سه شنبه ۳۰ دیساعت ۱۹:۱۹Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس سازمان اورژانس»

خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: 22 هزار و 425 ماموریت شهری و جاده ای در 9 ماهه نخست امسال توسط اورژانس به ثبت رسیده است.
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به افزایش آلودگی هوای پایتخت در روزهای اخیر و به دنبال آن افزایش تعداد تماس و ماموریت های مرکز اورژانس تهران، از ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی به بیش از 32 هزار نفر در مدت زمان 10 تا 26 دی ماه جاری در پایتخت خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد گفت: تفریح دو جوان روی سد یخ زده در منطقه طزرجان دو جوان را به کام مرگ کشاند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بابل- رئیس سازمان اورژانس و مرکز فوریت های پزشکی بابل گفت: بیش از 20 هزار ماموریت پزشکی امسال در منطقه انجام شده که هزار و 525 بیمار کرونایی نیز منتقل شدند.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار بهاباد در دیدار رئیس سازمان اورژانس استان یزد، ثانیه ها را برای نجات جان انسان ها دارای اهمیت دانست و گفت: باتوجه به وسعت شهرستان، برای خدمت رسانی سریع تر به شهروندان لازم است پایگاه های اورژانس در دیگر نقاط شهرستان راه اندازی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد از مرگ یک کودک و مسمومیت دو تن با گاز مونوکسید کربن در اشکذر خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد از جذب و سازماندهی نیرو های داوطلب مردمی در قالب تیم های تخصصی و امدادگر اولیه در اورژانس 115 یزد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان اورژانس کشور از آمادگی و تدارک 140 هزار تخت در مهمانسراها، هتل ها و خوابگاه های مناسب در کل کشور در قالب 2747 مرکز مراقبت سلامت در قرارگاه پشتیبانی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برای بیماران کرونایی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد گفت: برخورد دو پراید در ورودی سانیچ هشت کشته و زخمی به جای گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد گفت: انفجار منزل مسکونی براثر نشت گاز سه نفر را مصدوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد از مسمومیت سه نفر با گاز مونوکسید کربن در میبد خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
یزد رئیس سازمان اورژانس استان یزد گفت: حوادث ترافیکی استان یزد که آمار آن در حوزه شهری و جاده ای در طول یک ماه به به بیش از 730 مورد رسید، 11 کشته بر جا گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای فصل پاییز تعداد 40 تماس با این مرکز، مبنی بر گازگرفتگی با گاز مونوکسید کربن صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به اهمیت و جایگاه حرفه مقدس و ارزشمند پرستاری و ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای کادر درمان که با مبارزه در خط مقدم مقابله با کرونا جلوه ایثار را به نمایش گذاشته اند، ولادت با سعادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار را تبریک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد از واژگونی یک دستگاه پیکان در مسیر روستای کوشک به گزستان بافق خبر داد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان با رئیس سازمان اورژانس کشور دیدار و رایزنی کرد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: حدود 60 درصد تماس ها با اورژانس مربوط به بیماران کرونایی است و در تهران پرسنل ما می توانند کمتر ازچهار دقیقه به بیمار برسند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: کاهش تعداد مبتلایان به کرونا و آمار بستری شدگان از اهداف اجرای طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی است.
رئیس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با بیان اینکه اجباری شدن یا نشدن تزریق واکسن کووید 19 به تصمیم گیران کشوری بستگی دارد, افزود: اگر واکسن، همگانی نشود زنجیره انتقال قطع نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۸:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس سازمان اورژانس کشور گفت: راه اندازی اورژانس هوایی و دانشکده فوریت های پزشکی در مراغه از برنامه های این سازمان بوده و مطالعات آنها در دست اجراست.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۷:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
آخرین اخبار کنترل، درمان و واکسن کرونا شب گذشته در برنامه گفتگوی ویژه خبری با حضور قانعی رئیس کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا و پیر حسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور درباره هزینه های طرح شهید سلیمانی برای مبتلایان به کرونا گفت: پذیرش افراد در مراکز مراقب سلامت هیچ هزینه ای برای مردم ندارد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد گفت: وقوع تصادف در محور تنگ چنار به سمت مهریز، سبب فوت دو نفر در صحنه تصادف و مصدومیت یک تن دیگر شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: کولیوند گفت: در حال حاضر 40 درصد از تماس ها با مراکز فوریت های پزشکی مربوط به بیماری کرونا است. پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور، با اشاره به عملکرد خوب اورژانس در دوران کرونا ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۰۲:۱۱    
پیرحسین کولیوند، رئیس سازمان اورژانس توضیحاتی درباره نقاهتگاه های بیماران کرونا و شیوع غربالگری و قرنطینه آنها توضیحاتی ارائه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور در دیدار با رییس سازمان آتش نشانی تهران بر لزوم وجود یک شماره تماس مشترک امدادی برای زمان بحران تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با اشاره به توسعه خدمات اورژانس هوایی در کشور گفت: با توسعه این خدمات توانستیم مرگ و میر مادران باردار را 55 درصد کاهش دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور که مسئولیت قرارگاه پشتیبانی طرح آموزش، بیماریابی و جداسازی مدیریت کرونا (طرح شهید قاسم سلیمانی) را به عهده دارد، از تهیه فهرستی از هتل ها و مهمانسرا ها برای قرنطینه بیماران کرونا خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران را محکوم و شهادت او را تبریک و تسلیت گفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس سازمان اورژانس کشور، گفت: فهرستی از هتل ها از طرف جامعه هتلداران ایران به قرارگاه پشتیبانی شهید قاسم سلیمانی اعلام شد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۷   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: پس از اعلام آمادگی 50 هتل جهانگردی و هتل های بنیاد مستضعفان، فهرست هتل های یک، دو و سه ستاره بخش خصوصی نیز برای تبدیل به نقاهتگاه بیماران کرونا به وزارت بهداشت، داده شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد از انجام بیش از هشت هزار ماموریت در یک ماهه گذشته در استان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور در پیامی شهادت مدافع سلامت سازمان اورژانس کشور، آقای بهروز غلامی از پرسنل اورژانس ایلام، که به دلیل ابتلا به بیماری کووید-19 جان خود را از دست داد، تسلیت گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یزد رئیس سازمان اورژانس استان یزد گفت: در طول آبان ماه گذشته، 754 نفر به دلیل مصدومیت در حوادث ترافیکی در بیمارستانهای یزد بستری شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: در طرح شهید سلیمانی با شناسایی زود هنگام و جداسازی افراد، چرخه انتقال کرونا شکسته خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۲   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: در طرح بیماریابی و جداسازی مدیریت کرونا موسوم به شهید حاج قاسم سلیمانی، افراد بیمار شناسایی، ردیابی و رهگیری می شوند و بسته به شرایط افراد در نقاهتگاه های از پیش تعیین شده ایزوله و یا قرنطینه خواهند شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان اورژانس استان یزد از مسمومیت 77 نفر و مرگ چهار نفر از ابتدای امسال تاکنون در اثر گاز مونوکسید کربن خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد از واژگونی یک دستگاه پراید در محور بافق به یزد با شش مصدوم خبر داد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه دفاعی امنیتی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛، دکتر پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور با حضور در ستاد ارتش ، با امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت وگو کرد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۸:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور، کادر فوریت های پزشکی را خط شکن عرصه مبارزه با کرونا دانست و گفت: پرداخت حقوق های معوق کادر فوریت های پزشکی و اورژانس یکی از چالش های اساسی سازمان اورژانس است که حتی بودجه ای برای آنها در نظر گرفته نشده و امیدواریم با همت و یاری نمایندگان این مهم محقق شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۸    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: رئیس سازمان اورژانس کشور در خصوص اقدامات سازمان متبوع خود در ایام کرونا، کمبودها، مشکلات مالی و تجهیزاتی به کمیسیون بهداشت گزارش داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۹:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با حضور در مجلس شورای اسلامی با رئیس و اعضای کمیسیون های بهداشت و آموزش مجلس شورای اسلامی در خصوص بررسی موضوعاتی از جمله تبدیل وضعیت پرسنل شرکتی، وضعیت معیشتی پرسنل، افزایش بودجه اورژانس، توسعه خدمات، اصلاح قانون جذب و استخدام پرسنل، پرداخت معوقات، توسعه اورژانس بانوان ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: سوانح رانندگی یکی از چهار علت اصلی تهدید کننده سلامت انسان است که به همت همه افراد برای کاهش آنها تصمیمات جدی گرفته خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
پیرحسین کولیوند در پیامی با اشاره به اقدامات سازمان اورژانس کشور در کاهش عوارض و صدمات ناشی از حوادث ترافیکی، هفته ایمنی حمل و نقل را گرامی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس و فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: واژگونی اتوبوس در محور لردگان به ایذه یک کشته و 3 زخمی برجای گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از راه اندازی مرکز پاسخگویی به بیماران کرونایی در محل سازمان اورژانس کشور خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۱:۵۴   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور از راه اندازی مرکز پاسخگویی به بیماران کرونایی در محل این سازمان خبر داد.
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۸/۱۵ - ۰۳:۳۵   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه تعداد عملیات های اورژانس برای انتقال بیماران کرونا حدود دو برابر شده است، گفت: یک هزار و 145 نفر بعد از آزمون به جمع تکنسین های کشور اضافه می شوند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس ایران: تاکنون موردی که بیمار کرونایی در آمبولانس جان خود را از دست بدهد، نداشته ایم و به هر قیمت که شده بیماران را به بیمارستان می رسانیم.