دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۰۴:۱۱Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سفیر سابق»

ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سفیر سابق رژیم صهیونیستی در سازمان ملل به بیان ادعاها و اتهامات بی اساس علیه ایران پرداخت .
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سفیر سابق رژیم صهیونیستی در سازمان ملل با طرح ادعای دست داشتن ایران در انفجار کشتی این رژیم در خلیج عمان، تهدید کرد تهران بهای هرگونه حمله را خواهد پرداخت.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص بازسازی سوریه با حجت الاسلام محمدحسن اختری، سفیر سابق ایران در سوریه به صورت تلفنی گفتگو کرد. حجت الاسلام محمدحسن اختری با تصریح بر اینکه سرمایه گذاری در سوریه موانع خاصی ندارد، گفت: آنچه ضرورت دارد وجود آمادگی هم از طرف ایران و هم از ظرف سوریه است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدحسن قدیری ابیانه - سفیر سابق ایران در استرالیا و مکزیک
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در سوئیس گفت: لغو اجرای مکانیسم ماشه بازی و حرف نمایشی آمریکاست و اکنون آنها روغن ریخته را نذر امام زاده می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران دربغداد با اشاره به حمله جنگنده های آمریکایی به منطقه بوکمال در مرز مشترک عراق و سوریه گفت: آمریکا می کوشد هژمونی خود را بر دولت های بغداد - دمشق حاکم کند و این یکی از اهدافی است که واشنکتن از همان ابتداء دنبال آن بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در اردن اظهار داشت: طبیعتا تعاملات دوره حال حاضر ایران و عربستان بویژه در زمینه انرژی متاثر از فرایند مذاکرات هسته ای ایران با طرف های 1+5 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سفیر سابق سوریه در اردن که به اتخاذ مواضع ضد صهیونیستی و ضد آمریکایی مشهور بود، به دلیل آثار ناشی از ابتلاء به ویروس کرونا درگذشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
کتاب ادیان جدید ژاپن نوشته هری تامسِن با ترجمه عبدالرحیم گواهی توسط انتشارات جهان کتاب منتشر و راهی بازار نشر شد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ظهره وند سفیر سابق ایران در ایتالیا: خاتمی و اصلاح طلبان برای تجزیه تنب بزرگ و کوچک مخفیانه مذاکره کرده بودند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۳    
سفیر سابق رژیم صهیونیستی در آمریکا تاکید کرد رئیس جمهور آمریکا به برجام فعلی بازنمی گردد.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا آینده – سفیر اسبق ایران در سوئیس و چین درباره تحولات منطقه می گوید: احتمالاً دولت فعلی آمریکا ممکن است علاقه مند به همکاری با افراد دیگری غیر از آن هایی که فعلا سکاندار برخی حکومت ها هستند باشد به طور مثال این را در نحوه برخورد با “محمد بن سلمان” عربستان بخاطر دخالت مستقیم وی در قتل “جمال ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در سوئد گفت: اقداماتی که آمریکا اخیرا به منظور جلب نظر ایران انجام داده، بیشتر جنبه نمایشی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۳۳    
سفیر سابق ایتالیا در عراق طی یادداشتی در پایگاه اینترنتی میدل ایست آی به سیاست واشنگتن درباره برجام پرداخته و نوشته است: به نظر می رسد بایدن می خواهد این روایت را تحمیل کند که این توافق توسط ایران نقض شده است.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سفیر سابق رژیم صهیونیستی در آمریکا اذعان کرد که ایران اکنون نسبت به پنج سال پیش بسیار قدرتمندتر شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
یک منبع آگاه اعلام کرد، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا در روزهای اخیر دیدار با نیکی هیلی، سفیر سابق دولتش در سازمان ملل که به عنوان یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2024 مطرح شده را رد کرده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۵    
شفقنا آینده – چهار سال حضور دونالد ترامپ در کاخ سفید و اعمال فشارهای حداکثری به ایران از جمله خروج از پیمان نامه هسته ای میان ایران و 6 کشور قدرتمند جهان و همچنین اعمال تحریم های بی سابقه علیه کشورمان موجب شد روابط ایران با کشورهای همسایه خود و همچنین حوزه خاورمیانه نیز دستخوش تحولاتی شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
سفیر سابق رژیم صهیونیستی در آمریکا بعد از اعلام تصمیم واشنگتن برای مذاکره با تهران درباره بازگشت به توافق هسته ای، گفت ایران اکنون نسبت به پنج سال پیش بسیار قدرتمندتر شده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۵    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین ربانی سفیر سابق ایران در واتیکان گفت: سفر رسمی رهبر کاتولیک های جهان به عراق در نوع خود تاریخی، سرنوشت ساز و برای ملت و دولت عراق مهم و تأثیر گزار خواهد بود.
دین آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
پاپ فرانسیس از ابتدای روی کارآمدن خود به کشورهای مختلف سفر کرده و در میان هواداران خود حاضر شده است. این روزها مسیحیان عراق نیز خوشحالند که پاپ فرانسیس رهبر بزرگشان به عراق سفر می کند و آنها او را دربرمی گیرند و اگر کرونا بگذارد نیایش دسته جمععی برگزار می کنند ...
ابنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در عمان گفت: مرحوم "جلال الدین رحمت" از پیشگامان و بنیانگذاران مکتب اهل بیت(ع) در اندونزی بود. رفتارش و گرفتارش، چنان پر حکمت و مردم پسند بود که با رای اکثریت به پارلمان راه یافت.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
احمدولی مسعود سفیر سابق افغانستان در انگلیس و از بنیانگذاران حزب نهضت ملی قرار است امروز (29 بهمن) بنا بر دعوت رسمی وزارت امور خارجه پاکستان به این کشور سفر کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در عراق نبود فرهنگ صادراتی و صادرات نوسانی را به عنوان بخشی از موانع صادراتی در کشور برشمرد و گفت: کارگزاران دولتی به جای حرف زدن در خصوص موانع صادراتی باید این موانع را رفع کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در ایتالیا و افغانستان در برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما گفت: ترامپ به یک قهرمان تبدیل شد که 10 میلیون رأی بیشتر از سال 2016 به دست آورد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۹    
زهرا منصوری، انصاف نیوز: ایزدی می گوید ایران و روسیه نمی توانند با هم رابطه ی راهبردی داشته باشند و اساسا طرح چنین مسئله ای اشتباه است. وی در ادامه مقایسه ی سفر هاشمی و قالیباف به روسیه را درست ندانسته و معتقد است در سال 68 وضعیت با امروز متفاوت بوده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در روسیه گفت: غرب تمام توانش را بکار می گیرد تا ارتباط ما با چین و روسیه خدشه دار باشد چون دلش نمی خواهد ما در مقاومت خودمان قوی شویم و متاسفانه عده ای در داخل گول می خورند و در زمین دشمن بازی می کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۱۷    
سفیر سابق ایالات متحده در یمن کاهش تنش در یمن را راهی برای گفت وگو با ایران دانست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سفیر سابق رژیم صهیونیستی در آمریکا به بیان ادعاهایی علیه ایران پرداخت.
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
دیپلمات و سفیر سابق ایران در مکزیک، با بیان اینکه دولت به دنبال مظلوم نمایی بوده زیرا عملکرد درستی نداشته اند که بخواهند به آن تکیه کنند، گفت: آمار و ارقام نشان می دهد که مردم هیچ اعتمادی به حسن روحانی و دولت او ندارند و انتخابات مجلس این موضوع را ثابت کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۲:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در افغانستان و ایتالیا گفت: از زمان برجام 800 تحریم وضع شده، اما کشورمان برخلاف انتظار طبق نظرسنجی ها کمترین آسیب را در دوران کنونی دیده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۲۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در ونزوئلا تحریم ها را بستری برای رشد کشور دانست و اضافه کرد: اگر به دوران نبود تحریم برگردیم، در بسیاری از صنایع به خارجی ها احتیاج نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
سفیر سابق آمریکا در فلسطین اشغالی با فهرست کردن اولویت های دولت جدید آمریکا تصریح کرده مسئله ایران در زمره اولویت های نخست واشنگتن نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۶    
سفیر سابق آمریکا در فلسطین اشغالی با فهرست کردن اولویت های دولت جدید آمریکا تصریح کرده مسئله ایران در زمره اولویت های نخست واشنگتن نیست.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۵:۰۲    
سجادی سفیر سابق ایران در روسیه پاسخ می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
سفیر سابق رژیم صهیونیستی در آمریکا با لازم دانستن جبهه ای متحد علیه احیای توافق هسته ای ایران، مدعی شد هرگونه بازگشت به برجام می تواند تل آویو را در خطر موجودیتی قرار دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
دانی دانون سفیر سابق رژیم صهیونیستی در سازمان ملل با انتشار شماره تلفن نتانیاهو، از رئیس جمهور آمریکا خواست با وی تماس بگیرد!
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۰:۵۰    
شفقنا- دنی دانون، دیپلمات اسرائیلی شماره تلفن بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را در توییتی منتشر کرده و از جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا خواست که با نتانیاهو تماس بگیرد. این اقدام باعث شده است که نتانیاهو در فضای مجازی در معرض تمسخر قرار بگیرد. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۱:۰۳    
شفقنا آینده – دکتر علی اکبر فرازی، دیپلمات و سفیر سابق ایران در رومانی و مجارستان درباره آخرین تحولات خاورمیانه و برجام با روی کار آمدن دولت جدید آمریکا معتقد است: اگر گفتگوهای ما در چهارچوب برجام به نتیجه برسد باید این اطمینان را بدهیم که احیای برجام و گفتگوی ما و هم آمریکایی ها به نفع منطقه است ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حسین حاجیلو ، کارشناس دیپلماسی اقتصادی در برنامه تلویزیونی عیار، به مقایسه تجارت ایرات و ترکیه در عراق پرداخت و با بیان اینکه انجام همه اقدامات مربوط به حوزه اقتصاد نمی تواند صورت پذیرد گفت: این امکان در بخش سفارتخانه ها نیست و ترکیه با تقسیم کار بین فعالان اقتصادی ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۹:۰۳    
نصرت الله تاجیک - سفیر سابق ایران در اردن
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۰:۲۵    
سفیر سابق ایران در انگلستان با اشاره به اظهارات محمود علوی مبنی بر احتمال تغییر فتوای رهبری درباره حرام بودن دستیابی به سلاح هسته ای، تاکید بر این دارد که ایران هنوز تصمیم نهایی را برای تغییر نگرفته است و همه چیز به رفتار اروپا و آمریکا بستگی دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۲    
سفیر سابق تاجیکستان در افغانستان امروز در سن 65 سالگی دار فانی را وداع گفت.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
سفیر سابق ایران در اردن معتقد است که شاید اجرای یک الگوی توسعه اقتصادی و همکاری های تجاری بین کشورهای منطقه از جمله ایران و عربستان بتواند زمینه ای برای رفع سوتفاهمات بین کشورهای منطقه به ویژه تهران و ریاض باشد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
سفیر سابق آمریکا در سوریه به کاخ سفید توصیه کرد دولت بایدن باید به توافقی دست یابد که مأموریت مبارزه با داعش در هر دو سوی فرات در سوریه را به روسیه و ترکیه واگذار کند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری شبستان، برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تظاهرات گسترده یمنی ها علیه آمریکا در حمایت جنبش انصارالله با احمد دستمالچیان، سفیر سابق جمهوری اسلامی ایران در لبنان و اردن به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۱۴    
شفقنا آینده – سفیر سابق ایران در انگلستان درباره احیای برجام و نقش ایران در تقویت مناسبات منطقه ای اظهار داشت: آمریکایی ها به سمت وسویی رفته اند که با بهانه های مختلف تلاش کنند فشارهایی را به ایران وارد کنند که ایران را مجبور به بازگشت به تعهدات برجامی خود کند ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
صراط نیوز نوشت: ساشا سبحانی از جمله اولین آقازاده هایی است که آوازه مفاسدش در میان تمام ایرانیان پیچید. وی فرزند احمد سبحانی سفیر سابق ایران در ونزوئلا در دولت های خاتمی و احمدی نژاد است که به واسطه اقدامات نابهنجار، هرزگی و سبک زندگی به شدت مبتذلش، به نماد ار آقازادگان ناخلف تبدیل شد. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا آینده- سفیر سابق ایران در جمهوری آذربایجان درباره آینده روابط کشورهای همسایه با ایران گفت: ما در دو حوزه روابط دوجانبه و چندجانبه ارتباطات نزدیکی می توانیم با کشورهای پیرامونی، همسایگان نزدیک و همسایگان دور خودمان داشته باشیم ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۰۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
انتخاب: سفیر سابق ایران در انگلستان اعتقاد دارد که بنای دولت بایدن بازگشت به برجام و لغو تحریم هاست ولی در عین حال آنان می خواهند دست بالا را داشته باشند و در مقابل برخی در داخل ایران نگران هستند که اگر روحانی موفق به احیای برجام شود ...