یکشنبه ۰۲ آبانساعت ۰۶:۲۸Oct 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بنادر و دریانوردی»

مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی به جزییات برگزاری پنجمین اجلاس بین المللی شورای سازمان بین المللی هیدروگرافی اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران در جایگاه 30 کشور عضو اصلی این شورا تا تشکیل مجمع عمومی در سال 2023، ابقاء شد.
ندای گیلان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم آستارا در مجلس، گفت: لایروبی اسکله مجتمع بندری آستارا در شرایط حساس فعلی ضرورت دارد و با جدیت باید از جانب سازمان بنادر و دریانوردی انجام شود.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
در حالیکه اظهارات مختلفی درباره برقرار نبودن مبادلات تجاری دریایی ایران و چین و عدم اجازه به کشتی های ایرانی برای ورود به بنادر این کشور مطرح شده است، مدیرکل بندری سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که تجارت دریایی دو کشور برقرار است و مشکل خاصی در این زمینه نداریم. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه اظهارات مختلفی درباره برقرار نبودن مبادلات تجاری دریایی ایران و چین و عدم اجازه به کشتی های ایرانی برای ورود به بنادر این کشور مطرح شده است، مدیرکل بندری سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که تجارت دریایی دو کشور برقرار است و مشکل خاصی در این زمینه نداریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
در حالیکه اظهارات مختلفی درباره برقرار نبودن مبادلات تجاری دریایی ایران و چین و عدم اجازه به کشتی های ایرانی برای ورود به بنادر این کشور مطرح شده است، مدیرکل بندری سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که تجارت دریایی دو کشور برقرار است و مشکل خاصی در این زمینه نداریم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۱۵    
دنیای اقتصاد : معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی میانگین توقف کشتی ها روی آب در لنگرگاه ها برای صدور مجوز پهلوگیری را 2 ماه عنوان کرد. فرهاد منتصر کوهساری در گفت وگو با مهر درباره علت توقف کشتی ها در لنگرگاه بندر امام خمینی (ره) گفت: مهم ترین مشکلی که کشتی ها در لنگرگاه می مانند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی میانگین توقف کشتی ها روی آب در لنگرگاه ها برای صدور مجوز پهلوگیری را 2 ماه عنوان کرد.
عضو هیأت عامل و معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه ساخت 48 فروند شناور از طرح تحول صنایع دریایی، تعیین تکلیف شده است، گفت: فرآیند مناقصه 5 شناور راهنمابر شمال، 5 شناور آتشخوار متوسط و 7 شناور آتشخوار بزرگ در حال طی شدن است.
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: طی 6 ماهه اول سال جاری 13 میلیون تن انواع کالاهای اساسی در بنادر کشور تخلیه و بارگیری شده است.
عضو هیات عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با وجود تحریم و شرایط کرونایی، این سازمان در پایداری فعالیت بنادر و حمل و نقل دریایی کشور، خوش درخشید؛ به گونه ای که در ورود و خروج کشتی ها و خدمه به بنادر کشور ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی عصر سه شنبه 20 مهر 1400 با حضور امیر دریادار حبیب الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش و مدیران ارشد دریایی کشور در مرکز آموزش سازمان بنادر و دریانوردی در تهران برگزار شد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
نقدینه - در مراسم روز جهانی دریانوردی، مدیرعامل بیمه البرز با اهدای بیمه عمر از 43 دست اندکار و فعال دریایی نمونه ارگان های دریایی کشورقدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، در این مراسم که با حضور دریادار حبیب الله سیاری، رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران ...
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و مدیران ارشد ارگان های دریایی، از دریاییان نمونه کشور در سال 1400 تقدیر کردند.
مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اینکه پاکسازی 27 مورد سانحه آلودگی در دریا طی شش ماهه نخست سال 1400 صورت گرفته است، گفت: در طول این مدت، 1063 مورد بازرسی زیست محیطی از شناورهای متردد انجام شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: گرچه تحریم ها و خلف وعده برخی سازندگان بین المللی در سرمایه گذاری برای توسعه بندر چابهار از طریق اپراتور هندی بی تاثیر نبوده است اما انتظار عملکرد بهتری از هندی ها داریم و امیدواریم هر چه سریعتر تجهیزات مورد نیاز این بندر تامین و وارد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی عصر سه شنبه 20 مهر 1400 با حضور جلیل اسلامی معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در مرکز آموزش دریانوردان در تهران برگزار شد ...
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در حال حاضر ظرفیت بنادر بازرگانی کشور 260 میلیون تن است که از 150 میلیون تن آن استفاده می شود؛ قطعا با رفع تحریم های ظالمانه دریایی و افزایش مراودات اقتصادی و بازرگانی کشور، می توانیم از ظرفیت بالقوه کشتیرانی تجاری و بنادر بازرگانی استفاده کنیم.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به تلاش ایران برای گسترش توافقنامه سه جانبه ایران-هند-افغانستان به سایر کشورهای آسیای میانه گفت: قرارداد با اپراتور هندی چابهار فعال است.
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه نقش 90 درصدی حمل و نقل دریایی در جابجایی کالا روشن و مبرهن است، گفت: استکبار جهانی با توجه به اهمیت و نقش انکارناپذیر حمل و نقل دریایی در اقتصاد کلان کشور، سیستم حمل و نقل دریایی را در کنار نهادهای مالی، در فرآیند تحریم های ظالمانه قرار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از حمله تروریستی به ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی در دریای سرخ طی سالهای اخیر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به ظرفیت خالی موجود در بنادر تجاری و ناوگان ملی، گفت: با رفع تحریم ها این ظرفیت وجود دارد که به هابِ ترانشیپی برخی بنادر منطقه تبدیل شویم و سهم خود را از حمل و نقل کانتینری ارتقا دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از واگذاری ساماندهی جزایر از سوی شورای امنیت کشور به این سازمان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سال گذشته و امسال سیستم آموزشی کشور در حوزه دریا در فهرست سفید سازمان جهانی دریانوردی قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در کمیته ساماندهی سواحل و بنادر مصوب شد طرح ویژه سامان دهی 35 جزیره کشور با تولیت سازمان بنادر و دریانوردی انجام شود.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
برخی شنیده ها حکایت از مشخص شدن مدیرعامل جدید سازمان بنادر و دریانوردی تا پایان امروز دارد.
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مدیران ارشد ارگان های دریایی، مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی با شعار دریانوردان در کانون آینده کشتیرانی به صورت نمادین و با رعایت پروتکل های بهداشتی به میزبانی سازمان بنادر آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بیش از 50 هزار سند آموزشی در 6 ماهه گذشته تحویل دریانوردان شده و حدود 110 نفر از دانش آموختگان دریایی کشور را برای کارآموزی به کشتی های بین المللی اعزام کرده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تجارت دریایی ایران در دوران تحریم متوقف نشد اما در انتظار هستیم تا با رفع تحریم ها شرایط تجارت دریایی و اقتصاد کشور مطلوب تر شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به حمله سایبری اخیر به سازمان بنادر و دریانوردی گفت: این حمله سایبری نتوانست شرایط کار را سخت کند و با همکاری سایر نهادها توانستیم از پس این مشکل برآییم.
عضو هیات عامل و معاون برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برای استقرار چرخه مدیریت بهره وری به میزان صددرصد در سازمان بنادر و دریانوردی، برنامه ریزی جدی و مناسبی صورت گرفته است.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: پیش بینی می شود در نیمه دوم سال با حجم انبوهی از ورود کالاهای اساسی در بنادر مواجه باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سازمان بنادر و دریانوردی از تخلیه و بارگیری بیش از 976 هزار تن فرآورده های نفتی در بندر امام (ره) در نیمه نخست امسال خبر داد.
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از تدوین دستورالعمل بازیافت کشتی ها در ایران با مشارکت سازمان حفاظت محیط زیست و تدوین طرح جامع کنترل و بازرسی کشتی ها خبر داد.
سازمان بنادر و دریانوردی و نیروی دریایی ارتش و سپاه می توانند دوشادوش هم همکاری های بهتری در حوزه های دریا و دریانوردی، اقتصاد دریا و امنیت دریانوردی داشته باشند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان بنادر و دریانوردی از آمادگی بنادر استان گیلان جهت پذیرش کشتی های رو-رو و کانتینرهای یخچالی با تخفیف 80 درصد خبر داد. تهران – اقتصادبرتر – 18 مهر 1400 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۴:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: برنامه ریزی های مفصلی برای اجرای توسعه پایدار و متوازن دریایی و سواحل کشور توسط این سازمان انجام است.
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از پیشنهاد ایران برای الزامات قانونی تجهیزات رادیویی و کمک ناوبری شناورهای مسافربری متردد در آب های داخلی و سرزمینی کشورها به کمیته ایمنی دریانوردی IMO خبر داد و گفت: این پیشنهاد مورد تایید کمیته مربوطه قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
مقام مسئول سازمان بنادر و دریانوردی از افزایش 732 درصدی صادرات فرآورده های نفتی تا نیمه مهرماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد که طوفان شاهین با ورود به خاک عمان از بین رفت و پرونده آن عملا بسته شد. همچنین فعالیت های دریایی را نیز از سر گرفتیم. ...
معاون سازمان بنادر و دریانوردی گفت: کل موجودی کالاهای اساسی در انبارها، سیلو و مخازن موجود در بنادر کشور 3 میلیون و 868 هزار تن است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد با بیان اینکه در ماههای اخیر با حمایت های استاندار ، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ، مدیران استانی ، هماهنگی دستگاههای ذیربط و تلاش و پیگیری همکاران در سازمان بنادر و دریانوردی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۵:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از اتمام طوفان حاره ای چرخنده شاهین در سواحل جنوب شرق ایران خبر داد.
جهانی پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۰:۱۸    
جمعی از کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی طی نامه ای به وزیر راه و شهرسازی تقاضای انتخاب مدیرعامل اصلح برای سازمان بنادرو دریانوردی کردند.
مدیرکل امور دریانوردان، سازمان های تخصصی و بین المللی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی با شعار دریانوردان در کانون آینده کشتیرانی 20 مهرماه به صورت نمادین و محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی به میزبانی سازمان بنادر در تهران برگزار می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۰۰:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا: مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: بر اساس آخرین ارزیابی های صورت گرفته طوفان سواحل مکران به سمت عمان خواهد رفت از این به بعد برای ایران خطری نخواهد داشت اما تا از بین رفتن کامل آن در حالت آماده باش هستیم. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بر مبنای پیش بینی های انجام شده طوفان شاهین تا روز دوشنبه از منطقه ایران دور و به منطقه عمان وارد می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نادر پسندیده در گفت وگو با میزان، در توضیح آخرین وضعیت طوفان در سواحل مکران و چابهار گفت: گزارش پیش بینی طوفان در دریای عمان از روز سه شنبه مورخ 6 مهر 1400 از سازمان هواشناسی دریافت شد و بلافاصله از همان روز به دلیل تحت تاثیر قرار گرفتن سواحل مکران و چابهار از این طوفان کمیته بحران در سازمان بنادر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در راستای هشدار جدی سازمان هواشناسی درباره وزش طوفان شدید در سراسر سواحل مکران از چابهار تا تنگه هرمز، این طوفان به صورت لحظه ای رصد و ارزیابی شده و نگرانی بابت خسارات احتمالی در بنادر، سواحل و حتی پسکرانه های این استان نداریم.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۷:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح مجموعه اقدامات انجام شده برای مقابله با بحران طوفان سواحل مکران اظهار داشت: با توجه به اعلام نزدیک شدن چرخند حاره ای به سواحل جنوبی سیستان و بلوچستان، کمیته مقابله با طوفان در این سازمان تشکیل شد. تهران – اقتصادبرتر – 09 مهر 1400 ...