جمعه ۲۶ شهریورساعت ۱۸:۲۷Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مولوی»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر حوزه علمیه دارالعلوم و امام جمعه مسجد مکی اهل سنت زاهدان با درخواست از آیت الله رئیسی و استاندار جدید سیستان و بلوچستان برای مدیریت صحیح و تمرکز بر سرمایه های استان گفت: از بالاترین سرمایه های این استان خود مردم هستند که با وجود زندگی در منطقه ای خشک، اما مردمی فهیم هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۲    
مولوی اسماعیل زهی گفت: در استان سیستان و بلوچستان وحدت و اخوت بسیار مستحکم است و اهل سنت هم هیچ گاه اجازه تعرض به شیعه را نخواهند داد و مسولان عالی نظام در خصوص امنیت استان، اطمینان کامل داشته باشند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مولوی متقی در رابطه با پرونده حقوق بشری گروهک تروریستی گفت از حقوق بشری که خارجی ها درباره اش حرف می زنند سر درنمی آورم. این وزیر طالبان گفت با چالش هایی در مناطق مختلف افغانستان مواجه هستیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
جلال جلالی زاده از نمایندگان سابق سنندج در مجلس در روزنامه آفتاب یزد نوشت:با منصوب شدن مدرس خیابانی بر سمت استانداری سیستان و بلو چستان، شاهد اعتراضات اصولگرایان به دولت رئیسی بودیم ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۱۵    
در ایران امروز یک گفتمان برای رسیدن و بودن ایران در زنجیره ارزش اقتصاد جهانی وجود دارد که کاملا یک طرفه به این موضوع می نگرد و به سبب همین دیدگاه محدود هیچ گاه نتیجه لازم را نخواهد گرفت. دلیل این امر عدم درک سیکل های سرمایه گذاری ، تامین مالی، تجارت و تولید در جهان است. ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، مرد اعدامی به نام بابک شامگاه پنجم اسفند سال 92 میهمان خانه اش را به قتل رسانده و برای افشا نشدن راز این جنایت جسد را در صندوق عقب خودروی مقتول قرارداده و آن را در خیابان ری در محله مولوی تهران به آتش کشید.
جوانان سیره امام حسن مجتبی را مطالعه کنند مولوی شمس الحق اظهار داشت: ایشان این پیام را به مردم منتقل کردند که برای نجات از فتنه ها گاهی نیاز به عبور از حق خویش است؛ از مردم به خصوص جوانان می خواهیم تا زندگی آن حضرت را مطالعه کرده و الگوی خود قرار دهند.
اسلام گاهی نیاز به صلح حسن و گاهی نیاز به قیام حسین دارد مولوی شنبه زهی اظهار داشت: سیره امام حسن مجتبی گذشت بود، اسلام گاهی نیاز به افرادی دارد که از حقوق خود بگذرند و صلح کند و گاهی نیاز به فردی مثل امام حسین (ع) دارد تا با خون خود اسلام را تا قیامت زنده نگه دارد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز تئاتر مولوی اعلام کرد هنوز دانشگاه تهران ابلاغیه و دستورالعملی درباره زمان و چگونگی بازگشایی مجدد این مرکز نداده و این مجموعه با انباشت تعهدات اجرایی یک سال و نیم گذشته مواجه است.
برترین ها / کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۷:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
همشهری: مردی که پس از قتل جوان آشنا، جسد او را داخل خودروی پژو گذاشته و آن را به آتش کشیده بود، به دار مجازات آویخته شد. تحقیقات در این پرونده از بامداد ششم اسفند سال 92 شروع شد. آن روز آتش نشانان پایتخت در جریان حریق خودروی پژو پارس در خیابان ری قرار گرفتند و راهی آنجا شدند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
تسنیم : مولوی فصیح الدین اظهار داشت: مشورت ها درباره ایجاد ارتش قوی در افغانستان ادامه دارد و در آینده ای نزدیک ارتش تشکیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
24 شهریور سال 1378 شمسی عبدالحسین زرین کوب ادیب، نویسنده، مترجم، تاریخ نگار و ایران شناس معاصر درگذشت. وی یک مولوی شناس برجسته بود و درباره مولانا کتاب های مرجع و مشهور دارد اما یک خاطره عجیب هم از حافظ دارد!
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
آقای حقانی ضمن گوش دادن به مشکلات این هنرمندان خوش نویس اسلامی، ریاست اطلاعات و فرهنگ هرات را حامی خوش نویسان خوانده است.
مرکز خدمات حوزه های علمیه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۰۷    
به اطلاع کلیه طلاب و روحانیون محترم فاقد مسکن که محل صدور شناسنامه یا سکونت ایشان در شهرستان بجنورد می رساند: معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه های علمیه در راستای کمک به تأمین مسکن طلاب و روحانیون معزز و با همکاری اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان شمالی ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه طالبان اعلام کرد که بیش از 300 تن که در نبرد های پنجشیر اسیر شده بودند در ولایت کاپیسا از بند رها گردیدند. مولوی اسدالله سنان، معاون والی کاپیسا، حین رهایی این افراد گفت: همه ما متعلق به افغانستان هستیم، هیچ کس نمی تواند به نام زبان، قوم و نژاد در میان ما تفرقه افکنی کند.
تیک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
محمود میرلوحی ، سیاستمدار اصلاح طلب، اظهار کرد: سرسختی اصلاحات همواره پابرجا است. اصلاحات می گوید جمهوری اسلامی مثل همه نظام های دیگر باید روز به روز تکامل پیدا کند و دولت، مقامات و حاکمیت بی نقص نیستند اگر بی نقص بودند که وضع ما این نبود که امروز است ...
امام جمعه و مدیر مدرسه علمیه اهل سنت تربت جام: دشمنان قسم خورده اسلام و ایران با شدت تمام در از بین بردن اسلام تلاش می کنند مولوی شرف الدین جامی الاحمدی گفت: دشمنان قسم خورده اسلام و ایران عهد بسته اند تا اسلام را نابود کنند اما وحدت مسلمانان باعث می شود تا تیرشان به سنگ بخورد.
انتخاب مسئولین بومی، راه چاره مشکلات استان مولوی شه بخش بیان کرد: اگر مسئولین از فرزندان این استان گمارده شود، مطمئنا دردها، مشکلات و انتظارات مردم رابیشتر و بهتر می داند. امیداوریم جناب رئیس جمهور، وزیر محترم کشور و سایر مسئولین ذیربط این خواسته دیرینه اهل سنت رامحقق کنند.
توسعه در سیستان و بلوچستان نیازمند تغییر نگرش و تصمیم جدی است مولوی ساداتی اظهار داشت: مشکلات و نارساییهای روی هم انباشته استان با بکارگیری نیروهای توانمند قابل حل است ؛ به ویژه این منطقه کشور برای پیشرفت و توسعه نیازمند تغییر نگرش و تصمیم جدی است.
بی حجابی زنان و چشم چرانی مردان اسباب بی حیایی و فحشا است مولوی محمد عثمان تصریح کرد: بی حجابی زنان و ظاهر شدن آنان در ملأ عام و نگاه کردن مردان به سوی زنان نامحرم و صحبت با یکدیگر، اسباب بی حیایی و فحشا است؛ لذا خداوند این گناهان را منع فرموده و حرام قرار داده است.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
در این بازدید بر تکمیل و راه اندازی ورودی های جدید دو ایستگاه برج میلاد و مهدیه در مهرماه تاکید و مقرر شد ورودی های جدید ایستگاه های رودکی و مولوی نیز تا قبل از شروع زمستان آماده افتتاح شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حسین فتاحی با اشاره به گرانی کاغذ و ملزومات چاپ، از کاهش کیفیت کتاب کودک و نوجوان خبر داد و گفت: افت کیفیت ظلم به خواننده و نویسنده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس کلانتری 116 مولوی از دستگیری موبایل قاپ حرفه ای در جنوب تهران خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
کتاب دیوان شمس تبریزی مولانا جلال الدین رومی با ترجمه بنگالی سید رضا الکریم در 595 صفحه در بیست ودومین شماره از مجله نشر بنگال شرح داده شده است.
لاله های خون آلود ژاله، شعله ی انقلاب اسلامی را افروخت مولوی رئیسی خاطر نشان کرد: خون هایی که در خیابان ژاله تهران ریخته شد، باعث زده شدن جرقه انقلاب اسلامی و شعله ور شدن آن و در نهایت پیروزی انقلاب شد.
مولوی عبدالحمید: با روی کار آمدن دولت جدید اهل سنت امید بیشتری به حل مسائل دارند مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی امام جمعه مسجد مکی زاهدان با حضور در محل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت از آیت الله محامی عیادت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۳۰    
دنیای اقتصاد : الان خرید مشتری دانه ای و مثقالی است. این صحبت های یکی از فروشندگان ادویه خیابان مولوی است. فروشنده ای که مغازه اش خلوت است و دم در نشسته می گوید به دلیل افزایش قیمت ادویه علاوه بر کاهش فروش میزان خرید طرف تقاضا هم تغییر کرده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
جماران: در فهرست دولت اعلام شده از سوی طالبان، پیش از همه القاب دینی مورد استفاده مانند ملا، شیخ، حاجی، مولوی و قاری جلب توجه می کند. از سوی دیگر، هیچ زنی در آن وجود ندارد و تمامی این مقامات، از اعضای گروه طالبان هستند. ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۳۴    
عزیزالله مولوی گفت: مبارزه با تروریسم تنها ادعائی زیبا و البته دروغی بزرگ برای فریب و ایجاد انحراف در افکار عمومی توده هاست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۰:۲۴    
دنیای اقتصاد- تبریز- رامین نیک رفتار : مدیرعامل سازمان قطارشهری تبریز و حومه گفت: خط یک قطارشهری تبریز به 98درصد پیشرفت رسیده است. مصطفی مولوی فرد با بیان اینکه خط یک قطارشهری تبریز به طول 2/17کیلومتر اجرا شده است ...
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۳۹    
نجمه مولوی نویسنده مشهدی و برگزیده جایزه ادبی داستان ما و کرونا معتقد است: داستان کوتاه برشی از زندگی است که می تواند برشی کوچک یا بزرگ باشد اما همه ی زندگی نیست.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۵    
سراوان/ حجت الاسلام سابکی گفت: نشست مسئولین معاونت های سپاه شهرستانی سراوان باعث می شود که کمبودهای پایگاه ها مقاومت بسیج مطرح و پیگیری شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : فقط 6 درصد طرح ها و لوایح اعلام وصول شده به قانون تبدیل شده است این جمله سید محمد مولوی نماینده آبادان در مجلس بار دیگر ضرورت بررسی پروسه تقنین را در قوه مقننه پررنگ تر کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۷    
ایرنا - کرمانشاه - مراکز واکسیناسیون در استان کرمانشاه در تمام روزهای هفته در حال خدمت رسانی و تزریق واکسن مراجعه کنندگان هستند. عکاس: علیرضا مولوی
برترین ها / تیک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۶:۴۸   + ۳۶ سایت دیگر  
روزنامه شرق : آیت الله آملی لاریجانی از شورای نگهبان استعفا داد و آیت الله سید احمد خراسانی، نماینده خراسان رضوی، در مجلس خبرگان رهبری، جانشین او شد. آملی لاریجانی که بعد از رد صلاحیت برادرش برای انتخابات ریاست جمهوری به شدت به عملکرد شورای نگهبان نقد وارد کرده بود ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
زهرا منصوری، انصاف نیوز: پیر محمد ملازهی- کارشناس ارشد مسائل افغانستان- به انصاف نیوز می گوید خاستگاه فکری مولوی ها و طالبان به هم نزدیک است.به علاوه اینکه اگر یک قدرتی مثل طالبان در افغانستان باشد، شاید محاسبات اهل سنت در ایران این است که فشار حکومت مرکزی در ایران به آنها کمی کاهش پیدا کند. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۰:۰۸    
در هفته گذشته عراق قراردادی 27 میلیارد دلاری با توتال برای توسعه میادین خود با این شرکت فرانسوی بست و دقیقا بعد از بازدید ماکرون از این کشور. به اعداد زیر بنگرید: اندازه بازارهای سرمایه جهانی: 105 هزار میلیارد دلار اندازه بازار مشتقات مالی: 500 هزار میلیارد دلار ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۲:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، طالبان شب گذشته سرپرستان وزارتخانه های دولت خود را اعلام کرد. فهرست رئیس و سرپرست وزارتخانه های کابینه طالبان که شامل 33 نفر می شود، از سوی ذبیح الله مجاهد، سخنگوی طالبان در یک نشست خبری اعلام شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شیخ مولوی نورالله منیر وزیر آموزش طالبان در اظهاراتی مدعی شد که مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در این کشور دیگر ارزش ندارند. طالب ها چنین مدارکی ندارند ولی با این وجود از همه بالاتر هستند.این نوع تفکرات احمقانه چه ها که ویران نمی کند!
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
انتخاب: وزیر آموزش طالبان که به تازگی معرفی شده و در دولت موقت حضور دارد اظهارات جنجالی را در خصوص مدرک کارشناسی ارشد و دکترا بیان کرده است. شیخ مولوی نورالله منیر در اظهاراتی مدعی شد که مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در این کشور دیگر ارزش ندارند. ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۰    
برادر مولوی ابو عبید الله متوکل، عالم شناخته شده ی کشور می گوید که تروریست های طالبان ده روز پیش برادرش را از مربوطات حوزه ی پنجم شهر کابل بردند و دیشب جسد ش را از ساحه ی (خیابان) ارغندی ولسوالی پغمان با سربریده یافته اند!
توسعه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۱:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در متن تبریک به طالبان، نصیحت هایی که درباره حقوق بشر، حق زنان و حقوق ملت را ندیدند و فقط تبریک را می بینند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۲۳    
خبرآنلاین نوشت : مولوی عبدالحمید درباره دلیل تبریک گفتنش به طالبان در گفت وگو با روزنامه شرق گفت: طالبان فعلی با قبل تغییر کرده است. اینها طالبان 20 سال قبل که مدتی در افغانستان حکومت کردند، نیستند. وی افزود: دیدگاه طالبان فعلی عوض شده، هرچند اعتقاد و مذهب آنها عوض نشده است ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۱:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
حنفی وردک در تویترش از گماشتن والی جدید این گروه برای ولایت پنجشیر خبر داد. او نوشته است، که مولوی قدرت الله پنجشیری والی ولایت پنجشیر فعلا در پنجشیر امنیت برقرار است و تمام هرج و مرج از طرف این گروه مهار شده و ما در صدد آن هستیم که زمینه برای برگشت مردم به خانه های شان فراهم شود! ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۰:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
گذشته ها را رها کنید. من بحثی نسبت به گذشته ندارم. صحبت من این است که تحولی حاصل شده و من هم که تبریک گفتم، اگر متن تبریک را بخوانید، نصیحت های من را می بینید ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۹:۳۶   + ۲۴ سایت دیگر  
ملا محمد حسن آخوند نخست وزیر، مولوی امیرخان متکی سرپرست وزارت امور خارجه و سراج الدین حقانی سرپرست وزارت داخله خواهند بود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۹:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: پس از گذشت بیش از 20 روز از تسلط طالبان بر کابل، ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان در نشست خبری امروز خود اعضای کابینه دولت جدید افغانستان را اعلام کرد. ...
ایمان؛ اصلی ترین عامل آرامش روحی انسان مولوی دوستی بیان کرد: ایمان تاثیر بسیار زیادی در زندگی فردی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و خانوادگی انسان ها دارد و ایمان به خدای عز و جل، باعث آرامش روحی و خوشبینی در زندگی انسانها می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابا ، سیدمحمد مولوی در نشست علنی صبح امروز(سه شنبه، 16 شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: دولت تازه کار خود را شروع کرده لذا تصمیم بر آن شد کمی به مجلس پرداخته شود. ...
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه شرق در مصاحبه مفصلی با مولوی عبدالحمید دیگاه های او را در باره موضوعات مختلف جویا شده است. بخشی از اظهارات او را می خوانید: *ما 24 سال با اصلاح طلبان همراهی کردیم ...