دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۲:۳۳Sep 2020 28

جدیدترین‌های «رئیس سازمان اورژانس»

برترین ها / نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از تلاش های شبانه روزی پرسنل اورژانس هوایی جهت توسعه خدمات در مناطق سخت گذر در استان لرستان قدردانی کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۱    
رئیس سازمان اورژانس یزد گفت: مسمومیت با مونوکسید کربن اعضای یک خانواده را راهی بیمارستان کرد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
صبح شنبه 5 مهرماه 1399، دکتر احمد دهقان رئیس اورژانس یزد با دکتر کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور درخصوص مسائل مختلف از جمله پیگیری تکمیل پایگاه های اورژانس ساخته شده توسط خیرین و مرکز آموزش CBRNE و همچنین رفع کمبود نیروی انسانی دیدار و گفتگو کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۰۵    
رئیس سازمان اورژانس استان یزد گفت: یک دستگاه تریلر در جاده سنتو به زیر پل شهرک صنعتی یزد سقوط کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
یزد رئیس سازمان اورژانس استان یزد از سقوط یک تریلر از پل ورودی شهرک صنعتی یزد خبر داد و گفت: این تریلر روی یک پراید سقوط کرد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد گفت: یک دستگاه تریلر در جاده سنتو به زیر پل شهرک صنعتی یزد سقوط کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
خراسان شمالی- رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: پیرو مصوبه جلسه استانداری امروز 31 شهریور به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس بالگرد اورژانس هوایی استان خراسان شمالی اولین پرواز خود را انجام داد.
روابط عمومی مرکز اورژانس تهران اعلام کرد: خبر منتشر شده به نقل از رییس مرکز اورژانس تهران مبنی بر استفاده شخصی برخی از مسؤولان از آمبولانس های بخش خصوصی تهران صحت ندارد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۹   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس تهران از برخورد با یک شرکت خصوصی متخلف در زمینه استفاده شخصی از آمبولانس اورژانس خبر داد و گفت: استفاده شخصی برخی از مسئولان از آمبولانس های بخش خصوصی تهران صحت دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور ضمن اشاره به فعالیت 45 بالگرد برای خدمت رسانی اورژانسی، به مناسبت روز اورژانس و فوریت های پزشکی، اقدامات و دستاوردهای اورژانس کشور را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان اورژانس 115 استان بوشهر گفت: از سال 92 تاکنون 35 دستگاه آمبولانس مجهز به آخرین امکانات مورد نیاز به اورژانس این استان تحویل شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۱۱    
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: شکل گیری همیار اورژانس در کانون بسیج و مساجد و مدارس و دانشگاه ها در حال انجام است. دانشجوهای رشته های متخلف هم در این زمینه جزو اهداف ما هستند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
پیرحسین کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور، گفت: برای نخستین بار 30 درصد ظرفیت دانشگاه ها در رشته فوریت های پزشکی به بانوان اختصاص داده شده است.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: تشکیل اورژانس بانوان در قالب تیم های عملیات ویژه انجام شده و بر این اساس 30 درصد ظرفیت دانشگاه ها به تربیت نیروی فوریت پزشکی خانم اختصاص یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور :پایگاه های اورژانس کشور از 1900 به 3300 و تعداد آمبولانس ها به 5700 دستگاه رسیده است و 330 دستگاه موتورلانس نیز داریم و اکنون 45 بالگرد در حال فعالیت در اورژانس هستند.
ملیت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس تهران با بیان این که تا پیش از این 20 تا 30 درصد تماس ها با اورژانس، مزاحمت های تلفنی بوده است، گفت: طی 24 ساعت گذشته از 15 تا 16 هزار تماس حاصل شده با اورژانس تهران، تعداد مزاحمین تلفنی 483 مورد بوده است.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دهقان رئیس سازمان اورژانس یزد گفت: مشکلات قلبی عروقی و حوادث ترافیکی، عمده ترین مأموریت های اورژانس یزد را به خود اختصاص داده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان اورژانس یزد با بیان این که در سال گذشته حدود 70 هزار مأموریت امدادی در این استان انجام شده است، گفت: حوادث ترافیکی بیشترین سهم از مأموریت های اورژانس در استان یزد را به خود اختصاص داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس تهران با اشاره به افزایش دو برابری تماس های اورژانس در دوران شیوه کرونا در کشورمان گفت: در اورژانس تهران تا روزی 5000 ماموریت نیز رفتیم که 10 تا 20 درصد ماموریت های ما برای بیماران کرونایی بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس یزد: اورژانس یزد در بازتوانی بیماری مغزی و قلبی از استان های برتر کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
یزد رئیس سازمان اورژانس استان یزد گفت: یزد نیازمند 36 پایگاه اورژانس جدید شامل 14 پایگاه شهری و 21 پایگاه جاده ای است.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: حال حجت الاسلام و المسلمین انصاریان خوب است و روند درمانی خود را به خوبی طی می کنند و وضعیت ایشان مرتباً بررسی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۲    
رئیس سازمان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از تولد نوزاد عجول توسط کارشناسان فوریت های پزشکی پایگاه اورژانس 115 شهری جاجرم خبر داد.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد از واژگونی یک کامیون در محور یزد بافق خبر داد و گفت: این حادثه یک فوتی و یک مصدوم بر جا گذاشت.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، پیرحسین کولیوند رئیس سازمان اورژانس کشور با سردار نیک نژاد فرمانده هوا ناجا در زمینه راه اندازی اورژانس هوایی بجنورد و همچنین تبادل نظر درباره پیشرفت اورژانس های هوایی کشور و اورژانس هوایی تهران دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری یوپنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۶    
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: قابلیت های دانشگاه پیام نور در سطح کشور به خصوص در مناطق محروم قابل توجه می باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از رئیس سازمان اورژانس کشور تقدیر کرد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۵:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه 25 درصد از ماموریت های اورژانس کشور در تهران انجام می شود، گفت: رفع کمبود نیروی انسانی بسیاری از فشارها را از روی تکنسین های عملیاتی کم خواهد کرد. ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۳:۲۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور مردم در مراسم عزاداری و هیات حسینی توصیه ها و پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۶:۲۵    
رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: ریزش سقف یک باب منزل مسکونی یک کشته و دو مصدوم بر جای گذاشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۷:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور با مدیرعامل شرکت راه آهن دیدار کرد و در خصوص راهکار های توسعه همکاری های دو جانبه به تبادل نظر پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۳۱ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور به مناسبت فرارسیدن روز پزشک پیام تبریکی صادر کرد.
یافته   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حادثه رانندگی در ازنا 6 مصدوم داشت چاپ ایمیل رئیس سازمان اورژانس پیش بیمارستانی لرستان گفت: حادثه رانندگی در شهرستان ازنا 6 مصدوم داشت. به گزارش یافته، دکتر علاءالدین شیخی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ساعت 10 و 45 دقیقه امروز پنجشنبه 30 مرداد طی تماسی با مرکز دیسپچ ...
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۵/۲۸ - ۰۳:۱۰    
کولیوند: تابه امروز نتوانسته اند علی ابراهیمی رئیس سازمان اورژانس کشور در پاسخ به سوال سپید درباره امکان تولید وسایط نقلیه اورژانس در داخل، گفت: مذاکراتی با تولیدکنندگان داخلی داشته ایم، ولی هنوز نتوانسته ایم موتور آمبولانس تولید داخل که خدمات ما را پوشش دهد ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۴:۳۷    
رئیس سازمان اورژانس اعلام کرد که اولین ریل آمبولانس این کشور در عید غدیر به بهره برداری رسید.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۲    
رئیس سازمان اورژانس کشور: با شیوع ویروس کرونا، تماس های مردمی درباره این ویروس با مرکز دیسپاچینگ اورژانس 4 برابر افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین / افق تهران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۳:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس کشور با اشاره به راه اندازی تیم عملیات ویژه از دو سال گذشته و خدمات ارایه شده در بحران کرونا، از افزایش چهار برابری تماس ها با اورژانس کشور در دوران کرونا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور از ابتلای بیش از هزار و 900 نفر از کارکنان این سازمان به بیماری کووید 19 خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۲۵    
رئیس سازمان اورژانس کشور از 4 برابر شدن تماس ها با اورژانس در ایام کرونا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: پس از شیوع کرونا تماس ها با اورژانس 4 برابر و فشار کار افزایش پیدا کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: به واسطه برنامه ریزی های انجام گرفته از قبل با شیوع کرونا اورژانس کشور دچار شتاب زدگی نشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور درباره اهمیت وجود پایگاه های اورژانس در ایستگاه های مترو در زمان بحران، گفت: متروی تهران یکی از مهمترین و استرتژیک ترین مناطق حساس می باشد که در مواقع بحران این ایستگاه ها می توانند برای ما بسیار مهم باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: متاسفانه ویروس کرونا بسیار عجیب و غریب است و علائم جدیدی از خود نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: تماس های اورژانس از زمان شیوع کرونا در ایران چهار برابر شد به طوری که در مواجهه با این تعداد تماس تصمیم به راه اندازی یک مرکز پاسخگویی به سؤالات مردمی در خصوص این ویروس در محل سازمان اورژانس کشور گرفتیم.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مهر نوشت: رئیس سازمان اورژانس کشور گفت:در روزهای ابتدایی اعلام کرونا در ایران تماس ها با اورژانس 4برابر شد و پرسنل ما 24 ساعت شیفت می دادند و به جای 48 ساعت 12 ساعت شیفت آن هم در حالت آماده باش بودند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس کشور درخصوص آخرین پیگیری های انجام شده در زمینه اجرای قانون ارتقای بهره وری کارکنان اورژانس گفت: در حال پیگیری این موضوع هستیم و به تکلیف خود در این زمینه عمل خواهیم کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از برگزاری جلسه ای جهت بررسی مسائل و چالش های اورژانس 115 استان خبر داد. به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس ...