سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۱۹Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

استانداری آذربایجان شرقی (ostan-as.gov.ir)

استانداری آذربایجان شرقی 29 اسفند 1398 استانداری آذربایجان شرقی 30 اسفند 1399 استانداری آذربایجان شرقی 1 فروردین 1400 استانداری آذربایجان شرقی 31 اردیبهشت 1400 استانداری آذربایجان شرقی 30 خرداد 1400 استانداری آذربایجان شرقی 30 تیر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 30 مرداد 1400 استانداری آذربایجان شرقی 31 شهریور 1400 استانداری آذربایجان شرقی 2 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 3 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 4 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 7 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 8 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 10 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 11 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 12 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 17 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 18 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 20 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 21 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 22 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 24 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 25 مهر 1400 استانداری آذربایجان شرقی 26 مهر 1400 
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی گفت: شناسایی عوامل و زمینه های بروز ناهنجاری هایی مانند تکدی گری و کودکان کار مهم تر از برخورد با این پدیده هاست و تا زمانی که این عوامل مرتفع ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار منتخب آذربایجان شرقی با صدور پیامی، ضمن قدردانی از حسن اعتماد رئیس جمهور و هیأت دولت و ابراز محبت مردم، مسئولان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
هیأت وزیران با پیشنهاد وزارت کشور برای انتصاب آقای زین العابدین رضوی خرّم (عابدین خرم) به عنوان استاندار آذربایجان شرقی موافقت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۰:۰۴   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت استفاده از نیروهای جوان، کارآمد و انقلابی در استان ها برای پیشبرد اهداف دولت و امور کشور، گفت: استانداران امیدآفرینی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی از تشکیل 10 گروه کاری ذیل کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه گذاری استان خبر داد و گفت: تشکیل این کارگروه ها ابتکار استانی است که بنا به شرایط، نیازها ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار اسکو از ایجاد مرکز تخصصی سلامت روان جامعه نگر (CMHC) به منظور مراقبت از بیماران روانپزشکی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با تکمیل طرح های عمرانی بلوارهای 35 متری الغدیر و 45 متری شهید سردار سلیمانی، تردد درون شهری در این شهر تاریخی تسهیل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۴    
فرماندار تبریز به همراه مدیرکل شرکت غله، معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و جمعی از مسئولان و کارشناسان ادارات مرتبط، از تعدادی از نانوایی های سطح شهر تبریز بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز (شنبه) در مقر فرماندهی انتظامی استان حضور یافت و در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
نخستین جلسه کمیته تخصصی اقتصادی و حمایتی شورای زکات استان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی تشکیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: خلاصه کردن هویت شهری در نمای ساختمان ها و فضاهای شهری، ظلم به هویت و ریشه های قوی معماری شهری است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری آذربایجان شرقی گفت: استفاده از توان و تجربه ایثارگران نخبه و توانمند گامی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۳    
دبیرخانه آموزش و پژوهش دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری استانداری آذربایجان شرقی از برگزاری دوره های بهبود مدیریت ویژه کارکنان استانداری ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نگاه دولت مردمی سیزدهم توجه به استعدادها، نمادها و ظرفیت های بزرگ فرهنگی و هنری اقصی نقاط کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: مصمم به ایجاد دبیرخانه دایمی جشنواره سراسری نمایش کودک در استان هستیم و وزیر ارشاد نیز برای حمایت از این اقدام قول مساعد دادند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به صادرات 622 میلیون دلاری از گمرکات استان، از رشد 55 درصدی این رقم در نیمه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تولیدکنندگان واقعی دلسوز کشور و مردم هستند، گفت: در تمام مدتی که در استان مسئولیت داشتم به همراه مدیران اجرایی تلاش کردیم تا موانع بخش تولید را رفع کنیم که نتیجه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی حرکت در مسیر تحقق اهداف و چشم اندازهای گام دوم انقلاب را یکی از مهم ترین راهبردهای فرهنگی کشور دانست که ضروری است دستگاه های متولی توجه ویژه ای ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۳    
فرارسیدن سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله)، شهادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) و شهادت حضرت امام علی بن موسی الرضا (علیه السلام) را بر شیفتگان راه حق و فضیلت تسلیت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۹:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت امیر سرتیپ خلبان منوچهر محققی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی درج خبری به نقل از نماینده بستان آباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص استعفای استاندار آذربایجان شرقی، روابط عمومی استانداری توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
جلسه بررسی مشکلات هنرمندان نقره کار استان آذربایجان شرقی با حضور مسئولان مرتبط در بازار امیریه تبریز برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اینکه یکی از دغدغه های کشور تولید کولرهای گازی کم مصرف است طرح تولید دستگاه کولر گازی توسط شرکت موتوژن اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت ورود سمن ها به عرصه مبارزه با مواد مخدر، گفت: بدون اعمال رویکرد سیاست های مردمی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی در جشنواره دوشاب روستای ملاسراب و نمایشگاه توانمندی های بانوان شهرستان ملکان، بر بازاریابی محصولات تولیدی و کشاورزی زنان روستایی تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۱:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در نشستی صمیمانه با رؤسای بیمارستان ها و مراکز درمانی استان، از تلاش ها و زحمات شبانه روزی آنان در مدت 19 ماه همه گیری بیماری کرونا قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه برای توسعه استان، باید همه شهرها و روستاها توسعه یابند، از اعضای شورای اسلامی استان خواست تا نسبت به مسائل و مشکلات همه بخش های استان توجه کافی داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی گفت: سالانه برای زیرساخت های شهر تبریز هزینه های زیادی می شود که در این راستا موارد مربوط به آتش نشانی باید در اولویت قرار بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه حوزه مسکن، یک حوزه چندوجهی است، گفت: اولین قدم در سیاست گذاری حوزه مسکن، ارزیابی سیاست های قبلی است و علاوه بر بحث ساخت و تأمین مسکن ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی نقشه مهندسی فرهنگی را پشتوانه فکری و عملیاتی در راستای انسجام بخشی به فعالیت های فرهنگی استان دانست و بر عزم دستگاه های اجرایی و نهادهای حاکمیتی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: در هشت سال دفاع مقدس، بانوان آیینه تمام نمای ایثار و فداکاری بودند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای داشتن شهر هوشمند و آهسته باید زیرساخت های سبز ایجاد شود و اگر نمی خواهیم حاشیه نشینی و مشکلات زیست محیطی به وجود بیاید لازمه آن این است که شهرداری و شورای اسلامی شهر ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه واکسیناسیون، بهترین راه مواجهه و ایمنی در برابر کرونا است، گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت 7 مهر، روز آتش نشانی و ایمنی، یاد و خاطره شهدای آتش نشان را گرامی داشت و از آتش نشانان فداکار استان قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۲    
مراسم بزرگداشت مرحوم علیار راستگو، معاون فقید سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی روز پنج شنبه 8 مهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی عصر سه شنبه با حضور در منزل خانواده شهید حسین بیرام زاده در تبریز، با همسر و فرزندان این شهید والامقام در فضایی صمیمی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی گفت: بانوان ایران اسلامی در بسیاری از عرصه ها مخصوصا عرصه های اجتماعی و فرهنگی سرلوحه زنان اندیشمند دنیا هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۲    
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی با تأکید بر نقش کلیدی آموزش و پرورش در ایجاد زیرساخت های علمی، فرهنگی و انسانی کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
با حضور استاندار آذربایجان شرقی، دو آزمایشگاه جدید در دانشکده برنامه ریزی و علوم محیطی دانشگاه تبریز افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور استاندار و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استانداری آذربایجان شرقی گفت: دفاع مقدس ملت ایران برگرفته از نهضت حسینی و فرهنگ عاشورا است و باید به درستی در جامعه ترویج و تبیین شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از نمایشگاه هفته دفاع مقدس در تبریز، بر ترویج روحیه ایثار و خودباوری و آموزه های دفاع مقدس در جامعه تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه هرچه داریم از امام، انقلاب و دفاع مقدس است، افزود: آن چه امروز در حوزه های فناوری و دانش بنیان توسط دانشمندان و جوانان کشورمان به دست آمده است حاصل تلاشی است که ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت مرحوم حاج اسمعیل خان محمدی، پدر معظم شهیدان والامقام قربانعلی، عبدالله و اسکندر خان محمدی را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور با صدور پیامی درگذشت مرحوم علیار راستگو معاون سخت کوش سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با ابراز تأسف از درگذشت مرحوم علیار راستگو، گفت: مرحوم راستگو از مدیران متعهد، سخت کوش و باتجربه کشور بودند که فقدان ایشان ضایعه ای بزرگ و جبران ناپذیر است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر مرحوم علیار راستگو، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در محوطه استانداری برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مسئولان و تشکل های سیاسی و اجتماعی با صدور پیام های جداگانه ای درگذشت مرحوم علیار راستگو، معاون فقید استاندار آذربایجان شرقی را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۲    
روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی در اطلاعیه ای اعلام کرد مراسم تشییع پیکر مرحوم علیار راستگو، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی روز شنبه 3 مهر در محوطه استانداری برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
علیار راستگو، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی ظهر امروز پس از تحمل چهار ماه بیماری، دار فانی را وداع گفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با انتقاد از روند سامان دهی مجموعه تاریخی مقبرة الشعرای تبریز ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری هجدهمین اجلاس تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی در تبریز، گفت: ارزیابی ها نشان می دهد که برگزاری این رویداد فرهنگی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: بانک ها در راستای پشتیبانی و مانع زدایی از بخش تولید، روند پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی را تسهیل کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی به مناسبت فرارسیدن سالگرد آغاز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس، اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی را مرهون دفاع مقدس دانست و فرهنگ آن دوران را روشنی بخش ملت ایران در گام دوم ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدرسه خیرساز 8 کلاسه شبانه روزی دخترانه در روستای سرای هریس با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح شد و در اختیار دانش آموزان نیازمند و مستعد منطقه قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۸    
فرماندار اسکو به همراه سرپرست آب و فاضلاب شهرستان از روند عملیات اجرایی شبکه جمع آوری و دفع فاضلاب بهداشتی اسکو ( محور جدید) فلکه شهرداری تا محله خرمن دره سی بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۸    
اداره کل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی در راستای گسترش مفاهیم پدافند غیرعامل و فرهنگ سازی در این حوزه با دانشگاه جامع علمی کاربردی استان همکاری می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی اولویت ها و برنامه های نقشه مهندسی فرهنگی استان در حوزه زنان و خانواده را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مقاوم سازی خانه های روستایی، مصداق بارز خدمت به انقلاب است، گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای عمران و آبادانی روستایی و عدالت اجتماعی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به آغاز کشت پاییزی در هفته های آینده، تأکید کرد: ایستگاه پمپاژ PS3 پایاب سد سهند حداکثر ظرف دو ماه آینده باید به اتمام برسد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۹:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
طرح کریدور خلاق محور تبریز- سهند در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست استاندار آذربایجان شرقی تصویب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی، استاد شهریار را از نوادر تاریخ شعر ایران و احیاگر غزل فارسی دانست و گفت: نام شهریار، شایسته نمایندگی شعر و ادب فارسی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
هجدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی با حضور رئیس سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و مسئولان استانی در تبریز به کار خود خاتمه داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجان شرقی بر نقش کانونی و محوری تعلیم و تربیت در دستیابی به توسعه پایدار تاکید کرد و فعال کردن کلیه ظرفیت ها برای ریشه کن کردن بی سوادی در سطح استان را ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسکو از ایجاد مراکز تجمعی واکسیناسیون در شهرستان خبر داد و گفت: با بسیج تمام امکانات شهرستان روند واکسیناسیون تسریع خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۸    
فرماندار تبریز از محل تزریق واکسن کرونا توسط داوطلبان هلال احمر در سالن حجاج فرودگاه شهید مدنی تبریز بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
فرماندار تبریز در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونای شهرستان، گفت: با تأمین واکسن مورد نیاز و تسریع در امر واکسیناسیون، نظارت و قرنطینه هوشمند در دستور کار خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به نقش ارزشمند مادران در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و تربیت صحیح فرزندان در راه دفاع از ارزش های دینی و ملی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیام مشترکی درگذشت پدر شهیدان والامقام جعفر و یعقوب نافذ فرشبافی را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی جایگاه آذربایجان در ادبیات عاشورایی را کم نظیر دانست و گفت: سوز و گداز شاعران، بصیرت و تحلیل عالمان و عشق و ارادت مداحان این سرزمین رنگ و بوی دیگری دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
قرارداد احداث کارخانجات تولید کاتد مس در مجتمع مس سونگون ورزقان به ارزش هشت هزار میلیارد تومان با حضور مسئولان کشوری و استانی در محل این مجتمع امضا شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی اجرای پروژه ذوب مس در مجتمع مس سونگون را اتفاقی مهم برای اقتصاد استان دانست و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه اثر کار خیر باید برای مردم ملموس باشد، گفت: رویکرد جدید مجموعه اوقاف و امور خیریه در راستای مولدسازی و توجه به بهره وری و استفاده موثر از منابع ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه کرونا امروز فقط مسأله بهداشت و درمان نیست و همه باید احساس مسئولیت کنند، گفت: با توجه به تأثیر واکسیناسیون در کاهش موارد ابتلا و مرگ ومیر ناشی از کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه توجه به مسائل فرهنگی از شاخص های یک جامعه توسعه یافته است، افزود: تشکیل نهادهای مدنی و صنفی در حوزه فرهنگ نویدبخش است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه فرهنگ و هنر زیربنای توسعه است، گفت: امیدواریم در دولت جدید به مسائل و مشکلات اهالی فرهنگ و هنر توجه بیشتری شود و زیرساخت های لازم برای توسعه فرهنگی کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه دولت باید یاری گر بخش خصوصی باشد نه رقیب آن، گفت: کارآیی در مدیریت بخش خصوصی بیشتر است و باید آزادی عمل بیشتری به این بخش داده شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
دبیرخانه ستاد استانی مقابله با کرونا در اطلاعیه ای اعلام کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز آماده تزریق واکسن به کارکنان صنایع و واحدهای تولیدی و ادارات و دستگاه های اجرایی استان است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: با وجود تمام تنگناها و مشکلاتی مانند تحریم ها و کرونا، شاخص های اقتصادی و تولیدی استان رو به رشد بوده و روند توسعه صنعتی استان متوقف نشده است که این موفقیت در سایه همراهی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به محدودیت سفر زائران به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی، گفت: با موافقت دولت عراق، 30 هزار زائر ایرانی در مراسم اربعین امسال امکان حضور دارند که از این تعداد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های استان در حوزه تجارت و صادرات و دسترسی به بازار بزرگ آسیای میانه و حوزه اوراسیا ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیام مشترکی درگذشت حاج هاشم توتونکار زاهدی پدر شهیدان والامقام حسین، حسن و احمد توتونکار زاهدی را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در پیامی درگذشت استاد محمدرضا ملک پور، متخلص به ناظر شرفخانه ای، از شاعران و صاحب نظران معاصر زبان و ادب ترکی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: استاد شهریار تنها متعلق به تبریز، آذربایجان و ایران نیست؛ بلکه یک شاعر بین المللی است و محدود کردن او به جغرافیایی خاص، ظلم در حق این شاعر بزرگ است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیام مشترکی درگذشت پدر شهیدان والامقام سیف الله و خیرالله خوش اقبال خواجه را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
آئین تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر منتخب در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان آذربایجان شرقی با حضور استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بخشی از موانع توسعه ناشی از تمرکزگرایی و نظام برنامه ریزی بخشی است، گفت: تا زمانی که اختیار کافی به استان ها داده نشود و نظام برنامه ریزی منطقه ای عملیاتی نشود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش تعاونی ها در توزیع ثروت و درآمد، گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی و پشتیبانی هجدهمین اجلاسیه پیرغلامان و خادمان حسینی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه زیست پذیر بودن شهرها در ابعاد مختلف باید اولویت شوراها و شهرداری ها باشد، گفت: یکی از مولفه های زیست پذیر بودن ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی جشنواره شهید رجایی را فرصتی برای قدردانی از خدمات و تلاش های دولتمردان و حمایت از دستگاه های اجرایی برتر دانست و گفت: فرهنگ شکرگزاری و قدرشناسی باید در جامعه پررنگ تر شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با تأکید بر اجرایی شدن برنامه های نقشه مهندسی فرهنگی در استان، گفت: اولویت کمیته اجتماعی و زنان در این نقشه ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به استان آذربایجان شرقی، ضمن بازدید از مراکز واکسیناسیون عمومی کرونا در تبریز و بخش های دیالیز، پیوند اعضا، آی سی یو و بخش کرونای بیمارستان امام رضا(ع) ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری نهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی (رینوتکس 2021) از 17 تا 21 آبان امسال ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: باید با استفاده از ابزارهای نوین، آموزه های دفاع مقدس را نسل به نسل منتقل کرده و اجازه ندهیم فرهنگ ایثار و شهادت مورد غفلت قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تاریخ، جان فشانی های نیروی هوایی را در انقلاب و هشت سال دفاع مقدس فراموش نمی کند، گفت: نیروی هوایی همیشه در میدان های سخت و دشوار بهترین عملکرد را داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر اینکه اقدامات حوزه مبارزه با مواد مخدر باید متناسب با اهمیت مسأله باشد، بر استقرار سیستم های کنترلی مناسب و کافی در مبادی ورودی و نقاط حساس استان تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی تأکید کرد: پیش شرط اصلی برقراری آموزش حضوری، ایمنی و سلامت معلمان، دانش آموزان و اولیا است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به سه تبصره قانونی برای معافیت های مالیاتی و پرداخت خسارت معادن، گفت: براساس مصوبه شورای معادن استان تمامی معافیت های معدن مس سونگون باید در داخل استان هزینه شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه کشاورزان باید نسبت به شماره گذاری تراکتورها و کمباین ها اقدام کنند، گفت: اگر وسیله نقلیه کشاورزی پلاک گذاری نشود کارت سوخت برای این وسایل صادر نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امنیت ایران مدیون آذربایجان است، گفت: دشمنان ایران و انقلاب برای هیچ منطقه ای مانند آذربایجان سرمایه گذاری نکرده اند، اما با عنایت الهی ...
مشاهده نتایج بیشتر...