جمعه ۱۰ تیرساعت ۲۳:۵۹Jul 2022 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فروش نفت»

رویداد ایران   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: ایران از محل فروش نفت در سال 2021 بیش از 25 میلیارد و 313 میلیون دلار درآمد به دست آورده است که این مبلغ نسبت به سال گذشته 3 برابر اعلام شده است.
جهت پرس   ۵ ساعت پیش    
احسان حسینی خبرنگار اقتصادی نمودار فروش نفت ایران طی سال های مختلف را منتشر کرد و با کنایه گفت این هست تنها دستاورد مذاکره با آمریکا در فروش نفت.
اقتصاد 24   ۶ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
طبق اعلام اوپک ایران در سال 2021 بیش از 25 میلیارد دلار درآمد از محل صادرات نفت کسب کرده است.
به گزارش ایران آنلاین، اوپک از رشد 77 درصدی درآمد نفتی این سازمان در سال 2021 خبر داد و اعلام کرد ایران نیز در این سال بیش از 25 میلیارد دلار درآمد از محل صادرات نفت کسب کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
صادرات نفت ایران در دو برهه زمانی قبل از پذیرش برجام و در دولت سیزدهم معادل میانگین دولت یازدهم و دوازدهم (1.1 میلیون بشکه در روز) بوده که نشان دهنده شکست راهبرد مذاکره با آمریکا در فروش نفت است.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سناتور تدکروز خبر داده است که وی این نشست را بسیار نگران کننده خوانده و درباره سیاست دولت بایدن در قبال ایران گفته است: آنها طرح ب ندارند، طرح الف هم ندارند، هیچ برنامه ای ندارند.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۴:۲۳   + ۴۰ سایت دیگر  
شبکه آمریکایی به نقل از مقام های این کشور گزارش داد واشنگتن آماده است تا در صورت شکست مذاکرات هسته ای، تحریم های ضدایرانی را با تمرکز بر هدف قرار دادن صادرات نفت ایران به چین تشدید کند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
وی اضافه کرد: طبق توافق صورت گرفته، مقرر شد که اعتبار سالانه اجرای این طرح از محل تهاتر فروش نفت و سایر منابع تامین شده و در اختیار مجری طرح قرار گیرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۲:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دیپلمات های اروپایی و مقام های سابق آمریکایی گفته اند احتمالاً واشنگتن تحریم های جدیدی را علیه ایران اعمال خواهد کرد و در پی اجرای دقیق تر تحریم های موجود با تمرکز ویژه بر هدف قرار دادن فروش نفت ایران به چین است
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایران شاید اکنون تنها کشور جهان (به جز روسیه) است که دو میلیون بشکه به صورت روزانه جای خالی برای فروش نفت دارد و حتی از طرفی دیگر بنا به ادعای رویترز در تاریخ 30 اردیبهشت سال جاری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۳:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان اوپک در گزارشی اعلام کرد که در سال 2021، درآمد حاصل از فروش نفت 13 کشور عضو این سازمان در مقایسه با سال 2020، 1.7 برابر شده و از 317.35 میلیارد دلار به 560.6 میلیارد دلار رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: دولت با سیاست دیپلماسی همسایگی، فروش نفت و بازار ارز را مدیریت کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۲:۵۸    
رییس کمیسیون انرژی مجلس در گفتگو با جام جم : جریان من اصولگرا است؛ من هیچ وابستگی حزبی به جریانی ندارم؛ فرار زنگنه از استیضاح، کار من نبود ؛ رستم قاسمی بهترین وزیر نفت جمهوری اسلامی بود که هم پروژه محور بود و هم در حوزه فروش نفت عملکرد خوبی داشت هرچند که ضعف های خودش را هم دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کارگروه اصلاح ساختار بودجه مجلس گفت: به موجب مصوبه این کمیته، منابع هزینه های جاری دولت شامل حقوق، دستمزد و هزینه های جاری دستگاه ها باید از منابع هزینه های تملک سرمایه ای جدا شود و منابع حاصل از فروش نفت یا فروش سهام یعنی تملک مالی و سرمایه ای در جهت سرمایه گذاری مورد استفاده قرار گیرد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
گفت: رئیس جمهور فرانسه اعلام کرده است که پاریس خواستار بازگشت نفت ایران و ونزوئلا به بازار برای جلوگیری از افزایش قیمت است ! گفتم: آمریکا و اروپا که فروش نفت ما و ونزوئلا را تحریم کرده بودند. حالا چی شده که به گدایی نفت آمده اند؟! ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۲۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، فعال رسانه ای در توییتی نوشت: حضرت عباسی، عملکرد آقای رئیسی با توجه به غلبه ایشان بر 1.کرونا 2. کسری بودجه 450 هزار میلیارد تومانی دولت قبل 3. ارز رانت ساز 4200 تومانی یک آفرین ندارد؟! آن هم بدون اعتنا به برجام و FATF ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
یک روزنامه صهیونیستی با استناد به اطلاعات مطرح شده در گزارش یکی از شبکه های تلویزیونی رژیم صهیونیستی، مدعی شد که این رژیم ممکن است مجبور شود تحت توافقی با نظارت آمریکا، با انتقال نفت ایران به سوریه و لبنان موافقت کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۶۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون رئیس جمهور گفت: دولت قبل اراده ای برای تأمین واکسن نداشت وگرنه عمده واکسنی که وارد کردیم از چین بود، مذاکره ای که آقای رئیسی قبل از اینکه روی صندلی ریاست جمهوری بنشیند با چینی ها انجام داد ...
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۸:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
در پی تحریم های یکجانبه ایالات متحده، در مسیر فروش نفت خام ایران مانع ایجاد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق آمار اوپک، راهبرد توافق با آمریکا در مجموع تغییری در وضعیت صادرات نفت ایران در دولت روحانی ایجاد نکرده و میانگین فروش 1.1 میلیون بشکه ای نفت ایران بعد از برجام تقریبا معادل رقم فروش قبل از پذیرش برجام بوده است.
هانا خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۶    
یکی از نمایندگان مجلس عراق فاش کرد که اقلیم کردستان دو نوع قرارداد نفتی امضا کرده است که یکی از آنها با شرکت های اروپایی برای پیش فروش نفت به این شرکت ها است.
دنیای خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
روسیه با افزایش صادرات و فروش نفت خام خود به چین توانست جایگزین عربستان به عنوان بزرگ ترین تامین کننده نفت خام چین شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
سران گروه 7 با توجه به افزایش قیمت انرژی و بالا رفتن درآمد نفتی روسیه، تصمیم گرفته اند یک سقف قیمت برای فروش نفت این کشور تعیین کنند تا کرملین را بیش از پیش به خاطر جنگ اوکراین تحت فشار قرار دهند.
شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری گفت: فروش نفت کشور در وضع مناسبی قرار دارد و برای بازگرداندن ارز حاصل از نفت و محصولات غیرنفتی همه تلاش خود را به کار گرفته ایم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۰:۲۹    
بهاره چراغی : سیاستگذاران در سال های گذشته بارها اعلام کرده اند که بخش مهمی از نقشه تجاری را با محوریت کشورهای همسایه ترسیم کرده اند، اما آمارها حکایت از آن دارد که ایران برای کشورهای همسایه، در لیست 10 کشور نخست طرف تجاری قرار نگرفته است ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۱۶    
گروه سیاسی _ رجانیوز: مهدی پازوکی از جمله اقتصاددانان نویسنده نامه حمایت از روحانی، در مناظره ای کلاب هاوسی اعلام کرد که فروش نفت ایران در سه هفته گذشته به زیر 500 هزار بشکه در روز رسیده است. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برای اولین بار دولت کارگروه ترانزیتی را تشکیل داده است، این کارگروه مسئول تنظیم قوانین، راهکارها و برنامه های جدید برای تسهیل و رشد ترانزیت و به دنبال آن دستیابی به درآمدهای بالای ارزی در کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش وزیر نفت از عملکرد 3 ماهه نخست این وزارت خانه در حوزه درآمدی گفت: در مقایسه تطبیقی عملکرد وزارت نفت در حوزه درآمدی، منابع حاصل از فروش نفت خام و میعانات گازی در 3 ماهه نخست امسال نسبت به سال قبل حدود 50 درصد رشد داشته است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
دولت را مقروض تحویل گرفتیم و توانستیم از بحران عبور کنیم، فروش نفت را افزایش دادیم، بدون استقراض از بانک مرکزی کشور را اداره کردیم و بخشی از پول های بلوکه شده را پس گرفتیم و با آن نسبت به واردات واکسن، کالاهای اساسی و نهاده های دامی اقدام کردیم ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
به قلم دریاسالار هرمان شلانسکی یک روز پس از توقیف نفت کش ایران توسط یونان در اواسط خرداد (پایان ماه مه) ایران دو نفت کش با پرچم یونان را در خلیج فارس توقیف کرد ...
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۱:۱۹    
رئیس جمهوری گفت: به برکت اقتداری که مردم خلق کردند، بدون ایجاد تعهد جدید برای کشور، فروش نفت را افزایش دادیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در واکنش به ادعای میرکاظمی مبنی براینکه بخشی از گرانی ها ناشی از مصوبه مجلس در خصوص حذف ارز 4200 تومانی است، گفت ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۸:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
طبق گزارش اویل پرایس، صادرات نفت خام ایران به چین در ماه ژوئن (ماه جاری) به روزانه 961 هزار بشکه افزایش یافته است که این میزان بیش از عدد صادرات ایران به چین قبل از تحریم ها است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
روسیه با افزایش چندین برابری فروش نفت به هند، دومین تامین کننده سوخت این کشور شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۷    
رئیس جمهور با بیان اینکه از وضعیت زندگی مردم عزیزمان در شهر و روستا اطلاع دارم، تصریح کرد: بنده مرتب در میان مردم حضور دارم و واقعاً نه فقط هیچ شبی، بلکه هیچ ساعتی نیست که از زندگی مردم غافل باشم و شبانه روز دنبال این هستیم که هر چه سریع تر مشکلات کاهش پیدا کند.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۸   + ۴۳ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز پنجشنبه در جریان بیست و ششمین سفر استانی دولت مردمی، در دیدار جمعی از آحاد مختلف مردم خراسان شمالی، اهالی این استان را همسایگان امام رئوف و مردمانی بسیار با بصیرت، متدین، وفادار ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۰   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: رشد اقتصادی کشور از 4 دهم درصد به بیش از 4 درصد رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: پروژه های عمرانی متعددی از دولت قبل روی زمین مانده بود که بخشی از درآمدهای حاصل از فروش نفت صرف این پروژه ها شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در دولت سیزدهم گفت: فروش نفت نسبت به دوره قبل بهتر شده است هم قیمت نفت افزایش داشته و صادرات صعودی بوده و مقداری که روی آب بوده فروخته شده است.
وزارت نفت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه عملکرد وزارت نفت امسال نسبت به پارسال حدود 40 درصد تحقق درآمدی داشته است، گفت: در سه ماه نخست امسال وصول مطالبات وزارت نفت از محل فروش نفت خام، میعانات گازی و فرآورده ها، صادرات گاز و محصولات پتروشیمی نسبت به سه ماه نخست 1400 حدود 40 درصد افزایش داشته است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
وحید حاجی پور روزنامه نگار حوزه نفت در توییتی نوشت: واشنگتن پست، در گزارشی به بررسی درآمدهای روسیه پرداخته و نوشته است مسکو در 100 روز نخست جنگ خود با اوکراین، 100 میلیارد دلار از فروش نفت و گاز درآمد داشته؛ روزی یک میلیارد دلار، درست مانند عربستان ایران کجای ماجراست؟
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۰:۱۵   + ۹۰ سایت دیگر  
وزیر نفت با بیان اینکه عملکرد وزارت نفت امسال نسبت به پارسال حدود 40 درصد تحقق درآمدی داشته است، گفت: در سه ماه نخست امسال وصول مطالبات وزارت نفت از محل فروش نفت خام، میعانات گازی و فرآورده ها، صادرات گاز و محصولات پتروشیمی نسبت به سه ماه نخست 1400 حدود 40 درصد افزایش داشته است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: براساس گزارش وزیر نفت میزان فروش منابع نفتی در سه ماهه اول سال جاری نسبت به سه ماهه سال گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته و وضعیت منابع حاصل از صادرات، نرخ فروش و مولفه های موثر اتفاقات بسیار خوبی رخ داده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
سیداحسان خاندوزی با بیان اینکه حال مردم را در فشار مسکن درک می کنیم، گفت: رئیس جمهور از فشار بخش مسکن رضایت ندارند و این موضوع در دستور پیگیری ویژه دولت قرار دارد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه هم اکنون درآمدهای حاصل از فروش نفت پس از 90 روز وصول می شود، گفت: موانع موجود برای دریافت منابع حاصل از فروش نفت که به دلیل تحریم ها وجود داشت تا حد خوبی برطرف شده است.
سیداحسان خاندوزی با بیان اینکه حال مردم را در فشار مسکن درک می کنیم، گفت: رئیس جمهور از فشار بخش مسکن رضایت ندارند و این موضوع در دستور پیگیری ویژه دولت قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۴:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سیداحسان خاندوزی با بیان اینکه حال مردم را در فشار مسکن درک می کنیم، گفت: رئیس جمهور از فشار بخش مسکن رضایت ندارند و این موضوع در دستور پیگیری ویژه دولت قرار دارد.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
پالایشگاه های اروپایی هفته گذشته میزان زیادی نفت روسیه را خریداری کردند.