پنجشنبه ۲۳ اردیبهشتساعت ۱۷:۲۰May 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان اورژانس»

ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد گفت: قلب مرد یزدی توسط اورژانس هوایی به تهران منتقل شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور ضمن قدردانی از همکاری شهرداری تهران با اورژانس گفت: ماحصل همکاری شهرداری تهران با سازمان اورژانس کشور منجر به سرعت بالای کیفیت خوب خدمات و رضایت مندی همشهریان شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۴:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - ساخت و تجهیز بیمارستان ایمن در پنج نقطه شهر تهران در جلسه مشترک رئیس سازمان اورژانس کشور با رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران پایتخت، بررسی و پیگیری شد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد: کلنگ پایگاه اورژانس شهری پیش بیمارستانی شهری بافق در مساحت 350 متر مربع با مشارکت خیری به زمین خورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان – رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: طی یک هفته اخیر 35 هزار و 200 بیمار مبتلا به کرونا توسط اورژانس کشور جابجا شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: 9 هزار و 310 نفر در تهران به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان ها بستری شده اند که این افراد همگی تحت مراقبت ویژه هستند. ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۶:۲۰    
یاسر مختاری پیک چهارم کرونا علاوه بر مرگ ومیرها و تعداد بستری ها، 50 درصد نیز بر ماموریت های اورژانس کشور افزوده است. این موضوع را رئیس اورژانس کشور اعلام کرد. بیش از 41 هزار نفر بستری در هفته اخیر ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس سازمان اورژانس کشور از افزایش 50 درصدی عملیات اورژانس کرونایی در کشور خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: تماس با اورژانس 115 در موج چهارم کرونا افزایش پیدا کرده است، البته قسمت اعظم این تماس ها، با مشاوره و دادن اطلاعات حل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۹    
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: تماس ها و مأموریت های اورژانس کرونا درموج چهارم نسبت به موج سوم دو برابر شده است.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت صدای رسانه ملی، با شعار خط - نشان - سرعت و محوریت مدیریت سرعت و با حضور دکترشاهید مظفری قائم مقام معاون صدای رسانه ملی، سردار تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور ناجا، پیر حسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور، سرهنگ عین الله جهانی، معاون اجتماعی راهور ناجا ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: 9 هزار و 310 نفر در تهران به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان ها بستری شده اند که این افراد همگی تحت مراقبت ویژه هستند.
رییس سازمان اورژانس کشور از بستری 41 هزار بیمار کرونایی در کشور خبر داد و گفت:میزان عملیات های اورژانس نسبت به دو هفته پیش دو برابر شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
پیرحسین کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور در پیامی درگذشت مادر گرامی علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت را تسلیت گفت.
کازرون نما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش دریافتی کازرون نما، رئیس سازمان اورژانس 115 کازرون، از تصادف خودرو سمند با خودرو نیرو انتظامی در یک شنبه شب در محور کازرون- دشت ارژن خبر داد. بهمن جمشیدی با اشاره به حادثه ترافیکی امشب اظهار داشت: این حادثه ساعت 21:15 دقیقه به مرکز اورژانس کازرون گزارش شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد: انفجار در مجتمع فولاد شمش ایساتیس اشکذر 9 مصدوم به همراه داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس لرستان از کشته و زخمی شدن 6 نفر درتصادف تقاطع علی آباد ازنا خبر داد و گفت: متاسفانه طی این حادثه، 5 کشته و یک نفر مصدوم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۱:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد از انفجار کوره مجتمع فولاد شمش ایساتیس با نه مصدوم خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد: انفجار در مجتمع فولاد شمش ایساتیس اشکذر 9 مصدوم به همراه داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس لرستان از جان باختن یک نفر در انفجار واحدمسکونی روستای سرنمک خرم آباد خبر داد و گفت: در این حادثه همچنین 5 نفر مصدوم شدند که جهت ادامه درمان به بیمارستان عشایر خرم آباد منتقل شدند.
مدیرعامل بانک دی از پرداخت بیش از هشت هزار فقره تسهیلات اعتباری به کادر درمان و کارکنان نظام سلامت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۱۰    
رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانی از انتقال دو مصدوم ناشی از دو حادثه مختلف به بیمارستان امام علی (ع) بجنورد توسط بالگرد اورژانس هوایی خبر داد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار عصر همدان ؛ روز گذشته 23 فروردین 1400، پیرحسین کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور در سفره یک روزه خود به همدان روند ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و فوریت های پزشکی در موج چهارم شیوع بیماری کرونا در این استان بازدید کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از افزایش 50 درصدی عملیات های اورژانس 115 طی هفته جاری در کشور و جذب نیروهای جدید در کادر درمان خبر داد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با تاکید بر افزایش درمانگاه های سرپایی و مراکز 16 ساعته در تویسرکان برای کنترل و کاهش بستری ها موج چهارم کرونا، از احداث اورژانس برای بیمارستان 154 تختخوابی جدیدالاحداث شهید سلیمانی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۱۷    
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: هم اکنون 40 تا 50 درصد خدمات اورژانس کشور به بیماران مبتلا به کووید 19 اختصاص یافته است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان اورژانس کشور، پیرو دستور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در راستای نمایندگی تام الاختیار پیرحسن کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور در طرح سلامت نوروزی ...
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۷    
به گزارش عصر همدان، پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور، صبح امروز دوشنبه 23 فروردین ماه 1400 با هدف بازدید و برای بررسی نحوه عملکرد و ارائه خدمات درمانی به هم استانی ها در بیمارستان های تویسرکان، همدان، ملایر، نهاوند حضور می یابد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان اورژانس یزد از مرگ 71 یزدی که متاسفانه چهار مورد در اثر خودکشی بوده، در ایام نوروز امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: 25 درصد کل فعالیت های اورژانس 115 را تهران انجام می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد گفت: عملیات عمرانی ساخت پایگاه اورژانس طزرجان در خرداد 1400 به پایان می رسد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۴    
رئیس سازمان اورژانس لرستان از اعزام 560 مصدوم تصادفی به بیمارستان های سراسر استان در ایام نوروز خبر داد و گفت: همچنین در این مدت هزار و 392 مصدوم غیرتصادفی به مراکز درمانی توسط نیروهای اورژانس اعزام شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۹:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از رئیس سازمان اورژانس کشور در راستای تامین آمبولانس و اتوبوس آمبولانس تولید ملی تقدیر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس یزد با بیان این که در13 روز گذشته امسال پنج مورد مأموریت امداد هوایی در این استان ثبت شده است، گفت: حوادث ترافیکی در ایام تعطیلات نوروزی یزد 744 مجروح بر جای گذاشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس تهران: در حال حاضر اورژانس تهران 2500 نیروی عملیاتی دارد که طبق استاندارد باید با توجه به حجم ماموریت ها 5500 نیرو داشته باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۵۱    
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: میزان مراجعه مردم به اورژانس در هفته گذشته 80 درصد افزایش داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد از آماده باش کامل نیرو های اورژانس برای خدمت رسانی به مردم در روز های پایانی تعطیلات نوروز خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان اورژانس کشور از انجام بیش از 388 هزار و 803 مورد مراقبت بهداشتی توسط اورژانس در مرزها و مبادی ورودی کشور در برگرازی طرح سلامت نوروزی 1400 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس 115 بوشهر گفت: از 25 فروردین پارسال تاکنون حوادث نوروزی حدود هزار و 187 مصدوم و 45 نفر فوتی در این استان داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه سال گذشته سال سختی برای این سازمان بود، گفت: در این دوران کرونایی اورژانس 10 شهید تقدیم کرد و 8 هزار نفر از همکاران نیز به کرونا مبتلا شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به افزایش آمار مراجعین کرونایی، گفت: یکی از گام های موثر در زمینه شکست کرونا اجرای طرح شهید سلیمانی بوده است.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور بیان کرد: 891 هزار و 631 مورد تست پی سی آر و تست سریع توسط اورژانس انجام شده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۶:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رییس سازمان اورژانس کشور با بیان این که به 25 درصد نیروهای اورژانس واکسن کروتا تزریق شده است؛ گفت: تا پایان ماه فروردین کل پرسنل اورژانس واکسینه می شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با ابراز تاسف از افزایش سفر های نوروز امسال با وجود کرونای جهش یافته در کشور گفت: آمار حوادث ترافیکی نوروز 1400 حدود 65 درصد نسبت به پارسال افزایش یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه از 25 اسفند تا امروز، اورژانس 115، 110 هزار ماموریت انجام داده است، گفت: از این تعداد 17 هزار و 901 ماموریت، ماموریت ترافیکی و 92 هزار ماموریت غیر ترافیکی بوده است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: از 25 اسفند 99 تا 3 فروردین با افزایش قابل توجه سفرها، مصدومیت های حوادث ترافیکی بیش از 60 درصد افزایش یافته است.