دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۲۰:۴۲Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظارت بهداشتی»

ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از استمرار اعمال محدودیت های ویژه کرونا جهت فعالیت گروه های مختلف صنفی در سنندج از لحاظ رعایت شیوه نامه های بهداشتی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل عضو هیئت مدیره انجمن صنفی مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی استان اردبیل گفت: ماده 19 آیین نامه نظارت بهداشتی دامپزشکی در مورد الزام استخدام دامپزشک و سایر رده ها در واحدهای پرورش دام و طیور و آبزیان، سردخانه ها، کشتارگاه ها، انبارها ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۹:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
کرمانشاه- مسئول بهداشت محیط کرمانشاه از اجرای طرح ویژه نظارت بر فعالیت نانوایی های شهر کرمانشاه خبر داد.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی مسجدسلیمان خوزستان از شناسایی و دستگیری قصابی که اقدام به جعل مهر دامپزشکی کرده بود، خبر داد. به گزارش اداره کل دامپزشکی خوزستان، هوشنگ شرفی اظهار کرد: در راستای طرح تشدید نظارت های بهداشتی در شهرستان مسجدسلیمان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی از نظارت بهداشتی بر تولید، نگهداری و عرضه 32 هزار تن گوشت قرمز توسط اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۱    
بشاره صیفی گفت: در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی بر کشتار 492 رأس دام نذری نظارت بهداشتی و شرعی صورت گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی خوزستان گفت: کشتار بیش از 2 هزار راس دام سبک و سنگین در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی با نظارت بهداشتی 131 دامپزشک انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس اداره قرنطینه و امنیت زیستی دامپزشکی استان بوشهر از نظارت بهداشتی- قرنطینه ای بر صادرات بیش از شش هزار تن آبزیان در استان بوشهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر کل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: همزمان با روز تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) در استان 749 راس دام قربانی تحت نظارت بهداشتی و شرعی اکیپ های ثابت و سیار این اداره کل ذبح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۱    
کارشناسان شبکه دامپزشکی خراسان جنوبی در دهه اول محرم(ایام تاسوعا و عاشورا) بر کشتار 2 هزار و 603 رأس دام نذری نظارت کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۱۹:۰۹    
اسلامشهر- رئیس اداره دامپزشکی اسلامشهر گفت: طرح نظارت بهداشتی و شرعی دام های قربانی با 3 اکیپ ثابت و سیار در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در این شهرستان اجرا شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا- مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: به منظور نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای مقابله با کرونا از ابتدای محرم تاکنون، یک هزار و 400 هیات عزاداری در این استان مورد بازدید قرار گرفتند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی نهاوند از فعالیت 3 اکیپ نظارت بهداشتی بر دام های قربانی در نهاوند همزمان با تاسوعای حسینی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۳:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر - رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان بوشهر از تشکیل اکیپ های نظارت بهداشتی و شرعی دامپزشکی ویژه ایام تاسوعا و عاشورا در بوشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان، از اجرای طرح تشدید نظارتی دامپزشکی ویژه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی توسط اکیپ های نظارت بهداشتی و شرعی دامپزشکی در سطح استان، خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۲۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: همزمان با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی ، با توجه به ذبح دام نذری از سوی هئیت های عزاداری و برخی شهروندان ، نظارت بهداشتی و شرعی بر کشتار دام های نذری در تمامی شهرستان های استان توسط 48 اکیپ ثابت و سیار انجام خواهد شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۹:۳۶    
به منظور رعایت دستور العمل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، در خصوص مراسمات ماه محرم و صفر، تیم نظارت شهرستان هندیجان بصورت مستمر در حال فعالیت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل دامپزشکی خراسان رضوی ضمن بر شمردن مخاطرات ذبح دام خارج از کشتارگاه، با اشاره به پیش بینی تمهیدات لازم برای کنترل و نظارت بهداشتی و شرعی بر کشتار دام و فعال بودن کشتارگاه های دام در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: طی این روزها ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - مدیر کل دامپزشکی استان کرمان از نظارت بهداشتی 68 اکیپ دامپزشکی بر کشتار دام در ایام تاسوعا و عاشورا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون سلامت اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: با فرارسیدن ایام عزاداری ماه محرم دامپزشکی طرح تشدید نظارت بهداشتی بر دامهای ذبح شده در این ایام را اجرا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
گشت های بازرسان در ساعات بعدازظهر و شب از جمله برنامه هایی که با جدیت دنبال می شود به طوری که در طی این مدت 50 مورد تخلف کشف و 12 واحد صنفی پلمب شده است.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بهروز حصاری روز چهارشنبه درگفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: طرح ضربتی نظارت بهداشتی بر واحدهای صنفی و برخورد قانونی به متخلفان به صورت ویژه در استان البرز اجرایی شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی مازندران از اجرای طرح نظارت بهداشتی دامپزشکی ویژه ایام محرم در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
سنندج- ایرنا- معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی کردستان گفت: برنامه های عزاداری ماه محرم در استان در صورت نیاز از سوی دانشگاه علوم پزشکی نظارت می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت هندیجان گفت: در بازرسی بهداشتی از اصناف مختلف در شهرستان، 3 فروشگاه پلمب شدند و 12 مورد دیگر اخطار دریافت کردند.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سامد برومندفر از اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی و شرعی دام های قربانی در ایام ماه محرم به ویژه در تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و گفت: پرسنل فنی دامپزشکی اعم از دکتران دامپزشک، کارشناسان، کاردان و تکنسین های دامپزشکی و بهداشت گوشت به همراه ناظرین شرعی ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان/مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: در سه ماهه نخست امسال توسط مراکز قرنطینه نباتی این مدیریت در مرزهای رسمی، نظارت بهداشتی بر 603 هزار تن محصولات کشاورزی اعمال شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: در سه ماهه امسال توسط مراکز قرنطینه نباتی این مدیریت در مرزهای رسمی، نظارت بهداشتی بر 603 هزار تن محصولات کشاورزی اعمال شد.
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
علی طاهری اظهار کرد: در بازرسی مشترک اکیپ های نظارت بهداشتی ادارات دامپزشکی، تعزیرات حکومتی و صنعت، معدن و تجارت همدان از مراکز تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی بیش از 22تن گوشت منجمد وارداتی و حدود 19 تن مرغ منجمد کشف و تا تعیین تکلیف نهایی توقیف شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۹:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سرپرست معاونت اداره کل و رییس اداره دامپزشکی چابهار گفت: برداشت میگوی پرورشی تحت نظارت بهداشتی دامپزشکی در سایت شهید صنعتی گواتر این شهرستان آغاز شده و تا شهریور ادامه دارد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، علی صفر ماکنعلی در نامه ای خطاب به مدیران کل دامپزشکی استان ها با اشاره به در پیش بودن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت سید الشهدا و به استناد تبصره 2 ماده 2 آئین نامه بازرسی و معاینه بهداشتی گوشت در کشتارگاه های کشور ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اتاق اصناف البرز اعلام کرد که با توجه به پیک پنجم کرونا و افزایش ابتلا به کووید 19 در استان ، طرح نظارت بهداشتی بر واحدهای صنفی و برخورد قانونی با متخلفان در البرز تشدید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: 978 واحد صنفی و اماکن مختلف در سنندج از لحاظ رعایت دستورالعمل های بهداشتی در زمینه پیشگیری و مقابله با کرونا مورد بازدید قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۳۷    
در این روزهای قرمز کرونایی شهرستان گرمسار، طرح های نظارت بهداشتی بر اصناف و رعایت شیوه نامه های بهداشتی با جدیت دنبال می شود.
انجمن صنفی دامپزشکی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۴:۱۸    
کانون سراسری انجمن های صنفی مسئولین فنی دامپزشکی و دستیاران طی نامه ای به رئیس سازمان نظام دامپزشکی ج.ا.ا خواستار رسیدگی شورای مرکزی به عدم رعایت ضوابط و مقررات در نحوه پیگیری ماده 18 و 19 آیین نامه نظارت بهداشتی دامپزشکی توسط نظام دامپزشکی استان تهران شد. متن نامه به شرح زیر است: ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۱۱    
زاهدان/مدیر کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان گفت: دامپزشکی سیستان و بلوچستان ویژه عید قربان جهت ذبح دام در سطح استا نظارت بهداشتی داشتند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
نهاوند-به مناسبت عید قربان یک اکیپ ثابت و دو اکیپ سیار برای نظارت بهداشتی بر دام های قربانی در کشتارگاه و میدان دام شهرستان نهاوند مستقر شدند.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
با توجه در پیش بودن عید سعید قربان 2 اکیپ ثابت و یک اکیپ سیار نظارت بهداشتی دامپزشکی در سطح شهرستان آماده خدمت رسانی به صورت رایگان به عموم مردم هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۰۸    
در روز عید قربان 56 تیم نظارت بهداشتی و شرعی در کشتارگاهها و جایگاه ها ی تعیین شده در کرمانشاه نظارت خواهند داشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۰    
محمد حسن گلپایگانی از استقرار اکیپ های سیار و ثابت نظارت بهداشتی در میادین عرضه دام برای معاینه و تائید سلامت دام در مازندران خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۱۰    
مدیرکل دامپزشکی مازندران از استقرار اکیپ های سیار و ثابت نظارت بهداشتی در میادین عرضه دام برای معاینه و تائید سلامت دام خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل دامپزشکی هرمزگان گفت: روز عید قربان امسال، 14 گروه سیار و 13 گروه ثابت کار نظارت بهداشتی بر ذبح شرعی دام ها را بر عهده دارند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی ایلام گفت:در راستای وظیفه نظارت بهداشتی و شرعی این اداره کل بر ذبح دام های قربانی همشهریان گرامی در روز عید قربان، این اداره کل با تشکیل 31 اکیپ ثابت و سیار متشکل از 12 دکتر دامپزشک ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی دامپزشکی استان مرکزی، محسن شانقی اظهار کرد: این گروه ها متشکل از 61 نفر دامپزشک، بازرس بهداشت گوشت و ناظر ذبح شرعی وظیفه کنترل و نظارت بهداشتی و شرعی بر کشتار دام ها در روز عید قربان را در استان مرکزی برعهده دارند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
در آستانه عید سعید قربان از خرید گوشت های حاصل از ذبح دام های غیرمجاز که بدون نظارت بهداشتی دامپزشکی و خارج از کشتارگاه ها تهیه و وارد چرخه مصرف می شود، جداً خودداری کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سلامت دامپزشکی استان سمنان گفت: طرح تشدید نظارت بهداشتی ویژه روزعید قربان با امادگی کامل در سراسراستان سمنان باحضور اکیپ های نظارتی شرعی و بهداشتی انجام خواهدشد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۲۰    
رئیس اداره دامپزشکی لارستان با اشاره به اینکه کلیه خدمات دامپزشکی و نظارت بهداشتی و شرعی به صورت کاملا رایگان صورت می پذیرد، گفت: حمل هرگونه دام بدون مجوز معتبر بهداشتی...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان زنجان: همزمان با عید قربان 23 اکیپ ثابت و سیار نظارت بهداشتی و شرعی ویژه ی عید سعید قربان در استان زنجان خدمات ارائه خواهند داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی خوزستان از فعالیت80 اکیپ دامپزشکی به مناسبت عید سعید قربان به منظور نظارت بهداشتی بر عرضه و ذبح دام در استان خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی قم با اشاره به اینکه در روز عید قربان سال گذشته چهار هزار و 842 راس دام شامل چهار هزار و 374 راس گوسفند، 430 راس بز، 36 راس گاو و 2 نفر شتر با نظارت بهداشتی ذبح شد، گفت: کشتارگاه های قم از صبح آماده ذبح نذورات عید قربان هستند.