یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۰:۲۱Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بن سلمان»

مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق حبیب ترکاشوند در توئیتی خطاب به عوامل شبکه های ضدانقلاب نوشت: به اربابتان بن سلمان بگوئید دلسوزی دیکتاتور سعودی و بردگان رسانه ایش برای مردم خوزستان طنز روزگار است. یادتان هست دلارهایی که به صدام می دادید تا بر سر مردم اهواز و خرمشهر و آبادان موشک بریزد؟ ...
مدار شرقی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۳۴    
از زمان به قدرت رسیدن سلمان و پسرش در عربستان سعودی، کشور با تحولات سریعی در زمینه های اجتماعی، اقتصادی و سیاسی مواجه شده است. حاکمان جدید همه اجزای سنتی حاکمیت را به بهانه مدرنیزاسیون و به روز شدن و رویکرد تغییرات استراتژیک جدید برای خروج از بحرانهای پیچیده داخلی و خارجی، تضعیف کرده اند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ولیعهد سعودی که با انتشار خبر استفاده ریاض از بدافزار جاسوسی پگاسوس پروژه سفیدسازی خود نزد افکار عمومی دنیا پس از قتل فجیع خاشقجی و همچنین پروژه اصلاحات ادعایی خود در عربستان بر اساس سند 2030 را بر باد رفته می بیند به مقامات و رسانه های حکومتی تاکید کرده به هر شکل ممکن این مسئله تکذیب شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی منطقه: رقابت بین عربستان و امارات حالا بر سر توریسم و اقتصاد غیرنفتی است و شاید در آینده بخواهند ایران را در این نزاع به سمت خود جلب کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری امارات لیکس فاش کرد محمد بن زاید به خاطر برخی اختلاف ها با برادر خود، محافظان شخصی خود را عوض کرده است.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۹    
ولیعهد عربستان سعودی خوستار جاسوسی از مقام ها و شخصیت های مختلف در لبنان از جمله نخست وزیر این کشور بوده است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرارو، تصاویری از سفر ولیعهد ابوظبی به عربستان سعودی و دیدار با محمد بن سلمان را منتشر کرد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد بن سلمان که رسما شاه زاده اما در عالم واقع پادشاه عربستان سعودی است رؤیاهایی در مورد قدرت مطلق العنان دارد که به شدت تنش آلود و متعلق به چند قرن گذشته است اما در دنیایی زندگی می کند که ناچار است شهر هوش مند نیوم بسازد تا به همه دنیا بگوید که چه اندازه به روز است و به قول انگلیسی ها نگرشی ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه چاپ رژیم صهیونیستی اطلاعات جدیدی درباره ماهیت روابط میان تل آویو و ریاض منتشر کرده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
شبکه خبری المیادین به نقل از روزنامه فرانسوی لوموند فاش کرد که محمد بن سلمان ولیعهد عربستان با استفاده از نرم افزار پگاسوس وابسته به شرکت اسرائیلی NSO در صدد جاسوسی از برخی مسئولان سیاسی و روزنامه نگاران لبنانی از جمله میشل عون رییس جمهوری این کشور بوده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۲:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ولیعهد عربستان سعودی خوستار جاسوسی از مقام ها و شخصیت های مختلف در لبنان از جمله نخست وزیر این کشور بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه لوموند فرانسه اعلام کرد محمد بن سلمان ولیعهد سعودی جاسوسی از مسئولان سیاسی لبنان از جمله میشل عون رئیس جمهور این کشور را خواستار شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۰:۰۸    
حوزه/ مخالفان آل سعود، مردم عربستان را به مشارکت در کمپین "اعتراض روز عرفه" علیه سیاست های دولت سعودی و محمد بن سلمان ولیعهد سعودی دعوت کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ولیعهد عربستان سعودی خوستار جاسوسی از مقام ها و شخصیت های مختلف در لبنان از جمله نخست وزیر این کشور بوده است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۳:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با فراخوان معترضان برای برگزاری تظاهرات در روز عرفه در عربستان و آتش زدن تصاویر بن سلمان و انتشار تصاویر آن در فضای مجازی، گشتی های پلیس در شهر مکه مستقر شدند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
سرمایه گذاری های کودکانه محمد بن سلمان ولیعهد سعودی اقتصاد عربستان به شدت تحت تاثیر خود قرار داده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ولی عهد ابوظبی در بحبوحه تنش نفتی امارات با عربستان وارد ریاض شد و با همتای سعودی خود درباره روابط دوجانبه و همکاری های راهبردی گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ولیعهد عربستان امروز، دوشنبه پس از بحران نفتی بوجود آمده با امارات با ولیعهد ابوظبی دیدار کرد. تاکید بر تقویت روابط مستحکم و استراتژیک بین امارات و عربستان محور این نشست بود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مخالفان عربستانی به مشارکت در کمپین اعتراض روز عرفه علیه سیاست های دولت و محمد بن سلمان ولیعهد این کشور فراخواندند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از عربی 21 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق امروز (دوشنبه) در جریان دیدار با وزیر تجارت عربستان و هیئت همراه وی به بررسی تقویت مبادلات تجاری بین دو کشور پرداخت. همچنین رئیس جمهوری عراق در دیدار با این مقام سعودی بر اهمیت تقویت روابط دوجانبه در جهت منافع دو کشور و منطقه تاکید کرد.
ولی عهدامارات متحده عربی در بحبوحه تنش نفتی با عربستان سعودی وارد ریاض شد و با همتای سعودی خود دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۵۹    
ولیعهد ابوظبی امروز در میان اوج اختلافات عربستان و امارات به ریاض سفر کرد و مورد استقبال بن سلمان همتای سعودی خود قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ولیعهد عربستان امروز، دوشنبه پس از بحران نفتی بوجود آمده با امارات با ولیعهد ابوظبی دیدار کرد. تاکید بر تقویت روابط مستحکم و استراتژیک بین امارات و عربستان محور این نشست بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
تعدادی از شاهزادگان سعودی از یک شرکت لابی گر آمریکایی خواسته اند تا نظر دولت آمریکا، انگلیس و اتحادیه اروپا را برای تحت فشار گذاشتن محمد بن سلمان جلب کند.
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: عربستان سعودی پس از 4 سال قطع ارتباط با قطر، سفیر جدید خود را به این کشور فرستاد. به نقل از النشره؛ عربستان سعودی سفیر جدید خود را به قطر فرستاد. این درحالی است که سعودیها از 4 سال پیش روابط خود با قطر را قطع کرده بودند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر روز یکشنبه برای تبریک عید قربان با سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان و محمد بن سلمان، ولیعهد وی تماس های تلفنی جداگانه برقرار کرد.
برترین ها / روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
انتخاب: بلومبرگ در گزارشی تحلیلی نوشت: سفر نادر سلطان عمان به عربستان سعودی نشان دهنده تغییرات منطقه ای است. در ادامه این مطلب آمده است: هیثم بن طارق، سلطان عمان روز یکشنبه به عربستان سعودی سفر کرد. گفتنی است، این اولین بار طی بیش از یک دهه گذشته است که رهبر عمان از عربستان بازدید می کند. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۱:۳۵    
محمد بن زاید ولی عهد ابوظبی دوشنبه (فردا) به همراه یک هیات از وزرا در سفری یک روزه وارد عربستان سعودی خواهد شد و با محمد بن سلمان ولی عهد این کشور دیدار خواهد کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۴    
ولیعهد سعودی از نرم افزارهای اطلاعاتی برای جاسوسی علیه مخالفان رژیم سعودی، فعالان حقوق بشر و وبلاگ نویسان استفاده می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بررسی دستاوردها و نتایج سیاست خارجه عربستان از زمان روی کار آمدن بن سلمان بیانگر این است که بی تجربگی ولیعهد سعودی موجب شده تا امارات در راستای منافع خود برای نفوذ در خاورمیانه حرکت کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – محمد بن زاید آل نهیان ولیعهد ابوظبی فردا (دوشنبه) به منظور انجام سفر رسمی یک روزه جهت حل و فصل اختلافات دوجانبه و دیدار با محمد بن سلمان ولیعهد سعودی رهسپار عربستان می شود.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
خانم سوپر استار موسیقی و سینما و یکی از مشهورترین سلیبریتی های حال حاضر جهان در ایام میانسالی به دنبال خرید یک قصر لاکچری با قیمتی نجومی با قیمتی معادل با 1560 میلیارد تومان است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ولیعهد ابوظبی فردا (دوشنبه) برای دیدار با محمد بن سلمان به عربستان می رود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۹:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: "به نظر می رسد به حداقل رساندن ضررها، پاک کردن اشتباهات سنگین، تسویه حساب های عجولانه و چشم دوختن های زودگذر از ویژگی های دوران پادشاهی ملک سلمان و ولیعهدش محمد بن سلمان در سیاست خارجی عربستان است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یک روزنامه لبنانی با توجه به اوضاع نابسامان جسمانی شاه عربستان، به بررسی موانع انتقال قدرت در عربستان در ابعاد داخلی و بین المللی پرداخته است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۱:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
بی بی سی: در عربستان سعودی فروشگاه ها اجازه دارند برای اولین بار در ساعات نماز باز بمانند و به مشتریان خدمات ارائه دهند. ظاهرا این تصمیم بخشی از تلاش حکومت عربستان سعودی برای باز کردن فضای سیاسی اقتصادی است هرچند گفته شده که به دلیل شیوع کرونا این مصوبه صادر شده است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز؛ حدود 3 ماه پس از افشای طرح کودتای نافرجام علیه پادشاه اردن که ظاهراً با همراهی محمد بن سلمان و بنیامین نتانیاهو پی ریزی شده بود، حالا ملک عبدالله دوم، نگران از بحران های فزاینده داخلی و سرخورده از توطئه برادرش شاهزاده حمزه با همراهی خائنانه 3 متحد کشورش -تل آویو ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۱۹    
به گزارش مشرق کانال تلگرامی ایرانیک تی وی نوشت: از دربار پهلوی تا دربار سعودی! مجیزگویی و تمجید گوگوش از بن سلمان در تلویزیون دولتی عربستان سعودی! گوگوش در حالی به تعریف و تمجید خاندان سعودی و کشورهای عربی در پاسخ به اظهارات ضد ایرانی مجری سعودی پرداخت که آن ها تاکنون حتی یک انتخابات را هم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
پروژه ابر شهر نئوم که قرار است سمبل توسعه مدنظر محمد بن سلمان باشد، در حالی پیش می رود که طبق گزارش ها دهها هزار کارگر خارجی مشغول در این پروژه در شرایط کاملا ناعادلانه و تحت ظلم به سر می برند.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمد بن نایف از ژانویه 2015 تا ژانویه 2017 ولی عهد عربستان سعودی بود که با حکم سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی کنار گذاشته شد و محمد بن سلمان جای او را گرفت. ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۰    
ایران پرس: این روزها گزارش ها و خبرهایی بسیار بدی از وضع حقوق بشر و شکنجه زندانیان در عربستان سعودی منتشر می شود که در صدر آن ها خبرهای مربوط به شکنجه های سخت و شدید محمد بن نایف ، ولیعهد پیشین عربستان سعودی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
برخی منابع خبری اعلام کردند اوضاع جسمانی محمد بن نایف، ولیعهد سابق سعودی که به دست بن سلمان به زندان افتاد، وخیم است.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۲۲:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
منابع عربستانی می گویند که ولیعهد سعودی به طور گسترده از محافظان خارجی در گارد پادشاهی استفاده می کند و اعتماد چندانی به محافظان عربستانی ندارد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: برخی از منابع عربی در منطقه از وخامت اوضاع جسمانی ولی عهد سابق عربستان سعودی که توسط محمد بن سلمان کنار زده شده، خبر می دهند. حساب افشاگر العهد الجدید طی سلسله توییت هایی از وخامت حال محمد بن نایف ، ولی عهد برکنار شده سعودی خبر داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ترکی الشلهوب اعلام کرد بن سلمان با محروم کردن میلیون ها مسلمان از حضور در حج جنگی آشکار علیه شعائر اسلامی آغاز کرده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
پویش اعتراضات در روز عرفه در حالی در عربستان رو به گسترش است که گفته می شود بن سلمان از بیم آن در حال خانه تکانی و پاکسازی بزرگ در گارد سلطنتی این کشور است.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۰:۰۵    
فعالان شبکه های اجتماعی سعودی با استفاده از هشتگ # بویکوت_مبس جنایات محمد بن سلمان را در داخل و خارج از عربستان را برجسته کردند.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۳:۵۳    
با اقدام اخیراً بن سلمان در دستکاری حقوق شهروندان و افزایش مالیات انتظار سعودی ها از دولت را برای استفاده از ثروت نفتی بیشتر شده است.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ، هیثم بن طارق سلطان عمان نخستین بار پس از رسیدن به این منصب روز گذشته همراه با هیئتی از وزرا وارد عربستان سعودی شد ...