چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۰۸:۴۹Mar 2023 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صنعت و معدن»

پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر صنعت، معدن و تجارت می گوید سال گذشته در حوزه صنعت و معدن 2 برابر بخش اقتصاد رشد داشت که بخش صادرات نیز بسیار امید بخش بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت و معدن و تجارت گفت: خوشبختانه وضعیت تولید در کشور خوب و امیدوار کننده است. در پاییز 1401 به گزارش مرکز آمار رشد صنعت 11.6درصد بود که از سال 96 چنین رشدی نداشته ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
بیجار- فرماندار بیجار گفت: برای توسعه بخش های کشاورزی، صنعت و معدن نیازمند حضور سرمایه گذاران بومی در این شهرستان هستیم.
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، نقی کاکاوند رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان در برگزاری جلسه هماهنگی نحوه فعالیت واحدهای صنفی در ماه رمضان گفت: بر اساس مصوبات این جلسه فعالیت تمامی اغذیه سرا ها و فست فود ها بصورت فروش بیرون بر اغذیه سرد بدون سرخ کردن خواهد بود و حق پذیرش مشتری ندارند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۰:۰۶    
مرتضوی دبیر کل خانه صنعت و معدن و تجارت با اشاره به افزایش تورم در بخش تولید گفت: این تورم پیش از هر اتفاقی بر بخش کارگری و موتور محرک اقتصاد و تولید اثر گذاشته و فشار می آورد.
معدن نامه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۵    
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره اولویت های حوزه های صنعت و معدن در بودجه سال 1402، گفت: در حوزه معدن توجه به اکتشاف باید در اولویت قرار گیرد زیرا زنجیره اکتشاف نسبت به سایر زنجیره ها توسعه کمتری داشته است.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
در آخرین روز سال، وزیر صمت به جای دفاع از کارنامه یکساله خود، دست به یک فرافکنی زد. استراتژی فاطمی امین در این فرار رو به جلو، چنگ زدن به صورت یکی از برندهای پرطرفدار بخش خصوصی است.
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ علی خورسندیان مدیرعامل بانک صنعت و معدن در آستانه فرارسیدن سال 1402، عید نوروز و ماه مبارک رمضان پیام تبریکی صادر کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۷    
مخاطبین قدیمی بولتن نیوز به یاد دارند که ما در چندین و چند گزارش و مطلب تحلیلی به موضوع بانک صنعت و معدن و عدم پرداخت تعهد این شرکت نسبت ایجاد صنایع پرداختیم که نمونه بارز آن، شرکت اسب آهنین آریا بود. این بانک به جای تامین پول شرکت اسب آهنین آریا، اقدام به پاداش دادن به مدیران خودش کرده بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۰۷    
خالقی عضو هیات مدیره خانه صنعت و معدن گفت: تغییرات مداوم قیمت ارز مانع جدی برای برنامه ریزی تولید کنندگان است و تمام محاسبات اقتصادی را به هم می ریزد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بر اساس ماده 10 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و همچنین مفاد اجزاء 1 و 2 بند الف تبصره 16 قانون بو دجه سال 1401کل کشور عملکرد بانک صنعت و معدن در خصوص پرداخت وام های ازدواج و فرزند آوری تشریح شد. ...
صنایع   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
تسهیلات پرداختی بانک ها طی 11 ماهه سال 1401 مبلغ 36693.9 هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل معادل 38.1 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه دوره مربیگری درجه C فوتبال آسیا که با حضور مسئولان، مربیان و پیشکسوتان ورزشی در سالن دانشکده صنعت و معدن چرام برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه گفت: نیازمند ایجاد زنجیره ارزش افزوده در بخش صنعت ومعدن کرمانشاه هستیم.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی دامپزشکی لرستان، گشت مشترک شبانه ادارات شبکه دامپزشکی خرم آباد،جهادکشاورزی،بهداشت محیط،محیط زیست و صنعت و معدن از کشتارگاه افلاک طیور صورت پذیرفت. ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۷:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بانک صنعت و معدن اوراق گام به مبلغ 10 هزار میلیارد ریال برای تامین مالی زنجیره تامین کنندگان قطعات خودرو منتشر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت تامین نظر شورای نگهبان بندی از لایحه بودجه درباره تعیین مدیران عامل بانک های مسکن و صنعت و معدن را حذف کردند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۵    
رئیس خانه صنعت و معدن خراسان رضوی گفت: قطعی انرژی ها در کشور در وهله اول گریبان گیر بخش صنعت است.
بویر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۰    
پایگاه خبری تحلیلی بویرنیوز: استاندار کهگیلویه و بویراحمد به همراه معاون توسعه مدیریت خود و برخی مسئولان و رسانه ها از سازمان صنعت و معدن استان بازدید کرد. البته این اولین باری نیست که مسئولان استانداری به صورت سر زده از دستگاه های دولتی استان بازدید می کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل صنعت و معدن و تجارت استان مرکزی گفت: مجموعا در یک هفته گذشته در اراک 405 بازرسی و در سطح استان 1108 بازرسی انجام شده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۲۲    
شفقنا- خالد بتال النجم ، وزیر صنعت و معدن عراق اعلام کرد ما بیشترین ذخایر گوگرد جهان را در اختیار داریم. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از موازین نیوز ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۶:۰۳    
در بازدید سرزده استاندار و معاون او از سازمان صنعت و معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد شاهد فضایی بودیم که معلوم بود کارکنان و مدیر دستگاه هماهنگی لازم را با یکدیگر نداشتند.
عصر بانک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شهرام ارباب معروف اظهار داشت: بانک صنعت و معدن اولین سرویس اطلاعاتی خود تحت عنوان "تسهیلات من" را با موفقیت روی پنجره واحد دولت هوشمند فعال نمود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرگانی اداره کل صنعت و معدن جنوب کرمان از پلمب و جریمه بیش از 20 مغازه متخلف در بازار جیرفت توسط تیم گشت مشترک خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی به پایش بخش حقیقی اقتصاد ایران در بهمن ماه 1401 بخش صنعت و معدن پرداخته است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، وی در جمع صنعتگران و کارآفرینان استان البرز اظهار داشت: باید به صنایع مختلف به خصوص دانش بنیان ها ...
معدن24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معدن 24:رئیس سازمان نظام مهندسی معدن کشوربا اشاره به توانمندی های جمهوری اسلامی ایران در حوزه خدمات مهندسی و فنی، گفت: ایران آماده تبادل تجربیات و صادرات خدمات مهندسی به همسایگان از جمله پاکستان است. ...
فرصت امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از شبکه شرق، علی اکبر کریمی نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح نشست امروز(یکشنبه 21 اسفند ماه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در جلسه امروز موضوع هماهنگی مقدماتی برای پردازش و آماده سازی محورهای صنعت و معدن در برنامه هفتم توسعه مورد بررسی قرار گرفت. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۳:۴۵    
مهندس رضا شریفی کارشناس ارشد صنعت و معدن با تحلیل آمار رشد تولید صنعت و معدن، سرمایه گذاری، بهره برداری، مجوزها و رشد اقتصادی کشور، آمار تورم بخش تولید کننده بخش معدن و سایر بخش های اقتصادی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۶    
قالیباف سخنگوی وزارت صنعت و معدن و تجارت از حذف قرعه کشی در ثبت نام اخیر خرید خودرو خبر داد و گفت تمامی ثبت نام کنندگان واجد شرایط خودرو دریافت خواهند کرد ولی زمان دریافت خودرو را قرعه مشخص می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۳:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارش پایش بخش حقیقی اقتصاد ایران در بهمن 1401 در بخش صنعت و معدن، عنوان کرده که در این ماه شاخص تولید و فروش رشته فعالیت خودرو و قطعات نسبت به ماه مشابه سال قبل به ترتیب افزایش 80/4 و 86 درصدی داشته است.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان ساوجبلاغ دکتر حسین زاده رئیس اداره دامپزشکی این شهرستان از ضبط و معدوم سازی گوشت و مرغ تاریخ منقضی در این شهرستان خبر داد . ...
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
می متالز - وزیر صنعت گفت: آمار های کلان بیانگر حرکت های خوب و امیدوارکننده است. در حوزه های صنعت و معدن شاهد رشد هستیم و شرایط رشد صادراتی نیز قابل توجه است.
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صمت اعلام کرد که رشد فصلی معدن و تولید در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد بالایی داشته است.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه رشد اقتصادی در بخش صنعت و معدن در کشور افزایش یافته است، گفت: رشد فصلی بخش معدن به 2.6 درصد رسیده و در صنعت به رشد 5 درصد دست یافته ایم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: روند تولید در کشور بسیار خوب است و بر اساس آمار مرکز آمار ایران، در بخش معدن و صنعت از رشد خوبی برخوردار بوده ایم.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۱۱   + ۳۰ سایت دیگر  
بانک صنعت و معدن بالغ بر 13 هزار میلیارد ریال در قالب تسهیلات به 4 واحد صنعتی شهرستان اردستان از جمله شرکت تعاونی فولاد کویر، شرکت طلائیه داران کویر زواره، نساجی مه آباد میلان و شرکت کویر مقوای اردستان تخصیص داده است. ...
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه بین المللی صنعت، معدن و انرژی با حضور فعال شرکت مطرح جمهوری اسلامی ایران در شهر کراچی به عنوان قلب اقتصادی پاکستان گشایش یافت.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، اختتامیه جشنواره جهادگران صنعت و معدن استان فارس با حضور جمعی از مسئولان و مدیران استانی در منطقه ویژه اقتصادی شیراز برگزار شد. در این مراسم از سه اختراع کاربردی در صنعت شامل جک هیدرولیک پتروشیمی، شیب سنج هوشمند و ربات هوشمند حمل کامیون رونمایی شد. ...
پولی مالی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی_ علی خورسندیان مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت ولادت با سعادت امام زمان (عج) پیام تهنیتی صادر کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر صنایع منسوجات و پوشاک وزارت صنعت و معدن و تجارت ایران گفت: طرح کارت اعتباری خرید پوشاک برای حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در اواخر فصل بهار سال آینده آغاز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مردم کرمان باید از چندین سال قبل تر میوه های کارخانه کهنه کار فولاد بردسیر با سی و چند سال قدمت را می چیدند، اما شوربختانه پایش در همان شهرستان بردسیر هم بد جوری می لنگد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
حسین پناهی، مسئول سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن استان فارس در حاشیه آیین اختتامیه جشنواره جهادگران صنعت و معدن فارس که در منطقه ویژه اقتصادی شیراز برگزار شد، اظهار کرد: در این مراسم از سه اختراع کاربردی در صنعت شامل جک هیدرولیک پتروشیمی ، حسگرهای شیب سنج هوشمند و ربات هوشمند حمل کامیون رونمایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۷:۱۰    
نخستین نشست کارگروه ارتباط دانشگاه با صنعت و معدن به میزبانی مدیریت امور فناوری و طرح های کاربردی دانشگاه شیراز برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از شیراز ، معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس در مراسم افتتاحیه جشنواره جهادگران صنعت و معدن گفت: در یک مقطع زمانی خاصی هستیم و اگر به یک درک صحیح برسیم، نوع تصمیم و اقدام ما متاثر از آن خواهد شد . ...
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۳:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی، دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی در جلسه هم اندیشی مدیران ستادی و استانی شرکت که با حضور معاونان بیمه رازی با محوریت ارائه خدمات به روز به بانک صنعت و معدن و مشتریان آن ها برگزار شد، با تاکید بر برنامه ریزی استانی بر اساس شرایط اقتصادی ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۲:۲۷    
از مهندسین منتخب صنعت و معدن ، کانونهای برتر بسیج مهندسین فارس ، قرارگاه خاتم الانبیاء(ص) و خانواده معظم شهدای مهندسین با اهدای لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد
پول پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
طرح شرکت مهندسی نانوحسگرها در سفر رییس جمهوری به استان بوشهر و با تأمین مالی بانک صنعت و معدن در این استان افتتاح شد.
صنعت ماشین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
صنعت ماشین: سخنگوی وزارت صنعت و معدن با بیان اینکه منتظر تصویب فرمول جدید قیمت گذاری برای خودرو های داخلی باشید، گفت: واگذاری خودرو های وارداتی نیز قبل از پایان سال آغاز می شود، اما بیشتر خودرو ها در بازه ای سه ماهه تحویل داده خواهد شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه نوبت دوم روز یکشنبه 14 اسفند 1401 صحن مجلس در جریان بررسی گزارش تلفیق بودجه 1402 در مورد لایحه بودجه سال 1402 کل کشور، بند م تبصره 11 این لایحه را به شرح زیر تصویب کردند: ...