جمعه ۲۶ شهریورساعت ۱۶:۴۴Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر»

آنا   ۴۹ دقیقه پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت، شورای اسلامی شهر را بازوی اجرایی و علمی دانشگاه ها برشمرد و خواستار همدلی، هم افزایی و همکاری دوجانبه شد.
شورا آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران گفت: شورای شهر و شهرداری تا به امروز هزینه های زیادی را برای حفظ آثار تاریخی در پایتخت پرداخت کرد ه اند. پرویز سروری نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به استفاده شخصی از عمارت های تاریخی تهران و برگزاری مراسم های عروسی در آن اظهار کرد ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - سخنگوی شورای اسلامی شهر ایلام از اتخاذ تصمیمات جدید برای کاهش ترافیک در مرکز شهر ایلام خبر داد.
ایمنا   ۴ ساعت پیش    
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در مسیر مقابله با آسیب های اجتماعی حلقه مفقوده هماهنگی و هم افزایی اصلاح می شود.
بسیج   ۵ ساعت پیش    
اشدری گفت: مدیریت شهری مناسب و کارآمد، زمانی به رشد و بالندگی می رسد که شورای اسلامی شهر و دستگاه های دیگر به دور از سیاست زدگی، شهردار را همراهی کنند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
قزوین - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: پروژه خیابان شهید انصاری قزوین طی سال های گذشته متاسفانه به خاطر لجاجت ها و رقابت های چند دستگاه اجرایی ناتمام ماند و صدمه خورد.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران گفت: نمی توان به شورای شهر دوره پنجم نمره قبولی داد چراکه در تمامی حوزه ها از جمله حوزه های خدمات شهری، فرهنگی اجتماعی و... موفق نبودند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر زاهدان گفت: تشکل های غیردولتی بعنوان بازوان جامعه مدنی همواره می توانند مطالبه گر خواسته های به حق مردم از دولت ها باشند که در این راستا همیشه هم افتخارآفرین بودند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سید احمد علوی عضو شورای اسلامی شهر تهران در گفتگو با میزان در مورد رسیدگی به وضعیت ایثارگران اظهار کرد: فرآیند تبدیل وضعیت ایثارگران در شهرداری تهران به کندی پیش می رود و در تلاش هستیم این موضوع را پیگیری کنیم ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تورج درگاهی روز پنجشنبه در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مراغه با مدیران و فعالان فرهنگی شهرستان، افزود: در این مرحله 6 هزار مترمکعب آسفالت ریزی با حدود 100 میلیارد ریال اعتبار در دستور کار قرار دارد و عملیات اجرایی آن در اقدامی بی سابقه با فعالیت همزمان پنج گروه در حال انجام است. وی با [...]
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس شورای اسلامی شهر تبریز از عزم جدی همه ی اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و همراهی سرپرست شهرداری در راستای مناسب سازی اماکن شهری برای جامعه معلولین، کم توان ها و بویژه نابینایان خبر داد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: نمایندگان مجلس و اعضای شورای شهر پیگیری کدهای درآمدی شهرداری مرتبط با وزارت نفت را در دستور کار قرار دهند. حجت الاسلام عبدالرضا حیدری در هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس با اشاره به نقش مهم اعضای شوراهای شهر و روستا در نظارت بر امور ...
زرک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور در حکمی سعید فتوحی را به عنوان شهردار خرم آباد منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری زرک ؛ سردار احمد وحیدی این حکم را بر اساس پیشنهاد شورای اسلامی شهر خرم آباد و در راستای اجرای صدر تبصره 3 ذیل بند 1 ماده 80 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخابات شهرداران صادر کرد ...
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۳۳    
با رای اعضای شورای اسلامی شهر هندیجان مهندس روح الله درخشان به عنوان سرپرست شهرداری هندیجان انتخاب شد.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ظهر امروز مراسم “شور عاطفه ها” با حضور محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورا، نادر حسینی ، مجید عزیزی و هادی رمضانی از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر رشت، علی بهارمست سرپرست شهرداری و برخی از مدیران شهری در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: ارتقای وضعیت حاشیه این شهر باید به صورت پایدار و فراگیر باشد بطوریکه کرامت، سلامت و امنیت ساکنان حفظ شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عزیز عزیزنژاد روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به مناسبت هفته دولت و برابر درخواست شهرداری و مصوبه شورای اسلامی شهر مهاباد و تأییدیه آن از سوی کمیته تطبیق فرمانداری، با اعمال کاهش 20 درصدی بدون احتساب جرایم کمیسیون ماده 100 ...
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از شهرداری، مانور آبگیری و آبرسانی از منابع روباز سازمان آتش نشانی با حضور محمد حسین کارگرنیا رئیس شورا، مجید عزیزی، رضا عاشری، مسعود عباس نژاد، هادی رمضانی از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر رشت، علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت و جمعی از مدیران شهری برگزار شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۵    
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی ورزشی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه شورای شهر به گروه های هدف در آسیب های اجتماعی نگاه حمایتی دارد، گفت: رسیدگی به ایتام و آسیب دیدگان همیشه مورد توجه خیرین بوده لذا باید از ظرفیت مردمی در این خصوص استفاده شود.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۱    
با رای شش نفر از اعضای شورای اسلامی شهر قزوین در محل پارلمان محلی و در حضور خبرنگاران واصحاب رسانه کلید و مکان بلدیه در دستان سردار مهدی صباغی قرار گرفت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۴    
اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان امروز_ پنجشنبه 25 شهریور 1400_ از مرکز نگهداری کارتن خواب های "امید" و مرکز نگهداری شیرخوارگان "نرجس" بازدید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: ساماندهی و حمایت از ورزش های قهرمانی در شورای ششم پیگیری می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
قاسم اللهیاری در جلسه علنی شورای اسلامی شهر قزوین که در محل پارلمان محلی و با دستور انتخاب شهردار قزوین برگزارشد طی سخنانی بیان کرد:ما وامدار هیچ کس جز مردم نبوده و نیستیم،شورا ی اسلامی شهر قزوین از خارج مدیریت،هدایت و کنترل میشود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: بهترین شیوه برای مقابله با آسیب های اجتماعی در محلات کمتر برخوردار، استفاده از ظرفیت گروه های بومی بوده و باید در سیاست گذاری ها به این موضوع توجه ویژه ای شود.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۴۶    
در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر قزوین بالاخره بعد از مدت ها وعده و وعید اعضای شورای اسلامی شهر در یک انتخابات سیاسی سردار مهدی صباغی را با شش رای به سمت شهردار قزوین انتخاب کردند.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
علی فرمانی عضو شورای شهر قزوین گفت: از چهار نفری که به مرحله نهایی رسیده اند، دو نفر مشکوک به رد صلاحیت هستند و برای یک نفر نیز بازنشستگی مطرح است و در واقع ما سر یک نفر بحث می کنیم و سوال من از ریاست شورای اسلامی شهر قزوین این است آیا باید در این شرایط رای گیری صورت گیرد؟
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۰۳    
رئیس کمیسیون پایش و نظارت بر مصوبات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اگر ایجاد زیرساخت وظیفه قانونی شهرداری است آن را دنبال می کنیم اما اگر قرار است مدیریت شهری در قالب کمیسیون ماده 16 قانون مبارزه با موادمخدر تنها بخشی از وظایف را به عهده بگیرد، به همان اندازه وظایف خود را انجام می دهیم.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از جام جم، تاج شهرستانی افزود: به من اطلاع داده اند که بسیاری از مدیران اسبق، اصلا سر کار نمی آیند و با این حال، حتی ماهیانه بالای 100 ساعت اضافه کار هم دریافت می کنند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۸    
اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه با آرای خود محمد پیری را به عنوان شهردار انتخاب کردند.
اسپادانا خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
او که کارشناسی الهیات و کارشناسی ارشد و دکترای مشاوره دارد با رای تمامی اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان به عنوان شهردار این شهر انتخاب شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۵    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: همان طور که انتظار می رفت مراحل حکم علی قاسم زاده امروز به طور کامل انجام گرفت و توسط وزیر کشور حکم وی امضا شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه وظیفه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تنها در حوزه عمرانی نیست، گفت: باید بودجه استان برای مقابله با آسیب های اجتماعی بکار گرفته شود و صنایع بزرگ مانند فولاد مبارکه در این زمینه ورود کنند.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان در پاسخ به نماینده مردم شهرکرد در مجلس، از او خواست تا نسبت به رعایت شرعیات که یک نمونه از آن رعایت حق آبه و سهم آبه های مردم پایین دست است، رعایت بیشتری داشته باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۶    
علیرضا شربتدار با اکثریت آرا اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
طرح جامع شهر همدان باید به فوریت از سوی شهرداری، شورای شهر و دیگر ارگان های مرتبط تعیین تکلیف شود. دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
“علی عرب” روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: اعضای شورای اسلامی شهر جوادآباد بیستم مرداد ماه امسال، بلافاصله پس از آغاز به کار رسمی، موضوع انتخاب شهردار جدید این شهر را در دستور کار خود قرار دادند و پس از بررسی برنامه های گزینه های شهرداری ، شیرزاد یعقوبی را به عنوان شهردار انتخاب و معرفی کردند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس شورای اسلامی شهر اهواز با اشاره به معضل فاضلاب و دفع ابهای سطحی در این شهر گفت: اولویت ما اجرای طرح دفع ابهای سطحی است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
در دهمین جلسه فوق العاده و علنی شورای اسلامی شهر بندرانزلی مهدی خلیلی با آرای قاطع اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان شهردار بندرانزلی انتخاب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر بندرعباس طی بازدیدی با همراهی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری مشکلات مربوط به شهرک پیامبر اعظم را مورد بررسی قرار دادند.
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر دوم شورای اسلامی شهر کرج گفت: با این که ورود کامیون ها و خودروهای سنگین به معابر شهری ممنوع است اما بسیار مشاهده شده است که این خودروها وارد خیابان ها می شوند و در خیابان ها و کوچه پس کوچه های این شهر، مدت زمان زیادی پارک می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: پارک یاس طرف دو ماه آینده به بهره برداری می رسد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رشت- ایرنا - اعضای شورای اسلامی شهر بندر انزلی به اتفاق آراء مهدی خلیلی سرپرست شهرداری را به سمت شهردار این شهر ساحلی برگزیدند .
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۳    
جلسه شورای اسلامی شهر سی سخت برگزار شد و در ادامه با رأی اکثریت اعضا، کیانوش صیادی به عنوان شهردار این شهر انتخاب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر قزوین از تکمیل طرح های نیمه تمام را اولویت کاری شهرداری و شورای اسلامی شهر بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهر هوشمند، اقتصاد شهری و مشارکت های شورای اسلامی شهر گفت: اگر از آمرین به معروف و ناهین منکر در جامعه صیانت نشود این سنت در جامعه رو به فراموشی خواهد رفت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: نیروهای خدوم آتش نشانی برای حفظ جان و مال شهروندان در آمادگی کامل به سر می برند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار مهدی صباغی با کسب 6 رای از مجموع 9 رای اعضای شورای اسلامی شهر قزوین به عنوان شصت و چهارمین شهردار کهن شهر قزوین برگزیده شد.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بهروز اسکندرپور گفت: لازم است بسیاری از کارکنان توانمند شهرداری که در گذشته به دلایل و سلایق شخصی و سیاسی به حاشیه کشیده شده و مورد بی مهری قرار گرفته اند، مورد توجه قرار گیرند.
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
زهرا قدیمی با اشاره به احداث چندین تلویزیون شهری در میادین اردبیل توسط استانداری اردبیل، گفت: ین موضوع باید از سوی شهرداری تعیین تکلیف شود که آیا همه سازمان ها می توانند تابلوی تبلیغاتی احداث کنند و اگر احداث شده با چه مجوزی بوده است.