یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۳۰Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر بهداشت»

پارسینه   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قاسم بحیبح وزیر بهداشت دولت مستعفی یمن به ریاست عبدربه منصور هادی گفت که به دلیل وخامت اوضاع اقتصادی در این کشور فقیر عربی که نزدیک به هفت سال درگیر جنگ است، استعفای دولت منصور هادی را ارائه خواهد کرد. ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا -معاون علمی و فناوری رییس جمهور در بازدید وزیر بهداشت از نمایشگاه محصولات دائمی صادراتی ایران ساخت حوزه سلامت، پیوند و نزدیکی نظام آموزشی مهندسی و پزشکی را ضروری خواند و گفت: هم اکنون زیست بوم فناوری و نوآوری بازار واردات تجهیزات پزشکی را محدود کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۵ ساعت پیش    
در آستانه گرامیداشت روز دانشجو و برگزاری نشست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با نمایندگان اتحادیه ها و تشکل های دانشجویی در روز شنبه 13 آذر خبرگزاری دانشجو به منظور اطلاع از مطالبات فعالین دانشجویی از وزیر بهداشت به گفتگو با تعدادی از آنها پرداخته است.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در حکمی آقای بهروز رحیمی را بعنوان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به حواشی ارز ترجیحی دارو، گفت: فعلا مجبوریم ارز 4200 تومانی دارو را حفظ کنیم.
برچسب ها اجرای ارز 4200 تومانی بیماری مزمن حذف ارز دارو قاچاق معکوس دارو برچسب ها
وزیر بهداشت در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت با اشاره به اینکه خوشبختانه گروه پزشکی ایران در قله علم منطقه قرار دارد، گفت: بسیاری از افراد در کشورهای منطقه برای درمان به ایران مراجعه می کنند. .
نمایشگاه دائمی محصولات صادراتی ایران ساخت میزبان سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری و بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.
وزیر بهداشت گفت: قصد افزایش فشار بر مردم را نداریم و از ارز 4200تومانی برای دارو استفاده خواهد شد.
اقتصاد نیوز   ۹ ساعت پیش    
وزیر بهداشت طی حکمی معاون توسعه وزارت بهداشت را منصوب کرد.
وزیر بهداشت در حکمی بهروز رحیمی را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع منصوب کرد.
خبرگزاری فارس   ۹ ساعت پیش    
معاون توسعه وزارت بهداشت توسط وزیر بهداشت منصوب شد.
در نمایشگاهی، جدیدترین دستاورد های حوزه پزشکی با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور به وزیر بهداشت معرفی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۹ ساعت پیش    
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اراک از وزیر بهداشت خواست تا همراه معاونانش در روز دانشجو میهمان دانشجویان اراکی باشد و پای درد دل دانشجویان پرتلاش این دانشگاه بنشیند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۴    
تهران – ایرنا – "ینس اشپان" وزیر بهداشت آلمان هشدار داد که موج چهارم ابتلا به کرونا در این کشور ممکن است در روزهای کریسمس به اوج غمباری در بخش مراقبت های ویژه برسد.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به دلایل متوقف ماندن برنامه پزشک خانواده گفت: وزارت بهداشت عزم خود را جزم کرده تا این برنامه از سال آینده کلید بخورد. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۸    
وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن اعلام کرد سالانه در این کشور جنگ زده به دلیل محاصره ای که ائتلاف آمریکایی -سعودی علیه مردم یمن اعمال کرده است 8 هزار زن باردار فوت می کنند.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بازارنیوز: رییس جمهور در این دیدار پس از شنیدن دغدغه ها و نگرانی خانواده بیماران و گزارش وزیر بهداشت و مسئولین ذیربط در زمینه روش های تامین دارو برای بیماران خاص از جمله SMA دستور داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه خورموج گفت: تا امروز مسؤولان تصمیم گیر در قبال نیازهای بهداشتی و درمانی مردم شهرستان دشتی کوتاهی کرده اند و این کوتاهی باید در عمل جبران شود.
مشاور وزیر بهداشت و مدیرکل حوزه وزارتی با تأکید بر اینکه هنر باید در خدمت تبلور و معرفی حماسه آفرینی ها برای نسل های آتی باشد، گفت: جوامع تهی از سرمایه های فرهنگی غنی، به رغم پیشرفت های تکنولوژیک، از جنبه های انسانی تهی هستند و این کار هنرمندانشان را سخت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت آفریقای جنوبی گفت: از زمانیکه برای اولین بار سویه اُمیکرون شناسایی شده است شاهد افزایش شدید موارد ابتلا به بیماری کووید-19 بوده ایم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۵    
وزیر بهداشت آفریقای جنوبی اعلام کرد این کشور به علت شیوع سویه جدید کرونا وارد چهارمین موج ابتلا به کرونا شده است.
معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به اینکه اجرای گام ششم طرح شهید سلیمانی در دست اقدام است، گفت: لکه گیری واکسیناسیون، پیگیری افراد پرخطر، تزریق دز سوم واکسن و... همه جزو گام ششم طرح شهید سلیمانی است که به افزایش پوشش واکسیناسیون و اقناع سازی اذهان منجر می شود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت مالزی از تأیید نخستین مورد ابتلا به سویه جدید کرونا خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۷:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت عراق به تشریح جدیدترین تصمیمات در زمینه مقابله با کرونا در این کشور پرداخت.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
چند روز قبل بود که وزیر بهداشت در مراسم تزریق 100 میلیون دوز واکسن، از احتمال ورود سویه جدید اومیکرون به کشور خبر داد و نسبت به تبعات عادی انگاری در کشور ابراز نگرانی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر بهداشت امروز سالن بزرگ ورزشی خوابگاه دخترانه حضرت فاطمه(س) که با اعتباری بالغ بر 20میلیارد ریال تجهیز شده است افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت گفت: برداشت وارونه از نامه وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به رئیس جمهور، درخواست توقف شش ماهه است.
ایران پزشک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۲   + ۹۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری با حضور در جمع نمایندگان خانواده بیماران اس ام ای، مشکلات و نگرانی های آنان را بررسی کرده و به وزیر بهداشت دستور داد که اعتبار مورد نیاز و ضروری برای بیماری های خاص پیشنهاد شود تا در بودجه سال 1401 گنجانده شود.
دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی درگذشت آیت الله سیدرضی شیرازی از فقهای بنام حوزه علمیه تهران را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در جلسه با کمیسیون اصل نود گفت: با وجود همه موانع و شبهاتی که درباره اجرای این آیین نامه وجود دارد، عزم وزارت بهداشت برای اجرای این آیین نامه ضدانحصاری قطعی است و هر جایی اشکالی وجود داشته باشد پیگیری می کند تا موانع برطرف شود تا مرّ آیین نامه مورد اجرا قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت که در جلسه اخیر این کمیسیون، وزیر بهداشت ضمن اذعان به ⁧‫کمبود پزشک‬⁩، تعهد داد که ظرفیت های پذیرش رشته پزشکی افزایش پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول وزیر بهداشت قزاقستان اعلام کرد: این کشور از 3 دسامبر ورود اتباع تعدادی از کشورهای خارجی به این کشور را به دلیل سویه جدید ویروس همه گیر کرونا امیکرون محدود می کند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با بیان اینکه کمبود پزشک را قبول داریم، از اجرای آیین نامه جدید تأسیس داروخانه ها خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم، بهرام عین اللهی در حاشیه جلسه کمیسیون های مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دغدغه نمایندگان کمیسیون اصل نود ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۰:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
لحظه به لحظه اخبار مربوط به جهش اومیکرون را دنبال می کنیم چون نگران آن هستیم اما وزیر بهداشت آفریقای جنوبی توئیت کرده بود که میزان بستری در افرادی که واکسن تزریق کرده بودند
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: عضو مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از ارائه گزارش مشکلات بیمارستان قلب بوشهر، معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 100 میلیارد ریال اعتبار برای برطرف شدن مشکلات این مرکز درمانی اختصاص داد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ طه متوکل وزیر بهداشت یمن در همایش پزشکی زنان و زایمان گفت: 8 هزار زن باردار به دلیل فشار بارداری و زایمان و در نتیجه تأثیر محاصره جان خود را از دست می دهند.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرید نجفی، روز گذشته معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت را به یونس پناهی واگذار کرد. معاون سابق وزیر بهداشت در مدت حدودا یک ساله ای که این سمت را برعهده داشت شفافیت بیشتر تحقیقات علوم پزشکی را در دستور کار خود قرار داد اما شاید همچنان مشکلات عرصه پژوهش علوم پزشکی ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
در شهرآورد روز شنبه نیز به همین شکل عمل خواهد شد، مگر اینکه در فرصت پیش رو وضعیت دیگری شکل بگیرد، ولی در حال حاضر بر اساس نامه وزیر بهداشت اجازه ورود تماشاگر وجود ندارد و ما هم به همین شکل عمل خواهیم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه 9 آذر 1400 با دعوت رئیس کمیسیون اصل 90 از وزیر بهداشت بابت ارائه توضیحات درباره اجرایی نشدن آئین نامه تاسیس و اداره داروخانه ها و مسئله کمبود پزشک برگزار شد.
پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۸    
بازدیدها: 116 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خانه پرستار به نقل از ایلنا، مسعود میرکاظمی، در نامه ای به بهرام عین الهی، با اشاره به تامین نشدن اعتبار لازم برای هرگونه استخدام ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- طه المتوکل وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن در خصوص وضعیت زنان باردار و نوزادان یمنی در نشست علمی در بیمارستان سبعین صنعا، و اثرات جنگ گزارش داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت روسیه با اشاره به تثبیت وضعیت شیوع بیماری کووید-19 در 22 منطقه این کشور، از واکسیناسیون بیش از 70 میلیون نفر از شهروندان روسی خبر داد که سطح مصونیت جمعی را به 52 درصد رسانده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت دولت نجات ملی یمن از فوت سالانه هشت هزار زن باردار خبر داد و نماینده صندوق جمعیت سازمان ملل هم گفت، یمن یکی از 60 کشوری است که نیمی از زنان در پی وضع حمل جان خود را از دست می دهند.
شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ، علی خضریان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست کمیسیون اصل 90 بیان کرد: نشست امروز با حضور وزیر بهداشت و همکارانشان در کمیسیون اصل 90 برگزار شد و سه موضوع محور بررسی ها قرار گرفت ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۱۱   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در کشور کمبود پزشک داریم و با توجه به زیرساخت ها و استفاده از امکانات دانشگاه آزاد ظرفیت ها را با یک شیب طی چند سال افزایش خواهیم داد تا مشکل مناطق محروم هم حل شود. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در نامه ای به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از وی خواست که هرگونه استخدام و بکارگیری نیروی جدید یا تبدیل وضعیت نیرو تا زمان تامین اعتبار و صدور مجوز کتبی را متوقف کند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۲:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت تاکید کرد: باید مراکز تحقیقاتی و معاونت های تحقیقاتی به سمت محصول محور شدن سوق داده شوند.