شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۷:۳۵Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حملات تروریستی»

ایران پرس   ۳ ساعت پیش    
گروه تروریستی داعش در یک هفته گذشته دو عملیات تروریستی در ولایت بدخشان واقع در شمال افغانستان انجام داده اند که منجر به کشته و زخمی شدن بیش از 25 نفر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در پی حمله تروریستی به مسجدی در افغانستان، گفت: حملات تروریستی و کور به مردم عادی و شهروندان بی گناه هیچ نسبتی با آموزه های اسلامی ندارد و محکوم است.
شارا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
دیدبان تروریسم که به طور مستقل به بازبینی قوانین دولت بریتانیا در زمینه تروریسم می پردازد، نگرانی فزاینده خود را از دامنه ربات های چت هوش مصنوعی برای متقاعد کردن افراد آسیب پذیر و یا افراد دارای طیف متنوعی از عملکردهای عصبی برای انجام حملات تروریستی ابراز کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۸:۰۲    
وزرای خارجه گروه بریکس در بیانیه مشترکی با محکوم کردن حملات تروریستی به زیرساخت های حیاتی خواستار تقویت کنترل تسلیحات و تضمین امنیت انرژی شدند و در عین حال از تلاش های میانجیگرانه برای حل مناقشه اوکراین تمجید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۲    
انستیتو مطالعات صلح پاکستان از افزایش 73 درصدی حملات تروریستی در پاکستان با حاکمیت طالبان بر افغانستان خبر داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس گزارش موسسه مطالعات صلح پاکستان (PIPS)، از زمان تسلط گروه طالبان بر افغانستان، پاکستان با افزایش حملات تروریستی روبرو شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
واکنش سخنگوی کاخ سفید به حمله پهپادی به مسکو، هشدار سفیر روسیه در آمریکا درباره تشویق حملات تروریستی به روسیه را به دنبال داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا : وزیر دفاع روسیه در سخنانی گفت که حملات تروریستی اوکراین به ساختمان های غیرنظامی با واکنش شدید ارتش روسیه روبرو خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۱    
رئیس سازمان اطلاعات خارجی روسیه اعلام کرد آمریکا با کمک گروه های مسلح درصدد اجرای حملات تروریستی در سوریه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۰    
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد مسکو این حق را برای خود محفوظ می دارد که پاسخ حملات تروریستی کی یف را بدهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه امروز درباره روند عملیات ویژه نظامی مسکو در اوکراین در 24 ساعت گذشته اعلام کرد: محل برنامه ریزی حملات تروریستی علیه روسیه هدف قرار گرفت.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سرویس اطلاعات خارجی روسیه (SVR) اعلام کرد که آمریکا آماده می شود که به مناطق پرجمعیت و موسسات دولتی سوریه حملات تروریستی انجام دهد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سرویس اطلاعات خارجه روسیه نسبت به خطر وقوع حملات تروریستی با طراحی آمریکا در سوریه هشدار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
سرویس اطلاعات خارجی روسیه هشدار داد که آمریکا در تدارک برای انجام حملات تروریستی به اماکن پر ازدحام و نهادهای دولتی در سوریه است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
سرویس اطلاعات خارجی روسیه امروز (سه شنبه) گفت، آمریکا آماده "حملات تروریستی" علیه مکان های شلوغ و نهادهای دولتی در سوریه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تعدادی از کشورهای آسیایی به ویژه منطقه غرب این قاره که طی یک دهه گذشته شاهد بحران فاجعه بار تروریسم بوده اند، همچنان در صدر لیست کشورهایی قرار دارند که بیشترین آسیب را از تحرکات تروریستی متحمل می شوند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان امنیت فدرال روسیه اعلام کرد: این سازمان از حمله تروریستی به تاسیسات هسته ای که توسط سرویس های ویژه اوکراین برنامه ریزی شده بود، جلوگیری کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع روسیه امروز در سخنانی خطاب به کی یف هشدار داد: به حملات تروریستی اوکراین، سخت و خشن پاسخ می دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۷    
وزیر دفاع روسیه امروز در سخنانی خطاب به کی یف هشدار داد: به حملات تروریستی اوکراین، سخت و خشن پاسخ می دهیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با دروغ پراکنی درباره اجرای حکم اعدام عوامل حملات تروریستی در ایران، محکومان پرونده خانه اصفهان را که 3 نیروی حافظ امنیت را به شهادت رساندند، معترض ایرانی نامید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
تشییع پیکر شهدای حمله تروریستی به برجک مرزبانی مزه سر در سراوان، با حضور مقامات کشوری و استانی در زاهدان برگزار شد. در حاشیه مراسم تشییع، خبرنگار تلویزیون به نقل از فرمانده مرزبانی فراجا تاکید کرد که برای حمله به مرزبانی سراوان، از خاک پاکستان استفاده شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
باوجود اینکه تعداد حملات تروریستی در مناطق مختلف جهان در سال 2022 نسبت به یک دهه گذشته کاهش قابل توجهی داشت اما این به معنای پایان تهدید تروریسم در دنیا نیست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور منطقه خودمختار چچن امروز گفت که سرویس های اطلاعاتی غرب و اوکراین در حال آماده سازی حملات تروریستی علیه وی هستند.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
در این حمله، یک تروریست و سه سرباز پاکستانی در پی تبادل تیراندازی کشته شدند و در نهایت با اقدام نیروهای امنیتی، تروریست ها به عقب رانده شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دیوان عالی آمریکا به تداوم قوانین مربوط به محافظت از شرکت های اینترنتی رای داد و از باز کردن مسیری برای شکایت قربانیان حملات تروریستی از شبکه های اجتماعی خودداری کرد.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دولت کی یف آشکارا مسئولیت خود را در قبال حملات تروریستی علیه روس های غیرنظامی اعلام می کند و جامعه بین المللی چشم خود را می بندد و به مسلح کردن تروریست ها و نازی های آشکار در اوکراین ادامه می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۹    
همشهری آنلاین : در حمله افراد مسلح به پادگان ارتش پاکستان در ایالت بلوچستان نزدیک مرز افغانستان، 16 نظامی این کشور کشته و 40 تَن نیز زخمی شدند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
در حمله افراد مسلح به پادگان ارتش پاکستان در ایالت بلوچستان نزدیک مرز افغانستان، 16 نظامی این کشور کشته و 40 تَن نیز زخمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی حماس اعلام کرد: اشغالگران هرگز موفق به شکست اراده مقاومت ما یا پایداری مردم ما با تشدید حملات تروریستی شان نخواهد شد.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
یک تروریست دخیل در عملیات های خرابکارانه علیه نیروهای امنیتی پاکستان از جمله حمله به کامیون های تجاری ایران در ایالت بلوچستان به هلاکت رسید.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
شکایات در مورد احساسات ضد اسلام و مسلمانان در ایالات متحده از سال 1995 در مقایسه با پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر سه برابر شده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۲:۳۵    
مجری حملات تروریستی 'القاعده' و گروه تکفیری 'لشکر جهنگوی' به ویژه طراح چندین انفجار انتحاری علیه شیعیان در پاکستان که تحت تعقیب ترین تروریست شناخته می شد، در عملیات نیروهای امنیتی این کشور کشته شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
دیمیتری پسکوف ، سخنگوی کرملین هم امروز گفت که تلاش های کی یف و واشنگتن برای انکار هرگونه مسوولیت در این حمله پهپادی علیه کرملین مضحک است. او گفت: تصمیمات در مورد حملات تروریستی در ایالات متحده گرفته می شود و کی یف آنها را اجرا می کند. کی یف در حال حاضر آنچه را که آمریکا می گوید، انجام می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
شبکه اطلاعاتی وزارت دفاع اوکراین که قصد انجام مجموعه ای از حملات تروریستی سطح بالا در کریمه را داشت، متلاشی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۸    
سرویس امنیت فدرال روسیه امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که جلوی حملات تروریستی ماموران اطلاعاتی اوکراین در کریمه را گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سرویس امنیت فدرال روسیه از متوقف کردن فعالیت های شبکه اطلاعاتی - نظامی اوکراین که مجموعه ای از حملات تروریستی از جمله ترور رئیس منطقه کریمه را برنامه ریزی کرده بود، خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری روسیه تاکید کرد که دولت اوکراین قصد ادامه حملات تروریستی علیه روسیه را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۱    
حملات تروریستی اخیر علیه روحانیون و چهره های مذهبی را می توان در امتداد گرایش ضد دینی چند ماه گذشته دانست. حرکاتی که ضدیت با دین و مظاهر دیانت، یکی از پایه های اصلی آن را شکل می داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
واشنگتن پست در گزارشی اعلام کرد افغانستان به مرکزی برای هماهنگی عملیات های گروه تروریستی داعش تبدیل شده است.
صبا ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
عارف نابینای بلغاری بابا ونگا که گفته می شود حملات تروریستی 11 سپتامبر را به درستی پیش بینی کرده بود، پنج پیش بینی تکان دهنده برای سال 2023 انجام داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۶:۱۳    
موسسه اقتصاد و صلح آسترالیا در گزارشی اعلام کرد افغانستان و پاکستان بالاترین میزان رویدادهای تروریستی را در جنوب آسیا دارند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی محل کشته شدن یکی از رهبران ارشد داعش در سوریه ستاد فرماندهی مرکزی ایالات متحده در بیانیه ای اعلام کرد عبدالهادی محمود الحاجی علی یکی از رهبران ارشد داعش در سوریه و طراح حملات تروریستی در خاورمیانه و اروپا در یک حمله هلیکوپتری سنتکام کشته شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
خانواده شهدای ترور در نامه ای خطاب به جاوید رحمان گزارشگر ویژه حقوق بشر ایران نوشتند: قربانیان حملات تروریستی را نمی شود نادیده گرفت.
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۴   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی فرماندهی مرکزی آمریکا، از مرگ سرکرده برجسته داعش در حمله بالگرد آمریکایی در شمال شرق سوریه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۴    
پاکستان که در یک سال گذشته همواره خواستار همکاری دولت طالبان افغانستان برای توقف حملات تروریستی فرامرزی علیه این کشور بوده است، اعلام کرد: درصورت ناکامی افغانستان در مقابل گروه های تروریستی، پاکستان وارد عمل خواهد شد.
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، یک پرونده دادگاهی از کمیسیون نظامی گوانتانامو که مسئول بررسی پرونده متهمان حملات تروریستی 11 سپتامبر در نیویورک است، نشان می دهد که برخی از هواپیماربایان این حادثه که دولت وقت آمریکا بخاطر آن جنگ طولانی مدت افغانستان را راه انداخت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
یک پرونده دادگاهی از کمیسیون نظامی گوانتانامو که مسئول بررسی پرونده متهمان حملات تروریستی 11 سپتامبر در نیویورک است، نشان می دهد که برخی از هواپیماربایان این حادثه، از عوامل سازمان جاسوسی سیا بودند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۲۲:۱۹   + ۳۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بدون هیچ گونه اشاره به جنایات اخیر این رژیم در فلسطین و مسجدالاقصی ادعا می کند که اسرائیل مورد هدف قرار گرفته است و اکنون در معرض حملات تروریستی قرار دارد .
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رسانه های خبری به نقل از منابع رسمی در بورکینافاسو اعلام کردند که 44 غیر نظامی روز شنبه در دو حمله تروریستی در شمال این کشور کشته شدند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه؛ دولت جمهوری آذربایجان در مناطقی از نخجوان و در نزدیکی مرز های ایران مانور نظامی زمینی گسترده ای را آغاز کرد. به گفته رسانه های باکو این مانور جهت آمادگی هرچه بیشتر برای مقابله با حملات تروریستی احتمالی دشمنان انجام می گیرد.