یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۲۳:۴۴Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «همایش بین المللی»

ایبنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر علمی همایش بین المللی کتابخانه های عمومی و کسب و کارهای کوچک معتقد است: توسعه و حفظ کسب و کارهای کوچک متکی بر دانائی است و اطلاعات نقش حیاتی در ایجاد و توسعه آن ها دارد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ با حضور مسئولان و اساتید دانشگاه قم از کتاب مجموعه مقالات همایش بین المللی حقوق بین الملل و مخاصمات مسلحانه در منطقه و شماره اول مجله ایرانی حقوق بین الملل و تطبیقی رونمایی شد.
نشست تخصصی کارشناسان با هدف مشارکت در همایش بین المللی کتابخانه های عمومی و کسب وکارهای کوچک در دانشگاه ها صورت گرفت.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
هوشمند با بیان اینکه اولین همایش بین المللی علمی و پژوهشی حکمرانی اسلامی مبتنی بر سیره و معارف رضوی در ایلام برگزار می شود، گفت: آخرین مهلت ارسال مقالات 20 اردیبهشت ماه 1402 خواهد بود.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۵    
چهاردهمین همایش بین المللی پتروشیمی ایران (IPF) در تاریخ 11 و 12 اردیبهشت 1402 در تهران برگزار می شود. همایش بین المللی پتروشیمی ایران (IPF) همواره فرصتی برای صاحبان فناوری پتروشیمی، موسسات مالی ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۰۹    
سخنان آیت الله اعرافی، مدیر محترم حوزه های علمیه و ریاست محترم همایش بین المللی هوش مصنوعی؛ فرهنگ و علوم اسلامی در آئین رونمایی از پوستر فراخوان مقالات (شامل محورهای همایش) و آغاز به کار دبیرخانه.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، ظهر روز چهارشنبه24 اسفند ماه از پوستر اولین همایش بین المللی علمی - پژوهشی با عنوان حکمرانی اسلامی مبتنی بر سیره و معارف رضوی در آخرین نشست شورای فرهنگ عمومی استان ایلام رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۵۶    
دبیر علمی همایش بین المللی هوش مصنوعی؛ فرهنگ و علوم اسلامی گفت: رویکردهای کلانی برای بهره گیری هدفمند از هوش مصنوعی و نقش آفرینی موثر در میان کشورهای اسلامی داریم که از جمله تعیین سیاست های لازم در جهت قرارگیری کشور در بین 10 کشور برتر زمینه هوش مصنوعی است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرپرست دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با تبیین نقش اقلیم، فرهنگ و مجموعه بایسته های اکولوژی در معماری گفت شالوده اصلی طراحی معماری ایرانی اسلامی بر پایه اقلیم، اکولوژی و انرژی استوار است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۷    
دبیر ستاد راهبری فناوری های هوشمند حوزه های علمیه از برگزاری همایش بین المللی هوش مصنوعی در نیمه نخست سال 1403 به ریاست آیت الله اعرافی خبر داد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۰۰:۱۷    
نشست خبری همایش بین المللی هوش مصنوعی؛ فرهنگ و علوم اسلامی ، امروز در خبرگزاری حوزه برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تبریز گفت: همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری تبریز 2023 مجوز برپایی از وزارت کشور را گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر علمی نخستین همایش بین المللی هوش مصنوعی، فرهنگ و علوم اسلامی گفت: باتوجه به افزایش دانش عمومی هوش مصنوعی باید دوره های سواد هوش مصنوعی بین نسل جدید برگزار شود، شناسایی و تربیت نیروهای انقلابی در زمینه هوش مصنوعی مورد تاکید باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۳۴    
فراخوان نخستین همایش بین المللی هوش مصنوعی، فرهنگ و علوم اسلامی اعلام شد.
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر علمی همایش بین المللی هوش مصنوعی فرهنگ و علوم اسلامی در نشست خبری، محورهای نخستین همایش بین المللی هوش مصنوعی؛ فرهنگ و علوم اسلامی را تشریح کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر علمی همایش بین المللی هوش مصنوعی؛ فرهنگ و علوم اسلامی گفت: رویکردهای کلانی برای بهره گیری هدفمند از هوش مصنوعی و نقش آفرینی موثر در میان کشورهای اسلامی داریم که از جمله تعیین سیاست های لازم در جهت قرارگیری کشور در بین 10 کشور برتر زمینه هوش مصنوعی است.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر ستادراهبری فناوری های هوشمند حوزه های علمیه با تأکید بر اینکه هوش مصنوعی به رشد و بالندگی تمدن نوین اسلامی تسریع می بخشد، بیان کرد: پیشگامی حوزه علمیه در هوش مصنوعی موجب پیشگامی حوزه علمیه در حکمرانی آینده خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان - استاندار اصفهان گفت: با تدابیر صورت گرفته اصفهان میزبان پنجمین دوره همایش بین المللی جایزه مصطفی (ص) خواهد بود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام جعفر زاده گفت: اهداف همایش بین المللی هوش مصنوعی؛ فرهنگ و علوم اسلامی در سه دسته دانشی، ایجاد شبکه نخبگانی و گفتمان سازی برنامه ریزی شده است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در مراسم برگزاری اولین همایش بین المللی پروین اعتصامی از ترجمه دیوان پروین اعتصامی به زبان ترکی رونمایی خواهد شد.
در راستای برگزاری همایش بین المللی کتابخانه های عمومی و کسب وکارهای کوچک ، سومین پیش نشست با عنوان توسعه مدیریت دانش مشتری؛ الزامی برای شناخت و راهبری مراجعان در کتابخانه های عمومی به میزبانی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی برگزار می شود.
در راستای دومین همایش بین المللی کتابخانه های عمومی و کسب و کارهای کوچک، نمایشگاه دو روزه عرضه محصولات و صنایع خانگی و کسب و کار های کوچک در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد.
عطنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۷:۱۳    
عطنا - همایش بین المللی چشم انداز همکاری های علمی ایران و روسیه با حضور 36 شخصیت علمی و سیاسی از کشور جمهوری فدرال روسیه و 40 شخصیت علمی و سیاسی جمهوری اسلامی ایران از 30 دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی به همت مدیریت همکاری های بین المللی علمی دانشگاه علامه طباطبائی در روز های 8 و 9 اسفندماه 1401 در ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رسول جلیلی رئیس دانشگاه شریف با انتقاد به نظر برخی مسئولان که معتقدند محتوا مهم تر از سکوت گفت: فحشای پاییز 1401 نتیجه رها کردن سکو بود. به گزارش دانشجو ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
همایش بین المللی فرهنگ و تربیت در فضای مجازی و دانشگاه هوشمند با حضور دکتر طهرانچی و به همت واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۳    
هیئت ابوالفضلی بیرجند یکی از هیئت های قدیمی شهر بیرجند است که شب گذشته 100 ساله شد و قرار است سال آینده همایش بین المللی “شه باوفا” به میزبانی بیرجند برگزار شود.
سرزمین ارتباطات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
همایش بین المللی فرهنگ و تربیت در فضای مجازی و دانشگاه هوشمند در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایران پرس: رسول جلیلی، رییس دانشگاه صنعتی شریف اظهار تصریح کرد: باید قبول کنیم که فضای مجازی در تمام شئون نقش اول را ایفا می کند، لذا باید آن را تنظیم کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
همایش بین المللی فرهنگ و تربیت در فضای مجازی و دانشگاه هوشمند به میزبانی دانشگاه آزاد برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
طالبی از برگزاری همایش بین المللی شه با وفا در سال آینده در خراسان جنوبی خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۵    
رئیس همایش بین المللی دکترین مهدویت با تأکید بر اینکه اندیشه مهدویت رمز هویت ماست، گفت: این اندیشه است که اهداف و انگیزه های ما را تغییر می دهد و آن را به همان اهداف و انگیزه های امام زمان(عج) تبدیل می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۱    
در همایش بین المللی دیپلماسی نوروز و اهدای نشان نوروز در تهران آداب و رسوم و فرهنگ کشورهای مختلف منطقه پیرامون نوروز به نمایش درآمد.
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ظهر امروز نشست خبری بیستمین همایش بین المللی امام رضا در سالن همایش های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دانشگاه داکا با مشارکت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بنگلادش و دانشگاه یزد، فراخوان مقاله همایش بین المللی ادبیات کودک و نوجوان ایران و بنگلادش را منتشر کرد.
میگنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش میگنا به نقل از انجمن مددکاری اجتماعی ایران پیش نویس برنامه پنجمین کنگره بین المللی و سی هفتمین همایش ملی روز مددکار اجتماعی اعلام شده است.
صنایع   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در اولین همایش بین المللی ایران واک تاکید کرد باید گام جدی تری برای توسعه روابط ایران و آفریقا برداشته و اراده کشورها بر توسعه هر چه بیشتر همکاری های دو جانبه قرار بگیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۵    
همایش بین المللی همکاری های علمی - اقتصادی ایران و جامعه اقتصادی کشور های غرب آفریقا از دیروز در تهران آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۲    
همایش بین المللی سفیران آفتاب با سخنرانی آیت الله شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین و با حضور شیعیان کشورهای عربی شامگاه 15 اسفندماه در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
با همکاری مرکز گفت وگوی ادیان و فرهنگ های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، همایش بین المللی همبستگی نخبگان با مقاومت مردم یمن برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۴    
همایش بین المللی سفیران آفتاب با سخنرانی آیت الله شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین و با حضور شیعیان کشورهای عربی شامگاه 15 اسفندماه در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۳۳    
دبیر همایش بین المللی دکترین مهدویت گفت: منتظری که مجهز به معرفت امامش است، خداوند چهار نعمت را به او می دهد، از جمله رزق او را پیوسته می کند، به او شرح صدر می دهد، او را به خواسته هایش می رساند و آخرین نکته اینکه خودش حوائج او را برآورده می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : معاون اقتصادی رئیس جمهور در همایش بین المللی همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و کشورهای غرب آفریقا، با اشاره به هدف مشترک ایران و این کشورها مبنی بر داشتن اقتصاد قوی برای ارتقای جایگاه بین المللی خود پیشنهاد تشکیل بانک مشترک ایران و آفریقا را مطرح کرد.
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۳:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز دوشنبه 15 اسفند ماه در همایش بین المللی همبستگی نخبگان جهان با مقاومت مردم یمن در محل باغ هنر، گفت: مردم یمن ایستادگی خود در مسیر حق را به اثبات رساندند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۲:۵۶    
برنامه میز اقتصاد با توجه به برگزاری همایش بین المللی همکاری های علمی اقتصادی و تجاری بین ایران و کشور های غرب آفریقا به بررسی ظرفیت های تجاری ایران و غرب آفریقاو راه کار های رفع موانع این فرصت بزرگ اقتصادی پرداخت.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۵۰    
می متالز - در پنل تخصصی در حوزه زیرساخت و انرژی که در حاشیه همایش بین المللی همکاری های علمی-تجاری ایران و کشور های غرب آفریقا برگزار شد، در خصوص همکاری ایران با کشور های غرب آفریقا در حوزه های خدمات مهندسی و تهاتر در بخش های پتروشیمی راه کار هایی ارائه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل نوسازی مدارس خوزستان گفت: این اداره کل در سومین همایش بین المللی و دهمین همایش و نمایشگاه ملی مدرسه ایرانی معماری ایرانی خوش درخشید.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در پنل تخصصی صنعت، معدن و تجارت که در حاشیه همایش بین المللی همکاری های علمی-تجاری ایران و کشورهای غرب آفریقا برگزار شد، در خصوص همکاری ایران با کشورهای غرب آفریقا در حوزه های برگزاری نمایشگاه ها، ارائه خدمات تجاری و معدنی راه کارهایی ارائه شد.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایدرو در در همایش بین المللی همکاری های اقتصادی، تجاری ایران و کشورهای غرب آفریقا گفت : ایدرو آماده همکاری مشترک با شرکت های فعال در حوزه غرب آفریقا است .
در بیانیۀ پایانی دهمین دورۀ همایش و نمایشگاه ملی و سومین همایش بین المللی مدرسۀ ایرانی – معماری ایرانی؛ بر ارزیابی مدارس ساخته شده و سنجش میزان تحقق ایده های طراح و ارائه راهکارهای اصلاحی متناسب با بهره بردار ایرانی تاکید شد