دوشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۹:۲۳Nov 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پاکستان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
پاکستان اعلام کرد تشکیل کشور فلسطین از اصول اساسی سیاست خارجی این کشور است.
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین افضل حیدری گفت: ایالات متحده و رژیم صهیونیستی نمی توانند تحمل کنند که هیچ کشور اسلامی دارای قدرت هسته ای باشد. ایالات متحده و رژیم صهیونیستی به خاطر داشتن قدرت هسته ای دشمن مشترک پاکستان و ایران هستند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - ارتش پاکستان همزمان با روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین بر حمایت قاطعانه نیروهای مسلح پاکستان از مواضع نخست وزیر این کشور علیه رژیم صهیونیستی و مخالفت با طرح سازش تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سفیر پاکستان در سازمان ملل بار دیگر بر حمایت کامل اسلام آباد از مواضع فلسطین تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شهادت دکتر محسن فخری زاده ضمن بازتاب گسترده در رسانه های پاکستان، واکنش اندیشمندان و رهبران مذهبی این کشور را نیز برانگیخت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - احزاب سیاسی و مذهبی پاکستان قدرت های استکباری و برخی همدستان منطقه ای آنان را عامل ترویج تروریسم دولتی دانسته و با اشاره به حمله تروریستی اخیر در تهران، سکوت جامعه جهانی در قبال شهادت دکتر فخری زاده دانشمند برجسته صنعت دفاعی جمهوری اسلامی ایران را محکوم کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۷:۲۰    
ترور ناجوانمردانه شهید "محسن فخری زاده" با موجی از محکومیت ها در میان رسانه ها و شخصیت های برجسته پاکستانی روبرواست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۵    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی گفت: همزمان با ورود دسته های ملخ صحرایی از سمت هند و پاکستان به هرمزگان رصد این آفت در سطح 570 هزار هکتار از مراتع این استان در یک ماه اخیر انجام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۱    
گروه استان ها_مدیر بازارچه مرزی ریمدان گفت: حدود 100 هزار تن کالا از ابتدای امسال تاکنون از مرز ریمدان دشتیاری به پاکستان صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
پاکستان فیلم سینمایی سیرک زندگی را برای بخش رقابت بهترین فیلم بین المللی معرفی کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: همزمان با ورود دسته های ملخ صحرایی از سمت هند و پاکستان به هرمزگان رصد این آفت در سطح 570 هزار هکتار از مراتع این استان در یک ماه اخیر انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - مشاور سیاسی پیشین وزیر امور خارجه پاکستان گفت: رژیم صهیونیستی، نتانیاهو و حزب وی دشمن ثبات خاورمیانه و حفظ توافق هسته ای ایران هستند و به نظر می رسد با ترور دانشمند برجسته ایرانی، تل آویو از امنیت زدایی و تخریب برجام سود می برد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۵۴    
حوزه/ نمایندگی جامعة المصطفی العالمیه در پاکستان، درگذشت روحانی برجسته هندوستان دکتر کلب صادق را تسلیت گفت.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
خراسان: خبر موافقت کابینه پاکستان با طرح اخته سازی شیمیایی افرادی که به دلیل تجاوز جنسی، مجرم شناخته شده اند بازتاب زیادی در فضای مجازی داشت. بنا به گزارش رسانه های پاکستان کمیته امور قوانین کابینه پاکستان روز پنج شنبه دستورالعمل مقابله با تجاوز جنسی و همچنین دستورالعمل متمم قانون کیفری را تصویب ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حزب مجلس وحدت مسلمین پاکستان طی پیامی شهادت دانشمند هسته ای ایران را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان گفت: شناسایی و مجازات عناصر ترور شهید فخری زاده دانشمند ممتاز کشورمان، حق مشروع ایران و مطابق قوانین بین المللی است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
فارس سید محمدعلی حسینی سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان (اسلام آباد) امروز (شنبه) در پی ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند برجسته هسته ای و دفاعی کشور در توئیتی نوشت ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۶    
پاکستان از سازمان همکاری اسلامی خواست تا یک کمپین بین المللی برای غیرقانونی کردن تحریک عمدی علیه مسلمانان و تحریک نفرت راه اندازی کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد- ایرنا - دبیرکل حزب "مجلس وحدت مسلمین" پاکستان ترور هدفمند دانشمند برجسته ایرانی درپی اقدام تروریستی در تهران را محکوم کرد و گفت: رژیم ناپاک صهیونیستی با آتش بازی کرده و خون شهید فخری زاده دامن صهیونیست های جنایتکار را خواهد گرفت.
مدار شرقی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه شبه نظامی لشکر جهنگوی به علت موضع قاطع در مورد شیعیان که تهدید بزرگ برای حفظ ایدئولوژی محسوب می شوند از طریق شرکت و پیوند با جهادگران داعش مستقر در نواحی سرحدات پاکستان درصدد بازیابی و تکثیر عقاید افراطی خود، فضای عملیاتی را برای اجرای طرحهای تخریب گرایانه مساعد می کنند به [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۴    
اسلام آباد - ایرنا - سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کراچی با اشاره به بازگشایی گذرگاه جدید مرزی کشورمان در "ریمدان" با پاکستان، توسعه دیپلماسی مرزی را به سود دو کشور همسایه دانست و افزود: افزایش معبرهای مرزی منجر به کاهش ناامنی و افزایش رفاه و اشتغال مرزنشینان می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر پاکستان گفت: جوانان و افراد جویای کار طی 5 سال بیش از یک میلیون فرصت شغلی پیدا می کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۲۵    
وزیر صنعت و تجارت افغانستان از ادامه مشکلات تزانزیت کالای این کشور از راه پاکستان به هند خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور حقوق بشر پاکستان روز شنبه در واکنش به ترور شهید محسن فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع ایران، توئیت رئیس پیشین سیا در این مورد را بازنشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۷    
دستیار ویژه نخست وزیر پاکستان گفت: کارگران پاکستانی از فرصت های شغلی جدید در قطر، امارات و عربستان سعودی بهره مند می شوند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی گفت: می توانیم گاز را از طریق عراق به سوریه و مدیترانه و سپس از دریای سیاه به به اروپا ببریم اگر منفعلانه عمل کنیم، علاوه بر نخجوان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۳۱    
دیدار سفیر ایران با رئیس سازمان نظارت بر همکاری های تجاری ازبکستان، دیدار رحمان با رئیس کمیته مشترک ارتش پاکستان و تاکید روسیه و ترکمنستان بر افزایش همکاری تنها بخشی از مهم ترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - مطبوعات چاپی، الکترونیک و شبکه های خبری پاکستان روز شنبه با بازتاب گسترده حادثه تروریستی در تهران و شهادت محسن فخری زاده شهید صنعت دفاعی ایران، نوشتند: ایران، رژیم صهیونیستی را مسئول این ترور می داند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- فرماندار راسک در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: توجه به زیرساخت های بازارچه و پایانه مرزی پیشین برای جابجایی قانونی و آسان کالا و مسافر به دلیل هم مرزی با پاکستان و برخوردار بودن از موقعیت خاص موجب توسعه و اشتغال مرزنشینان جنوب این استان می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور خارجه پاکستان اقدام های اشغالگرانه رژیم صهیونیستی در فلسطین و ترویج بی حرمتی به مقدسات مسلمانان در غرب را دغدغه های اصلی جهان اسلام دانست و خواستار تعیین روز جهانی مقابله با اسلام هراسی شد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۵    
عبدالقدیر خان پدر برنامه هسته ای پاکستان است که بنیانگذار برنامه غنی سازی اورانیوم پاکستان محسوب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - دیدار وزیران امور خارجه پاکستان و سعودی در حاشیه نشست سازمان همکاری اسلامی در نیجر درحالی برگزار شد که سایه اختلافات دو کشور در بحث مسائل شبه قاره به ویژه تحرکات اخیر ریاض برای پیشبرد طرح سازش با اسرائیل که واکنش شدیدی در پاکستان نیز به همراه داشت، بر این نشست سنگینی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۵:۴۸    
شمار روزانه مبتلایان به کرونا در پاکستان نشان از روند صعودی در این کشور و رشد 50 درصدی در مقایسه با گذشته دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته مشترک ارتش پاکستان با مقامات نظامی و سیاسی تاجیکستان از جمله رئیس جمهور این کشور دیدار و گفتگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان با استقبال از ابتکار میانجی گری دولت عمران خان برای تنش زدایی در منطقه، از آمادگی کشورمان برای مساعی مشترک با هدف رفع سوءتفاهمات خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه پاکستان در دیدار همتای افغان خود با ابراز نگرانی از افزایش خشونت ها در افغانستان خواستار برقراری آتش بس در این کشور شد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مسجد شاه فیصل در اسلام آباد پاکستان یکی از زیباترین و بزرگترین مساجد جهان است که گنبد آن به شکل خیمه طراحی شده و تکنولوژی مدرن در ساخت آن به کار گرفته شده است.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ششم آذر 1005: 394 سال پیش در چنین روزی طالب آملی در کشمیر پاکستان کنونی درگذشت. “چون به پا رفتن میسر نیست ما را سوی دوست/ نامه می گردیم و با بالِ کبوتر می رویم”. محمد طالب آملی در سال 958 در آمل زاده شد. پدرش زمین دار بود و برای آموزش فرزند تلاش بسیار کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- رئیس مجلس سنای پاکستان با دبیرکل پارلمان عراق دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - پاکستان خود را از تسهیل کنندگان مذاکره میان طرف های روند صلح افغانستان می داند، اما با روند تحولات جدید جهانی به نظر نمی رسد این مسیر برای آنان هموار بماند زیرا برخی زمزمه ها حاکی از تغییر بازی در دوره جدید در آمریکا و احتمال افزایش فشارها بر اسلام آباد برای اقدام بیشتر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۲۵    
- تشدید محدودیت های کرونایی در ایالت سند/ 23 منطقه شهر کراچی قرنطینه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور تاجیکستان با رئیس کمیته مشترک ارتش پاکستان که در راس هیاتی وارد دوشنبه شده دیدار و گفت وگو کرد.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۰۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
3 تن از شیعیان در ایالت "خیبر پختونخوا" پاکستان به دست سپاه صحابه به شهادت رسیدند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ به نقل از ایرنا، نخست وزیر پاکستان سیاست خارجی موفق را بزرگترین دستاورد دولت خود دانست و با اشاره به روابط اسلام آباد با همسایگان و کشورهای منطقه گفت: پاکستان از روابط بسیار خوبی با جمهوری اسلامی ایران برخوردار است. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان با تاکید بر لزوم رویکرد تعامل برای تنش زدایی در منطقه گفت: موضع اسلام آباد برای حفظ توافق هسته ای ایران (برجام) استفاده از راهکار دیپلماسی است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۷:۴۵    
یکی از رهبران اهل سنت پاکستان در همایش اعضای جماعت اسلامی این کشور، گفت: بن سلمان دیگر خادم حرمین شریفین نیست نوکر امریکا و اسرائیل غاصب است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز : وزارت امور خارجه پاکستان طی اطلاعیه ای ادعاهایی مبنی بر تمایل این کشور برای به رسمیت شناختن اسرائیل را تکذیب و بر حمایت راسخ اسلام آباد از حق مردم فلسطین برای تعیین سرنوشت خود تاکید کرد. در متن اطلاعیه فوق آمده است: ...
وبینار توسعه روابط ایران و پاکستان با همکاری اتاق بازرگانی وصنایع کراچی در پلتفرم اختصاصی Cisco Webex
رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی با هدف عادی سازی روابط با کشورھای اسلامی که اخیرا چند کشور عربی را به همراه خود کرده است به سوء استفاده از مجریان تلویزیونی پاکستان روی آوردہ است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۶    
نیرو های امنیتی پاکستان طی عملیاتی در شهر کراچی مرکز ایالت سند این کشور 4 تروریست را بازاشت کردند.