یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۷:۵۳Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

استانداری آذربایجان شرقی (ostan-as.gov.ir)

استانداری آذربایجان شرقی 29 اسفند 1398 استانداری آذربایجان شرقی 30 اسفند 1399 استانداری آذربایجان شرقی 2 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 3 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 5 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 7 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 8 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 10 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 11 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 13 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 14 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 15 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 16 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 17 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 18 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 19 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 21 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 22 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 23 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 24 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 25 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 26 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 27 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 28 فروردین 1400 
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، از ایثار و فداکاری دلاورمردان ارتش در دفاع از امنیت میهن اسلامی و خدمت رسانی مخلصانه به مردم در حوادث و بحران ها ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به افزایش بیماران بستری شده کرونا در استان، گفت: این استان از نظر شیوع و افزایش آمار کرونا در ردیف 21 کشوری قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت مادر دکتر یونس ژائله، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اسکو از تشدید بازرسی ها و نظارت های بهداشتی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و بر ضرورت تخصیص سهمیه ویژه کالاهای اساسی برای شهر سهند تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اهر از ثبت نام 572 داوطلب در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی و فندقلو خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تبریز از محل آماده سازی بسته های کمک معیشتی توسط خیرین جوان تبریز بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت مادر بزرگوار شهیدان جلیل و جواد محمدپور کارگر را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه هم گفت: در حال حاضر 13 مدرسه کانکسی در روستاهای شهرستان وجود دارد و 37 درصد از مدارس شهرستان (یکصد مدرسه ) نیاز به بازسازی دارند و انتظار داریم سازمان نوسازی مدارس استان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: 694 داوطلب برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در 2 بخش سراجو و مرکزی در این شهرستان ثبت نام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پی مثبت اعلام شدن تست کرونا، تحت قرنطینه و مراقبت خانگی قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از بی توجهی و عئم همکاری بانک های خصوصی در استان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
جلسه شورای معادن آذربایجان شرقی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه توسعه همکاری های تجاری، اقتصادی و فرهنگی با کشورهای همسایه جزو اولویت های جمهوری اسلامی است، گفت: این سیاست اصولی در استان آذربایجان شرقی هم با جدیت دنبال می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه محدودیت فعالیت های دینی و مذهبی به خاطر حفظ سلامت مردم است، گفت: با وجود این محدودیت ها ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از عدم اجرایی شدن جمع آوری و دفع بهداشتی پسماندهای پزشکی، یک ماه مهلت داد تا این موضوع از سوی سازمان نظام پزشکی استان تعیین تکلیف شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های استان در حوزه های مختلف، گفت: آذربایجان شرقی دروازه دسترسی به بازار 350 میلیون نفری آسیای میانه است و استفاده از این مزیت می تواند موجب حضور گسترده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی گفت: 11 هزار و 301 نفر در استان به عنوان داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی روستاها ثبت نام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۷۶ سایت دیگر  
قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا با صدور دومین اطلاعیه خود در سال 1400 تصریح کرد: برای مهار موج چهارم بیماری منحوس کرونا به وحدت، همدلی و هماهنگی و هم افزایی ظرفیت نیاز داریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر توجه ویژه به مدیریت مصرف انرژی و بهره وری در استفاده از منابع، گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی از پروژه قطار شهری تبریز به عنوان اولویت اول پروژه های عمرانی این شهر نام برد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش محوری تبریز در توسعه مناسبات کشورمان با جمهوری آذربایجان و ارمنستان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: پیشرفت در حوزه علم و فناوری و تبدیل علم به ثروت با اتکا به دانشگاهیان و جوانان، تنها راه توسعه یافتگی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: نقاهتگاه های استان با سه هزار و 713 تخت و 951 اتاق آماده ارایه خدمات به بیماران کرونایی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسکو در راستای بررسی مسائل و مشکلات بخش ایلخچی از واحدهای تولیدی و صنعتی در این بخش بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اهر به همراه مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از کارخانه تولید ماسک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسکو از تغییر وضعیت کرونایی شهرستان از زرد به نارنجی خبر داد و گفت: دستورالعمل مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با شرایط نارنجی از امروز با جدیت و تمام توان در سطح شهرستان اجرایی خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی نسبت به احتمال وقوع سیل و آذرخش در مناطق مختلف استان هشدار داد و از مردم و سازمان های مسوول خواست برای جلوگیری از هر گونه خسارت جانی و مالی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه در شرایط دشوار و نگران کننده ای از نظر شیوع کرونا قرار داریم، از همه مردم استان خواست تا با رعایت جدی شیوه نامه های بهداشتی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف، موضوعی فرادستگاهی است و همه در قبال ترویج این فرهنگ، وظیفه دارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت خانم غاده حجاوی، رئیس منطقه آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
فرماندار تبریز در جلسه ستاد مبارزه با کرونای این شهرستان گفت: شهرستان تبریز در وضعیت قرمز قرار دارد و دستورالعمل شرایط قرمز را از امروز پنجشنبه با جدیت اجرا خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با توجه به آغاز موج جدید شیوع کرونا، جدیت در اعمال محدودیت ها در کنار فرهنگ سازی برای کاهش عوارض موج کرونا مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تصویب چهار پروژه بزرگراهی استان برای استفاده از تسهیلات ماده 56 قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر حمایت از کارآفرینان گفت: برای تحقق شعار سال، همه امکانات استان برای رفع مشکلات و موانع موجود در حوزه تولید، صنعت و کارآفرینی بسیج می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر رفع مشکلات حقوقی واگذاری پیست اسکی سهند به بخش خصوصی، ابراز امیدواری کرد با احیا و فعالیت مجدد این پیست ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار اهر از اعمال محدودیت های کرونایی در وضعیت نارنجی خبر داد و گفت: افزایش آمار مبتلایان و بستری در شهرستان اهر نگران کننده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
تفاهم نامه ساخت مدرسه 6 کلاسه خیرساز با حضور فرماندار ویژه شهرستان مراغه و با اعتباری بالغ بر 2.5 میلیارد تومان در محل فرمانداری امضا شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی بر اهتمام جدی دستگاه های مسئول برای اجرای دقیق مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی گفت: بخش عمده ای از مسائل و مشکلات شهروندان در رابطه با دستگاه های اجرایی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه پشتیبانی و مانع زدایی از بخش تولید، از اولویت های اصلی استان است، گفت: فعالان بخش خصوصی در این زمینه، رسالت سنگینی بر عهده دارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
فرماندار تبریز در جلسه ستاد مقابله با کرونا، گفت: به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام پایانی سال و تعطیلات عید، تبریز از وضعیت زرد خارج شده و اکنون در وضعیت نارنجی قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه تشکیل کمیته های تخصصی در حوزه های مختلف جوانان را خواستار شد و گفت: برگزاری نشست های فصلی به صورت تخصصی و موضوعی در اولویت برنامه های اداره ورزش و جوانان شهرستان قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: واحد قضایی در خداجو به زودی فعال شده و زمینه برای ارائه خدمات قضایی به ساکنان 100 روستای این شهرستان فراهم می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کارگروه ویژه مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز و جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی و حفاظت از اراضی ملی شهرستان اسکو به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از اختصاص 31 میلیارد ریال اعتبار برای برای بازسازی مسیل داخل روستای قوزلوجه در شهرستان عجب شیر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: امنیت استان در سطح کشور مثال زدنی است و این امنیت به واسطه حضور فعال نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی به دست آمده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس زمان بندی برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای شهر، پرونده داوطلبان تا تاریخ 21 فروردین در هیأت اجرایی شهرستان بررسی و نظر این هیأت، جهت ادامه بررسی به هیأت نظارت ارسال خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسکو در بازدید از حمام تاریخی میلان، مدیران ادارات ذیربط را موظف کرد تا در یک فرصت سه ماهه نسبت به احیا و بهره برداری از این اثر تاریخی اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: تا مرداد ماه امسال چهار طرح راه روستایی شامل پل های روستاهای تازه کند، چکان، داش آتان و مغانجیق در تابستان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسکو در بازدید از کنارگذر روستای اسفنجان در بخش مرکزی، در جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اهر با تأکید بر برخورد قاطع با مخلان نظم بازار مرغ در اهر گفت: اجازه نمی دهم تا منافع فردی در بازار مرغ مقدم بر منافع عمومی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر بررسی دلایل کمبود گوشت مرغ در بازار، تأکید کرد: برنامه ریزی های لازم برای تأمین و ذخیره گوشت قرمز و مرغ در ماه مبارک رمضان انجام گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه به رغم تمامی مشکلات، شاخص های اقتصادی کشور و استان، مثبت است، گفت: در سال گذشته علاوه بر افزایش میزان تولید و صادرات ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تجربه های موفق استان در راستای جهش تولید و رفع موانع آن، گفت: برای تحقق شعار امسال نیز اهتمام جدی داریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۱۲   + ۸۱ سایت دیگر  
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 13 خود، ضمن اعلام زمان بندی، مدارک و شرایط مورد نیاز داوطلبین ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی روستا و تیره های عشایری ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر برنامه ریزی برای توسعه گردشگری در دوران پساکرونا، گفت: گردشگری نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصادی، فرهنگی و روابط میان کشورها دارد که متأسفانه با شیوع بیماری کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه تا لحظه آخر مسئولیت، با جدیت برای پیشبرد امور تلاش خواهیم کرد، گفت: رفع موانع تولید و برگزاری انتخابات ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی نسبت به احتمال وقوع سیل و آذرخش در مناطق مختلف استان هشدار داد و از مردم و سازمان های مسئول خواست برای جلوگیری از هر گونه خسارت جانی و مالی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اهر به منظور نظارت بر کشتار طیور و تأمین گوشت مرغ مورد نیاز مردم از کشتارگاه صنعتی طیور اکبری به صورت شبانه بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار عجب شیر گفت: رهاسازی 10 میلیون مترمکعب آب از سد قلعه چای عجب شیر به دریاچه ارومیه از امروز آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
فرماندار تبریز در جلسه آشنایی با ساز و کار برگزاری الکترونیکی انتخابات گفت: انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان در 28 خرداد 1400 برگزار خواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ورزقان گفت: پشتیبانی و مانع زدایی برای تحقق تولید ازجمله وظایف دستگاه های اجرایی مستقر در این شهرستان خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ورزقان گفت: انتخابات پیش رو، انتخاباتی سالم با رعایت اصل امانتداری و عمل به مرّ قانون خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فرماندار اسکو با اشاره به حضور روزانه 5 هزار نفر مسافر نوروزی در شهرستان، از افزایش مبتلایان کرونای انگلیسی به 24 نفر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
فرماندارویژه شهرستان مراغه با بیان اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی در حال کاهش به زیر 50 درصد است، گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار اهر از ساماندهی و توسعه بزرگترین میدان دواب شمال غرب کشور در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اداره کل امور اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی در اطلاعیه ای از تغییر زمان مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سلام علی آل یاسین/ سلام بر طراوت هستی و شادابی بخش روزگاران، سلام بر امید زندگی و مایه حیات...! سلام بر مهدی، آنکه نام دلنشینش جان را معطر می کند و یاد دل انگیزش روح را طراوت می بخشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: از 23 بهمن ماه پارسال تاکنون یک هزار و 21 دُز واکسن کرونا تحویل این شهرستان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تبریز به همراه معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان از تعدادی از مراکز عرضه و توزیع مرغ در سطح شهر تبریز بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اهر با بیان اینکه مشکلی در تأمین گوشت مرغ مورد نیاز مردم اهر وجود ندارد، گفت: روزانه 5 تا 10 تُن گوشت مرغ وارد بازار اهر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: اصناف تبریز با اجرای طرح سامانه هوشمند بازرسی، به صورت نوبتی و موردی مبتنی بر روش های پیشرفته نمونه گیری آماری، نظارت و بازرسی می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از تلاش های شبانه روزی مدیران، کارکنان و خبرنگاران صداوسیمای استان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: هم اکنون روزانه بیش از 50 تن مرغ در کشتارگاه های مرغ این شهرستان برای تامین گوشت سفید جنوب آذربایجان شرقی کشتار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با جذب روزافزون سرمایه گذاران، برای کاهش مشکلات اقتصادی و نرخ بیکاری تلاش خواهیم کرد تا 1400، سال شکوفایی اقتصادی این شهرستان باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی از کسب رتبه نخست چهارمین المپیاد علمی دهیاران کشور توسط دهیاران منتخب استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۰:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: وضعیت بیماری کرونا در استان در عین حال که روند افزایشی مختصری داشته، ولی در یک ماه گذشته تقریبا ثابت بوده و این افزایش جزئی در تعداد مبتلایان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی از تلاش های مجموعه سپاه عاشورا و بسیج در اجرای طرح شهید سلیمانی و مدیریت موثر بیماری کرونا در استان قدردانی کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: فعالان بخش بهداشت و درمان طی سال گذشته به صورت شبانه روزی برای خدمت رسانی به همنوعان خود تلاش کردند و 1399 را می توان سال از خودگذشتگی کادر بهداشت و درمان برای ریشه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسکو از پروژه توسعه بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسکو با حضور در مرکز سلامت شماره 1 ایلخچی و مجتمع سلامت علامه محمد تقی جعفری، ضمن تبریک سال نو از زحمات کادر درمانی قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسکو از پروژه مجتمع بین راهی رفاهی و اقامتی در بخش مرکزی این شهرستان بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
هیأت بازرسی انتخابات استان آذربایجان شرقی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و اولین انتخابات میان دوره یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشکیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل اداری و مالی استانداری آذربایجان شرقی گفت: زمانبندی مصاحبه پذیرفته شدگان هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی که دستگاه انتخابی آنان استانداری بوده در هفته دوم فروردین ماه سال 1400 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۷:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
با حضور استاندار آذربایجان شرقی، 20 طرح بزرگ صنعتی، فنی و زیربنایی، کشاورزی و گردشگری با سرمایه گذاری ریالی بالغ بر 11 هزار و 583 میلیارد ریال امروز پنجشنبه پنجم فروردین ماه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۲۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی به مناسبت سوم فروردین، روز جهانی هواشناسی پیامی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۲۲:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی نسبت به وقوع سیل احتمالی در مناطق مختلف استان هشدار داد و از مردم و سازمان های مسوول خواست برای جلوگیری از هر گونه خسارت جانی و مالی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت دوم فروردین، روز جهانی آب، با اشاره به چالش ها و محدودیت های موجود در تامین آب، همکاری مردم استان را با متولیان و دست اندرکاران تولید ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۷:۴۷   + ۲۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تلخی ها و شیرینی های سال 99، از صبر و بردباری مردم در برابر مشکلات و همراهی آنان با مسئولان اجرایی کشور و استان قدردانی و با تأکید بر اینکه چرخ توسعه و عمران ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۱:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
در آستانه تحویل سال نو، با حضور در بیمارستان امام رضا(ع) تبریز، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز (شنبه) در واپسین ساعات سال 1399، در بازدید از خزانه معین استان، در جریان آخرین وضعیت جذب و تخصص اعتبارات استانی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از پاسگاه پلیس راه اهر- تبریز و مجتمع امداد جاده ای سامبران، از تلاش ها و خدمات شبانه روزی دستگاه های خدمات رسان در طرح امداد نوروزی و دست اندرکاران ایمنی راه ها در ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از هنگ مرزی خداآفرین، از تلاش ها و خدمات مرزبانان غیور در دفاع از امنیت کیان میهن اسلامی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر رعایت توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا و پرهیز از سفرهای غیرضروری از سوی هموطنان ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: در شرایطی که با محدودیت منابع و افزایش هزینه ها مواجه هستیم، مدیریت امور کار بسیار دشواری است، اما به رغم این دشواری ها، روند توسعه استان هرگز متوقف نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نیروی انتظامی در خط مقدم تأمین امنیت قرار دارد، از زحمات و تلاش های مجاهدانه فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی استان قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از انتخاب یکی از شرکت های استان به عنوان شرکت برتر در طرح ملی "اقتصاد مقاومتی با شرکت های برتر" خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۹۹ سایت دیگر  
در اطلاعیه شماره 11 ستاد انتخابات کشور، زمان و نحوه ثبت نام داوطلبین انتخابات اولین میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ، تفرش ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در شب میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، با دو تن از جانبازان سرافراز دفاع مقدس در تبریز دیدار و از ایثار و فداکاری آنان در راه دفاع از میهن اسلامی قدردانی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
استانداری آذربایجان شرقی رتبه اول کشور در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز را کسب کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...