یکشنبه ۲۷ خردادساعت ۰۰:۰۱Jun 2024 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سلامت نوروزی»

سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
دکتر شهرام صیادی، رئیس دانشگاه با اعلام این خبر از مدیران و کارشناسان سلامت محیط و کار معاونت بهداشت دانشگاه که طی تلاش 45 روزه موفق به کسب رتبه برتر در کشور شدند، قدردانی کرد. ...
تمدن لر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر، دکتر بهرام دلفان رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهارداشت : بر اساس اعلام معاون بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ، دانشگاه علوم پزشکی موفق به کسب رتبه دوم گزارش سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان امسال در میان دانشگاه های همتراز در سطح کشور شد. ...
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۱    
کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت جنوب تهران در طرح سلامت نوروزی و ماه رمضان 1403 بیش از 300 شکایت مردمی را بررسی کردند.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۱    
کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر به خلاصه ای از عملکرد این واحد در برنامه سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان اشاره کرد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۲    
صبح امروز در همایش کشوری تجلیل از خادمان سلامت نوروزی، از حسن شه بخش معاون فنی و عملیات مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تجلیل شد.
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
به گفته وزیر بهداشت، عرضه اینترنتی دارو به طور آزمایشی انجام می شودو سکوهای اینترنتی فقط حمل دارو را بر عهده می گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۸:۱۰    
با اجرای طرح سلامت نوروزی در شهرستان فیروزه یک تن مواد غذایی فاسد از واحد های صنفی این شهرستان جمع آوری و معدوم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور فراجا در مراسم تجلیل از خادمان سلامت نوروزی 1403 از کاهش آمار مجروحان و مصدومان حوادث در طرح سلامت نوروزی ابراز رضایت کرد و آن را حاصل یک کار جمعی، نظام مند و هوشمند دانست.
حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از انجام یک میلیون تماس با اورژانس در ایام نوروز خبر داد. به گزارش خبرنگار اجتماعی حیات ، جعفر میعادفر رئیس سازمان اورژانس کشور در همایش تجلیل از خادمان سلامت نوروزی اظهار کرد: در حوزه اورژانس پیش بیمارستانی سه هزار و 300 پایگاه ، 54 پایگاه اورژانس هوایی ...
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، صبح امروز همایش تجلیل از خادمان سلامت نوروزی 1403 همزمان با چهارمین روز از هفته سلامت با حضور بهرام عین اللهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فرمانده پلیس راهور فراجا ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: در طرح سلامت نوروزی 1403 بیش از یک میلیون و 700 بازدید بهداشتی صورت گرفت و بیش از یک میلیون و 500 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد معدوم شد.
همایش تجلیل از خادمان سلامت نوروزی 1403 امروز (سه شنبه 4 اردیبهشت) با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت از انجام 180 هزار عمل جراحی در ایام تعطیلات نوروز خبر داد. به گزارش خبرنگار اجتماعی حیات ، سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت در مراسم تجلیل از خادمان سلامت نوروزی گفت: در ایام نوروز پنج میلیون مراجعه به بیمارستان ها و مراکز درمانی داشته ایم. ...
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت جنوب تهران در برنامه سلامت نوروزی 1403 فعالیت های گسترده ای را اجرا کرد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، دکتر علیرضا اسلامی در نشست خبری بررسی علل شیوع سرطان در استان و آخرین یافته های تحقیقاتی در این زمینه اظهار داشت: در ایام اجرای طرح سلامت نوروزی، سه هزار و 199 عمل جراحی در مراکز درمانی انجام شد و کادر بهداشت و درمان دانشگاه در همه حوزه ها ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: 150 مرکز تهیه و توزیع متخلف بهداشتی به مراجع قضایی معرفی و 121 مرکز متخلف بهداشتی در طرح سلامت نوروزی پلمب شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۷    
با اجرای طرح سلامت نوروزی هزار و 795 کیلو گرم مواد غذایی غیر بهداشتی در فیروزه جمع آوری و معدوم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
بازرسان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در بازرسی از 138 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته بیش از 12 هزار کیلوگرم مواد غذایی کشف و معدوم کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
گناوه- رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: 2 هزار و 98 بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی دربسیج سلامت نوروزی در شهرستان گناوه انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- سرپرست مرکز بهداشت بوکان با اشاره به اجرای طرح سلامت نوروزی در این شهرستان گفت: هفت هزار و 600 کیلوگرم مواد غذایی غیر قابل مصرف و 480 لیتر روغن سوخته و چند بار مصرف در سطح این شهرستان کشف و از چرخه مصرف خارج شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: 259 مرکز و اماکن متخلف طی بازرسی های طرح سلامت نوروزی امسال تعطیل شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۷    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و رئیس مرکز بهداشت چهارمحال و بختیاری از معدوم سازی بیش از 18 تن مواد غذایی غیرقابل مصرف در قالب اجرای برنامه سلامت نوروزی و سلامت رمضان در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل از مراجعه بیش از 33 هزار بیمار به مراکز بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی بابل، از شروع طرح سلامت نوروزی خبر داد.
رییس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افزایش دو برابری بسیاری از شاخص های بازرسی های بهداشت محیط در طرح سلامت نوروزی 1403 نسبت به سال گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: 40 تن و 926 کیلوگرم مواد غذایی فاسد در طرح سلامت نوروزی و ماه رمضان کشف و معدود شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر شبکه بهداشت و درمان زبرخان از انجام بیش از 3 هزار بازدید بهداشتی در طرح مدیریت بهداشت محیط در سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان 1403 و جمع آوری و معدوم سازی بیش از 3 تن مواد غذایی فاسد در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: 33 هزار و 630 بیمار در طرح سلامت نوروزی امسال به مراکز درمانی بابل مراجعه کردند که این آمار نسبت به سال گذشته 42 درصد رشد را نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بیش از 47 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی در استان معدوم شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بیش از 47 هزار کیلوگرم مواد غذایی فاسد از ابتدای اجرای طرح سلامت نوروزی و تشدید نظارت ها در ماه مبارک رمضان از 15 اسفند ماه تا 25 فروردین، توسط بازرسان بهداشت محیط شناسایی و معدوم شد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۳    
دکتر صیادی رئیس دانشگاه طی نشستی با مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث استان و جمعی از معاونین و مدیران این مرکز صبح روز یکشنبه ، 26فروردین ماه دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی خوزستان گفت: در طرح تشدید نظارت بهداشتی دامپزشکی ویژه ایام نوروز و ماه مبارک رمضان بیش از 13 هزار بازدید بهداشتی در استان انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تالش- مدیر شبکه بهداشت و درمان تالش گفت: بیش از 11 هزار بازدید در مراکز تهیه و عرضه غذا و اماکن عمومی تالش همزمان با طرح سلامت نوروزی و ماه رمضان انجام شده است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۳    
بوشهر_ رئیس بیمارستان امام حسین (ع) اهرم گفت: هم زمان با ایام تعطیلات عید نوروز 1403، بیش از 8 هزار و 202 نفر با مراجعه به بیمارستان امام حسین (ع) اهرم از خدمات درمانی بهره مند شدند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین از کشف حدود دو تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته خبر داد و گفت: در مجموع با اجرای طرح سلامت نوروزی 32 واحد صنفی متخلف را پلمب کردیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس مرکز بهداشت ثامن مشهد گفت: 48 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی متخلف مستقر در مناطق زیر پوشش این دانشگاه در قالب طرح سلامت نوروزی مهر و موم و متصدیان این مراکز به مراجع قضایی ارجاع داده شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
48 واحد متخلف در طرح سلامت نوروزی در منطقه ثامن پلمب شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی گفت: 36 مرکز متخلف عرضه و فروش فراورده های خام دامی در این استان در قالب بازدیدهای نظارتی طرح سلامت نوروزی پلمب شده است.
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۲    
کارشناسان واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت جنوب تهران از گشت مشترک واحد بهداشت محیط با دامپزشکی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 177 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی دارای تخلف استان در قالب طرح سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان پلمب شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۵    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی ایران با تشریح کارنامه نوروزی این معاونت از ارائه بیش از 147 هزار خدمت بهداشتی درمانی در طرح سلامت نوروزی 1403 خبر داد و گفت: ارائه خدمات بهداشتی درمانی تا 25 فروردین ادامه دارد.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن تشریح اقدامات و عملکرد دانشگاه در ایام تعطیلات نوروز گفت : معاونت های (درمان، بهداشت، غذا و دارو) و فوریت های پزشکی (اورژانس 115) ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زبرخان از توابع دانشگاه علوم پزشکی نیشابور گفت: بیش از 2 و نیم تن مواد غذایی فاسد و تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان از ابتدای طرح سلامت نوروزی تاکنون کشف و نابود شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خراسان شمالی گفت: همزمان با ایام تعطیلات سال نو و اجرای طرح سلامت نوروزی 67 هزار و 374 نفر از خدمات نوروزی بهداشت و درمان بهره مند شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رییس مرکز بهداشت یزد با اشاره به اجرای طرح سلامت نوروزی از 15 اسفندماه سال گذشته تا 25 فروردین ماه امسال در این شهرستان گفت: در اجرای این طرح 52 واحد صنفی به دلیل تخلفات بهداشتی پلمب شد.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان شادگان گفت: بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت این شهرستان در برنامه سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان که از 15 اسفند 1402 آغاز شد از2 هزار و 315 مرکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی، اماکن عمومی، بین راهی و اقامتی بازدید کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - سرپرست مرکز بهداشت شهرستان شادگان گفت: بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت این شهرستان در برنامه سلامت نوروزی و ماه مبارک رمضان که از 15 اسفند 1402 آغاز شد از2 هزار و 315 مرکز تهیه، توزیع و فروش مواد غذایی، اماکن عمومی، بین راهی و اقامتی بازدید کردند.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین البرز، معصومه جودکی گفت: با توجه به اهمیت پیشگیری، مراقبت فوری و به موقع و انجام اقدامات کنترلی در بیماری های واگیر به منظور جلوگیری از انتشار و گسترش عوامل بیماریزا ...
سینا رسانه   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۱    
کارشناس واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت جنوب تهران از سامانه های آب رسانی در راستای برنامه سلامت نوروزی سال 1403 بازدید کرد.