پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۰:۱۰Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرمایه گذاران خارجی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۶:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
بازار بورس بین الملل به منظور فعالیت سرمایه گذاران خارجی در بازار بورس ایران و افزایش صادرات و واردات شرکت ها راه اندازی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناسان اقتصادی امارات 6 عامل را برای جذب سرمایه گذاران در املاک دوبی مشخص کردند.
هاژه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
در یک سال اخیر و به دلیل افزایش قیمت رمز ارزها و همچنین تشدید فشارهای تحریمی بر مبادلات فرامرزی بانکی کشور، اقبال به استفاده از ماینر برای استخراج رمز ارز از جمله بیت کوین در میان شهروندان و حتی برخی سرمایه گذاران خارجی در کشور، بدلیل ارزانی قیمت برق، با سرعت چشمگیری، افزایش یافت. ...
وزیر صمت چندی پیش در حالی خبر از حضور دو سرمایه گذار خارجی در خودروسازی کشور داد که گزارش های غیررسمی از مذاکرات برجامی هم نشان می دهد طی 6 دور گفت وگو، آمریکا با لغو یا تعلیق 6 بخش (انرژی، پتروشیمی، بانک، خودروسازی و کشتیرانی و بیمه) موافقت کرده است.
نشست آنلاین بازار سرمایه ایران به میزبانی بورس تهران و با مشارکت فدراسیون بورس های اروپا آسیایی برگزار شد.
خودرو بانک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام شعبه ام جی در پاکستان، خط تولید این برند تقریبا آماده شده است و به زودی ام جی در پاکستان صاحب یک کارخانه خواهد شد. این کارخانه با همکاری مهندسان چینی شرکت سایک موتور و مهندسان پاکستانی ساخته شده و با وجود تحقیقاتی که علیه این شرکت در جریان است، آن ها همچنان به پیشرفت خود امیدوار هستند ...
جانشین رییس سازمان بورس و اوراق بهادار در امور بین الملل در وبینار ملاقات بازار فدراسیون بورس های اروپایی-آسیایی (FEAS) بر بین المللی شدن بازار سرمایه ایران و تسهیل در دسترسی سرمایه گذاران خارجی به این بازار تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رشد و رونق اقتصادی بدون سرمایه گذاری امکان پذیر نیست و در این راه، اقتصاد کشور نمی تواند تنها با اتکا به سرمایه های داخلی پیش برود. از این رو سؤال این است که تا چه حد زمینه برای جذب سرمایه گذاران خارجی فراهم بوده و چطور می توان در این مسیر مانع زدایی کرد؟
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
یک فعال حوزه صنعت برق گفت: در مجموع می توان گفت با توجه به اینکه سرمایه گذاران خارجی فرصت کارکردن در نقاط مختلف جهان را داشته اند در نتیجه تجربه فراوان، تکنولوژی و امکانات مالی بیشتر و دسترسی به شبکه های جهانی دارند ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۹:۴۲    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: درحال حاضر تعداد سرمایه گذاران خارجی در استان 20 سرمایه گذار است که در زمینه های مختلف صنعتی درحال فعالیت هستند و برای بیش از دو هزار نفر اشتغالزایی کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
یزد ایرنا -ربیس سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) یزد گفت : هم اکنون هفت طرح بزرگ صنعتی از سوی سرمایه گذاران خارجی در حال اجراست که این طرح ها در ایجاد اشتغال استان نقش مهمی دارد.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۲۰    
دولت چین سخت گیری علیه کسب و کارهایی را که می خواهند سهام خود را در خارج از این کشور عرضه کنند، افزایش می دهد. قانون گذاران چینی با معرفی مقررات جدید به دنبال اعمال محدودیت علیه شرکت هایی هستند که به دنبال سرمایه گذاران خارجی می گردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر کشور گزارش آخرین وضعیت اجرای مصوبه هیات وزیران، پیرامون اعطای اقامت 5 ساله به سپرده گذاران و سرمایه گذاران خارجی را به جهانگیری ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از ورود سرمایه گذاران خارجی برای اجرای هفت طرح بزرگ صنعتی در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس گفت: با به روز رسانی انجام شده، از صبح امروز مجددا دسترسی به سایت tsetmc برای سرمایه گذاران خارجی ممکن شد.
وارک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی و سرمایه گذاری “اندیشه نو” یکی از مقوله های تاثیرگذار در فرآیند جذب سرمایه خارجی را امنیت سرمایه گذاری بر مبنای قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی برشمرد و تصریح کرد ...
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت بسیار بالای سرمایه گذاری بخش خصوصی داخلی و خارجی در حوزه بندری و دریایی، گفت: در صورت رفع تحریم ایران، سرمایه گذاران بخش خصوصی کشورهای خارجی، علاقمند به فعالیت در حوزه دریایی و بندری کشور هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: استان قزوین با داشتن ظرفیت هاو موقعیت جغرافیایی مناسب و شبکه حمل و نقل مدرن می تواند برای سرمایه گذاران خارجی جذاب باشد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۵    
در سال ها و دهه های پیشین از جمله دغدغه سیاستگذاران و کارگزاران در بخش دولتی در ایران، فراهم کردن بسترهای مناسب برای بازگشت سرمایه گذاران خارجی و سرمایه های سرگردان به سمت کشور و بکارگیری آنها در بخش های زیر ساختی اعم از عمرانی – صنعتی و تولیدی بود.
علاقه سرمایه گذاران خارجی به سرمایه گذاری در بنادر ایران، ضرورت ایجاد شرایط و امکانات مناسب برای سرمایه گذاران بندری و دریایی، از اهم اخبار این هفته حوزه حمل و نقل دریایی به حساب می آید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اختلافات میان عربستان و امارات رو به افزایش است و عامل اصلی آن مسائل اقتصادی و تلاش برای جلب سرمایه گذاران خارجی است.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از رونمایی سایت معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان تهران ویژه سرمایه گذاران خارجی خبر داد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۲۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، اکبر بهنام جو استاندار اردبیل در حاشیه بازدید از محل شرکت زرفام تولید صنایع دستی از سرمایه گذاری 9میلیون دلاری صنعتگران خارجی در شهرک صنعتی اردبیل خبرداد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی کارگاه آموزشی یادگیری مهارت های ارائه (pitch) نزد سرمایه گذاران بین المللی برگزار می شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون معدنی وزیر صنعت ، معدن و تجارت با بیان اینکه توسعه سرمایه گذاری های معدنی یکی از مهم ترین اولویت های وزارت است گفت: سرمایه گذاران خارجی در معادن ایران، مکلفند که تمامی قوانین جمهوری اسلامی ایران در این زمینه را رعایت کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : بررسی وضعیت سرمایه گذاری خارجی در ایران و ترکیه نشان می دهد که هر چند در سال گذشته میزان سرمایه گذاری خارجی در هر دو کشور کاهش یافته، اما همچنان فاصله زیادی نیز برقرار است.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۳:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود فضای کسب و کار وزارت اقتصاد در گزارشی به تجربه سامان بخشی به نظام مجوز دهی با ابزار دولت الکترونیک در کشور ترکیه پرداخت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۵:۵۴   + ۱۷ سایت دیگر  
عرضه اولیه سهام شرکت های چینی در بورس های آمریکا علی رغم تنش های بین دو کشور و وضع محدودیت های جدید برای سرمایه گذاران خارجی به بالاترین سطح در تاریخ رسید.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام وزارت نیرو ، رضا اردکانیان روز پنجشنبه در چهارمین نشست وزیران انرژی اکو، ضمن قدردانی از برگزارکنندگان و کارشناسانی که زحمات زیادی را برای افزایش اثربخشی آن عهده دار شده اند، اظهار کرد: امیدوارم مقامات که مسئولیت تامین انرژی کشور های متبوع را عهد دار هستند ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۰۸:۵۹    
ریسک نرخ ارز از جمله مهم ترین مواردی است که سرمایه گذاران خارجی توجه ویژه ای به آن دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سلطان نشین عمان برای تشویق سرمایه گذاران خارجی اعلام کرد که به اتباع خارجی که در این کشور سرمایه گذاری کنند، تا 10 سال اقامت با امکان تمدید مجدد می دهد.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ترکیه از جمله کشورهایی است که در طی سال های گذشته مورد توجه ایرانیان قرار گرفته، چون شرایط مساعدی را برای مهاجرت فراهم کرده و توانسته زمینه سرمایه گذاری در حوزه های مختلف را برای حضور سرمایه گذاران خارجی آماده کند ...
قلم نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۴    
تعداد زیادی شهرک صنعتی و مناطق ویژه در کشور وجود دارد که اکثر آنها به بلوغ نرسیده اند و با مشکلات زیرساختی یا معارض مواجهند، اما در شهرک دارویی برکت امروز موفق شدیم تا تعداد قابل ملاحظه ای سرمایه گذاران خارجی را جذب کنیم و تولید تعدادی از داروهای مورد نیاز کشور را انجام دهیم و بخش خصوصی هم اقبال ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مقامات کاراکاس با انتقاد شدید از تحریم های ظالمانه آمریکا و هشدار نسبت به قصد سلطه واشنگتن بر نفت و گاز ونزوئلا، از سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در پروژه نفتی این کشور دعوت کردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۵:۵۵    
برخلاف اینکه حوزه تأمین مالی اسلامی در بریتانیا رشد زیادی کرده و مورد تأیید دولت است، هیچ قانونی در ایالات متحده به طور خاص در مورد بانکداری اسلامی و به طور کلی تأمین مالی اسلامی وجود ندارد. با این همه برگزیت باعث شده که امید به حضور مشتریان جدید در بازار تأمین مالی اسلامی در آمریکا بیشتر شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: حضور سرمایه گذار خارجی در ایران به دلیل وجود نیرو و انرژی ارزان قیمت بسیار مفید و به صرفه بوده اما رفتارهای هیجانی برخی جریانات سیاسی مانع حضور سرمایه گذاران خارجی است.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ایجاد انگیزه برای جذب سرمایه گذاران خارجی و ترغیب ایرانیان خارج کشور برای سرمایه گذاری در ایران یکی از نیازهای کشور در شرایط کنونی است.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
امارات در بین کشورهای رقیبش یکی از کمترین مالیات ها را دارد، چه مالیات بر شرکت ها و چه بر ارزش افزوده و دُبی اخیرا وعدهٔ واگذاری حق مالکیت 100 درصد را به سرمایه گذاران خارجی داد.موفقیت استارت آپ ها در دُبی الهامبخش دیگران شده است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: استان قزوین با داشتن شرایط مناسب و پتانسیل های بالای صنعتی برای جذب سرمایه گذاران خارجی مطلوب بوده و 30 کشور در این استان سرمایه گذاری داشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان از مدیران و دستگاه ها خواست تسهیل کننده حضور سرمایه گذاران خارجی در استان باشند و گفت: صدور مجوزهای سرمایه گذاری از جمله منطقه ویژه اقتصادی بانه باید با سرعت انجام شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : رضا زندی در واکنش به ادعای نفتی رضایی توییت کرد: یعنی سهام شرکت ملی نفت قرار است وارد بورس شود؟ اساسنامه را باید مجلس تغییر دهد، می دهد؟ آرامکوی عربستان در شرایط غیر تحریم و با سرمایه گذاران خارجی هم نتوانسته این طور خصوصی سازی کند!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار بوشهر گفت: هیئت صدور مجوز های سرمایه گذاری های خارجی با سرمایه گذاری خارجی دو واحد صنعتی در بوشهر موافقت کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با اشاره به قابلیت بهره برداری از مرکز همایش های اصفهان به عنوان مجموعه همایش های بین المللی در سطح منطقه گفت: وزارت امور خارجه پیگیر حضور سرمایه گذاران خارجی علاقمند برای تکمیل هتل های این مرکز خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: پنج شرکت از اقلیم کردستان عراق درخواست سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بانه کردند.
ورود سنگ آهن به بورس کالا، اتفاقی مهم است که باعث شده زنجیره فولاد در بورس کالا، کامل تر شده و قیمت این محصول با شفافیت بیشتری تعیین شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
علیرضا معزی در این پیام یادآورشد: چیزی مثل سؤالات مناظره که تحریم و کرونا را نادیده گرفته بود تا روایتی جعلی از دلایل وضع موجود بسازد. به بازخوانی یک نمونه از این اتفاق در این رشتو توجه کنید: ...
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۵:۵۰    
قلم | qalamna.ir : این کشور دوست داشتنی که زبان رایج آن ترکی استانبولی است، یکی از بهترین کشورها برای اقدام به سرمایه گذاری است. چرا که این کشور، سریعترین رشد اقتصادی در جهان را داشته و با اقتصاد پررونق، موقعیت استراتژیک جغرافیایی، فرصت های تجاری و هزینه های پایین ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۹    
تهران- ایرنا- به دنبال پیامدهای اقتصادی بحران شیوع کرونا، سرمایه گذاری خارجی در اروپا همچنان سیر نزولی دارد ولی در این میان فرانسه برای دومین سال متوالی همچنان مقصد اول اروپا برای جذب سرمایه گذاران خارجی است.