دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۲۷Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای اسلامی شهر»

میلاد لارستان   ۲۷ دقیقه پیش    
اعضای شورای اسلامی شهر لار، علی (ابراهیم) پیروز را برای تصدی شهرداری شهر لار انتخاب و معرفی کردند. به گزارش میلاد لارستان، عصر دوشنبه 14 آذر پنج نامزد...
ایسنا   ۳۴ دقیقه پیش    
ایسنا/خوزستان رئیس کمیسیون محیط زیست، فضای سبز و سلامت شورای اسلامی شهر اهواز گفت: طرح "اهواز شهر پاک" برای استفاده شهروندان از حمل و نقل سالم مثل دوچرخه سواری در کمیسیون تلفیق، نهایی و بررسی می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۴۶ دقیقه پیش    
عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: از مجموع بیش از 4200 نفری که در سامانه ایثارگری ثبت نام داشته اند، تاکنون یک هزار و 167 پرونده ایثارگری در شهرداری مشهد مقدس بررسی شده و بسیار خرسندیم با پیگیری های صورت گرفته، از این تعداد، 747 پرونده به صدور حکم قطعی منجر شده است.
رئیس کمیته هوشمندسازی شورای اسلامی شهر شیراز، از اتصال شهرداری شیراز به سامانه یکپارچه دولت هوشمند خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرداری باید بسته جامع کلان پروژه های محرک توسعه را بر اساس سیاست ها ارائه دهد تا با اجرای کلان پروژه ها، یادگاری از این دوره برای مردم به جا بماند.
حوزه   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ ملائی بر لزوم فعال شدن راهیان پیشرفت حوزه و دانشگاه تأکید کرد و گفت: ما در حوزه جهاد تبیین باید راهیان پیشرفت را که در نگاه دولت مد نظر است، فعال کنیم؛ همچنین دوره های مختلفی جهت تربیت راویان راهیان پیشرفت برگزار شود.
در نامه ای که به امضای نمایندگان مجلس شورای اسلامی شهر های زعفران خیز ایران رسیده است از رییس جمهور می خواهند ضمن پایان دادن به جولان مافیای زعفران ایران، به دولت دستور دهد طبق توافق اولیه نسبت به خرید تضمینی زعفران کشاورزان اقدام نماید.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید برای مدیریت وضع دکل های مخابراتی، بهبود آن و همچنین رعایت قوانین، اخذ مجوز و پرداخت عوارض از سوی شرکت های مخابراتی تدبیری اندیشیده شود.
شهرآٰرا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مشکل تبدیل وضعیت ایثارگران شهرداری مشهد در حال بررسی است.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون بانوان و خانواده شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مدیریت شهری باید کلان پروژه های خود را تعریف کند، مطالعات آن در اصلاح بودجه لحاظ شود و هر مدیری لازم است بیندیشد برای مردم چه چیزی به یادگار خواهد گذاشت.
ایثار   ۵ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: در راستای زنده نگهداشتن یاد شهدا، کنگره شهید نواب صفوی در مشهد مقدس برگزار می شود.
ایثار   ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: همه اقدامات شورای ششم و مدیریت شهری در این دوره، چه در حوزه فرهنگی و چه ورزشی و زمینه های مختلف دیگر با یاد و نام شهدا همراه است.
قم پرس   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ., محسن محرری در جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم که با موضوع ساماندهی خانه مسافرها تشکیل شد، تغییر کاربری برای خانه مسافرها را موردتوجه قرارداد و اظهار داشت: برای اخذ مجوز خانه مسافر برای یک سال نیاز به تأمین پارکینگ نیست. ...
قم پرس   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس., علیرضا ارجمندی در جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم که با موضوع ساماندهی خانه مسافرها تشکیل شد، اهتمام مجموعه مدیران برای رفع مشکلات اقامتی شهر قم را قابل تقدیر دانست و اظهار داشت: مهم ترین امتیاز شهر قم ورود زائر بدون تبلیغات است. ...
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
آئین اختتامیه نخستین جشنواره رسانه ای گامبرون شهر با حضور شهرداربندرعباس ، رئیس شورای اسلامی شهر بندرعباس ، جمعی از اعضای شورای شهر بندرعباس ، مدیر ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس و خبرنگاران حوزه شهرداری در سالن شهرداری بندرعباس برگزار شد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی اعضای شورای اسلامی شهر بجنورد امروز با درخواست شهردار برای خرید 15 دستگاه ون شهری با هدف تسهیل در جابجایی مسافران در هسته مرکزی شهر، موافقت کردند.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد از ابطال عوارض کسری فضای باز املاک آپارتمانی و غیر آپارتمانی با مصوبه شورای ششم خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۶ ساعت پیش    
مراسم جشن روز جهانی معلولین با حضور معاون فرماندار شهرستان رزن، مدیر آموزش و پرورش استثنایی استان، رئیس اداره بهزیستی رزن، رئیس اداره آموزش و پرورش رزن و درگزین، رئیس شورای اسلامی شهر رزن، سایر مسئولین شهرستان برگزار گردید.
قم پرس   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ., سید محمدحسین دهناد در جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم که با موضوع ساماندهی خانه مسافرها تشکیل شد، به لزوم تأمین پارکینگ در مورد خانه مسافرها برای اخذ مجوز اشاره کرد و اظهار داشت ...
قم پرس   ۷ ساعت پیش    
به گزارش قم پرس., نرجس نیازمند در جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم که با موضوع ساماندهی خانه مسافرها تشکیل شد، تعداد مسافران و زائران شهر قم را موردبررسی قرارداد و اظهار داشت: با توجه به حجم زیاد مسافران و زائران، به همه نوع امکان اقامتی در شهر نیاز داریم. ...
قم پرس   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس., مجید اخوان در جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم که با موضوع ساماندهی خانه مسافرها تشکیل شد، اظهار داشت: شهر قم در حوزه تأمین تخت اقامتی همیشه کمبودهایی داشته و رویکرد شورای شهر و شهرداری قم همیشه به سمت رفع این خلأ در شهر بوده است. ...
قم پرس   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس, مجید متین فر در جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم که با موضوع ساماندهی خانه مسافرها تشکیل شد، اظهار داشت: در چند سال گذشته جلسات زیادی برای رفع مشکلات اسکان زائران در شهر قم برگزارشده است و امروز صدور مجوز برای ادامه کار خانه مسافرها، یکی از معضلات شهرداری است. ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/قم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر قم گفت: جای این گونه نماشگاه ها و حمایت از افرادی که در این عرصه ورود پیدا می کنند بسیار خالی است.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/قم رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر قم از غرفه جهاد دانشگاهی استان قم در نمایشگاه پژوهش و فناوری استان بازدید کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در نطق پیش از دستور شصت و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر خواستار تعریف کلان پروژه های این دوره مدیریت شهری شد.
ایمنا   ۸ ساعت پیش    
مشاور کمیسیون توسعه پایدار شورای اسلامی شهر رشت گفت: در طراحی معماری برای فضاهای شهری به ویژه مجتمع های مسکونی و ساختارهای شهری باید به جنبه های زیبایی شناسی و واقع گرایانه در سازه ها و طراحی همسو با اقلیم توجه داشت تا در پرتوی آن حس تعلق مکانی برای شهروندان جلوه کند.
شهرداری یزد   ۸ ساعت پیش    
همزمان با ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر یزد با حضور در بیمارستان شهید رهنمون ضمن دیدار با رئیس بیمارستان، از پرستاران پرتلاش این بیمارستان تجلیل کردند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: در دوره ششم مدیریت شهری تلاش کردیم با پرهیز از حرکات نمایشی، مبتنی بر نیاز های واقعی مردم حرکت کنیم و در این زمینه داده های پژوهشی قطعا مؤثر و راهگشاست.
شهرآٰرا نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر مشهد مقدس درباره عدم ارائه گزارش پیشرفت پروژه های عمرانی نیمه تمام، به شهردار مشهد تذکر داد.
عصر کاسپین   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مرتضی عاطفی شهردار بندر کیاشهر ضمن اشاره به ارائه گزارش عملکرد یکساله شهرداری به شورای اسلامی شهر توضیح داد: علاوه بر اجرای پروژه های عمرانی و خدمات شهری، شهرداری با اقدامات خود در حوزه تفکیک زباله از مبدا و مدیریت پسماند در یکسال اخیر توانسته از این حیث رتبه نخست استان گیلان را کسب نماید. ...
قم پرس   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس. محمد وحیدنیا در جلسه کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر قم که با موضوع ساماندهی خانه مسافرها تشکیل شد، چالش های توسعه ظرفیت های اقامتی شهر قم را موردبررسی قرارداد و اظهار داشت: از یک سمت می خواهیم اماکن اقامتی شهر را توسعه بدهیم ...
ایمنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: جامعه در حال حرکت به سمت سالمندی است، بنابراین برنامه ریزی های لازم برای فراهم کردن زیرساخت ها در این حوزه مد نظر قرار گرفته است.
رئیس کمیسیون خدمات و محیط زیست شهری شورای اسلامی شهر یزد گفت: بازپیرایی و زیباسازی پارک ها با هدف آراسته شدن شهر یزد در ایام نوروز در حال انجام است.
شصت وششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با گرامیداشت روز معلولان، از سوی اعضا آغاز شد. میزبان این جلسه، مدیرعامل مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق وابسته به دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم بود که درباره مباحث فناوری و تکنیک های سخت برای تحقق ارزش های فرهنگی در جامع، بحث و تبادل نظر کردند.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ریاست شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به بکارگیری ون های فرسوده برای گشت های ویژه فوریت های اجتماعی (حامی شهر) جهت انتقال افراد بی خانمان به مددسراها انتقاد کرد و گفت: این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
در نود و دومین جلسه علنی ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز از رشادت آتشنشانان تجلیل شد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تبریز به همراه دبیر و عضو دیگر شورای اسلامی شهر تبریز با خانواده معظم جانباز شهید بیرام رضایی نوجه ده و جانباز سرافراز سیدمحمد موسوی دیدار و گفت وگو کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۰    
عضو شورای اسلامی شهر سامان گفت: تعداد ساختمان های بلندمرتبه شهر سامان در حال گسترش است، در حالی که در شرایط فعلی اگر حادثه ای اتفاق بیفتد، امدادرسانی غیرممکن می شود، لذا وجود نردبان بلندمرتبه یک نیاز مبرم برای شهر است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۱۴    
عضو کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان در تشریح اقدامات این کمیسیون از ابتدای فعالیت دوره ششم تا پایان مردادماه سال جاری گفت: در این مدت 51 جلسه اصلی تشکیل شد و 102 مورد در دستور کار این کمیسیون قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- عضو شورای اسلامی شهر گرگان با اشاره به تنوع شیوه محاسبه حقوق و دستمزد در شهرداری گرگان، گفت: هم اکنون شاهد اختلاف حقوق هشت برابری پرداختی به کارکنان مختلف مجموعه شهری هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: قرارداد منابع طبیعی گلستان در خصوص واگذاری مدیریت النگدره و ناهارخوران به ضرر شهرداری گرگان است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۷:۰۰    
رئیس کمیسیون فنی، عمران، ترافیک و معماری شورای اسلامی شهر اراک گفت: یکی از برنامه های شورای ششم اراک این است که در تدوین دفترچه عوارض ارائه خدمات سال 1401 میزان جرایم تخلفات کمیسیون ماده 100 افزایش یابد تا از این طریق بتوان از ساخت وسازهای غیرمجاز در شهر جلوگیری کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۲:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
احمد صادقی، رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: از 71 مورد الزام شهرداری تهران به انتشار مصوبات در سامانه شفافیت،
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، گفت: متأسفانه در محلات شیراز به دلیل واگذاری فرهنگسرا ها به بخش خصوصی قشر های ضعیف و کم برخوردار جامعه نمی توانند از فضا ها و امکانات موجود استفاده کنند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۳:۰۲    
اصفهان (پانا) - مدرسه استثنایی مهر امام وابسته به آموزش و پرورش شهرستان فریدن میزبان همایشی بود که اعضای آن گرد هم آمدند تا توانمند سازی افراد دارای معلولیت و حصول اطمینان از فراگیر سازی و برابری را معنا کنند. ...
آنا / شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران بابت وقوع آبگرفتگی در برخی نقاط شهر تهران از شهروندان این شهر عذرخواهی کرد.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۱:۴۵    
نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران خواستار برگزاری نمایشگاه شهر، یاران در مجمع کلان شهرها شد.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اکثریت آرا گزارش حسابرسی دو منطقه 6 و 4 و پیشنهادات اصلاحی حسابررس را به تایید رساندند.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از بارگذاری مصوبات کمیسیون ماده 5 در سامانه شفافیت شهرداری تهران خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با گرامیداشت روز جهانی معلولان بر الزام نصب بالابر و رمپ ویژه معلولان در ساختمان های دولتی تاکید کرد.