چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۱:۰۵Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خریدار»

خبرگزاری فارس   ۸ دقیقه پیش    
رئیس تعاون روستایی استان همدان از برپایی بازارچه عرضه مستقیم کالا در چند نقطه همدان خبر داد و گفت: این بازارچه ها با حذف واسطه ها هم به نفع فروشنده و هم خریدار است.
دنیای اقتصاد   ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رضا شاکری تحلیلگر بازار چندین نماد بورس تهران و فرابورس تهران بیشترین نسبت قدرت خریدار به فروشنده را به دست آورده اند؛ این روند گویای هجوم تقاضای پول های کلان به این نماد هاست ...
شرکت سرمایه گذاری استان ایلام در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 1399، خریدار و فروشنده شهام هیچ شرکت بورسی نبود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
یکی از داغ ترین مباحث این روز ها در دنیا نحوه اثرگذاری ربات ها در جهان و بر روی مشاغل مختلف است. طبق تحقیقات صورت گرفته طی سال های اخیر پیش بینی می شود که هوش مصنوعی و ربات ها بتوانند حدود 40 درصد از مشاغل موجود در خرده فروشی ها و فروشگاه ها را از میان بردارند ...
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
دولت می تواند با برنامه ریزی و تصاحب بازارها در کشورهای دوست و همسایه، به میزان قابل ملاحظه ای حجم تجارت خارجی خود را افزایش دهد. این کار هم باعث رونق تولید ملی می شود و هم کاهش وابستگی کشور به نفت را به دنبال خواهد داشت
گروه بهمن در دوره یک ماهه منتهی به 30 آبان ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود به سود نرسید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رضا شاکری تحلیلگر بازار تابلوخوانی با بررسی روند معاملات در بازار سهام به شناسایی معاملات خاص و تحولات در بازار سهام می پردازد. این بررسی ها نشان می دهد نماد قشکر با قدرت بالای خریدار رو به رو شده و وپویا افزایش حجم را تجربه کرده است.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۰    
رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: اکنون نرخ های کاذب مسکن خریدار ندارد، زیرا عرضه مسکن در بازار افزایش و تقاضا افت کرده است، طوری که در سه هفته اخیر در شهر تهران قیمت مسکن حدود 10 درصد کاهش یافته و فشار عرضه نشان می دهد که شرایط برای سوداگری در بازار ملک فراهم نیست.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: اکنون نرخ های کاذب مسکن خریدار ندارد، زیرا عرضه مسکن در بازار افزایش و تقاضا افت کرده است، طوری که در سه هفته اخیر در شهر تهران نرخ مسکن حدود 10 درصد کاهش یافته و فشار عرضه نشان می دهد که شرایط برای سوداگری در بازار ملک فراهم نیست.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۴۵    
امروز سوم آذر و سومین روز از آغاز محدودیت های کرونایی در تهران و دیگر شهرهای ایران است. بازار بزرگ تهران این روزها هیچ شباهتی به آن بازار رنگارنگ و پرجنب و جوش ندارد. مغازه ها و پاساژها در خاموشی کامل هستند. در بازار سبزه میدان دلال های ارز و سکه به دنبال خریدار و یا فروشنده ای دور هم جمع شده اند ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: اکنون نرخ های کاذب مسکن خریدار ندارد، زیرا عرضه مسکن در بازار افزایش و تقاضا افت کرده است، طوری که در سه هفته اخیر در شهر تهران قیمت مسکن حدود 10 درصد کاهش یافته و فشار عرضه نشان می دهد که شرایط برای سوداگری در بازار ملک فراهم نیست. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سعید محمدی پور روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه صرف نظر از جو روانی بازار، اخیراً فروشندگان، شرط واگذاری روغن از سوی برخی شرکت ها را خرید برخی کالاهای دیگر عنوان می کنند، اظهار داشت: خرید کالاهای دیگر در کنار روغن ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۲   + ۴۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس اتحادیه مشاوران املاک از کاهش 48 و 31 درصدی معاملات ملک به ترتیب در شهر تهران و کل کشور طی یک ماه گذشته خبر داد و گفت: با توجه به پایین آمدن قیمت مسکن، خریداران در انتظار افت بیشتر نرخهای پیشنهادی هستند. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۳۳ سایت دیگر  
آمار صادرات خودرو که دیروز توسط گمرک منتشر شد، تعجب بسیاری را برانگیخت و این سوال را مطرح کرد که چرا با وجود کیفیت پایین خودروهای ایرانی، کشورهای خارجی خریدار آن هستند.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
گران قیمت ترین کبوتر دنیا به ارزش 1.6 میلیون یورو (1.9 میلیون دلار) به یک خریدار چینی ناشناس فروخته شد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۹   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: اگرچه نمایشگاه های خودرو از شنبه به مدت دو هفته تعطیل هستند اما آگهی های منتشر شده در فضای مجازی نشان می دهد که قیمت ها همچنان کاهشی است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت مرغ در بازار شیراز امروز با بالاترین حد خود در چند ماه اخیر رسیده و هر کیلو گوشت مرغ گرم در فروشگاه ها 32 هزار و 400 تومان عرضه می شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سهمیه تیم فوتبال دریای بابل بین دو تیم آکادمی کیا و شهروند نور فروخته شده و حالا دقیقا مشخص نیست کدام تیم خریدار واقعی هستند! درحالی که شهروند نور مدارکی در دست دارد که نشان می دهد که دریای بابل به شهروند نور فروخته شده است.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۲۰    
فعالان بازار فولاد با اندازه گیری میزان درصد رشد به این نتیجه رسیده اند که، بازار هم در فصل های معنی خریدار خود را دارد و هم با تغییر نرخ ارز، میزان فروش خود را به صورتی نسبی مورد هدف قرار می دهد. حال به بررسی قیمت میلگرد های فولادی و میزان درصد رشد قیمتی آن ها خواهیم پرداخت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۲۲    
رضا شاکری تحلیلگر بازار تابلوخوانی با بررسی روند معاملات در بازار سهام به شناسایی معاملات خاص و تحولات در بازار سهام می پردازد. این بررسی ها نشان می دهد نماد سیدکو با قدرت بالای خریدار رو به رو شده و واعتبار افزایش حجم را تجربه کرده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۳:۵۲    
سهمیه تیم فوتبال دریای بابل بین دو تیم آکادمی کیا و شهروند نور فروخته شده و حالا دقیقا مشخص نیست کدام تیم خریدار واقعی هستند! درحالی که شهروند نور مدارکی در دست دارد که نشان می دهد که دریای بابل به شهروند نور فروخته شده است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۰۹   + ۶۱ سایت دیگر  
می متالز - با برگزاری قرعه کشی هشتمین مرحله فروش فوق العاده چهار محصول ایران خودرو، 10 هزار مشتری نهایی مشخص شدند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۵    
گیلان- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سیاهکل گفت: کسانی که مبادرت به شکار و فروش جانوران وحشی می کنند و حتی آنهایی که خریدار هستند، خود را مصون از عواقب قانونی آن ندانند.
طلا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۱    
وقتی مسئله خرید پیش می آید مهم ترین مسئله اعتماد است. اعتماد به این امر که فروشنده قیمت واقعی محصول را پیشنهاد می کند و همچنین خریدار قیمتی پایین تر از قیمت واقعی را درخواست نمی کند. به این شکل هم برای فروشنده و هم برای خریدار سود ایجاد می شود.
سازمان امور مالیاتی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۱    
تجارت، یکی از مفاهیم اصلی اقتصادی است که شامل خریدوفروش کالا و خدمات با پرداخت هزینه آن از خریدار به فروشنده یا مبادله کالا یا خدمات بین طرفین معامله است. معامله در یک اقتصاد می تواند بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان نیز صورت بگیرد ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو معتقد است، با عرضه خودرو در بورس دست دلالان کوتاه می شود و خریدار واقعی راحت تر به خودرو می رسد. به گزارش کاماپرس، طرح عرضه خودرو در بورس مخالفان و موافقان زیادی دارد. مخالفان معتقدند عرضه خودرو در بورس به نفع مشتریان خودرو نیست بود و باعث به کاهش قیمت ها نمی شود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۱۱    
خرم آباد - ایرنا - هوا بارانی است و باد نسبتا شدیدی هم می وزد، در کوچه و خیابان های شهر تعداد اندکی از مردم را می بینی و بازار اصلی شهر هم با شروع محدودیت های جدید کرونایی تعطیل است و نشانی از ازدحام جمعیت خریدار نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رضا شاکری تحلیلگر بازار تابلوخوانی با بررسی روند معاملات در بازار سهام به شناسایی معاملات خاص و تحولات در بازار سهام می پردازد. این بررسی ها نشان می دهد نماد کروی با قدرت بالای خریدار رو به رو شده و کاسپین افزایش حجم را تجربه کرده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی روز شنبه با اشاره به استقرار نیروهای مرتبط در دو روز گذشته گفت: در نتیجه این اقدامات که اهمیت قابل توجهی در کمک به قطع زنجیره انتقال کرونا دارد، از حضور بیش از هزار بساط گستر و 3 هزار خریدار [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان سیاهکل گفت: کسانی که مبادرت به شکار و فروش جانوران وحشی می کنند و حتی آنهایی که خریدار هستند، خود را مصون از عواقب قانونی آن ندانند.
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
در حالی بازار خودرو در آخرین ماه پاییز با کاهش چشمگیر نرخ ارز، کاهش قیمت ها را تجربه می کند که پیش از این به دلیل نوسان قیمت ها معاملات در این بازار به صفر رسیده بود اما این روزها به دلیل نبود مشتری ...
ایربان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری- تحلیلی ایربان- دبیر کمیته فنی صدور مجوز های خودرویی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: شرکت تولید کننده خودرو استاندارد محصول تولیدی خود را بنابر سفارش خریدار تولید می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه استان ها نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی گفت: خریدار و مالک بیمارستان امام خمینی(ره) کرج به دلیل عدم ایفای تعهدات خلع ید شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رضا شاکری تحلیلگر بازار تابلوخوانی با بررسی روند معاملات در بازار سهام به شناسایی معاملات خاص و تحولات در بازار سهام می پردازد. این بررسی ها نشان می دهد نماد شکربن با قدرت بالای خریدار رو به رو شده و پیزد افزایش حجم را تجربه کرده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : املاک منطقه 12 که در محدوده مرکزی و بافت قدیمی تهران قرار دارند کم مشتری هستند و بررسی ها نشان می دهد در چند ماه گذشته این منطقه کم ترین میزان رشد قیمت را داشته است .
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
چین امسال به عنوان بزرگترین پشتیبان بازار جهانی نفت ظاهر شده و در هفته های گذشته خرید از صادرکنندگانی نظیر روسیه، آمریکا و آنگولا را افزایش داده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۰    
شناوری شرکت ها در بورس کاهش یافته و عمده سهام نمادهای دولتی دوباره به حقوقی ها برگشته است و از طرف دیگر خریدار زیادی برای نمادها وجود ندارد، زیرا بسیاری از مردم توسط دولت به اصطلاح نقره داغ شده اند و به همین دلیل حجم معاملات حتی در کف قیمتی هم بسیار پایین است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۰    
نرگس زارهای کویر خشک خراسان جنوبی بعد از گذشت سال ها، همچنان منتظر حمایت مسئولان برای مباحث فرآوری، بیمه و خرید تضمین این گلِ خزان در اوج یخبندان شبانه است تا دست دلالان هم از زیر گلوی این گل خوش رنگ و بو قطع کند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۳۵    
داریوش باقرجوان در گفت وگو با میزان، در خصوص محدودیت های جدید کرونایی و شرایط پذیرش مسافران در شرکت های حمل ونقل مسافری، گفت: باتوجه به ابلاغ محدودیت های جدید قرار بود تا صبح امروز 28 آبان ماه زیرساخت های لازم فراهم شود و نرم افزار های شرکت فروش بلیت به سامانه وزارت بهداشت متصل شود. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عرضه مرغ با قیمت بالای 30 هزارتومان گرانفروشی است، این را نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفته است. به گزارش کاماپرس، قیمت تمام شده مرغ برای مرغداری ها به شدت گران شده است، برخی از آنها جوجه نمی ریزند و برخی هم مرغ را با قیمت بالا می فروشند که خریدار آنچنانی ندارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دو خریدار چینی با پرداخت بیش از یک میلیون یورو در یک مناقصه، خرید گرانترین کبوتر جهان را به نام خود ثبت کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه معاملات سوداگرایانه موجب افزایش قیمت مسکن می شود، گفت: من به عنوان نمونه می گویم که فردی در یکی از دفاتر مشاوران املاک می گفت که زمینی را خریداری کرده که آن زمین بعد از 17 بار معامله و خرید و فروش، بار دیگر به دست خودش رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
این روایت استارت آپی است که پوششی برای سطوح ساخته که هم خودش را استریل می کند و هم قابلیت آلایندگی زدایی دارد. از 6 ماه پیش می شد محصول ایرانی غیرفعال کننده ویروس را در اماکن و معابر عمومی استفاده کرد. چین و فرانسه این فناوری را در مترو و اتوبوس استفاده کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۰۲    
عمرانی با اشاره به اینکه خریدار کارخانه نساجی پوشش در تهران پرونده ای مبنی بر تنفیذ فسخ دارد، گفت: بر اساس قرارداد، اقساط را نپرداخته اند شرایط فسخ ایجاد شده و در اصل اتفاق افتاده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
اسپرد به معنی تفاوت بین دو قیمت، دو نرخ یا دو بازده است و به تفاوت بین قیمت خریدار و قیمت فروشنده اشاره دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رضا شاکری تحلیلگر بازار تابلوخوانی با بررسی روند معاملات در بازار سهام به شناسایی معاملات خاص و تحولات در بازار سهام می پردازد. این بررسی ها نشان می دهد نماد شکربن با قدرت بالای خریدار رو به رو شده و پیزد افزایش حجم را تجربه کرده است.
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
اشاره: تداوم کاهش قیمت دلار و سکه باعث شد که شاخص بورس برای چهارمین روزبه روند صعودی خود ادامه دهد و همچنان سبزپوش باشد. از سوی دیگر بازار مسکن و خودرو با افزایش تعداد فروشندگان و کاهش خریدار مواجه است و بازار مسکن و خودرو دچار رکود شدید شده است. در ادامه جزییات وضعیت قیمت ها در بازار را می خوانید.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مسواک کالایی بهداشتی محسوب می شود و اگر دنبال خرید برند هستید برای اطمینان بیشتر بهتر است از داروخانه ها خریداری شود ولی از آنجایی که اقلام بهداشتی دهان و دندان شامل مسواک، خمیردندان، نخ دندان به دلیل تقاضای بالا در تمام سوپرمارکت ها هم عرضه می شود ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۰:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان اردبیل از تایید مجدد حکم ابطال شرکت کشت و صنعت مغان خبر داد. ناصر عتباتی اظهار داشت: طبق اطلاع حکم هیئت داوری در تائید ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان دیروز مجدداً در دادگاه نیز با ادله قوی تایید شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اپلیکیشن تضمین چی فضایی امن ایجاد می کند که نه تنها خریدار ضمانت یک خرید مطمئن اینترنتی را در اختیار دارد، بلکه کیفیت و سلامت کالای مورد نظر نیز در این بستر تضمین می شود.