جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۱:۴۰May 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر سابق»

شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۴:۲۰    
سفیر سابق ایران در عراق گفت: اگر شهید سلیمانی "مرد میدان" نبود، چه کسی می توانست با دیپلماسی مقابل تروریست های داعش بایستد؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۹:۵۰    
سفیرسابق ایران در عربستان درباره تغییر موضع عربستان در قبال ایران توضیحاتی را ارائه داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۲    
سفیر سابق ایران در فرانسه گفت: سعودی ها در عمل تغییر رفتار دهند و بعد اصلی تغییر رفتار سعودی ها در میدان عمل تغییر رویکرد آن ها در یمن است.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : پایگاه میدل ایست آی انگلیس در گزارشی به قلم مارکو کارنلوس دیپلمات و سفیر سابق ایتالیا نوشت: چند هفته پیش تلاش ها برای کودتا در اردن خنثی شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سفیر سابق آمریکا در روسیه در پی اقدام پلیس شهر مسکو در دستگیر کردن وکیل آلکسی ناوالنی رهبر محبوس مخالفان دولت، ولادیمیر پوتین را یک "بزدل" خواند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون تعارف این هفته میزبان حسن کاظمی قمی، سفیر سابق ایران در عراق، مردی از جنس میدان و دیپلماسی و یار دیپلمات مرد میدان، حاج قاسم سلیمانی بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سفیر سابق ایران، در گفت وگویی به بررسی موضوع "نقش رئیس جمهور در حل مشکلات کشور" پرداختند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، رامین مهمان پرست سخنگوی پیشین وزارت خارجه و همچنین سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در لهستان، شب گذشته(پنجشنبه) در گفتگویی مجازی در واکنش به حواشی ایجاد شده پیرامون انتشار فایل صوتی محرمانه از وزیر امور خارجه ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۴۰    
آقای دکتر رامین مهمانپرست دیپلمات ارشد و سخنگوی سابق وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و سفیر سابق ایران در چهار کشور لهستان، لیتوانی، قزاقستان و تایلند در گفتگوی لایو با خبرگزاری اسپوتنیک روسیه پیرامون روابط جمهوری اسلامی ایران با کشورهای شرق اروپا به ویژه لهستان و کشورهای حاشیه بالتیک چنین گفت:
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۲:۱۷    
سفیر سابق ایران در ایتالیا گفت: متأسفانه از فرصت های اقتصادی که در سوریه پساداعش به وجود آمده، به صورت حداقلی هم استفاده نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سفیر سابق رژیم صهیونیستی در مصر در سخنانی گفت که منافعی برای این رژیم در توافق درباره ترسیم مرزهای دریایی با لبنان نهفته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در ترکیه گفت: اگر اروپا بخواهد نفت و گاز از طریق ترکیه منتقل شود چنان تضامینی از آنها می گیرد که نتوانند از این ابزار استفاده کنند، بنابراین این مقوله یک رویا است که تا امروز تحقق نیافته، افق های آینده هم روشنایی زیادی را در زمینه این استراتژی نشان نمی دهد، بنابراین بدون پشتوانه است.
سفیر سابق ایران در چین می گوید: این که شما می بینید به محض اینکه این سند امضا میشود یک مرتبه رئیس جمهور آمریکا می گوید من نگرانم، برای این نگران است که چین از فرصت و امکانات ایران استفاده نکند و ایران هم از فرصت چین استفاده نکند؛ زیرا اگر استفاده کنند به ضرر آمریکا است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
به گفته سفیر سابق ایران در یکی از کشورهای منطقه، تهران و ریاض بزرگترین قدرت های منطقه ای هستند و موضوعات بسیار زیادی برای بررسی و حل و فصل دارند؛ اختلافات کم نیست و ما نیاز به زمان زیادی برای بررسی این اختلافات داریم.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سفیر سابق آمریکا در یمن احتمال خاتمه یافتن جنگ یمن در آینده نزدیک را بعید دانست. به گزارش ایسنا، به نقل از وبگاه الخبر الیمنی، جرالد فایرستین، سفیر پیشین آمریکا در یمن طی نشستی مجازی با حضور برخی از اعضای گروه "صلح عربی" و پژوهشکده واشنگتن گفت، کشورش که حضور نظامی خود را در یمن تقویت کرده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
سفیر سابق آمریکا در یمن احتمال خاتمه یافتن جنگ یمن در آینده نزدیک را بعید دانست.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
فارس نوشت: ناظمی اردکانی با اشاره به قرارداد 25 ساله ایران و چین گفت: از بعد سیاسی این سند ما را به یک توازن سیاسی در جهان می رساند، همچنین فرهنگ کشور ایران به فرهنگ شرق نسبت به غرب نزدیک تر است. ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۳۳    
سفیر سابق ایران در چین گفت: این تفاهم نامه می تواند نقطه عطفی در رابطه با همکاری های بین المللی ایران در همه جهان باشد و زمینه ساز همکاری های دیگر با کشورهای منطقه و جهان شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۵    
سفیر سابق ارمنستان در تل آویو به همراه وزیر فرهنگ سابق این کشور به پولشویی متهم شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در بغداد حمله به پایگاه نظامیان آمریکایی در اقلیم کردستان عراق را در راستای حملات به مراکز و پایگاه های آمریکا در سراسر خاک این کشور دانست و گفت: جوانان عراقی حضور نظامیان بیگانه در کشورشان را برنمی تابند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حسن دانایی فر، سفیر سابق ایران در عراق در خصوص خبر مذاکره ایران و عربستان در بغداد گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره از ارتباطات مطلوب و تنش زایی بین کشورهای همسایه استقبال کرده و خواهان و حافظ صلح بین کشورهای منطقه بوده است که عربستان سعودی هم از این مقوله مستثنی نیست.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فارس: ترکی الفیصل سفیر سابق عربستان در آمریکا روز یکشنبه سخنانی را منتسب به سعود الفیصل وزیر خارجه اسبق عربستان سعودی درباره واگذاری عراق به ایران توسط آمریکا بیان داشت. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۲    
سفیر سابق ایران در فرانسه گفت: اتفاق اخیر نیز (حمله به کشتی اسرائیلی در آب های امارات) بعد از موضوع انفجار نطنز در چارچوب زد و خورد های منطقه ای رخ داد.
سفیر سابق ایران در چین: تجربه و شواهد نشان می دهد گسترش روابط تجاری با کشورهای شرقی بسیار مطمئن تر و باصرفه تر از غرب است.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
یورو نیوز: جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا قصد دارد تا 11 سپتامبر سال جاری میلادی همه نیروهای آمریکایی را از افغانستان خارج کند. این خبر روز سه شنبه از سوی واشنگتن پست، به نقل از یک مقام آگاه در آمریکا به شرط ناشناس ماندن اعلام شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سفیر سابق کشورمان در افغانستان با بیان این که تعاملات ما با طالبان با هماهنگی دولت افغانستان بوده و هدف ما وارد کردن طالبان به سوی مشارکت سیاسی در افغانستان است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
نیکی هیلی، سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل اظهار کرد، در صورتی که دونالد ترامپ تصمیم به نامزدی مجدد برای ریاست جمهوری این کشور در انتخابات سال 2024 بگیرد، وی برای ریاست جمهوری کاندیدا نخواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل بر این باور است که اگر دونالد ترامپ بخواهد در رقابت های ریاست جمهوری 2024 شرکت کند، او دیگر در این رقابت شرکت نخواهد کرد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
آلبرتو برادانینی سفیر سابق ایتالیا در چین در مصاحبه روز گذشته برابر با 9 آوریل/20 فروردین ماه خود با رسانه محلی رم بیکن ایتالیا، تحریم های وضع شده از سوی آمریکا و اتحادیه اروپا علیه چین را نقض قوانین بین الملل توصیف کرد. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فارس: روبرتا اس. جاکوبسون سفیر سابق آمریکا در مکزیک که در دولت بایدن به عنوان دستیار ویژه رئیس جمهور و هماهنگ کننده مرزهای جنوب غربی منصوب شده بود، اواخر ماه میلادی جاری (آوریل) از سمت خود کناره گیری خواهد کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سفیر سابق ایالات متحده در سازمان ملل متحد با انتقاد از تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای از سرگیری کمک های مالی به سازمان آنروا، این اقدام را گامی تضعیف کننده خواند.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۷:۴۵    
سفیر سابق ایران در ایتالیا گفت: کلی گویی و لفاظی کاندیداهای ریاست جمهوری مردم را دلسرد می کند./ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا, ابوالفضل ظهره وند، سفیر سابق ایران در ایتالیا در جمع خبرنگاران ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا : جیمز جفری، سفیر سابق آمریکا در سوریه در مصاحبه ای با خبرگزاری آناتولی ضمن ارزیابی روابط بین این دو کشور هم پیمان در ائتلاف ناتو تصریح کرد، فکر نمی کند که این روابط دو جانبه امروز بسیار نزدیک باشد.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
گفت: روزنامه شرق از قول سفیر سابق ایران در فرانسه نوشته است، آمریکا خواستار بازگشت به برجام نیست و ایران هم شجاعت عبور از پستی و بلندی این منازعه را ندارد! ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس فراکسیون انقلاب اسلامی با اشاره به نشست فراکسیون با سفیر سابق ایران در چین، گفت: ابعاد مختلف سند راهبردی و همکاری بین ایران و چین در این جلسه بررسی شد، مجلس به صورت همه جانبه بر این سند نظارت خواهد کرد تا در جهت منافع کشور اجرا شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
اسماعیل سلطنت پور خبر نگار غلامعلی خوشرو، سفیر سابق و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در رابطه با سند همکاری ایران و چین معتقد است که اقتصاد ایران و چین می توانند مکمل یکدیگر باشند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در امان تحولات اخیر در اردن را بخشی از وضعیت تاریخی این کشور می داند و بر این باور است که دربار پادشاهی قصد داشته است پرونده مخالفان را در خاندان حاکمیتی و خارج از آن ببندد چراکه بحث بیماری عبدالله دوم مدت زیادی است که مطرح است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در چین تاکید کرد عدم پذیرش FATF نمی تواند به عنوان مانعی برای اجرایی شدن توافق 25 ساله ایران با چین عمل کند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
آیا قرار است چینی ها کیش و قشم را برای 25 سال اجاره کنند؟ پاسخ دکتر صفری سفیر سابق ایران در چین به شایعه اجاره 25 ساله جزایر معروف کیش و قشم توسط چین و حضور نظامی چین در ایران را در این ویدئو ببینید.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۲:۲۴    
سفیر سابق ایران در چین می گوید: از نظر من نظام بین الملل بعد از تحولات نزدیک به سه سالی که آمریکا و چین دارند با همدیگر هماوردی می کنند نظام بین الملل در یک نقطه جدیدی قرار گرفته ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۶:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – خبرگزاری بلومبرگ فاش ساخت، بندر بن سلطان بن عبدالعزیز سفیر سابق عربستان در آمریکا به تازگی ملکی واقع در انگلیس را به ارزش بیش از یکصدمیلیون دلار به پادشاه بحرین فروخته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما : سفیر سابق ایران در چین گفت: غرب در پی امضای قرارداد 25 ساله ایران و چین، نگران شده است.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۲:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در چین: با قطعی شدن شکست طرح غرب درباره ایران، فضاسازی ضد قرارداد 25 ساله ایران و چین شدت گرفته است.
سفیر سابق ایران در چین با بیان اینکه سند راهبردی ایران و چین هیچ ارتباطی به برجام ندارد، گفت: اگر این سند 6 سال پیش امضا می شد، بسیاری از مشکلات اقتصادی می توانست مرتفع شود.
سفیر اسبق ایران در چین اظهار داشت: بیشترین موضوعی که در این سند مورد توجه قرار گرفته اقتصاد به معنای صنعت و تولید است. یعنی باید انتظار داشته باشیم که بعد از این سند سرمایه گذاری چینی ها در صنایع کشور ما افزایش یابد. الان هر سرمایه گذاری در ایران به دلیل تحریم های بین المللی محدود است ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۹:۰۵    
این ادعا در هر کشوری صورت می پذیرفت، بار حقوقی و امنیتی بسیار بالایی می داشت. سال ها بر طبل بی کفایتی پهلوی اول و دوم و وطن فروشی های آن ها کوبیدیم و حالا دو جزیره از سه جزیره را به حراج می گذاریم؟ شنیدن توضیحات سفیر سابق ایران در ایتالیا، خالی از لطف نیست.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۰    
مهدی صفری، سفیر سابق ایران در روسیه با اشاره به افزایش تنش ها میان بلوک شرق (چین و روسیه) و بلوک غرب (اتحادیه اروپا و آمریکا) گفت: اینکه آمریکا و اروپا چین و روسیه را با بهانه های حقوق بشری تحریم می کنند نشان می دهد که دنیا چند قطبی شده و از تک قطبی عبور کرده ایم و آمریکا نمی تواند به عنوان یک ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۰۶    
سفیر سابق ایران در لبنان یکی از مهمترین اخبارخوش در سال گذشته را ملاقات پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک های جهان با آیت الله سیستانی در عراق دانست و خاطرنشان کرد: این ملاقات در حقیقت پیام های صلح و دوستی و مودت را به صورت شفاف و علنی بیان کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه با بیان اینکه فرانسوا نیکولو سفیر اسبق پاریس در تهران دیپلماتی مجرب بود، ابراز داشت: او شخصی واقع گرا بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در ایتالیا و افغانستان با بیان اینکه کووید 19 محصول روابط ناسالم در روابط بین الملل بوده است، گفت: مثلا کشور هایی مانند برزیل و آمریکا ...