دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۹:۰۱Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنایع دستی»

خبرگزاری مهر   ۲ دقیقه پیش    
ایلام-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از آمادگی 123 مراکز اقامتی برای پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ دقیقه پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهریز از تسهیل فرآیند صدور مجوز گردشگری در مهریز خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳ دقیقه پیش    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه با ابلاغ معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی منصوب شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۲۳ دقیقه پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مازندران گفت: با رونق صنایع دستی درآمد پایدار در شهرستان ها ایجاد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳۰ دقیقه پیش    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از اختصاص بودجه برای مرمت بازار تاریخی فسا و بنا های تاریخی داراب خبر داد.
ایسنا   ۳۵ دقیقه پیش    
ایسنا/خوزستان یک هنرمند صنایع دستی که مهر اصالت ملی صنایع دستی را از آن خود کرده این نشان را در جلب حمایت بیشتر از سازمان میراث فرهنگی بی اثر دانست و تصریح کرد: دریافت مهر اصلات ملی صنایع دستی از میراث فرهنگی هیچ تاثیری بر زندگی و کار من نگذاشت و موجب جلب حمایت نشد.
جهان نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
راننده یک تاکسی ایرانی با ماشینی که با صنایع دستی تزئین شده است، موزه ای شگفت انگیز را برای مسافران فراهم کرده است. بهنام علیرضازاده که 20 سال در تهران، پایتخت ایران، راننده تاکسی است، با وسیله نقلیه خود که با صنایع دستی دست ساز تزئین شده است، سفری رنگارنگ را به مسافران ارائه می کند.
همگردی   ۱ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر/ براساس خبرهای بدست آمده، اولین میز تخصصی تولید و مواد اولیه دفتر حمایت از تولید معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی برگزار شد. اولین میز تخصصی تولید و مواد اولیه دفتر حمایت از تولید معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی در بخش جانبی نخستین رویداد ملی سه گام با حضور محمدحسین عسگر پور مدیر کل ...
مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرکرد گفت: اقامتگاه بوم گردی سورشجان از توابع بخش لاران این شهرستان آماده بهره برداری شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: ظرفیت ها و توانمندی های گردشگری و صنایع دستی این استان 18 تا 21 بهمن ماه جاری در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی تهران معرفی می شود.
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهدی شهر گفت: مشارکت در راه اندازی خانه خلاق در راستای عملکرد و فعالیت های شهر ملی سوزن دوزی در این شهرستان پیگیری می شود.
معاون صنایع دستی کشور گفت: طی جلساتی که با انجمن هتلداران کشور داشتیم مقرر شد تا بتوانیم در هر هتل 4 یا 5 ستاره یک اتاق ایران داشته باشیم و 52 قلم جنس مورد استفاده در آن اتاق از صنایع دستی باشد.
رویداد ایران   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت:وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: آقای رییسی نماینده جبهه انقلاب است. خدای نکرده شکست او، ضربه جبران ناپذیری برای همه خواهد بود. کسی گمان نکند که می تواند زودتر از این هشت سال، آلترناتیو باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: جشنواره ملی شهر برفی 27 تا 29 بهمن ماه جاری به مدت سه روز در روستای قاسم آباد شهرستان کوهرنگ برگزار می شود.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی همدان در جلسه اتاق فکر گردشگری استان همدان گفت: برون سپاری اجرا و ارائه برنامه های متعدد همچون رویدادها و برپایی نمایشگاه ها از بخش دولتی به بخش خصوصی می تواند فعالان حوزه گردشگری را ذی نفع کند.
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فیروزکوه از افتتاح یک هتل یک ستاره همزمان با دهه فجر خبر داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
بهنام علیرضازاده که 20 سال در تهران، پایتخت ایران، راننده تاکسی است، با وسیله نقلیه خود که با صنایع دستی دست ساز تزئین شده است، سفری رنگارنگ را به مسافران ارائه می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۴۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین گفت: 55 فرصت سرمایه گذاری گردشگری در استان شناسایی شده که به متقاضیان معرفی می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۲۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: هم زمان با برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، صنعتگران زنجانی در 17 غرفه تولیدات ارزشمند خود را به نمایش می گذارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۵    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در سفر خود به شهرستان داراب بر توسعه ظرفیت های کشاورزی و تاریخی این شهرستان تاکید کرد.
بازتاب ایلام   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بازتاب/مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از آمادگی 123 مراکز اقامتی برای پذیرایی از مسافران نوروزی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سیر تحول نقوش سنتی در انواع صنایع دستی از ایران قبل از اسلام تا دوره قاجار طی کارگاه تخصصی از سوی اداره پژوهش موزه مرکزی رضوی مورد بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گناباد از راه اندازی دبیرخانه دائمی گردشگری خلاق در شهرستان گناباد خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرجشنواره تولیدات چندرسانه ای میراث فرهنگی گفت:از آثاری که دریافت شد این موضوع مشخص شد میراث فرهنگی با گردشگری و صنایع دستی معنا پیدا می کند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۸   + ۷۲ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در توئیتر شخصی خود نوشت: روش من در تعامل با مردم ذاتی است، نمی توانم غیر از این باشم. ما را از خودمان نترسانید! همین هستم که می بینید، عمل به سفارش رهبری در همراهی با مردم نباید اینقدر هزینه داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۰    
معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از تصویب 70 طرح گردشگری در استان خبر داد.
وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
خوزستان - سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی دزفول گفت: مجوز فعالیت سه اقامتگاه بومگردی در بخش شهیون دزفول از طرف میراث فرهنگی صادر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از تدارک دو هزار و 300 تخت در مراکز اقامتی این استان برای اسکان مسافران نوروزی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۲۵    
ایسنا/قزوین مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین در رابطه با افتتاح پروژه های گردشگری در دهه فجر گفت: مهمترین پروژه هتل خانه تاریخی بهروزی است که توسط یک گروه سرمایه گذاری با مشارکت صندوق احیا آماده افتتاح شده و روزهای پایانی مرمت و احیا را سپری می کند.
معاون اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی قزوین گفت: تعداد گردشگران خارجی سفر کرده به استان امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از 100 نفر افزایش یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی از جذب 40 میلیارد ریال اعتبار برای ساماندهی چشمه آب گرم ایوب نبی در شهرستان بجنورد خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از صدور 14 گواهینامه استاندارد باهدف افزایش سطح کیفی خدمات در تاسیسات گردشگری این استان خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: حفاظت از میراث فرهنگی و آثار تاریخی استان بدون تعامل و همکاری دستگاه های مختلف از جمله نیروهای نظامی و انتظامی امکان پذیر نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۶    
ایسنا/خوزستان سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اندیکا از عملیات ساماندهی زیرساخت های مقاصد و جاذبه های نمونه گردشگری اندیکا با هدف تقویت زیرساخت های گردشگری این شهرستان خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۵۲    
جلسه ساماندهی مراکز گردشگری و سفره خانه های سنتی شمیرانات، روز دوشنبه به ریاست غدیر بلالی معاون برنامه ریزی، اداری و مالی، احمد قره خانی رئیس اداره برنامه ریزی فرمانداری، سید علی میرموسوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، مرتضی نیکرو رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۴۲    
مدیرکل میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری استان قزوین گفت: رویداد بزرگی تحت عنوان نمایشگاه گردشگری خواهیم داشت که بیش از 50 پروژه قابل سرمایه گذاری را معرفی می کنیم تا سرمایه گذارانی که تمایل دارند ورود پیدا کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از آغاز طرح بازرسی از دفاتر و شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری مشهد ویژه نوروز 1402 خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از پوشش تلویزیونی حضور لرستان در نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان در جلسه با پارک علم و فناوری لرستان از راه اندازی باغ علم و فناوری کودک و نوجوان به منظور ریل گذاری توسعه گردشگری در استان خبر داد.
مرکز تحقیقات راه،مسکن و شهرسازی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۱    
نشست تخصصی و کارگاه آموزشی مبانی فرونشست و چالش های آن در میراث فرهنگی کشور با هدف ارتقای آگاهی مدیران و کارشناسان زیرمجموعه وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در کلیه استان های کشور، با حضور تیم تخصصی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مهریز از برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی صنایع دستی ویژه دانش آموزان مهریزی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۰    
نشست خبری نخستین جشنواره تولیدات چندرسانه ای میراث فرهنگی صبح امروز یکشنبه 9 بهمن ماه 1401 با حضور عباس فاطمی دبیر جشنواره و احمد آخوندی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد در مجموعه تاریخی نیاوران برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۶    
با هدف حمایت از هنرمندان تایبادی و معرفی آثار آنها، نمایشگاه صنایع دستی با عنوان "شهربانو" در این شهرستان برپا شد.
سلام نو / همگردی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
امسال، سی و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی ایران همزمان با شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران برگزار می شود.
معاون صنایع دستی، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین گفت: رکز خلاق گلیم و قفل تاکستان، مرکز خلاق گلیم ارداق و اندج و بازارچه دایمی آوج در کنار پل معلق آوج از دیگر طرح های صنایع دستی است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: برای بازاریابی و فروش محصولات صنایع دستی شرکت های صادرات صنایع دستی در استان تشکیل شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان با اشاره به شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته 1401 گفت: حضور شهرداران در این نمایشگاه به معرفی ظرفیت ها و ارتقای توانمندی های حوزه گردشگری کرمان کمک شایانی می کند.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین گفت: فضاهای اقامتی بومگردی بیشتر در الموت مستقر است و ترجیح ما در الموت اقامتگاه های بومگردی و در برخی مناطق خانه مسافر است و فضاهای هتل در شهر قزوین مورد توجه است، همچنین ساخت دو هتل در آبیک هم برنامه ریزی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مرحله اول ایجاد بازارچه دائمی صنایع دستی و مشاغل خانگی با حضور استاندار و دیگر مسئولان در ضلع شمالی بوستان شهربازی بجنورد آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خنداب: این میزان وام بانکی به 30 نفر از هنرمندان فعال واجد شرایط در رشته های مختلف صنایع دستی و هنر های سنتی از محل مشاغل خانگی بودجه 1401 تامین شد.