شنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۹:۴۲Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دامپزشکی»

ایانا   ۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی اقدامات و برنامه های اداره کل دامپزشکی به مناسبت دهه فجر امسال را تشریح کرد.
فود پرس   ۱۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
موادغذایی بر اساس گزارش اولیه هیات بازدیدکننده کارشناسی دامپزشکی روسیه که هفته گذشته انتشار یافت، هیات روسی اشکالاتی از سیستم آزمایشات سازمان دامپزشکی و نحوه فعالیت تعدادی از واحدهای فرآوری آبزیان ایران را مطرح کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان آذربایجان غربی ، دکتر سیما جبرائیلی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان پلدشت با اعلام این مطلب گفت : بیماری لمپی اسکین یک بیماری ویروسی واگیردار با ابتلای بالا در گاو و گوساله است که اغلب بوسیله حشرات انتقال می یابد این بیماری موجب ضایعات پوستی، کاهش تولید شیر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی گفت: همزمان با دهه فجر امسال بیش از 111 گروه به 200 روستای این استان اعزام می شوند و خدمات رایگان دامپزشکی ارائه می کنند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیران کل پدافند غیرعامل و دامپزشکی کهگیلویه وبویراحمد در سفر یکروزه خود به شهرستان های کهگیلویه و لنده از ساخنمان های اداری این دو اداره بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان ایلام گفت: بیماری تب مالت در استان ایلام 113 درصد افزایش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه از واکسیناسیون 22 هزار قلاده سگ صاحب دار و گله در استان علیه بیماری هاری خبر داد.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی لرستان، از واکسیناسیون دام های سبک و سنگین در لرستان علیه بیماری تب برفکی خبرداد. به گزارش تمدن لر، مصطفی زبردست اظهار کرد: تمام دام های سبک و سنگین در لرستان به طور همزمان علیه بیماری تب برفکی مایه کوبی می شوند. ...
راه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کهگیلویه از واکسیناسیون بیش از 30 هزار رأس دام سبک و سنگین علیه بیماری تب برفکی و طاعون نشخوارکنندگان کوچک در روستاهای این شهرستان خبر داد.
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
1401-11-06 18:08 به گزارش فاخته به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام دامپزشکی، دکتر حامد زارعی روند برگزاری کنگره های قبلی سازمان نظام دامپزشکی و تجلیل از اساتید برجسته دامپزشکی کشور را مثبت ارزیابی کرد و گفت: بسیار خرسندیم که پس از وقفه ای سه ساله که در برگزاری کنگره طیور به وجود آمد ...
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
1401-11-06 17:52 به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی خمینی شهر، دکتر سعید جانبخش رییس شبکه دامپزشکی این شهرستان با اعلام این خبر گفت: در پی بازدید کارشناسان واحد نظارت بر بهداشت عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان خمینی شهر ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گسترش رشته دامپزشکی حرفه ای و رشته های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی مورد پیگیری و بررسی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری قرار گرفت.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز، نظارت های بهداشتی بر عرضه فرآورده های خام دامی در واحدهای تحت نظارت شهرستان به صورت مستمر ادامه دارد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی تربت حیدریه گفت: با توجه به فصل شیوع بیماری تب برفکی طرح سراسری واکسیناسیون دام ها علیه بیماری تب برفکی، شروع شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی تربت حیدریه؛ آزمایشگاه های دامپزشکی خصوصی و دولتی شهرستان توسط تیم کارشناسی اداره کل دامپزشکی مورد بازدید قرار گرفتند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
این دوره آموزشی به مدت 18 ساعت ویژه افراد شاغل در اکیپهای صحرایی در دامپزشکی خراسان شمالی برگزار گردید.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین و اصلی ترین روش نگهداری طولانی مدت گوشت، "انجماد" می باشد که به وسیله تونل های انجماد در واحد خاص و بسته بندی تحت نظر دامپزشکی امکان پذیر خواهد بود. انجماد اصولی گوشت در واحد های فوق اجازه می دهد که بتوان گوشت را در دمای انجماد تعریف شده حتی تا یکسال نگهداری کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان در اولین جلسه شورای ارتقاء سلامت کارکنان، اهمیت وظایف و عملکرد مورد انتظار این شورا را بیان نمود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
دکتر هادی بابایی سرپرست اداره کل دامپزشکی استان گیلان از شبکه دامپزشکی شهرستان ماسال بازدید وبا رییس و پرسنل این اداره دیدار و گفتگو کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
قرارگاه جهاد دامپزشکی کشور به عنوان نخستین قرارگاه رسمی دولت انقلابی سیزدهم، در ایام دهه فجر امسال در 7 استان، رزمایش جهادی برگزار می کند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در راستای رصد و پایش کارشناسان نظارت شبکه دامپزشکی بر عرضه عسل در کاشمر به عسل های موجود در یک فروشگاه مشکوک شده و بررسی موضوع در دستور کار بازرسان دامپزشکی قرار گرفت.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان مرکزی در سفر به شهرستان محلات با فرماندار این شهرستان دیدار و از مراکز تحت نظارت بازدید کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۳    
دکتر غلامرضا سرگزی سرپرست اداره کل به همراه معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی استان در سفری که به منظور بررسی شرایط ایجاد شده در حوزه سیستان پس از وقوع یخبندان صورت پذیرفت، ضمن نشست صمیمی با کارکنان اداره دامپزشکی شهرستان زهک با فرماندار این شهرستان نیز دیدار داشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: امسال یک میلیون و 26 هزار و 487 نوبت راس دام سبک و سنگین علیه بیماری های استراتژیک دامی مایه کوبی شدند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
برنامه های بزرگداشت دهه فجر در 4 محور در اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی تدوین و مصوب شد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، دبیر خانه چهلمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، نامزدهای گروه علوم کاربردی این جایزه را اعلام کرد. در گروه علوم کاربردی 51 کتاب در موضوعات علوم پزشکی ، دامپزشکی ، مهندسی برق ، مهندسی مواد و معدن ، مهندسی عمران ، مهندسی صنایع ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سرخه از کشف 26 تن و 610 کیلوگرم شیر فاقد مجوز حمل از اداره دامپزشکی در این شهرستان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی گلستان ، یک واحد عرضه گوشت مرغ بعلت تخلفات مکرر بهداشتی و تهدید علیه بهداشت و سلامت جامعه و نقض حقوق شهروندی با درخواست این اداره و دستور صریح دادستان بندرگز تا اطلاع ثانوی پلمب گردید.
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
1401-11-05 20:30 به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی مانه و سملقان، در بازدید کارشناسان این شبکه از شرکت پخش استانی واکسن واقع در شهرستان، مقداری واکسن دامی منقضی شده از شرکت مذکور جمع آوری گردید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی اردل گفت: 91 قلم داروی تاریخ مصرف گذشته و قاچاق به ارزش 4 میلیارد ریال از داروخانه های سطح شهرستان ضبط گردید.
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
1401-11-05 20:12 به گزارش فاخته ، کرم الله کیانی در گفت و گو با فارس در کهگیلویه اظهار کرد: با رصد و پایش کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان کهگیلویه محموله نرغ کشتارروز به میزان 1300 کیلوگرم مرغ و100 بسته جگر و 40 بسته دل به دلیل مشکل بهداشتی و عدم بازارپسندی ضبط و معدوم شد. ...
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
1401-11-05 18:42 به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی ایلام، در حکم صادره از سوی دکتر یونس احمدی مدیرکل دامپزشکی استان ایلام برای جلال ناصری در این خصوص آمده است: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اراک- رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی استان مرکزی گفت:اجرای فاز دوم تب برفکی شروع شده و 900 هزار رأس دام و سبک و سنگین واکسینه می شوند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ، دکتر محمد حسن گلپایگانی مدیر کل دامپزشکی مازندران در جلسه قرارگاه امنیت غذایی شهید ساجدی در سپاه کربلای استان با اعلام آمادگی دامپزشکی برای ارائه خدمات دامپزشکی بصورت رایگان در مناطق دورافتاده و محروم با هدف محرومیت زدایی اظهار داشت ...
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای رزمایش جهاد دامپزشکی تاکنون بیش از 2 میلیون دز واکسیناسیون و 4 میلیون و 500 هزار خدمت رایگان در مناطق صعب العبور عشایری و روستایی ارایه شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 40 درصد رشد را نشان می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین مدیرکل دامپزشکی قزوین از آغاز واکسیناسیون دام علیه تب برفکی در قزوین خبر داد و گفت: بیماری تب برفکی یکی از مسری ترین بیماری ها در دام سبک و سنگین است که ابتلای آن درنهایت منجر به اختلال در امنیت غذایی می شود.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ورامین سومین جلسه کارگروه توسعه کشاورزی در محل فرمانداری ویژه شهرستان ورامین برگزارشد
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۲    
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان بهار، کارکنان مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان شامل مدیریت جهاد کشاورزی، اداره دامپزشکی، اداره منابع طبیعی و تعاونی روستایی با امام جمعه جدید شهرستان دیدار و گفت و گو کردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمد رسولی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه اداره کل دامپزشکی همدان باحضور در شهرستان تویسرکان از اداره دامپزشکی،کشتارگاه صنعتی دام و مراکز عرضه موادخام دامی شهرستان تویسرکان بازدید کرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان بهار، رئیس اداره دامپزشکی این شهرستان از برقراری کشیک های انجام بازدید شبانه توسط ناظرین عالیه دولتی از کشتارگاه صنعتی طیور خبر داده و افزود: بر اساس دستورالعمل های موجود از جمله دستورالعمل کشتار، استحصال و بسته بندی گوشت و آلایش کشتارگاه صنعتی طیور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی آذربایجان غربی از آغاز طرح ضربتی مایه کوبی جمعیت دام سبک و سنگین علیه بیماری تب برفکی در استان خبر داد .
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰    
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی طرقبه شاندیز؛ پایش و نمونه برداری ادواری از مراکز بسته بندی گوشت، مرغ و تخم مرغ در شهرستان در حال انجام می باشد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی کاشمر از شروع عملیات واکسیناسیون جمعیت دامی شهرستان علیه بیماری تب برفکی با تلاش بخش دولتی و خصوصی از اول بهمن ماه بمدت دو ماه به صورت رایگان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
جلسات هم اندیشی مسئولین فنی بهداشتی داروخانه های دامپزشکی، واکسیناتورهای بخش خصوصی و مسئولین فنی بهداشتی مراکز بسته بندی مواد پروتئینی و مدیران این مراکز با رئیس شبکه دامپزشکی در محل این شبکه برگزار و مطالب ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد، سردار جواد کریمی قدوسی، نماینده محترم مردم شهرستان های مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در بازدید میدانی زمستانی مشترک سه ساعته، که با همراهی دکتر محمد سیاح، رئیس محترم شبکه دامپزشکی شهرستان مشهد ...
فاخته نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
1401-11-05 11:28 به گزارش فاخته، محمد نژادزاده در گفت و گو با ایسنا، در خصوص صادرات دام زنده اظهار کرد: بر اساس بخشنامه وزارت جهادکشاورزی صادرات دام زنده (سبک و سنگین) از بنادر و بازارچه های مرزی خوزستان تا اطلاع بعدی ممنوع است. ...
نمایندگان بخش خصوصی و دولتی در نشست نود و یکم شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی به بررسی مسائل مختلف از جمله کاهش تعرفه های واردات و ثبت محصول اقلام مورد نیاز حوزه دامپزشکی و سلامت دام شدند. هم چنین در این نشست استاندار تهران تاکید کرد که باید سطح مداخلات دولت در اقتصاد کاهش یابد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان شبستر از برپایی میز خدمت در این شهرستان خبر داد.