شنبه ۲۸ فروردینساعت ۱۲:۳۱Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

ایران خبر (irankhabar.ir)

ایران خبر 29 اسفند 1393 ایران خبر 29 اسفند 1394 ایران خبر 30 اسفند 1395 ایران خبر 29 اسفند 1396 ایران خبر 29 اسفند 1397 ایران خبر 29 اسفند 1398 ایران خبر 30 اسفند 1399 ایران خبر 1 فروردین 1400 ایران خبر 2 فروردین 1400 ایران خبر 3 فروردین 1400 ایران خبر 4 فروردین 1400 ایران خبر 5 فروردین 1400 ایران خبر 6 فروردین 1400 ایران خبر 7 فروردین 1400 ایران خبر 8 فروردین 1400 ایران خبر 9 فروردین 1400 ایران خبر 10 فروردین 1400 ایران خبر 11 فروردین 1400 ایران خبر 12 فروردین 1400 ایران خبر 13 فروردین 1400 ایران خبر 14 فروردین 1400 ایران خبر 15 فروردین 1400 ایران خبر 16 فروردین 1400 ایران خبر 17 فروردین 1400 ایران خبر 18 فروردین 1400 ایران خبر 19 فروردین 1400 ایران خبر 20 فروردین 1400 ایران خبر 21 فروردین 1400 ایران خبر 22 فروردین 1400 ایران خبر 23 فروردین 1400 ایران خبر 24 فروردین 1400 ایران خبر 25 فروردین 1400 ایران خبر 26 فروردین 1400 ایران خبر 27 فروردین 1400 ایران خبر 28 فروردین 1400 
  ۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت طی 24 ساعت گذشته و هم اکنون (28 فروردین) در محدوده قابل قبول قرار داشته است و تداوم این شرایط طی روز دور از انتظار نخواهد بود.
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد وضعیت صنعت استخراج رمز ارزهای جهان روا و مبادلات داخلی آن در کشور، هفته جاری در صحن علنی مجلس بررسی می شود.
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۱۲۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ رسمی 46 ارز را برای امروز شنبه 28 فروردین 1400 اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 8 ارز کاهش و 31 ارز افزایش یافت. نرخ 7 ارز نیز ثابت ماند.
  ۱۱ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
در حال حاضر متوسط سرعت دانلود اینترنت موبایل در ایران 26.38 مگابیت برثانیه است که رتبه ایران را به 83 از میان 140 کشور می رساند.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر عامل ایران خودرو خراسان از هدف گذاری تولید 108 هزار دستگاه خودرو در سال جاری خبر داد و گفت: ساز و کارهای لازم برای تحقق این هدف فراهم شده است.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: اکنون تیغ دو لبه مقاومت و مذاکره در خدمت منافع ملی و در رأس آن به عقب راندن تحریم ها است.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید اعلام آغاز غنی سازی 60 درصد اورانیوم در ایران را تحریک آمیز توصیف کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آقای روحانی دولت را با میلیاردها تومان قرض و خالی کردن خزانه و آسیب جدی به زیرساخت های تولید ملی تحویل دولت بعدی می دهد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی سوء استفاده برخی از مدیران و کارمندان شهرداری آبادان در راستای تخصیص سهمیه واکسن به پاکبانان، وزیر بهداشت در نامه ای به رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
صفحه اول روزنامه های شنبه 28 فروردین 1400 را مشاهده کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۵۰   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه دولت باید در مقابل بازار سرمایه مسئولیت پذیر باشد، گفت: اگر بورس نبود دولت باید برای تامین مالی خود، پایه پولی را افزایش می داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
روسای هیات های مذاکره کننده روسیه، چین در مذاکرات وین با رییس هیات مذاکره کننده ایران دیدار و رایزنی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام دولت آمریکا در اعلام تحریم های جدید علیه روسیه را اقدامی اشتباه در مسیری نادرست دانست که کاملا مردود است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از ممنوعیت سفرهای دریایی در موج چهارم کرونا خبر داد و گفت: البته سفرهای دریایی به صورت موردی و تنها برای بومی های منطقه انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۶۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با تشریح آخرین آمارهای خرید و واردات واکسن کرونا، گفت: برخی فکر می کنند واکسن در جهان به حراج گذاشته شده در حالی که این خبرها نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
طغیان دوباره کرونا و ورود مجدد مرگها به کانال 300 تایی؛ ضرورت تامین و تزریق "واکسن" را بار دیگر یادآوری می کند، نیاز حیاتی سلامت این روزهای کشور و فرصتی که همچنان از دست می رود...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران در نشست وین گفت: نشست امروز کمیسیون مشترک برجام جلسه بسیار جدی و چالشی بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در توییتی نوشت که دولت جدید آمریکا تاکنون از خود تنها تعهدش به فشار حداکثری ترامپ را نشان داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دستگاه دیپلماسی نوشت: دولت بایدن صرفا تعهد خود را به فشار حداکثری ترامپ نشان داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
یک مقام ارشد اتحادیه اروپا تصمیم ایران برای آغاز غنی سازی 60 درصدی اورانیوم را "بسیار نگران کننده" خواند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۵۰   + ۱۱۴ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام که از ساعتی پیش در گرندهتل وین آغاز شده بود، دقایقی پیش پایان یافته و قرار شد گفت وگوهای فنی در نشست های کارشناسی ادامه یابد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست کمیسیون مشترک برجام ظهر روز پنجشنبه در سطح معاونان وزیران خارجه ایران و 1+4 در وین از سرگرفته شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در گفت و گویی به اهمیت پیشرفت در مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین و تاثیر آن بر فعالیت آژانس در ایران پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
هر دلار آمریکا (اسکناس) امروز پنجشنبه 26 فروردین 1400 در صرافی های بانکی 23 هزار و 516 تومان خریداری شده و 23 هزار و 991 تومان فروخته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در اردیبهشت پوشش بسیار بالاتری از واکسیناسیون و در خرداد نیز باز هم پوشش بهتری از واکسن وارداتی و تولید داخل را خواهیم داشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت نفت خام پس از جهشی بیش از 4 درصدی در پایان معاملات دیشب، در معاملات صبح امروز، مجدداً تحت تأثیر امید به بازگشت سریع تر تقاضا رشد کرد تا به بالاترین سطح در یک ماه اخیر نزدیک شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
گزارش های سازمان هواشناسی، از وجود بارش های بهاری در آسمان اغلب استان های کشور حکایت دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
سرویس سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه ای جزئیاتی از برگزاری جلسه امروز کمیسیون مشترک برجام اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۶۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش درباره وضعیت صدور مجوز، اداره و نظارت بر پیش دبستانی های غیردولتی برای سال تحصیلی آتی توضیح داد و تاکید کرد که تا زمان تشکیل سازمان ملی تعلیم و تربیت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن ماه رمضان و ایام روزه داری، یک سوال این است که با توجه به گرمای نسبی هوا و نیاز بیشتر بدن به نوشیدن مایعات، چگونه می توان از بروز احساس تشنگی جلوگیری کرد؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید از ادامه مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا در چارچوب مذاکرات احیای برجام در وین خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر کل امور بین الملل وزارت کار ضمن تشریح جزئیات همکاری با عراق، گفت: اسناد برای همکاری با 12 کشور همسایه همچون ترکمنستان، تاجیکستان، قرقیزستان، قزاقستان و ... نیز آماده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۰۵   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: پرواضح است که بانک مرکزی هیچگاه به دولت بدهکار نبوده و نخواهد شد کافی است که نگاهی به ترازنامه بانک مرکزی شود تا بدهکار مشخص شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند که مذاکره با طرف های برجام نباید فرسایشی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون عملیات اورژانس تهران گفت: تاکنون 48 درصد از پرسنل اورژانس تهران به کرونا مبتلا شدند و با شروع پیک چهارم کرونا شاهد افزایش 500 درصدی مأموریت های کرونا هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور از تحول و انقلاب در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین اقتصاد دانش بنیان به عنوان یکی از افتخارات دولت های یازدهم و دوازدهم نام برد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست اداره سجل کیفری، امور نمایندگی ها و تخلیه منازل سازمانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران جزییات تازه ای از صدور گواهی الکترونیکی عدم سوء پیشینه کیفری را تشریح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی به تحولات بازار مرغ اشاره کرد و گفت: صف مرغ از بی مدیریتی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۸۷ سایت دیگر  
بنابر اعلام وزارت بهداشت در شبانه روز گذشته بیش از 25هزار مورد جدید کووید-19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 304 تن نیز به دلیل این بیماری جان باختند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با بیان اینکه اگر هنرمند یا مسئولی به کرونا مبتلا شود استوری می گذارد تا همه متوجه شوند ولی اگر کارگری کرونا بگیرد کسی خبردار نمی شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
هواشناسی امروز برای 13 استان کشور وقوع رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد شدید پیش بینی کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
زولبیا و بامیه درجه یک با قیمت هر کیلوگرم 43,200 تومان در میادین و بازارهای میوه و تره بار عرضه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۷۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه ثبات، امنیت و استقلال عراق برای ایران از اولویت ویژه ای برخوردار است، گفت: امنیت عراق را امنیت خود می دانیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
با توجه به اینکه پیش از این وزیر اقتصاد، بانک ها را مکلف به تمکین از سودهای مصوب بانکی کرد و تخلف از این امر را مشمول جریمه مالیاتی اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: به دلایلی همچون آسیب دیدن از مسائل کرونا و در خطر بودن جان نیز نمی توان از مردم فاصله گرفت، اما متاسفانه ما از این نوع نگاه فاصله گرفته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت و در حالی که در دقایق ابتدایی معاملات تا یک میلیون و 245 هزار واحد افزایش یافته بود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده روسیه در وین در پیامی توییتری در پی آغاز غنی سازی شصت درصدی در ایران، احیای برجام را تنها راه عملی بازگرداندن برنامه هسته ای ایران به شاخص های توافق شده قبلی دانست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با تشریح این امر که باید با اهتمامی جدی تر از قبل به اتمام پروژه های عمرانی نیمه تمام در کشور همت گماریم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۰   + ۴۸ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی ایران در گزارشی جدید، به بررسی نقاط ضعف و قوت اقتصاد ایران پرداخته و ریسک عملیاتی موجود در این اقتصاد را ارزیابی کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۳۶ سایت دیگر  
جمهوری اسلامی ایران در نامه ای خطاب به مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اقدام خرابکارانه در تاسیسات نطنز را تروریسم هسته ای توصیف کرد و خواستار مجازات عاملان این حادثه شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اینکه اعلام کردیم که غنی سازی 60درصد می شود، پاسخ خباثت جنایت کاران نطنز است،دو تا دست شما را بریدیم, یک دست با IR6 و یک دست را با غنی سازی 60درصد زدیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
با افزایش نگرانی ها نسبت به خطر بروز لختگی خون ناشی از تزریق واکسن کروناویروس جانسون اند جانسون، مقامات آمریکایی توصیه کردند تا تزریق آن متوقف شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس جمهور با تاکید بر این که باید همه تلاش کنیم به تحریم و جنگ اقتصادی پایان دهیم، گفت: حتی نباید بگذاریم یک روز این موضوع به تاخیر بیفتد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۴۶ سایت دیگر  
براساس گزارش شرکت بازرس تعیین شده از سوی وزارت صمت، میزان رضایت از رسیدگی به درخواست ها و شکایات در شرکت ایران خودرو در شش ماهه نخست سال 1399 نسبت به مدت مشابه سال 1398 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از دستگیری اعضای باند سازمان یافته زمین خواری و کشف دو فقره تصرف اراضی ملی به ارزش 310 میلیارد ریال در استان های مرکزی کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۸۶ سایت دیگر  
بسته معیشتی ماه رمضان ساعت 24 امروز (چهارشنبه) واریز می شود و فقط همان حدود 60 میلیون نفری که یارانه معیشتی دریافت می کنند مشمول این بسته خواهند بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۰   + ۷۰ سایت دیگر  
ثبت نام برای شرکت در طرح پیش فروش حداکثر یکساله چهار محصول گروه صنعتی ایران خودرو شامل دناپلاس توربو اتوماتیک، راناپلاس ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۷۳ سایت دیگر  
رییس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد که اقدام ایران برای تولید اورانیوم تا غنای 60 درصد بر اساس قانون اقدام راهبردی مجلس برای رفع تحریم هاست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۸۰ سایت دیگر  
درحالی آمارها حاکی از فوت حدود سه میلیون مشمول سهام عدالت است که قرار است مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت حدود یک ماه دیگر برگزار شود و هر یک رای سهام داران می تواند نقش مهمی در ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۵   + ۷۷ سایت دیگر  
با آغاز خیز چهارم کرونا وزارت بهداشتی ها و متخصصان حوزه سلامت معتقدند که حالا کوچک ترین علائم و حتی علائم یک سرماخوردگی ساده را هم باید کرونا قلمداد کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید نسبت به تصمیم ایران درخصوص آغاز غنی سازی 60 درصدی اورانیوم ابراز نگرانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۱۵   + ۷۷ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخ گویی به نیاز مشتریان، طرح پیش فروش چهار محصول پرمتقاضی را از فردا 25 فروردین به مدت چهار روز به اجرا می گذارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه گفت: اگر مذاکره در وین در آن مسیری که ما می خواهیم جلو برود و بتوانیم سریع تر به فهرست تحریم هایی که آمریکا باید بردارد، برسیم طبیعی است که مذاکره ادامه پیدا می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از شکست نقشه سرقت بنزین از پالایشگاه تهران با حفر تونل از سوی دو برادر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت امور خارجه از آغاز غنی سازی 60 درصدی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
حسن خلیل آبادی نامه استعفای خود را به رئیس شورای شهر تهران ارسال کرده و خواستار کناره گیری از شورا شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 24هزار و 760 بیمار جدید کووید-19 در کشور خبر داد و گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته 291 بیمار نیز جان خود را از دست دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه برخی گزارش های رسانه ای مبنی بر احتمال توقف پروژه ساخت واحدهای نیروگاه بوشهر را شایعه خواند و گفت روسیه تصمیمی برای متوقف کردن این پروژه ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۵   + ۳۳ سایت دیگر  
دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان امروز با سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه که در راس هیاتی به تهران سفر کرده است،دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان تهران با اشاره به آغاز بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها در هیات های نظارت گفت که به دلیل تاخیر هیات اجرایی استان تهران در ارسال ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق اصناف ایران با بیان اینکه در حال حاضر حدود یک میلیون واحد صنفی مشمول تعطیلی کرونایی شده اند، گفت: حمایت از صنوف در دوره شیوع کرونا در قالب های مختلف در دستور کار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت تاکید کرد که در زمان مناسب خود اقدام خرابکارانه علیه تاسیسات هسته ای نطنز را تلافی خواهیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۵۰   + ۵۷ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران با تاکید بر شرایط حاد کرونایی در شهر تهران از نزدیک شدن تعداد فوتی های این شهر به حدود 100 نفر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
بازار سرمایه امروز برخلاف روزهای گذشته روندی صعودی داشت و شاخص کل بورس بیش از 18 هزار واحد افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۶۵ سایت دیگر  
مدیر طرح نگاشت موتور ملی پرخوران (EF7-TC) با جعبه دنده شش سرعته با بیان این که تولید انبوه دنا پلاس توربو شش سرعته دستی اوایل امسال آغاز خواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۵۵ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو همزمان با آغاز موج چهارم کرونا در کشور، طرح ارایه خدمت در محل مشتریان را همچنان با جدیت دنبال می کند و به عنوان یک شرکت خدماتی، بدون تعطیلی در کنار هموطنان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
در سال گذشته از سوی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران تعداد 10740 زمینلرزه پایش و ثبت شد که از این بین تعداد 18 زمینلرزه دارای بزرگی بیش از 5 بودند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزرات بهداشت جزییات واکسیناسیون بیماران نادر علیه کرونا را تشریح کرد و در زمینه اخذ رضایت نامه از بیماران برای تزریق واکسن کرونا، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در نامه ای خطاب به دبیر کل سازمان ملل متحد در خصوص حادثه نطنز تاکید کرد: جنایت جنگی در نطنز نباید بدون تنبیه باقی بماند و هر قدرتی که از این اقدام اطلاع یا رضایت داشته نیز ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه در توییتی به زبان عربی حلول ماه مبارک رمضان را تبریک گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۲:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ایران در آژانس گفت: آژانس باید اقدام صورت گرفته در نطنز را محکوم کند و این موضوع در نشست های آژانس مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۷   + ۵۴ سایت دیگر  
مدیر پروژه تولید "واکسن کوو ایران برکت" از پیشرفت مراحل نیمه صنعتی و صنعتی بزرگترین کارخانه تولید واکسن کرونا طبق پیش بینی ها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۹:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق با تاکید بر اولویت ایران برای گسترش مناسبات با همسایگان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۷   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر دارایی عراق در دیدار با وزیر تعاون ایران به مطالبات برق و گاز ایران از عراق اشاره کرد و گفت: این مطالبات به زودی پرداخت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی آژانس بین المللی انرژی در گفت وگویی به سانحه رخ داده در تاسیسات غنی سازی نطنز اشاره کرده و گفت که آژانس از آن مطلع است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
برخی مسافرانی که در ایام نوروز یا پیش از آن به کشورهای مختلف سفر کرده اند با محدودیت و ممنوعیت های جدید کرونایی در کشور نمی توانند به ایران بازگردند و بعضا در خیابان های ترکیه ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که طبق توضیحات وزیر خارجه در نطنز، تروریسم هسته ای رخ داده که واکنش ایران استفاده از این تهدید به یک فرصت با جایگزینی سانتریفیوژهای جدیدتر با توان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: روند غنی سازی در حال حاضر در نطنز ادامه دارد و کاروان هسته ای ایران از حرکت نمی ایستد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: این سوال جدی مردم از مسئولان تصمیم گیر است که چرا با تأخیر، با موج جدید کرونا مقابله شد که شاهد اشکالات و خسارات آن هستیم و حتماً باید در این خصوص پاسخگو باشند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در جهت مبارزه با کرونا در طول 14 ماه گذشته و با بیان اینکه در شرایط تحریم ها با دست بسته اما با چشمان باز در اقیانوس پربلا شنا کردیم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی در پاسخ به ایسنا اقدام تروریستی روز یکشنبه در سایت نطنز را "خرابکاری" خواند و گفت: قطعا این اقدام خرابکاری بود. حادثه ای نبود که اتفاقی روی داده باشد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان با توجه به در پیش رو بودن انتخابات 1400، بخشنامه ای را خطاب به مدیران و کارکنان بنیاد صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه 23 فروردین 1400 با افت 4857 واحدی به یک میلیون و 226 هزار و 18 واحد رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۵۳   + ۷۹ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق بازرگانی ایران و عراق می گوید با وجود شرط دشواری که دولت عراق بر سر راه شرکت ها گذاشته اما پول های ایران در عراق امکان جابجایی پیدا کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
نماینده روسیه در وین در صفحه توییترش به چگونگی پیشرفت مذاکرات احیای برجام در وین پرداخته و رسیدن به موفقیت در این زمینه را مستلزم تفاهمی بهتر میان شرکای برجام در زمینه لغو تحریم های آمریکا دانست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت و سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا به مناسبت 23 فروردین روز دندانپزشک پیامی صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با تأکید بر اینکه آنچه که روز گذشته در نطنز رخ داد نمی تواند صنعت هسته ای کشور را به عقب برگرداند چرا که این دانش تبدیل به یک دانش بومی پیشرفته در داخل کشور شده است ...
مشاهده نتایج بیشتر...