چهارشنبه ۱۵ مردادساعت ۱۷:۵۴Aug 2020 5

خبرگزاری دانشجو (snn.ir)

 

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجو بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجو 27 بهمن 1393 خبرگزاری دانشجو 30 آبان 1394 خبرگزاری دانشجو 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجو 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجو 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجو 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجو 31 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجو 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری دانشجو 31 خرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 31 تیر 1399 خبرگزاری دانشجو 1 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 2 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 3 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 4 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 5 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 6 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 7 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 8 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 9 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 10 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 11 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 12 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 13 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 14 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجو 15 مرداد 1399 
  ۳ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: مقابل سپاهان در درجه اول به یک امتیاز و نباختن فکر می کنیم.
  ۳ دقیقه پیش    
محمود حکمت نیا بر این باور است که کشور های اسلامی باید با گفتگو ها و پژوهش های مکرر و همکاری مراجع علمی و جوامع فرهنگی ...
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: بازی با نساجی مهم ترین بازی برای بازگشت به جدول است و اگر بتوانیم بازی فردا را ببریم در جدول شرایط بهتری پیدا می کنیم.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
افشین علا شاعر، نویسنده و فعال فرهنگی درپی انفجار در بیروت لبنان شعری را با عنوان عروس شرق سرود.
  ۳۳ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
کشور های نامزد میزبانی مسابقات AFC کاپ معرفی شدند.
  ۳۳ دقیقه پیش    
موفقیت شرکت اسپیس ایکس در بازگرداندن دو فضانورد به زمین با کپسول دراگون، دوران تازه ای را برای آژانس فضایی آمریکا آغاز کرد.
  ۳۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون ارتباطات و رسانه ی باشگاه تراکتور گفت: دهان ما تا سه هفته ی آینده برای حفظ شرایط تیم بسته، اما چشمانمان باز و حواسمان جمع است.
  ۳۹ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور ناجا از شهروندان خواست که برای جلوگیری از شیوع کرونا از انجام سفر در تعطیلات پایانی هفته خودداری کنند.
  ۳۹ دقیقه پیش    
طبق اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، مهلت ثبت نام استعداد درخشان بدون آزمون و با آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال 99 تا ساعت 24 روز جمعه 17 مردادماه تمدید شد.
  ۴۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
زالی با اشاره به اینکه در آستانه روزهای تعطیل هستیم، با تاکید بر ضرورت اجتناب مردم از مسافرت های بین شهری و عدم شرکت در تجمعات، اظهار کرد: امیدوارم شاهد امواج جدید سفرهای بین استانی نباشیم.
  ۴۸ دقیقه پیش    
سلسله کارگاه های آموزشی آنلاین نشاط و شادکامی از سوی مرکز مشاوره دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می شود.
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایلکای گوندوغان تایید کرد که از خطر و قدرت چلسی در فصل آینده آگاه است، تاکید کرد که در سیتی همه تیمو ورنر را می شناسند و همچنین مدعی شد که کای هاورتز، دیگر بازیکن مدنظر لمپارد ...
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
ماجرای نفوذ در نهاد های جمهوری اسلامی در برنامه سرچشمه بازخوانی می شود.
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: کمیسیون امنیت طرح توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را برای ایجاد یک بازدارندگی در مقابل اقدامات خصمانه کشور های غربی را در دستورکار دارد.
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ملی پوش فوتسال ایران که پیشنهاد های اروپایی را دریافت کرده بود، در نهایت با تیم بنفیکای پرتغال به توافق رسید و قراردادش را امضا کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در تماس تلفنی با نبیه بری رئیس مجلس نمایندگان لبنان پیرامون حادثه انفجار در بندر بیروت گفتگو کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
باشگاه ریوآوه برای فروش مهدی طارمی و یک بازیکن دیگر به پورتو به غیر از پول، درخواست جذب 2 بازیکن این تیم را کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رییس فدراسیون بسکتبال از رایزنی با باشگاههای استقلال، پرسپولیس، سایپا و پیکان برای حضور در لیگ برتر بسکتبال خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دلار آمریکا همچنان از سوی قدرت گرفتن یورو و افت سود اوراق قرضه آمریکا تحت فشار قرار گرفت. از سوی دیگر ادامه بحث در مورد بسته جدید کمک کرونایی در کنگره آمریکا سرمایه گذاران را نگران کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان خیریه ای با عنوان خیریه شهید حریرچیان افتتاح کرد و به همین جهت با اعضای این خیریه تشکیلاتی به گفتگو نشستیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور لبنان در جلسه کابینه این کشور درباره بررسی تبعات انفجار روز گذشته بندر بیروت از جامعه جهانی خواست که به این کشور کمک کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا محدودیت های ترافیکی تعطیلات پایان هفته را اعلام کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آرسنال پیشنهاد خود برای عقد قرارداد سه ساله با ویلیان، وینگر برزیلی چلسی، را به صورت رسمی به این بازیکن ارائه کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
جزئیات گزارش عملکرد مالی انجمن سینمای جوانان ایران و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در چهار ماه اول سال 99 منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد مقابله با کرونای استان تهران با اشاره به اینکه در استان تهران هیچ شهری با وضعیت سفید وجود ندارد، گفت: توصیه می کنیم تا مردم در عید غدیر از برگزاری مراسم جمعی خودداری کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیامی جدید بار دیگر معترضان ضد نژادپرستی در این کشور را به باد انتقاد گرفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس کشور گفت: هزار دستگاه موتورآمبولانس به ظرفیت اورژانس اضافه می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فلیکس بریش داور آلمانی قضاوت بازی جمعه شب منچسترسیتی و رئال را برعهده خواهد داشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر لبنان در سخنانی در جلسه کابینه این کشور گفت: شوک بسیار بزرگی است. مردم عزیران و خانه های خود را از دست داده اند و حجم فاجعه قابل وصف نیست.
  ۱ ساعت پیش    
مسئول گروه جهادی شهید سیاهکالی دانشکده پرستاری ملایر گفت: مرکز مشاوره تحصیلی رایگان از سوی بسیج دانشجویی دانشکده پرستاری ملایر دایر شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
بازیکنان خارجی پرسپولیس امروز چهارشنبه با حضور در باشگاه بخشی از مطالبات خود را دریافت کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رویداد آنلاین دوشنبه های استارت آپی با هدف جذب سرمایه در حوزه کشاورزی روز دوشنبه 20 مرداد ماه به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۵۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات دو هزار و یکصد و سی و پنج تن از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضائی نیرو های مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت دولتی گاز اوکراین اعلام کرد که کی یف برنامه ای برای از سرگیری خرید گاز روسیه ندارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مراسم معارفه مدیرفنی جدید تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
رییس قوه قضاییه در پیامی گفت: با توجه به تحریم های ظالمانه و ضد حقوق بشری امریکا علیه ملت لبنان، تلاش برای لغو فوری این تحریم ها در جهت جلوگیری از ایجاد فاجعه انسانی باید در دستور کار دولت های دوست ...
  ۲ ساعت پیش   + ۶۶ سایت دیگر  
قیمت هر دلار (اسکناس آمریکا) امروز چهارشنبه در صرافی های بانکی 22 هزار و 700 تومان است.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان رضوی صدور دستور قضایی به منظور ممنوعیت استفاده بانوان از دوچرخه در شهر مشهد مقدس را تکذیب کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست پرسپولیس گفت: از روز اولی که به باشگاه آمدم، بحث فساد را مطرح کردم و گزارشی در این زمینه به نهاد های امنیتی داده و از آن ها خواستم که به این قضایا ورود کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
اعضای هسته بین الملل بسیج دانشجویی از مسئولان کشور خواستند اقدامات لازم برای بازگرداندن حقوق ملت کشمیر به آن ها از سوی دولت هند را پیگیری کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه خط قرمز دولت، سلامت مردم و فرزندان کشور است، گفت: تعویق بیش از حد یا عدم برگزاری کنکور اجحاف در حق داوطلبان است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بیمه بیکاری از جمله حمایت های اجتماعی است که از اوایل قرن گذشته موردتوجه اروپائیان قرار گرفت و به تدریج در قاره اروپا گسترش یافت.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت با تاکید بر لزوم ثبت اطلاعات خرید و فروش فعالان تجاری بازار لوازم خانگی گفت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سومین کنفرانس سالانه حضرت زهرا (س) با شعار" درخشش حال حاضر با نور خورشید حضرت زهرا (س) " با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین "حمید شهریاری" دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ...
  ۲ ساعت پیش    
سالهاست بانک های کشور به عنوان بزرگ ترین بنگاه اقتصادی از نقش اصلی خود به عنوان تسهیل کننده تولید غافل شده اند و حالا که با حمایت از صنعتگران سودی نصیبشان نمی شود به دلالی روی آورده اند و ضربات جبران ...
  ۲ ساعت پیش    
معاون عملیات جهادی بسیج دانشجویی گلستان گفت: جهادگران دانشگاه آزاد علی آباد کتول طرح طبخ غذای نذری در منزل 313 خانواده این شهرستان و توزیع بین خانواده های کم برخوردار را اجرا می کنند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کارشناسان و مسئولان سیاسی لبنان خسارت واردآمده به این کشور در نتیجه انفجار عظیم دیشب را بالغ بر 5 میلیارد دلار ارزیابی می کنند، این در حالی است که هنوز اجساد برخی از قربانیان انفجار در دریا پخش است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
رهبر جریان حکمت ملی عراق در پیامی توئیتری نوشت: با نگرانی شدید پیامد های انفجار هایی که بیروت را لرزاند و قربانیان بسیار و خرابی های گسترده به بار آورد پیگیری می کنیم.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد دو بازیکن مورد علاقه هواداران به زودی اقدام خواهد کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در گفت و گوی تلفنی با همتای لبنانی آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای ارائه کمک به لبنان در قالب نیاز های ضروری و زیرساختی در پی انفجار بیروت را اعلام کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
کادر فنی تیم فوتبال استقلال اسامی بازیکنان این تیم برای سفر به مشهد و دیدار با شهرخودرو را اعلام کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مهدی علی بخشی با حکم مسعود نجابتی به عنوان مدیر روابط عمومی ششمین جشنواره جهانی هنر مقاومت منصوب شد.
  ۲ ساعت پیش    
دبیر بین الملل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: کتاب آشنایی با مباحث و مفاهیم پایه ای عرصه روابط بین الملل رونمایی و منتشر شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری گیلان گفت: دفتر فن بازار منطقه ای استان گیلان در پارک علم و فناوری استان با هدف تسهیل در تجاری سازی فناوری راه اندازی شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران در شهر جدید پردیس، گفت: آن دسته از مالکین مسکن مهر که واحد مسکونی آن ها به مرحله تحویل نرسیده، اما پیامک اخذ دفترچه قسط را دریافت کرده اند، می توانند در صورت تمایل ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: برای برگزاری آزمون ورودی دانشگاه ها از فضا های بزرگ تر و احیانا ورزشگاه ها استفاده خواهیم کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
با وجود همه وعده ها برای مدیریت بازار خودرو، قیمت ها در این بازار همچنان صعودی است به طوری که امروز پراید با قیمت 81 میلیون تومان و پژو 405 با قیمت 142 میلیون تومان به متقاضیان عرضه می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد فرد بازداشت شده مربوط به یکی از مدیران این باشگاه است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
اولین پویانمایی کوتاه واقعیت مجازی کودک و نوجوان از سوی امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
داوری آثار جشنواره ارائه تجربیات برتر کانون های فرهنگی و انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور توسط دانشجویان آغاز شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه به انتشار فیلم برخورد ماموران اجرائیات شهرداری کرمانشاه با یک وانت پیکان فروشنده میوه واکنش نشان داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت گفت: در بررسی ها مشخص شد پاساژهای "علاءالدین" و " ارگ " که از اماکن صنفی پرتردد هستند پروتکل های بهداشتی را به درستی رعایت نمی کنند که تذکرات لازم به آنها ابلاغ ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به تب و تاب بازار سکه و ارز، افرادی سودجو از فضای پیشآمده سوءاستفاده کرده و از شهروندان با مانورهای متقلبانه اجاره دفاتر یک روزه لوکس و خودروهای گرانقیمت کلاهبرداری می کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیات دولت با افزایش هزینه اسقاط خودروهای فرسوده موافقت شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت بین الملل حزب مؤتلفه اسلامی از برگزاری دومین نشست احزاب و گروه های مقاومت به همت حزب مؤتلفه اسلامی و به صورت مجازی خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
امروز و فردا در برخی نقاط استان های واقع در شمال غرب و شمال کشور شاهد رگبار باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت خواهیم بود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شهردار منطقه11 تهران گفت: فاز اول مرمت مسجد و ساعت تاریخی مشیر السلطنه از ابنیه دوران قاجار تا یک ماه آینده از سوی اداره زیبا سازی این منطقه آغاز و در مدت 3 ماه انجام خواهد شد.
  ۳ ساعت پیش    
در یک پروژه مشترک میان محققان استرالیایی و آمریکایی، کارایی پنل های خورشیدی با استفاده از نانوبلور های نیمه هادی ارتقاء یافته است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری یمنی از شهادت چهار شهروند از جمله یک زن در تازه ترین جنایت ائتلاف سعودی در حمله به استان الضالع در غرب یمن خبر دادند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دکتر لاری سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از دیروز تا امروز 15 مرداد 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و 697 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد که یک هزار و 331 نفر از آنها بستری ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تعداد زیادی از ساکنان فلسطین اشغالی و نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی مجدداََ از تل آویو خواستند که قبل از وقوع فاجعه در تاسیسات شیمیایی حیفا، این مواد خطرناک را به خارج از شهر منتقل کند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
زمان نشست خبری پیش از مسابقه سرمربیان دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان اعلام شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نخستین مدرسه نوآوری کشور با حضور سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و محمدعلی طالبی، استاندار یزد آغاز به کار کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مسعود احمدی افزادی در احکامی مدیران گروه آموزش عمومی و گروه آموزش رسمی و مشاور و مسئول دفتر مدیر شبکه آموزش سیما را منصوب کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۳ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
قائم مقام باشگاه شهرخودرو گفت: پنالتی هایی که روی اشتباهات داوری به نفع استقلال در بازی با نساجی و سپاهان گرفته شد، ذهنیت بدی را برای بازیکنان و کادر فنی پیش آورده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار دانشگاه گیلان در امر برگزاری آزمون های سراسری گفت: آزمون کارشناسی ارشد با رعایت استاندارد های بهداشتی مورد تأیید دانشگاه علوم پزشکی و ستاد مبارزه با بیماری کرونا برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش    
پس از اعلام ضرورت تکمیل فرم خوداظهاری برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد 99، نحوه دریافت گواهی یا کد تاییدیه سلامت و چرایی ارائه پرینت آن در روز امتحان توضیح داده شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
میادین میوه و تره بار تابعه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، شنبه 18 مرداد مصادف با روز عید غدیر تا ساعت 13 باز و مشغول به کار هستند.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به تازگی واکسن جدیدی طراحی شده که در آن از repRNA استفاده شده است که پاسخ ایمنی قوی تری نسبت به واکسن های mRNA ایجاد می کند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
سیدمحمد پولادگر رییس فدراسیون تکواندو با صدور حکمی، ناصر پورعلی فرد، رئیس سابق فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام را به عنوان مشاور عالی خود منصوب کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تربیت مدرس گفت: محققان پسا دکتری که تحقیقات خود را یک سال و نهایتا دو سال با تسهیلات اعطایی از سوی صندوق انجام دهند، جذب دانشگاه تربیت مدرس می شوند.
  ۴ ساعت پیش    
به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، مسابقه بزرگ کتابخوانی بصورت آنلاین، تا 20 مرداد در دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: همکاران در حال بررسی هستند تا در آزمون سراسری از ورزشگاه ها استفاده شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
روبرت بائر در تحلیلی درباره انفجار بیروت به شبکه خبری سی ان ان ادعا کرد: انفجار بیروت قطعا انفجاری از نوع انفجار تسلیحات (مهمات) نظامی است.
  ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اوباش شب گذشته در منطقه پیروزی اقدام به تخریب 13 دستگاه خودرو کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در پایان لیگ برتر نوزدهم از جمع سرخ ها جدا خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزارت حوادث غیرمترقبه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که پنج هواپیما شامل کمک های بشردوستانه راهی بیروت پایتخت لبنان خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس، مهدی طغیانی و احمد امیرآبادی فراوانی را به عنوان در هیأت واگذاری فعالیت ها و بنگاه های دولتی به بخش غیردولتی انتخاب کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس ، فرهاد بشیری و کیومرث سرمدی را به عنوان ناظران مجلس در هیأت عالی گزینش انتخاب کردند.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
هلال احمر لبنان در اطلاعیه ای شمار کشته شدگان در انفجار دیروز (سه شنبه) بیروت را 100 تن اعلام کرد.
  ۵ ساعت پیش    
سرای نوآوری واحد قزوین دانشگاه آزاد اسلامی تحول و جهش در مکانیسم حمل ونقل را در برنامه های جدی خود قرار داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس با اشاره به معرفی گزینه پیشنهادی دولت برای تصدی وزارت صمت گفت: کمیسیون های تخصصی مجلس از روز یکشنبه بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی صمت را در دستورکارشان قرار دهند چراکه روز چهارشنبه جلسه ...
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مربیان ایرانی در وبیناری با حضور سرمربی سابق تیم فوتبال آرسنال حضور خواهند داشت تا از تجربیات این مربی باتجربه استفاده کنند.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کاشانیان درباره سقط جنین گفت: 6 میلیون سقط ایجاد شده که 25 میلیون و 50 درصد آنها به صورت غیرایمن و ناسالم بوده و تقریبا تمام این سقط جنین ها در کشورهای جهان سوم یا در حال توسعه بوده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس اسامی ناظرین در هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوز های کسب و کار را در جلسه علنی امروز (چهارشنبه 15 مرداد) اعلام کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...