شنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۳:۴۳Apr 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس پلیس آگاهی»

زیر نویس   ۲۱ دقیقه پیش    
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زنی که با همدستی مردی دیگر همسرش را در چادر مسافرتی به قتل رسانده بود، خبر داد. سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: حوالی ساعت 18 روز چهارشنبه سیزدهم اردیبهشت ماه سال گذشته، زن میانسالی با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس گرفت [...]
ایسنا   ۵۲ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از افزایش 83 درصدی کشفیات جرایم سرقت در سال جاری در استان بوشهر خبر داد.
ایمنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی از دستگیری قاتل زن 45 ساله اراکی در کمتر از 12 ساعت در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی در شهرستان شازند با همکاری ماموران انتظامی آن شهرستان خبر داد.
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: باند چهار نفره سارقان مسلح که اقدام به سرقت 620 کیلو محصولات باغی در اصفهان کرده بودند در عملیات ضربتی کارآگاهان دستگیر شدند.
حیات   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی افغانستانی که در جریان یک درگیری خانوادگی همسرش را از طبقه چهارم خانه ای در لواسان به پایین پرتاب کرده و به قتل رسانده بود، خبر داد. ...
زیر نویس   ۷ ساعت پیش    
به گزارش زیرنویس ،سردار علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: شامگاه دوشنبه ششم فروردین ماه، صدای دلخراش سقوط زن جوانی از پشت بام یک خانه چهارطبقه سکوت محله لواسان را در هم شکست و خیلی زود این حادثه به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش داده شد ...
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: زن جوان با همدستی یک مرد با اجرای یک نقشه، همسرش را در چادر مسافرتی در جاده کن – سولقان به قتل رساند.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: زن جوان با همدستی یک مرد با اجرای یک نقشه، همسرش را در چادر مسافرتی در جاده کن-سولقان به قتل رساند.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از اعتراف مرد جوان خارجی به قتل همسرش در پشت بام در لواسان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان سمنان گفت: با تلاش های صورت گرفته همکاران در مدت طرح نوروزی سالجاری، 96 درصد از وقوعات سرقت کشف شده است.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۲    
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری 2 سارق غیربومی منازل شهروندان کرمانشاهی خبر داد .
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: 2 سارق موبایل قاپ که در ایام نوروز اقدام به 40 فقره سرقت گوشی تلفن همراه از شهروندان کرده بودند در عملیات ضربتی کارآگاهان دستگیر شدند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: دو سارق موبایل قاپ که در ایام نوروز اقدام به 40 فقره سرقت گوشی تلفن همراه از شهروندان کرده بودند در عملیات ضربتی کارآگاهان دستگیر شدند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع چند فقره سرقت از اماکن های عمومی در جنوب تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه دهم پلیس آگاهی قرار گرفت ...
ندای استان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ندای استان ،سرهنگ جوشن سهرابی رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: به دنبال روند افزایشی وقوع جرایم سرقت در شهرستان کنگان و دیگر شهرستان های جنوبی استان و مطالبه به حق شهروندان فرآیند شناسایی و دستگیری گروه سارقان در دستور کارکارآگاهان پلیس آگاهی استان و ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۵:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازداشت عامل قتل مرد جوان در جنوب تهران، خبر داد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 2 برادر سارق اماکن عمومی در جنوب تهران، خبر داد و گفت: مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازداشت مرد جنایتکار پس از ارتکاب قتل در خانه مجردی جنوب تهران خبر داد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
تیم جنایی در نخستین گام با جسد مرد حدوداً 25 ساله ای مواجه شدند که از ناحیه قفسه سینه هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته بود؛ بررسی های اولیه نیز نشان می داد که مقتول در جریان یک نزاع 3 نفره در محله ابراهیم آباد قربانی جنایت شده و پسردایی خود و قاتل به نام "مالک" پس از اینکه در جریان این درگیری مرگبار ...
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۲۰:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری قاتل مرد 42 ساله اراکی در کمتر از 12 ساعت در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مرد جوان که پس از قتل مادربزرگ و عمویش متواری شده بود در کمتر از 48 ساعت از سوی ماموران پلیس غرب استان تهران شناسایی و دستگیر شد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ؛ سرهنگ فضل الله سواری پور ...
شمال نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از انهدام شرکتی هرمی که اعضای خود را به بهانه کاریابی اغفال کرده و گروگان گرفته بود، خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی گیلان از شناسایی و دستگیری 21 سارق و یک مالخر در طرح دو روزه عملیاتی مبارزه با سرقت منزل در استان خبر داد و گفت: این افراد به 29 فقره سرقت اعتراف کردند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری دو سارق که بالغ بر 10 میلیارد ریال از مغازه های شهر اصفهان سرقت کرده بودند خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران : تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد که چند مرد با ایجاد یک شرکت هرمی تحت عنوان هیونت به عنوان کاریابی در شرکت های معتبر، جوانان را اغفال و جذب کرده و سپس با جلب اعتماد این فرد، از خانواده آنها مبالغی اخاذی کرده اند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از آدم ربایی 10میلیون دلاری تاجر پولدار در غرب تهران خبر داد و گفت: فرد ربوده شده با تلاش های شبانه روزی کارآگاهان آزاد شد. سردار کارآگاه علی ولی پور گودرزی در این خصوص گفت: در تعطیلات نوروزی زن میانسالی به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت: پسرم در چین ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۷:۳۴   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران : تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد که چند مرد با ایجاد یک شرکت هرمی تحت عنوان هیونت به عنوان کاریابی در شرکت های معتبر، جوانان را اغفال و جذب کرده و سپس با جلب اعتماد این فرد، از خانواده آنها مبالغی اخاذی کرده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند هرمی موسوم به شرکت هیونت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
اصفهان - رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: جسدی روز گذشته پشت منزل پدربزرگ دختر بچه گمشده المیرا زارعی پیدا شده که احتمالاً خود این کودک است، اما منتظر گزارش نهایی پزشکی قانونی هستیم.
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری یکی از سارقان سابقه دار منزل در شهر کرج خبر داد و گفت: این متهم در تحقیقات تکمیلی به ارتکاب 10 فقره سرقت منزل در شهر کرج اعتراف کرده است. ...
اقتصاد آنلاین / رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از انهدام باند هرمی موسوم به شرکت هیونت خبر داد که در پوشش کاریابی جوانان را اغفال و جذب کرده و سپس از خانواده هایشان اخاذی می کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی از دستگیری 3 سارق احشام در شهرستان بیرجند خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۷:۳۲    
رکنا: سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت، گفت: در تعطیلات نوروزی زن میان سالی به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت، پسرم در چین، هنگ کنگ و ایران تاجر است. او چندی قبل ناگهان ناپدید شد ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک دختر 20 ساله و فردی خبر داد که این دختر را از خانه پدرش فراری داده و چند میلیارد تومان طلا و پول نقد نیز سرقت کرده بود. سردار علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: ابتدای فروردین سال جاری در پی فقدان [...]
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از انهدام باند سه نفره سارقان احشام در شهرستان چادگان و اعتراف سارقان به سرقت 56 راس احشام خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۶:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت، گفت: در تعطیلات نوروزی زن میانسالی به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت، پسرم در چین، هنگ کنگ و ایران تاجر است. او چندی قبل ناگهان ناپدید شد ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که با اغفال دختری جوان به بهانه ازدواج او را مجبور به سرقت از خانه والدینش کرده بود، خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۰۶    
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از آدم ربایی 10 میلیون دلاری تاجر پولدار در غرب تهران خبر داد و گفت: فرد ربوده شده با تلاش های شبانه روزی کارآگاهان آزاد شد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۷    
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عامل اغفال یک دختر 20 ساله با شگرد ازدواج در شمال شهر تهران به منظور سرقت 30 میلیارد ریال طلا های خانه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی خراسان شمالی از کشف 70 فقره انواع سرقت و دستگیری 20 نفر سارق و مالخر در بجنورد خبر داد.
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فردی که با اغفال دختری جوان به بهانه ازدواج او را مجبور به سرقت از خانه والدینش کرده بود، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۴۳   + ۲۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عامل اغفال یک دختر 20 ساله با شگرد ازدواج در شمال شهر تهران به منظور سرقت 30 میلیارد ریال طلاهای خانه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از پایان آدم ربایی 10 میلیون دلاری یک تاجر ثروتمند در غرب تهران با اقدام به موقع پلیس خبر داد.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان کرمان از دستگیری قاتل مرد 47 ساله راینی در کمتر از 6 ساعت خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
ئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه گفت: فردی که به اتهام قتل پسرعموی خود تحت تعقیب قرار داشت، پس از چند روز فرار نهایتا خود را تسلیم پلیس کرد.
زریان   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی انتظامی آذربایجان غربی از دستگیری عامل نزاع و درگیری منجر به قتل در ارومیه با عملیات ضربتی کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد.
دستگیری سارق جیب بُر اتوبوس های بی آر تی گروه اردستان زیبا،،،، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سارقی که در اتوبوس های بی آر تی اقدام به جیب بری می کرد در عملیات کارآگاهان این پلیس خبرداد. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری سارقی که در اتوبوس های بی آرتی اقدام به جیب بری می کرد در عملیات کارآگاهان این پلیس خبر داد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۷:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان همدان از کشف کلاهبرداری 250 میلیارد ریالی و دستگیری متهم خبر داد.