سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۰۱:۱۷Oct 2020 27

جدیدترین‌های «بن سلمان»

ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مدیر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) از دونالد ترامپ خواست با ولیعهد سعودی همانند فردی منفور برخورد کند.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سیاست های ترامپ در مورد خاورمیانه مشخص است، اما سیاست های بایدن چگونه خواهد بود؟ قطعا بایدن اعتبار را به توافق هسته ای با ایران باز می گرداند و معامله قرن را کنار گذاشته، علیه شهرک سازی و الحاق می ایستد و رابطه با رهبری فلسطین را از سر می گیرد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مشاور حقوق بین الملل و فیزیک هسته ای عرب تاکید کرد که رئیس جمهوری آمریکا با دستورالعمل لابی صهیونیسم، رژیم های عربی را به چشم گاو شیرده می بیند و به دنبال تکرار سناریوی دیکتاتور پیشین عراق علیه سران سعودی است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۰    
پس از سودان، از عربستان سعودی، قطر و عمان به عنوان دودولت در مسیر عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی یاد می شود تا جایی که رئیس موساد از توافق میان ریاض و تل آویو به عنوان هدیه سعودی ها به رئیس جمهور آتی امریکا یاد کرده است ...
تیک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نکته مهم این است، نگاهی که ایران به کشور همچون چین دارد، با نگاهی که آن ها به ایران دارند، به هیچ عنوان یکسان نیست، چینی ها با توجه به رقابتی که با آمریکا دارند، نگاهی ابزاری به ایران خواهند داشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از حساب های کاربری مخالف رژیم سعودی اعلام کرد با اندک پول های اضافه شده به پذیره نویسی شرکت آرامکو، به دلیل آغاز جنگ قیمت نفت، تقاضای نفت همچنان کم است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - جان برنان رییس پیشین سازمان جاسوسی آمریکا (سیا)، دعوت ترامپ از محمد بن سلمان ولیعهد عربستان برای سفر به واشنگتن را شرم آور خواند.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: برخی تحلیلگران عرب می گویند: سردمداران عربستان به ویژه محمد بن سلمان از پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هراس دارند. مسائلی مانند احتمال افزایش فشارها به عربستان در پرونده های حقوق بشری ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۳:۵۰    
در سایه بحران مالی عربستان سعودی در نتیجه کاهش بهای نفت، ولیعهد این کشور طرحی را برای کاهش حقوق و مزایای هزاران شاهزاده آماده کرده است.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بن سلمان این مساله را به خوبی می داند؛ از این رو امارات و بحرین را به سازش واداشت و سودان را برای عادی سازی با صهیونیستها تحت فشار گذاشت تا زمینه برای کشورش برای سازش در آینده فراهم گردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۱    
در سایه بحران مالی عربستان و کاهش بی سابقه قیمت نفت در سایه شیوع کرونا، محمد بن سلمان طرحی برای کاهش حقوق اعضای آل سعود ارائه داد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۱    
محمد بن سلمان گفت: اگر ترس از کشته شدن توسط ایرانی ها، قطری ها و مردم کشورم نداشتم، همچون امارات و بحرین روابط ریاض با اسرائیل را عادی سازی می کردم.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، الدر محمدوف نویسنده وبسایت آمریکایی رسپوسیپل استیتکرافت با انتشار مقاله ای درباره درخواست اعضای پارلمان اروپا برای تحریم نشست گروه 20 که نوامبر آینده در عربستان برگزار می شود صحبت و تاکید کرد که این موضع سیلی بزرگی به محمد بن سلمان ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ترامپ به دنبال پایان دادن به اختلاف قطر با دیگر کشور های عربی حاشیه خلیج فارس بود و بر این موضوع تاکید داشت. در صورت پیروزی مجدد او ریاض هم برای حل مشکلات و اختلافات تلاش می کند تا یک جبهه متحد علیه ایران شکل بگیرد، اما این مسئله برای بایدن اهمیت زیادی نخواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یک میلیارد معروف صهیونیستی- آمریکایی دیدار خود با ولیعهد سعودی و اظهارات جنجالی محمد بن سلمان درباره عادی سازی روابط ریاض با تل آویو را فاش کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
منبعی بلندپایایه در فلسطین اشغالی فاش کرد که ولی عهد سعودی از سال 2015 به بعد تعامل و روابط با رژیم صهیونیستی را آغاز کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۸    
رسانه های اسرائیلی اعلام کردند، در نظام سعودی محمد بن سلمان ولیعهدی است که بیشترین حمایت را از رژیم صهیونیستی به عمل آورده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع ارشد صهیونیست اعلام کرد که محمد بن سلمان بیشترین حمایت را در نظام سعودی از اسرائیل دارد و اگر به اختیار او بود تاکنون عادی سازی میان ریاض و تل آویو انجام شده بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بعد از گذشت 2 سال از قتل عجیب و فجیع نویسنده و منتقد سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول، حالا نامزد ترکیه ای وی ، علیه محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در دادگاهی در آمریکا شکایت کرده است تا او همچنان نتواند از تله پرونده ضد بشری اش در ارتباط با قتل جمال خاشقچی خارج شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۴:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
منبعی بلندپایایه در فلسطین اشغالی فاش کرد که ولی عهد سعودی از سال 2015 به بعد تعامل و روابط با رژیم صهیونیستی را آغاز کرده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل دفا ع پرس ، همزمان با افزایش اختیارات محمد بن سلمان در ژوئن سال 2017 میلادی و انتصابش به عنوان ولیعهد عربستان سعودی که تکمیل کننده قدرت و اختیارات اعطا شده به وی در سال 2015 بود؛ ریاض، سیاست هایی را با هدف ارتقاء جایگاه منطقه ای و بین المللی خود در دستور کار قرار داد ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ولیعهد عربستان سعودی، دبیرکل انجمن جهان اسلام را مامور کرده که افکار عمومی در منطقه عربی را به سمت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و دوستی به آن معطوف سازد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۲:۴۹    
مایک ایونز بنیانگذار مرکز میراث دوستان صهیونیست در مراسم چندروز پیش جایزه جهانی یهود، هنگام تعریف و تشکر از تلاش های بن سلمان برای اسراییل فاش کرد که بن سلمان از مادری یهودی زاده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خاندان آل شیخ از نسل محمد بن عبدالوهاب هستند که رهبری دینی در عربستان را بر عهده دارند، این نسل از مقامات دینی از ابتدای موجودیت حاکمیت سعودی تاکنون با آنها ائتلافی نزدیک و مستحکم داشته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
یک قاضی فدرال آمریکایی از ولی عهد سعودی خواست تا قبل از تاریخ هفتم دسامبر به اتهاماتی که در خصوص سعد الجبری متوجه اوست، پاسخ دهد.
پارس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی هاآرتص فاش کرد محمد بن سلمان در سخنانی گفته است در صورتی که عربستان به عادی سازی روابط با اسرائیل دست زدند، ایران و مردم عربستان او را خواهند کشت.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی هاآرتص فاش کرد محمد بن سلمان در سخنانی گفته است در صورتی که عربستان به عادی سازی روابط با اسرائیل دست زدند، ایران و مردم عربستان او را خواهند کشت.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
دیده بان ایران: آمال یحیی المعلمی به عنوان سفیر جدید عربستان سعودی در نروژ ، از طریق ویدیو کنفرانس در مقابل ملک سلمان بن عبد العزیز و در حضور شاهزاده محمد بن سلمان ولیعهد سعودی سوگند یاد کرد. او دومین سفیر زن سعودی است که در این پست دیپلماتیک رده بالا فعالیت می کند. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: یکی از افراد نزدیک به ولی عهد سعودی گفته است که محمد بن سلمان تمایل زیادی به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی دارد ولی از عواقب آن می ترسد. ...
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
انتخاب: مضاوی الرشید در میدل ایست آی نوشت: بدون شک محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی، در دومین سالگرد قتل جمال خاشقجی با نگرانی به سخنان جو بایدن نامزد دموکرات ها گوش فرا می دهد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا میریوسفی سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل در پاسخ به ادعا های واهی آمریکا نوشت: برخلاف آمریکا، ایران در انتخابات کشور های دیگر دخالت نمی کند.
هاژه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۵۹    
به احتمال زیاد، این روزها باید محمد بن سلمان، با وسواس و نگرانی بیشتری به صحبت ها و کارزارهای انتخاباتی جو بایدن،(که از قضا، هم زمان شده با دومین سالگرد قتل جمال خاشقچی) گوش فرا دهد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، پایگاه خبری العربی الجدید فاش کرده است که محمد بن سلمان ولیعهد سعودی پرداخت غرامت 335 میلیون دلاری که دولت سودان باید به آمریکا برای آنچه قربانیان تروریسم خوانده شده، برعهده گرفته است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ولی عهد سعودی که اخیرا از سوی یک دادگاه در واشنگتن برای توضیح در خصوص سوء قصد به جان سعد الجبری با استفاده از تیم ترور ویژه خود احضار شده، چند وکیل آمریکایی برای دفاع از خود و سایر متهمان این پرونده استخدام کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۰    
مقامات سیاسی عربستانی در اواخر ماه سپتامبر (اوایل مهر ماه) ممنوعیت های جدیدی را بر کالاهای ترکیه اعمال کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۷    
ترکیه از تحریم کالاهای خود از سوی عربستان 20 میلیارد دلار متضرر می شود.
رجا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
نور، خواهرزاده اسامه بن لادن از نام خانوادگی خود شرمسار است و طرفدار دونالد ترامپ می باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۵    
خدیجه چنگیز خواستار محاکمه و مجازات محمد بن سلمان ولیعهد سعودی بعنوان آمر جنایت قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار مخالف سعودی شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک روزنامه فرامنطقه ای گزارش داد که قرار است عربستان سعودی غرامت های سودان به آمریکا را پرداخت کند تا توافق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را امضا کند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از خبرگزاری فرانسه، خدیجه چنگیز شکایتی علیه محمد بن سلمان به دادگاهی در شهر واشنگتن ارائه کرده و به دلیل قتل جمال خاشقجی نامزدش، خواستار دریافت خسارت از ولیعهد عربستان سعودی شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۱    
بسیاری از تحلیل گران معتقدند محمد بن سلمان معمار عادی سازی روابط جهان عرب با رژیم صهیونیستی بوده و حتی پشت پرده عادی سازی روابط رژیم صهیونیستی با امارات را هم، عربستان و بن سلمان می دانند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یک تحلیلگر مسائل بین الملل گفت: ایران باید خویشتنداری کند و بهانه به دست نتانیاهو و بن سلمان که متمایل به ماندن ترامپ در قدرت هستند، ندهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نامزد جمال خاشقجی، روزنامه نگار کشته شده سعودی و یک گروه حقوق بشری که او تاسیس کرده بود، شکایتی در یکی از دادگاه های آمریکا با این موضوع که ولیعهد سعودی دستور قتل این منتقد را صادر کرده بود، تنظیم کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۰۰    
نامزد روزنامه نگار منتقد سعودی و یک گروه حقوق بشری از ولیعهد سعودی در ارتباط با پرونده قتل این روزنامه نگار شکایت کردند.
برترین ها / جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: خدیجه چنگیز نامزد روزنامه نگار مقتول سعودی معروف به همراه یک نهاد حامی دموکراسی در کشورهای عربی علیه مهم بن سلمان، ولی عهد سعودی شکایت کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۳:۱۰    
نامزد جمال خاشقجی رسما از ولیعهد عربستان سعودی و تمامی مقاماتی که در قتل این منتقد ریاض نقش داشته اند شکایت کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
وکیل نامزد جمال خاشقجی از تشکیل پرونده قضائی علیه محمد بن سلمان و 28 سعودی دیگر به اتهام قتل این منتقد ریاض، در آمریکا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز دوستان اسرائیل با افشای دیدار هیئت صهیونیستی با بن سلمان خاطرنشان کرد که تردیدی ندارم که بن سلمان، رهبر فرآیند "حیرت انگیز" صلح در منطقه خلیج فارس است.