سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۸:۵۰May 2022 17
جستجوی پیشرفته

صاحب نیوز (sahebnews.ir)

  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۲۲:۱۱   + ۷۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای تاکید کردند: جنگ اوکراین، صرفاً یک حمله نظامی به یک کشور نیست، ریشه های این حرکت، عمیق است و آینده پیچیده و دشواری را انسان حدس می زند که وجود داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: باید دستورالعملی برای فعالیت شرکت های دانش بنیان فعال در امور غذایی در زمینه خلق ابتکارات و نوآوری ها تدوین شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
هفدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان با رویکرد ارتقای فرهنگ قرآنی سطح جامعه و نهادینه سازی سبک زندگی قرآنی در اصفهان گشایش یافت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان از افزایش سه برابری تسهیلات اشتغالزایی خبر داد و گفت: تسهیلات اشتغالزایی تنها مختص مددجویان تحت پوشش کمیته امداد نیست بلکه به همه متقاضیان جویای کار 5 دهک پایین جامعه ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد روز قدس استان اصفهان جزئیات مراسم روز قدس در این استان را اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر دفتر مهندسی رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای اصفهان از اخذ سند برای بستر رودخانه زاینده رود در شهر اصفهان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت: افزایش کشفیات چوب موجب کاهش قاچاق شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۶    
مراسم شمع افروزی دانشجویان شهرستان برخوار به یاد شهدای دانش آموز مکتب عبدالرحیم شهید کابل و دیگر شهدای حملات تروریستی اخیر افغانستان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۶    
سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در پنجمین سفر شهرستانی خود در اولین روز از اردیبهشت ماه 1401 به شهرستان برخوار رفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت هوای اصفهان روز سه شنبه همانند روزهای اخیر برای گروه های حساس در شرایط ناسالم قرار دارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله مظاهری در پیامی، درگذشت همسر حضرت آیت الله جوادی آملی را تسلیت گفتند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
با رزرو بهترین هتل های دوحه به پایتخت زیبای قطر سفر کنید و از مراکز خرید، بازارها، رستوران ها و حتی پرسه زدن در خیابان هایش لذت ببرید ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
در نخستین دیدار از مرحله نیمه نهایی لیگ برتر هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون موفق شد با نتیجه 25 بر 23 مقابل ذوب آهن اصفهان به پیروزی دست پیدا کند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان اصفهان با انتقاد از برخی نواقص و ایرادات در نحوه جانمایی ها در اختصاص اراضی به واحدهای صنعتی ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری فردی که با معرفی خود به عنوان چوپان، با ترفندی خاص 78 سکه تاریخی تقلبی را به مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال فروخته و متواری شده بود ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه آمار شکست های آمریکا در 43 سال گذشته زیاد و بیش از حد تصور است گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
آمریکا با عملیات پنجه عقاب به دنبال کسب آبروی از دست رفته خود در رابطه با مسأله ایران بود اما شن های طبس مأمور خدا شدند تا بار دیگر این کشور را به رسوایی بکشند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۲۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بسیجیان استان اصفهان در برنامه امروز یک شهر ضیافت دو میلیارد و 450 میلیون تومان وجه نقد، چندین قطعه طلا و همچنین 250 میلیون تومان کمک برای خانواده های زندانیان جمع آوری کردند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
همایون سامه یح نجف آبادی گفت: خروش مردم در روز جهانی قدس در واقع نشانه یکپارچگی تمام آزادی خواهان جهان در مقابل با زور و استبداد و جنایت های صهیونیست ها است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار مبارکه گفت: مدیریت شهری مبارکه در راستای افزایش تعاملات و همکاری ها و در حد توان و اختیارات قانونی، برای رشد و تعالی آینده سازان جامعه و دانش آموزان، تلاش خواهد کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: هنوز مراحل نهایی درباره نرخ های حمل و نقل عمومی انجام نشده، و بعد از بررسی نهایی و اعلام نظر هیأت تطبیق نرخ های جدید، اعلام خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۱    
سرپرست روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان با بیان اینکه ذخیره خونی استان وضعیت خوبی دارد، گفت: در فروردین امسال افزایش 12 درصدی اهدای خون را نسبت به مدت مشابه در سال گذشته داشتیم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گفت: با توجه به سیاست ها و اولویت های جاری نظام، در اجرای طرح توانمند سازی و گسترش چتر حمایتی بیمه سلامت در محلات کم برخوردار، مطابق با برنامه ریزی انجام گرفته ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
عملیات اجرایی طرح آبرسانی به مجتمع 23 روستایی لای سیاه نایین را وزارت نیرو در قالب طرح محرومیت زدایی از روستاها با همکاری قرارگاه سازندگی سپاه امام حسن (ع) اجرا می کند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از امدادرسانی نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اصفهان به 938 حادثه دیده در فروردین ماه سال جاری خبر داد .
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۲:۵۶    
همزمان با فرارسیدن 23 ماه رمضان آخرین شب از شب های پرفیض قدر، مراسم احیای این شب پرفضیلت در مسجد جامع اصفهان با استقبال گسترده مردم نصف جهان برگزارشد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۶    
مدیرعامل شرکت فرآورده های نسوز ایران گفت: از سال 99 برنامه ریزی توسعه را انجام دادیم و از ابتدای سال 1400 توسعه را به فیزیکی شروع کردیم ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
حسین چرخابی مربی و پیشکسوت فوتبال اصفهان گفت: این درحالی است که سپاهان در عربستان بازی دارد و ادعا دارند ما برای برگزاری بازی های همزمان دو زمین نداریم ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید موحدیان فولاد مبارکه از اجرای برنامه های فرهنگی ویژه ماه مبارک رمضان در شرکت فولاد مبارکه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان گفت: قیمت هر اونس طلای جهانی به شکل قابل ملاحظه ای افزایش یافته است در صورتی که بازار جهانی همچنان در شرایط ناآرام باقی بماند، قیمت طلا می تواند صعود بیشتری کند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۱    
مردم مؤمن فریدونشهر در شب های قدر با حضور در مساجد و تکایا، اعمال این شب را به جا آورده و این شب ها را تا سحرگاهان احیا گرفتند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر تعاون روستایی استان اصفهان گفت: بیش از یک میلیون و 220 هزار تُن نهاده های دامی در سال 1400 توسط شبکه تعاون روستایی استان تامین و بین بهره برداران توزیع شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اصفهان گفت: این استان سهم 10 درصدی حمل و نقل کالا کشور را به خود اختصاص داده است و براین اساس52 میلیون تن انواع کالا سال گذشته از طریق ناوگان حمل ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان با میانگین 106 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مربی فوتبال در مورد عملکرد سپاهان در بازی های آسیایی گفت: اولین موضوع این است که مدافعان سپاهان کند و ضعیف عمل می کنند، دوم مشکل این است که مهاجمین گل نمی زنند ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان به حساسیت های خاص شهر اصفهان پرداخت و گفت: دشمنان این نظام برای برهم زدن امنیت مردم مدام درحال توطئه چینی هستند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۸:۲۶    
پویش کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در ایام پر فضیلت ماه مبارک رمضان با مشارکت اقشار مختلف با حضور فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان(ع) در برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: سطح زیر کشت گل محمدی در استان اصفهان امسال سه هزار و 900 هکتار پیش بینی می شود که نسبت به سال گذشته 150 هکتار افزایش داشته است که در این سطح زیر کشت 12 ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
یکی از زنبورداران و تولیدکنندگان عسل در اصفهان در مورد نحوه فعالیت و کار خود می گوید.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان از تلاش نجاتگران و نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر فریدونشهر برای نجات جان یک گردشگر در ارتفاعات کوه تتره خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه ذوب آهن با رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ به منظور پیگیری ورود هواداران به ورزشگاه ذوب آهن دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات تکواندو جهان با درخشش ورزشکاران استان اصفهان همراه شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
برای افزایش کیفیت خدمات در دفاتر و نظارت بر آن، به تخلفات 142 دفتر پیشخوان خدمات دولت طبق شکایات مردمی از طریق سامانه 195، شکایات حضوری و تماس تلفنی دریافت شده در سال گذشته رسیدگی شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس دانشگاه اصفهان با صدور احکامی جداگانه، معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده علوم ورزشی، معاون آموزشی ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۹    
شب های مبارک ماه رمضان دعای ابوحمزه ثمالی در مسجد جامع اصفهان با حضور روزه داران و مردم مومن نصف جهان برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه شهرداری اصفهان و شرکت های اقماری آن مجموعا حدود 11 هزار نفر کارگر دارد که در زمینه خدمات در حال فعالیت هستند گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی شهرستان اصفهان: اکنون بخشی از اراضی زیر کشت گندم در شرق اصفهان به دلیل نرسیدن آب به آنها از بین رفته است و خوراک دام و گوسفند شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یک بانو به دلیل ناتوانی درادامه پیمایش مسیر در کوه صفه به همت آتش نشانان اصفهانی نجات یافت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
شاخص کیفی هوای کلانشهر اصفهان با میانگین 154 در وضعیت ناسالم برای عموم شهروندان است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
برنامه مسابقات مرحله دوم برگشت لیگ برتر هندبال بانوان مشخص شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۴    
همزمان با سالروز شهادت حضرت علی علیه السّلام دستجات عزاداری در شهرستان فریدونشهر به خیابان ها آمده و برای آن حضرت سوگواری کردند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۹:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان با بیان اینکه معدن گچ قانونی در شرق اصفهان نداریم، گفت:450 هکتار از اراضی تخریب شده توسط معادن در سجزی با کاشت نهال و بذر بازسازی شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۲:۳۹    
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: در زمینه حضور اتباع در شهرستان برخوار مشکل خاصی وجود ندارد و اتباع هراسی توسط جریان نفاق دنبال می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
سیدرضا مرتضوی با بیان اینکه دوستان متعهد شدند تا پایان مهر ماه 6 مدرسه در برخوار به بهره برداری برسد ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۴    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت: جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان برخوار با بررسی مسائل مربوط به مناطق صنعتی و مشاغل خانگی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه دولت آباد گفت: وجود اتباع در شهرستان برخوار برای مردم بسیار مشکل آفرین شده و مردم گلایه مند هستند و تقریباً هر روز به ما مراجعه کرده و بحث فرهنگی اتباع را بیان می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم برخوار در مجلس گفت: سهمیه آب باید به طور عادلانه بین کشاورزان شرق و شمال تقسیم شود اما در سه دوره آبیاری که امسال اتفاق افتاده هیچ سهم آبی به این منطقه داده نشده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: در جلسه شورای اداری شهرستان برخوار بحث نیازهای آموزشی بررسی و مقرر شد حدود 10 مدرسه هرچه زودتر بازسازی شوند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مراسم احیای شب بیست و یکم ماه رمضان در گلستان شهدای اصفهان با حضور مردم مومن و خداجو برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۹    
سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در پنجمین سفر شهرستانی خود به برخوار رفت و از نزدیک در جریان مشکلات مسائل مربوط به این شهرستان قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
جانشین ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهاقان با بیان این که سپاه مظهر اقتدار میدانی است گفت : اقتدار سیاسی، اقتدار بر روی زمین، در میدان را سپاه داراست و اقتدار در میدان موجب اقتدار سیاسی نیز می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۴:۲۴    
شهروندان اصفهانی در شب بیست و یکم ماه رمضان به صورت داوطلبی و نیابتی به اهدای خون پرداختند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۳:۰۹    
فرماندار شهرستان نایین گفت : در راستای آشنایی نسل جدید با سیره شهدا، موزه شهدا در شهرستان نایین ایجاد خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نماز طلب باران، با حضور با شکوه مردم روزه دار همدانب، همزمان با شب بیست ویکم شب قدر در مصلای همدان، برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
احیای شب بیست و یکم در میدان امام (ره) اصفهان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا به دنبال تضعیف و تخریب سپاه است تا به اهداف خود برسد، گفت: سپاه سد محکمی در برابر توطئه ها، هجمه ها و تخریب های آمریکاست.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) با اشاره به سالروز تاسیس سپاه، گفت: سپاه عصاره ایران اسلامی است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
داوران دیدار برگشت سپاهان و پاختاکور ازبکستان مشخص شدند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۹    
یادواره اولین شهید مدافع حرم ارتش در شهرستان فلاورجان برگزار شد
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجرایی رسیدگی به امور مساجد استان اصفهان گفت: خداوند در آیه ای می فرماید اگر بندگان از من درخواست بکنند من به آنها نزدیکم و دعای آنان را اجابت می کنم ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با صدور بیانیه ای دوم اردیبهشت سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را گرامی داشت.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان گفت: منشا جنایت هایی که در دنیا انجام می گیرد، آمریکا است و متعجبم از افرادی در کشور که هنوز دل به آمریکا بسته اند ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
تنها چند ماه پس از پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ماه سال 57 بود که حضرت امام خمینی (ره) در دوم اردیبهشت سال 58 رسماً فرمان تشکیل سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی را صادر کردند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
احیا بافت فرسوده و تاریخی محله اسماعیل ترخان می تواند در جذب گردشگر و رونق این محله نقش بسزایی داشته باشد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اشاره به اینکه پهنه های اصلی و حساس فرونشست در کل کشور موجود است گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۲:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان اصفهان گفت: شب بیست و یکم ماه رمضان از ساعت 20:30 تا 2 بامداد و شب بیست و سوم از ساعت 20:30 تا 1 بامداد در خدمت اهداکنندگان خون هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۱:۵۴    
مربی فوتبال در مورد بازی سپاهان در مقابل التعاون توضیحاتی داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۰:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
اسماعیلی گفت: کنترل سریال های نمایش خانگی در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیست اما در این زمینه باید کارهای ایجابی صورت بگیرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۰۰:۲۴    
آئین بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار سربلند، سرلشکر شهید حاج سید محمد حجازی عصر امروز در سالن گلستان شهدای اصفهان با حضور خیل مردم، مسئولان استانی و کشوری برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: استقرار دولت به طول می انجامد، اما با تجربه 40 ساله ام می گویم گشایش در سیاست خارجی، داخلی و اقتصاد مردم به زودی ثمر خواهد داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
همرزم شهید حجازی گفت: خدامحوری خداخواهی و به فکر انقلاب بودن در شخصیت شهید حجازی مملوس بود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) گفت: امروز ما وظیفه داریم به تاسی از شهدا ظرفیتی فراهم کنیم که جوانانی که به واسطه تهاجم شبکه های اجتماعی دچار شبهات و اشکال هستنددر یادواره ها و مجالس بتوانند حق و باطل ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
متن کامل دست نویس وصیت نامه سردار شهید سید محمد حجازی هم زمان با یکمین سالروز شهادت وی برای نخستین بار منتشر شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش صاحب نیوز ؛ آداب و رسوم ماه مبارک رمضان ریشه در فرهنگ مردم دارد که به واسطه قدمت خود، از قداست ویژه ای برخوردار است. ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: بنابر اعلام وزارت راه و شهرسازی از یکم اردیبهشت 1401 امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن فراهم شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان اصفهان از تعطیلی مسجد تاریخی امام(ره) اصفهان هم زمان با ایام شب های قدر در راستای انجام مراسم های مذهبی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد امام خمینی استان اصفهان گفت: سال گذشته کلنگ هزار و 697 واحد مسکونی مددجویان اصفهانی با مشارکت خیران و نیکوکاران به زمین زده شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کانون دانش آموختگان دانشکده مهندسی کشاورزی، با تصویب هیئت رئیسه این دانشکده مجوز فعالیت گرفت و اقدام به انتشار فراخوان عضویت کرد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: این استان با تورم و مازاد گوشت مرغ مواجه شده است به گونه ای که بازار توان جذب آن را ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اصناف اصفهان گفت: فروشندگان لوازم یدکی به هیچ وجه اجازه عرضه کمک فنر و باتری بدون شناسه را ندارند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: تخلفات برداشت آب در بالادست سد نکوآباد بر جریان آب برای رسیدن به اراضی کشاورزی شرق تاثیر گذاشته است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از توقیف 11 دستگاه خودرو و کشف 30 میلیارد کالای قاچاق در اصفهان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
رضا کمالی مقدم با کسب اکثریت آراء برای چهارسال به عنوان رئیس هیئت کبدی استان اصفهان انتخاب شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نازل شدن قرآن کریم هر ساله در شب قدر رخ می دهد و هر سال در این شب کلام الله مجید بر برترین انسان روی زمین که همانا حجت خدا بر روی زمین است نازل می شود که در عصر ما این فردی کسی جز حضرت صاحب الزمان ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: برنامه معنوی شب های قدر در تخت فولاد از ساعت 23 آغاز می شود و هیئت های مختلف اصفهان در این تکیه ها به شب زنده داری و اجرای برنامه می ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره پست شهرستان فریدونشهر گفت: به طور میانگین در این مرکز پستی با احتساب مرسولات درون شهرستانی روزانه 250 مرسوله برای توزیع در فریدونشهر وارد شده و 107 مرسوله برای ارسال به خارج شهرستان تحویل ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: خشکسالی و کم آبی باعث ضعف عمومی درختان شهر شده است،درختان خطرآفرین شهر اصفهان تا حدودی رفع خطر شدند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: از ساعت 20 شب های قدر تا پایان مراسمات اجازه توقف و تردد هرنوع وسیله نقلیه درشهر اصفهان از میدان شهید لاوی به سمت گلستان شهدا و همچنین از سمت میدان بسیج ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گلستان شهدای اصفهان قطعه ای از بهشت در نصف جهان است که در شب های قدر میزبان خیل احیاکنندگان و شب زنده دارانی است که شهدا را واسطه آمرزش خود قرار داده اند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان اصفهان از برگزاری رزمایش فاطمی در هفته بسیج سال جاری خبر داد و گفت: سال گذشته علاوه بر نصب و راه اندازی 500 پنل خورشیدی ...
مشاهده نتایج بیشتر...