پنجشنبه ۰۷ اسفندساعت ۱۹:۵۷Feb 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بنادر و دریانوردی»

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تقدیر از عملکرد ارگان های دریایی در دوره سه ساله سخت ترین تحریم ها، گفت: جامعه دریایی کشور با سربلندی از شرایط سخت عبور کرد و اجازه نداد روند تامین مایحتاج مردم و کلیه فعالیت های مرتبط با تجارت دریایی ، مختل شود.
عضو هیات عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به محدودیت ایجاد شده برای صنعت و اقتصاد دریایی کشور ناشی از تحریم و شیوع کرونا، همکاری و هماهنگی های ایجاد شده در ارگان های دریایی در راستای کم اثر کردن این محدویت ها را بسیار خوب و قابل تحسین عنوان کرد.
در دومین دوره جایزه دولت الکترونیک، سازمان بنادر و دریانوردی، موفق شد در میان 91 دستگاه اجرایی، جزو 10 دستگاه رتبه برتر شود و گواهی اهتمام به تعالی در دولت الکترونیک در سال 98 در بخش تکلیفی را کسب کند.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۸    
عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی ضمن تبریک روز مهندس، از تلاش های جامعه مهندسی کشور در بومی سازی و توسعه کشور علیرغم شرایط تحریم و شیوع کرونا در سال جهش تولید، قدردانی کرد.
عضو هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی با تشریح جزییات تعرفه های خدمات بندری در سه بخش خنکاری، باربری و انبارداری، گفت: با توجه به افزایش هزینه ها و نرخ ارز، سیاست تعرفه ای در نظر گرفته شده، موجب می شود که بخش خصوصی انگیزه بیشتری برای فعالیت در بنادر کشور داشته باشد.
معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه در سال جاری 376 پروژه عمرانی راهبری شد، گفت: بیش از 80 درصد سامانه های اعلام و اطفای حریق بنادر بازرگانی و بنادر کوچک ارتقاء داشته است.
مدیرکل دفترحقوقی سازمان بنادر و دریانوردی با تشریح آخرین وضعیت تشکیل دادگاه های دریایی، اعلام کرد: با تصویب این لایحه؛ ترکیبی از دادگاه های اختصاصی و تخصصی برای رسیدگی به دعاوی ناشی از فعالیت کشتیرانی با محوریت حمل و نقل دریایی تشکیل می شود.
یک سرمایه گذار بخش خصوصی در بنادر ایران تاکید کرد: واگذاری های سازمان بنادر و دریانوردی به بخش خصوصی بر اساس تقاضا و شایستگی هاست.
بر اساس آمار سازمان بنادر و دریانوردی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور طی دیماه امسال در مقایسه با دیماه گذشته 10.5درصد کاهش یافته است.
طی احکامی از سوی محمد راستاد؛ معاون وزیر راه و شهرسازی؛ اعضای کارگروه مدیریت مطالعات و پژوهش سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شدند.
سرمایه گذار بخش خصوصی در بنادر ایران در رابطه با نوع واگذاری های سازمان بنادر و دریانوردی به بخش خصوصی، گفت: خوشبختانه واگذاری ها به بخش خصوصی از مکانیزم درستی تبعیت می کند و سخت گیری های لازم در این راستا از سوی سازمان بنادر وجود دارد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۱    
با ابلاغ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، وحید رحمتی؛ مدیر ارتباطات و بین الملل سازمان بنادر و دریانوردی به عضویت کارگروه مدیریت مطالعات و پژوهش این سازمان منصوب شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: میزان رسوب انواع کالا در بنادر کشور حدود 7.1 میلیون تن گزارش شده است که حدود چهار میلیون تن آن کالاهای اساسی بوده و بندر امام خمینی (ره) در رتبه نخست از این نظر قرار دارد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی درباره تشریح جزییات طرح تحول صنایع دریایی، از در نظر گرفتن اعتباری معادل 6000 میلیارد تومان برای ساخت 83 فروند شناور به عنوان ناوگان عملیاتی مورد نیاز این سازمان خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: در پی هجوم مسافران به بنادر جنوبی کشور و بروز نگرانی هایی در این زمینه مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: برای کنترل و رصد بیشتر در این زمینه تست فوری کرونا از مسافرانی که می خواهند از شناورها استفاده کنند ...
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی هجوم مسافران به بنادر جنوبی کشور و بروز نگرانی هایی در این زمینه مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: برای کنترل و رصد بیشتر در این زمینه تست فوری کرونا از مسافرانی که می خواهند از شناورها استفاده کنند ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۱:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
در پی هجوم مسافران به بنادر جنوبی کشور و بروز نگرانی هایی در این زمینه مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: برای کنترل و رصد بیشتر در این زمینه تست فوری کرونا از مسافرانی که می خواهند از شناورها استفاده کنند ...
مدیرکل مهندسی سواحل و بنادر سازمان بنادر و دریانوردی با تشریح جزییات قلع و قمع سازه های غیرمجاز ساحلی در تمامی استان های ساحلی کشور، اعلام کرد: با 177 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در مناطق ساحلی برخورد شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ظرفیت کل بنادر کشور امروز بالغ بر 240 میلیون تن است که با اتمام طرح های توسعه، این ظرفیت افزایش خواهد یافت.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سازمان بنادر ودریانوردی در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 34 پروژه قابل افتتاح در 4 استان بندری دارد.
معاون مهندسی سازمان بنادر و دریانوردی بر تکمیل و بهره برداری به موقع از پروژه های عمرانی و تجهیزاتی در دست اجرا بندر نوشهر تاکید کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در شرایطی از صفر شدن دموراژ کشتی ها خبر داده که سال گذشته بدلیل واردات گسترده کالاهای اساسی، ترافیک سنگینی در بنادر کشور ایجاد شده بود.
مدیر کل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تشریح جزییات بهره برداری از اسکله گردشگری بندر درگهان جزیره قشم، گفت: نوسازی ناوگان تفریحی دریایی قشم به ویژه در بخش قایق ها؛ با ارائه تسهیلات مناسب در دستور کار سازمان بنادر قرار دارد.
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
برچسب ها دانستنی آنلاین طرح توسعه گمرک اختصاصی ایران خودرو فرشاد مقیمی گروه صنعتی ایران خودرو برچسب ها
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: نوسازی کامل تجهیزات و امکانات دریایی کشور مانند لایروب ها، یدک کش ها، راهنمابرها، شناورهای امدادی و مقابله با آلودگی دریایی در دستور کار سازمان بنادر و دریانوردی است.
در مراسمی با حضور رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ایران و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، طرح توسعه گمرک اختصاصی ایران خودرو به بهره برداری رسید.
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه “شناور دریاپاک”؛ در سال جهش تولید با سرمایه گذاری 21 میلیون یورویی سازمان بنادر؛ آماده بهره برداری است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
منتصر کوهساری، معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه با اتمام طرح های توسعه در بنادر شمالی ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا در بنادر شمالی افزایش خواهد یافت از جذب 163 هزار میلیارد ریال سرمایه بخش غیر دولتی در قالب قراردادهای BOT خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۲:۱۸    
یک مقام مسئول گفت: سازمان بنادر و دریانوردی در سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مجموعه وزارت راه وشهرسازی توانست رتبه اول را کسب کند.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۸   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سعید خطیب زاده در بازدید از بخش های مختلف بندر شهیدرجایی و با اشاره به نقش سازمان بنادر در حوزه بین المللی، اظهار داشت: یکی از بهترین تعاملات بین دستگاه دیپلماسی کشور و نهادهای جمهوری اسلامی ایران در فضای بین المللی ...
مسئول سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان در سامانه ملی انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مجموعه وزارت راه و شهرسازی توانست "رتبه اول" را کسب کند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با میلاد حضرت زهرا (س) و گرامیداشت روز زن جلسه ویدئو کنفرانسی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی بامسئولان امور بانوان بنادر برگزار شد. به گزارش تین نیوز به نقل از روابط عمومی ...
سلام نو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: به مسئولان سازمان بنادر و دریانوردی خسته نباشید می گویم و آنچه امروز دیدم نویدبخش روزهای بسیار بهتری در حوزه دریایی و بندری است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
براساس توضیحات اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور، واردات نهاده های دام و طیور به صورت رسوبی، با تشویق دولت بود. *** واردات نهاده های دام و طیور به صورت رسوبی، با تشویق دولت بود ...
بهره برداری از اسکله گردشگری بندر درگهان جزیره قشم با حضور حسین عباس نژاد؛ مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی آغاز شد.
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این سازمان؛ نسبت به ایفای مسولیت های اجتماعی احساس وظیفه می کند و در این راستا فعالیت های مناسب و اقدامات ماندگاری را انجام داده است.
رئیس فراکسیون اقتصاد دریامحور مجلس شورای اسلامی گفت: در 42 سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد با همه تلاش هایی که برای استفاده از ظرفیت دریا شده است، سهم دریا در تولید ناخالص داخلی زیاد نیست.
اسپاش   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی از آغاز عملیات ترازیابی دقیق و مشاهدات ماهواره ای نقاط چندمنظوره ماندگار برای نخستین بار بین بنادر کشور خبر داد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، تفاهم نامه مرمت، احیا و بهره برداری از بنای تاریخی عمارت حاج رئیس بوشهر فی مابین سازمان بنادر و دریانوردی و صندوق توسعه صنایع دستی و فرش دستباف و احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی فرهنگی امضا شد.
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی از تصویب نحوه محاسبه پلکانی برای تعرفه خدمات بندری در حوزه کالاهای اساسی خبر داد و اعلام کرد: نحوه محاسبه تعرفه ثابت خدمات بندری؛ با زیان مالی برای بخش خصوصی و دولت همراه بود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۵:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: جمهوری اسلامی ایران تاکنون یک میلیارد دلار در ایجاد زیرساخت های مورد نیاز و تجهیز بندر چابهار سرمایه گذاری کرده است و ضرورت دارد سرمایه گذار هندی در تأمین تجهیزات این بندر تسریع کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۹    
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه سه پروژه مهم توسعه ای در بندر امام خمینی(ره) در دست اجرا است که می تواند نقش موثری در حمل و نقل دریایی کشور و توسعه زیر ساخت های بنادر تجاری داشته باشد گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
چابهار- ایرنا- نماینده مردم چابهار، دشتیاری، کنارک، نیکشهر و قصرقند در مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان بنادر و دریانوردی 2 میلیارد و 600 میلیون تومانی به مرکز بهداشت و درمان چابهار در راستای کنترل و مقابله با ویروس کرونا کمک کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۹    
دنیای اقتصاد : مدیرکل حمل و نقل و لجستیک سازمان بنادر و دریانوردی از لغو مصوبه ستاد تنظیم بازار درخصوص هزینه های انبارداری کالای اساسی در بنادر خبر داد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۰:۱۱   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی از ورود تدریجی تجهیزات بندری در جریان سرمایه گذاری 85 میلیون یورویی هندی ها در بندر چابهار خبر داد.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۱:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
می متالز - مدیرکل حمل و نقل و لجستیک سازمان بنادر و دریانوردی از لغو مصوبه ستاد تنظیم بازار در خصوص هزینه های انبارداری کالای اساسی در بنادر خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۲۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: دولت در چند سال اخیر یک میلیارد و300 میلیون دلار در ایجاد زیرساخت های مورد نیاز و تجهیز بندر چابهار سرمایه گذاری کرده است.