شنبه ۰۹ مردادساعت ۰۰:۵۷Jul 2021 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امور بانوان»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری یزد از برگزاری رویداد مجازی طراحی و دوخت لباس اجتماع با موضوع فرهنگ و تمدن ایرانی و خلق مدلهای بدیع در این استان خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان و مدیر کل امور بانوان استانداری، معاونت امور توسعه ی پیشگیری بهزیستی استان، مسئول امور بانوان شهرداری مرکزی ، رئیس اداره بهزیستی شهرستان و کارشناس مربوطه از کارگاه خیاطی مرکز جامع خدمات درمان و بازتوانی با سوءمصرف مواد بانوان پرتو تحت نظارت بهزیستی شهرستان اردبیل بازدیدکردند.
هیئت ورزش های جانبازان و معلولین لرستان از برگزاری جشن دهه امامت و ولایت در این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مراسم جشن دهه امامت و ولایت با حضور مسئولین هیئت لرستان به همراه معاونین و کارشناسان امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان، ورزشکاران ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: بار عمده مسوولیت فرزندان بر دوش بانوان است لذا همسران زنان شاغل باید آنان را بیشتر مورد حمایت قرار دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز بر توجه هرچه بیشتر فوتسال بانوان در این استان با توجه به استعدادهای موجود تاکید کرد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اختتامیه طرح به کاشانه و کودکان حافظ انرژی صبح امروز با تقدیراز نفرات برتر و با حضورمدیران اداره کل محیط زیست و آموزش و پرورش و سرپرست اموربانوان استانداری در محل سالن اجتماعات شهید بافنده شرکت توزیع نیروی برق شمال استان برگزارشد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا؛ مشاور فرماندار ویژه ملایر در امور بانوان عصر دوشنبه در این آیین اظهار داشت: کارآفرینان با هدف ارتقای سطح اقتصاد خانواده ها تلاش می کنند که قابل قدردانی است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مشاور امور بانوان فرمانداری ویژه ملایر با اشاره به اقدامات موثر در زمینه منبت ریز توسط زنان هنرمند ملایری، بیان کرد: شهرستان ملایر با داشتن زنان هنرمند و غیرتمند، در تمامی حوزه ها خوش درخشیدند و معصومه حسنی نماینده همین زنان توانمند است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، معصومه ابتکار روز دوشنبه در مراسم قدردانی از برگزیدگان دهمین دور انتخاب زنان کارآفرین برتر با آرای مردمی که آخرین مراسم این دوره از انتخابات در دولت دوازدهم است، ضمن تشکر از معاونان امور بانوان استان ها اظهار داشت: از دور اول انتخاب زنان کارآفرین برتر تا امروز ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان کردستان گفت: امور زنان و خانواده ها در هر سازمانی باید جایگاه و نقش زنان را بخوبی تبیین کند تا شاهد کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه و ارتقای جایگاه بانوان باشیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: در پنجمین دوره شورای شهر تهران، با حذف پست مشاور امور بانوان شهرداری های مناطق به نوعی ساختار حوزه زنان تخریب شد و جایگاه ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار نیز تنزل یافت.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال بانوان که از 28 تیرماه به میزبانی هیات فوتبال اصفهان آغاز شده بود، با توجه به شرایط حاد کرونا، روز سه شنبه 5 مرداد ماه به پایان می رسد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کمیته امور بانوان فدراسیون فوتبال از تغییر زمان پایان اردوی تیم ملی بانوان در اصفهان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۴۵    
کمیته امور بانوان از تغییر زمان پایان اردوی تیم ملی فوتبال بانوان در اصفهان خبر داد.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
کمیته امور بانوان از تغییر زمان پایان اردوی تیم ملی فوتبال بانوان در اصفهان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سومین نشست کمیته زن و دفاع مقدس در محل اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۵۹    
یاسوج - ایرنا - مشاور امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: سومین دوره طرح ملی آموزش مهارت های گفتگو و ارتباط مؤثر ویژه دانش آموزان در 24 مدرسه روستایی و حاشیه شهرهای این استان اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مشاور امور بانوان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: سومین طرح آموزش مهارت های گفتگو و ارتباط موثر دانش آموزان دختر مدارس حاشیه شهر ها در استان اجرا شد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۰۶    
در راستای اجرایی شدن اهداف طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان گلستان، خانم جباری مدیر کل امور بانوان استانداری روز یکشنبه 27 تیرماه از کارگاه خیاطی خانم کلته در شهرستان گمیشان بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول امور بانوان دفتر علیرضا عباسی نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد از شروع به کار دفتر امور بانوان برای پیگیری مطالبات و مشکلات بانوان استان و تشکیل کارگروه های تخصصی در این زمینه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: با پیشنهاد شورای مشورتی، بانوان استان در طرح تولید استیل کورد مشارکت و سرمایه گذاری می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی گفت: میزان آمار طلاق در شهرستان سبزوار طی 2 سال گذشته نسبت به سال98 کاهش چشمگیری یافته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۲    
به مناسبت هفته بهزیستی خانم علیمحمدی مدیر کل دفتر امور خانواده و زنان استانداری همدان، خانم بختیاری معاون امور اجتماعی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان بهار و مشاور امور خانواده فرمانداری شهرستان از هجرای طرح تاک ،مرکز مثبت زندگی کد 338 ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اردوی فرهنگی، آموزشی، ورزشی خیرالنساء با حضور 60 نفر از بانوان شاغل در ادارات دولتی به همت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سنندج و امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی کردستان برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد فرهنگی بین المللی مادر در نامه ای خطاب به معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور بانوان و خانواده نوشت: در اکثر کشورها به ویژه ایران، آمار نگران کننده طلاق به ویژه در سال های اول تا سوم ازدواج قابل تامل است که غیر از مواردی مانند اعتیاد، فقر، بیکاری و اختلاف فرهنگ ها ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران، با اشاره به تصورات غلط برخی جوانان در خصوص ازدواج، گفت: طبق پژوهش های ما باوری در بین برخی جوانان وجود دارد که می توان با کسی ازدواج کرد و او را پس از ازدواج تغییر داد ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۲    
اتحادخبر-ساناز دانشگر: با آرام گرفتن تب و تاب انتخابات دوره ششم شورای اسلامی شهر و انتخاب اعضای شورا حال باید دید اولویت های مهم آن ها چیست و برای انتخاب شهردار چه شاخص هایی را مد نظر قرار دارند ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه / مدیر آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز به همراه فرمانده بسیج دانش آموزی خواهران و مسئول امور بانوان ناحیه در دفتر مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی حضور یافته و در خصوص مسائلی مانند همکاری دو جانبه در زمینه آموزشی و پرورشی دانش آموزان و ترویج فرهنگ وقف و امور خیریه به گفت وگو ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در پنجمین روز از هفته بهزیستی دکتر ولی اله نصر مدیر کل بهزیستی استان به همراه معاونین اجتماعی، توانبخشی، مشارکت های مردمی و مشاور امور بانوان و مشاور اجرایی بهزیستی استان، روز پرکاری را در شهرستان اردستان سپری کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۷    
مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان از برگزاری اردوی آموزشی فرهنگی تفریحی ویژه بانوان استان خبر داد و گفت: این اردو با حضور 60 نفر از بانوان همکار در این طرح و به مناسبت هفته ملی عفاف و حجاب برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۲۷    
ایسنا/اردبیل مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل گفت: تأخیر جوانان در ازدواج به دلایل مختلف به ویژه تحصیل آسیب های روحی و روانی نگران کننده ای را به همراه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول کمیسیون امور بانوان فرمانداری کوهبنان گفت: حجاب برای بانوان حصار و محدودیت نیست بلکه وسیله ارتقاء امنیت و شخصیت اوست.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: نهادینه سازی حجاب و عفاف اسلامی در جامعه نیازمند حرکت جمعی و پویااست که تمامی دستگاه ها، نهادها و سازمانهای مردم نهاد مرتبط در این زمینه باید بستری آماده کنند تا بتوانیم در کنار هم گامهای بسیار موثری در حوزه حجاب و عفاف برداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور بانوان و خانواده بسیج اساتید دانشگاه آزاد از برگزاری برنامه ها و نشست های تخصصی حجاب و عفاف در کانون های استادی بسیج به مناسبت هفته عفاف و حجاب خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه عقیله و مراسم تجلیل از مشاورین برتر امور بانوان در حوزه دفاع مقدس استان فارس به مناسبت هفته عفاف و حجاب در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با حضور مدیرکل امور بانوان استانداری فارس برگزار شد.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۳:۲۷    
کارگاه آموزشی کودک، مهارت، زندگی به همت مرکز امور بانوان استان فارس سازمان فضای مجازی سراج برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۳۶    
ایسنا/سیستان و بلوچستان مشاور امور بانوان شهرداری زاهدان با بیان اینکه روند رو به رشد حضور زنان در منصب های مدیریتی شهرداری زاهدان قابل توجه است گفت: در سال 96 تنها 10 درصد مدیران شهرداری از زنان بودند، این در حالی است که این رقم تا سال 99 به بیش از 25 درصد افزایش پیدا کرد.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۱    
نشست فعالان فضای مجازی حوزه زنان و حماسه به همت مرکز امور بانوان سازمان فضای مجازی سراج با همکاری سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حمیرا رخشانی از کسب 6 رتبه برتر توسط دانش آموزان دختر دوره اول ودوم متوسطه استان در مسابقه کشوری کتابخوانی بانوی اول خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، حمیرا رخشانی گفت: این مسابقه به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۴    
حوزه/ در آستانه ایام غدیریه دوره تربیت مبلغه تخصصی ارائه فضایل حضرت علی علیه السلام و حدیث غدیر بصورت کارگاهی و چند رسانه ای به همت امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم برگزار می شود.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۰    
بانوان بسیج مهندسی و متخصصین صنعت و معدن استان خوزستان با هدف نجات جان بیماران به صف داوطلبان اهدای خون پیوستند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان خوزستان ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۴۱    
نشست بانوان کارآفرین برتر و مشاور امور بانوان با حضور وزیر صنعت در 21 تیرماه برگزار شد. در ادامه می توانید گزارش تصویری این نشست را ملاحظه نمایید:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۹:۳۱    
مشاور امور بانوان و خانواده نماینده، ولی فقیه در استان مرکزی: حجاب و عفاف یکی از مهم ترین دغدغه ها و شاخصه های جامعه اسلامی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۷:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: این استان پس از اجرای طرح های مطالعاتی و تحقیقی اماده اجرای طرح توان افزایی خانواده های در معرض آسیب اعتیاد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۷:۰۲    
اردبیل - ایرنا - مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری خلخال گفت: اعتیاد به موادمخدر رتبه اول از هشت عامل موثر افزایش آمار طلاق در این شهرستان را به خود اختصاص داده است.
تمدن لر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مخابرات منطقه لرستان با همکاری کمیته کارکنان دولت ادارات استان و اموربانوان به مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی طی دو دوره مسابقات حلقه زنی ویژه دختران و طناب زنی ویژه پسران فرزندان همکار زیر 13 سال برگزار نمود . ...
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۵:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: رعایت حجاب و عفاف توسط افراد جامعه، عامل بسیار مهمی در استحکام خانواده و ایجاد امنیت است و این مهم در صورتی محقق می شود که به درستی در بین آحاد جامعه اعم از زن و مرد و دختر و پسر تبیین شود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۹    
به گزارش مهر ، نشست هم اندیشی مدیران در مورد اتخاذ راهبرد واحد در حل مساله عفاف و حجاب و تعریف عملیات مشترک بین دستگاهی صبح امروز با حضور مدیران دستگاه های متولی برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان شمالی گفت: استاندار خراسان شمالی رتبه برتر در زمینه ارتقا سواد در کشور را کسب کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ماهرخ بلوری، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان گفت: عفاف به عنوان یک خصلت انسانی مبنای روابط زن و مرد در فرهنگ اسلامی است و حجاب و و پوشش نیز در راستای حفظ و رشد این خصلت است.