دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۸:۲۴Jun 2024 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بندر شهید رجایی»

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در تشریح اقدامات شاخص در بخش های زیرساختی بندری، نوسازی شناورها و تجهیزات دریایی در بنادر این استان در دولت سیزدهم، تاکید کرد: افزون بر بهره برداری از بندر چندمنظوره خمیر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- دولت سیزدهم برای افزایش بهره وری در بندر شهید رجایی گام های بلندی را برداشته است و تلاش کرده با اصلاحات نرم افزاری و توسعه سخت افزاری این بندر را به جایگاه واقعی خود برساند.
تجارت گردان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و مهدی دوستی استاندار هرمزگان و هیئت همراه از کلان طرح این شرکت در غرب بندر شهید رجایی بازدید به عمل آورده و در این بازدید گزارش عملکرد پروژه به صورت مفصل به سمع و نظر مدیران حاضر رسید که سخنان ایشان متعاقبا منتشر خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان با اشاره به لزوم تسریع در خدمت رسانی در بندر شهید رجایی گفت: طی گزارشات واصله به دستگاه قضایی، برخی از رانندگان و فعالین اقتصادی از معطلی بیش از 48 ساعت برای ورود و خروج وسایل حمل و نقل کالا به بندر شهید رجایی بندر عباس گلایه دارند.
هرمزگان امروز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۳:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صبح دریانیوز، حسین عباس نژاد اعلام کرد: با توجه به اهمیت کالا و تسریع در پهلودهی و تخلیه کالا، یک فروند شناور پانامکس با 67 هزار و 500 تن گندم در بزرگترین بندر تجاری ایران پهلودهی شد. ...
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرگزاری مهر، حسین عباس نژاد در بیان جزئیات این خبر اظهار کرد: با توجه به اهمیت کالا و تسریع در پهلو دهی و تخلیه کالا، یک فروند شناور پانامکس با 67 هزار و 500 تن گندم در بزرگترین بندر تجاری ایران پهلو دهی شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان هرمزگان از پهلو دهی سومین کشتی حامل کالای اساسی در بندر شهید رجایی طی سال جاری خبرداد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان، آماده سازی اراضی 2 هزار و 400 هکتاری بندر شهید رجایی که امکان اشتراک گذاری ظرفیت های بندری را با کشورهای همسایه به ویژه کشورهای حوزه CIS افزایش خواهد داد، جزو سیاست های جدی دولت سیزدهم در راستای افزایش ظرفیت های ترانزیتی کشور و فعال سازی کرویدور شمال به جنوب است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان، آماده سازی اراضی 2 هزار و 400 هکتاری بندر شهید رجایی که امکان اشتراک گذاری ظرفیت های بندری را با کشورهای همسایه به ویژه کشورهای حوزه CIS افزایش خواهد داد، جزو سیاست های جدی دولت سیزدهم در راستای افزایش ظرفیت های ترانزیتی کشور و فعال سازی کرویدور شمال به جنوب است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۲    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: ارزیابی شاخص های ایمنی و مدیریت بحران در بندر شهید رجایی با هدف حصول اطمینان از اجرای الزام ها و استانداردهای کنوانسیون های بین المللی آغاز شده است.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۶:۲۲    
استاندار هرمزگان افزایش سهم حمل و نقل ریلی در بنادر کشور و به ویژه بندر شهید رجایی به عنوان بزرگترین بندر تجاری ایران را نمونه ای شاخص از اهتمام ویژه دولت سیزدهم به ویژه شخص رییس جهمور شهید دانست.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۳:۲۶    
استاندار هرمزگان، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و اعضای هیات عامل از روند اجرای طرح های دریایی و بندری این استان در بندر شهید رجایی بازدید کرد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۷:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، علی اکبر صفایی روز یکشنبه در بازدید از طرح های زیربنایی و توسعه ای دریایی و بندری ایجاد شده در دولت سیزدهم در بندر شهید رجایی اظهار داشت: بر اساس سیاست های کلی توسعه دریا محور ابلاغیه مقام معظم رهبری ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۲۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآینده نیوز، مهدی دوستی در حاشیه بازدید از طرح های توسعه و سرمایه گذاری بندر شهید رجایی اظهار کرد: در سال های اخیر دو چالش اصلی در بنادر کشور به صورت عام و در بنادر استان هرمزگان به صورت خاص وجود داشت که بحث مساله مواد معدنی و مساله غلات و کشاورزی بود که خوشبختانه این چالش ها در دولت ...
اقتصاد آینده   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۹:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا ، علی اکبر صفایی روز یکشنبه در بازدید از طرح های زیربنایی و توسعه ای دریایی و بندری ایجاد شده در دولت سیزدهم در بندر شهید رجایی اظهار کرد: براساس سیاست های کلی توسعه دریامحور ابلاغیه رهبرمعظم انقلاب ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 7 بندر جدید در استان هرمزگان راه اندازی شده که درکنار مرحله سوم طرح توسعه بندر شهید رجایی و فعال شدن تعدادی بنادر شیلاتی یک رکورد در استان هرمزگان محسوب می شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان گفت: افزایش سهم حمل و نقل چند وچهی در بنادر کشور و به ویژه بندر شهید رجایی به عنوان بزرگترین بندر تجاری ایران نمونه ای شاخص از اهتمام ویژه دولت سیزدهم به ویژه شخص رییس جهمور شهید در این استان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۲:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
بندرعباس- معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: در کمتر از یک سال، سه مرتبه رکورد صادرات از بندرشهید رجایی شکسته شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از دوستداران محیط زیست و کارکنان شرکت های فعال در طرح احداث پایانه مکانیزه فله معدنی بندرعباس با حضور در ساحل بوستانو به پاکسازی این ساحل پرداختند.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۵:۴۹    
ه گفته فورواردر ها از زمانی که کانتینر در مرز سرخس ایران به راه آهن برای سیر تحویل داده می شود تا تخلیه در بندر شهید رجایی تا 20 روز زمان می برد.
میزان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: با توجه به مصوبات سفر رئیس قوه قضاییه یک آزمایشگاه مرجع با 250 میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی مردادماه امسال در بندر شهید رجایی بندرعباس به بهره برداری می رسد.
رئیس کل دادگستری هرمزگان از راه اندازی و بهره برداری یک دستگاه آزمایشگاه مرجع، در راستای ارایه خدمات آزمایشگاهی و کاهش مشکلات تجار و بازرگانان در این استان، تا مرداد ماه امسال، خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۹    
به گزارش خبرنگار جام جم_مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر روز سه شنبه در نشست با خبرنگاران بیان کرد:بوشهر با توجه به دارا بودن 967 کیلومتر نوار ساحلی یکی از استان هایی است که بیشترین بنادر سنتی کوچک را در خود جای داده است وبندر بوشهر در زمینه شاخص های ایمنی طی 5 سال متوالی رتبه برتر بین تمام ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در بازدید از روند ساخت 6 فروند یدک کش پرقدرت در این استان، تاکید کرد: با الحاق این یدک کش ها به بندر شهید رجایی، توان اجرای عملیات پهلودهی و جداسازی کشتی ها و نفتکش ها تا حد مطلوبی افزایش می یابد.
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۱    
نشست عمومی تبیین راهبردهای حوزه HSE با حضور مدیران و مسئولان شرکت های خصوصی و پیمانکاران فعال و با هدف تشریح ماموریت ها و منشور راهبردی و اقدامات در این حوزه در بندر شهید رجایی برگزار شد.
موج   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با اشاره به صادرات گچ از بنادر استان گفت: نیازمند برخی اصلاحات در زنجیره صادراتی گچ از هرمزگان هستیم که در این راستا سه نقطه شامل پس کرانه بندر شهید رجایی، ترمینال بزرگ مواد معدنی بندر شهید رجایی و مجمتع ایزوایکو مدنظر قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان با اشاره به صادرات گچ از بنادر استان گفت: نیازمند برخی اصلاحات در زنجیره صادراتی گچ از هرمزگان هستیم که در این راستا سه نقطه شامل پس کرانه بندر شهید رجایی، ترمینال بزرگ مواد معدنی بندر شهید رجایی و مجمتع ایزوایکو مدنظر قرار گرفته است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
هفته گذشته طی دو مراسم جداگانه که به مناسبت روز جهانی ایمنی و بهداشت حرفه ای در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و نیز مراسم تجلیل از برگزیدگان حوزه ایمنی سازمان بنادر و دریانوردی استان برگزار شد، از مهندس فؤاد جلیلیان مدیرعامل شرکت توسعه خدمات دریایی و بندری بتاء و علی منصوری ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک فروند کشتی حامل 70 هزار تن گندم که از 26 اردیبهشت امسال در اسکله 15 بندرشهید رجایی پهلودهی شده بود، در حال تخلیه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک فروند کشتی حامل حدود 70 هزار تُن گندم در بندر شهید رجایی در حال تخلیه است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سرپرست فرماندهی یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی از کشف حدود 120 هزار لیتر نفت گاز (گازوییل) غیرمجاز از طریق جاسازی در تعداد 6 دستگاه کانتینر 20 فوت در مجتمع بندری شهید رجایی خبر داد.
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مدیریت بین المللی همراه جاده ریل دریا (هیمکو) در محل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات برگزار شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
استخدامی شرکت خدمات دریایی بندری سی دلف راننده پایه یک واقع در بندر شهید رجایی تلفن تماس:09176555504
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: همزمان چهار فروند شناور با کاربری های مختلف در تعمیرگاه دریایی بندر شهید رجایی تعمیر و به آب اندازی شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: دو نگله با وزن مجموع 425 تن در منطقه وی ژه اقتصادی بندر شهید رجایی تخلیه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس- معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: همزمان چهار فروند با کاربری های مختلف در تعمیرگاه دریایی بندر شهید رجایی تعمیر و به آب اندازی شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی هرمزگان اعلام کرد: نخستین کشتی حامل گندم وارداتی به کشور در سال 1403، شامگاه پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه در بندر شهید رجایی پهلوگیری کرد. ...
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تجارت جنوب آنلاین ، عادل پیغامی در نشست خبری که در نمایشگاه نخستین رویداد همتایابی نمایشگاه نخستین رویداد بین المللی همتایابی در اقتصاد دریامحور ایران در سالن نمایشگاه های دائمی قشم در حال برگزاری است، گفت: اقتصاد دریاپایه اقتصاد پیشران امروز گذشته و آینده جزیره خواهد بود. ...
اقتصاد تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از پیشنهاد به مسئولان هندی برای راه اندازی شرکت کشتیرانی مشترک شرکت های ایرانی و هندی به منظور توسعه ترانزیت در منطقه خبر داد و گفت: این پیشنهاد به زودی به صورت رسمی ارائه می شود. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
قرارداد تجهیز و بهره برداری از پایانه های بندر شهید بهشتی چابهار توسط شرکت IPGL هند، عصر دوشنبه ( 24 اردیبهشت 1403) با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و سارباناندا سونوال وزیر بنادر، کشتیرانی و آبراهه های جمهوری هند، امضا شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
قرارداد تجهیز و بهره برداری از پایانه های کانتینری و کالای عمومی بندر چابهار با هند امضا شد
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، "سارباناندا سونوال" امروز دوشنبه در آیین امضای قرارداد تجهیز و بهره برداری از پایانه های کانتینری و کالای عمومی بندر شهید رجایی چابهار با جمهوری هند افزود: ایران و هند دوستانی تاریخی و دیرینه هستند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مهرداد بذرپاش امروز دوشنبه در آیین امضای قرارداد تجهیز و بهره برداری از پایانه های کانتینری و کالای عمومی بندر شهید رجایی چابهار با جمهوری هند افزود: توسعه ترانزیت مورد تاکید رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور و دولت ایران است. ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۵۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در آیین امضای قرارداد تجهیز و بهره برداری از پایانه های کانتینری و کالای عمومی بندر شهید رجایی چابهار با جمهوری هند گفت: ایران سرزمین فرصت های ترانزیتی است و توسعه بندر چابهار با دسترسی به راه های ریلی و جاده ای، می تواند به هندوستان در دسترسی به بازار افغانستان، آسیای مرکزی ...
تجارت جنوب آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش تجارت جنوب آنلاین ، حمید کمالی روز دوشنبه 24 اردیبهشت ماه اظهار داشت: عملیات اجرایی نخستین ترمینال مکانیزه غلات در استان هرمزگان به ظرفیت 150هزار تن بوده با یک هزار و 500 میلیارد تومان سرمایه گذاری بخش خصوصی در بندر شهید رجایی در حال ساخت است. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بدین وسیله از کلیه اعضای محترم شرکت تعاونی دعوت می شود در مجمع عمومی عادی سالیانه نوبت اول روزیکشنبه مورخ 13/03/1403 راس ساعت 10:00 صبح در محل شهر بندرعباس به آدرس سالن اجتماعات بندر شهید رجایی تشکیل می گردد، حضور بهم رسانند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۲۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس- یکی از پروژه های در دست اجرای بندر شهید رجایی احداث ترمینال مکانیزه غلات است که در این گزارش از روند اجرایی آن مطلع خواهید شد.
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
آغاز عملیات خارج سازی حدود 500 تن آهن آلات مغروقه از درون حوضچه بندر شهید رجایی با هدف ایمن سازی و تسهیل در حوزه لایروبی
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
6 محموله روغن خوراکی به وزن 91هزار تن در سال 1400 توسط شرکت بازرگانی دولتی وارد بندر شهید رجایی می شود و تنها 4 محموله مجوز ترخیص دریافت می کند، در مورد 2 محموله توقیف شده نیز ادعا شده امکان مرجوع محموله و معاوضه آن با محموله جدید روغن فراهم شده است. به تازگی و بعد از بازدید میدانی رئیس [...]