چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۲:۴۸May 2021 12
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری دانشجو (snn.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجو بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجو 27 بهمن 1393 خبرگزاری دانشجو 30 آبان 1394 خبرگزاری دانشجو 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجو 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجو 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجو 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجو 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجو 31 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجو 1 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 2 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 3 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 4 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 5 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 6 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 7 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 8 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 9 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 10 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 11 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 12 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 13 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 14 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 15 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 16 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 17 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 18 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 19 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 20 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 21 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجو 22 اردیبهشت 1400 
  ۶ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رسول جعفریان عضویت پیوسته فرهنگستان علوم در توییتی با بیان اینکه تا آنجا که می دانم حضور لاریجانی در انتخابات قطعی شده است ...
  ۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی برخورد یک فروند موشک ضد تانک از نوار غزه به جیپ خود را تایید کرده و گفت در پی این حمله سه صهیونیست مجروح شدند.
  ۱۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی استقلال در آستانه دربی تصمیم گرفته در نشست خبری این دیدار شرکت کند.
  ۱۲ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان بسیج اساتید گفت: با تشکیل اتاق وضعیت انتخابات، کمیت و کیفیت اقدامات کانون های استادی و مراکز استانی نهضت استادی در سراسر کشور مورد رصد و اندازه گیری قرار می گیرد.
  ۱۲ دقیقه پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
باشگاه استقلال تهران با انتشار اطلاعیه ای نسبت به انتخاب محمدرضا اکبریان به عنوان داور دربی واکنش نشان داد.
  ۱۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی معاریو در گزارشی با اشاره به آشفتگی اوضاع داخلی صهیونیست ها تاکید کرد که پیروزی امروز حماس نتیجه سیاست های بنیامین نتانیاهو است.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با برگزاری انتخابات الکترونیکی انتخاب شدند.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
در پی حمله تروریستی به مدرسه سیدالشهدا کابل و شهادت بیش از 80 دانش آموز، اجتماع مردمی در محکومیت این اقدام در مقابل مسجد ولیعصر خیابان مطهری شهرستان بابل برگزار شده است.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
نشان ایرانی طرحی خلاقانه و در راستای حمایت از رونق تولیدات ایران ساخت است که توانمندی شرکت های دانش بنیان و خلاق را به جامعه شناساند، تا کنون 500 شرکت دانش بنیان و خلاق از این طرح استقبال کرده اند.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو سابق شورای دوم و پنجم شیراز با نقد به عملکرد شورای شهر گفت: شورای ما باید شورای شهر شود و نه شورای شهرداری؛ کمیسیون برنامه بودجه در مجلس تفکیک و در شورا ی شهر ها نشان از اهمیت این کمیسیون است.
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کار با اشاره به اینکه دستمزد سال آینده کارگران می تواند به صورت منطقه ای تعیین شود گفت: در مورد مسکن کارگران هم می توان آن ها را بدون اتکا به بودجه عمومی و با منابع ارزان قیمت صاحب خانه کرد ...
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
عید فطر در کنار عید قربان از مهم ترین اعیاد مسلمانان شمرده است و از جهت اهمیتی که دارد، آداب و اعمالی در کتب ادعیه برای شب و روز این عید بیان شده است.
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرشید اسماعیلی امیدوار است در بازی با پرسپولیس در هفته بیست و سوم لیگ برتر برای استقلال بازی کند.
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماز باشکوه عید سعید فطر با حضور مردم مؤمن شهرستان ری و تهران با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در جوار بارگاه ملکوتی حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار می شود.
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
پرسپولیسی ها برای دریافت پاداش آسیایی خود با AFC دوباره مکاتباتی را انجام داده اند.
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر اسبق تعاون و ورزش و جوانان در دولت نهم و دهم در دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری با حضور ستاد انتخابات کشور ثبت نام کرد.
  ۳۶ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
دانش آموخته دکتری پزشکی است و پیش از نمایندگی، ریاست دانشگاه علوم پزشکی سمنان را برعهده داشت.
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو از صدور مجوز مصرف اضطراری برای واکسن آکسفورد- آسترازنکا ساخت ایتالیا در ایران خبر داد.
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رستم قاسمی دارای مدرک مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف است. وی در سال 1360 به عضویت سپاه پاسداران درآمد و در جنگ ایران و عراق شرکت کرد و از جانبازان این جنگ نیز است.
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
طبق وضعیت بازار موبایل، نگاه ها به بازار تلفن همراه در اردیبهشت ماه به شدت کم رنگ شده و در نتیجه آن قیمت موبایل با کاهش 10 تا 15 درصدی همراه بوده است.
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بر توانمندسازی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران و تامین تجهیزات سنگین و نیمه سنگین برای انجام واکنش اضطراری در زمان بحران تاکید کرد.
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
امید عالیشاه که در بازی با سپاهان مصدوم شد، احتمالا دربی تهران را از دست می دهد.
  ۵۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مهدی پاشازاده با انتشار یک استوری از مساعد بودن شرایط جسمانی خود خبر داده است.
  ۵۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
در درگیری های صبح امروز در کرانه باختری یک نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست ها به شهادت رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
در پی تقدیم گزارش عملکرد سه ساله نیروی هوایی ارتش، فرماندهی معظم کل قوا از نهاجا قدردانی کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک منبع فلسطینی گفت که رژیم صهیونیستی پیشنهاد نماینده سازمان ملل برای آتش بس را رد کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
محمد جواد ظریف در هنگام ورود به دمشق اظهار کرد: بسیار خوشحالم که یک بار دیگر در سوریه هستم و با خواهران و برادران سوریه دیدار می کنم.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
برندگان جوایز دیوید دی دوناتلو که به عنوان اسکار سینمای ایتالیا شناخته می شود، شب پیش معرفی شدند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس اعلام وصول طرح تسری فوق العاده خاص کارمندان سازمان زندان ها به کارکنان اداری قوه قضائیه را قرائت کرد.
  ۱ ساعت پیش    
با تولید یک ماده نانوکامپوزیتی سبک و رسانا، تیروپاتی گرافیت در مسیر تجاری سازی این ماده برای جایگزینی سیم های مسی قرار گرفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
عوامل سریال احضار که این شب ها از شبکه یک سیما به کارگردانی علیرضا افخمی روی آنتن می رود همچنان به صورت شبانه روزی در حال تولید این مجموعه هستند.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل حلالی بازیکن اسبق پرسپولیس اعتقاد دارد استقلال دارای یک مثلث خطرناک است و بازیکنان سرخپوش باید این مثلث را مهار کنند تا پیروز میدان شوند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جلسه نقد و بررسی طرح جدید بانکداری برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از اساتید حوزه و دانشگاه و دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران طی نامه ای به مجلس نسبت به تبعات تصویب طرح قانون بانک مرکزی هشدار دادند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
احمدی نژاد با بیان اینکه در سال های 92 و 96 با رد صلاحیت خودم رای سفید در صندوق انداختم، تاکید کرد: با رد صلاحیت هر نامزدی که مدنظر مردم باشد مخالف هستم کسی حق چنین کاری ندارد و خلاف قانون اساسی است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه ای اعلام کرد طی دو روز درگیری با گروه های مقاومت در نوار غزه، بیش از هزار فروند راکت و موشک به سمت اراضی اشغالی شلیک شده و حداقل پنج صهیونیست نیز در این عملیات ها ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پاداش بازیکنان استقلال پس از صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هنوز پرداخت نشده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جنبش حماس در خارج از فلسطین حوادث اخیر در این کشور را یک انتفاضه واقعی دانست که رژیم صهیونیستی را ریشه کن می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری در بیانیه ای نسبت به حادثه تروریستی در مدرسه کابل اعلام کرد: ریشه تمام مشکلات جهان اسلام را آمریکا و متحدانش می دانیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی زمان برگزاری آزمون های نیم سال دوم دانشجویان دانشگاه را اعلام کرد.
  ۱ ساعت پیش    
اعضای شورای صنفی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی آبادان با برگزاری انتخابات الکترونیکی انتخاب شدند.
  ۱ ساعت پیش    
سلسله نشست های یاقوت با موضوع انتخابات 1400 آری یا خیر امروز، 22 اردیبهشت از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی همدان برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش    
یک فعال دانشجویی تعارض منافع نمایندگان مجلس و نهادهای حکومتی را از موانع تصویب طرح نحوه تشکیل اجتماعات و برگزاری راهپیمایی ها دانست.
  ۱ ساعت پیش    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان تهران، گفت: دفاتر و پایگاه های کمیته امداد در سراسر استان، مراکز نیکوکاری و روش های غیر حضوری برای دریافت زکات فطریه مردم استان تهران پیش بینی شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مشارکت اقتصادی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام با 6 واحد تولیدی در استان زنجان، باعث ایجاد اشتغال برای 4 هزار نفر در این استان شده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: همه ما می دانیم از دید اخلاق اسلامی غیبت در برخی روایات از 70 زنا گناهی بالاتر دارد و دروغ گناهی بزرگ محسوب می شود و حتی پیغمبر گرامی اسلامی می فرمایند آزمایش ما با نماز ...
  ۱ ساعت پیش    
دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی دزفول در پی حادثه انفجار در مدرسه دخترانه کابل بیانیه ای صادر کردند و نوشتند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساعت روی سِن چند دقیقه مانده به 7 عصر را نشان می دهد؛ صحبت سخنران ها تمام شده؛ 8 نماینده ی دانشجویی و یک دانشمند و نخبه حدود دو ساعت تریبون دار تنها دیدار امسال بودند و پس از آن نوبت رهبر انقلاب است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
پنج بازیکن با ارزش استقلال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مشخص شدند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا ناجا از شناسایی و دستگیری سرشاخه باند کلاهبرداری با شگرد عضویت در بورس خارجی و دریافت سود با رمز ارز ها خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
حضور احمدی نژاد در وزارت کشور خالی از حاشیه نبود و درگیری بین ماموران وزارت کشور و طرفداران احمدی نژاد ایجاد شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
بررسی ارزش بازیکنان هشت تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب، قدرت تیم ها را نشان می دهد.
  ۱ ساعت پیش    
دولت بریتانیا اعلام کرد که قصد دارد فروش خودرو های دیزلی و بنزینی را تا سال 2030 ممنوع کند و این کشور را به عنوان سریعترین کشور G 7 برای کاهش تولید گاز های گلخانه ای از طریق ممنوعیت فروش خودرو های ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
زمان نشست خبری فرهاد مجیدی و یحیی گل محمدی اعلام شده است.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام اینترنتی پذیرش بدون آزمون دانشجویان دارای استعداد درخشان در مقطع دکتری سال 1401-1400 دانشگاه امیرکبیر از 25 تا 27 اردیبهشت سال 1400 تمدید شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مرجعیت عالی قدر شیعیان در عراق با اشاره به مقاومت شجاعانه مردم فلسطین، بر حمایت قاطع از آنان تأکید کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونا گفت: در حال حاضر 7 هزار و 350 نفر در بیمارستان های تهران بستری هستند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
تیم فوتبال استقلال در حالی روز جمعه این هفته مقابل پرسپولیس قرار می گیرد که احتمال دارد خط دفاعی این تیم دستخوش تغییر شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: تاکنون بیش از 8 هزار داوطلب در مهلت مجدد معین برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 1400 ثبت نام کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی شاخه نظامی جنبش حماس از جزئیات بزرگترین حمله موشکی بامداد امروز علیه تل آویو، فرودگاه بن گوریون و بئرالسبع خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام موحدنژاد عضو ستاد استهلال دفتر رهبر انقلاب، توضیحات جدیدی درباره چگونگی رویت هلال ماه شوال ارائه داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
جواد قراب پیشکسوت استقلال معتقد است رفتار کاپیتان پرسپولیس روی سایر بازیکنان این تیم هم اثر منفی می گذارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تازه ترین اشعار شاعران در واکنش به اتفاقات اخیر و شهادت دختران مظلوم افغانستانی منتشر می شود.
  ۲ ساعت پیش    
تجمع اعتراضی جوانان و دانشجویان انقلابی همدان در اعتراض به هتک حرمت مسجدالاقصی توسط صهیونیست ها و شهادت مظلومانه دختران افعانستانی، ظهر امروز، 22 اردیبهشت، برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش    
اخبار لحظه به لحظه مقاومت مردم فلسطین مقابل رژیم صهیونیستی را دنبال کنید.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سوشا مکانی گفت: اگر می خواستم پیراهن استقلال را بپوشم، قبل از رشید مظاهری به این تیم می رفتم چون شرایط من طوری بود که می توانستم خیلی راحت برای استقلال بازی کنم
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق طی بیانیه ای به اظهارات مداخله جویانه سفیر انگلیس در بغداد واکنش نشان داد و از وزارت خارجه خواست تا مقابل این دخالت ها بایستد.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
108 اثر برگزیده نمایشگاه کاریکاتور کارا از روز سه شنبه 21 اردیبهشت به مدت دو هفته در "ایوان انتظار " میدان ولیعصر در معرض دید عموم قرار می گیرد.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس جمهور اسبق کشورمان با حضور در وزارت کشور برای حضور در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.
  ۲ ساعت پیش    
نومعلمان و دانشجومعلمان خراسان شمالی در اعتراض به طرح رتبه بندی معلمان در بیانیه ای اعلام کردند، براساس این طرح دولت قصد درآمدزایی از جیب معلمان را دارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محققان دانشگاه صعنتی امیرکبیر موفق شدند روشی نوین برای رفع عیوب ترانسفورماتور های روغنی ارائه دهند.
  ۲ ساعت پیش    
امید ابراهیمی قراردادش را با الوکره به مدت دوسال ثبت کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: تا کنون حدود 105 کارگاه و نشست مهارتی برای دانشجویان، 16 کارگاه ویژه کارکنان و 28 نشست علمی هم ویژه اعضای هیئت علمی در قالب 149 اتاق مجازی در نظر گرفته ایم.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مهمان برنامه ضیافت با بیان اینکه علامه عبدالحسین شرف الدین عمر و سرمایه علمی اش را در راه دفاع از حقانیت ولایت مطلقه امیرالمومنین علی (ع) صرف کرد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴۲ سایت دیگر  
آمدنم به قیمت تخریب انسجام و خودباوری ملی و امید و اعتماد مردم به نمایش گذاشته شد. حالا که خیال دلواپسان راحت شد به کسب قدرت داخلی بپردازند ما هم به منافع ملی و رهانیدن مردم از تحریم می پردازیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
سالار عقیلی خواننده تیتراژ پایانی سریال صبح آخرین روز به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی مصطفی علمی فرد شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
فلوشیپ و فوق تخصص کنترل و درمان درد توضیحاتی درباره علائم ابتلا به سندروم درد های عضلانی _ اسکلتی و فیبرومیالژیا ارائه داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تولیدی بازرگانی طلوع آوین مهر، کاشی شیشه ای با پوشش تزئینی نانومتری تولید و به بازار عرضه می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عیسی آل کثیر که از دقیقه 30 دیدار مقابل سپاهان جانشین امید عالیشاه شده بود موفق شد 25 دقیقه بعد تک گل ارزشمند تیمش را به سپاهان اصفهان بزند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
بلافاصله پس از انتخاب محمدرضا اکبریان به عنوان داور دربی حملات هواداران پرسپولیس و استقلال به او شروع شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه دولت آینده نباید شرکت سهامی احزاب و گروه های سیاسی باشد، گفت: دولت متعلق به جوانان است.
  ۳ ساعت پیش    
عملکرد ضعیف قطب های علمی موجب شد تا با شهرام جدید مدیر امور پژوهشی دانشگاه علم و صنعت، به گفتگو بپردازیم و از چالش هایی که قطب های علمی با آن رو به رو هستند، آگاه شویم.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
برخی صاحبان سرمایه که به بازار میوه هم ورود کرده اند، قبل از چیدن میوه ها کل باغ را از باغدار خریداری می کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی تهران از آتش سوزی در یک انبار مملو از لوازم خانگی در خیابان صابونیان خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در دیدار با رییس کمیته ملی المپیک کشورمان از آمادگی وزارت خارجه برای همکاری همه جانبه با این کمیته با هدف حضور موفق ورزشکاران ایرانی در رقابت های بین المللی و همچنین معرفی ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش نجباء گفت: سازشگران با رژیم صهیونیستی مهدورالدم هستند و این جنبش با مزدوران عادی سازی و صهیونیست ها در یک سطح برخورد می کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی اعلام کرد، صبح امروز با 100 راکت و موشک شهر های مختلف فلسطین اشغالی از جمله تل آویو را هدف گرفته است ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
در پی حمله شدید جنگنده های رژیم صهیونیستی در صبح امروز به نوار غزه، سه کودک فلسطینی و دو فرمانده شاخه نظامی حماس به شهادت رسیدند.
مشاهده نتایج بیشتر...