی در هر کشوری است. بازار مسکن تحت تأثیر عوامل مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی قرار دارد. منطقه 19 تهران که محلاتی مانند خانی آباد، عبدل آباد، نازی آباد و نعمت آباد را شامل می شود ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
گروه حوادث: دخالت برادرها در دعوای همسایه ها باعث وقوع قتل شد و متهمان در دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه رفتند.به گزارش اعتمادآنلاین،متهمان که دو برادر و دوست شان هستند در دو مرحله درگیری باعث قتل مردی جوان به نام شروین شده اند ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
بازار مسکن یکی از مهمترین بازارهای اقتصادی در هر کشوری است. بازار مسکن تحت تأثیر عوامل مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی قرار دارد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
بازار مسکن یکی از مهمترین بازارهای اقتصادی در هر کشوری است. بازار مسکن تحت تأثیر عوامل مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی قرار دارد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس ،منطقه 19 تهران که محلاتی مانند خانی آباد، عبدل آباد، نازی آباد و نعمت آباد را شامل می شود، ب متوسط قیمت 40 میلیون و 839 هزار تومان کمترین قیمت مسکن را در بین مناطق 22 گانه شهر تهران دارد. نجارت نیوز در گزارشی آورده که طبق گزارش مرکز آمار، شاید نتوان در همین مناطق هم خانه هایی [...]