شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۶:۵۷Apr 2019 20

خبرگزاری برنا (bornanews.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری برنا بر روی ایمیل شما

خبرگزاری برنا 25 اسفند 1393 خبرگزاری برنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری برنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری برنا 29 اسفند 1397 خبرگزاری برنا 1 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 2 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 3 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 4 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 5 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 6 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 7 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 8 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 9 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 10 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 11 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 12 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 13 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 14 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 15 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 16 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 17 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 18 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 19 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 20 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 21 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 22 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 23 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 24 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 25 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 26 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 27 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 28 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 29 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 30 فروردین 1398 خبرگزاری برنا 31 فروردین 1398 
  ۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه چهار گفت: بخش قابل توجهی از مزارع در نواحی شمالی و غربی خوزستان از بین رفته است.
  ۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردوی آمادگی تیم های ملی بسکتبال 3 نفره بزرگسالان از روز پنجشنبه 5 تا 8 اردیبهشت در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون وزیر و رییس سازمان غذا و دارو از راه اندازی داروخانه سیار در مناطق سیل زده خوزستان برای اولین بار در کشور خبر داد.
  ۱۶ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج با اشاره به اینکه اعزام زائران حج از 17 تیرماه آ غاز می شود گفت: نزدیک به 82 هزار نفر ثبت نام کرده اند و تلاش داریم که در صورت امکان 10 هزار نفر دیگر به این میزان اضافه کنیم.
  ۱۶ دقیقه پیش    
رئیس جمهور امروز به استان های سیل زده سفر کرد و از نزدیک در جریان وضعیت منطقه و امدادرسانی و بازسازی قرار گرفت. عکاسان از این بازدید تصاویری ثبت کرده اند که دیدنی است.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: 14 نقطه از شهر تهران در شامگاه شنبه 31 فروردین ساعت 21 به مناسبت شب ولادت امام عصر حضرت مهدی (عج) نورافشانی می شوند.
  ۱۹ دقیقه پیش    
هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه از 8 لغایت 13 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سارا بهمنیار کاراته کار گیلانی عازم مسابقات لیگ جهانی در مراکش شد.
  ۲۲ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
جانشین لشکر 27 محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: ما نیروهای مسلح نه رقیبیم نه موازی، بلکه مکمل هم هستیم و این همدلی در سراسر کشور دیده می شود.
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
شب نیمه شعبان شب بسیار مبارکی است از حضرت امام جعفر صادق علیه السلام روایتست که از حضرت امام محمّد باقرعلیه السلام سؤ ال شد از فضل شب نیمه شعبان فرمود آن شب افضل شبها است بعد از لیلة القدر در آن شب ...
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: دولت وعده جبران خسارات وارد شده به مزارع و منازل آسیب دیدگان ناشی از سیل را داده و ما نیز به صورت جدی پیگیر مطالبات مردم هستیم.
  ۲۸ دقیقه پیش    
ساک حاملگی (gestational sac) ساختاری است که جنین را در مراحل اولیه رشد و نمو احاطه می کند. نه تنها جنین بلکه مایع آمنیوتیک که باعث تقویت و حفاظت از جنین است را نیز در بر دارد ...
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در دومین کارگروه فرش دستباف استان عنوان کرد: بیش از 13هزار قالیباف در گیلان فعالیت می کنند.
  ۴۳ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان مدیریت بحران در اطلاعیه ای تصریح کرد: حفظ کشور از آفات و بیماری های قرنطینه ای وظیفه ذاتی وزارت جهاد کشاورزی و سازمان حفظ نباتات است.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
بانوی خبرنگار العالم وقتی با پاسخ منفی سردار قاسم سلیمانی برای مصاحبه رو به رو شد، از پذیرفتن هدیه سردار امتناع و با این وسیله موفق به گفت و گو با شخصیت برجسته میدان جهاد شد.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
لوکا بیگاتزی فیلمبردار مطرح ایتالیایی در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر کارگاه تخصصی فیلمبرداری برگزار کرد.
  ۵۲ دقیقه پیش    
چوب اسکی قهرمان اسبق و پیشکسوت اسکی ایران به موزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک اهدا شد.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
فیلم خط باریک قرمز برای اولین اکران عمومی، در سالن دوم سینما چارسو نمایش داده شد و تماشاگران سی و هفتیمن جشنواره جهانی فیلم فجر به تماشای آن نشستند.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بخشنامه ای شیوه نامه اجرایی ثبت نام و نحوه دریافت شهریه از دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور را ابلاغ کرد.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس پلیس فتا از دستگیری متهمی که در اختیار گرفتن اپل آی دی طعمه هایش اقدام به اخادی از آنها می کرد، خبر داد.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر کشور در نامه ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اتخاذ تمهیدات فوری در ارائه خدمات بهداشتی، درمان و بازتوانی روحی افراد آسیب دیده و بازیابی هویت و ارتقاء خودباوری و همچنین بازسازی و نوسازی ...
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
در برنامه گفت و گو محور شبانه سیاسی کانال کردی شبکه سحر، امشب درباره اختلافات اروپا و آمریکا با کارشناسان برنامه گفت و گو خواهد شد.
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر کشور در نامه ای به وزیر جهاد کشاورزی اتخاذ تمهیدات فوری در حوزه مرتبط با منابع کشاورزی، محصولات باغداری، دام و آبزیان و پیش بینی ساز و کار تامین اعتبار برای جبران در مناطق سیلزده را خواستار شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ایران در رقابت های تور تنیس زیر 14 سال آسیا به عنوان قهرمانی دست یافت.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
افسر پزشکی کنفدراسیون فوتبال آسیا، طبق برنامه های مبارزه با دوپینگ در لیگ قهرمانان آسیا، امروز شنبه به صورت اتفاقی در هتل محل اقامت سرخپوشان حضور پیدا کرد و به حکم قرعه از چهار سرخپوش تست دوپینگ گرفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اعضای تیم ملی شمشیربازی زنان در دو اسلحه سابر و فلوره از تاریخ 24 فروردین اردوی شبانه روزی خود را جهت حضور در مسابقات شمشیربازی قهرمانی آسیا در آکادمی ملی المپیک پیگیری می کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
الاهلی عربستان پس از دو شکست برابر پرسپولیس و الهلال که برای این تیم حاشیه ساز شد در آستانه دیدار مجدد با قهرمان ایران، از ناکامی گریخت و روز جمعه برابر تیم الوحده از مکه به پیروزی رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
هیات رئیسه فدراسیون ووشوی آسیا، تلاش خود برای افزایش مدال های این رشته در بازی های آسیایی 2022 هانگژوی چین آغاز کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سردار ابراهیم کریمی به عنوان جانشین معاون اجتماعی نیروی انتظامی منصوب شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر کشور با تاکید بر تأمین مایحتاج عمومی و ضروری و توزیع امکانات مورد نیاز و بازسازی و نوسازی واحدهای صنفی، صنعتی، تولیدی و معادن در مناطق سیلزده ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ستاد راهبری مشارکت های اجتماعی در محلات شهر تهران (مدیریت محله) برای همکاری با نهادهای مدنی، هنرمندان و گروه های گوناگون در راستای کمک به سیل زدگان اعلام آمادگی کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با حضور روسای پارلمان های کشورهای همسایه عراق، نشست بین المجالس هفت کشور همسایه تا دقایقی دیگر در بغداد آغاز شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شیلات و آبزیان آذربایجان غربی گفت : با توجه به شروع فصل تخم ریزی ماهیان در دریاچه های پشت سدهای استان و ایجاد وحدت رویه در بهره برداری از ذخایر آبزیان ...
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در نشستی با حضور استاندار آذربایجان شرقی، مسائل و مشکلات تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و اتفاقات پیش آمده در پایان مسابقه این تیم با تیم پیکان در جریان رقابت های لیگ برتر باشگاه های فوتبال کشور بررسی ...
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، فردا (یک شنبه) به منظور بازدید از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و دیدار با دانشگاهیان به شیراز سفر می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که به چین سفر کرده است گفت: ظرفیت های بسیار خوبی برای همکاری های نظامی میان نیروی دریایی دو کشور وجود دارد و امیدواریم این سفر دستاوردهای زیادی در این ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری قاتل فراری پس از 17 سال زندگی مخفیانه در دلیجان استان مرکزی خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیر کل مشارکتهای اجتماعی وزارت ورزش و جوانان گفت:در قضیه سیل اخیر با آنکه در ایام تعطیلات رخ داد اما سمنهای ما از تمام استانهای کشور کمال همکاری را نمودند و با همت خود حماسه آفریدند.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات فوتبال دسته اول نوجوانان کشور در گروه چهار با حضور تیم های شهرداری بندرعباس، فولاد مشهد، پارس جنوبی جم و دهخدای زاهدان به میزبانی شهرستان زاهدان برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
در آستانه سفر نخست وزیر پاکستان به تهران، وزیران خارجه جمهوری اسلامی ایران و پاکستان در گفتگویی تلفنی مهمترین موضوعات فیمابین در روابط دو جانبه را بررسی کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان سمنان گفت : حادثه واژگونی اتوبوس اسفراین در مسیر گرمسار - تهران 3 مصدوم داشت که حال همگی مساعد است.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ستایش اعرابیان نونهال 7 ساله سمنان نایب قهرمان مسابقات اسکیت سرعت دختران ایران شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس جمهور در جمع مردم سیل زده پلدخترگفت: دولت تا اتمام بازسازی خرابی ها وو جبران خسارات در کنار مردم مناطق سیل زده خواهد بود. .
  ۲ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور با اشاره به اینکه تداوم و حفظ فعالیت مدارس خارج از کشور مورد تأکید نظام و رهبری است، گفت: باوجود چالش های ارزی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: با آغاز بارندگی های رگباری از 25 فروردین ماه جاری تاکنون 2 هزار و 841 نفر در این استان امدادرسانی و یکهزار و 800 حادثه دیده اسکان داده شدند.
  ۲ ساعت پیش    
دبیر هیات تکواندو شهرستان قاینات، روز گذشته 30 فروردین ماه کلاس هماهنگی و بازآموزی سالیانه مربیان تکواندو خراسان جنوبی برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری ظهر شنبه برای بازدید از مناطق سیل زده خوزستان وارد فرودگاه دزفول شد.
  ۲ ساعت پیش    
امیر رضا کاوسی در وزن 44 کیلو و امیرحسن حسن زاده در وزن 57 کیلو از قائنات جواز حضور در مسابقات بین المللی جام خراسان بزرگ را اخذ کرددند.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس هیات نجات غریق وغواصی شهرستان قاین ، روز گذشته 30 فروردین ماه منجیان غریق شهرستان در دوره آمادگی سالیانه این رشته شرکت کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
دکتر حسن روحانی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان لرستان گفت: دولت، قوای دیگر، نیروهای مسلح و نهادهای عمومی همه در کنار مردم بوده و هستند.
  ۲ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان جنوبی گفت: مسافر اتوبوس درون شهری در بیرجند به دلیل عجله و کم دقتی راننده جان خود را از دست داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی از انهدام 16 باند سارقان و دستگیری 75 نفر سارق در فروردین ماه امسال خبر داد و گفت ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سید موسی خادمی گفت: 100 درصد بودجه عمرانی در شش ماهه اول سال برای استان محقق شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کشتی گیران بیرجند بر سکوی نخست مسابقات قهرمانی کشتی آزاد نونهالان استان اعزامی به رقابت های بین المللی جام خراسان بزرگ قرار گرفت.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
انتخاب رشته داوطلبان مجاز آزمون دکتری 98 از هم اکنون در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته جوان و به همت سمن های جوانان، ایستگاه امید نشاط شامل مسابقات ورزشی، نقاشی و غربالگری سلامت در اردوگاه مهاجرین افغان، برپا گردید.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
علی فرخزاد با اشاره به برگزاری دومین همایش ملی هویت کودکان ایرانی اسلامی گفت: تمام ظرفیت های استان باید برای برگزاری هرچه باشکوه تر این همایش بسیج شوند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سازمان امور دانشجویان وزارت علوم درباره تأیید مدارک تحصیلی دانشگاه های تحت پوشش وزارت علوم جهت ترجمه رسمی اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دکتر طهرانچی طی حکمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر را منصوب کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تهمینه ابراهیمی گفت: دوره تربیت مربی امداد و کمک های اولیه رشته های غیرمرتبط با حضور امدادگران و نجاتگران تمامی شعب جمعیت هلال احمر استان قزوین برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
صبا صادقزاده، یکی از دانشجویان دانشگاه تهران در یکی از خوابگاه های دانشجویی تبریز در اثر نشت گاز، جان خود را از دست داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جمع مردم سیل زده چم مهر با تبریک میلاد امام عصر(عج) به همه مردم و مسلمانان جهان، تأکید کرد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
این نمایشگاه مجموعه ای از آثار غلامحسین امیرخانی، علی شیرازی و مجتبی ملک زاده می باشد.
  ۲ ساعت پیش    
بدون شک اگر این سناریویی که برای تراکتورسازی اتفاق افتاد را بخواهیم واکاوی کنیم، مالک باشگاه یکی از مقصران اصلی است که با شوآف خود بعد از بازی مقابل سپیدرود باعث شد این جو متشنج ایجاد شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی آگاه سازی دانش آموزان با سوء مصرف مواد مخدر برای شهرداران مدارس تبریز برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
هنرمندان به عنوان الگوهای جامعه همواره در امور خیر پیشقدم هستند و سایر آحاد مردم نیز با تاثیرپذیری از این قشر، در امر کمک رسانی به همنوعان خود همت دارند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، به مناسبت فرارسیدن روز سعدی این آیین ادبی را فرصتی برای تبیین اندیشه های استاد سخن دانست و گفت: سعدی نه یک فرد و شخص حقیقی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به اهمیت استارت آپ ها و کسب و کارهای اینترنتی در کشور یادآور شد: آینده کسب و کار و پیشرفت کشور به این حوزه گره خورده است و باید ازهمه ظرفیت ها برای توسعه آن استفاده کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور در جمع مردم سیل زده پلدختر با تأکید بر اینکه قلب همه مردم ایران در این ایام در کنار شما بود و برای شما می تپید، تصریح کرد: بازسای پلدختر ...
  ۲ ساعت پیش    
کو هیونگ جین داوره کره ای قضاوت بازی ذوب آهن اصفهان و الوصل امارات را بر عهده دارد.
  ۲ ساعت پیش    
پروژه تقاطع غیرهمسطح ولیعصر یکی از پروژه های مهم شهرداری تبریز بود که با دستان خالی و در این شرایط سخت اقتصادی تکمیل شد و سه شنبه این هفته به بهره برداری می رسد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان "لارستان" از توقیف 2 دستگاه پژو 405 و کشف 26 راس دام قاچاق خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
در نشستی با حضور استاندار آذربایجان شرقی، مسائل و مشکلات تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و اتفاقات پیش آمده در پایان مسابقه این تیم با تیم پیکان در جریان رقابت های لیگ برتر باشگاه های فوتبال کشور بررسی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت : حفاظت و بهره برداری بهینه از منابع پایه به ویژه آب ...
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه شمالی استان گفت: بر اثر برخورد 2 دستگاه وانت نیسان و کامیون در محور "فسا" به سمت "سروستان"، 3 نفر کشته و 5 نفر مجروح شدند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دو بازیکن تیم نامی نو اصفهان به اردوی تیم ملی بسکتبال سه به سه بانوان دعوت شدند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در آستانه نیمه شعبان، مسجد مقدس جمکران آماده استقبال از زائران شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان حفاظت محیط زیست در دیار با رئیس جمهور گفت: دغدغه سازمان محیط زیست احتمال ایجاد گرد و غبار ناشی از خاک های ریزدانه به جا مانده از رسوبات سیل است.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی استقلال در حاشیه تمرین روز شنبه با اصحاب رسانه گفت و گو کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سیدمهدی ساداتی گفت: لایروبی رودخانه ها باید در اولویت دستگاههای ذیربط باشد و با ساخت و ساز در حاشیه رودخانه ها برخورد جدی می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با اشاره به گردشگر پذیر بودن شهرستان های فومن و شفت گفت : از ظرفیت های مذهبی شهرستان فومن و شفت می توان برای توسعه استان بهره برد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
هافبک جوان استقلال در حاشیه تمرین این تیم با خبرنگاران گفت و گو کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: تیم های هلال احمر استان اصفهان از ابتدای استقرار در منطقه سیل زده لرستان، خدماتی شامل ویزیت رایگان ، مشاوره بهداشت کودک و مادر ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: عملیات مبارزه با ملخ مراکشی در سطح یک هزار و 100 هکتار از مزارع کشاورزی استان انجام شده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معصومه مرادیان گفت: پاسخگویی صریح و شفاف به مطالبات مردم یکی از رسالت ها و ماموریت های مدیران است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
لوح تقدیر همایش سراسری رضایت مندی مشتری با رویکرد حمایت از کالا و خدمات ملی از طرف انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به شرکت فولاد هرمزگان اهدا شد
  ۴ ساعت پیش    
مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: 64 هزار و 202 ورزشکار سازمان یافته در کردستان مشغول به فعالیت است و 47 تیم نیز به نام کردستان در لیگ های کشوری حضور دارند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از ارسال دومین مرحله از کمک های غیرنقدی جامعه ورزش و جوانان استان به مناطق سیل زده خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
افشین پیرنون از ثبت بیش از 271 میلیون تردد در استان قزوین طی سال 1397 خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیست و سومین نمایشگاه خوشنویسی و نقاشی خط نقطه در نگارخانه ماه حوزه هنری آذربایجان شرقی برپا می شود.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محمدحسن باقری شکیب از ورود سامانه بارشی جدید از فردا و کاهش محسوس دمای هوا با احتمال سرمازدگی محصولات کشاورزی استان خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس جمهور در ادامه بازدید از مناطق سیل زده استان لرستان از روستای چم مهر از توابع شهرستان پلدختر بازدید کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
برنامه رقابت های کشتی بزرگسالان قهرمانی آسیا در چین اعلام شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کمپ توسعه و گسترش اسلالوم نوجوانان با حضور نوریا نیومن مربی فرانسوی 2 تا 13 اردیبهشت ماه در سه استان کشور برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش    
نمایشنامه های آب را گل نکنیم و مهاجرت نخل ها با موضوع "آب" عنوانِ برگزیدگان ششمین جشنواره تئاتر کمدی "ققنوس" را کسب کردند.
  ۴ ساعت پیش    
جشن کتابخوانی و خاطره گویی که به همت موسسه یار مهربان ساوالان برگزار شد بامعرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد .
  ۴ ساعت پیش   + ۲۲ سایت دیگر  
پلیس بنگلادش اعلام کرد: "نصرت جهان رفیع"، دختر 19 ساله به خاطر گزارش کردن مزاحمت های مدیر مدرسه اش به پلیس به آتش کشیده شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله سید حسن عاملی در آیین رژه نیروهای مسلح اردبیل گفت: در اوایل انقلاب در روز 29 فروردین که روز ارتش نامگذاری شده برادران ارتشی با بصیرت به بنیانگذار انقلاب اسلامی امام راحل (ره) لبیک گفتند و در ...
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای شهرتهران با اشاره به حمایت شورای شهر از برنامه های تاکسیرانی برای ارائه خدمات الکترونیک به مسافران گفت: اجرای این برنامه ها برای تسهیل خدمات بهتر به شهروندان بسیار موثر است.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون فروش و خدمات مشترکین توزیع برق شیراز گفت: سال گذشته و براساس قوانین و دستورالعمل های طرح ملی پاسخگویی بار برای کنترل اوج بار، بالغ بر 48 میلیارد ریال ...
مشاهده نتایج بیشتر...