چهارشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۶:۵۵Oct 2018 17

خبرگزاری دانشجو (snn.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجو بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجو 27 بهمن 1393 خبرگزاری دانشجو 30 آبان 1394 خبرگزاری دانشجو 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجو 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجو 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجو 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجو 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجو 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجو 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجو 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجو 1 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 2 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 3 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 4 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 5 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 6 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 7 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 8 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 9 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 10 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 11 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 12 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 13 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 14 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 15 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 16 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 17 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 18 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 19 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 20 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 21 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 22 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 23 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 24 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 25 مهر 1397 
  ۱ ساعت پیش    
امین سردارآبادی از ادوار جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: جنبش دانشجویی روابط عمومی حاکمیت نیست و باید این را بپذیریم که اگر حاکمیت اشکال و ایرادی دارد این وظیفه جنبش دانشجویی نیست که آن را در فضای ...
  ۱ ساعت پیش    
اواخر هفته گذشته یکی از اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز در سر سرای دانشکده، پایان نامه های دانشجویی را بر روی سطل زباله مخصوص کاغذ باطله قرار داد که با واکنش دانشجویان مواجه شد.
  ۶ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بنده مخالف تصویب لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم بودم، چون معتقدم جامعه جهانی به صورت کلی در حال شکل گیری یک استعمار جدید و نوین است که همین اف ای تی اف یکی ...
  ۶ ساعت پیش    
نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی گفت: دیوید لوئیس، دبیر اجرایی FATF گفته که بازرسان ما سه بار در سال در ایران مستقر می شوند و کل عملیات مالی و بانکی را بررسی می کنند که آیا ما با گروه ...
  ۶ ساعت پیش    
نماینده مردم گلپایگان در مجلس شورای اسلامی گفت: این قول را به شما می دهم که هیچ کدام از نمایندگان چه در فراکسیون امید و چه مستقلین و ولایی حتما و حتما در مقابل آمریکا تسلیم نخواهند شد و حتما روحیه ...
  ۶ ساعت پیش    
  ۷ ساعت پیش    
بسیاری از دانشجویان و کاربران فعال در فضای مجازی با نزدیک شدن به اربعین حسینی با هشتگ #حب-الحسین-یجمعنا و ابراز دوستی و همبستگی مردم دو کشور، واکنش های مختلفی نشان دادند.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس سازمان FATF همان مسئول وزارت خزانه داری آمریکاست و 2 عضو ناظر آن نیز عربستان و اسرائیل غاصب هستند، با این وجود آیا عربستان، آمریکا و اسرائیل اجازه می دهند که ایران از لیست سیاه خارج شود؟
  ۷ ساعت پیش    
مسئول کارگروه ایران در دولت آمریکا در تلاش برای ترغیب کشور ها جهت همراهی واشنگتن در اجرای دور دوم تحریم های ضد ایرانی از آنکارا خواستار کمک شد.
  ۸ ساعت پیش    
وزارت خزانه داری آمریکا بانک های ملت، مهر اقتصاد، پارسیان و سینا و شرکت های تراکتورسازی ایران و خودروساز بهمن را تحریم کرد.
  ۸ ساعت پیش    
شانزدهمین قسمت از پرمخاطب ترین برنامه تلوزیونی آموزش کسب و کار، به همت سامانه میدون و با موضوع معرفی کسب و کار راه اندازی اکوکمپ های عشایری ، امشب از شبکه یک سیما پخش می شود.
  ۸ ساعت پیش    
غرفه مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه بوعلی سینا با هدف ارائه تازه ترین طرح ها و محصولات فناورانه، در سیزدهمین نمایشگاه الکامپ برپا شد.
  ۸ ساعت پیش    
اردوی توجیهی دانشجویان ورودی جدید دانشگاه آزاد بندرعباس در روز های سوم و چهارم آبان ماه برگزار می شود.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس جمهور ارمنستان در اقدامی جهت برگزاری زودتر از موعد انتخابات مجلس این کشور، از سمت خود کناره گیری کرد.
  ۹ ساعت پیش    
مقامات آمریکایی می گویند، سفیر عربستان سعودی در واشنگتن که هفته گذشته در پی بحران خاشقچی به ریاض بازگشت، احتمالا دیگر به سفارت عربستان در ایالات متحده بر نگردد.
  ۹ ساعت پیش    
بیش از یک هزار نفر از دانشگاهیان استان خوزستان در خصوص FATF به شورای نگهبان نامه دادند و خواستار بررسی دقیق فقهی و حقوقی این موضوع شدند.
  ۱۰ ساعت پیش    
شرکت گوگل طی بیانیه ای اعلام کرد: مدیرعامل این شرکت سفر خود برای شرکت در کنفرانس سرمایه گذاری ریاض را لغو کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل پالایشگاه مانگالور با اشاره به اینکه جایگزینی نفت ایران آسان نیست و عربستان توان افزایش تولید ندارد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
هیات وزیران جدول سن فرسودگی خودرو های شخصی اعم از سواری، ون استیشن و سواری کار را 20 سال و خودروی عمومی سواری دوگانه سوز را 10 سال تعیین کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دانشگاه آزاد گچساران به بهانه اینکه خوابگاه این دانشگاه طی قراردادی به دانشکده نفت دانشگاه دولتی واگذار شده است، به تعدادی از دانشجویان که حدود 50 نفر هستند، خوابگاه اختصاص نداد.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه بخشی از بالا رفتن قیمت ارز ناشی از اجرای الزامات FATF بود، گفت: ما در زمان تحریم، نفتمان را می فروختیم و پولش را از مسیر غیر رسمی به دست می آوردیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۱    
یک سناتور آمریکایی در قالب شوخی در یک برنامه تلویزیونی شبکه فاکس نیوز ، به نژاد ایرانی اهانت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۶    
محمد مخبر با اشاره به اینکه سالانه حدود 3 هزار میلیارد تومان در ستاد اجرایی در مناطق محروم هزینه می شود گفت: بیش از 70 درصد آن مربوط به اشتغال بوده و کلیدی ترین هدف ما هم همین است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۷    
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری خراسان شمالی گفت: سه سال است که میراث فرهنگی، راهنمای مسافر نوروزی را به دانشجویان فعال در کانون های ایران گردی واگذار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۱    
نمایندگان کشاورزان و فعالان اقتصادی امروز در اتاق بازرگانی ایران و در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی، از مشکلات این حوزه گفتند و وزیر جهاد نیز پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۶    
با توجه به اینکه سازوکار تصمیم گیری در FATF براساس اجماع موثر است و حداقل سه عضو این نهاد مخالف ایران هستند، احتمال خروج ایران از لیست سیاه این نهاد بین الدولی بسیار اندک است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۰    
رسانه های ترکیه اعلام کردند که کنسول عربستان در استانبول، ترکیه را ترک کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۷    
وزارت امور خارجه کشورمان از تعیین سفرای جدید جمهوری اسلامی ایران در 5 کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۱    
رئیس دانشکده محیط زیست کرج گفت: برخی متخصصان حوزه مدیریت بر این باورند که در 30 سال آینده شاید فقط بنای یادبودی از دانشگاه های بزرگ بر جای بماند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۵    
شهردار تهران نبود معاون خانم در این نهاد را رخدادی عجیب دانست و بیان کرد: چطور ممکن است که در پایتخت کشور حتی یک معاون زن در شهرداری وجود نداشته باشد؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۶    
وزارت ورزش و جوانان در راستای تغییرات در فدراسیون های ورزشی به خاطر قانون منع بکارگیری بازنشسته ها، روسای چهار فدراسیون را کنار گذاشت که در بین آن ها مرحوم بهرام شفیع هم بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۷    
فدراسیون سرآمدان علمی ایران در سال جدید 70 سرآمد علمی کشور را شناسایی کرد و دانشگاه بوعلی رتبه 16 را به دست آورد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۷    
ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی در راستای اهداف و سیاست های راهبردی دومین فراخوان سال جاری حمایت از طرح های پژوهشی خود را منتشر کرد تا از پژوهش های پایه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۶    
رئیس جهاد دانشگاهی گفت::تفاهم نامه منعقد شده بین جهاد دانشگاهی و شرکت راه آهن با توجه به اهمیت صنعت حمل و نقل ریلی همکاری با این شرکت از سال های قبل در دستور کار جهاد دانشگاهی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۰    
نمایشگاه معرفی دستاوردهای حوزه فناوری و دانش بنیان بانک پارسیان، با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۷    
نشست پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه شهرکرد با نماینده مجلس در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۱    
در ادامه مسابقات دوستانه ملی، تیم های ملی فوتبال کره جنوبی و پاناما در ورزشگاه چونان به مصاف یکدیگر رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۲    
میزان ذخایر سد های ایران در سال آبی جدید به 19، 30 میلیارد مترمکعب رسیده است که این رقم در مقایسه با سال گذشته کاهشی 14 درصدی را نشان می دهد که سهم سد های پنجگانه تهران به گونه ای است که 69 درصد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۲    
معاون پژوهشی دانشگاه تربیت مدرس در واکنش به خبر سرقت مقاله توسط دکتر سید مهدی سجادی، مدیر گروه تعلیم و تربیت این دانشگاه گفت: در حال حاضر اقای سجادی موظف به رفع مشکل و رزومه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۷    
در ادامه مسابقات دوستانه ملی، ژاپن و اروگوئه به مصاف یکدیگر رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۱    
فیلمبرداری فصل دوم مجموعه روز های بیقراری همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۱    
دبیر ستاد توسعه هوایی و هوانوردی معاونت علمی، گفت: ایجاد ساختار های مبتنی بر آیین نامه های هوایی برای شرکت های خصوصی فعال در این حوزه یک ضرورت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۱    
سکه بهار آزادی با پیش گرفتن از سکه امامی به قیمت 4 میلیون 450 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۱    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان از لغو سخنرانی حسن عباسی در این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۵    
عناوین مستند های راه یافته به مرحله مسابقه سینمای ایران پانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اعلام شد. این آثار از میان بیش از 300 عنوان مستند رسیده به بخش ملی این رویداد سینمایی انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۵    
سرمربی پرسپولیس فقط یک ملی پوش تیمش را به اردو فراخواند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۵    
پایان نامه پیرعلایی، دانشجوی دانشگاه محقق اردبیلی در هفدهمین جشنواره ملی پایان امه سال دانشجویی رتبه شایسته تقدیر را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۲    
اجتماع عظیم مردمی نه به cft پنجشنبه 26مهرماه ساعت15 در محل مسجدجامع جمهوری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۲    
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ایلام از برگزاری مناظره بین حمید رسایی، نماینده مجلس سابق و جلال میرازیی، نماینده مجلس استان ایلام در مورد FATF خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۶    
هزاران نفر در اسکاتلند به طرح های ساخت و ساز خانه های خصوصی در نزدیکی زمین های گلف رئیس جمهور آمریکا در آبردن اعتراض کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۶    
مدیر کارگروه امور بین الملل ستاد توسعه فناوری نانو گفت: صادرات محصولات فناوری نانو نتیجه تلاش ها و برنامه های موفقیت آمیز ملی در سطح کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۶    
روند ارزانی خودرو باز هم آغاز شده و پراید 131 نسبت به دیروز 500 هزار تومان ارزان شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۰    
عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در نشست خبری صبح امروز (سه شنبه) با اصحاب رسانه به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۰    
وزیر خارجه پیشین آلمان با اشاره به نتیجه انتخابات ایالتی اخیر در این کشور درباره پیامد های شکست ائتلاف حاکم هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۰    
فرمانده نیروی زمینی سپاه با اشاره به ربوده شدن 11 نیروی بسیجی و هنگ مرزی در میرجاوه گفت: این تروریستها در داخل خاک پاکستان مقر و پایگاه دارند و ما برای هرگونه عملیات مشترک با ارتش پاکستان علیه اشرار ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۱    
سفرای جدید ایران در پنج کشور اسپانیا، رومانی، کویت، بنگلادش و سیرالئون تعیین شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۵    
مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا که پیش از این حدود 200 ایراد از ورزشگاه آزادی گرفته بودند، هر روز با مدیران پرسپولیس و فدراسیون در ارتباط هستند تا در جریان روند ترمیم و تجهیز این ورزشگاه قرار بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۵    
رئیس جمهور ترکیه در کنگره حزب عدالت و توسعه درباره تحقیقات از کنسولگری سعودی در استانبول و همچنین عملیات نظامی در شرق رودخانه فرات صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۵    
نماینده مردم مشهد در دوره دهم مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص دانشجویان ایرانی مقیم هند باید طی قراردادی با دولت هند جهت حل مشکلات دانشجویان انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۲    
بیش از 4000 نفر از دانشگاهیان، حوزویان و فعالین عرصه فرهنگی طی نامه ای به اعضای شورای نگهبان خواستار عدم تایید لایحه الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۲    
سفیر سابق ایران در سوریه گفت: ما به عنوان جمهوری اسلامی همچنان در ضرورت حل و فصل مسالمت آمیز ادلب تاکید داریم و معتقدیم این معضل باید با کمترین خسارت نظامی و تلفات جانی حل شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۶    
در سفر دکتر مخبر، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به استان کرمان در روز چهارشنبه 25 مهر ماه، طرح های اشتغال زایی و عمرانی برکت در شهرستان راور و سایر مناطق محروم استان کرمان افتتاح و به بهره ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۶    
کمیسیون اروپا موضوع مربوط به روزنامه نگار منتقد سعودی را نگران کننده توصیف کرد و خواستار روشن شدن ابهامات آن شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۶    
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام از استقرار دانشجویان این دانشگاه در مرز مهران برای خدمات رسانی به زوار اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۳    
عضو فراکسیون امید تصریح کرد: در یک کلمه اگر بخواهم نمره ای به مجلس بدهم قطعا آن نمره بالاتر از 12 نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۳    
دولت آلمان یکی از شرکای برنامه ریزان حادثه تروریستی 11 سپتامبر 2001 در نیویورک را از این کشور اخراج کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۳    
جلسه مشترک هیات مدیره و سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن صبح امروز در محل ستاد باشگاه ذوب آهن برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۳    
دانشجویان روشندل دانشگاه محقق اردبیلی همزمان با روز جهانی عصای سفید از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی مورد تجلیل قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۶    
طی حکمی یعقوبی از سمت ریاست دانشگاه آزاد سیرجان برکنار و آقاجانی به عنوان سرپرست جدید این دانشگاه منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۰    
به صورتش آب پاشیدم؛ به هوش آمد. آن گاه سه بار گفت: یا حسین! بعد با خود می گفت: (حبیب لایجب حبیبه) آیا دوست جواب دوستش را نمی دهد؟ .
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۰    
وزیر دفاع گفت: با تکیه بر دانش بومی و برآمده از ظرفیت سرمایه های انسانی جهادگر، راهبرد وزارت دفاع را که همانا دستیابی به استانداردها و رقابت پذیری در عرصه جهانی است، جامه عمل بپوشانیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۰    
بلیت بازی پرسپولیس - السد به نرخ قبلی ارائه خواهد شد و امکان خریداری الکترونیک آن فراهم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۰    
دو نفر از دانشجویان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مازندران به علت سانحه تصادف جان باختند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۷    
سید مهدی سجادی از اعضاء هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به خبر سرقت علمی مقاله هایش به دست مدیر گروه تعلیم و تربیت دانشگاه تربیت مدرس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۱    
مسئول بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای رفاه حال دانشجویان، کارمندان و اساتید دانشگاه برای حضور در مراسم اربعین تسهیلاتی از جمله وام و مرخصی تشویقی در نظر گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۵    
هشتمین دوره رقابت های چوگان جام گابریک در روز های 26 و 27 مهرماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۵    
پایگاه اینترنتی مرآه الجزیره نوشت مسئولان زندان های عربستان به ویژه زندان الدمام، برای گرفتن اعتراف های اجباری از بازداشتی های خود، از دارو های توهم زا استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۵    
رئیس جمهور تلاش در راستای توسعه مناسبات و همکاری های ایران و ژاپن در زمینه های مختلف تجاری، اقتصادی، انرژی، پتروشیمی، ماشین سازی، بهداشت و درمان، محیط زیست و گردشگری تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۶    
سرمربی تیم پرسپولیس فصل گذشته به آسانی از نام محسن مسلمان گذشت و در شرایطی که سکو ها هر بازی نام او را فریاد می زدند، برانکو بر تصمیمش پافشاری کرد در نهایت هم مسلمان به در خروجی باشگاه رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۶    
اولین کاروان خادمین اربعین حسینی به نجف اشرف از ایران اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۶    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه امام خمینی(ره) برای 350 دانشجو، مشمول سربازی مجوز خروج از کشور گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۵۰    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی بار دیگر تاکید کرد تل آویو درخواست حماس برای لغو محاصره نوار غزه را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۱    
منابع صهیونیستی از حمله یک کشاورز ترکیه ای به سفارت رژیم صهیونیستی در آنکارا با یک تراکتور خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۱    
رئیس پلیس پایتخت با بیان این مطلب که هرگونه خرید و فروش ارز در خیابان، کوچه و چهارراه ممنوع است، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۵    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی دریافت سفته با درج مبلغ ارزی به عنوان وثیقه غیرنقدی تعهدات ارزی در انجام امور مالیاتی را بلامانع و قابل اجرا اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۵    
پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید استقلال با دو برد در دیدار های پیش رو، مدعی جدی لیگ است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۶    
دبیر انجمن نابینایان دانشگاه کردستان گفت: در حال حاضر 17 دانشجوی نابینا در دانشگاه کردستان در حال تحصیل بوده که از این تعداد سه دانشجو پسر و 14 دانشجو دختر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۶    
رئیس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه امسال 10 کانون به ویروس آنفلوانزای پرندگان آلوده شده است، گفت: تاکنون حدود 9 میلیون قطعه پرنده علیه این بیماری واکسینه شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۲۰    
بازیگر سینما و تلویزیون صبح امروز با حضور در خانه کشتی عبداله موحد به تماشای تمرین ملی پوشان اعزامی به رقابت های جهانی مجارستان نشست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۷    
مراسم معارفه مدیرعامل جدید و تودیع مدیرعامل سابق سایپا با حضور معاونان وزیر صنعت ، معدن و تجارت و برخی از مدیران ارشد صنعت خودرو در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۷    
سرپرست وزارت رفاه گفت: دولت عزم جدی برای حمایت از اقشار نیازمند دریافت مساعدت های اجتماعی دارد و بسته حمایتی و جمعیتی که باید از این حمایت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۵    
وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح رتبه بندی معلمان مهم ترین طرح نظام مندی است که لایحه آن در دستور دولت است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۵    
استاندار کربلای معلی از خدمت رسانی 12 هزار نیروی داوطلب و 10 هزار موکب به زائران اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۵    
علی رغم کاهش قیمت نفت در معاملات امروز، اما نگرانی از کم شدن نفت ایران در بازار همچنان بهای این کالای اساسی را بالای 80 دلار در هر بشکه نگه داشته است.
مشاهده نتایج بیشتر...