شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۰:۲۱Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسکو»

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از مجتمع فرهنگی و هنری اسکو بر لزوم رفع نواقص این مجتمع تاکید کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سفر به آذربایجان شرقی با فرماندار و مسئولین شهرستان اسکو دیدار و در رابطه با مسائل و مشکلات این شهرستان گفت و گو کرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان های آذرشهر و اسکو از کتابخانه عمومی آیت الله میلانی اسکو بازدید کرد.
محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ در جدیدترین نوشته خود در فضای مجازی با اشاره به سفر خود به شهرستان های آذرشهر و اسکو در حاشیه سفر استانی رییس جمهور به استان آذربایجان شرقی و دیدار اصحاب فرهنگ و هنر استان این استان با آیت الله رییسی، از عزم دولت در حل مشکلات اهالی فرهنگ سخن گفت.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
تبریز (پانا) - شهردار تبریز بر ضرورت انجام تعهدات دولت در حوزه حمل و نقل عمومی شهرها تاکید کرد و گفت حذف شهرداری ها از قانون برنامه هفتم با حکمرانی متعالی تعارض دارد. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون آیت الله سید ابراهیم رئیسی، صبح روز پنجشنبه، با سفر به آذربایجان شرقی در اولین مقصد برای بررسی و رسیدگی به مشکلات، از چرمشهر تبریز بازدید کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با سفر استانی رئیس جمهور به استان آذربایجان شرقی، محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی امروز 18 خرداد، به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان های آذر شهر و اسکو، وارد تبریز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۱:۳۸    
با حضور دکتر رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و درمان بهره برداری از طرح های عمرانی درمانی در بیمارستان دولتی اسکو آغاز شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با اشاره به حل موارد ادعایی در مورد سایت آباده و مواد با غنای بالای 80 درصد گفت: آژانس به استناد مدارک جعلی یک رژیم که خود به دور از نظارت های جهانی امنیت بین المللی را به مخاطره می اندازد به کشور ما اتهام وارد کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:فرمانده انتظامی شهرستان اسکو از دستگیری سارق سابقه دار با 20 فقره سرقت خبر داد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
طی برنامه ای استاندار آذربایجان شرقی، نمایندگان مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی به همراه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر از دو پروژه مسیرگشایی شهید علیپور و خانه تاریخی باقرخان بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مصدوم شدن 11 نفر در اثر سانحه رانندگی در شهرستان اسکو خبر داد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۵۵    
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امام خمینی با صداقت و اخلاص حرف زده و رفتار کرد و ساده زیستانه زندگی کرد و قلب مردم جا داشت.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۱۸    
امام جمعه اسکو با اشاره به ارتباط دولت فعلی با کشورهای همسایه و عدم نگاه صرف به غرب ابراز داشت: اگر از ده سال قبل این نگاه در کشور نهادینه می شد شاهد وضعیت فعلی نبودیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- به مناسبت بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) و شهدای 15 خرداد، تیم پزشکان و متخصصان بهداشت و درمان اسکو در روستای سرای جزیره اسلامی در قالب اردو های جهادی حضور یافته و به صورت رایگان نسبت به ویزیت و معاینه بیماران پرداختند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۵۴    
رئیس اداره راه و ترابری شهرستان اسکو از اجرای دوره های طرح ایمنی تردد عابرین پیاده، موتورسواران، وانت بار ها و ادوات کشاورزی در روستا های این شهرستان خبر داد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۴۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: مشکل زمانی است که من تخلفی می کنم و فضای مجازی آن را منتشر می کند. برای اینکه تخلف ما شفاف نشود، فضای مجازی را فیلتر می کنیم.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسکو در مراسم یادبود و بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر جدید سهند شرکت کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۲    
همزمان با دهۀ کرامت(31 اردیبهشت تا 10 خراد) گلزار شهدای اسکو میزبان حاملان پرچم متبرک بارگاه نورانی حضرت امام رضا(ع) در قالب کاروان زیر سایۀ خورشید جهت تجدید بیعت با آرمان های شهدا بود.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۸    
نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه پروژه خط آهن میانه-تبریز باید تا چشمه ثریا در مرز ترکیه ادامه یابد، تأکید کرد: ما پروژه خط آهن میانه- تبریز را زمانی تمام شده تلقی می کنیم که این خط آهن به ایستگاه اصلی تبریز برسد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت: ایستگاه خاوران به ایستگاه مرکزی تبریز برسد و ترانزیت این خط تا چشمه ثریا در مرز ترکیه وصل شود لذا این موضوع هم زمان بر است و هم به اعتبارات زیادی نیاز دارد و حداقل 10 هزار میلیارد تومان اعتبار در این بخش لازم است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز،اذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرمایه صندوق توسعه ملی باید ثروت تولید کند، گفت: این ثروت باید برای سرمایه گذاری های بعدی و همچنین ارائه تسهیلات به بخش خصوصی مبنا قرار گیرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۰    
نصر: محمد حسین فرهنگی؛ نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از برخی رویه های ناصواب در وزارت علوم انتقاد کرد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان اسکو با بیان اینکه حوزه علمیه مکانی برای خودسازی و کسب معنویت است، گفت: طلبگی نزدیکترین راه برای رسیدن به سربازی امام زمان(عج) است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۸    
در راستای استفاده صحیح نانوایان از دستگاه های هوشمند خرید نان یک دوره کارگاه آموزشی در اسکو برگزار شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نصر: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه پروژه راه آهن تبریز - میانه از کریدورهای اتحادیه بین المللی راه آهن ها بوده و تکمیل این پروژه موجب عملیاتی شدن کریدور شرق به غرب می شود، افزود: با توجه به ضرورت اتصال این مسیر به شبکه اصلی از طریق ایستگاه قدیم تبریز ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مسائل و مشکلات مرتبط با مغایرت طرح هادی و طرح جامع اسکو بررسی و راهکار های لازم در جهت رفع این موانع ارائه شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسکو گفت: همسران شهدا الگوهای واقعی ایثار در جامعه هستند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس مجمع نمایندگان شمالغرب کشور و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش تسلط و اطلاعات بالایی نسبت به مسائل حوزه آموزش دارد.
فرماندار اسکو در مراسم امضاء تفاهم نامه ایجاد پردیس فناوری در دانشگاه سهند از عملیاتی شدن ارتباط این دانشگاه با صنعت و جامعه خبر داد و گفت: خوشبختانه طی فعالیت های این دانشگاه شاهد ارتباط خوب آموزش و پرورش با دانشگاه و دانشگاه با حوزه صنعت و تولید هستیم و این اتفاق ارزشمندی در این دانشگاه محسوب می ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۴۸ سایت دیگر  
گروه سیاسی: نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس یازدهم و نماینده افشا کننده دریافت خودروهای شاسی بلند اعطایی از جانب وزارت صمت توسط نمایندگان درباره آخرین ابعاد این موضوع گفت: برخی نمایندگان با اسامی از قبیل دفترداران، رانندگان، عروس و دامادشان این خودروها را دریافت کردند ...
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسکو از توزیع تخم نوغان در شهرستان اسکو خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۴    
نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه خط آهن میانه-تبریز هم اکنون ناقص است و دولت باید برای تکمیل آن تا ایستگاه اصلی راه آهن تبریز طرح مناسب و ردیف اعتباری کافی در نظر بگیرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۹    
اردوی یکروزۀ سیاحتی همسران بزرگوار و فرزندان معظم شهدا و ایثارگر عجب شیر در روستای توریستی کندوان اسکو برگزار شد.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۹    
وقت نیوز - نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تکمیل پروژه خط ریلی میانه - تبریز تا ایستگاه اصلی راه آهن تبریز تاکید کرد.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
وقت نیوز - در جریان انتخابات هیات رییسه مجلس شورای اسلامی روح الله متفکرآزاد نماینده تبریز ، اسکو و آذشهر با 180 رای به عنوان دبیر هیأت رییسه مجلس انتخاب شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۹    
نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تکمیل پروژه خط ریلی میانه-تبریز تا ایستگاه اصلی راه آهن تبریز تاکید کرد.
فرماندار اسکو در نشست صمیمی با مسئولان روابط عمومی، خبرنگاران، اصحاب رسانه و فعالان رسانه ای شهرستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی ضمن تبریک این مناسبت از زحمات فعالان حوزه ارتباطات و روابط عمومی تقدیر کرد
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۵۹ سایت دیگر  
در انتخابات امروز هیئت رئیسه اجلاسیه چهارم مجلس شورای اسلامی، روح الله متفکرآزاد، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو به عنوان دبیر انتخاب شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نصر: در این جلسه که حجت الاسلام والمسلمین میر تاج الدینی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر و نایب درختان ، نایب رییس هیئت مدیره انجمن فولاد آذربایجان نیز حضور داشتند ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام پورزینال به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان اسکو معرفی شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۳۲    
قدمت چندین ساله حمام تاریخی محمود بهادری شهرستان اسکو که مربوط به دوره قاجار می شود باعث شده تا آثار بسیار ارزشمندی را در خود جای دهد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۱    
حوزه/ "صمد صادقی" به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه اسکو معرفی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۸    
مهندس فیروزی فرماندار شهرستان اسکو در نشستی که به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی با حضور مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان برگزار شد، بر لزوم ارتباط تنگاتنگ روابط عمومی ها با اصحاب رسانه و حمایت ادارات شهرستان از رسانه ها تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اسکو بر ضرورت تامین زیرساخت های شهری در سهند تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۳    
فرماندار شهرستان اسکو با تاکید بر قدمت تاریخی و فرهنگی شهرستان اسکو بر نقش بی بدیل رسانه ها در معرفی میراث فرهنگی این شهر تاکید کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۱    
تبریز- یکی از شهروندان اسکویی با جمع آوری اشیای تاریخی و قدیمی و نگهداری آن در حمام تاریخی این شهر، این محل تاریخی را به موزه ای برای بازدید علاقه مندان درآورده است./ عکس ها از: رقیه غلامی