یکشنبه ۰۹ آذرساعت ۰۶:۰۵Nov 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نطنز»

ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - رسیدن کرونایی های اردستان به هزار نفر، کشف نزدیک به یک کیلوگرم هرویین به روش انباری، هشدار رییس دانشگاه علوم پزشکی نسبت به دورهمی، تجهیز بیمارستان متینی به دستگاه پیشرفته آندوسکوپی بینی و سینوس و کرونایی شدن 16 نفر در نطنز عناوین خبرهای کوتاه شنبه شهرستان های شمال اصفهان است.
افق نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: اگر قرار باشد درباره دسترسی ها به تاسیسات هسته ای و ورود بازرسان تصمیم گیری جدید شود، باید در سطوح بالا درباره آن تصمیم گیری شود و سازمان انرژی اتمی مجری تصمیمات مقامات ارشد کشور خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: اگر قرار باشد درباره دسترسی ها به تاسیسات هسته ای و ورود بازرسان تصمیم گیری جدید شود، باید در سطوح بالا درباره آن تصمیم گیری شود و سازمان انرژی اتمی مجری تصمیمات مقامات ارشد کشور خواهد بود.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۳۴   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا:سخنگوی سازمان انرژی اتمی تغییر در دسترسی بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی را نیازمند تصمیم گیری در سطوح عالی دانست و تاکید کرد: در ارتباط با بحت دسترسی ها این مراقبت را داریم که دسترسی ها در حدود تعریف شده و متعارف خودش باشد. ...
در این بیانیه آمده است: این صبر استراتژیک دولتی ها در ماجرای انفجار نطنز به خوبی توسط غربی ها راستی آزمایی شد. درست شهریور ماه امسال بود که پس ازبازدید بازرسان آژانس از تاسیسات هسته ای کشور، سایت نطنز مورد حمله خرابکارانه قرار گرفت.
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
شهادت هفتمین دانشمند هسته ای ایران ،دکتر محسن فخری زاده توسط تروریست ها بار دیگر زنگ خطر را به صدا در آورد.او انسانی مومن، خداجو، خادم مردم و از طراحان توسعه و پیشرفت کشور بود. اما چند نکته مهم و عبرت آموز درباره این حادثه : ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نطنز درمجلس با بیان اینکه ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری زاده از سری اقدامات رژیم صهیونیستی است،گفت: دشمنان، با ترور دانشمندان نخبه و فرهیخته می خواهند، فعالیتهای صلح آمیز هسته ای ایران اسلامی را تحت الشعاع قرار دهند.
برترین ها / الف   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۵۴   + ۱۰۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رضایی در نامه ای به حسن روحانی، خواستار همت مضاعف برای جلوگیری از تکرار اقدامات تروریستی در کشور شد. متن این نامه به شرح زیر است: جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران با سلام و آرزوی توفیق ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۴۴    
172 سبد غذایی ، لوازم بهداشتی و ضدعفونی به همت پایگاههای مقاومت بسیج حضرت ولیعصر (عج) ،حضرت خدیجه(س) شهرک امیریه نطنز تهیه و توزیع گردید
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۵۶    
کارنامه امنیتی ترین کابینه در تاریخ جمهوری اسلامی طی یکسال گذشته آنچنان مملو از گاف های ضدامنیتی است که آدمی را به تعجب وا می دارد که چگونه حضرات مدعی در حوزه امنیت ملی، حدود 16 سال ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: فخری زاده از چندین سال گذشته به عنوان یکی از شخصیت های علمی مهم حوزه هسته ای مورد شناخت کامل سرویس های امنیتی رژیم صهیونیستی قرار گرفت. قطعاً اسرائیل پایه گذار اتفاق شوم ترور وی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۵    
کاشان - ایرنا - هفته گذشته (یکم تا هفتم آذر) رویدادها و اخبار مهمی در حوزه های مختلف از جمله اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، اردستان و نطنز در شمال اصفهان رخ داد که مهمترین آنها بهبود رعایت محدودیت های کرونایی در این منطقه بود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل هسته ای به خبرآنلاین گفت: حمله به ایران اگر رخ دهد، حمله محدودی نخواهد بود. ایران پاسخ خواهد داد و آنها هم بی پاسخ نمی گذارند و کش پیدا می کند. مساله دیگر این است که نطنز مرکز هسته ای و در حال فعالیت است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - ظرفیت بیمارستان و بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های شهرستان نطنز پُر شده است و از سوی دیگر کادر درمان نیز خسته و فرسوده شدند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۰:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
بهروز کمالوندی معتقد است روند بازرسی آژانس بین المللی انرژی اتمی از اماکن غیر اعلام شده در چارچوب موضوعات پروتکلی مشخص است و نمی تواند از هر مکانی بدون ارائه توضیحات به کشور عضو بازرسی کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در واکنش به ترور شهید فخری زاده در توییتر نوشت: خرابکاری نطنز و ترور امروز ثابت کرد، حساسیت روی عوامل داخلی دشمن و پروژه نفوذ توهم توطئه نیست! البته دشمن بهتر از ما میداند ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۱    
سروان پاسدار رفیعی گفت: با چهل و یکمین سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان حضرت امام خمینی ره ، طرح غربالگری و شناسایی مبتلایان احتمالی بیماری کرونا آغاز گردید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - شهرک صنعتی بادرود شهرستان نطنز مشکلات متعددی دارد و تولیدکنندگان در این شهرک صنعتی با وجود این مشکلات رمق تولیدی برایشان نمانده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۲:۱۵    
172 سبد غذایی و لوازم بهداشتی به ارزش 300 میلیون ریال بین نیازمندان شهر نطنز توزیع شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۲    
به گزارش خبرگزاری بسیج از نطنز، به مناسبت هفته بسیج فردوسی فرماندار شهرستان نطنزبا حضور در سپاه ناحیه نطنزبا سرهنگ خدامیان دیدار و گفتگو کرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رمضانعلی فردوسی فرماندار شهرستان به همراه بخشدار مرکزی با حضور در ناحیه مقاومت بسیج نطنز با سرهنگ دوم پاسدار حسین خدامیان فرماندد سپاه دیدار و گفتگو کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۱۲    
پیراینده گفت: باغشهرتاریخی نطنز با درختان کهنسال چنار یکی از زیباترین شهرهای استان اصفهان است که چهار فصل را داراست و پاییز آن در نوع خود بی نظیر است و گردشگران را به خود جذب می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرمانده انتظامی شهرستان نطنز گفت: ضارب کوهنوردان کرکس نطنز شناسایی و دستگیر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۱۸    
گروه استان ها - فرماندار شهرستان نطنز ضمن اشاره به اجرای محدودیت های کرونایی در این شهرستان گفت: 11 واحد صنفی متخلف در نطنز به دلیل عدم رعایت محدودیت های کرونایی پلمب شدند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان ملل و سازمان های بین المللی در وین به خبرآنلاین گفت که ایران اقدامات موثر و سازنده ای را درباره خرابکاری در نطنز به آژانس بین المللی انرژی اتمی ارائه داده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس هیئت کوهنوردی اصفهان تصریح کرد: از سال 84 یک مجموعه گردشگری یکسری اقداماتی را در حوزه گردشگری انجام داده است و منجر به این شده که مسیر اصلی صد ساله کوهنوردان و مسیر محلی و همچنین مسیرچشمه اصفهانی ها توسط این مجموعه مسدود و تصرف شده است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۵    
با راه اندازی و ارتقاء فنی چندین سایت bts در سطح شهرستان نطنز،پوشش اپراتور همراه اول در سطح این شهرستان توسعه یافت .
فرمانداری برخوار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شرکت عبداله بنهری فرماندار شهرستان در مراسم افتتاح قطعه یک و دو آزاد راه شرق اصفهان که به صورت ویدئو کنفرانس با دستور دکتر حسن روحانی رئیس جمهور محترم به بهره برداری رسید. ...
خبرگزاری ایلنا: نماینده مردم اصفهان گفت: آن چه که مطرح می شود بیش از آن که واقعیت داشته باشد برای ساختن فضای رسانه ای و یا برخی از مقاصد و انگیزه های غیر واقعی است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۰۶    
آرایشگاه های زنانه ای که مصوبات ستاد مقابله کرونا را رعایت نکرده بودند در نطنز مهر و موم شدند.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۴:۲۰    
به نظر می رسد ترفند های دونالد ترامپ – که روزهای واپیسن خود را پشت سر می گذارد – برای راه انداختن جنگ روانی علیه ایران موفقیت آمیز نبوده است؛ راه انداختن شایعه ها و درز دادن به اصطلاح "اطلاعاتی" درباره رایزنی با مشاوران برای حمله به تأسیسات هسته ای نطنز یا ارسال بمب افکن های ب 52 به خاورمیانه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان شهردار نطنز گفت: به رسم هر ساله پاییز، برگ های درختان در چند نقطه از شهر جمع آوری نمی شود.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۱۰   + ۵۸ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان ملل و سازمان های بین المللی در وین گفت: تزریق گاز هگزافلوراید اورانیوم یا یو.اف.شش به سانتریفیوژ، آخرین مرحله برای آغاز غنی سازی و جداسازی اورانیوم 238 از اورانیوم 235 است ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسین دهقان، وزیر سابق دفاع در گفتگویی مشروح با خبرگزاری آسوشیتدپرس اظهار کرد: انفجار نطنز یک خرابکاری صنعتی بود و این موضوعی قطعی است. احتمالاً کسانی که متولی نصب یکسری تجهیزات بودند در زمانی تغییراتی را در آنجا ایجاد کردند که منجر به انفجار شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس صهیونیست شبکه ایران اینترنشنال: تزریق گاز به سانتریفوژها در نظنز نشان داد برخلاف تصورات قبلی، انفجار چند ماه پیش آسیب جدی به تأسیسات نطنز وارد نساخته است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
هفته گذشته رسانه های آمریکایی از نشست محرمانه رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید و بررسی گزینه حمله نظامی به تاسیسات هسته ای نطنز در ایران خبر دادند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی گزارش نیویورک تایمز درباره طرح گزینه حمله نظامی به سایت هسته ای نطنز از سوی دولت دونالد ترامپ، رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی، درباره امنیت بازرسان این آژانس ابراز نگرانی کرد. ...
پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
حسین دهقان در گفتگو با خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت افرادی که مسئول نصب برخی تجهیزات بودند، احتمالا دستکاری هایی انجام داده اند که منجر به انفجار شده است.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۱۲    
حسین دهقان از فرماندهان جنگ هشت ساله عراق علیه ایران با خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت وگوی مشروحی داشته است.
اسپادانا خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۵۲    
حسین دهقان گفته ما حتماً موشک می سازیم. جمهوری اسلامی در هیچ شرایطی روی توان دفاعی و عناصر قدرت ملی خود با هیچ کس مذاکره نخواهد کرد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مشاور فرمانده کل قوا در صنایع دفاعی با اشاره به حادثه ای که تیر ماه سال جاری در مجتمع شهید احمدی روشن (نطنز) رخ داد، این حادثه را یک خرابکاری صنعتی عنوان کرد و گفت: کسانی که متولی نصب یک سری تجهیزات بودند، در زمانی تغییراتی را در آنجا ایجاد کردند که منجر به انفجار شده است. ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۸۸ سایت دیگر  
مشاور فرمانده کل قوا در صنایع دفاعی با اشاره به حادثه ای که تیر ماه سال جاری در مجتمع شهید احمدی روشن (نطنز) رخ داد، این حادثه را یک خرابکاری صنعتی عنوان کرد و گفت: کسانی که متولی نصب یک سری تجهیزات بودند، در زمانی تغییراتی را در آنجا ایجاد کردند که منجر به انفجار شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۰۴    
گروه استان ها - محدودیت های کرونایی در شهرستان نطنز به فراخور وضعیت اعمال و دستگاه های نظارتی لازم است نظارت بیشتری داشته باشند.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- در پی گزارش ادعایی روزنامه نیویورک تایمز درباره بررسی گزینه حمله نظامی به سایت هسته ای نطنز از سوی دولت دونالد ترامپ، مشاور نظامی رهبر انقلاب گفت درگیری محدود با ایران به جنگی تمام عیار تبدیل خواهد شد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ در راستای تفاهم نامه حوزه علمیه کاشان با فرماندهی نیروی انتظامی، نشست آموزشی پدافند غیرعامل به منظور ارتقاء سطح آگاهی مدیران ومسئولان حراست مدیران مدارس علمیه کاشان، آران وبیدگل، نطنز و نراق درحسینیه علی اکبر(ع) کاشان برگزار شد.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
یک خبرگزاری انگلیسی مدعی است که آژانس اتمی در گزارشی به اعضای خود، تایید کرده که سوخت رسانی به سانتریفیوژهای پیشرفته IR-2m در تاسیسات نطنز آغاز شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۱۹    
اصفهان(پانا) _ سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان خبر داد 10 شهرستان نارنجی دراستان اصفهان برخوار، بویین میاندشت، چادگان، خوانسار، دهاقان، سمیرم، شاهین شهر، فریدون شهر، نجف آباد و خور و 14 شهرستان قرمز آران و بیدگل، اردستان، اصفهان، تیران، خمینی شهر، شهرضا، فریدن، فلاورجان، کاشان ...