شنبه ۱۰ آبانساعت ۲۳:۲۷Oct 2020 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حملات تروریستی»

پرس شیعه   ۱۵ دقیقه پیش    
رئیس جمهور اندونزی به اهانت یک نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم (ص) و حمایت امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه از این اقدام گستاخانه، واکنش نشان داد. ...
آقای خبر   ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل دفاع پرس ، جوکو ویدودو رئیس جمهور اندونزی امروز شنبه در واکنش به اهانت یک نشریه فرانسوی به ساحت پیامبر اکرم (ص) و حمایت امانوئل ماکرون از این اقدام گستاخانه؛ ضمن محکوم کردن حملات تروریستی اخیر در این کشور، سخنان رئیس جمهور فرانسه را محکوم کرد. ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - انجمن دفاع از قربانیان تروریسم حوادث تروریستی در پاکستان و فرانسه را محکوم و تاکید کرد: حملات تروریستی علیه اماکن مقدس ثابت می کند که هیچ ارتباطی ادیان و تروریسم وجود ندارد و خود ادیان جزو اهداف تروریستی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
فرانسه در حالی به حملات تروریستی منتقد است که به تروریست ها و تکفیری ها اسلحه می فروشد.
رئیس جمهور اندونزی ضمن محکوم کردن حملات تروریستی اخیر فرانسه گفت، آزادی بیانی که مقدسات را خدشه دار کند بسیار اشتباه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۳    
وزرای کشور فرانسه و آلمان در واکنش به حملات تروریستی اخیر در فرانسه از تهدید تروریستی گسترده در اروپا سخن گفته و تاکید کردند که مسئله مبارزه با ترور در دیدار آینده وزرای اروپایی در اولویت قرار می گیرد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۴۵    
به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اظهاراتی عجیب و غریب در جمع هواداران خود خطاب به آمریکایی ها گفت که اگر جو بایدن کاندیدای دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری در سوم نوامبر(13 آبان) برنده شود و رئیس جمهور آمریکا شود مردم این کشور از برق و گاز محروم می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۵۰    
به نظر می رسد مافیای صهیونیستی پس از مخالفت فرانسه با کنار گذاشتن طرح تشکیل دولت فلسطینی, در برنامه ریزی توهین به مقدسات اسلامی دست دارد و اجرای رشته حملات تروریستی در این کشور نیز بی ارتباط با این مافیا نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین گفت: رئیس جمهوری روسیه در تماس دائم با رهبران جمهوری آذربایجان و ارمنستان درباره اوضاع قره باغ است و اعزام نیروهای حافظ صلح روسی به منطقه نیز فقط با رضایت هر دو طرف مناقشه امکان دارد.
رهیافته   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۰۰    
هایاشی زمانی که در آمریکا مشغول تحصیل بود، مسلمان شد. او با خواندن قرآن احساس کرد چیزهایی در این دین وجود دارد که در زمان حاضر بسیار کاربردیست. سال 2001 به خانه بازگشت. خوشبختانه با مخالفت خانواده رو به رو نشد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آلمان با تأکید بر اینکه آلمان نمی تواند به گونه ای وانمود کند که از حملات تروریستی مشابه نیس مصون است بر لزوم هوشیاری نهادهای امنیتی برای مقابله با این گونه حملات تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر کشور فرانسه پس از حملات روز پنجشنبه در این کشور، از احتمال حملات تروریستی بیشتری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور فرانسه امروز جمعه هشدار داد کشورش درگیر آنچه که او "جنگ علیه ایدئولوژی اسلامگرایی" خواند شده و وقوع حملات بیشتر در خاک آن محتمل است.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پس از روز پرحادثه فرانسه، ژرارد دارمنین وزیر کشور فرانسه گفت احتمال حملات بیشتر در خاک این کشور وجود دارد. دارمنین همچنین گفت نیازی به تغییر قانون اساسی برای محافظت از فرانسوی ها در مقابل حملات تروریستی وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه با اشاره به حملات تروریستی اخیر در فرانسه عنوان داشت که مسکو بارها درباره خطرات اتباع قفقاز شمالی هشدار داده بود اما با این وجود پاریس این افراد را پذیرش می کرد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۹:۳۱    
دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا پیش بینی کرد ،در صورت پیروزی جو بایدن ، نامزد دموکرات ها در انتخابات ، حملات تروریستی مشابه حملات در نیس فرانسه در شهرهای آمریکا رخ خواهد داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۸:۵۵    
در صورت اعلام سطح خطر حمله تروریستی، می توان در هر لحظه از شبانه روز بدون حکم قاضی به بازرسی اماکن مبادرت و سایت های اشاعه دهنده تفکرات تروریستی را مسدود کرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۰:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری به حملات روز پنج شنبه در فرانسه واکنش نشان داد. به گزارش شیعه پرس، رئیس جمهور آمریکا به حملات روز پنج شنبه در فرانسه واکنش نشان داد. ...
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا در واکنش به حملات امروز در فرانسه تلاش کرد از آن به عنوان ابزاری برای ترویج اسلام هراسی استفاده کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۱:۲۰   + ۵۱ سایت دیگر  
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در توئیتی تاکید کرد که نمی توان از طریق تحریک آفرینی های زننده به صلح دست یافت.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز پنج شنبه در پیامی توئیتری حادثه امروز در شهر نیس فرانسه را حملات تروریستی اسلامی خواند و اعلام کرد آمریکا برای مقابله با این حملات در کنار فرانسه ایستاده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
جریانات امروز فرانسه و درگیری های اقلیت مسلمان و اکثریت فرانسوی چندان تازه نیست و در یک نگاه تاریخی، حاصل سیاست های اشتباه فرانسه از قرن 18 تا کنون است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شخصیت های اروپایی در پی حملات تروریستی امروز در شهرهای نیس و اوینیون و نیز کنسولگری فرانسه در جده، ضمن محکوم کردن این حملات، بر همبستگی خود با فرانسه تاکید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سفارت فرانسه در ریاض در پی حملات تروریستی در شهر نیس و به دنبال آن کنسولگری این کشور در جده، این اقدام ها را کارزاری ضد فرانسه قلمداد کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
سفارت آمریکا در امارات به اتباع کشورش نسبت به احتمال حملات گرو های تروریستی در کشورهای حوزه خلیج فارس هشدار جدی داد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - همزمان با تبدیل شدن اعتراضات علیه حکومت الکساندر لوکاشنکو به یک اعتصاب عمومی، روز چهارشنبه هفتم آبان وزیر کشور بلاروس هشدار داد که نیروهای امنیتی علیه افرادی که در خرابکاری و حملات تروریستی شرکت کنند از گلوله های واقعی استفاده خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- آمریکا به اتباع خود در امارات متحده عربی نسبت به احتمال حملات تروریستی علیه آنان هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۵۰    
سفارت آمریکا در امارات به اتباع آمریکایی هشدار داد در مناطقی از کشور های شورای همکاری خلیج فارس که احتمال حملات تروریستی علیه اتباع آمریکایی وجود دارد حاضر نشوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در پی حملات تروریستی و هشدارهای بمب گذاری چند هفته اخیر، مجمع ملی فرانسه به افزایش افزون بر 20 میلیارد یورویی بودجه پلیس و ژاندارمری برای تقویت امنیت در این کشور رای داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
در پی حمله تروریستی به مدرسه ای در شهر کابل افغانستان، انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در بیانیه ای این حادثه تروریستی را محکوم کرد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۲۱:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سخنگوی الحشد الشعبی در محور استان دیالی عراق روز سه شنبه از هلاکت یک سرکرده مهم داعش طی عملیات کمین در شرق این استان خبر داد. صادق الحسینی در گفت وگو با پایگاه خبری بغداد الیوم گفت: یکی از سرکرده های داعش معروف به ابوالحسن الکردی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۴۹   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه حمله تروریستی به مدرسه ای در پیشاور پاکستان را که منجر به کشته و مجروح شدن جمعی از شهروندان پاکستانی و از جمله تعدادی کودک شد را محکوم کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۶    
نقض سومین آتش بس اعلام شده در قره باغ آناتولی: وزارت دفاع جمهوری آذربایجان ساعاتی بعد از اعلام آتش بس سوم در قره باغ، نیروهای مسلح ارمنستان را به نقض آن متهم کرد. شکست عملیات تروریستی در اقلیم کردستان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
مقامات اقلیم کردستان عراق از ناکام گذاشتن حملات تروریستی خبر دادند که مسؤولان دولتی و مراکز برندهای تجاری جهانی را هدف قرار می داد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مردم نیوز : به نقل از الیوم السابع، عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر فرمان جدیدی را در خصوص حالت فوق العاده در این کشور صادر کرده است. بر اساس این گزارش، وی در این فرمان از تمدید 3 ماهه حالت فوق العاده در مصر خبر داده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه در بیانیه ای اعلام کرد اطلاعات دریافتی از واشنگتن مانع حملات تروریستی در مسکو شده است.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز یکشنبه گفت که اطلاعات دریافتی از سرویس های اطلاعاتی آمریکا چند بار به روسیه در جلوگیری از حملات تروریستی کمک کرده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه امروز (یکشنبه) گفت، اطلاعات دریافتی از سرویس های اطلاعاتی آمریکا مکررا به مسکو کمک کرده تا از بروز حملات تروریستی جلوگیری کند.به عقیده پوتین ادامه حضور نیروهای امریکایی در افغانستان برای امنیت کلی مفید و خوب است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری روسیه گفت که اطلاعات دریافتی از سرویس های اطلاعاتی آمریکا بارها به کشورش در زمینه جلوگیری از وقوع حملات تروریستی کمک کرده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سفارت ایران در کابل با محکوم کردن حمله روز گذشته به غرب کابل خواستار هوشیاری بیشتر برای جلوگیری از اقدامات شوم گروه های تروریستی در این کشور شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا به اتباع خود و دیگر کشور ها در جمهوری آذربایجان هشدار داد که ممکن است هدف آدم ربایی یا حملات تروریستی قرار گیرند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره؛ سفارت آمریکا در جمهوری آذربایجان به اتباع خود درباره احتمال ربوده شدن یا انجام حملات تروریستی در باکو و سایر شهرهای جمهوری آذربایجان هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سفارت آمریکا در باکو طی بیانیه ای از دریافت گزارش هایی مبنی بر احتمال وقوع حملات تروریستی در باکو خبر داد و از اتباع خارجی ساکن پایتخت جمهوری آذربایجان خواست که از حضور در اماکن شلوغ اجتناب کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گزارش یک اندیشکده آمریکایی حاکی است گروه های سفیدبر ترپندار یا گروه های موسوم به راست تندر و در سال 2020 مسئول اکثر طرح ها و حملات تروریستی در آمریکا بوده اند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۸:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سفارت آمریکا در ترکیه با صدور هشدار امنیتی اعلام کرد به دنبال دریافت گزارش هایی درباره حمله احتمالی به آمریکایی ها و اتباع سایر کشورهای خارجی، خدمات کنسولی خود در استانبول را به طور موقت متوقف کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – تارنمای خبری آمریکایی هیل (TheHill) در خبری فوری گزارش داد: سفارت آمریکا در ترکیه نسبت به تهدیدهای بالقوه تروریستی و ربودن اتباع آمریکایی در استانبول هشدار داد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، خبرگزاری فرانسه در خبری فوری به نقل از سفارت آمریکا در آنکارا اعلام کرد که ارائه خدمات در ترکیه را متوقف کرده است. این تصمیم به دلیل دریافت گزارش هایی درباره احتمال بروز حملات تروریستی اتخاذ شده است. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
امروز جمعه 10 عضو باندهای خفته داعش که برای انجام حملات تروریستی آماده می شدند در استان نینوی دستگیر و چهار تروریست دیگر هم در صلاح الدین کشته شدند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل تازه ترین ها، سفارت آمریکا در ترکیه امروز جمعه خطاب به شهروندان آمریکا یی بیانیه ای هشدارآمیز درباره احتمال حمله تروریستی در استانبول و بخش های دیگر ترکیه صادر کرد. ...