دوشنبه ۰۸ خردادساعت ۱۸:۲۶May 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرمایه گذاران خارجی»

باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری کرمان بر تکمیل پروژه صاروج پارس بر مبنای همکاری و همراهی مسئولان با سرمایه گذاران خارجی تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد ایران از افزایش سهولت ها برای جذب سرمایه گذاران خارجی در کشور خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
برای چندین دهه چین نوید آزادسازی اقتصاد خود را به سرمایه گذاران خارجی داده بود، اما اکنون پکن قصد دارد برخی از کانال های ارتباطی خود را به روی آن ها ببندد. مقامات در تلاش برای جلوگیری از افشای اطلاعات مهم هستند و به همین دلیل شبکه های متخصص را در مرکز کارزار ضدجاسوسی راه اندازی کردند.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به ظرفیت های تولیدی در اختیار، بسته های سرمایه گذاری ویژه ای برای جلب مشارکت سرمایه گذاران خارجی در شرکت های تابعه طراحی شده که در حوزه دیپلماسی اقتصادی می توان به آن توجه کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به ظرفیت های تولیدی در اختیار، بسته های سرمایه گذاری ویژه ای برای جلب مشارکت سرمایه گذاران خارجی در شرکت های تابعه طراحی شده که در حوزه دیپلماسی اقتصادی می توان به آن توجه کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مهندس ضرغامی گفت: تنگه هایقر فیروزآباد یک جاذبه بی نظیر در حوزه گردشگری هیجانی در سطح جهان است و باید در صدا و سیما معرفی شده و سرمایه گذاران خارجی جذب این منطقه شوند.
نیپنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا، مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی شامگاه گذشته (چهارشنبه 3 خرداد) در نشست بررسی راهبردهای توسعه همکاری های بین المللی در صنعت پتروشیمی که با حضور سفرا و سرکنسول های جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف برگزار شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۳۹    
اتباع و مهاجرین خارجی در ازای سپرده گذاری در بانک های کشور اقامت 5 ساله دریافت می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۵۳    
دومین همایش ملی توسعه سرمایه گذاری شیراز امسال با رویکرد بین المللی در این کلان شهر برگزار شد
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
حق شناس: باید گفت تورم اثرش را بر کاهش قدرت خرید گذاشته است. به عبارت دیگر یکی از دلایل عمق پیدان کردن فقر همین تورم است که امروز مرکز آمار آن را 55 درصد اعلام کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی با اشاره به احیاء روابط ایران و عربستان گفت: در سال جاری برای جذب سرمایه گذاران خارجی از عربستان، کویت و بحرین و.. ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
یک گروه از سرمایه گذاران هندی و کشورهای حوزه خلیج فارس با حضور در منطقه آزاد ماکو از پروژه های کلان کشاورزی این منطقه و بزرگترین باغ گردو و پسته کشور واقع در منطقه آزاد ماکو بازدید و از نزدیک با ظرفیت ها و مزیت های سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو آشنا شدند. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۸    
ترکیه و امارات جزو برجسته ترین کشورهای خاورمیانه در صنعت ساختمان سازی لوکس و مدرن هستند. هر دو کشور با روی باز از سرمایه گذاران خارجی استقبال و در این راستا امکانات و مزایای مختلفی را به افراد علاقه مند به سرمایه گذاری ملکی در این کشورها اعطا می کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۰    
رئیس هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی سرخس با بیان این که تفاهم نامه های منطقه ویژه اقتصادی سرخس با سرمایه گذاران خارجی امسال عملیاتی می شوند، گفت: به دنبال راه اندازی کارخانجات صنایع وابسته بزرگ در منطقه ویژه اقتصادی سرخس هستیم.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۹:۱۱    
می متالز - تعداد سرمایه گذاران خارجی بازار سرمایه ایران از 4374 در اسفند ماه به 4404 سرمایه گذار در پایان فروردین رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۷    
در یک ماه گذشته، ارزش سبد سرمایه گذاران خارجی در بورس و فرابورس از 6 هزار 800 میلیارد تومان به 7 هزار و 400 میلیارد تومان رسید. این خبر و خبر های بیشتر در بسته امروز اخبار کوتاه بهابازار.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه ریس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری کرمانشاه از تدوین 40 بسته سرمایه گذاری در شهر کرمانشاه خبر داد و افزود: از حضور سرمایه ذاران بومی و غیربومی برای حضور در این پروژه ها استقبال می کنیم و حتی برای جذب سرمایه گذاران خارجی هم اقداماتی صورت گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
محسن خجسته مهر گفت: دنبال حداکثر سازی سهم بخش خصوصی و ایرانی در پروژه های نفتی هستیم به طوریکه سرمایه گذاران خارجی هم دنبال ورود به صنعت نفت ایران هستند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۰:۰۳    
برگزاری اینگونه نمایشگاه ها می تواند تصویرسازی مناسب از فرصت های سرمایه گذاری در داخل ایران به سرمایه گذاران خارجی ارائه کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۸:۲۲    
تعداد سرمایه گذاران خارجی بورس و فرابورس از 4374 سرمایه گذار در اسفند 1401 به 4404 سرمایه گذار در پایان فروردین 1402 رسیده است.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۸    
می متالز - رئیس اتاق زنجان در دیدار با سرمایه گذاران چینی در استان زنجان، بر تسهیل امور مربوط به سرمایه گذاری در این استان با همکاری اتاق زنجان و دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه، تاکید کرد.
بر اساس گزارش ماهانه فروردین 1402 وضعیت بازار سرمایه، تعداد صندوق های سرمایه گذاری افزایش یافت و سبد سرمایه گذاران خارجی بزرگتر شد. شاخص کل بورس نیز در مقایسه با شاخص های MSCI (شاخص 23 کشور در حال توسعه) و شاخص کشورهای در حال توسعه و شریعت COMCEC روند صعودی قابل توجهی داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سفر هیئت های اماراتی و آلمانی به بغداد و تاکید نخست وزیر عراق از سرمایه گذاران خارجی و تاکید حکیم بر تعیین تکلیف گورهای دسته جمعی از جمله خبرهای این کشور است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۹   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه اقتصادی عصر قانون، مهرداد بذرپاش گفت: در سفر به امارات جلسات متعددی در خصوص کریدور انجام شده است و ظرفیت های ایران نیز اعلام شد. وی در ادامه افزود: توافقات ریلی نیز برای سرمایه گذاری در ایران صورت گرفته است و به زودی شاهد سرمایه گذاری سرمایه گذاران خارجی خواهیم بود. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی که برای شرکت در همایش بین المللی ریل غرب آسیا در امارات به سر می برد؛ در این همایش از آمادگی کشورمان برای صدور خدمات فنی و مهندسی در بخش ریلی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی زنجان، با اشاره به تسهیل حضور سرمایه گذاران خارجی در استان با همکاری اتاق بازرگانی و دفتر وزارت خارجه، گفت: اتاق زنجان آمادگی همه جانبه در پیگیری و حل مشکلات سرمایه گذاران داخلی و خارجی را دارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۵    
اکتشافات حوزه معدنی بسیار پر ریسک و هزینه بر است و این بر عهده بخش دولتی و حاکمیتی کشور است که پروژه های اکتشافی را انجام دهند. زیرا تحریم باعث شده سرمایه گذاران خارجی نتوانند وارد حوزه اکتشاف شوند.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وقت نیوز - شهردار تبریز در دیدار سفیر کرواسی با وی از آمادگی این شهر برای جذب سرمایه گذاری های خارجی و توسعه همکاری های اقتصادی و حمل و نقل عمومی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با سفیر کرواسی در تهران، گفت: استان آذربایجان شرقی با وجود موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در نقطه مرزی، استانی امن برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف است و بخش های دولتی و خصوصی استان آماده پذیرش سرمایه گذاران خارجی هستند.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گزارش های رسانه ای نشان می دهد طی 10 سال گذشته، ده ها جزیره خالی از سکنه به فروش گذاشته شده اند. این جزیره ها تغییری در تمامیت ارضی یونان ایجاد نکرده است، کما اینکه خرید و فروش املاک و مستغلات توسط شهروندان خارجی در بسیاری از کشورهای دنیا پدیده ای رایج است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۰:۲۶    
زهرا اصغری مرزیدره /مدیر سرمایه گذاری و مطالعات شرکت سرمایه گذاری صدر تامین یکی از گذرگاه های توسعه که ورود ارز، فناوری، دانش فنی، ایجاد اشتغال و فضای رقابتی را تسهیل می کند تشویق و حمایت از سرمایه گذاران خارجی است، مسیری که کشورهای آسیای جنوب شرقی (چین، مالزی ...
با رسیدن به روزهای پایانی کار دوره چهار ساله اتاق بازرگانی تهران، اعضای این اتاق در حال ارائه گزارش هایی از عملکرد خود در سال های گذشته هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: این استان از حضور سرمایه گذاران خارجی و فعالان بخش خصوصی استقبال و زمینه فعالیت آنها را فراهم می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- بندرعباس : سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به احیای روابط ایران با کشورهای حاشیه خلیج فارس با تلاش های شبانه روزی دولت سیزدهم، گفت: احیای روابط خارجی در دولت سبب علاقه مندی تجار خارجی برای سرمایه گذاری و نقش آفرینی در توسعه کیش شده است.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دستیار ویژه اتاق مشترک ایران و قطر خواستار تسهیل در صدور مجوزهای سرمایه گذاران خارجی شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: به دلیل بدخواهی دشمنان نمی خواهیم دستاوردهای کشور در بخش ترانزیت اعلام و اطلاع رسانی کنیم تنها 30 درصد اتفاقات رخ داده اعلام می کنیم و به دنبال این هستیم که درآمدهای ترانزیتی را از درآمدهای نفتی افزایش دهیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۷   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی در نمایشگاه توانمندی صادراتی ایران گفت :باید خراسان شمالی را به سرمایه گذاران خارجی معرفی کنیم.
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۳:۴۷    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: جذب سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی خارجی به مناطق ازاد موجب جهش اقتصادی کشور خواهد شد. حسین گروسی در حاشیه برگزاری پنجمین نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی بابیان اینکه در این نمایشگاه 370 فرصت سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری صنعتی معرفی میشود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: باید استان را به سرمایه گذاران خارجی معرفی کنیم و یکی از حوزه های مناسب برای ورود سرمایه گذار، بورس است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی زنجان گفت: استان زنجان با توجه به موقعیت قرارگیری ژئوپلتیکی و ظرفیت های موجود در شمال غرب کشور، این توان را دارد تا در سال های آینده تبدیل به بزرگترین میزبان سرمایه گذاری از سایر کشورها شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: محور اصلی غرفه استان در نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران در تهران مذاکره با سرمایه گذاران و صادرکنندگان خارجی است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند (پانا)- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: سرمایه گذارانی از کشورهای پاکستان، افغانستان و چین از غرفه استان در نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران بازدید کردند. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نصر: نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، در دیدار با هیات سرمایه گذارچینی، از آمادگی استان برای حضور سرمایه گذاران خارجی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۵:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: از زمان شکل گیری منطقه آزاد ارس 4.8 میلیارد دلار سرمایه گذاری در منطقه رخ داده انجام شده که نزدیک به یک میلیارد دلار آن توسط سرمایه گذاران خارجی انجام پذیرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه ریزی برای جذب سرمایه گذاران خارجی با هدف افزایش تولید خبر داد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
علی اصغر شالبافیان در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: میزبانی اردبیل از کشورهای عضو اکو در حوزه گردشگری فرصتی استثنایی برای حضور گردشگران و سرمایه گذاران فراهم کرده که امیدواریم امسال فرصت های سرمایه گذاری در بخش های مختلف با استقبال فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران خارجی مورد توجه ...
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عزت الله ضرغامی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان، اظهار کرد: کشورهای عضو اکو به همراه کشورهای حاشیه دریای سیاه با حضور در رویداد 2023 اردبیل بستر مناسبی را فراهم کردند تا اردبیل کانون توجه جهانی برای حضور گردشگران و همچنین سرمایه گذاران خارجی باشد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه قم با بیان اینکه مهار تورم و رشد تولید 9 الزام و شرط دارد، گفت: یکی از الزامات مهم این است که سیاست پولی کشور نباید هر روز تغییر کند و نرخ باید ثابت باشد تا فعالان اقتصادی داخلی و سرمایه گذاران خارجی بتوانند اعتماد کنند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه قم با اشاره به سیاست پولی کشور گفت: هرروز نباید این سیاست ها تغییر کند و تاجر و سرمایه گذار ما نمی تواند کار کند و با این روش نه تنها در داخل، سرمایه گذاران خارجی هم نمی آیند.