چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۹:۴۹Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری کار ایران - ایلنا (ilna.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری کار ایران بر روی ایمیل شما

خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری کار ایران 31 خرداد 1399 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1399 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1399 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1399 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1399 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1399 خبرگزاری کار ایران 1 آذر 1399 خبرگزاری کار ایران 2 آذر 1399 خبرگزاری کار ایران 3 آذر 1399 خبرگزاری کار ایران 4 آذر 1399 خبرگزاری کار ایران 5 آذر 1399 خبرگزاری کار ایران 6 آذر 1399 خبرگزاری کار ایران 7 آذر 1399 خبرگزاری کار ایران 8 آذر 1399 خبرگزاری کار ایران 9 آذر 1399 خبرگزاری کار ایران 10 آذر 1399 خبرگزاری کار ایران 11 آذر 1399 خبرگزاری کار ایران 12 آذر 1399 
  ۲۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام بلندپایه آمریکایی گفت که اسرائیل عامل ترور دانشمند هسته ای ایران است.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
در بند "د" تبصره 9 پیشنهادی لایحه بودجه 1400 آمده است که به وزارتخانه های آموزش و پرورش، علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت ...
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: مجموعه اقدامات وزیر صنعت، معدن و تجارت سبب ایجاد تحول در حوزه های صنعت و بازرگانی شده است که نتایج مثبت آن به تدریج در اقتصاد و بازار کشور خود را ...
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت سیاست های جدید ابلاغی اقتصادی را تدبیر رئیس جمهور نامید و ضمن تاکید بر استفاده از نظرات دولت، بخش خصوصی و مجلس در تمام تصمیم گیری ها ...
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده کارخانجات نداجا با بیان اینکه برنامه های ساخت و تولید شناورهای سطحی در آمریکا، اسراییل، عربستان و.. ...
  ۴۴ دقیقه پیش    
فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف بیش از 450 میلیون ریال کالای قاچاق در مرزهای حوزه استحفاظی هنگ تایباد خبر داد.
  ۴۴ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
سرمربی تراکتور از پیروزی تیمش مقابل مس رفسنجان صحبت کرد.
  ۴۸ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر دفاع جمهوری آذربایجان طی پیام های جداگانه خطاب به رییس ستاد کل نیروهای مسلح و همتای ایرانی خود، ترور رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را محکوم کرد.
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: رسانه ها باید خدمات دولت که در واقع دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است را به خوبی اطلاع رسانی کنند و در این راستا مدیران دستگاههای اجرایی ...
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
مشاور رییس جمهور گفت: گشایش های قطعی بایدن را نه بخاطر تحلیل درست دولت و وزارت خارجه و سه سال استقامت ملی بلکه به خاطر طرح مجلس و فشار تهدید به نفع خودشان مصادره خواهند کرد.
  ۱ ساعت پیش    
نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مناطق دچار آبگرفتگی در بندر امام خمینی ره بازدید کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
جدیدترین قسمت از برنامه نردبان در مصاحبه با دبیر چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت جزئیات برگزاری این جشنواره را بررسی کرده و به استقبال این رویداد سینمایی می رود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران در خصوص اظهار نظر اخیر بانک مرکزی مبنی بر این که حذف کد رهگیری بانک تأثیری در ترخیص کالاها از گمرک نداشت اظهار داشت ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام قاسم روانبخش شاگرد شناخته شده آیت الله مصباح یزدی در گفت وگو با ایلنا، شایعه درگذشت آیت الله مصباح یزدی که در برخی صفحات فضای مجازی منتشر شده است را تکذیب کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: امروز جلسه کمیته ملی واکسن برگزار شد و قبلا به مردم گفته بودیم که واکسن را از چندین مسیر تامین می کنیم ...
  ۱ ساعت پیش    
سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که تدارک و توزیع عمده واکسن کرونا در سه ماهه دوم سال 2021 آغاز می شود.
  ۱ ساعت پیش    
گل اول تراختور به مس رفسنجان توسط محمد عباس زاده در دقیقه 86 به ثمر رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معلمان خرید خدمات آموزشی سال 93 به بعد، با انتشار بیانیه ای به تصویب و ابلاغ سیاست نحوه ی جذب منابع انسانی در مشاغل آموزشی و تربیتی وزارت آموزش و پرورش اعتراض کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از برداشت و تولید 1500 تن گیاه علوفه ای-دارویی سورگوم در استان قزوین در سال جاری خبرداد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: از دولت کوبا که شهادت دکتر فخری زاده از دانشمندان بزرگ ایرانی را تسلیت گفت، تشکر می کنم. ایران یکی از ضد تروریست ترین کشورهای جهان است و در منطقه با تروریست ها مبارزه کرده ایم.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تیم گل گهر سیرجان به لطف برتری در هفته چهارم مقابل ماشین سازی تبریز همچنان در صدر جدول رده بندی قرار دارد.
  ۱ ساعت پیش    
تراکتور موفق شد با گل دقایق پایانی عباس زاده 3 امتیاز بازی با مس را بدست بیاورد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
سرمربی و هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در جلسه ای با هم به گفتگو پرداختند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس کمیته فوتسال درباره نشست امروز هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال به نکاتی اشاره کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال گفت:دود مداخلات بی مورد در چشم هوادار می رود و تعیین نشدن مدیرعامل باشگاه تا امروز تا حدودی به همان جلسه نمایندگان مجلس با کانون هواداران مربوط می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم صنعت نفت آبادان ضمن تمجید از عملکرد شاگردانش، روند پیشرفت آنها از هفته ابتدایی لیگ بیستم را قابل ملاحظه توصیف کرد.
  ۱ ساعت پیش    
نمایندگان دولت افغانستان و طالبان اعلام کردند که در زمینه مذاکرات صلح به توافق هایی مقدماتی رسیده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت اعلام کرد که منابع ارز ترجیحی صرف معیشت و سلامت مردم خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در شش ماهه نخست سال 1399رشته فعالیت های گروه کشاورزی 1,7، گروه صنایع و معادن 0.7- و گروه خدمات 3.5- درصد نسبت به دوره مشابه سال قبل، رشد داشته است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها از سوی رئیس مجلس به دولت ابلاغ شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
انتشار خبری دال بر حذف ارز 4200 تومانی از لایحه بودجه 1400، نشان دهنده عدم بررسی دقیق این لایحه است. در لایحه بودجه 1400 آمده است که چنانچه ارز ترجیحی (دلار 4200 تومانی) حذف شود ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: رعایت هر یک از اصول فاصله گذاری، اجرای پروتکل ها و تقویت بهداشت یا درمان ...
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در تفلیس، طی تشریفات رسمی در محل کاخ ریاست جمهوری گرجستان که توام با احترام گارد مخصوص انجام گرفت، اصل استوارنامه خود را به سالومه زورابیشویلی رئیس جمهوری گرجستان، تسلیم کرد.
  ۲ ساعت پیش    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ایران توسط مجلس رفع ابهام و در نهایت توسط شورای نگهبان تأیید شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۹۵ سایت دیگر  
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از دستگیری 3 تن از عناصر تروریست ضد انقلاب و مزدوران استکبار جهانی که قصد انجام اقدامات تروریستی را داشتند ...
  ۲ ساعت پیش    
روزنامه بیلد عنوان کرد که دولت آلمان راهی برای دور زدن تحریم های آمریکا علیه پروژه نورد استریم2 یافته است.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور گفت: لایحه بودجه 1400 که مسائل مهم کشور در موضوعات اقتصادی، اشتغال و کرونا را در نظر دارد، موضوع حمایت از اقشار مختلف زنان را غیر از حوزه عمومی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
امیری خراسانی از اجرای دو طرح ورزشی در منطقه میرمهنا با هدف توزیع عادلانه فضاهای ورزشی و افزایش رفاه بومیان و ساکنان کیش خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: خروج محموله های مرغ از استان بدون دریافت مجوز از دستگاه های ذیربط ممنوع بوده و با متخلفان برخورد می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: نیروی انتظامی همانند چشم و بازوی دستگاه قضایی است و این دو، لازم و ملزوم و حافظان یکدیگر هستند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری کلاهبرداری که با چک های جعلی اقدام به خرید تجهیزات صنعتی کرده بود، خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مشکلات 2 واحد تولیدی شهرستان تاکستان در زمینه دریافت تسهیلات و صادرات محصولات با ورود دادستان این شهرستان حل و فصل شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: 2 هزار و 200 واحد مسکن برای محرومان با حمایت دستگاه های حمایتی و خیران در استان قزوین ساخته می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: بیش از 90 درصد مرغداری های گوشتی در استان قزوین 100 درصد نیازهای خوراک خود را از محل نهاده های دولتی دریافت و تامین کرده اند.
  ۲ ساعت پیش    
با شیوع ویرس کرونا بسیاری از مشاغل، صنوف و حوزه های فرهنگی و اقتصادی متحمل آسیب های جبران ناپذیری شدند که دراین میان کتاب و کتابخوانی که مربوط به حوزه فرهنگ است صدمات زیادی را متحمل شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز تماشاگر بازی جوانان برابر سایپا بود.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وینگر سپاهان از نیمکت نشینی در این تیم ناراضی است و به همین دلیل ممکن است نیم فصل جدا شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به دنبال بارندگی شدید در ایران، برخی استان های جنوبی کشور با سیل و آبگرفتگی مواجه شدند و در شبکه های اجتماعی تصاویری از آبگرفتگی منازل و اعتراض ساکنان برخی شهرهای جنوبی ایران منتشر شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: رانندگان وسایل نقلیه مجاز نگران پیامک جریمه نباشند، پلیس بعد از اتمام طرح نسبت به اصلاح آن اقدام می کند و نیازی به مراجعه نیست.
  ۲ ساعت پیش    
پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) امروز - چهارشنبه- یک قدم دیگر به انحلال نزدیک شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تراکتور موفق شد با گل دقایق پایانی عباس زاده 3 امتیاز بازی با مس را بدست بیاورد.
  ۲ ساعت پیش    
عضو شورای شهر نمین تاکید کرد: انتقال اشیای تاریخی و آثار باستانی که متعلق به مردم نمین است اقدامی غیرقانونی و غیراصولی است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: بیش از 28 هزار معلول در استان قزوین شناسایی شده اند که از اداره کل بهزیستی خدمات دریافت می کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تیم فوتبال پیکان تهران در دیداری تدارکاتی مقابل شمس آذر قزوین به برتری رسید.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تیم فوتبال سایپا در روز ریکاوری بعد از مسابقه هفته چهارم خود در لیگ برتر با یاران ذخیره رقابت برابر سپاهان در مصاف دوستانه با تیم جوانان ایران به تساوی بدون گل دست یافت.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بورس اوراق بهادار استان قزوین گفت: شاخص کل بورس اوراق بهادار در معاملات امروز 2 هزار و 679 واحد نسبت به روز گذشته کاهش یافت.
  ۲ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
سی ونهمین جشنواره فیلم فجر بهمن امسال برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهرداد سراجی، مدیرعامل باشگاه سایپا امروز میزبان سرپرست باشگاه استقلال تهران بود.
  ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه سریلانکا با انتشار بیانیه ای ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند برجسته دفاعی و هسته ای را محکوم کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزارت نفت عراق اعلام کرد که میانگین مجموع صادرات روزانه نفت این کشور در ماه نوامبر 2 میلیون و 700 هزار بشکه بوده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
147 کیلو گرم"تریاک" درعملیات مشترک پلیس بوشهر و فارس کشف شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی نسبت به مواج شدن خلیج فارس از بعدازظهر امروز (12 آذرماه) تا اواخر وقت دوشنبه (17 آذرماه) هشدار داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی گفت: دو هزار میلیارد تومان تسهیلات در مرحله نخست به منظور خرید کود و سم با اولویت دو محصول گندم و دانه های روغنی از طریق کشاورز کارت در نظر گرفته شده است ...
  ۳ ساعت پیش    
مهاجم گلزن سیرجانی ها هفته پنجم مسابقات لیگ برتر را نیز از دست داد.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس جمهوری لبنان تاکید کرد که کشورش خواهان موفقیت در مذاکرات ترسیم مرزهای دریایی برای برقراری ثبات در جنوب است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از ادامه دار بودن روند ضدعفونی کردن تمامی ایستگاه ها و قطارهای شبکه متروی تهران و حومه براساس پروتکل های ابلاغی خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری یکی از سوداگران مرگ سابقه دار پایتخت که اقدام به قاچاق مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور به شهر تهران می کرد خبر داد و افزود ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سفارت ایران در لاهه طی گزارشی ابعاد مختلف حادثه ترور شهید فخری زاده را بررسی کرد.
  ۳ ساعت پیش    
اختلاف میان سایپا و نساجی بر سر تصمیمات داور مسابقه در برنامه فوتبال برتر مورد بررسی قرار گرفت.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از وقوع حادثه گازگرفتگی و فوت 2 نفر از اعضای یک خانواده خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
با رنگ کردن خانه بوی رنگ تا مدت ها در محیط منزل باقی می ماند. یکی از راههای موثر برای خلاصی از بوی رنگ در خانه باز گذاشتن پنجره ها و روشن کردن شمع در خانه است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
در نظرسنجی جدید رسانه ملی شبکه سه بیشترین و شبکه افق کمترین مخاطب سیما را داشته اند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از پلمب یک مطب پزشکی غیرمجاز در شرق تهران خبر داد و گفت: افرادی فاقد مجوز ...
  ۳ ساعت پیش    
سایت کاکتوس موزیک از زمستان سال 98 آغاز به فعالیت کرد و در مدت زمانکمی جایگاه خود را بین اهالی موسیقی و دوستاران موسیقی پیدا کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا غرب استان تهران از دستگیری یک نوجوان فیشینگ کار با 300 برداشت غیرمجاز از حساب های بانکی مختلف، خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده یگان امداد فاتب از کشف کالای قاچاق به ارزش 200 میلیون ریال توسط واحد های گشت انتظامی یگان امداد فاتب خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم رژیم صهیونیستی روز ملی امارات را تبریک گفت و روابط دو جانبه را روز افزون توصیف کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح ظفر 7 در سطح استان، گفت: دستگیری 850 مجرم و هنجارشکن ...
  ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس پلیس پیشگیری پایتخت ضمن هشدار به شهروندان به دلیل وقوع سرقت با ترفند بیهوشی با آبمیوه مسموم به مردم از دستگیری دو سارق که از یک جواهر ساز سرقت کرده بودند، خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی از پیشرفت فیزیکی 50 درصدی مرمت ساختمان موزه مفاخر بوکان خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
ثبت نام برای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1400 از روز یکشنبه مورخ 99/09/16 آغاز و در روز یکشنبه مورخ 99/09/23 پایان می پذیرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هند بنا دارد خرید نفت از ایران و ونزوئلا را از سر بگیرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
آخرین گزارش های به دست آمده از بازارهای جهانی گوشی هوشمند نشان می دهد که هوآوی همچنان در جایگاه دوم میزان فروش ایستاده است. این شرکت با در اختیار داشتن 14 ...
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمسیون اقتصادی مجلس گفت: البته باید ابعاد حذف ارز 4200 در بودجه 1400 بررسی شود و باید بینیم دولت چه برنامه ای را جایگزین کرده است و چه روشی پیش بینی شده تا دهک های کم درآمد شامل سیاست های ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
دیلی بیست در گزارشی به سیاست خارجی ترامپ پرداخت.
  ۳ ساعت پیش    
دانلود قسمت 24 سریال آقازاده به کارگردانی بهرنگ توفیقی، قسمت بیست و چهارم سریال آقازاده را می توانید قانونی دانلود و تماشا کنید.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کلیه ها اندام مهمی هستند که تقویت و بهبود عملکرد آن ها اهمیت زیادی دارد، در این مطلب به چند سبزی مهم که به بهبود عملکرد کلیه ها کمک می کنند اشاره می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از تحت تعقیب قرار گرفتن عاملان زورگیری و سرقت خشن از بانوی کرمانشاهی خبر داد
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اسامی شاگردان محمد ربیعی برای رویارویی با تیم تراکتور تبریز مشخص شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رییس کلانتری 130 نازی آباد از دستگیری سوداگر مرگ و کشف 300 گرم شیشه در محله بازار دوم نازی آباد، خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری فرانسه تاکید کرد که هیچ اقدامی بر اساس نقشه راه پیشنهادی کشورش برای کمک به حل بحران لبنان صورت نگرفته است.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون مالیات، کار و تامین اجتماعی اتاق بازرگانی ایران اظهار کرد: افزایش درآمد مالیاتی که در بودجه برآورد شده به سختی محقق خواهد شد چراکه این مالیات مربوط به سالی است که کرونا به بیشتر کسب ...
  ۴ ساعت پیش    
رقابت های هفته دهم لیگ برتر انگلیس با صدرنشینی تیم تاتنهام خاتمه یافت.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
بیش از 200 نفر از مجریان و گویندگان سازمان صداوسیما در بیانیه ای ضمن اعلام همراهی و همدلی با آرمان های شهید محسن فخری زاده، خواستار برخود قاطع با عاملان این ترور شدند.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ائتلاف فتح در پارلمان عراق به قدرت های سیاسی نسبت به دخالت آمریکا در روند انتخابات آینده هشدار داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: وزارت اطلاعات اشخاص مرتبط با ترور شهید فخری زاده را شناسایی کرده و همه ابعاد در حال بررسی است و زمانی که قطعی شود، واکنش متقابل طراحی خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ترکیب اصلی تراکتور برای دیدار هفته چهارم مشخص شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
پس از دو هفته اعمال محدودیت های کرونایی، خوزستان از وضعیت قرمز خارج شد و در وضعیت نارنجی قرار گرفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: این افزایش چند هزار میلیارد تومانی نمی تواند نرخ تورم در پروژه های عمرانی را جبران کند و اگر بودجه عمرانی 35 درصد هم رشد داشته باشد باز هم تغییری در پوشش بودجه ...
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی فارس با بیان اینکه رابطه جنسی محافظت نشده و استفاده از سرنگ مشترک، 2 راه اصلی انتقال ایدز است، از افزایش 12 درصدی ابتلای زنان به این بیماری به عنوان یک هشدار جدی یاد کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...