شنبه ۰۹ بهمنساعت ۱۴:۲۱Jan 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلیس آگاهی تهران»

فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ - ۱۹:۰۰    
ساعت 4 بعد ازظهر 26 د ی ماه مأموران کلانتری د ارآباد د ر جریان مرگ مرموز د ختر جوانی قرار گرفتند . با اعلام این خبر بلافاصله تیمی از کارآگاهان اد اره د هم پلیس آگاهی به همراه بازپرس ویژه قتل پایتخت د ر محل حاد ثه حاضر شد ند ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زوج سرایداری که با تهدید سلاح سرد از منزل زن میانسالی 15 میلیارد ریال اموال با ارزش سرقت و به شهر اصفهان گریخته بودند، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 2 زورگیر حرفه ای و کشف 3 فقره سرقت مشابه در یک ماه اخیر خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق موتورسیکلتی که تحت تعقیب پلیس آگاهی مشکین شهر بود خبر داد و گفت: متهم هنگام انتقال موتورسیکلت مسروقه به شهرستان مشکین شهر شناسایی و بازداشت شد.
پانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 2 سارق حرفه ای که از منزل همسایه خود 7 میلیارد ریال سرقت کرده بودند، خبر داد. به گزارش پایگاه خبری پلیس ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: بی توجهی مردم، منازل را تبدیل به بانک کرده و به جای اینکه پول و طلای خود را در صندوق امانات بانک قرار دهند، در خانه هایشان نگهداری می کنند و طعمه سارقان می شوند.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره اینکه آیا سرقت از منازل در تهران افزایش پیدا کرده است یا خیر؟ نیز گفت: اینطور نمی توان گفت، اما می توان گفت که گرایش به سمت و سوی سرقت طلا و ارز از منازل است.
طلا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقی با 70 فقره سرقت موبایل رانندگان خودرو های مسافرکش خبر داد
سلام نو / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
متهم اصلی پرونده جوانی 33ساله به نام سعید است که با معرفی خود به عنوان مأمور پلیس، دختران فراری را فریب داده و به خانه اش در حوالی خیابان قزوین می کشاند و به همراه خواهرش آنها را زندانی می کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب تهران شب گذشته به همراه تعدادی از معاونان خود از بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران بزرگ بازدید کرد.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
دیده بان ایران: از روز پانزدهم آذر و پس از افشای اسرار خانه وحشت پایتخت که در آن دختری به قتل رسیده و 2 دختر دیگر پس از ماه ها زندانی بودن در آنجا نجات یافته اند، تحقیقات در این پرونده ادامه دارد. ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
طرح کاشف که با تلاش مأموران پلیس آگاهی تهران از چند روز قبل برای دستگیری مجرمان حرفه ای پایتخت آغاز شده بود، با دستگیری 317نفر پایان یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت گفت: قرارگاه مبارزه با موبایل قاپی و مرکز واکنش سریع در پلیس آگاهی تهران بزرگ راه اندازی شده و در یک ماه گذشته فعالیت خوبی داشته است.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری رکنا: سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" در پاسخ به سوال خبرنگار رکنا مبنی بر کشف اجساد در کانال خاور شهر گفت: اکثر اجسادی که در شهرستان ری کشف می شود از پسماند زباله هایی است که از تهران به شهرستان ری منتقل می شود. کشف جنازه مرد تهرانی در کانال خاورشهر ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری اعضای باند بزرگ زورگیران تصادف ساختگی در تهران خبر داد و گفت: این متهمان تحت تعقیب کارآگاهان اسلامشهر و پایگاه های یکم، دوم و پنجم آگاهی تهران بودند.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای محتویات داخل خودرو و کشف 500 فقره سرقت خبر دادو گفت: متهم دلیل سرقت ها را نیاز مالی برای مهاجرت به خارج از کشور عنوان کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
جانشین پلیس آگاهی تهران گفت: جوان سارقی که حدود 3 ماه است سرقت لوازم داخل خودرو را آغاز کرده بیش از 500 مورد سرقت را در کارنامه خود ثبت کرده است. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری کلاهبردار حرفه ای که پس از صدور حکم قضائی به تهران گریخته بود خبر داد و گفت: متهم با جعل سند مالکیت شهروندی 15 میلیارد ریال از وی کلاهبرداری کرده بود.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری زورگیری با 32 فقره سرقت تلفن همراه خبر داد و گفت: این متهم سابقه دار تحت تعقیب پلیس آگاهی تهران بود.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
جامعه 24: رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری راننده و سرنشین خودرویی که به بهانه خرید دلار به مال باخته مراجعه و از وی 13 هزار دلار سرقت کرده بودند، خبر داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روند جرائم مسلحانه و خشن در تهران طی 9 ماهه اخیر کاهشی بوده است، توضیحاتی درباره جذب کارآگاهان زن در پلیس آگاهی ارائه کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا : رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام یک باند 4 نفره خبر داد و گفت: در این رابطه یک مالخر دستگیر و 300 فقره چک سرقتی کشف شد.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
روزنامه همشهری: رئیس پلیس آگاهی تهران درباره زمینه ها، شرایط، جغرافیا و پراکندگی زمانی انواع سرقت ها در پایتخت اطلاعاتی ارائه داده است که در این اینفوگرافیک می بینید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۰:۲۴    
عصرایران نوشت : سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران در گفت وگو با همشهری آنلاین گفت: از مجموع سرقت های تهران، 54درصد سرقت های خرد بوده است و یک مشکلی هم درباره سنین پایین در موبایل قاپی داریم؛ سارقان حرفه ای بعضا گرایش پیدا کرده اند که از افراد زیر 18سال برای موبایل قاپی سوءاستفاده کنند ...
سلام نو / حادثه 24   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
درباره سرقت موبایل چند اتفاق افتاده. افزایش قیمت موبایل بر میزان سرقت آن تأثیر عجیبی گذاشته است. برند خاصی از موبایل هست که قیمت آن تا 50میلیون در بازار رسیده که سارقان به آن گرایش پیدا کرده اند از سویی مردم موقع استفاده از آن دقت نمی کنند.
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۰۷:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
همشهری گفت و گویی با سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران درباره موضوع افزایش سرقت انجام داده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
جامعه 24: می گوید زیاد اشتباه کرده، اما برای اینکه پیاده برای خرید مواد مخدر نرود، پراید سرقت می کرد! در ادامه گفتگو با سارق معتادی را می خوانید که بار ها پراید سرقت کرده و با وجود سابقه زندان، تنبهی برای او ایجاد نشده و دوباره به سمت مصرف مواد مخدر روی آورد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای مطب های دندانپزشکی خبر داد و گفت: در این رابطه مالخر اموال سرقتی نیز دستگیر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران از دستگیری جاعلان اسناد دانشگاهی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۳:۰۷    
حوادث رکنا: رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیر سه مالخر گوشی های مسروقه خبر داد و گفت اعضای این باند به خرید و فروش 20 دستگاه تلفن همراه مسروقه به ارزش تقریبی 300 میلیون تومان اعتراف کرده اند.
سارقان مسلحی که با در دست داشتن هدیه صاحب خانه ها را جلوی درِ خانه می کشاندند و با اسلحه کشی خانه را خالی می کردند، با تلاش ماموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند.
روزنامه هموطن سلام   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۴:۴۱    
به گفته ی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، آرزو خرمدین، دختر خانواده ی خرمدین که او نیز همچون برادرش، بابک خرمدین، توسط پدر و مادر خود مثله شد، در قتل فجیع داماد خانواده با پدرش، اکبر خرمدین همدست بود و در نهایت نیز به همین دلیل جان خود را از دست داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مردی که با چرب زنی کلاهبرداری های میلیونی انجام می داد توسط ماموران پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران دستگیر شد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 5 سارق مسلح منازل شمال تهران که در کمتر از یک ماه 2 فقره سرقت به ارزش تقریبی50 میلیارد ریال سرقت کرده بودند، خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۵    
درحالی که اکبر خرمدین بر اثر بیماری در زندان فوت شد، معاون جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران جزئیات تازه ای از پرونده او را فاش کرد. سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری در برنامه تلویزیونی در انتهای الوند که از شبکه دوم سیما پخش شد ...
همشهری   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۰۸:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
درحالی که اکبر خرمدین بر اثر بیماری در زندان فوت شد، معاون جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران جزئیات تازه ای از پرونده او را فاش کرد.
سلام نو / پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: این ماجرا آزاردهنده بود که پدر و مادری در قتل فرزندشان همدست باشند و او را مثله کنند. پس از مظنون شدن به این دو نفر، آنان بازجویی و در نهایت اقرار کردند و در نهایت به قتل داماد این خانواده رسیدیم.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۰۹:۴۹    
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، ساعت15 یکشنبه پنجم دی امسال یکی از ماموران مستقر در راه آهن تهران به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران اطلاع داد مردی 40 ساله در محوطه پارکینگ خودرو های پارک شده در راه آهن با شلیک گلوله زخمی و بعد از انتقال به بیمارستان فوت کرده است ...
پانا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۲۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری و انهدام باند جاعلان اسناد ملکی که با جعل سند، ملک های سایر افراد را به خریداران می فروختند، خبر داد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۵:۳۱    
حوادث رکنا:رئیس مرکزعملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری متهم سابقه دار در عملیات تعقیب و گریز خودروی سرقتی خبر داد.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
حادثه 24 - کارآگاهان پلیس آگاهی تهران در حال تحقیق درباره قتل زنی هستند که جسد او توسط عروسش در کمد دیواری کشف شده است. ساعت23 پنجشنبه به قاضی مصطفی واحدی، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که قتلی در تهران اتفاق افتاده است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۹:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رازگشایی از قتل دو پسر جوان که با شلیک گلوله در جنوب تهران به قتل رسیده بودند، خاطره یکی از کارآگاهان پلیس آگاهی تهران است.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
ایلنا: معاون سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انهدام یک گروه موبایل قاپ گفت: این افراد در قالب گروه های دو نفره و چهار نفره اقدام به سرقت گوشی از سطح معابر و خیابان ها می کردند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۰۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا:رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 2 سارق حرفه ای و سابقه دار لوازم خودرو و کشف 20 فقره سرقت خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۰    
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از کاهش تشکیل پرونده های لیزینگ خودرو نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 3 نفر از از اعضای باند سرقت منزل، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۱۴:۳۶    
حوادث رکنا: رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری و انهدام باند 6 نفره سارقان خودرو و کشف 20 فقره سرقت خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۹/۳۰ - ۰۸:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
شهروند| 3 تن از اعضای جاعلان اسناد وثیقه در پی واگذاری یک سند وثیقه ای 100 میلیارد ریالی بازداشت شدند. چندی پیش کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران مطلع شدند اعضای یک باند چندنفره با ارایه سندهای جعلی به مراجع قضائی، زندانیان را از حبس آزاد می کنند. ...