یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۱:۱۰Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق بازرگانی»

خبرگزاری فارس   ۲۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی بجنورد با اشاره به گلایه واحدهای تولیدی و صنعتی خراسان شمالی از قطعی بی وقفه برق صنایع، گفت: باید تأمین سوخت جایگزین واحدهای صنعتی در ایام قطعی برق صورت بگیرد.
شمال نیوز   ۳۸ دقیقه پیش    
شمال نیوز: رئیس کمیسیون محیط کسب و کار و رفع موانع تولید اتاق بازرگانی تهران گفت: تعطیلات طولانی مدت برای مهار کرونا در خانه نشین کردن مردم موفق نبوده و فقط ضرر و زیان کسب و کارها را افزایش می دهد.
تازه ترین ها   ۵۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تازه ترین ها به نقل از مهر _ گروه جامعه ؛ برخی از کارشناسان حوزه گردشگری واردات واکسن توسط بخش خصوصی برای رونق گردشگری را یک شوخی می دانند. چندی پیش نامه نگاری ها برای دریافت مجوز واردات واکسن توسط بخش خصوصی گردشگری نیز انجام شد ولی از هیچ طریقی به نتیجه نرسید ...
دکتر سینا تقی زاده دبیر کل جدید اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات با پیش بینی توسعه روابط اقتصادی در شش ماهه دوم امسال گفت: تمایل دولت جدید به توسعه روابط اقتصادی با کشورهای همسایه ونمایشگاه 6 ماهه اکسپو2020 دوبی دو راهبرد جدی برای ارایه برنامه های جدید و بیشتر اتاق بازرگانی مشترک ایران و امارات ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۲۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
عباس آرگون اظهار داشت: با ادامه این روند درآمد طبقه متوسط و کم درآمد کاهش بیشتری خواهد داشت. اگر این اقشار نتوانند هزینه های جاری خود را پوشش دهند، تورم به دنبال خود مشکلات اجتماعی هم خواهد داشت. باید پیش از به وجود آمدن این مشکلات به فکر چاره باشیم و جلوی این تورم افسارگسیخته گرفته شود.
رئیس اتاق بازرگانی کرمان گفت: شرکت های خودروسازی استان می توانند همکاری های اقتصادی کرمان و چین را افزایش و نقش مهمی در صادرات و توسعه استان داشته باشند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۸    
روح اله حاتمی : وهبی کوچ (Vehbi Ko )، کارآفرین و نیکوکار ترک و موسس گروه کوچ، یکی از بزرگ ترین گروه های بازرگانی ترکیه بود. او یکی از شهروندان ثروتمند این کشور به شمار می رفت ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۳:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مرور انتظارات بخش خصوصی و اتاق بازرگانی از دولت سیزدهم نشان می دهد که دولت روحانی در واقع یا کار مؤثری در زمینه این انتظارات برزمین مانده انجام نداده و یا خلاف انتظارات عمل کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، سید عبدالله طباطبایی بعد از ظهر شنبه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با موضوع و محوریت آب در بخش کشاورزی و اثرات خشکسالی در سال های اخیر در اتاق بازرگانی اردبیل اظهار کرد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به منظور پیگیری مصوبات جلسه راهکارهای عبور از بحران برق و مشکلات نیروگاه های تولید پراکنده جلسه ای در محل نیروگاه محرک صنعت اصفهان به همت کمیسیون انرژی، صنایع پالایشی و پتروشیمی اتاق بازرگانی اصفهان برگزارشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- یگانه فرد، رئیس اتاق بازرگانی زنجان بر لزوم تقویت ارتباط تجاری زنجان با ارمنستان تاکید کرد و گفت: باید ظرفیت های استان به خوبی معرفی شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی تهران می گوید موضع گیری روشن و معلوم کردن تکلیف رمزارزها از سوی دولت باید در دستور کار قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/فارس در دیدار نائب رئیس اتاق بازرگانی فارس با سفیر کشور صربستان در جمهوری اسلامی، بر توسعه همکاری های اقتصادی و افزایش مرادوات تجاری دو طرف تاکید شد.
پیام خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان و رئیس کمیسیون گردشگری و کسب و کارهای وابسته اتاق بازرگانی فارس گفت: تقویت و توجه به صنعت گردشگری به عنوان یکی از مزیت های اصلی توسعه شهر شیراز، مورد توجه شورای ششم این کلان شهر قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران با بیان این که حمل ونقل دریایی با موانع داخلی مواجه است، گفت: عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی موجب شده تا مشکلات حوزه دریایی و بندری به حداقل برسد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
در جلسه دبیر اول سفارت تاجیکستان در تهران و رئیس اتاق بازرگانی اردبیل بر لزوم افزایش همکاری تجاری با کشور تاجیکستان به دلیل مشترکات فرهنگی تاکید شد.
نشست پیگیری و رفع مشکلات ارزی اعضای اتاق بازرگانی اصفهان با حضور دبیر کمیته اقدام ارزی کشور، جانشین دبیرکل اتاق بازرگانی اصفهان، معاون دفتر توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران، قائم مقام رئیس سازمان صمت استان ...
اولین جلسه هیات مدیره دفترنمایندگی اتاق بازرگانی اصفهان در شهرستان خوانسار برگزارو مقرر شد طی جلساتی با فعالان اقتصادی عضوگیری در این شهرستان آغاز شود.
اقتصاد آنلاین / تیک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتاق بازرگانی ایران و چین، مهم ترین اولویت های اقتصادی دولت آینده را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
هر چند موقعیت جغرافیایی و وضعیت بارندگی ایران باعث شده در تمام تحلیل های دهه های گذشته، این کشور در فهرست کشورهای کم آب طبقه بندی شود، اما به نظر می رسد این وضعیت امروز به یک بحران رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۴۷    
بوشهر- بنافی، تولیدکننده خرمای استان بوشهر با مطرح کردن دغدغه تولیدکنندگان خرما در زمینه فروش محصول گفت: از اتاق بازرگانی می خواهیم زمینه تسهیل صادرات را فراهم کند.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۱    
گزارشات گمرک نشان از صفر بودن عدد صادرات صنایع دستی استان دارد این درحالیست که رییس هیات مدیره انجمن صنایع دستی اتاق بازرگانی کرمان معتقد است صنایع دستی کرمان از گمرکات سایر استان ها صادر می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران معتقد است کشور دیگر فرصت آزمون و خطا ندارد؛ دولت آینده باید فارغ از جریانات سیاسی، افراد با تجربه، متخصص و پاکدست را برای تیم اقتصادی خود انتخاب کند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان از رییس اتاق بازرگانی بندرعباس در نشست ستاد مرکز سرمایه گذاری استان هرمزگان تقدیر کرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی ایران به عضویت گروه مشورتی بخش خصوصی منطقه آسیا و اقیانوسیه سازمان جهانی گمرک پیوست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۷:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان با اشاره به سهم معادن استان در اشتغالزایی و درآمدزایی برای کشور گفت: ماشین آلات بخش معدن استان نیازمند حمایت دولت برای به روز رسانی است.
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز گفت: با همکاری مشترکی که از سوی انجمن کارخانجات تولید خوراک دام استان و سازمان جهادکشاورزی خوزستان در حال انجام است، به زودی نیاز دامهای مناطق دارای تنش آبی این استان به علوفه برطرف می شود.
تیک   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به دلایل کاهش ارزش دلار در هفته اخیر پرداخت. وی در این یادداشت عنوان کرد: در هفته اخیر قیمت دلار روند کاهشی را در پیش گرفت و انتظارت تورمی به اندازه ای نبود که بتواند قیمت را تکان دهد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۲    
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: دراقتصاد استان اصفهان، نرخ استهلاک از نرخ تشکیل سرمایه پیشی گرفته است که پیامد های نامطلوبی برای اقتصاد قطب اول صنعت کشور دارد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۲   + ۵۰ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: در هفته های اخیر قیمت مرغ بار دیگر روند تند صعودی به خود گرفته است، ادامه مشکلات مرغداران موجب شده برخی قیمت مرغ را برای آینده تا 100 هزار تومان پیش بینی کنند. اما آیا باید منتظر قیمت نجومی برای مرغ بود؟ ...
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اتاق خبر به نقل از اتاق ایران، نشست شورای روسای اتاق های سراسر کشور برگزار شد؛ در ابتدای این نشست محمد قاسمی، رئیس مرکز پژوهش های اتاق ایران گزارشی از روند اصلاح قانون اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران ارائه داد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
در نشست کمیسیون انرژی، صنایع پالایشی و پتروشیمی اتاق بازرگانی اصفهان با فعالان حوزه پتروشیمی، دستورالعمل مدیریت تقاضای محصولات پتروشیمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
ساری- یزدان پناه، رئیس کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق بازرگانی مازندران، واردات بی رویه و قوانین دست وپاگیر صادراتی را مهمترین موانع فراروی تولید در استان بیان کرد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۳    
رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و چین گفت: این مسئله که چین می تواند تولیدکنندگان ایرانی را از صحنه رقابت داخلی حذف کند، صحیح نیست. اگر تولیدکننده داخلی نتواند علی رغم حمایت های موجود و تعرفه گمرکی برای کالاهای وارداتی، با این کالاها رقابت کند ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس: عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت: جایگاه ایران در مقایسه با سایر کشورها در حوزه های گوناگون چگونه است؟ سیر تحولات آن به سوی بهبودی است یا بد شدن؟ کتاب گزارش ملی توسعه، توسط موسسه پویش فکری توسعه، جایگاه ایران در شاخص های جهانی توسعه را مرور کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۷:۵۸    
سمنان- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی استان سمنان گفت: دولتمردان زمینه برای حمایت از سرمایه گذاری در زمینه انرژی خورشیدی برای تولید برق در استان سمنان را فراهم کنند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: مسعود خوانساری رییس اتاق بازرگانی تهران امروز اخیرادر صفحه شخصی خود نوشت: طبق آمار بانک مرکزی میزان نقدینگی از 3700 هزار میلیارد عبور کرده و نسبت به دو سال پیش 2 برابر شده است. اگرچه طی ماه های گذشته نسبت به عواقب افزایش نقدینگی بر اقتصاد و تورم هشدار داده شده امادریغ ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
جهان صنعت: محمدرضا حسینا، عضو اتاق بازرگانی درباره آینده قیمت مرغ و گوشت گفت: باید به بازار خوراک دام توجه جدی شود چرا که بی توجهی نسبت به این موضوع می تواند تولید و در نهایت بازار مواد پروتئینی مورد نیاز مردم خیلی بیشتر تحت تاثیر قرار دهد ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مسعود خوانساری رییس اتاق بازرگانی تهران امروز اخیرادر صفحه شخصی خود نوشت: طبق آمار بانک مرکزی میزان نقدینگی از 3700 هزار میلیارد عبور کرده و نسبت به دو سال پیش 2 برابر شده است. اگرچه طی ماه های گذشته نسبت به عواقب افزایش نقدینگی بر اقتصاد و تورم هشدار داده شده امادریغ ...
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۹   + ۴۰ سایت دیگر  
برترین ها: مسعود خوانساری نایب رییس اتاق ایران و فعال اقتصادی در مطلبی نسبت به رشد نرخ تورم هشدار داد. او در مطلبی هشدار آمیز نوشته است : طبق آمار بانک مرکزی میزان نقدینگی از 3700 هزار میلیارد عبور کرده و نسبت به دو سال پیش 2 برابر شده ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در این رویداد که به همت مرکز کارآفرینی بانوان اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شده است کودکان و نوجوانان در قالب گروه های جداگانه مهارت های مختلف در حوزه کارآفرینی را آموزش خواهند دید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۵:۲۳   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، به نقل از اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران ، جمیل علیزاده شایق در نشست کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق ایران با موضوع بررسی مسائل و مشکلات حوزه برنج کشور با اشاره به اینکه بحث میزان مصرف سرانه سال هاست که مطرح شده، اظهار کرد: اعداد 36 تا 36 ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تازه ترین ها به نقل از مهر – گروه جامعه؛ از اوایل سال بحث واردات واکسن کرونا به کشور توسط بخش خصوصی به صورت جدی تر مطرح شده بود، ناصر ریاحی عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی تهران گفت: اگر همه چیز خوب پیش برود بخش خصوصی می تواند هفته ای 250 هزار دوز واکسن وارد کند . ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی پتروشیمی لردگان، در این مجمع که با حضور ارکان مجمع و با رعایت پروتکل های بهداشتی و همزمان به صورت برخط برگزار شد، مدیرعامل این شرکت به ارایه گزارشی در خصوص عملکرد شرکت در سال مالی منتهی به اسفند 1399 پرداخت. ...
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۱۲   + ۲۰ سایت دیگر  
تجارت نیوز: سیمان در برخی از شهرها دوباره کمیاب شده است. طبق بررسی ها، کارخانه های سیمان شاهرود و سبزوار روند تولید را متوقف کرده اند. کارخانه سیمان تهران و ساوه هم اعلام کرده اند که به دلیل قطع برق سیمان ندارند. در مشهد سیمان نیست. عضو اتاق بازرگانی مشهد: ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی گفت: امسال هم پیش بینی شده که حدود 20 میلیارد دلار از درآمد های نفتی به کمک بودجه بیاید.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۰:۰۵    
آیین تحلیل وضعیت اقتصادی ایران و اثرات آن در بازار سرمایه و همچنین افتتاح شعبه دوم سوپر مارکت مالی اصفهان با حضور فعالان اقتصادی عصر امروز در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۴۵    
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان گفت: اصفهان بعد از تهران دومین رتبه را در سپرده های بانکی دارد و جالب اینکه بیش از 30 درصد این سپرده ها از استان خارج می شود جایی که خودشان باید جاذب سرمایه باشند متاسفانه حتی سپرده های سپرده گذارانشان نیز در حال خروج است.
تابناک اصفهان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی استان اصفهان گفت: در مقایسه امنیت سرمایه گذاری وضعیت در اصفهان نسبت به میانگین کشوری ارجحیت دارد، تصور همه این است که اصفهان برخوردار است ولی این طور نیست، اصفهان پیشران است و این دو موضوع متفاوت است، طرح های پایه در اصفهان اجرا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه نسبت به محدود شدن مجدد صادرات دام زنده ابراز نگرانی کرد.