سه شنبه ۰۴ آبانساعت ۰۶:۲۰Oct 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق بازرگانی»

قم پرس   ۴ ساعت پیش    
به گزارش اتاق بازرگانی تهران، نمایندگان بخش خصوصی در نشست هفتم کمیسیون کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق بازرگانی تهران، نسبت به اخبار منتشر شده در مورد وضع عوارض صادراتی روی کالاها به بهانه تنظیم بازار داخل، اعتراض کردند و آن را به زیان تولید و صادرات غیرنفتی کشور دانستند. ...
شبکه ایران کالا   ۵ ساعت پیش    
آقایان ایمان زنگنه دکتری اقتصاد پولی، سید مصطفی صفاری اقتصاددان، ابوالفضل روغنی رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران و سید علی موسوی عضوکمیسیون صنایع معادن مجلس در گفتگو با برنامه چشم انداز به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و معوقات آنها به بانک ها پرداختند.
دنیای اقتصاد- تبریز- رعنا نیک رفتار : دبیر هیات رئیسه اتاق بازرگانی تبریز با تاکید بر اینکه بهترین راه گسترش همکاری های تجاری ایران و ترکیه تولید مشترک است، گفت: مهم ترین مشکل در تجارت بین دو کشور، نقل و انتقال پول است.
صدا نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پس از تنش های به وجود آمده میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان اتاق بازرگانی ایران و روسیه خبر از کارشکنی های متعدد در امر ترانزیت از ایران به روسیه را توسط جمهوری آذربایجان داد.خبری که تجار تاکید می کنند این کارشکنی ها سال های گذشته نیز وجود داشته و امسال افزایش یافته. ...
دنیای اقتصاد   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
محمدرضا پورابراهیمی امشب در نشست تخصصی هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی کرمان با مجمع نمایندگان استان کرمان در سخنانی گفت: با تغییر دولت انتظارات متفاوتی شکل گرفته و باید پیگیری کنیم تا دغدغه ها برطرف شود.
فرمانداری شهرضا   ۹ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا: دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی جنوب استان اصفهان (منطقه شهرضا،دهاقان و سمیرم)به مرکزیت شهرضا با حضور گلشیرازی رییس اتاق بازرگانی استان اصفهان، اسدی فرماندار شهرضا، مهندس امانی معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرضا، دکتر قاسمی شهردار شهرضا ...
جهان اقتصاد   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق ایران در نشست خبری این کمیسیون با اشاره به الگوی بهینه سازی انرژی گفت: باید به رگولاتوری انرژی توجه شود و انتشار اوراق سلف نفتی در دستور کار دولت قرار گیرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۱    
دفتر اتاق بازرگانی صنایع دستی معادن و کشاورزی در شرق استان افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۹    
رئیس اتاق بازرگانی کرمان ضمن قدردانی از سیستم قضایی استان در حمایت از فعالان اقتصادی گفت: پشتیبانی یکپارچه سیستم قضایی استان کرمان از تولید و فعالان اقتصادی، می تواند به عنوان الگو در کشور مطرح شود.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - نمایندگان بخش خصوصی در جلسه ای، موانع توسعه اعتبارسنجی و رتبه بندی در فضای کسب وکار و نیز شکل گیری اکوسیستم اعتبارسنجی در بازار پول را به بحث گذاشتند. ...
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۰    
ایرسا_ جلسه اتحادیه صادر کنندگان دام زنده استان کرمانشاه و نماینده اتاق بازرگانی استان با نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی به میزبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه و با حضور رئیس و معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در سالن شماره یک سازمان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی خراسان رضوی گفت: بیش از 90 درصد درآمد صنعت گردشگری بر اثر شیوع کرونا از دست رفت.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون صادرات اتاق بازرگانی ایران می گوید بخش نامه های متناقض و سیاست های اشتباه داخلی، عاملی مهم در پایین نگه داشتن آمار صادراتی ایران در سال های گذشته بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو سابق اتاق بازرگانی ایران می گوید با طرح جدید نمایندگان مجلس، تعداد زیادی از فعالان اقتصادی ترجیح می دهند دیگر در حوزه صادرات فعالیت نکنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
نائب رییس اتاق بازرگانی استان البرز گفت: جذب اتباع خارجی در صنعت که با استفاده از امکانات آموزش عالی کشورمان تحصیل کرده اند را مورد تاکید است.
شادا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
این کارشناس سرمایه گذاری که دانش آموخته رشته مدیریت دولتی است و به عنوان کارشناس سرمایه گذاری با اتاق بازرگانی استان همکاری می کند، در گفتگو با روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان خراسان رضوی در خصوص عوامل جذب سرمایه های کشورهای همسایه به استان دیدگاه های خود را مطرح کرد که در متن ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی ایران گفت: در سال 89 یارانه با رقم 45 هزار و 500 تومان علی رغم مخالفت های ما تعریف شد. همه جای دنیا مردم را تشویق می کنند تا پول های خرد را جمع کرده و به پول توانمند تبدیل کنند تا بتوان به وسیله آن کار پیش برد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۲۹    
اصفهان- ایرنا - مشاور عالی رییس اتاق بازرگانی اصفهان خواستار افزایش تعطیلات کشور به منظور رونق صنعت گردشگری شد و گفت: اگر چه ایران به نسبت کشورهای دیگر بیشترین تعطیلات مناسبتی را دارد اما نیازمند سازماندهی برای رونق گردشگری است.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حمید بهرامی رئیس اتاق بازرگانی شهرستان ملایر در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ؛ با اشاره به مهم ترین چالش های پیش روی صادرات در شهرستان ملایر اظهار کرد: در سالی توسط رهبری مزین به نام “تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها” نام گذاری شده است کلیه فعالان اقتصادی چشم به توسعه و گشایش در کسب کاردارند. ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: تفاهم نامه های بازرگانی دو جانبه میان سازمان صمت با اتاق تعاون و اتاق بازرگانی به منظور تقویت بازرگانی و عقد قراردادهای تجاری تضمین شده با کشورهای مد نظر، منعقد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه با اشاره به لزوم توجه به جایگاه بخش خصوصی در طرح جهش تولید مسکن، بر تشکیل یک کنسرسیوم از شرکت های ساختمانی کرمانشاه برای اجرای این طرح در استان تاکید کرد.
اقتصاد آنلاین / اتحاد خبر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
هادی تیزهوش تابان گفت: برای توسعه تجارت با کشورهای همسایه، تمرکز بر صادرات محصولات تولیدی در حوزه صنعتی راهگشا خواهد بود.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران معتقد است رویکرد رئیس کل بانک مرکزی در خصوص ضرورت فروش اموال مازاد بانک ها برای ارائه تسهیلات به تولید، قابل تقدیر است.
سروش نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه ضمن ارائه راهکارهایی برای توسعه تجارت با کشورهای همسایه بر ضرورت اتخاذ سیاست هایی برای تسهیل صادرات تولیدات صنعتی و دانش بنیان ها تاکید کرد.
مراسم رونمایی ازویدئوهای یک دقیقه ای داستان ناگفته های اصفهان با حضور معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، استاندار، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، رئیس اتاق بازرگانی، نماینده وزارت امور خارجه در اصفهان و جمعی از فعالان اقتصادی و گردشگری اصفهان برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عراق گفت: شناسایی نیازهای بازار، صدور مجوز واردات و تولید کالاهای قابل رقابت از الزامات توسعه تجارت با کشورهای همسایه است.
استانداراصفهان درمراسم رونمایی ازویدئوهای داستان های ناگفته اصفهان از اقدامات کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اصفهان و کلیه دست اندرکاران تهیه ویدئوهای داستان های ناگفته اصفهان تقدیرکرد.
عباس آرگون می گوید طرحی که در مجلس به دنبال جرم انگاری صادرکنندگانی است که ارز خود را به کشور بازنگردانده اند در صورت تصویب تاثیر عکس خواهد داشت.
راه های گسترش روابط تجاری میان ایران به خصوص تجار اصفهانی و نیجریه ای با حضور سفرای دو کشور در نشست کمیسیون تجارت اتاق بازرگانی اصفهان بررسی شد.
رویش افکار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
به نقل از اتاق بازرگانی تهران، محمد لاهوتی، با اشاره به اینکه تجارت خارجی کشور در شش ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، روند مطلوبی را آغاز کرده است، اظهار کرد: امیدواریم تراز تجاری تا پایان سال مثبت شود و افزایش حجم صادرات تا پایان سال ادامه پیدا کند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۰:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز- رامین نیک رفتار : جلسه کمیسیون کشاورزی، صنایع غذایی، آب و محیط زیست اتاق بازرگانی تبریز با پیگیری چند دستور جلسه در محل اتاق تبریز برگزار شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران می گوید سیاست های غلط و فشارهایی که روی صادرکنندگان وجود داشته باعث شده بسیاری از صادرکنندگان بزرگ و شناسنامه دار ایرانی در سال های گذشته فعالیت خود را متوقف کنند.
بدر پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مسئولان تجارت خارجی کشور به تازگی از ظرفیت صادرات 100 میلیارد دلاری به کشورهای هدف خبر داده اند و هدفگذاری کرده اند در گام اول، صادرات 35 میلیارد دلاری به این کشورها تا 4 سال آینده محقق شود. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۳:۳۵   + ۴۹ سایت دیگر  
ایسنا: تعدادی از صادرکنندگان و فعالان اقتصادی روز 29 مهر ماه به مناسبت روز ملی صادرات با ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری ایران دیدار کردند. در این دیدار تعدادی از فعالان اقتصادی دیدگاه های خود نسبت به شرایط امروز و افق پیش روی کشور را تشریح کرده و پیشنهاداتی برای بهبود شرایط اقتصادی کشور ارائه کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۱:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
برخی اطلاعات اشتباه اتاق بازرگانی تهران مبنی بر به صفر شدن رسیدن نفت ایران به چین، درحالی مطرح می شود که طبق آمار مراجع رسمی، مجموع صادرات نفت و میعانات گازی ایران به چین همچنان بیش از یک میلیون بشکه در روز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق گفت: جهش و سرعت در صادرات به رقابت، روابط خوب، حمایت دولتی، توسعه زیرساخت ها و داشتن شبکه تجاری از فعالان بخش خصوصی نیاز دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۹:۵۹    
رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین گفت: تجارت کشور سال های اخیر فاقد فرماندهی واحد بود، خبر اینکه شرکت بین المللی نمایشگاه ها، صندوق ضمانت صادرات و دفتر مقررات تحت مدیریت سازمان توسعه تجارت قرار گرفت، اقدامی قابل تقدیر که می تواند منجر به توسعه تجارت فرامرزی کشور شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مسجد حضرت علی بن موسی الرضا(ع) توسط خیر مسجد ساز حاج محمد مراد مالمیر در سال 1377 شروع به ساخت کرد و در سال 1383 ساخت مسجد تکمیل شد ، متولیان مسجد یدالله مالمیر نائب رئیس اتاق بازرگانی استان البرز و عباس مالمیر هستند.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی جزئیات حضور استارت آپ های ایرانی در رقابت سوپرنوای رویداد جیتکس را تشریح کرد و از راهیابی یک استارت آپ ایرانی به مرحله فینال خبر داد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۵۱    
نویسنده: سید امیر قاضی طباطبایی - عضو اتاق بازرگانی تهران و فعال حوزه تجارت بین الملل
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی زنجان، گفت: تشکیل شرکت هلدینگ کشاورزی و پایانه صادراتی می تواند توسعه صنایع تبدیلی و صادرات محصولات کشاورزی را به دنبال داشته باشد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران می گوید بسیاری از سیاست گذاران در ایران به جای حل مشکلات ریشه ای، دیواری کوتاه تر از صادرکنندگان برای فشار و تنبیه پیدا نکرده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان البرز از برگزاری نمایشگاه توانمندی های صنایع دستی و گردشگری البرز و قزوین در کرج خبر داد.
کارگروه توسعه و ترویج پرورش ماهیان زینتی به همت کمیسیون کشاورزی،سلامت،آب و محیط زیست اتاق بازرگانی اصفهان با هدف همفکری در خصوص ساماندهی تولیدکنندگان خانگی ماهیان زینتی در سطح شهرستان اصفهان و نجف آباد و اشتغال زایی در منطقه شرق اصفهان تشکیل شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا - دبیرکمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی اصفهان گفت: این منطقه به خوبی به گردشگران خارجی و حتی داخلی معرفی نشده است و بدین سبب برند سازی حلقه مفقوده توسعه گردشگری آن محسوب می شود .
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:رئیس اتاق بازرگانی اصفهان طی دیداری با سلیمان یاکوبوسنتورکی، سفیر نیجریه در ایران و محمد علی بک، سفیر کشورمان در نیجریه گفت و گو کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
برنامه اقتصاد بدون مرز رادیو گفت وگو با موضوع الگوی نهادی و مدیریت منابع انسانی در دیپلماسی اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و با حضور دکتر علیرضا اسماعیلی، مدیر سابق امور اقتصادی اتاق بازرگانی و مسئول آموزش های اقتصادی وزارت امور خارجه به روی آنتن رفت. ...
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی اهواز گفت: فعالان بخش خصوصی در استفاده از چک صیادی با مشکلاتی مواجه هستند که انتظار داریم این مشکلات پیگیری و راهکارهایی برای حل آن ها ارائه شود.