پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۸:۰۳Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیر بهداشت»

تهران نیوز   ۳۲ دقیقه پیش    
بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از درمانگاه شبانه روزی شهید نبوی سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) استان تهران بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت مدعی شده موج هشتم کرونا، اسفند 1401 وارد کشور شده است. در حالی که معاونان وزیر، از پایان موج هشتم خبر داده بودند.
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۰:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
عملیات اجرایی سومین ابر بیمارستان هزار تختخوابی کشور روز چهارشنبه با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مشهد آغاز شد. در مراسم کلنگ زنی سومین بیمارستان بزرگ کشور استاندار خراسان رضوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه جمعی دیگر از مسئولان این استان حضور داشتند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مشهد - وزیر بهداشت گفت: در سال گذشته شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت رشدی 43 درصدی داشته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
کار ساخت ابر بیمارستان یک هزار تخت خوابی در شهرک دانش و سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور وزیر بهداشت و استاندار خراسان رضوی آغاز شد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مهر نوشت: وزیر بهداشت، در نامه ای به رهبر انقلاب، اظهار رضایت ایشان در سخنرانی نوروزی از عملکرد خادمان سلامت را مایه مباهات دانست
وزیر بهداشت در بازدید از پارک علم و فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی مشهدگفت: روند صدور مجوزهای تولید دارو، تجهیزات پزشکی و مواد غذایی در سال مهار تورم و رشد تولید سرعت می گیرد و زمانی به مراتب کوتاهتر را به خود اختصاص می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: با اجرای برنامه های حمایتی و اعطای تسهیلات بانکی، در یک سال گذشته، ایجاد شرکت های دانش بنیان در حوزه سلامت رشدی 43 درصدی داشته است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در نامه ای به رهبر معظم انقلاب، اظهار رضایت معظم له از عملکرد خادمان سلامت را مایه شکرگزاری و مباهات و نشان افتخاری بر لوح ضمیر خادمان سلامت دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پرستاری در بیانیه ای، از وزارت بهداشت و شخصِ وزیر برای عدم اجرای قوانین و مصوبات پرستاری و...، به شدت انتقاد کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۰    
اقتصاد ایران: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور پیامی، سال مهار تورم و رشد تولید را به ملت ایران و جامعه سلامت تبریک گفت و بر آمادگی این وزارتخانه برای زمینه سازی رشد تولید کالاها و خدمات سلامت محور با تکیه بر دانش و فناوری بومی تاکید کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۴:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس فهرست سال 2023 شادترین کشورهای جهان که امروز دوشنبه منتشر شد، فنلاند برای ششمین سال متوالی به عنوان شادترین کشور در جهان معرفی شد. خبر مهم وزیر بهداشت درباره موج هشتم کرونا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۲:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
دکتر بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور پیامی ، سال مهار تورم و رشد تولید را به ملت ایران و جامعه خدوم سلامت تبریک گفت و بر آمادگی این وزارتخانه برای زمینه سازی رشد تولید کالا ها و خدمات سلامت محور با تکیه بر دانش و فناوری بومی تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: دکتر بهرام عین الهی وزیر بهداشت امروز در پی بازدید از اورژانس 115 مستقر در پیرامون حرم به طور سرزده از داروخانه های اطراف آن نیز بازدید کرد و در این بازدید دستور تعطیلی داروخانه ای متخلف صادر شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درمان و آمورش پزشکی امروز ضمن بازدید از پایگاه های اورژانس 115 در پیرامون حرم مطهر رضوی، اقدامات انجام شده در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را مورد ارزیابی قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
یک داروخانه به دلیل عدم حضور مسئول فنی و آزاد فروشی دارو، به دستور وزیر بهداشت پلمپ شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: این داروخانه به دلیل نسخه پیچیِ دارو بدون حضور مسئول فنی داروخانه و نداشتن قرارداد با بیمه ها و آزادفروشی داروهای بیمه ای پلمب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه موج هشتم کرونا از اواخر اسفند ماه وارد کشور شده است گفت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی و واکسیناسیون مهمترین راهکار در پیشگیری از این بیماری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درسفر به مشهد از خدمات رسانی پایگاه های اورژانس 115 پیرامون حرم مطهر رضوی بازدید کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی ضمن بازدید از پایگاه های اورژانس 115 و ایستگاه های سلامت مستقر در پیرامون حرم مطهر رضوی، اقدامات انجام شده در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را مورد ارزیابی قرار داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درمان و آمورش پزشکی امروز ضمن بازدید از پایگاه های اورژانس 115 و ایستگاه های سلامت مستقر در پیرامون حرم مطهر رضوی، اقدامات انجام شده در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد را مورد ارزیابی قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۶۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه موج هشتم کرونا از اواخر اسفند ماه وارد کشور شده است گفت: رعایت دستورالعمل های بهداشتی و واکسیناسیون مهمترین راهکار در پیشگیری از این بیماری است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۴    
عین الهی با صبر و حوصله به درد و دل پرسنل گوش داده و قول پیگیری می دهد
وزیر بهداشت با اشاره به تکمیل طرح بیمارستان 260 تختخوابی شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی فردیس، از افتتاح رسمی این مرکز درمانی در اوایل سال جدید خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی در فضای مجازی در حال چرخش است که صحت آن را مورد بررسی قرار دادیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
اخیراً فیلمی از وزیر بهداشت در فضای مجازی منتشر و ادعا شده که عین اللهی نسبت به انتقادات یکی از اعضای کادر درمان بی توجه است اما فیلم کامل این ماجرا، واقعیت دیگری را نشان می دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۲    
وزیر بهداشت در حاشیه بازدید از یک پایگاه اورژانس گفت: یک هزار و 66 بیمارستان در سراسر کشور در ایام نوروز در حالت آماده باش هستند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیربهداشت با اشاره به فعالیت 26 هزار نیرو و سه هزار و 200 پایگاه اورژانس در ایام نوروز، گفت: در ایام نوروز در سراسر کشور 1066 بیمارستان با 144 هزار و 600 تخت بیمارستانی آماده خدمت رسانی به مردم هستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی از فعالیت 26 هزار نیرو و 3200 پایگاه اورژانس در ایام نوروز خبر داد و گفت: نیروهای بهداشت در سراسر کشور فعالند و بازدیدها و بازرسی های بهداشتی با حضور دو هزار تیم انجام خواهد داشت.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۸    
وزیر بهداشت با اشاره به این که 300 اردوگاه موقت برای درمان بیماران در سراسر کشور مستقر شده است، از آمادگی 2000 تیم بازرسی برای نظارت بر مراکز تهیه و توزیع غذا و اماکن تفریحی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به این که 300 اردوگاه موقت برای درمان بیماران در سراسر کشور مستقر شده است، از آمادگی 2000 تیم بازرسی برای نظارت بر مراکز تهیه و توزیع غذا و اماکن تفریحی خبر داد.
وزیر بهداشت صبح امروز از پروژه بیمارستان در حال ساخت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان فردیس بازدید کرد.
وزیر بهداشت در سفر به استان البرز با حضور در پایگاه اورژانس 115 شهرستان فردیس، توانمندی ها و نیازمندی های اورژانس این استان را با حضور رییس دانشگاه و اورژانس البرز، بررسی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت در جریان بازدید از مجموعه جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران با تاکید بر لزوم بررسی علمی تر عوامل گرایش به دخانیات و آسیب های ناشی از آن، گفت: معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت آمادگی دارد در زمینه بررسی تهدیدهای حوزه سلامت ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۹   + ۶۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت از آخرین وضعیت کرونا در کشور و افزایش موارد ابتلا و تعداد شهرهای کرونایی خبر داد.
وزیر بهداشت در سفر یک روزه خود به استان البرز از پروژه ساختمان جدید دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی البرز که توسط یکی از خیّرین سلامت در پردیس این دانشگاه در حال ساخت است، بازدید کرد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کانال تلگرامی بامدادنو با انتشار تصاویری از نحوه مواجهه غیراخلاقی وزیر بهداشت با یکی از پرسنل کادر درمان خبر داده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
شفقنا_عین اللهی، وزیر بهداشت گفت: در واکسیناسیون ویروس کرونا دیگر تعداد دوز مطرح نیست زیرا کرونا مانند آنفلوانزا است. به گزارش شفقنا از ایرنا، او ادامه داد: تأکید ما این است که تا زمانی که کرونا وجود دارد، تزریق واکسن حداقل سالی یکبار انجام بگیرد.ما آماده باشِ کامل داریم ...
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۶:۲۹   + ۲۷ سایت دیگر  
مجهزترین و پیشرفته ترین مرکز تشخیص و درمان سرطان کشور و منطقه، به همت ستاد اجرایی فرمان امام و باحضور رئیس جمهور افتتاح شد. صبح روز پنج شنبه 25 اسفند، در مراسمی با حضور رییس جمهور ، وزیر بهداشت ، سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام، مدیران عامل بیمه ها، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل گروه دارویی برکت ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فردیس - وزیر بهداشت و درمان از بیمارستان فردیس بازدید کرد و از در جریان روند ساخت این بیمارستان قرار گرفت.
پول نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت گفت: محصولات سلامت محور به دلیل کاربرد های مختلفی که دارند باید در گروه های کالایی مختلف نیز قرار گیرند.
سلام نو / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: عوارض سویه جدید کرونا به شدت موارد قبلی نیست و مانند سرماخوردگی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، گفت: علائم ویروس جدید کرونا همچون سرما خوردگی است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
توضیحات وزیر بهداشت درباره عوارض سویه جدید کرونا را در این ویدئو ببینید.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، در تماس تلفنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، دستور رسیدگی فوری به مصدومان زلزله امروز خوی را صادر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، در تماس تلفنی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی خواستار ارائه فوری خدمات اورژانس پیش بیمارستانی و همچنین خدمات درمانی مطلوب به مصدومان زلزله خوی شد.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۵    
وزیر بهداشت از افزایش دو برابری کمک های خیرین سلامت خبر داد و گفت: در سال گذشته یک هزار و 900 میلیارد تومان کمک از سوی خیرین صورت گرفته که این آمار در سال جاری به 3 هزار و 600 میلیارد تومان رسیده است.