یکشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۵:۱۳Mar 2024 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل آموزش و پرورش»

وزارت آموزش و پرورش   ۴ ساعت پیش    
اردوی راهیان نور با حضور 80 آموزگار و با همکاری معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش و بسیج فرهنگیان استان بوشهر در مناطق عملیاتی جنوب کشور برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۴ ساعت پیش    
جلسه توجیهی موسسان کودکستان ها با حضور مدیر و راهبر فرآیند و صدور مجوزهای سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک و رئیس اداره دوره اول آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در شهرستان دشتستان برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۵ ساعت پیش    
همزمان با هفته تربیت اسلامی و سالروز تاسیس نهاد امور تربیتی، تعدادی از اعضا تشکل های دانش آموزی با معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر دیدار کردند.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اهواز- سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان گفت: یاد و خاطره شهدا مهمترین عنصری است که نسل جوان را به سوی قله های موفقیت هدایت می کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، علی درویشی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام به مناسبت برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی و حضور گسترده ی مردم از اقدامات گسترده ی آموزش و پرورش استان در فرایند برگزاری این انتخابات خبر داد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۷    
با حکم مدیرکل آموزش و پرورش فارس سرپرستان جدید معاونت های پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع و آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی شدند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۵۲    
رئیس مرکز مشاوره اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان با اشاره به اهمیت افزایش ارتباط اعضای خانواده با یکدیگر در نشاط آفرینی در حوزه خانواده گفت: داشتن یک محیط ایمن و سالم در خانواده در ارتقا و انتقال نشاط از خانواده به نوجوان و به تبع آن به جامعه تاثیرگذار است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۸    
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: باتوجه به آسیب های نوظهور در پی عدم آگاهی از سواد رسانه و نیز رسالت انجمن اولیا و مربیان و همت ویژه آن در سال اخیر در راستای نهضت توانمندسازی خانواده ها به عنوان رکن اصلی و عامل تعالی و پویایی یک جامعه بر آن شدیم تا گام هایی ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۸    
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با استناد به راهکار شماره 6 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبنی بر تنوع بخشی به محیط های یادگیری در فرایند تعلیم وتربیت رسمی عمومی و لزوم اهمیت به مطالعه دانش آموزان در محیط امن و قابل دسترسی آسان در مدارس ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۱:۱۵    
گروه سرود دانش آموزی دبستان معینی بوشهر همزمان با هفته تربیت اسلامی و سابروز تاسیس نهاد امور تربیتی، به اجرای سرود در اداره کل آموزش و پرورش استان پردختند.
نواندیش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
نواندیش: قم رئیس ستاد انتخابات استان قم اعلام کرد با توجه به درخواست اداره کل آموزش و پرورش استان، تمامی مدارس استان قم در تمام مقاطع تحصیلی روز شنبه 12 اسفند ماه تعطیل می باشد. یزد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: با توجه به برگزاری فرایند انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری که موجب طولانی شدن فرایند اخذ رأی و شمار آرا در اغلب حوزه ها شد، فردا مدارس استان تعطیل است.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش لرستان در اطلاعیه ای اعلام کرد فردا شنبه مدارس لرستان تعطیل است و با هماهنگی استاندار فعالیت مدارس در نوبت صبح و عصر در بستر شبکه شاد برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: به دانش آموزان استان که به سن تکلیف نرسیده و به اتفاق خانواده خود در پای صندوق رأی حضور یافته و از لحظه انداختن رأی به صندوق عکس گرفته و برای دبیرخانه "پویش همیار انتخابات" تا ظهر فردا ارسال کنند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۱:۳۴    
اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری طی اطلاعیه ای جزئیات فعالیت مدارس استان را فردا(شنبه) اعلام کرد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۱:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره روابط عمومی آموزش وپرورش استان خبرداد: فعالیت آموزشی همه مقاطع آموزشی کهگیلویه وبویراحمد 12 اسفندماه به صورت غیر حضوری خواهد بود رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۱:۳۱    
رئیس ستاد انتخابات استان قم گفت: با توجه به درخواست اداره کل آموزش و پرورش استان، تمامی مدارس در تمام مقاطع تحصیلی روز شنبه 12 اسفند ماه تعطیل است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- بنابر اعلام ستادهای انتخابات و نیز آموزش و پرورش استان ها، مدارس برخی از شهرها و استان های کشور فردا تعطیل خواهند بود. به گزارش شفقنا، مدارس در استان های زیر تعطیل خواهند بود: مدارس کاشان فردا تعطیل شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خرم آباد- اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش لرستان اعلام کرد که همه مدارس این استان فردا غیرحضوری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل آموزش و پرورش استان از تعطیلی فعالیت مدارس قم در روز شنبه 12 اسفند خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس ستاد انتخابات استان قم تمام مدارس استان در روز شنبه را تعطیل اعلام کرد. به گزارش شفقنا به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، رئیس ستاد انتخابات استان قم اعلام کرد: با توجه به درخواست اداره کل آموزش و پرورش استان ...
سلام نو / 55آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۹:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه اعلام شده فردا شنبه 12 اسفندماه فعالیت مدارس سراسر استان فارس غیر حضوری اعلام شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اداره کل آموزش و پرورش گلستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به اینکه عمده برگزاری انتخابات توسط فرهنگیان و در مدارس انجام می شوند، فردا شنبه 12 اسفند همه مدارس استان به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۲۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- اداره کل آموزش و پرورش گلستان در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به اینکه عمده برگزاری انتخابات توسط فرهنگیان و در مدارس انجام می شوند، فردا شنبه 12 اسفند همه مدارس استان به صورت غیرحضوری برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۸:۲۰    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان عبدالله حبیبی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خوزستان صبح امروز جمعه 11 اسفند ماه همراه با تعدادی از دانش آموزان رای اولی و حضور در یکی از شعب اخذ رای در انتخابات شرکت کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۰    
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در ساعات اولیه رای گیری، پای صندوق رای شعبه مستقر در ساختمان شماره سه اداره کل آموزش و پرورش استان، حضور یافت و از همه فرهنگیان و دانش آموزان خواست تا با حضور پرشور خود در این رویداد مهم، سرنوشت خوبی را برای کشور رقم بزنند.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان البرز گفت: امروز جبهه حق به دلیل ضعف های ما دچار مشکل شده و ستون های جمهوری اسلامی که همان تربیت دینی است، مورد هدف قرار گرفته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عبدالله حبیبی در پیامی از عموم فرهنگیان؛ دانشجومعلمان و دانش آموزان رای اولی خوزستانی برای حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دعوت به عمل آورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- شورای هماهنگی تشکل های دانش آموزی و فرهنگیان اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل در پیامی اعلام کرد؛ مشارکت پرشور مردم در انتخابات مردم سالاری را در تاریخ ایران به ثبت می رساند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۰    
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی ، نشست صیمانه سید امیر شوشتری مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی، علی مهدوی خواه معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان رضوی با جبهه مردمی زیست عفیفانه در دفتر معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
همایش و رزمایش سربازرسان انتخابات استان تهران به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن ولایت برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۷    
گرامیداشت روز امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی در استان اصفهان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و جمعی از مسئولین استانی در اردوگاه شهید بهشتی برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۱    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ عبدالله حبیبی پیش از ظهر امروز پنج شنبه 10 اسفندماه 1402 ضمن حضور در مرکز درمانی گلستان اهواز از دانش آموزان حادثه دیده بستان عیادت کرد و از نزدیک در جریان روند درمانی این دانش آموزان قرار گرفت.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: بر اساس چشم اندازی که برای استان اصفهان پیش بینی شده، تا سال 1404، 50 درصد دانش آموزان پایه نهم باید به رشته های فنی حرفه ای و کاردانش هدایت شوند و تا افق 1407 ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرهنگیان یزدی همراه و همدل با دیگر اقشار مختلف مردم، 11 اسفندماه ، پرشور در پای صندوق های اخذ رای حاضر می شوند. ضمن قدردانی از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، بشنوید دعوت آنها برای حضور در این عرصه سرنوشت ساز.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۴۸    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ روز چهارشنبه هشتم اسفند ماه؛ جلسه شورای اداری اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین با حضور نقی سیاهکالی مرادی مدیرکل آموزش و پرورش استان، اعضای شورای معاونین و کارکنان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۰    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، علی مختاری نژاد معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی با اشاره به حضور کاروان دانش آموزان ورزشکار استان در رقابتهای قهرمانی کشور ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۰    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد عقیقی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی در گردهمایی آموزشی تبیینی زوجین جوان فرهنگی، دانش آموزان را سرمایه ارزشمند جامعه تعلیم و تربیت دانست و گفت: تحکیم مبانی اعتقادی دانش آموزان و در راس آن نماز ...
موج   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۶۸ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از دیدار 60 نفر از دانش آموزان دختر و پسر اصفهانی رأی اولی با رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
پیرو مصوبه ستاد مدیریت بحران استان و با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان به علت بارش نزولات آسمانی، برودت هوا و همکاری در مدیریت مصرف گاز، تمامی مدارس در سطح استان، فردا 5 شنبه 10 اسفند ماه تعطیل و آموزش به صورت غیرحضوری می باشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۰:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
یزد _ ایرنا _ مدارس استان یزد به علت بارش برف و باران و برودت هوا پیرو مصوبه ستاد مدیریت بحران استان و با هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان فردا پنجشنبه بصورت غیر حضوری برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۱    
رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در راستای وحدت رویه، مقرر شد به ازای 24 ساعت فعالیت نیروهای خرید خدمات در هفته یعنی 96 ساعت در ماه و سابقه 720 روز فعالیت در مباحث بیمه ای، با احتساب کلیه موارد از جمله عیدی و پاداش، سنوات و. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۱    
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: در راستای تسهیل و تسریع امور ساماندهی، فرایند محاسبه شهریه کودکستان از 29 بهمن ماه در استان اصفهان آغاز شد؛ باتوجه به اهمیت موضوع و دغدغة اولیا ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام، حسن بهرام نیا استاندار ایلام روز سه شنبه 8 اسفندماه در نشست صمیمی با دانش آموزان دختر دبیرستان های پروین اعتصامی و حضرت مریم(س) شهرستان آبدانان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، صبح امروز چهارشنبه 9 اسفند 1402، اجتماع بزرگ تبیینی با موضوع نظام تربیت دینی و حماسه حضور در انتخابات پیشرو با سخنرانی علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه و با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان و همچنین مدیران و معاونین ...
راه ملت   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:تفاهم نامه همکاری با دانشگاه های فنی و حرفه ای پسرانه و دخترانه استان انعقاد شد.