سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۴۵Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس پلیس آگاهی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
کرج - رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی ساوجبلاغ باند سارقان اماکن خصوصی با 35 فقره سرقت در این شهرستان متلاشی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی انتظامی آذربایجان غربی از دستگیری و شناسایی قاتل در کمتر از 24ساعت با هوشیاری کارآگاهان اداره جنایی در شهرستان ارومیه، خبر داد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۱۳    
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان، گفت: استفاده بهینه از تجربیات و ظرفیت های ارزشمند علما دینی و ریش سفیدان به ویژه در مناطق مرزی استان امنیت پایدار اجتماعی را به همراه خواهد داشت چرا که اعتماد مردم به پلیس بهترین سرمایه اجتماعی است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سارقان طلاجات اطفال در استان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از انهدام باندسارقان اماکن خصوصی و کشف 19فقره سرقت در شهرستان بهشهر خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی استان گفت: در بازرسی از سارقان حرفه ای منزل 30 میلیارد ریال اموال مسروقه کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی ناجا از کشف 880 دستگاه خودرو و موتورسیلکت سرقتی در نتیجه اجرای سومین مرحله از طرح عملیاتی مبارزه با سرقت وسایل نقلیه در کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی کردستان از دستگیری قاتل نوزاد سنندجی خبر داد.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی استان کردستان از دستگیری قاتل نوزاد سنندجی توسط مأموران این نهاد خبرداد. سرهنگ عبدالله فاتحی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مهر نوشت: رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی استان کردستان از دستگیری قاتل نوزاد سنندجی توسط مأموران این نهاد خبرداد. سرهنگ عبدالله فاتحی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی ناجا از برنامه ریزی برای ورود بانوان به چرخه کارآگاهی خبر داد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی البرز در هفته ناجا امسال به عنوان کاراگاه برتر کشور معرفی و قدردانی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس پلیس آگاهی مازندران گفت: در محدودیت کرونایی و شدید ابتدای شیوع کرونا، بیشترین سرقت ها در حوزه باغات و ساختمان های نیمه کاره بود، پس از عادی شدن وضعیت در تیر و مردادماه سال 99 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران با بیان اینکه پلیس آگاهی هوشمند و پویا است، گفت:هوشمندسازی به طور کامل در این واحد محقق شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی گفت: برای نخستین بار قصد داریم در جمهوری اسلامی ایران افسران کارآگاهان زن را وارد چرخه کارآگاهی کنیم، به این افراد در آینده نزدیک آموزش های لازم کارآگاهی و نشان کارآگاهی ارائه خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری قاتل متواری طی کمتر از 24 ساعت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان: 2سارق مسلح منزل در عملیات مقتدرانه ماموران پلیس آگاهی در شهرستان اهواز دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس پلیس آگاهی لرستان از دستگیری کلاهبردار بیش از 7 میلیاردی در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری قاتل متواری کمتر از 24 ساعت توسط کارآگاهان پلیس آگاهی استان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۴۲    
سرهنگ شفیع زاده، رئیس پلیس آگاهی استان خراسان رضوی: 100 درصد متهمان پرونده های جنایی در استان شناسایی و دستگیر شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۸:۳۵    
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان بیان داشت: خود مراقبتی و رعایت نکات ایمنی، خطر و ریسک وقوع جرم را کاهش می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی قم از دستگیری 2 سارق غیربومی به اتهام سرقت طلا از گاو صندوق یک منزل خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : سرهنگ یدالله حسن پور رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان که در بیشتر سخنانش بر نقش خانواده تاکید دارد و معتقد است ریشه بسیاری از وقوع جرایم و علت ورود برخی افراد به جرم به خانواده ها باز می گردد و اگر در تربیت و پرورش کودکان و فرزندان در خانواده آنطور که باید عمل شود ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۱    
ایسنا/البرز رئیس پلیس آگاهی استان البرز با تاکید بر اینکه مردم نباید اموال قیمتی مثل طلای خود را در منزل و به ویژه گاوصندوق نگهداری کنند، گفت: نگهداری این اموال در گاو صندوق کار سارقان را راحت تر می کند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ علیرضا حدادی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از دستگیری سارق سابقه دار کابل برق هوایی با 3 فقره سرقت در شهرستان رشت خبر داد و افزود: سارق 41 ساله دستگیر و در تحقیقات پلیس به 3 فقره سرقت کابل برق هوایی در شهرستان رشت اعتراف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس پلیس آگاهی لرستان از کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش دو میلیارد ریال و دستگیری متهم در خرم آباد خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۹    
رکنا: رئیس پلیس آگاهی تهران از تلاش کارآگاهان پلیس زن در کشف عملی جرائم گفت.
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
فردی که خود را کارمند یکی از نهاد های امنیتی معرفی و به این وسیله از تعدادی از شهروندان کلاهبرداری می کرد، در قم دستگیر شد. رئیس پلیس آگاهی استان با اعلام این خبر گفت: متهم 41 ساله با انجام مانور متقلبانه و ادعای گرفتن وام کم بهره، مبالغی را از برخی افراد دریافت کرده و متواری [...]
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۴    
رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: در نیمه نخست سال جاری، هزار و 576 مورد پرونده مربوط به فقدان افراد در پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل و افراد مفقود شده پیدا شده اند.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، عاطفه اقتداری تهیه کننده این برنامه با اعلام این خبر گفت: هفته نیروی انتظامی از 17 مهرماه با شعار پلیس مقتدر، قانونمدار و امین مردم آغاز و 23 مهر ماه با شعار پلیس، ولایتمداری، حفظ ارزش ها و جامعه ایمانی به پایان می رسد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی سیستان وبلوچستان از شناسایی و دستگیری 2 سارق مسلحی خبر داد که با درخواست اینترنتی تاکسی، اقدام به سرقت مسلحانه یک دستگاه پژو پارس از راننده اسنپ کرده بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: اعضای یک باند کلاهبرداری که با ارسال پیام های فریب دهنده با مضامین برنده شدن در قرعه کشی ها و سوژه های خود را پای دستگاه های کارت خوان کشانیده و با شگردی خاص از آنان کلاهبرداری می کردند، در تحقیقات تخصصی کارآگاهان پلیس استان دستگیر شدند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۰۸:۵۴    
سرهنگ علیرضا حدادی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از شناسایی و دستگیری 151 نفر از محکومان و متهمان تحت تعقیب و متواری در طرح عملیاتی 3 روزه در سطح گیلان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان کرمان از کشف 2 دستگاه خودرو سرقتی و دستگیری 2 متهم خبر داد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری 5 سارق حرفه ای محتویات درون خودرو با اعتراف 68 فقره سرقت در شهرستان بویراحمد خبر داد
رییس پلیس آگاهی البرز از دستگیری اعضای باند سه نفره کلاهبرداری که با استفاده از دسته چک جعلی اقدام به 40 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند، در این استان خبرداد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، سرهنگ "محمد نادربیگی" ، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در تشریح این پرونده اظهار داشت : پس از وقوع چند فقره زورگیری با تهدید سلاح سرد توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو سمند در مناطق مختلف شهر کرج، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستورکار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری 5 سارق حرفه ای محتویات درون خودرو با اعتراف به 68 فقره سرقت در شهرستان بویراحمد خبر داد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز در تشریح این خبر بیان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی استان البرز مشخص شد که 4 نفر از سرشبکه های یک شرکت هرمی فعالیت خود را در شهرستان نظرآباد را آغاز و اقدام به عضوگیری می کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان قم ازشهروندان خواست قبل از انجام هرگونه عملیات بانکی، مشخصات طرف مقابل را به دقت بررسی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
سرقت های مسلحانه به حدی زیاد شده است که رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ هم با ابراز نگرانی، از ادامه برخوردهای پلیس با این مجرمان خبر می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان گفت: با دستگیری اعضای باند 3 نفره، پرونده سرقت به عنف در کوه های اطراف شیراز بسته شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: در 6 ماه نخست امسال با تلاش کارآگاهان، دایره های تجسس و مشارکت شهروندان وقوع جرم های خشن در این استان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 25 درصد کاهش پیدا کرده است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، اتفاق تلخی که به تازگی برای یک پدر کرجی افتاد، می تواند برای والدینی که فرزند نوجوان در خانه دارند، قابل تامل باشد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس پلیس آگاهی استان گلستان از دستگیری شکارچیانی که اواخر اردیبهشت ماه سال جاری با محیط بانان پارک ملی گلستان درگیر و متواری شده بودند، خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس آگاهی گلستان گفت: شکارچیان غیرمجاز پارک ملی گلستان بعد از 16 روز دستگیر شدند.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر بیان داشت: در پی دستگیری یک سارق موبایل قاپ توسط پلیس آگاهی البرز ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان، چهار نفر از سارقانی که با معرفی خود به عنوان مامور پلیس وارد منازل شهروندان شده و اقدام به سرقت می کردند، دستگیر و روانه زندان شدند. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
جوانی که برای یافتن پسرخاله گم شده اش از پلیس کمک خواسته بود، درحالی با هوشیاری کارآگاهان به اتهام قتل مورد بازجویی قرار گرفت که شب گذشته راز این جنایت هولناک در مشهد فاش شد. ...