یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۳:۱۷Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس پلیس آگاهی»

رکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ امیر حسام عزیزی رئیس پلیس آگاهی استان قزوین گفت: در پی اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی با ترفند زورگیری در بوستان باراجین طلا و جواهرات همراه وی را به سرقت برده که بلافاصله بررسی موضوع با جدیت در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس آگاهی استان قزوین از دستگیری سارق زورگیر که اقدام به سرقت طلا و جواهرات در محدوده بوستان باراجین کرده بود ،خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان گلستان گفت: جوان 27 ساله در روستای نومل به دلیل مشکلات خانوادگی به سلاح شکاری اقدام به خودکشی کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس آگاهی گلستان از خودکشی جوان 27 ساله با تفنگ ساچمه زنی در گرگان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی از شناسایی اعضای باند کلاهبرداری حرفه ای که از روش کارت به کارت برای کلاهبرداری از مردم استفاده می کردند، خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از رسیدگی به دو پرونده سرقت در مرکز پایتخت خبر داد و گفت یک پرونده مربوط به انهدام باندی با 64 فقره موبایل قاپی و دیگر مربوط به انهدام باند سرقت از منازل است.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، سرهنگ محمد نادربیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر بیان داشت: در پی اعلام ربایش یک جوان 18 ساله به دلیل اختلاف حساب والدین این شخص با افرادی سابقه دار، بررسی موضوع به کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی فردیس قرار گرفت. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در استان، 372 متهم به سرقت دستگیر شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان ایلام از دستگیری سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو و کشف 5 فقره سرقت خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۳    
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری سارق قطعات خودروهای سنگین به ارزش 20 میلیارد ریال در شهرستان شاهین شهر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از بازداشت سه مرد و یک زن که اقدام به سرقت مسلحانه از خانه ای در جنوب تهران کرده بودند، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۰۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد - رئیس پلیس آگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: یک گروه حرفه ای سرقت لوازم صنعتی و جوشکاری با هوشیاری ماموران انتظامی در دام قانون گرفتار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی ایلام از دستگیری قاتل در کمتر از 12 ساعت در استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دو موبایل قاپ حرفه ای و کشف 300 فقره سرقت خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی استان: در اجرای طرح عملیاتی 3 روزه مبارزه با سارقان وسایل نقلیه و کنترل پارکینگ ها 24 دستگاه وسیله نقلیه سرقتی کشف شد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب/ رئیس پلیس آگاهی استان ایلام از وقوع قتل جوان 32 ساله به دنبال اختلافات شخصی در شهرستان ایلام خبر داد.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۷:۲۳    
رئیس پلیس آگاهی گلستان گفت: اختلاف قدیمی و درگیری خانوادگی باعث قتل مردی میانسال در گرگان شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۶    
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری دو سارق موبایل قاپ با 14 فقره سرقت در عملیات کارآگاهان این پلیس خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۲۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
شخصی که در یکی از کشورهای همسایه اقدام به قتل یک کودک سه ساله کرده و به استان البرز گریخته بود، توسط پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شد. محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره گفت: در پی اعلام پلیس بین الملل مبنی بر حضور قاتل یک کودک سه ساله در شهر کرج ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۹:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
آیلار حقی دانشجوی دانشگاه آزاد تبریز بوده که 2 شب قبل از یک ساختمان نیمه ساز در تبریز سقوط می کند که منجر به فوت وی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
ابراهیم محمودی رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی با اشاره به حادثه افتادن دختر جوان تبریزی به نام آیلار حقی در محل گودبرداری جنب برج شهران تبریز گفت ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۱۰:۰۴   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی گفت: با بررسی مدارک و شواهد و مستندات در محل حادثه مشخص شده متوفی ازیک دستگاه خودرو سواری در جلوی پارکینگ ساختمان پیاده شده و پس از دقایقی حادثه برای وی رخ داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۷ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی البرز از توقیف یک دستگاه خودروی سواری حامل لوازم خانگی قاچاق به ارزش 600 میلیون ریال در اتوبان تهران - کرج خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان مرکزی گفت: فردی که با پیش فروش آپارتمان های در حال ساخت به چند نفر از شهروندان اراکی، 30 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۳    
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری دو سارق مغازه در عملیات کارآگاهان این پلیس و کشف 20 فقره سرقت با اعترافات آن ها خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۵۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: دستور انتشار عکس بدون پوشش مرد جوانی که یک زن سالخورده را به قتل رسانده و متواری شده، از سوی بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امورجنایی تهران جهت شناسایی از سوی شهروندان صادر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فراجا گفت: کارآگاهان شهرستان شهریار 2 نفر سارق به عنف که تحت پوشش مسافرکش اقدام به 35 فقره سرقت از شهروندان کرده بودند را دستگیر کردند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرتیپ ستاد دکتر محمد قنبری رئیس پلیس آگاهی فراجا
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سارق مسلح سابقه دار در شهرستان "فارسان" خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
ارومیه - رئیس پلیس آگاهی انتظامی آذربایجان غربی از پیگیری ویژه برای دستگیری عاملان فوت یاسر کردی در ارومیه خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
کلاهبردار مسافرنما با شیوه های مختلف کلاهبرداری از رانندگان در شهر تبریز دستگیر شد. محمودی رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی درباره جزئیات این پرونده گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از کشف 70 درصدی خودروهای سرقتی در تهران خبر داد و گفت: طرح شناسنامه دار شدن قطعات خودرو در حال اجرا است.
توسعه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۰۰:۳۵    
با حکم فرمانده انتظامی کشور، سردار محمد قنبری به عنوان فرمانده انتظامی جدید سیستان و بلوچستان معرفی و از زحمات فرمانده انتظامی سابق این استان تقدیر شد.سردار محمد قنبری که پیش از این رئیس پلیس آگاهی فراجا بوده قبلا نیز چند سال فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بوده است
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل اغفال دختر جوان در جنوب تهران خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ علی ولیپور گودرزی با اشاره به دستگیری عامل اغفال یک دختر جوان به تشریح جزئیات آن پرداخت و گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی چهارمحال و بختیاری گفت: با انجام ماموریت های تعقیب و مراقبت یک ماهه، باند پنج نفره سارقان مسلح در استان شناسایی و منهدم شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس پلیس آگاهی فارس از دستگیری فردی که با ادعای نفوذ در ادارات و سازمان های دولتی، مبالغی وجه نقد و سکه طلا از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی استان، از دستگیری کلاهبردار حرفه ای، که با شیوه تعویض کارت بانکی از افراد مسن و بی سواد کلاهبرداری می کرد خبر داد.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته سرهنگ علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که از مردم به ویژه بانوان اقدام به اخاذی کرده بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس آگاهی گلستان از دستگیری چهار سارق مسلح در گرگان با استفاده از بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته خبرداد.
سلام نو / فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۳:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان کردستان از بازداشت باند آدم ربایی در سنندج خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۷:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - رئیس پلیس آگاهی خوزستان از دستگیری قاتل فراری که بر سر اختلافات ملکی برادر خود را به قتل رسانده بود، خبر داد. سرهنگ سهراب حسین نژاد اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره قتل در 17 آذرماه سال گذشته در یکی از مناطق شهرستان اهواز و متواری شدن قاتل ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران در توضیح دو پرونده ای که در هفته گذشته در پلیس آگاهی به نتیجه رسیده است، گفت: در هفته گذشته مأموران اداره دهم و پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ دو پرونده را به سرانجام رساندند. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سرهنگ کارآگاه " علی ولیپور گودرزی " رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: آبان ماه جاری، با وقوع سرقت طلا و پول با شگرد کلاهبرداری از یک زن در شرق تهران، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
حادثه 24 - رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عامل اغفال دختر جوان در جنوب تهران خبر داد. سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی در تشریح جزئیات خبر دستگیری عامل اغفال دختر جوان گفت ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
سارق سابقه دار خانه های ویلایی خالی از سکنه در شهر کرمان به دام افتاد. به گزارش خراسان رئیس پلیس آگاهی استان کرمان گفت: به دنبال اعلام موارد متعددی از افزایش سرقت منزل در نقاط مختلف شهر کرمان ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان شهرکرد از دستگیری سارق طلا در این شهر خبر داد و گفت: اموال مسروقه به طور کامل به مالباخته تحویل و سارق پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل شد.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از بازداشت سه مرد و یک زن که اقدام به سرقت مسلحانه از خانه ای در جنوب تهران کرده بودند، خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۲۲:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فراجا گفت: طی 7 ماه امسال بیش از 70 درصد از انواع جرایم سرقت در سطح کشور کشف شده است. به گزارش ایسنا، سردار محمد قنبری با اشاره به اقدامات موثر پلیس آگاهی در کشف جرایم به خصوص در حوزه سرقت اظهارکرد: طی 7 ماه امسال بیش از 70 درصد از انواع جرایم سرقت در سطح کشور کشف شده است. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از پیشنهاد طرح کارآگاه خصوصی خبر داد و گفت: وقوع جرایم جنایی نسبت به سال گذشته 25 درصد کاهش داشته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی آذربایجان شرقی از دستگیری قاتل مسلح متواری در شهر تبریز خبر داد.