پنجشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۷:۳۴Jun 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مولوی»

دشمن به دنبال ثابت کردن عدم مشروعیت نظام با حضور حداقلی در پای صندوق های رای است مولوی کرد بیان کرد: حضور کم مردان در پای صندوق های رای به ضرر خود مردم می باشد و دشمن هم از آن سوء استفاده می کند؛ زیرا رای ندادن خواسته دشمن است ...
بدون توجه به تبلیغات منفی دشمن، باید به فکر پیشرفت ایران باشیم مولوی ریگی تصریح کرد: عده ای با استفاده از فضای مجازی سعی دارند تا مردم را ناامید کنند و نگذارند تا مردم در پای صندوق های رای حضور پیدا کنند، ما باید بدون توجه به این صحبت های منفی به فکر پیشرفت ایران عزیز باشیم.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
وب سایت نزدیک به محسن رضایی، پیامی از مولوی عبدالحمید، خطاب به محسن رضایی منتشر کرده که در آن گفته به سبب حمایت رضایی از اهل سنت در مناظره ها به او رای خواهد داد و از اهل سنت هم خواسته که به او رای بدهند.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت سراوان گفت: تا آنجایی که بنده خبر دارم سیدابراهیم رئیسی زندگی پاک و باتقوایی دارند و آلوده به فسادهایی که امروز در برخی افراد مسؤول و دولتمردان وجود دارد، قطعاً ندارند. آقای رئیسی دلسوز مردم می باشند و این را در عمل نشان دادند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون اداری حوزه علمیه دارالعلوم مکی زاهدان ضمن تکذیب شایعات منتشر شده درباره تغییر موضع مولوی عبدالحمید در حمایت از کاندیداهای ریاست جمهوری گفت: تصمیم شورای راهبردی اهل سنت در حمایت از آیت الله رئیسی نظر قطعی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مشاور سابق رئیس جمهوری ایران در امور اهل سنت طی بیانیه ای ضمن دعوت از همه مردم برای مشارکت در انتخابات، حمایت خود را از فهرست شورای وحدت برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۰    
مولوی نعمت الله کاشانی از مردم اهل سنت گلستان درخواست کرد که پرشور و گسترده در انتخابات شرکت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مولوی نذیر احمد سلامی با بیان اینکه چشم دوست و دشمن به انتخابات 1400 دوخته شده است، گفت: مشارکت حداکثری پای صندوق های رای، امنیت کشور را تقویت می کند.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان در اقدامی تاسف بار ، در صفحه اینستاگرام خود ، خبری کذب مبنی بر حمایت مولوی عبدالحمید از رضایی را منتشر کرده است .
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مولوی عبدالحمید حمایت خود از آیت الله رئیسی را اعلام کرد./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، درپی انتشار شایعاتی درخصوص موضع شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید نسبت به تصمیم شورای هم اندیشی اهل سنت ، دفتر امام جمعه ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۷:۲۰    
مولوی نوشیروانی گفت: اهل تسنن نیز همانند برادران شیعه به زیارت امام رضا می روند البته با آداب و رسوم خود. وجود امام رضا در خراسان نعمت و برکت است و باید از آن بهره جست.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۰:۳۹    
جلال جلالی زاده، نماینده ی اسبق مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی، در یادداشتی تلگرامی با عنوان حمایت مولانا عبدالحمید از آیت الله رئیسی و پیامدهای آن نوشت: ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۰:۱۷    
قرائت بیانیه حمایت شورای هم اندیشی و مولوی عبدالحمید از رئیسی در جمع نخبگان و بزرگان اهل سنت.
مدیر دار العلوم اسلامی ریزه: انتخابات مطمئن ترین سنگر مردم در مقابل مشکلات است مولوی عبدالحمید شیخ جامی گفت: ان شا لله 28خرداد تبلور حضور و تجلی اراده ملت شریف ایران با حضور در پای صندوقهای رای گیری باشد.
مدرس حوزه علمیه تعلیم القرآن و السنه نشتیفان خواف: وظیفه شرعی مسلمانان شرکت در انتخابات است مولوی شیر محمد نیک کردار نشتیفانی گفت: در انتخابات سرنوشت زندگی خود را به کسی بسپاریم که خدا را مد نظر خود داشته باشد.
امام جمعه اهل سنت تایباد: حضور مردم در انتخابات برای تمام افراد واجد الاشرایط لازم است مولوی غلام نبی توکلی گفت: مردم باید بدانند رایشان امانتی است در دستان آنها و باید این امانت را به کسی که اهلش هست بسپارند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
مولوی حسین احمدی گفت: مردم در هر کجا احساس کنند حضور آنان به مصلحت کشور است مشارکت حداکثری خواهند داشت، لذا اهل تسنن روستاهای بخش رخ همچون گذشته حضور پررنگ در انتخابات پیش رو دارند
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۲    
سردار مولوی گفت: اگرچه حضور در جبهه ها عذر موجه و مقبولی هم بود، اما بازهم رزمندگان در مناطقی که امکان ارسال صندوق های اخذ رأی وجود نداشت، به نوبت مرخصی می گرفتند تا به نزدیکترین شهر پشت جبهه برگردند، رأی بدهند و دوباره خود را به خط مقدم برسانند.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۲۱    
جمعی از دانشجویان دانشگاه های قم با صدور نامه ای از احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به جهت جلب نظر بزرگان اهل سنت و بالاخص جناب آقای مولوی عبدالحمیدتشکر قدردانی کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۵    
درپی انتشار شایعاتی درخصوص موضع شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید نسبت به تصمیم شورای هم اندیشی اهل سنت ، دفتر امام جمعه اهل سنت زاهدان طی اطلاعیه ای اعلام کرد، جمع بندی و بیانیه این شورا مورد تایید شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید است.
مدرس حوزه علمیه ریزه: شرکت در انتخابات باعث اقتدار کشور در مقابل استکبار جهانی خواهد شد مولوی محمد رسول مصدقی گفت: تمام افرادی که از طریق شورای نگهبان تعیین شدند صلاحیت دارند اما مردم باید اصلح را انتخاب کنند.
پیام تسلیت امام جمعه اهل سنت ساربوک در پی درگذشت مولوی صمدانی فر مولوی فضل الله رئیسی حفظه الله در گذشت مولوی عبدالخبیر صمدانی فر رحمه الله عالم برجسته ...
امام جمعه مسجد مالک الملک تایباد: مردم شخص مدبر و آگاه به مسائل مختلف را در انتخابات تعیین کنند مولوی قربان حیدری گفت: هر روحانی و مبلغ دینی موظف است تلاش کند تا با آگاهی دادن به مردم در انتخاب شایسته کمک کند تا این کشتی به سر مقصد نهایی خود برسد.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ویدیویی از دعوت به انتخابات توسط مولوی ریگیان پور امام جمعه اهل سنت میرجاوه.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
درپی انتشار شایعاتی درخصوص موضع مولوی عبدالحمید نسبت به تصمیم شورای هم اندیشی اهل سنت در حمایت از آیت الله رییسی، دفتر امام جمعه اهل سنت زاهدان طی اطلاعیه ای اعلام کرد، جمع بندی و بیانیه این شورا مورد تایید وی بوده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
دفتر امام جمعه اهل سنت زاهدان طی اطلاعیه ای اعلام کرد، جمع بندی و بیانیه شورای هم اندیشی اهل سنت در حمایت از آیت الله رییسی مورد تایید شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
دفتر مولوی عبدالحمید امام جمعه اهل سنت زاهدان طی اطلاعیه ای اعلام کرد، جمع بندی و بیانیه شورای هم اندیشی اهل سنت در حمایت از آیت الله رئیسی مورد تأیید ایشان است.
28 خرداد، روز ناامیدی دشمنان ایران اسلامی مولوی شنبه زهی تصریح کرد: در روز 28 خرداد با انتخاب اصلح سرنوشت ایران رقم خواهدخورد و دشمنان و بدخواهان ناامیدخواهندشد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه همه نیروهای حق التدریس آبادان جذب شدند گفت: 470 نیروی معلم حق التدریس استخدام شده و در حال گذراندن آموزش های دوره جدید هستند. ...
زریان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شخصیت نگار- سید عبدالرحیم فرزند ملا سعید نوه ملا یوسف جان فرزند ملا ابوبکر مصنفی چوری که منتسب به سید محمد زاهد که معروف به پیر خدر شاهو است می باشد . تخلص شعری وی در فرهنگ و ادبیات کردی به مولوی مشهور است
امام جمعه اهل سنت تایباد: همه در پای صندوق های رای حاضر می شویم، چرا که آنهایی که می گویند نروید، خوبی ما را نمی خواهند مولوی غلام نبی توکلی گفت: در انتخاب افراد صلاحیت و توانایی را مد نظر قرار دهید چرا که 4 سال سرنوشت کشور به دست او سپرده می شود.
عالم اهل سنت تایباد: انتخابات تکلیفی الهی است که بر عهده همه ما قرار گرفته است مولوی علی رضا یعقوبی گفت: اگر در انتخاب فرد اصلح دقت لازم را نداشته باشیم، در قیامت پاسخگو خواهیم بود.
مدیر مدرسه علمیه ابوحنیفه کاریز: هدف منتخبین می بایست خدمت به اسلام و کشور باشد مولوی عبدالرحیم خواجه اسماعیلی گفت: امام(ره) و مقام معظم رهبری بارها بر حفظ وحدت میان مذاهب مختلف اسلامی تاکید کردند و کسانی را که بر خلاف این مسیر حرکت می کنند را خارج از دایره انقلاب دانسته اند.
پایان تیتر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۳:۳۷    
وحید اکبری رئیس کمیته ادیان، اقوام، مذاهب و اهل سنت ستاد انتخاباتی ایت الله رئیسی گفت: مولوی علی احمد سلامی نیز طی بیانیه ای ضمن تاکید حضور حداکثری اقشار اهل سنت در انتخابات ریاست جمهوری، از سید ابراهیم رئیسی حمایت کرد.
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۰:۳۵    
خارگ نیوز: شورای هم اندیشی اهل سنت ایران طی بیانیه ای حمایت خود از آیت الله رییسی را در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد. مولوی حافظ اسماعیل ملازهی معاون اداری امام جمعه اهل سنت زاهدان نیز این بیانیه را تایید کرد.
امام جمعه اهل سنت اسدیه خراسان جنوبی: کاندیداهای ریاست جمهوری به صفات تقوا و صداقت آراسته باشند مولوی سید احمد عبداللهی گفت: شرکت در انتخابات یک وظیفه است و علما نیز بر این مهم تاکید دارند.
چاپ و نشر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۴    
در اسفند سال 1311 در خیابان مولوی تهران به دنیا آمدم. پدرم در مسجد جامع خرده فروشی می کرد و در سال 1322 از دنیا رفت. ما چهار پسر و یک دختر بودیم و تنها من وارد این صنعت شدم ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مولوی عبدلعزیز خالقی امام جماعت اهل سنت روستای درمیان در گفت وگو با خبرنگار خاورستان، در مورد اهمیت انتخابات، اظهار کرد: انتخابات 1400 همه جانبه و به طور کلی نسبت به انتخابات های سالهای قبل اهمیت خاصی دارد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۲:۰۲    
به گزارش مشرق احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مجلس در توئیتی از حمایت برادران اهل سنت از آیت الله رئیسی خبر داد. امیرآبادی به توییتی که مولوی محمد طیب اسماعیل زهی فرزند مولوی عبدالحمید منتشر کرده، اشاره کرده است. ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
شورای هم اندیشی اهل سنت ایران ، پس از جلسات و بحث و گفتگوهای بسیار با ملاحظه ی برنامه نامزدها و نیز شرایط حاکم بر کشور و وضعیت خاص این دوره از انتخابات ، با اکثریت آرا به این نتیجه رسید که حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی می تواند گزینه ی مناسب این دوره از انتخابات ریاست جمهوری باشد .
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش مشرق کمیل خجسته در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: وضع موجود شرایطی را به جامعه تحمیل کرده است که اسم آن را می توان شرایط تحمیل درد به مردم گذاشت. ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله مولوی حقیقی فعال هنری و رسانه ای خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگار خاورستان ، اظهارکرد: بنده به عنوان عضو کوچک خانواده بزرگ جامعه هنری خراسان جنوبی، موسیقی حماسی و ارزشی و تولیدات اجتماعی فعالیت دارم که تعدادی از اثرهای تولیدی ام از رسانه ملی هم اجرا شده است. ...
موکان بوکان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۴:۰۲    
به گزارش مکریان بوکان آنلاین، شامگاه روز جمعه 21 خردادماه 1400، در پارک مولوی شهرستان سقز جمعی از فعالان مدنی و اجتماعی این شهر با روشن کردن شمع، قتل گلاله شیخی را محکوم کردند. روز سه شنبه 18خردادماه، جسد سوخته “گلاله شیخی” فرزند عثمان اهل سقز که توسط نامزدش به قتل رسیده بود، در کنار جاده [...]
پایان تیتر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه حمایت 400 نفر از علمای بزرگ اهل سنت سراسرکشور، مولوی نیز به صف حامیان از رئیسی پیوست
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۵:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - چهارمین دوره کنسرت های آنلاین برخط ماه و نوا به صورت آنلاین توسط انجمن موسیقی ایران با مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی و حمایت دفتر موسیقی برگزار شد. ...
سراج24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۳:۰۱    
مولوی عصارودی و مولوی قاضی، مردم را به حضور در رویداد 28 خردادماه انتخابات کشور فراخواندند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دفتر مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان با صدور اطلاعیه ای، شایعه ی حمایت او از یک کاندیدای انتخابات 1400 را تکذیب کرد. به گزارش کانال تلگرامی دفتر مولوی عبدالحمید، متن این اطلاعیه به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
اسکان نیوز :معاون اداری امام جمعه اهل سنت زاهدان و استاد دارالعلوم این شهر گفته است که امام جمعه اهل سنت زاهدان تاکنون از هیچ یک از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری حمایت نکرده است. ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
خروجی رأی این استان هم در نهایت تأییدی بود بر این ادعا. مولوی عبدالحمید چهار سال قبل گفته بود: جامعه اهل سنت ایران علی رغم گلایه هایی که از دولت تدبیر و امید دارد، پس از مشورت ها و تبادل نظرهایی که بین علما و نخبگان آن صورت گرفته است،