پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۰۸:۰۹May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نطنز»

پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه سیاسی: آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که “نوسانات” در مرکز تاسیسات اتمی نطنز به حدی رسیده که نشان از غنی سازی تا 63 درصدی اورانیوم دارد. این یعنی بالاتر از آنچه که در جریان مذاکرات 1+4 با ایران اعلام شده بود؛ یعنی غنی سازی 60 درصدی. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار کاشان گفت: کاشان از ورود خودروها از شمال به داخل استان جلوگیری می کند و امیدواریم فرمانداری های شاهین شهر و نطنز هم از ورود خودروها از خروجی های شهرهای خود به کاشان خودداری کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۹    
حجت الاسلام یعقوبی گفت: پویش یک سفره نور اقدامی برای گره گشایی از نیازمندان شهرستان نطنز به همت جوانان و کمک خیرین شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از رویترز، آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی اعلام کرد نمونه گیری های انجام شده از تاسیسات هسته ای نطنز نشان می دهد که نوسانات غنی سازی اورانیوم تا سطح غنای 63 درصد رسیده است. این میزان کمی بالاتر از غنی سازی 60 درصدی است که ایران ماه گذشته اعلام کرده بود. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه نطنزگفت: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام 300 بسته معیشتی هرکدام به ارزش سیصد هزار تومان به شهرستان نطنز اختصاص داده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۵۹    
خبرگزاری رویترز به نقل از آژانس بین المللی انرژی اتمی گزارش داد که بر اساس نمونه گیری های انجام شده توسط بازرسان این نهاد، سطح غنی سازی اورانیم در تأسیسات غنی سازی نطنز به 63درصد رسیده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۴۱    
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شده نمونه های جمع آوری شده از سایت نطنز نشان می دهد ایران اقدام به غنی سازی اورانیوم تا سطح 63 درصد کرده است.
اقتصاد آنلاین / صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شده نمونه های جمع آوری شده از سایت نطنز نشان می دهد ایران اقدام به غنی سازی اورانیوم تا سطح 63درصد کرده است.
برترین ها / دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۳:۵۵   + ۷۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه در کنفرانس خبری از توافق ایران درباره ادامه مذاکرات ابراز خرسندی کرد. جو بایدن رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه گفت که اقدام ایران در غنی سازی اورانیوم تا 60 درصد، بر خلاف توافق هسته ای (برجام) است. ...
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۲۱    
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شده نمونه های جمع آوری شده از سایت نطنز نشان می دهد ایران اقدام به غنی سازی اورانیوم تا سطح 63 درصد کرده است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۰۵    
به گزارش جماران؛ آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شده نمونه های جمع آوری شده از سایت نطنز نشان می دهد ایران اقدام به غنی سازی اورانیوم تا سطح 63 درصد کرده است. آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شده ایران اقدام به غنی سازی اورانیوم با خلوص 63 درصد در سایت نطنز کرده است. ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۰۰    
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شده نمونه های جمع آوری شده از سایت نطنز نشان می دهد ایران اقدام به غنی سازی اورانیوم تا سطح 63 درصد کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرد که ایران در تاسیسات هسته ای نطنز به غنی سازی اورانیوم با خلوص 63 درصد پرداخته است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۵۷    
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شده نمونه های جمع آوری شده از سایت نطنز نشان می دهد ایران اقدام به غنی سازی اورانیوم تا سطح 63 درصد کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
لندن - ایرنا - مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز سه شنبه در گزارشی به شورای حکام اعلام کرد: سطح غنی سازی اورانیوم در تأسیسات هسته ای نطنز به 63 درصد افزایش یافته است که با نوسانات پیش بینی شده از سوی ایران سازگار است.
برترین ها / راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۰:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: شبکه خبری اسکای نیوز شنبه شب گزارش داد که آژانس بین اللملی انرژی اتمی از آغاز تولید اورانیوم 60 درصدی در تأسیسات هسته ای نطنز اطمینان یافته است. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۳    
در ماه پر برکت رمضان یازده هزار پرس غذای گرم برای افطار در آشپزخانه حسینیه ارشاد علیا نطنز توسط خادمان موکب طبخ و توسط بسیجیان عزیز توزیع گردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۱    
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شده نمونه های جمع آوری شده از سایت نطنز نشان می دهد سطح غنی سازی اورانیوم در این مرکز به 63 درصد رسیده است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: خبرگزاری رویترز سه شنبه شب گزارش داد که آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی با استناد به نمونه گیری های انجام شده توسط بازرسان خود در ایران اعلام کرده است که سطح غنی سازی اورانیوم در تأسیسات هسته ای نطنز به 63 درصد افزایش یافته است. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۰    
آژانس بین المللی انرژی اتمی: میزان غنی سازی اورانیوم در تاسیسات نطنز به 63 درصد رسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۴۰    
یک گروه متخلف شکار و صید قبل از شکار در منطقه حفاظت شده کرکس نطنز شناسایی و دستگیر شدند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به چند نوبت خرابکاری صهیونیست ها در تاسیسات هسته ای کشورمان که خرابکاری در تاسیسات هسته ای نطنز تازه ترین نمونه آن است، چه تضمینی هست که بازرسان جاسوس بعد از حضور در مراکزی که خواستار بازرسی از آن هستند، این مراکز را آلوده نکنند؟!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۸    
گروه استان ها- نماینده استان اصفهان در شورای عالی استان ها با بیان اینکه منابع آبی در منطقه نطنز ساماندهی نشده است گفت: محیط زیست و آب منطقه ای به ساماندهی منابع آبی ورود پیدا کنند.
حسین شریعتمداری در کیهان نوشت: همزمان با مذاکرات وین (که هنوز معلوم نیست در این مذاکرات دنبال چه می گردیم)، حرکت دیگری نیز در این سوی ماجرا شکل گرفته و دنبال می شود. حرکت مشکوک و مرموزی که اگر با برخورد قاطع و هوشمندانه ای رو به رو نشود می تواند خسارت سنگینی درپی داشته باشد. بخوانید! ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۳:۱۵    
اکوایران: وزیر دفاع پیشین دولت روحانی، در این گفتگو برنامه های اقتصادی اش را تشریح کرد و از برخورد با گروه های ذی نفع در اقتصاد، نقش نظامیان در بخش اقتصادی، دلایل مخالفت برخی گروه ها با مذاکرات و پیوستن به اف ای تی اف و البته دلیل ترورها و انفجارهای اخیر نطنز گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها - دود بی تدبیری حوزه مسکن مسئولان در چشم مردم نطنز می رود به نحوی که دلالان در بازار مسکن جولان می دهند.
اطلاعات روز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حادثه نطنز و دخالت دستگاه های جاسوسی رژیم اسرائیل در آن هرچند حادثه تلخ و غم انگیزی بود اما اقدام حامیان معنوی ایران در منطقه توانست تا قلب دیمونا و صنایع موشکی پاسخی دندان شکن و متقابل بدهد
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه تاکنون 90 کانون بیماری سالک در استان شناسایی شده است، گفت: خشکسالی و کم بارشی در بعضی از نقاط استان شرایط را برای بروز بیماری سالک ایجاد کرده است از جمله در مناطق شرق اصفهان و شهرستان هایی مانند، برخوار، اردستان، نطنز و بادرود ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
نصف جهان: در اثر بارش های رگباری شنبه شب و سیلابی شدن رودخانه و مسیل های فصلی بخش بادرود در شهرستان نطنز و محور جاده ای انارک به چوپانان در شهرستان نایین، 22 نفر از سرنشینان خودروهای عبوری در سیل گرفتار شدند که 14 نفر آنها کارکنان معادن سنگ و مس منطقه بادرود در نطنز بودند. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۶    
مدیر سابق حوزه امنیت سیاسی و شفاف سازی آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: هدف کسانی که تهاجم اخیر به نیروگاه نطنز را، آن هم در بحبوحه مذاکرات بر سر احیای برجام طرح ریزی و اجرا کرده بودند آ سیب رساندن به این نیروگاه و از کارانداختن آن برای مدتی نسبتا طولانی مدت بود ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بر عزم جدی این اتحادیه برای حفظ برجام تاکید کرد و گفت: اروپا برای حفظ برجام سخت کار کرده و می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
شهرستان نطنز با 230 هکتار سطح زیر گل محمدی ، یکی از قطب های تولید این محصول در استان اصفهان است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۱۱    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از گرفتار شدن دو خودرو نیسان و پراید در مسیل سیلاب نطنز به آقا علی عباس و مصدومیت 7 نفر در این حادثه خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: در اثر بارش های رگباری شب گذشته و سیلابی شدن رودخانه و مسیل های فصلی بخش بادرود در شهرستان نطنز و محور جاده ای انارک به چوپانان در شهرستان نایین ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
اصفهان - مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: 50 کیلومتر از محور نطنز - اصفهان بر اثر سیل ریزش کرد و مسدود شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم نطنز بادرود و قمصر در مجلس، گفت:حمایت از مردم مظلوم فلسطین یکی از استراتژی های نظام جمهوری اسلامی است.
موج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جبهه همبستگی ملی نیرو های انقلاب اسلامی با اشاره به انتخاب یک گزینه واحد برای انتخابات توسط شورای وحدت اصولگرایان، خاطرنشان کرد: برحسب ظاهر گفته می شود خیر اما بر اساس گمانه زنی ها، متاسفانه نشان می دهد جریان های سیاسی لیست هایشان را بسته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس هئیت نظارت بر انتخابات شورای شهر شهرستان نطنز با بیان اینکه تبلیغات زودهنگام در تایید صلاحیت اثرگذار است، گفت: تبلیغات زودهنگام داوطلبان شوراهای شهر و روستا در نطنز رصد می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۴    
علیرضا شبانی زاده در این دیدار ضمن تبریک روز معلم به همه فرهنگیان شهرستان گفت: باتوجه به اهمیت تربیت فرزندان این مرزوبوم تمام ظرفیت ها امروزه باید به سمت آموزش و پرورش سوق یابد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی و روزمعلم گلزارشهدای نطنز و بادرود،باحضورفرمانده سپاه ناحیه نطنز و روسای ادره آموزش وپرورش شهرستان نطنزوبخش امامزاده بادرودغبارروبی وعطرافشانی شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۴    
طی مراسمی که باحضور فرمانده سپاه ناحیه نطنز، مدیر آموزش و پرورش برگزار شد ، برادر محسن اکبری بعنوان مسئول جدید کانون بسیج فرهنگیان معرفی شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۴    
فرمانده سپاه ناحیه نطنز به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس پیامی صادر نمود
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۹:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
ایلنا: عضو مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم گفت: جریانی مشاهده می کند که آقای ظریف یک رجل سیاسی است و در جامعه برای خودش جایگاهی پیدا کرده است و در میان مردم به محبوبیت رسیده است، در نتیجه این برنامه ها را ریختند که از حیز انتفاع ساقطش کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در ایام ماه مبارک رمضان آئین های جذاب و سنتی در روستاهای شهرستان نطنز برگزار می شود که ازجمله آن شو خوانی سحر کمجان، هوم بابای ابیانه، کولا مارجون طره تا هوی هوی ده آبادی ها است.
این درحالی است که بسیاری از مردم معتقدند باوجود دهن کجی های اخیر رژیم جعلی اسرائیل و خرابکاری آنها در تاسیسات هسته ای نطنز باید راهپیمایی خودرویی روز قدس با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شد تا پاسخی کوبنده به اقدامات اخیر رژیم صهونیستی باشد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خرداد: اندیشکده بگین سادات اسرائیل نوشت: با توجه به حمله اخیر به تاسیسات تولید سانتریفیوژ ایران در نطنز و حمله به کشتی ایران در دریای سرخ، سوالات بسیاری در مورد ابهام در ارزش استراتژیک این اقدامات به وجود آمده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : به نظر می رسد مخالفت اسرائیل با توافق هسته ای فراتر از لفاظی باشد. ایران اتهام ترور دانشمند هسته ای برجسته خود و خرابکاری در تأسیسات هسته ای نطنز را به اسرائیل نسبت داده است و تل آویو دخالت خود را تأیید یا تکذیب نکرده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
نصف جهان: آسفالتِ کنارگذر تازه افتتاح شده شرق استان اصفهان نشست و راه را مسدود کرد. ییس پلیس راه استان اصفهان گفت: به دلیل نشست در سطح آسفالت کنار گذر شرق استان، محدوده کمشچه و ایجاد خطر برای رانندگان ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: زواره، خوروبیابانک و نطنز بیشترین نصیب را از بارش باران در استان اصفهان بردند. این در حالی است که بارش رگباری باران منجر به سیل هم در برخی نقاط استان از جمله خور و بیابانک،شرق اصفهان و اردستان شد و خساراتی هم برجاگذاشت. ...