شنبه ۲۶ خردادساعت ۱۴:۱۹Jun 2024 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بنادر و دریانوردی»

مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: بیش از 40 درصد خدمات شناسه دار این سازمان هوشمند می شود و خدمات جدید به صورت الکترونیک و از طریق پنجره واحد خدمات هوشمند ارائه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس آمار سازمان بنادر و دریانوردی عملکرد بنادر شمالی و جنوبی ایران در اردیبهشت ماه امسال نسبت به اردیبهشت سال گذشته 4.8 درصد افزایش یافته است.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و مهدی دوستی استاندار هرمزگان و هیئت همراه از کلان طرح این شرکت در غرب بندر شهید رجایی بازدید به عمل آورده و در این بازدید گزارش عملکرد پروژه به صورت مفصل به سمع و نظر مدیران حاضر رسید که سخنان ایشان متعاقبا منتشر خواهد شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۳:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی امضای قرارداد تجهیز و بهره برداری از پایانه های کانتینری و کالای عمومی بندر شهید بهشتی را نتیجه اراده وزیر راه و شهرسازی و همتای هندی و آغاز فصل همکاری بسیار ارزنده دو کشور دانست. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بخش مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی در هزار روز خدمت دولت سیزدهم اقدامات چشمگیری به ثبت رسانده است که از جمله آنها افتتاح 116 پروژه و اشتغال زایی 14 هزار و 400 نفر تا اجرای پروژه های مرتبط با توسعه دریامحور قابل ذکر است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به راه اندازی رشته دریانوردی با گرایش مهندسی مکانیک کشتی برای اولین بار در دانشگاه این استان و اشتغال به تحصیل 20 دانشجوی پسر از مهرماه سال گذشته، افزود: یکی از موضوعات حائز اهمیت برای سازمان بنادر و دریانوردی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تامین مهندسی تجهیزات سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان داخلی 188 فروند شناور و تجهیزات دریایی به بهره برداری رسیده است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۰۹:۵۴    
فعال حوزه دریا و بندر با اشاره به کمبود 5000 دریانورد در کشور خواستار توجه بیشتر به مقوله آموزش نیروها و کارورزی آنها توسط سازمان بنادر و دریانوردی شد.
با حکم علی اکبر صفایی، معاون وزیرراه وشهرسازی ومدیرعامل سازمان بنادر ودریانوردی، الله مراد عفیفی پور به سمت مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- سرپرست اداره کل مهندسی عمران و نظارت بر طرح های سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در بازدید از طرح های عمرانی شاخص استان بوشهر روند اجرا این طرح ها مطلوب ارزیابی شد.
فعال حوزه دریا و بندر با اشاره به کمبود 5000 دریانورد در کشور خواستار توجه بیشتر به مقوله آموزش نیروها و کارورزی آنها توسط سازمان بنادر و دریانوردی شد.
مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی با اهدای لوح تقدیر به علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادرودریانوردی، با شاره به انتخاب ستاد ارتباطات مردمی وزارت راه و شهرسازی به عنوان وزارتخانه برتر در بین دستگاه های اجرایی کشور ...
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادرودریانوردی با اشاره به نقش رگولاتوری، نظارتی و محوری "فاوا" در این سازمان، اقدامات موثر صورت گرفته در حوزه استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات در ستاد و بنادر(ISMS) را موثر دانست و از تلاش های صورت گرفته برای تقویت امنیت شبکه اطلاعات و ارتباطات در این ...
میزان عملیات تخلیه و بارگیری کالاهای نفتی و غیرنفتی در بنادر کشور (حاکمیتی و مالکیتی) طی دولت سیزدهم از سوی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام شد که مجموع آن معادل 624 میلیون و 655 هزار و 663 تن کالا است.
رایزن سفارت ژاپن در تهران در دیدار با مدیر کل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه های سازمان بنادر و دریانوردی بر توسعه همکاری های تجاری و آموزشی با ایران تاکید کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۲۶    
استاندار هرمزگان، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و اعضای هیات عامل از روند اجرای طرح های دریایی و بندری این استان در بندر شهید رجایی بازدید کرد.
عملکرد سازمان بنادر و دریانوردی طی سال 1402 در بخش های مختلف اعم از تخلیه وبارگیری، سرمایه گذاری، ارتقاء ایمنی و امنیت دریایی و حفظ محیط زیست دریا، ارتقاء کمی و کیفی زیرساخت های حمل و نقلی، امور دریایی، دیپلماسی اقتصاد دریامحور و توسعه همکاری های بین المللی و نیز فناوری اطلاعات و ارتباطات، اعلام شد.
وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه در دولت سیزدهم در حوزه پروژه ها و حجم اعتبار آن ها کارهای بی نظیری در طول تاریخ بنادر انجام شده است، گفت: عملکرد سازمان بنادر در حوزه ترانزیت سال گذشته 45 درصد افزایش داشت و این میزان در سال جاری 40 درصد افزایش پیدا کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۶    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به نگاه ویژه دولت شهید رییسی به توسعه دریامحور گفت: در حال حاضر 188 فروند تجهیزات دریایی در سطح کشور در دست ساخت و بهره برداری است که از این تعداد 40 فروند در بنادر کشور به بهره برداری رسیده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در دولت سیزدهم چه از نوع پروژه و حجم اعتبار آن ها در طول تاریخ بنادر کارهای بی نظیر انجام شده است.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت:در دولت سیزدهم چه از نوع پروژه و حجم اعتبار آن ها در طول تاریخ بنادر کارهای بی نظیر انجام شده است.
پیش نویس شیوه نامه کنترل و بهبود کیفیت عملیات بندری با حضور مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی در بندر امام خمینی(ره) برای نخستین بار بحث و بررسی شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
علی اکبر مرزبان سرپرست معاونت امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت که با ورود 20 کشتی تحت پرچم ایران که 19 فروند آن در دریای خزر بوده است، شاهد افزایش قابل توجه ظرفیت ناوگان تجاری کشورمان و قرار گرفتن ایران در جایگاه 16 جهان با ارتقای یک پله ای بودیم./ایرنا
روزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان گفت: یک هزار گواهینامه ثبت شناورهای صیادی برای نخستین بار در بنادر و دریانوردی بندرلنگه صادر و به مالکان شناورها تحویل داده شد ...
مدیرکل امور اقتصادی و مناطق سازمان بنادر و دریانوردی مهم ترین موضوعات قراردادهای سرمایه گذاری بخش خصوصی در بنادر جنوبی و شمالی کشور طی دولت سیزدهم را اعلام کرد.
سرپرست معاونت امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به ساخت 40 فروند شناور خدماتی گفت: میانگین سنی شناورهای خدماتی با قرار گرفتن این تعداد شناور در چرخه فعالیت به زیر 5 سال کاهش می یابد.
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
در آیینی با حضور مهرداد بذرپاش؛ وزیر راه و شهرسازی و جمعی از معاونان و مدیران این وزارتخانه و همچنین علی اکبر صفایی؛ مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی 27 پروژه بندری و دریایی در 6 استان خوزستان، هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۸:۵۲    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به پروژه های آغاز عملیات اجرایی و پروژ ه های قابل افتتاح در حوزه دریایی و بندری اشاره کرد و گفت: 12 هزار میلیاد تومان پروژه افتتاح می شود و به مرحله بهره برداری می رسد و در عین حال عملیات اجرایی 57 هزار میلیارد تومان پروژه دیگر نیز، آغاز شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
شیوه نامه کنترل و بهبود کیفیت عملیات بندری با هدف افزایش کارایی وکیفیت چرخه عملیات بندری با حضور مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی در منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۵    
تیم غواصی سازمان بنادر و دریانوردی بندرعباس با کسب 2 مدال طلا،1نقره و 2 برنز عنوان نایب قهرمانی مسابقات جنوب شرق کشور را از آن خود کرد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۱۴ - ۰۴:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، امروز (یکشنبه، سیزدهم خردادماه) آئین افتتاح متمرکز 27 پروژه دریایی و بندری و آغاز عملیات اجرایی 23 پروژه مهم زیرساختی در بنادر کشور در ساختمان این وزارتخانه با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به توافق با هندی ها برای تامین منابع مالی یک میلیارد دلاری از برگزاری اولین جلسه اجرایی سازی این برنامه با بانک مرکزی و وزارت امور خارجه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - بنادر بوموسی و سیریک و پنج فروند اسکله شناور از طرح های شاخص دریایی و بندری هرمزگان روز یکشنبه با دستور ویدئوکنفرانسی مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و علی اکبر صفایی مدیرعامل و اعضای هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از سرمایه گذاری هندی ها در پروژه های توسعه بنادر و نفتی خبر داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی تاکید کرد: با تلاش های خستگی ناپذیر دولت مردمی و برنامه ریزی های توسعه ای صورت گرفته در وزارت راه و شهرسازی، اقدامات گسترده و مؤثری در بخش های تجهیزات، نوسازی و زیرساختی بندری و دریایی کشور به انجام رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: فاز 2 بندر شهید بهشتی چابهار با مشارکت بنیاد مستضعفان، سازمان بنادر و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران عملیاتی و اجرایی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ایران با استفاده از توسعه ناوگان و اضافه کردن ظرفیت خود توانست از نظر تناژی ظرفیت ترانزیت خود را به کشور روسیه برساند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی امروز از افتتاح 27 پروژه دریایی و بندری و آغاز عملیات اجرایی 62هزار میلیارد تومان طرح دریایی و بندری خبر داد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: 50 پروژه دریایی و بندری امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید .
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ارزش این پ 23 پروژه 57 هزار میلیارد تومان است که قطعاً تحول عظیم در بخش دریایی کشور ایجاد خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- امروز (یکشنبه، 13 خرداد) با حضور "مهرداد بذرپاش" وزیر راه و شهرسازی 27 پروژه بندری و دریایی افتتاح و عملیات اجرایی 23 پروژه مهم زیرساختی سازمان بنادر و دریانوردی آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: امروز 12 هزار میلیارد تومان طرح در حوزه دریا و بندر افتتاح شده و به مرحله بهره برداری می رسد و در عین حال عملیات اجرایی 57 هزار میلیارد تومان طرح دیگر نیز، آغاز می شود.
ایران اکونا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در برنامه سلام خبرنگار شبکه خبر با بیان اینکه حمایت های آقای رئیسی از پروژه های دریایی و دریانوردی باعث شد بخش خصوصی در دولت سیزدهم اعتماد ویژه ای به سرمایه گذاری در حوزه دریایی داشته باشد گفت ...
صدای بورس   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۱    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: 4.2 میلیون تن کالای اساسی وارد کشور شده که 20 درصد رشد داشته است.
صفایی، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه ناوگان ایران در دریای خزر به اندازه ناوگان روسیه رسیده است گفت: امروز 6 همت پروژه دریایی و بندری افتتاح می شود.
وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ترانزیت، لجستیک و توافقنامه های سازمان بنادر و دریانوردی تاکید کرد: پروژه مطالعاتی بازنگری و اصلاح ساختار تعرفه های خدمات بندری و دریایی، با هدف بررسی دقیق تر و دستیابی به تعرفه واحد و رقابتی، در دست انجام است.