پنجشنبه ۱۳ آذرساعت ۱۸:۲۲Dec 2020 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظارت بهداشتی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پایش و نظارت واحد بهداشت حرفه ای شهرستان مرودشت بر واحد کارگاهی و صنایع زیر پوشش در حال اجرا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۶    
دامپزشکی جز مشاغلی است که در سلامت، تامین کالا های اساسی مردم و نظارت بهداشتی بر فرآورده های خام دامی نقش مستقیم دارد.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فرزانه سالاری سرپرست شبکه دامپزشکی بافق ضمن اشاره به اهمیت نظارت های بهداشتی بعنوان فاکتور مهم در حفظ سلامت و امنیت غذایی شهروندان، از راه اندازی سامانه نظارت بهداشتی آنلاین در شهرستان در آینده نزدیک خبر داد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۲    
خلفی زاده گفت: هم اکنون71 اکیپ نظارتی از کارشناسان بهداشت محیط بر اصناف شهرستان اردبیل برای مقابله با بیماری کرونا تشکیل شده هست و مهمترین فعالیت روزانه آنها نظارت بر نحوه اجرای دستورالعمل های ستاد مقابله با بیماری کرونا توسط اصناف و اماکن عمومی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- دستگیری حفاران غیر مجاز در نیشابور و اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی در خلیل آباد دو سرخط خبر کوتاه امروز خراسان رضوی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم از انجام حدود 10 هزار نظارت و بیش از 3 هزار مورد غیرفعال سازی در راستای اجرای طرح محدودیت های کرونایی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۳۱    
نظارت بهداشتی بر بازار باشت به منظور رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی به صورت مستمر ادامه دارد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۷:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه- مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی از نظارت مستمر بهداشتی بر تولید بیش از 67 هزار تن گوشت سفید و قرمز در استان طی 7 ماه گذشته سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۰۷    
در نشست ستاد کرونای استان کهگیلویه و بویراحمد معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی در حین ارائه آمار به آمار درصد رعایت در تاکسی ها اشاره کرد که قابل تامل بود.
سازمان نظام دامپزشکی   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۸    
فراخوان جذب مسئول فنی بهداشتی در مراکز موضوع ماده 5 با توجه به نیاز مزارع تکثیر و پرورش آبزیان و مرغداری های استان چهارمحال و بختیاری به مسئول فنی بهداشتی و همچنین طی هماهنگی های بعمل آمده با اداره کل دامپزشکی و نظام دامپزشکی استان و به استناد ماده 10 آیین نامه اجرایی نظارت بهداشتی دامپزشکی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۰:۰۶    
اجرای طرح بازرسی و نظارت بهداشتی بر واحد های صنفی نانوایی در شهر یزد کلید خورد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۴۷    
ابراهیمی گفت: تیم بهداشت به صورت مشترک با اصناف، صمت، گردشگری و ... 118 بازدید و به صورت انفرادی بیش از یک هزار بازدید از سطح شهرستان انجام داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سخنگوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در خوزستان خواستار نظارت بیشتر فرمانداران و مراکز بهداشتی بر روند کوچ عشایر به استان شد و گفت: ضوابط سختگیرانه تری که اکنون برای برخورد با افراد و کسبه ای که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند، از مرکز آغاز شده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی سمیرم گفت: کنترل و نظارت بهداشتی در زمان شیوع کرونا بر 15 هزار کارگر سیب چین در وسعت حدود 20 هزار هکتار باغ و مزرعه کاری سخت و زمان بر است.
اوشیدا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نیما وثوقیان گفت: طرح ضربت نظارت بهداشتی بر نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی در شهرستان هامون از امروز اجرا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۴    
قصرشیرین- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی فرماندار قصرشیرین گفت: نظارت بهداشتی بر دستگاه های اجرایی و اصناف با توجه به شیوع بیماری کرونا و سرایت بالای آن به افراد و افزایش شمار مبتلایان باید با شدت بیشتری اعمال شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_مدیرکل دامپزشکی استان اصفهان گفت: نظارت بهداشتی کاملی بر محصولات صادراتی و مشاوره های لازم برای صادرات بهتر و محصولات جدید هم به صادر کنندگان ارائه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
طرح تشدید نظارت بهداشتی بر اماکن عمومی شهرستان کهگیلویه آغاز شد تا دیگر راه برای قانون گریزی صنوف متخلف و غیربهداشتی بسته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
حضور 300 کارشناس بهداشت محیط و حرفه ای در گیلان در حالی است که به گفته جلال الدین محمد شکریه، رئیس اتاق اصناف گیلان در این استان بالغ بر 110 هزار اماکن صنفی وجود دارد و این یعنی به ازای هر 366 واحد صنفی یک کارشناس بهداشت در استان حضور دارند و بر نوع فعالیتشان نظارت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۷    
تهران- ایرنا- مدیرکل دامپزشکی استان تهران از اجرای طرح نظارت بهداشتی و شرعی دام های قربانی روز اربعین حسینی (ع) خبر داد و گفت: در این طرح 87 بازرس بهداشتی در سطح استان فعالیت خواهند داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۷:۱۵    
اراک- مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: هم زمان با فرا رسیدن اربعین 27 اکیپ ثابت و سیار بازرسان بهداشتی و ناظران ذبح شرعی دامپزشکی استان مرکزی در مکان های مجاز عرضه دام زنده حضور می یابند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به تشدید نظارت بهداشتی در سطح مدارس استان گفت: 62 درصد دانش آموزان استان از طریق تلویزیون آموزش ها را دریافت می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان قم از نظارت بهداشتی اداره کل متبوع خود بر باغ در حال احداث پرندگان قم و همکاری و همیاری خوب شهرداری قم در این زمینه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه پایین بودن تعرفه های دامپزشکی، دخالت زیاد افراد غیرمجاز در حرفه دامپزشکی و عدم اجرای دقیق آیین نامه اجرایی نظارت بهداشتی دامپزشکی از مهمترین مشکلات حال حاضر حرفه دامپزشکی است که رئیس شورای نظام دامپزشکی استان کرمانشاه به آنها اشاره کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون سلامت اداره کل دامپزشکی هرمزگان گفت: 51 هزار و 771 تن انواع محموله دام و فرآورده های خام دامی با نظارت بهداشتی دامپزشکی استان دریک سال گذشته (از ابتدای مهر 98 تا مهر99 ) به خارج از کشور صادر شده است.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
“ناتالیا پشنیچنایا” معاون امور کلینیکی و تحلیلی مرکز مطالعات اپیدمیولوژیک سازمان نظارت بهداشتی روسیه ضمن تاکید بر این مطلب گفت: وظیفه ما در حال حاضر رعایت کلیه اقدامات پیشگیرانه و توصیه شده توسط سازمان های بهداشتی است و ضرورت دارد که ماسک زدن ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سید علی قائمی روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همچنین در این مدت طی نظارت بهداشتی بر یک هزار و 320 مرکز عرضه فرآورده های خام دامی در منطقه ، تعداد 8 نفر از متخلفان شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۶    
رئیس اداره دامپزشکی باوی گفت: نظارت بهداشتی استخر های پرورش ماهی در این شهرستان به صورت مستمر انجام می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - بازارهای محلی آبادان به خصوص ذوالفقاری و جمشیدآباد در روزهایی که این شهرستان در وضعیت قرمز کرونا بسر می برد همچنان بدون نظارت و رعایت دستورالعمل های بهداشتی برپا هستند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۹    
استاد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با تاکید بر این که شیرهای فله ای، حامل انواع و اقسام بیماری های خطرناک بوده و حتی گاه باعث نازایی در بین مصرف کنندگان می شود، گفت: نظارت بهداشتی روی تولید کنندگان شیر فله ای ضعیف است و به همین دلیل، مصرف آن را به هیچ وجه به مردم توصیه نمی کنیم.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۰:۳۶    
مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت در این جوابیه تاکید کرد: رستوران ها و سوپرمارکت ها با چک لیست های اختصاصی در فواصل زمانی معین بازرسی و در صورت تخلف از مفاد قانونی به مراجع قضایی معرفی می شوند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۴:۴۴    
سرمست گفت: باید تیم مخصوص تشکیل و مدام نظارت بهداشتی از مدارس داشته باشند،آموزش و پرورش نیز باید شیوه نامه های بهداشتی تنظیم شده توسط مرکز بهداشت را به دقت اجرایی کرده و در راستای حفظ سلامت دانش آموزان مبادرت داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم از انجام بیش از هزار نظارت بهداشتی در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی توسط کارشناسان این معاونت خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون سلامت اداره کل دامپزشکی اصفهان گفت: اهالی و شهروندان از ذبح دام نذری خارج از نظارت بهداشتی و بیرون از کشتارگاه های دام استان خودداری کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان این که نظارت بر ادارات دولتی شدیدتر می شود، گفت: دستگاه های دولتی موظف هستند، پروتکل های بهداشتی از جمله فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک را مورد توجه قرار دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون سلامت اداره کل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: نظارت بهداشتی و شرعی بر ذبح دام، تهیه و توزیع فرآورده های خام دامی در ایام محرم به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) در استان تشدید می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شبکه دامپزشکی ورامین گفت: طرح تشدید نظارت بهداشتی و شرعی بر ذبح دام و تهیه و توزیع فرآورده های خام دامی ویژه تاسوعا و عاشورا با هدف حفظ سلامتی مردم و جلوگیری از شیوع بیماری در مناطق مختلف شهرستان ورامین آغاز و تا روز سه شنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مهدی حسینی از آمادگی دامپزشکی سیستان و بلوچستان جهت نظارت بهداشتی و شرعی بر ذبح دام عزاداران حسینی خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل محمدیانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بنا بر وظایف سازمان دامپزشکی هر محصول و فرآورده خام دامی از مزرعه تا سفره تحت نظارت بهداشتی سازمان دامپزشکی است. وی ادامه داد: در پایش های به عمل آمده از مراکز عرضه و فروش فرآورده های خام دامی این شهرستان 16 تُن انواع گوشت قرمز و [...]
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۴۸    
محسن شانقی گفت:33 گروه ثابت و 26 گروه سیار و با حضور 16 دکتر دامپزشک، 47 بازرس بهداشتی گوشت و 26 روحانی ناظر ذبح شرعی در ایام محرم و قربانی نذوران بصورت رایگان حضور خواهند داشت
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۰    
سخنگوی وزارت اوقاف اردن از تشدید نظارت بر مساجد و رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-استاندار گیلان با بیان اینکه برگزاری مراسمات عزاداری در فضای بسته ممنوع است گفت: نظارت ها بر اماکن عمومی در تعطیلات پیش رو نیز تشدید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر گفت:سران عشایر و شیوخ منطقه برای جلوگیری از فراگیری ویروس کرونا در کنار دستگاه های متولی امر نظارت بهداشتی برگزاری آیین های عزاداری امام حسین(ع) و مواکب خرمشهر را برعهده بگیرند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۰:۰۷    
با توجه به شیوع ویروس کرونا به منظور رعایت پروتکل و دستورالعمل های بهداشتی از حوزه های برگزاری آزمون کنکور 99 بازدید مشترکی بعمل آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
عده ای از مردم برای رفع گرسنگی اقدام به خریدن غذا از حاشیه خیابان ها می کنند که همین موضوع منجر به افزایش ویروس کرونا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان از اصلاح و ارتقای چک لیست های گروه های 22 گانه نظارت بهداشتی در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- 85 محل برگزاری آزمون سراسری دانشگاهها در استان خراسان رضوی توسط بازرسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی مشهد تحت نظارت است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۲۲:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، بر نظارت بهداشت محیط به اماکن برگزاری کنکور و رعایت بهداشت توسط داوطلبان و برگزارکنندگان، پیش از برگزاری، حین و بعد از برگزاری کنکور سراسری تأکید کرد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۱۸:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ایرنا: سرپرست اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی استان تهران از کشف 90 تن گوشت منجمد داخلی تاریخ گذشته در یکی از سردخانه های شهر تهران خبر داد. ...