یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۷:۳۲Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امور بانوان»

فدراسیون فوتبال ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان گفت: با توجه به مکاتبات و پیگیریهای انجام شده توسط فدراسیون فوتبال و اعلام برنامه اردوهای تیم ملی به فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) تیم ملی فوتبال بانوان ایران رنکینگ فیفا بازگشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۹    
مشاور شهردار تبریز در امور بانوان گفت: یکی از مواردی که باید در بحث مدیریت شهری به آن پرداخته شود ایجاد فضاهای مناسب و زمینه فعالیت برای آن دسته از مشاغلی است که به عنوان مشاغل بومی و سنتی منطقه شناسایی شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۳    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان شمالی گفت: در حال حاضر 11 مدرسه تخصصی برای دانش آموزان استثنایی این استان در حال ساخت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل امور بانوان استانداری خراسان شمالی گفت: با اجرای طرح ارتقای باسوادی در خراسان شمالی میزان باسوادی در این استان تا پایان امسال به 97 درصد خواهد رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۷    
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: توانمندی ها، منابع، امکانات داخلی و نهادینه سازی فرهنگ مهارت محوری در جامعه از موضوعات مهم پیشرفت اقتصادی استان است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی دوره مربی قرآنی را در شب های این ماه به صورت مجازی برای اساتید، معلمان و مربیان کانون های تربیتی و قرآنی برگزار می کند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان شمالی" فرانک محمدی "به سمت رئیس اداره آموزش وپرورش استعدادهای درخشان ودانش پژوهان جوان منصوب شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان شمالی ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری زنجان گفت: همه ماموریت ها و برنامه های کمیته بانوان کنگره 3535 شهید استان زنجان تا زمان برگزاری کنگره شهدا اجرایی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به ضرورت ارائه خدمات حقوقی به زنان و خانواده های آسیب پذیر راه اندازی کمیته های حقوقی در شهرستان های استان ضرورتی اجتناب ناپذیر است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۰۰    
کارشناس مسئول امور بانوان اداره کل از توزیع بسته های معیشتی به خانواده های دانش آموزان بی بضاعت در شرایط کرونایی خبر داد . به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۷    
طی حکمی از سوی سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، مهری ملک زاده مشاور امور بانوان مدیرکل آموزش و پرورش مازندران شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش مازندران ...
قم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم گفت:تا زمانی که نمایشگاه دائمی عرضه محصولات بانوان قمی راه اندازی نشود نمی توان از مبحث اشتغال خانگی زنان حمایت عملی صورت بگیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: خوزستان دارای تنوع قومیتی است و همین می تواند فرصت خوبی برای فعالیت در رشته های مختلف بانوان از جمله وزنه برداری و پیشرفت ورزش بانوان خوزستان باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به تفاهم نامه همکاری با کمیته امداد به منظور تقویت مهارت آموزی، خودکفایی و آموزش در مراکز شبه خانواده گفت: دختران مراکز شبه خانواده در کنار توجه به تحصیل، مهارت های شغلی را نیز می آموزند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان عنوان کرد: آمار زنان تحصیل کرده استان کرمان بیشتر از سایر استان ها است.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۵    
نشست توانمندسازی کشور در انرژی هسته ای به مناسب روز ملی فناوری هسته ای به همت امور بانوان سازمان فضای مجازی سراج مرکز آذربایجان غربی برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان گلستان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و تعطیلی باشگاه ها و سالن های ورزشی هدف ما توسعه ورزش همگانی است که رابطه مستقیمی با سلامت افراد جامعه دارد ضمن اینکه هزینه در ورزش هزینه های درمان را کاهش میدهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان شمالی از بانوان توانمند این خطه شمالشرق کشور خواست تا با نامزد شدن در انتخابات شوراها نقش پررنگتری در مدیریت محلی ایفاء کنند.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جهاد دانشگاهی قزوین گفت: طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با تعامل معاونت امور بانوان ریاست جمهوری اجرایی شد و در فاز اول این طرح در استان قزوین مجموعا 111 نفر توانمند شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
معصومه ابتکار روز چهارشنبه در مراسم معرفی و قدردانی از زنان کارآفرین برتر ایران با انتخاب مردمی با بیان اینکه هشتمین دوره انتخاب زنان کارآفرین برتر با رای مردمی برگزار شد، افزود: همکاری و مساعدت استان ها و مشاوران امور بانوان در دخیل کردن مردم در انتخابات زنان کارآفرین بسیار خوشایند و مطلوب است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۲    
گروه استان ها- مدیرکل امور بانوان استانداری قزوین با انتقاد از عملکرد پایگاه های جامع سلامت در غربالگری زنان معتاد اظهار داشت: این پایگاه ها تنها وقتی زنان معتاد در هنگام بارداری یا واکسیناسیون به آنها مراجعه می کنند، تست اعتیاد از آنها می گیرند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۳    
مدیر امور بانوان شهرداری تبریز گفت: مروری بر تجربیات سایر کشورها نیز نشان می دهد که شهرداری ها علاوه بر فعالیت های عمرانی و توجه به توسعه شهری، باید در عرصه مسئولیت های اجتماعی و فرهنگی نیز نقش آفرین باشند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۶    
این بازدید با هدف اهداء اقلام تهیه شده از طرف مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزارشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه گفت : در قالب پویش ملی بانوی مهربانی ها، 500 بسته اسباب بازی بین کودکان مناطق محروم و آسیب پذیر استان کرمانشاه توزیع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
همدان-ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان گفت: کمیته تخصصی حقوق کودک به منظور کاهش آسیب های اجتماعی کودکان و نوجوانان در استان راه اندازی و فعال شده است.
گفت: شهرداری برای توانمندسازی و تقویت زنان سرپرست خانوار و ورود آنها به بازار دیجیتال دوره های مهارت آموزی دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی برگزار کرد. زهرا بهروزآذر ...
سراج24   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۱۶    
دوره آموزش تدوین کلیپ با نرم افزار کاین مستر به همت امور بانوان سازمان فضای مجازی سراج مرکز بوشهر برگزار می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۲:۲۱    
معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان با رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و نایب رئیس بانوان فدراسیون دیدار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
یزد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بر جذب قدرتمندانه بانوان استان توسط اکوسیستم کارآفرینی مطلوب تاکید کرد و گفت: خدمات پارک علم و فناوری به بانوان کارآفرین اطلاع رسانی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
قزوین – با صدورحکمی از سوی حجت الاسلام زهرایی، طاهره سیدی مشاور امور بانوان مدیرکل تبلیغات اسلامی قزوین شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قزوین گفت: دوره آموزش پیشگیری و مقابله با کودک آزاری برای کنشگران اجتماعی و سمن ها در این استان برگزار می شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار شهرستان دماوند گفت: غذاهای سنتی و قدیمی همچنان در وعده های مهم غذایی مردم دماوند جایگاه ویژه ای دارد.
رئیس شورای امور بانوان مجمع خیرین مدرسه ساز استان کرمان گفت: تاکنون بیش از 24 هزار مادر و بانوی کرمانی در پویش ملی من مادرم بچه های ایران فرزند من مشارکت داشته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون زنان و خانواده و رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی به دعوت زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی برای بررسی مسائل محیط زیستی و امور بانوان به اصفهان سفر کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۶    
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در سکونت گاه های غیررسمی این استان بزودی اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان : طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در سکونت گاه های غیررسمی این استان بزودی اجرا می شود.
اقتصاد ایران: یزد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری یزد، مهم ترین دستاورد جشنواره خش خورانه را تحکیم روابط خانواده بیان و تاکید کرد: جشنواره های غذایی به سمت غذاهای سنتی و بومی هدایت شوند.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۱    
پویش مهر فاطمی به همت دفتر امور بانوان و خانواده شهرداری گرگان و مشارکت سازمانهای فرهنگی ، ورزشی شهرداری ، سازمان سیما و منظر و فضای سبز و همچنین سازمان مدیریت حمل و نقل و بار و ترافیک شهرداری گرگان برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۲:۰۹    
همزمان با اعیاد شعبانیه در مراسمی به همت انجمن همسران شهدای استان فارس و با همکاری معاونت و سازمان فرهنگی اجتماعی، ورزشی شهرداری شیراز و دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس از جمعی از اعضای هیئت مدیره و کارگروه فعال انجمن همسران شهدای استان فارس تجلیل شد.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دماوند(پانا) -در طرح توان افزایی، افزایش مهارت ها و سبک زندگی با هدف پیشگیری از اعتیاد و طلاق و ناهنجاری های اجتماعی آموزش داده می شود. در راستای حمایت از برنامه های آموزشی و طرح های فرهنگی در شهرستان دماوند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری اصفهان از آغاز اجرای طرح توان افزایی و ارتقای تاب آوری اجتماعی در 14 شهرستان این استان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
آیین افتتاح طرح دوستی در کوچه سرو منطقه 19 با حضور شهردار و مدیران شهرداری منطقه و مدیر کل امور بانوان شهرداری تهران برگزار شد.
حیات   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
حیات- داوری آثار رسیده به فراخوان طراحی المان حجمی یادبود 17 هزار زن شهید، جانباز و آزاده همزمان با هفته ایثار و شهادت برگزار و آثار برگزیده معرفی شد. ...
سراج24   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۶    
امور بانوان سازمان فضای مجازی سراج مرکز قم، طرح عیدانه ی حمایت از پیج های اینستاگرامی کسب و کار را در ایام نوروز 1400 برگزار می کند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۱    
مشاور امور بانوان فرمانداری رباط کریم در خصوص اجرای طرح تاب آوری اجتماعی در جوامع محلی در شهرستان گفت: اجرای این طرح به جوامع محلی کمک کند تا در مقابل آسیب ها به شناخت، انطباق و تغییر شرایط دست یابند.