چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۰:۲۳Oct 2020 28

جدیدترین‌های «اسکو»

خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اسکو- فرماندار شهرستان اسکو از اجرای طرح آمران سلامت توسط جمعیت هلال احمر شهرستان در سطح شهرهای اسکو، سهند و ایلخچی خبر داد.
انتخاب   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رضا کدخدازاد: احمد علیرضابیگی ، نمایندۀ اصولگرای تبریز، آذرشهر و اسکو در یازدهمین دورۀ مجلس شورای اسلامی روز گذشته در حوالی ساعت 2 و 45 بامداد (!) در توئیتی نوشت: اندیشۀ ایرانشهری نژادپرستی است ...
سرمد نیوز   ۸ ساعت پیش    
یک کارشناس حوزه آی تی و فناوری اطلاعات گفت: در شرایط شیوع ویروس کرونا پذیرش در تمام کشورهای نیا ممنوع است اما منظور از ویزای دیجیتال کار همان ویزای اسکو است که مهاجران باید به شدت مراقب کلاهبرداران باشند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - فرماندار شهرستان اسکو با اشاره به وجود 37 هزار واحد مسکن مهر در شهر جدید سهند اعلام کرد: 27 هزار واحد معادل 73 درصد از مجموع واحدهای مسکن مهر این شهر، در دولت تدبیر و امید، تکمیل و به متقاضیان تحویل داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
محیط بانان اداره حفاظت محیط زیست اسکو 6 شکارچی غیر مجاز را در این شهرستان دستگیر کردند.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۰    
وقت نیوز - فرماندار شهرستان اسکو از تکمیل بخشی ازخط انتقال فاضلاب اسکو با اعتباری بالغ بر57 میلیارد ریال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار شهرستان اسکو از تکمیل خط انتقال فاضلاب اسکو با اعتباری بالغ بر57 میلیارد ریال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس حمایت قوه مقننه را از اقدامات و فعالیت های سازمان اوقاف و امورخیریه اعلام کرد و گفت: آثار معنوی وقف در جامعه فوق العاده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی احیاء موقوفات ربع رشیدی را عامل حل مشکلات و معضلات دانشگاه های استان برشمرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: موقوفات ربع رشیدی بسیار با اهمیت است و می تواند در این جنگ اقتصادی به داد اقتصاد رسیده و بهبود بخشد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دلیل گرانی ها و مشکلات معیشتی جامعه، تصمیماتی است که ما در مجلس گرفتیم، گفت: دلیل اینکه پول به محرومین داده نمی شود این است که ما در مجلس پولی برای محرومین در نظر نگرفتیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: بیماران مبتلا به کرونا که درآمدهای ثابت دارند باید از سوی دولت مورد حمایت قرار بگیرند.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
روستای تاریخی و زیبای کندوان در 22 کیلومتری شهر اسکو در 62 کیلومتری شهر تبریز در میان کوههای سر به فلک کشیده، در دامنه شمالی (ارشد داغی) و قسمت غربی توده آتشفشانی سهند، در بخش دره آبرفتی دهکده توریستی کندوان قرار دارد. ...
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنامه، تلاش برای پیوستن شهر جدید 130 هزار نفری سهند واقع در شهرستان اسکو به شبکه جهانی شهرهای سالم و جوامع ایمن بر اساس پیگیری و برنامه ریزی وزارت بهداشت و درمان به سال 1395 برمی گردد؛ از آن زمان تاکنون نهادهای مرتبط با استفاده از ظرفیت های این شهر و با نظارت فرمانداری [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۵۱   + ۲۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر و رییس فراکسیون راهبردی مجلس شورای اسلامی گفت: در دوران تحریم فرصت صادرات به بازار 600 میلیون نفری کشورهای همسایه وجود دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۸:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار اسکو گفت: آزاد راه تبریز-سهند جزو افتخارات استان و از اولویت های شهر سهند است که اکنون در حال ایمن سازی پروژه از جمله نیوجرسی، خط کشی و تابلوهای راهنمای مسیر هستیم که با پایان ایمن سازی زیر بار ترافیک خواهد رفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۸    
جلسه ی هماهنگی گروه های نمایشی شهرستان اسکو با هدف سامان دهی به فعالیت های این گروه ها با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۴۳    
بیگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی به دلیل کارشکنی ها و عدم تامین مواد اولیه کارخانه ها و پالایشگاه های استان آذربایجان شرقی به شدت از وزرات نفت انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار اسکو با بیان این که پروژه شهر سالم شهر جدید سهند در سال 95 شروع به کار کرده است، افزود: در حال آماده شدن برای ثبت یک رویداد جهانی در کشورمان هستیم تا شهر جدید سهند را به عنوان اولین شهر سالم جمهوری اسلامی ایران به شبکه شهرهای سالم جهان ملحق کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- فرماندار اسکو با اشاره به طرح جامعه ایمن و مروج سلامت سهند گفت: با اجرای پروژه سهند شهر سالم این شهر جدید به الگوی شهرهای ایران تبدیل می شود.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۲    
میزگرد خبری "پروژه شهر سالم سهند" با محوریت تبدیل سهند به جامعه شهری ایمن و مروج سلامت، در محل شهرداری سهند و به ریاست فرماندار اسکو به عنوان ناظر عالی و دبیران کمیته های این پروژه برگزار شد.
فرماندار اسکو از اجرای طرح کنترل و کاهش خشونت در شهر جدید سهند به عنوان پایلوت استان آذربایجان شرقی با همکاری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان خبر داد.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه مردم خودرو را یک کالای سرمایه ای می دانند نه مصرفی، گفت: نتیجه این تلقی موجب ایجاد وضع فعلی می شود و شاهد هجوم نقدینگی به سمت بازار خودرو خواهیم بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۶    
تبریز- ایرنا - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم ثبات نرخ ارز و کاهش ارزش پول ملی نتیجه تحریم های ظالمانه است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 80 درصد پول هایی که مردم وارد بورس کرده اند که تقریباً برابر با صد هزار میلیارد تومان می شود، به حساب 30 شرکت دولتی و خصولتی واریز شده که به راحتی می توانیم از طریق رصد حساب های بانکی شرکت ها به این موضوع پی ببریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم ثبات نرخ ارز و کاهش ارزش پول ملی نتیجه تحریم های ظالمانه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 80 درصد پول هایی که مردم وارد بورس کرده اند که تقریباً برابر با صد هزار میلیارد تومان می شود، به حساب 30 شرکت دولتی و خصولتی واریز شده که به راحتی می توانیم از طریق رصد حساب های بانکی شرکت ها به این موضوع پی ببریم.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنامه، احمد موقری روز سه شنبه در نشست پیشگیری از وقوع جرم شهرستان اسکو با محوریت کنترل و کاهش خشونت، افزود: پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی نیازمند اطلاع رسانی بوه که در این خصوص می توان از ظرفیت سازمان ها و تشکل های مردم نهاد بهره مند شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- سیما نیک رفتار : نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: بخش خصوصی توانست با سرمایه گذاری در طرح بزرگراه تبریز- سهند این طرح را به مراحل پایانی برساند ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس، سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در خصوص پیام استرداد مجرمان اقتصادی برای سوداگران و برهم زنندگان بازار، اظهار داشت: این اقدام شایسته نشان دهنده ابتکار عمل نیروهای انتظامی و قوه قضائیه برای احقاق حق عمومی در عرصه بین الملل است. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان - رحمان عبدی گلزار در نشست پیشگیری از وقوع جرم که با محوریت کنترل و کاهش خشونت برگزار شد، اظهار داشت: ارتقای سطح فرهنگی نیازمند همکاری تنگاتنگ از طرف دستگاه های اجرایی شهرستان است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: ارتباط بی واسطه نمایندگان با مردم زمینه ساز رفع مشکلات کشور است زیرا وکلای مردم در خانه ملت بدون واسطه معضلات را لمس کرده و در جریان تقنین و قانونگذاری در راستای رفع مشکلات رای خواهند داد.
فرماندار شهرستان اسکو از محل واریانت پروژه کنارگذر شهر ایلخچی بازدید کرد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۵    
محمدحسین فرهنگی نماینده مردم شهرستان های تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار اخبار داخلی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ ...
فرماندار اسکو در راستای نظارت و ارزیابی روند توزیع آردهای یارانه ای از نانوایی های شهر سهند بازدید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: در شرایط فعلی، پیشرفت و تکمیل سد شهید مدنی تبریز در بلاتکلیفی مطلق قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
فرمانداراسکوگفت:تعیین ضرب الاجل برای شناسنامه دار کردن نانوایی های سطح شهرستان و نظارت همگانی بهترین الگوی نظارتی برای نانوایان است وافزایش اعتماد عمومی و رضایت مردم در گرو شفافیت است.
در راستای گرامی داشت یاد و خاطره ی شهدای دفاع مقدس و برای تجلیل از فعالین فرهنگی و هنری مساجد، در آئین سه شنبه های تکریم این هفته، از خانواده ی شهید حسن صادقی و فعالین کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان اسکو تجلیل به عمل آمد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: باید به موضوع نهاده های دامی توجه ویژه ای شود، در غیر اینصورت به بحران تبدیل خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید مدار کنترل کشور و تصمیم گیری را بر مبنای جلب خیر و منفعت و دفع ضرر طراحی کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: ما اعلام می کنیم که با تمام قدرت از کشاورزان حمایت می کنیم.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: عامل آشفتگی و به هم ریختگی وضعیت اقتصادی کشور، بی برنامگی دولت است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز،آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: اخیرا شایعاتی وجود دارد که 100 میلیارد تومان از بودجه کرونا به دانشگاه شهید بهشتی برای ساخت یک ساختمان داده شده که دولت باید در خصوص این مسئله شفاف سازی کند و مجلس هم به آن ورود پیدا کرده است.
شرکت توانیر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۶:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مشترکان شهرستان های تبریز، اسکو و آذرشهر، در صورت تغییر محل کار یا سکونت، اطلاعات مربوط به اشتراک برق مورد استفاده ی خود را به منظور ارسال صحیح قبوض الکترونیکی برق با ارسال پیامک و بدون نیاز به مراجعه ی حضوری، اصلاح کنند. ...
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی در آئین تجلیل از3 واحد نمونه استان آذربایجان شرقی که با حضور میرتاج الدینی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی، محمودی فرماندار آذرشهر برگزار شد، با بیان نقش مدیران در ایجاد تحول در اقتصاد کشور گفت: مدیران الگو ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس می گوید: شورای تبریز در ابتدا گرفتار تنش های سیاسی بود و فقدان انسجام در فرایند تصمیم گیری این شورا کاملا به چشم می خورد؛ حالا هم گرفتار مشکلات عمومی کشور است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: طرح موضوع واگذاری شرکت ماشین سازی تبریز به شستا فقط در حد یک پیشنهاد بود و حال که رای قطعی هیات داوری صادر شده تعلل در انتقال شرکت به ایدرو جایز نیست.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
احمد علیرضابیگی ، در خصوص ضروت افزایش تعداد نمایندگان گفت: هر 10 سال باید افزایش تعداد نمایندگان را شاهد باشیم، این افزایش تعداد از جمله حقوق مردم است اما دولت به دلیل محدودیت منابع مالی از فراهم کردن زمینه لازم از این مهم سرباز زده است. ...
همگردی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
روستای کندوان در 22 کیلومتری شهر اسکو در 62 کیلومتری شهر تبریز قرار دارد. شیوه بنای خانه های این روستا از نوع معماری صخره ای به شکل مخروطی یا کله قندی است و تنها سازه مورد استفاده در خانه های این روستا را سنگ ها تشکیل می دهند ...