دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۲۰:۴۰Dec 2018 17

خبرگزاری دانشجو (snn.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجو بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجو 27 بهمن 1393 خبرگزاری دانشجو 30 آبان 1394 خبرگزاری دانشجو 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجو 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجو 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجو 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجو 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجو 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجو 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجو 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجو 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجو 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجو 1 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 2 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 3 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 4 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 5 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 6 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 7 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 8 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 9 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 10 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 11 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 12 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 13 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 14 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 15 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 16 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 17 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 18 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 19 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 20 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 21 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 22 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 23 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 24 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 25 آذر 1397 خبرگزاری دانشجو 26 آذر 1397 
  ۴ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه خوارزمی گفت: در شرایطی که دانشگاه های ایران به توسعه نسبی رسیده اند، دانشگاهیان باید با عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی، برای حل مشکلات جامعه راهکار ارائه دهند.
  ۱۰ دقیقه پیش    
سرپرست واحد خواهران نهاد رهبری دانشگاه فردوسی گفت: عده ای تصور می کنند که انتخاب همسر یک داد و ستد است و در این انتخاب باید به دنبال سود مالی بالاتر بود.
  ۱۰ دقیقه پیش    
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: جزیره کیش می تواند بستر برگزاری بسیاری از رخداد های بین المللی و محل استقرار دبیرخانه های دائمی این رویداد ها باشد.
  ۱۹ دقیقه پیش    
حسین ذوالفقاری با اشاره به این مطلب که ما نیازمند بازبینی و بازنگری در قوانین هستیم گفت: امروزه مردم شاید برای رسیدگی پرونده خود 6 ماه درگیر پاراف و امضا شوند.
  ۲۸ دقیقه پیش    
رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: ما برای اینکه مسائل شهر تهران را با جدیت دنبال کنیم مجمع نمایندگان امید را تشکیل دادیم و این افراد حتی از نظر سیاسی نیز با یکدیگر هماهنگ هستند.
  ۳۴ دقیقه پیش    
پیام رسان های موبایلی پرکاربردترین نرم افزارهای موبایلی به شمار می روند و ربات های این پیام رسان های به زودی جایگزین وب سایت ها خواهند شد.
  ۳۴ دقیقه پیش    
امام جمعه موقت تهران گفت: مسائل کشور با اجماع حل می شود و اجماع جز با کنار گذاشتن سلایق، هوا و هوس ها به دست نمی آید ...
  ۴۳ دقیقه پیش    
شهردار تهران با بیان اینکه اگر همه بردار ها را هم جهت کنیم مشکلات مان حل خواهد شد، گفت: قدمت شهر تهران به 8 هزار سال پیش بازمی گردد و این مورد نشان می دهد که ما در منطقه ویژه ای خدمت می کنیم.
  ۵۵ دقیقه پیش    
برگزیدگان بیست وسومین المپیاد علمی دانشجویی کشور طی مراسمی در دانشگاه تربیت مدرس با حضور وزیر علوم و جمعی از مسئولان دانشگاهی تجلیل و معرفی شدند.
  ۵۸ دقیقه پیش    
اگر این آقایان خودشان بخواهند خودروی شخصی شان را بفروشند، آیا پیش از عرضه، آن را تعمیر نمی کنند و حتی ظاهرش را سروسامان نمی دهند؟ کاش به قدر خودروی دست دوم خودشان برای اموال ملت دلسوزی وجود داشت!
  ۱ ساعت پیش    
وزارت خارجه آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد احتمال اعمال تحریم های جدید علیه روسیه به بهانه حوادث تنگه کرچ منتفی نیست.
  ۱ ساعت پیش    
دانشجوی دانشکده شیمی دانشگاه بوعلی، موفق به کسب رتبه دوم پژوهش های بنیادی گروه فناوری های شیمیایی در بیستمین جشنواره جوان خوارزمی شد.
  ۱ ساعت پیش    
معاون نخست وزیر روسیه تأکید کرد که جنگنده های ارتش این کشور روزانه یکصد مأموریت پروازی بر فراز سوریه به انجام می رسانند.
  ۱ ساعت پیش    
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه امام رضا(ع) گفت: عملکرد سیاست داخلی و خارجی دولت روحانی و ترامپ با حضور داریوش سجادی، اصلاح طلب مقیم آمریکا در مشهد بررسی می شود.
  ۱ ساعت پیش    
همکار شهید احمدی روشن با تاکید براینکه آموزش عالی ما نیازمند به یک انقلاب است، گفت: اگر آلوده به مقالات ISI و کار کردن برای خارجی ها شدید در ایمان و بصیرت خود شک کنید فقط نگویید که من چرا امام حسین ...
  ۱ ساعت پیش    
مشاور استاندار تهران گفت: در زمان حضور مقیمی در استانداری به حضور جوانان و بانوان در پست های مدیریتی توجه ویژه ای شد.
  ۲ ساعت پیش    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر این که ایران طرفدار صلح است، گفت: توافق نامه برجام تصمیمی بسیار عاقلانه بود که پای آن ایستاده ایم.
  ۲ ساعت پیش    
همایش یمن، مقاومت و مظلومیت روز بیست و هفتم آذرماه در تهران و با همکاری معاونت بین الملل بسیج مستضعفین برگزار خواهد شد.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه صنعتی قم از انجام اقدامات اولیه جهت پذیرش دانشجویان غیربورسیه بین المللی در این دانشگاه خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در برجام صد حق ملت ایران سلب شده است که یک سوم آن ها مربوط به تحقیق و توسعه است در واقع در 23 مورد گفته شده ما نباید تحقیق وتوسعه انجام دهیم.
  ۲ ساعت پیش    
وزیر علوم درخصوص اهمیت برگزاری نمایشگاه های تقاضا محور گفت: مزیت نمایشگاه های مذکور این است که علم و فناوری را تقاضا محور می کند.
  ۲ ساعت پیش    
هفته نامه انگلیسی زبان عرب ویکلی در تحلیلی به ائتلاف قطر با ایران و ترکیه و اهداف مشترک آنها در منطقه اشاره کرد.
  ۲ ساعت پیش    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شیراز گفت: دانشگاه شیراز در راستای تقویت تعامل صنعت، جامعه و دانشگاه محلی را به عنوان خانه جامعه - صنعت اختصاص داده تا رابطه مستمر میان صنعت و جامعه ایجاد کند.
  ۲ ساعت پیش    
اقدام نظامیان رژیم صهیونیستی برای کشیدن سیم خاردار در خط آبی و بدون حضور تیم لبنان منجر به بروز مشاجره در مرز طرفین شد.
  ۲ ساعت پیش    
وزیر دفاع با بیان اینکه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مجموع یک سازمان و دستگاه بسیار بزرگ پژوهش محور و تحقیقاتی است، گفت: بحمدا.. ...
  ۳ ساعت پیش    
جلسه نقد و بررسی کتاب لبنان زدگی توسط کانون کتابخوانی پروانه دانشگاه علوم پزشکی مشهد و با همکاری انجمن اسلامی دانشگاه فردوسی برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
مراسم شب یلدا شب گذشته در سالن دکتر تورانی دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد، که این مراسم همراه مراسم آواز خوانی و رقص دست جمعی دانشجویان همراه بود.
  ۳ ساعت پیش    
ضیافت ناهار پرسپولیسی ها امروز با حضور ایرج عرب سرپرست باشگاه برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: انعقاد قرارداد خرید توپ مسابقات طبق روال قانونی انجام شده است.
  ۳ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه روسیه معتقد است که وزیر خارجه آمریکا دیگر نقشی در تصمیم گیری درباره سیاست خارجی این کشور به ویژه در حوزه روابط با روسیه ندارد و تمام مسئولیت ها در این زمینه به مشاور امنیت ملی کاخ ...
  ۳ ساعت پیش    
معاون علمی فناوری ریاست جمهوری گفت: بسیاری از مرزبندی هایی که وزارت علوم و وزارت بهداشت ایجاد کرده استفاده از ظرفیت های دانشگاه را منع کرده است.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در نشست مشترک با دبیرخانه شورای عالی عتف، از حمایت صندوق از نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره تیم ملی و مسایل اخیر پیرامون آن سخن گفت.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس جمهور ترکیه با بیان اینکه نظر مثبتی از همتای آمریکایی خود برای عملیات نظامی در شرق رود فرات در سوریه دریافت کرده، گفت هر لحظه می توانند این عملیات را طبق نقشه آغاز کنند.
  ۳ ساعت پیش    
پس از رسیدگی قاطع دستگاه قضا به پرونده باقری درمنی مفسد اقتصادی و کوتاه کردن دست او و اعضای شبکه اش از غارت بیت المال، عده ای با طرح مسائلی سعی می کنند ...
  ۳ ساعت پیش    
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با مدیر بنیاد مطالعات دینی ایتالیا گفت: تأسیس کتابخانه ای بین الادیانی مطمئنا در کاهش سوء تفاهمات دینی موثر خواهد بود و بسیاری از برداشت های ...
  ۳ ساعت پیش    
جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد، برای تعیین شدن وضعیت کادر فنی تیم های ملی کشتی آزاد جوانان و نوجوانان در محل فدراسیون کشتی برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
روزنامه نگار مقیم آمریکا گفت: تنها دغدغه آمریکا درباره ایران این است که نظام مقتدر دو قطبی شرقی و غربی را برهم زده و خواستار زیست مستقل براساس مبانی معرفت شناختی خود شده است.
  ۴ ساعت پیش    
دفتر آمار ترکیه اعلام کرد: در ماه اکتبر تولید صنعتی در این کشور برای دومین ماه متوالی کاهش یافته و به منفی 5.7 درصد رسیده است.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه تهران در بیست و هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری، موضوع رده بندی دانشگاه ها را هم فرصت و هم تهدید توصیف کرد.
  ۴ ساعت پیش    
مجموعه فرهنگی خوابگاه آیت الله شهید اشرفی اصفهانی دانشگاه رازی کرمانشاه امروز با حضور آیت الله علما، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و مسئولان دانشگاه افتتاح شد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس هیات مدیره انجمن لوازم صوتی و تصویری ایران گفت: با کاهش ارز آزاد شائبه اشتباهی بین مردم رواج پیدا کرده است ...
  ۴ ساعت پیش    
سرپرست باشگاه پرسپولیس و سرمربی تیم، امروز در جلسه ای با تعدادی از بزرگتر های تیم شرکت کردند که نتیجه آن مثبت بود و دو طرف مسایل خود را مطرح کردند.
  ۴ ساعت پیش    
دلار با کاهش قیمت نسبی مواجه شده و در بازار به قیمت 9800 تومان قیمت گذاری شد، یورو نیز همچنان 12000 تومان مبادله شد.
  ۴ ساعت پیش    
پس از لیگ قهرمانان، قرعه کشی لیگ اروپا هم برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
رییس دانشگاه تربیت مدرس این دانشگاه را صرفا در مقطع تحصیلات تکمیلی دانست و گفت: برای مقطع ارشد و دکترا حدود 9 هزار دانشجو را هدایت می کنیم.
  ۴ ساعت پیش    
در ششمین همایش ملی تجلیل از برگزیدگان مسئولیت پذیر اجتماعی محمود کمره ای، چهره شاخص مسئولیت پذیری در علوم مهندسی در حوزه آموزش عالی برگزیده شد.
  ۴ ساعت پیش    
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان خراسان رضوی در حمایت از دانش آموزان فرانسوی دستگیر شده در اعتراضات مردم فرانسه نامه نوشتند.
  ۴ ساعت پیش    
اولین جشنواره دانشگاهی رویش با حضور مسئولان در دانشگاه یاسوج آغاز به کار کرد.
  ۴ ساعت پیش    
نایب رئیس مجلس گفت:متاسفانه فردی که هیچ سابقه ای نداشته را به عنوان مدیرکل منصوب می کنیم و این شامل یک اداره خاص یا یک جناح خاص هم نیست.
  ۴ ساعت پیش    
هیأت انتخاب سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بازبینی آثار بخش نگاه نو (فیلم های اول) را جمعه سی ام آذر ماه به پایان می رساند.
  ۴ ساعت پیش    
معاون فنی آماری سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی کشور دانشجویان دانشگاه شریف و تهران بیشترین مدال المپیاد را کسب کردند.
  ۴ ساعت پیش    
بهرام بهرامیان که یکی از گزینه های کارگردانی سریال نوروزی شبکه سه بود، این روزها به دلیل انجام مراحل پس از تولید سریال از یادها رفته از کارگردانی این سریال کناره گیری کرد.
  ۴ ساعت پیش    
با حکم فرمانده نیروی انتظامی، سرهنگ جهانبخش به سمت فرماندهی استان زنجان منصوب شد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد هرمزگان گفت: درخواست ابطال اسناد واگذاری زمین جزیره هرمز به دانشگاه آزاد از سوی بخشدار جزیره واقعیت ندارد.
  ۴ ساعت پیش    
هافبک ایرانی ترابزون اسپوردر دیدار شب گذشته تیمش مقابل بشیکتاش مصدوم شد.
  ۴ ساعت پیش    
سرقت از خانه مرد ثروتمند برای یک شبه پولدار شدن شرط دختر جوان برای ازدواج با پسر عاشق پیشه بود، اما آن ها هرگز تصور نمی کردند که این شرط منجر به جنایتی هولناک شود.
  ۴ ساعت پیش    
شاخه نظامی حماس تعدادی از پهپاد های به غنیمت گرفته شده از رژیم صهیونیستی را بازسازی کرد و در مراسم سالروز تأسیس حماس به نمایش گذاشت.
  ۴ ساعت پیش    
دستیار سرمربی استقلال اعلام کرد که مهاجم سابق پرسپولیس در لیست خرید زمستانی آبی پوشان نیست.
  ۴ ساعت پیش    
سرپرست معاونت سیاسی وزارت کشور گفت: بیش از 1100 برنامه در روز دانشجو مشتمل بر 500 سخنرانی، 34 مناظره، 91 پرسش و پاسخ، 42 تریبون آزاد، 71 همایش و 366 برنامه بزرگداشت برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
نتایج یک پژوهش علمی- اجتماعی در حوزه رسانه و جمعیت نشان می دهد ، یکی از ضرورت های اصلی پرداختن به موضوعات جمعیتی و به ویژه سیاست های حوزه جمعیت، آشنایی اهالی رسانه با مفاهیم مهم جمعیتی است.
  ۴ ساعت پیش    
شش وزیر کابینه رژیم صهیونیستی در تظاهرات یهودیان قدس اشغالی علیه سیاست های بنیامین نتانیاهو در کرانه باختری، شرکت کردند.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر علوم تولید علم را وظیفه اساسی مراکز دانشگاهی دانست و گفت: خوشبختانه مراکز علمی ما در لبه های علم جدید دنیا حرکت می کنند.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه روسیه امروز دوشنبه متعهد شد مسکو با اوکراین جنگی را آغاز نخواهد کرد. وی در عین حال گفت معتقد است پامپئو در سیاست خارجه آمریکا کاره ای نیست.
  ۴ ساعت پیش    
اداره کل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت نحوه پرداخت هزینه و اخذ کارت ورود به جلسه آزمون متقاضیان ارتقا در مسئولیت های کارگزاری حج تمتع را اعلام کرد.
  ۴ ساعت پیش    
تیم یوونتوس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف اتلتیکو مادرید اسپانیا برود.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از راه اندازی بخش غربی خط 7، حدفاصل ایستگاه نواب تا میدان صنعت با حداقل 2 ایستگاه تا پایان سال خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
فیسبوک که پیش از این به دلیل رفتار های دوگانه در حذف صفحات فعالان و روزنامه نگاران مستقل فلسطینی به دستور گرفتن از رژیم صهیونیستی و آمریکا متهم شده با مدارا با پسر نخست وزیر رژیم صهیونیستی ماهیت ...
  ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیته امداد با اشاره به افزایش 620 هزار نفری خانوار های تحت پوشش این نهاد در سال جاری گفت: به این موضوع افتخار نمی کنیم؛ خودکفایی و خروج مددجویان از پوشش خدمات، مایه مباهات است.
  ۵ ساعت پیش    
رمضان امینی در جلسه ارتباط مستقیم تلفنی جهت پاسخگوئی به مطالبات شهروندان تهرانی به سوالات و مشکلات شهروندان پاسخ داد.
  ۵ ساعت پیش    
کاروان تیم ملی فوتبال ایران، تهران را به مقصد دوحه ترک کرد.
  ۵ ساعت پیش    
سرلشکر سید یحیی صفوی با صدور پیامی درگذشت سردار قدرت الله منصوری فرمانده قرارگاه ثامن الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه را تسلیت گفت.
  ۵ ساعت پیش    
از سوی دبیر مسابقه چهل سال چهل فیلم ، هیأت داوران بخش فیلم کوتاه این مسابقه سینمایی معرفی شدند.
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از ادغام فضای فیزیکی داروخانه تک نسخه ای و مرکزی با یکدیگر به منظور پاسخگویی بهتر و سریع تر و پرهیز از سرگردان شدن بیماران در مراجعه به هر دو داروخانه ...
  ۵ ساعت پیش    
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر اینکه حل مشکلات اقتصادی با برخورد های صرفا قضایی ممکن نیست و به تدبیر هر چه بیشتر دولت نیاز دارد ...
  ۵ ساعت پیش    
با برگزاری جلسه اعضای هیئت مدیره اتاق اصناف ایران تکلیف ریاست اتاق اصناف ایران مشخص شده و سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران شد.
  ۵ ساعت پیش    
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: فضای معنوی یادمان های دفاع مقدس، اثرات زیادی را بر روی زائران راهیان نور می گذارد و جنگ را برایمان تداعی می کند و راویان دفاع مقدس می توانند با محتوای خوب و روایت گری ...
  ۵ ساعت پیش    
یک روزنامه رژیم صهیونیستی با اشاره به عملیات اخیر نیرو های مقاومت در کرانه باختری به نقطه ضعف خطرناک ارتش رژیم اشغالگر اشاره کرد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از اجرای طرح یلدانه با شعار یلدا برای همه و باهدف گسترش همدلی و مهربانی در جامعه، همزمان با شب یلدا از سوی این سازمان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
22 نمایش خیابانی به سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر راه یافتند.
  ۵ ساعت پیش    
جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان کردستان چهارشنبه، 28 آذرماه در دانشگاه کردستان برگزار می شود.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران گفت: بیش از یک هزار 300 نیروی ایرانی با اتباع جایگزین شده که باید این عدد تا 10 هزار نفر افزایش یاید.
  ۶ ساعت پیش    
مهابادی از راه اندازی فرودگاه های کوچک و هوشمندسازی تمام فرودگاه های کشور در آینده نزدیک خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: معنایی ندارد که استفاده از یک شبکه اجتماعی ممنوع باشد اما همه ما در آن فعالیت کنیم.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس مرکز پژوهش های مجلس گفت: همه ما کفش های سیاسی خود را جلوی مرکز پژوهش ها درآورده و بدون نگاه جناحی و سیاسی کار پژوهشی می کنیم.
  ۶ ساعت پیش    
عابدزاده گفت: کشورهای اروپایی و آسیایی به هواپیماهای ایرانی سوخت نمی دهند اما با برنامه ریزی این مشکل مدیریت شده است.
  ۶ ساعت پیش    
دبیر کل سازمان همکاری اقتصادی اکو گفت: حجم تجارت بین اعضای اکو هم اکنون 60 میلیارد دلار در سال است که باید تا سال 2025 به 120 میلیارد دلار افزایش یابد.
  ۶ ساعت پیش    
هیأت عمومی دیوان عدالت اداری حکم استرداد وجوه دریافت شده غیرقانونی مدیران بیمه سلامت ایران را صادر کرد.
  ۶ ساعت پیش    
شهریه دوره های مجازی دانشگاه الزهرا (س) برای نیمسال دوم تحصیلی 97-98 اعلام شد.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: انتظار داریم اروپا گام های عملی برای اجرای SPV بردارد و آنها به آقای ظریف قول داده اند تا پایان سال میلادی SPV را اجرایی کنند.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تهران به ضرورت تأمین مواد پروتئینی با قیمت مناسب برای عموم مردم اشاره کرد و گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
نیمکت نشینی برابر لیورپول آخرین تیر خلاص برای پوگبا است.
مشاهده نتایج بیشتر...