چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۵:۴۹Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اسکو»

خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها-آذربایجان شرقی- جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان اسکو خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۰:۱۰   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بررسی سوال احمدعلیرضابیگی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو از وزیر اموراقتصادی و دارایی در دستور کار جلسه علنی امروز مجلس قرار گرفت. این سوال درباره علت واگذاری شرکت ایران ایرتور، ضمن اشاره به عملکرد سازمان خصوصی سازی در سال گذشته بود. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بررسی سوال احمدعلیرضابیگی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو از وزیر اموراقتصادی و دارایی در دستور کار جلسه علنی امروز مجلس قرار گرفت. این سوال درباره علت واگذاری شرکت ایران ایرتور، ضمن اشاره به عملکرد سازمان خصوصی سازی در سال گذشته بود. ...
فرماندار اسکو در بازدید از روستای اسفنجان، با اهالی این روستا گفت وگو و مسائل و مشکلات این روستا را بررسی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در تشریح دستاوردهای شهر تبریز از بودجه سال 1400 گفت: موزه مجلس شورای اسلامی به زودی در تبریز راه اندازی می شود.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۶:۱۷    
روستای کندوان، روستایی واقع در شهر اسکو از شهر های آذربایجان شرقی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار شهرستان اسکو با بیان این که یکی از اولویت های عمرانی و زیرساختی شهر اسکو، اجرای پروژه شبکه فاضلاب این شهر است، از اهتمام دولت جهت تسریع در عملیات اجرایی این پروژه خبر داد و گفت: با پیگیری های انجام شده ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان - دومین جلسه ستاد پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی حوزه قضایی شهرستان اسکو با حضور رئیس هیات اجرایی، هیات نظارت و روسای دستگاه های امنیتی در محل دادگستری شهرستان اسکو برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: هنگام مطالعه سد شهید مدنی تبریز، در ارتباط با زمین های حاشیه ای اشتباه محاسباتی رخ داده بود و زمان اجرای پروژه متوجه این اشتباه دولت ماقبل شدیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - چاپ کلاقه ای یا باتیک ، میراث 500 ساله اسکو در 25 کیلومتری جنوب تبریز و در دامنه کوه های سر به فلک کشیده سهند محسوب می شود که باعث ثبت نام آن با عنوان شهر ملی چاپ باتیک در اواخر دی ماه پارسال شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار شهرستان اسکو گفت: تمام توان و امکانات شهرستان را برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونی به کار خواهیم گرفت.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۰    
به گزارش خبر روز ، چاپ کلاقه ای یا باتیک یکی از روش های چاپ بر روی پارچه است که در کشورهایی مانند اندونزی، تایلند، سریلانکا هند و ایران از قدیم کاربرد داشته است. این روش در ایران بیشتر در اسکو رواج دارد و کلاقه ای نامیده می شود. این چاپ با استفاده از رنگ [...]
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - روسری کلاقه ای به عنوان تجلی ذوق و هنر هنرمندان در آفرینش نقش و نگار روی پارچه های ابریشمی، یکی از صنایع دستی خطه آذربایجان شرقی است که توسط هنرمندان شهرستان اسکو خلق می شود. ...
همزمان با سالروز شهادت شهید آوینی در دومین روز هفته هنر انقلاب اسلامی مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام شهرستان اسکو با حضور جمعی ازمسئولین و هنرمندان این شهرستان برگزار شد
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۳    
همزمان با آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی، از رقیه عبدالهی مسئول انجمن هنر های تجسمی شهرستان اسکو تجلیل بعمل آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اسکو از تشدید بازرسی ها و نظارت های بهداشتی بر بازار اسکو در ماه مبارک رمضان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار شهرستان اسکو با بیان این که در مجموع هفت روز ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستایی تا پایان مهلت مقرر 263 نفر نام نویسی کردند، گفت: از این تعداد 152 نفر از بخش مرکزی و 111 نفر از بخش ایلخچی می باشند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۶۳ سایت دیگر  
شفقنا- علی کریمی فیروزجایی، عضو هیات رییسه مجلس در نشست علنی امروز (سه شنبه 24 فروردین) مجلس شورای اسلامی جوابیه رحمانی فضلی وزیر کشور در پاسخ به اظهارات احمد علیرضا بیگی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو درخصوص حوادث آبان ماه 1398 را قرائت کرد. در این جوابیه آمده است: آقای قالیباف ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - حدود 100 واحد تولیدی نان سنتی در اسکو فعال هستند که 500 فرصت شغلی مستقیم و 2500 فرصت شغلی غیرمستقیم ایجاد کرده و نماد هویت تاریخی و فرهنگی این شهرستان سه هزار ساله هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز و آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: راستی آزمایی کامل لغو تحریم های هسته ای خط قرمز مجلس است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۲    
تبریز - ایرنا - حدود 100 واحد تولیدی نان سنتی در اسکو فعال هستند که 500 فرصت شغلی مستقیم و 2500 فرصت شغلی غیرمستقیم ایجاد کرده و نماد هویت تاریخی و فرهنگی این شهرستان سه هزار ساله هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نان اسکو (اسکو چوره گی) به عنوان مرغوب ترین نان سنتی ایران در سال 1391 در فهرست آثار ناملموس میراث فرهنگی کشور به ثبت رسید، این نان به دلیل نازک بودن حالت خشک و به مدت بیش از سه ماه قابلیت نگهداری دارد و در موقع مصرف با کمی آب می توان آن را نرم و آماده مصرف کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار اسکو از افزایش 250 درصدی مبتلایان کرونایی در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۴    
نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس از تصویب رقم 45 میلیارد تومان برای رفع نواقص و تکمیل پروژه های تامین آب شرب فوری تبریز و رفع کمبود آب در تابستان جاری خبر داد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۸    
در راستای تقویت جایگاه اقتصاد فرهنگ و هنر شهرستان اسکو، نمایشگاه عرضه آثار هنرمندان شهرستان اسکو در مجتمع تجاری باراما به مدت یکماه برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۳۸    
کارگروه توانمندسازی و مسجدمحوری فعالیت های فرهنگی با هدف امکان سنجی، ایجاد فضا، ارائه ی آموزش های لازم به ائمه ی جماعات، هیآت امنا و نمازگزاران، تشکیل شد.
فرماندار اسکو در راستای بررسی مسائل و مشکلات بخش ایلخچی از واحدهای تولیدی و صنعتی در این بخش بازدید کرد.
فرماندار اسکو از تغییر وضعیت کرونایی شهرستان از زرد به نارنجی خبر داد و گفت: دستورالعمل مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با شرایط نارنجی از امروز با جدیت و تمام توان در سطح شهرستان اجرایی خواهد شد.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۴۰    
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی از سیاست دولت در عدم استفاده از فرصت تعطیلی عید نوروز برای مقابله با کرونا انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: از نوع رفتار دولت و وجود تناقض در میان مسوولان وزارت بهداشت همچنین رئیس جمهور و وزرایش در مقابله با کرونا متحیر هستیم.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۰۶    
احمد علیرضابیگی (متولد 1342 در ارومیه) نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در دهمین و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی سهند از میان دانشجویان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد سرباز امریه می پذیرد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از دانشجو، دانشگاه صنعتی سهند از میان دانشجویان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد سرباز امریه می پذیرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد کلی مجلس در خصوص سند همکاری ایران و چین مثبت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - فرماندار اسکو با بیان اینکه 88 درصد از اراضی دولتی در این شهرستان دارای سند مالکیت شدند، گفت: اولویت اصلی شهرستان در این زمینه تثبیت اسناد مالکیت این اراضی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: حق التدریسان، حق الزحمه ای ها و فعالان فرهنگی که ماهانه تا چهار میلیون تومان دریافتی دارند از مالیات معاف شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - فرماندار اسکو با بیان اینکه 88 درصد از اراضی دولتی در این شهرستان دارای سند مالکیت شدند، گفت: اولویت اصلی شهرستان در این زمینه تثبیت اسناد مالکیت این اراضی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق شعار سال جدید، دولت باید با مجلس همدل باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۱۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- سخنگوی مجلس و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: در سند راهبردی ایران و چین واگذاری سرزمین و حقوق ملی مطرح نیست، بلکه این تفاهم نامه در مسیر سرمایه گذاری و همکاری مشترک است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۴۵    
تبریز- نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات و نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از اجرای پروژه خط راه آهن سریع السیر تبریز- تهران- مشهد درقالب سند جامع همکاری ایران و چین خبر داد.
جلسه کارگروه ویژه مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز و جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی و حفاظت از اراضی ملی شهرستان اسکو به ریاست فرماندار این شهرستان برگزار شد.
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۸    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، احمد علیرضابیگی نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس شورای اسلامی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران به قراداد 25 ساله ایران و چین اشاره کرد و با بیان اینکه تفاهم نامه ایران و چین نقشه راهی است که طرفین قرارداد ظرفیت های خود را به ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: سند جامع همکاری 25 ساله ایران و چین تحریم های ظالمانه دشمنان را بی تاثیر می کند.
اعتدال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حتما آقای احمدی نژاد تایید می شود زیرا ایشان هیچ مشکلی ندارند به گزارش دولت بهار، دکتر احمد علیرضابیگی، نماینده تبریز اسکو و آذرشهر گفت: وعده من به مردم تحقق دولت و انقلابی خواهد بود که خواسته رهبری انقلاب را به پیش ببریم مردم هم باید پشتیبانی کنند ...
فرماندار اسکو در بازدید از حمام تاریخی میلان، مدیران ادارات ذیربط را موظف کرد تا در یک فرصت سه ماهه نسبت به احیا و بهره برداری از این اثر تاریخی اقدام کنند.
فرماندار اسکو در بازدید از کنارگذر روستای اسفنجان در بخش مرکزی، در جریان آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت: منفعت جماعتی به حداقل رساندن مشارکت مردم در انتخابات ریاست جمهوری 1400 است لذا مجلس باید فعالانه برای باطل کردن این نقشه اقدام کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: بروکراسی، فرهنگ سازی و عدم اجرای قانون، سه مشکل اصلی در رونق تولید و پیشرفت اقتصاد است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله محیط زیست فرا نسلی بوده و بایستی در حفظ آن کوشا باشیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی، مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان آذربایجان شرقی از توزیع 10 تن کود شیمیایی سوپرفسفات تریپل در اسفند ماه سال 99 در شهرستان اسکوخبرداد. مهندس جمشید باقریان با اعلام این مطلب افزود: ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اسکو اعلام کرد: کندوان در روز طبیعت به روی گردشگران بسته است.