چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۳:۰۲Oct 2020 21

جدیدترین‌های «سازمان بنادر و دریانوردی»

بانکداری الکترونیک   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، در روزهای گذشته خبر حمله سایبری به برخی مراکز دولتی از جمله سازمان بنادر و دریانوردی و ثبت احوال منتشر شد. این اتفاق در حالی رخ می دهد که سال گذشته نیز انتشار اخبار ضد و نقیض زیادی در مورد افشای اطلاعات بانکی میلیون ها ایرانی دست به دست چرخید و حتی برخی مردم ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با صدور حکمی، عضو هیات عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی را منصوب کرد.
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی بر انجام عملیات دریایی ایمن، موثر و بی وقفه در آب های تحت حاکمیت ایران تاکید کرد و گفت: علی رغم حمله سایبری صورت گرفته آبراه ها و بنادر تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ایران کاملا ایمن هستند.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه همه فعالیت ها در بنادر تجاری کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه برای بارگیری در جریان است، گفت: هیچ شرایطی موجب نشد حتی یک ساعت بنادر کشور دچار رکود و توقف شود.
جلسه شورایعالی سازمان بنادر و دریانوردی در بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص اصلاحیه بودجه 1399 و بودجه پیشنهادی سال 1400 برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قدس آنلاین : روز چهارشنبه گذشته بود که اخباری از حملات سایبری به زیرساخت های الکترونیکی چند بندر مهم ایران منتشر شد. حدود 48 ساعت پس از این اقدام سازمان بنادر و دریانوردی با صدور بیانیه ای ضمن بی تأثیر دانستن این اقدام مخرب بر فعالیت های کشورمان اعلام کرد مأموریت های سازمان بنادر بدون وقفه در جریان ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۵    
با توجه به هک شدن پورتال سازمانی و سامانه های سازمان بنادر و دریانوردی، چند پرسش از سوی کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات مطرح و از مدیران سازمان بنادر و دریانوردی خواسته شده است به این پرسش ها و ابهامات برای پیشگیری از وقوع رویدادهای مشابه، توجه کنند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه تمام فعالیت ها در بنادر تجاری کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه برای بارگیری در جریان است، گفت: هیچ شرایطی باعث نشده حتی یک ساعت بنادر کشور دچار رکود و توقف شوند ...
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۱:۲۰    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی دربازدید از بندرشهید رجایی از تخلیه و بارگیری 670 هزار TEU کانتینر در این بندر از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در جریان سفر خود به بندر امام خمینی(ره) گفت: خوشبختانه روند فعالیت تخلیه و بارگیری کشتی ها و ورود و خروج کالا از بنادر بخصوص بندر امام خمینی(ره) و بندر شهید رجایی با قوت و قدرت در حال انجام است.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در سفر به بندر امام خمینی(ره)، از بخش های مختلف این مجتمع بندری، فعالیت های جاری برای تخلیه، بارگیری و خروج کالا بازدید کرد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تمامی فعالیت ها در بنادر تجاری کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه برای بارگیری انواع محموله های صادراتی و تخلیه محموله های وارداتی در جریان است و هیچ شرایطی باعث نشده حتی یک ساعت بنادر کشور دچار رکود و توقف شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: تمام بنادر تجاری کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه در حال فعالیتند و طرح های توسعه ای در بنادر کشور نیز با قوت ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی گفت: تاکنون هیچ شرایطی باعث حتی یک ساعت توقف و رکود بنادر تجاری کشور نشده و تمامی فعالیت ها در اسکله ها و بنادر به صورت شبانه روزی فعالیت می کنند.
مدیرکل امور دریانوردان و سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی از آغاز آزمون های شایستگی و مهارت دریانوردی به صورت هماهنگ و هم زمان در تهران و 6 بندر خبر داد و تأکید کرد: این سازمان آمادگی کامل دارد که در هر شرایطی خدمات خود را به مشتریان از جمله جامعه بزرگ دریانوردان ارائه کند.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۵    
چهار سال پیش برنامه راهبردی صنایع دریایی کشور برای افق 1404 توسط وزارت صمت تدوین و به سمع و نظر مسئولان مربوطه در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی نیز رسیده است.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه تمام فعالیت ها در بنادر تجاری کشور به صورت شبانه روزی و بدون وقفه برای بارگیری در جریان است، گفت: هیچ شرایطی باعث نشده حتی یک ساعت بنادر کشور دچار رکود و توقف شوند.
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی گفت: یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی با قدرت و اقتدار در بنادر حال انجام وظیفه است و امنیت حاکم بر بنادر کشور؛ مناسب و مثال زدنی است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حدود 48 ساعت پس از حمله سایبری به زیرساخت های الکترونیکی بنادر، سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: ماموریت های سازمان بنادر بدون وقفه در جریان است.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، صبح چهارشنبه به زیرساخت های الکترونیکی بنادر کشور حمله سایبری شد. این اقدام دشمنان با هدف مختل کردن روند تخلیه ...
خبرگزاری مهر: سازمان بنادر ودریانوردی در بیانیه ای اعلام کرد: کلیه مأموریت های این سازمان در بنادر بدون وقفه در جریان است. به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بنادر و دریانوردی ، در این بیانیه آمده است: دشمنان قسم خورده این ملت که سالهاست با اعمال تحریم های یک جانبه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: اگر شرایط حاکم بر دنیا از جهت شیوع ویروس کرونا اجازه دهد و بخش خصوصی نیز درخواستش را ارائه کند برای از سر گیری سفرهای دریایی خارجی و افزایش تعداد مقاصد مذاکرات خودمان را ادامه خواهیم داد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: نشست مجازی همکاری های حمل ونقل بین المللی جمهوری اسلامی ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا با حضور نمایندگان کشورهای عضو این اتحادیه و با مشارکت نمایندگان بخش های مختلف وزارت راه و شهرسازی از جمله دفاتر تجاری سازی و امور تشکل ها و توسعه بین الملل ...
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۱:۱۹    
سایت سازمان بنادر و دریانوردی به آدرسwww.pmo.ir از پیش ظهر روز سه شنبه از دسترس خارج شده است.
اقدامات انجام شده از سوی سازمان بنادر و دریانوردی در راستای تسهیل کسب و کار و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در بنادر کشور طی شش ماهه نخست سال 99 اعلام شد.
عضو هیأت عامل و معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه این سازمان تسهیل گر خدمات دریایی در کشور است، گفت: سازمان بنادر در تلاش است در شرایط سخت ناشی از تحریم و شیوع ویروس کرونا، از ناوگان دریایی کشور چه در حوزه نفتی و چه در حوزه تجاری و شناورهای کوچک به لحاظ عملیاتی ...
معاون وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر اینکه برنامه های مصوب دولت الکترونیک و هوشمند سازی در سازمان بنادر و دریانوردی با قدرت و قوت تداوم خواهد داشت، افزود: ضرورت دارد دو پروژه "سامانه جامع بندری" و "سامانه جامع اداری و مالی" در فرصت باقی مانده از سال جاری، به اتمام برسد و عملیاتی شود.
عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیر بنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: به رغم تحریم و تاثیرات شیوع کرونا هیچ پروژه ای در سازمان بنادر، چه در بخش عمرانی و چه در بخش تجهیزاتی، تعطیل نشده است.
عضو هیأت عامل و معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی بر بهره برداری و استفاده بهینه از تجهیزات و تاسیسات بندری تأکید کرد و گفت: نگاه راهبردی در بنادر باید به سمت افزایش سهم بنادر کشور از تجارت منطقه ای و افزایش میزان ترانشیپ به ویژه در بخش عملیات کانتینری باشد.
عضو هیأت عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی سازمان بنادر و دریانوردی از اجرای طرح باز مهندسی نیروی انسانی در این سازمان خبر داد و گفت: ضرورت دارد برای تحقق اهداف در سال 99 اهتمام جدی داشته باشیم و تا پایان امسال، اهداف و برنامه های عملیاتی سال 1400 جمع بندی شود.
دولت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه عملکرد و اهداف سازمان بنادر و دریانوردی مورد طمع دشمنان است، گفت: ایجاد سازوکارهای مناسب در حوزه اقتصادی از سوی این سازمان در شرایط تحریم باید به صورت ویژه مدنظر قرار گیرد. ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۴۵   + ۳۵ سایت دیگر  
محمد اسلامی روز چهارشنبه در حاشیه همایش سراسری مدیران سازمان بنادر و دریانوردی که به شکل ویدئوکنفرانسی انجام گرفت در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سوالی درخصوص اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی که از ابتدای آبان ماه امسال قرار است در پروازها اجرا شود ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۰۹   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس پرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی در حاشیه همایش سراسری مدیران سازمان بنادر و دریانوردی که به شکل ویدئوکنفرانسی انجام گرفت در خصوص برنامه ریزی ها برای کاهش رسوب بار در بنادر و تسهیل گری در این زمینه اظهار داشت ...
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه دستورات وزیر راه و شهرسازی سرلوحه کار سازمان بنادر و دریانوردی است، گفت: در ادامه مسیر و همچون گذشته؛ اجازه نخواهیم داد فعالیت های بندری و دریایی هیچ گاه دغدغه ای برای کشور باشد.
با مصوبه شورای عالی سازمان بنادر و دریانوردی، طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی، محمد راستاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در سمت خود ابقا شد.
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه عملکرد و اهداف سازمان بنادر و دریانوردی مورد طمع دشمنان است، گفت: ایجاد سازوکارهای مناسب در حوزه اقتصادی از سوی این سازمان در شرایط تحریم باید به صورت ویژه مدنظر قرار گیرد.
با حکم وزیر راه و شهرسازی محمد راستاد به عنوان معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ابقا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بحث سرمایه گذاری برای توسعه بندر چابهار در انحصار یک کشور نیست و هر کشوری که تقاضا داشته باشد باب مذاکره باز بوده و حضور مجموعه های جدید تهدیدی برای سرمایه گذاران فعلی نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در توسعه بندر چابهار، ایران در تقابل دو قدرت چین و هند سمت هیچکدام از این کشورها را نگرفته است.
معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی از تدوین و ابلاغ راهنماهای اندازه گیری مشخصه های دریایی و دستورالعمل طراحی ژئوتکنیکی موج شکن های توده سنگی روی بسترهای رسی نرم و ملاحظات استفاده از ژئوسنتتیک خبر داد.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۲:۵۲    
تاجگردون از مدیریت دفتر فنّاوری ارتباطات و اطلاعات سازمان بنادر دریانوردی استعفاء کرد.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - گیلان - فرمانده انتظامی استان به تعامل سازنده سازمان بنادر و دریانوردی و نیروی انتظامی در سطح کشور اشاره و بیان کرد: بر اساس توافقات صورت گرفته به زودی شاهد استقرار پلیس گمرک در بندر آستارا خواهیم بود.
دبیر انجمن صنفی دریانوردان با اشاره به اینکه اصلاح قوانین دریایی کشور یک ضرورت و الزام است، گفت: تلاش زیادی از سوی سازمان بنادر و دریانوردی صورت گرفته که بسیار ارزشمند است و جای قدردانی دارد.
رکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: همزمان با روز جهانی دریانوردی، تفاهم نامه همکاری خدمات جستجو و نجات و مقابله با آلودگی دریایی "بین سازمان بنادر و دریانوردی و گمرک جمهوری اسلامی ایران" امضا شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۱    
سازمان بنادر و دریانوردی و 2 شرکت مادر تخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور و نیز شرکت تولید نیروی برق حرارتی بر اساس ارزیابی های انجام گرفته توسط دبیرخانه ستاد مرکزی جشنواره شهید رجایی، تحت عنوان برگزیدگان جشنواره شهید رجایی که هر ساله در کشور برگزار می شود، انتخاب شدند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۲۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت: با مجوز صادر شده از سوی سازمان بنادر و دریانوردی ، اسکله دریایی در 70 نقطه مازندران راه اندازی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که تا کنون بخش خصوصی حدود 16هزار میلیارد تومان در حوزه های مختلف و مرتبط با بنادر شمالی و جنوبی کشور سرمایه گذاری کرده که بیش از 13.5میلیارد تومان آن در این دولت اتفاق افتاده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی: بندرچابهار، نقش مهمی در توسعه حمل و نقل دریایی و ترانزیت کالا دارد.