دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۷:۴۷Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واژگونی اتوبوس»

چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۳:۱۵    
یک دستگاه اتوبوس مسافربری، متعلق به یکی از تورهای گردشگری که از استان تهران عازم استان های شمال کشور بود، در ورودی شهر قزوین واژگون شد. این حادثه 2 کشته و 25 مصدوم بر جای گذاشت. عدم توانایی راننده در کنترل خودرو علت حادثه بود./
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۳    
سرهنگ دهقانی رئیس پلیس راه های فارس: ساعت 6 و نیم صبح امروز، اتوبوس مسافربری مسیر لار به شیراز بر اثر خستگی و خواب آلودگی راننده در کیلومتر 40 جاده شیراز به سروستان دچار حادثه
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۶    
روابط عمومی اورژانس: واژگونی اتوبوس در موته قبل از سه راهی لایبید 11 مصدوم در پی داشت. سه واحد اورژانس مصدومان که 8 مرد 22 تا 89 سال و 2 زن 20 و 63 ساله بودند را به بیمارستانهای امام حسین گلپایگان و حضرت محمد میمه انتقال دادند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی اعلام کرد: بر اثر واژگونی یک دستگاه مینی بوس در شهرستان ورزقان تعداد پنج نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- رییس اورژانس استان تهران از واژگونی اتوبوس در اتوبان قم -تهران خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر فوت و پنج نفر مصدوم شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۶:۴۶    
تهران- رییس اورژانس استان تهران از واژگونی اتوبوس در اتوبان قم -تهران خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر فوت و پنج نفر مصدوم شدند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۵ - ۱۴:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس سازمان اورژانس استان تهران از فوت یک نفر و مصدوم شدن 5 نفر بر اثر واژگونی اتوبوس در محور قم - تهران خبر داد .
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۰ - ۰۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
برخورد یک اتوبوس حامل کارگران مهاجر با کامیون، 8 کشته برجا گذاشت.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا:پلیس پاکستان اعلام کرد که بر اثر تصادف یک دستگاه اتوبوس در جاده ای در ایالت بلوچستان، دست کم 28 نفر کشته و 22 نفر دیگر زخمی شدند.
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - پلیس محلی پاکستان اعلام کرد که صبح روز چهارشنبه در تصادف اتوبوس در منطقه واشوک در استان بلوچستان جنوب غربی پاکستان حداقل 28 نفر کشته و بیش از 20 نفر زخمی شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان سخنگوی مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی اصفهان از مصدوم شدن 11 مسافر در پی انحراف یک دستگاه اتوبوس در جاده کاشان - نطنز خبر داد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۲۲ سایت دیگر  
عباس عابدی سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از مصدومیت 11 نفر درپی واژگونی اتوبوس مسافربری کرمانشاه یزد در محور کاشان خبر داد.
حیات   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
10 نفر از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس تهران- یزد در آزادراه کاشان به بیمارستان نطنز و بادرود منتقل شدند. به گزارش گروه استانی حیات ، اتوبوس مسافربری تهران - یزد بامداد سه شنبه ساعت 1:17 در آزادراه کاشان به نطنز واژگون شد و 24 زخمی بر جای گذاشت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد- 10 نفر از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس تهران- یزد در آزادراه کاشان به بیمارستان نطنز و بادرود منتقل شدند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۹:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس،حسنعلی صالحیان در نطنز اظهار داشت: ساعت 1:18 بامداد امروز سه شنبه یک دستگاه اتوبوس در آزادراه کاشان – نطنز بعد از مجتمع خدماتی گردشگری وادی بادرود از مسیر خود منحرف شد. وی در بیان جزئیات این حادثه در محور کاشان – نطنز گفت: بر اثر انحراف اتوبوس تعداد 24 نفر از سرنشینان [...]
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز فوریت های پزشکی نطنز از واژگونی اتوبوس تهران به یزد در اتوبان کاشان-نطنز اصفهان با 24 مصدوم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
واژگونی یک دستگاه اتوبوس در غرب عربستان سعودی به جان باختن دست کم 14 نفر منجر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۵    
بر اثر واژگونی اتوبوس در منطقه کوهستانی ایاکوچو در پرو دست کم 16 نفر کشته شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
بر اثر برخورد اتوبوسی حامل کارگران مزرعه با یک کامیون در شمال فلوریدا دستکم 8 سرنشین اتوبوس کشته و 8 تن دیگر به شدت زخمی شدند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تصاویری از واژگونی اتوبوس در یکی از ایالت های آمریکا منتشر شده است. این اتوبوس در حال انتقال 53 کارگر مزرعه در شهر ماریون بود.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بنابر اعلام پلیس فلوریدا، این اتوبوس در حین انتقال 53 کارگر مزرعه در شهر ماریون، با یک دستگاه کامیون برخورد کرد و واژگون شد. در این حادثه 8 نفر از کارگران کشته و حدود 45 نفر نیز مصدوم شدند. این کارگران در حال انتقال به مزارع برای برداشت هندوانه بودند. کد ویدیو دانلود ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۲۳:۲۹    
به گزارش اطلاعات آنلاین ، ناصر صبوری غیاثوند سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: در ساعت 03:07 بامداد دوشنبه گزارشی مبنی بر واژگونی اتوبوس در کیلومتر 20 اتوبان قزوین به زنجان لاین جنوبی (محدوده پل دولت آباد) به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر استان قزوین اعلام شد ...
بامنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، جزئیات حادثه واژگونی اتوبوس در اتوبان زنجان به تاکستان را اعلام کرد. در حادثه واژگونی اتوبوس در محور اتوبان زنجان به تاکستان بعد از پل دولت آباد، 23 نفر مصدوم و یک نفر فوت شد. بنابر اعلام اورژانس، 21 نفر از مصدومان به مراکز درمانی جهت مداوا منتقل شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، جزئیات حادثه واژگونی اتوبوس در اتوبان زنجان به تاکستان را اعلام کرد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس ایرانی در کشور ارمنستان به تبریز منتقل شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به اینکه مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس ایرانی در ارمنستان که به تبریز منتقل شده اند، تحت درمان و مداوا هستند، گفت: حال عمومی مصدومان خوب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین از واژگونی اتوبوس در اتوبان قزوین به زنجان با 21 مصدوم و یک فوتی در محدوده پل دولت آباد خبرداد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر استان قزوین از واژگونی اتوبوس در اتوبان قزوین به زنجان با 21 مصدوم و یک فوتی در محدوده پل دولت آباد خبرداد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی افزود: بلافاصله 4 تیم امدادونجات از پایگاه فدک جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین، تیم واکنش سریع حوزه معاونت امداد و نجات ...
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
خروج یک اتوبوس ایرانی از جاده در جنوب ارمنستان، روز یک شنبه منجر به جان باختن پنج ایرانی و زخمی شدن 9 تن دیگر شد.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
اتوبوس حامل مسافران ایرانی که از ایروان به ایران باز می گشت ساعت 17:27 به وقت محلی در نزدیکی روستای خوتانان در استان سیونیک از جاده خارج شد و به دره افتاد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس 115 استان اصفهان گفت: حادثه صبح امروزر واژگونی اتوبوس در لایبید 11 نفر مصدوم بر جای گذاشت.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۱    
نیرو های هلال احمر در اصفهان پنج نفر از مصدومان این حادثه واژگونی اتوبوس را به بیمارستان حضرت محمد میمه و 6 مصدوم دیگر را هم به بیمارستان شهرستان گلپایگان منتقل کردند.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
حادثه انحراف اتوبوس از جاده در محور میمه به گلپایگان 11 مصدوم برجا گذاشت. رئیس جمعیت هلال احمر بخش میمه گفت: در پی گزارشی از انحراف یک دستگاه اتوبوس ازجاده دراین محور در بامداد امروز، سه گروه عملیاتی هلال احمراز پایگاه قرقچی میمه به محل حادثه اعزام شدند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- واژگونی یک دستگاه اتوبوس براثر برخورد با گاردریل در مسیر موته قبل از سه راهی لایبید در شمال اصفهان سحرگاه امروز (چهارشنبه) 11 مصدوم برجاگذاشت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی اورژانس و فوریت های پزشکی اصفهان از واژگونی اتوبوس در میمه با 11 مصدوم خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان – سخنگوی مرکز اورژانس استان اصفهان از مصدومیت 11 نفر در حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری در محور موته خبر داد.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
براساس آخرین به روزرسانی سازمان جهانی بهداشت (WHO)، تصادفات رانندگی که در کشورهای مختلف جهان رخ می دهد سالانه جان حدود 1.19 میلیون نفر را می گیرد و مصدومان زیادی نیز برجای می گذارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۲۱:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد گفت: ترمز ناگهانی اتوبوس سرویس دانش آموزان اردکانی موجب مصدوم شدن 6 دانش آموزان دختران در اردکان شد.
با افزایش تصادفات رانندگی و میزان تلفات این قبیل حوادث، کشورهای مختلف با اتخاذ تدابیری از جمله افزایش جریمه رانندگانی که با سرعت می رانند، سعی در کاهش وقوع این حوادث دارند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اورژانس استان یزد با اشاره به آخرین وضعیت مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس گفت: سه نفر از 13 مصدوم حادثه در بخش تخصصی بستری بودند و مابقی مرخص شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی اورژانس و مرکز فوریت های پزشکی یزد، از آخرین وضعیت مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری بندرعباس _ تهران خبرداد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
یزد- اورژانس یزد اسامی مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس بندرعباس به تهران که در یزد دچار سانحه شد را اعلام کرد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
"سید حسین طباطبایی" روز چهارشنبه افزود: این حادثه ساعت 5:24 دقیقه امروز اتفاق افتاد که از مصدومان هفت نفر به بیمارستان شهید صدوقی (ره)، چهار نفر به بیمارستان شهید رهنمون و 2 نفر نیز سرپایی در محل حادثه درمان شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/یزد واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در کمربندی یزد 13 مصدوم برجای گذاشت.
یزد آوا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس یزد از واژگونی اتوبوس بندرعباس- تهران در محور کمربندی یزد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۰۶:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مسئول روابط عمومی اورژانس و مرکز فوریت های پزشکی یزد گفت: واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری متعلق به تعاونی جهان گشت مهر که از بندرعباس عازم تهران بود در جاده کمربندی شهر یزد 13 نفر زخمی بر جا گذاشت.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به واژگونی یک دستگاه اتوبوس، از فوت 5نفر خبر داد.هادی سلیمی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان، گفت: صبح دیروز، ساعت 3و 40دقیقه گزارش انحراف و واژگونی یک دستگاه اتوبوس، در محور آستارا به اردبیل- منطقه حیران قبل از هتل پارلا، منتشر شد. ...