جمعه ۰۳ بهمنساعت ۲۳:۳۴Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بندر شهید رجایی»

ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: امروز اقتدار درون زا و عزت ملت ایران که به واسطه وجود فرزندان انقلابی در عرصه های علمی و دفاعی به دست آمده؛ در منطقه و جهان مثال زدنی است.
ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۵    
نایب رییس کمیسیون کشاورزی مجلس به منظور بررسی وضعیت نهاده های کشاورزی و دامی جهت تهسیل فرایند ترخیص از بندرشهید رجایی بازدید کرد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۵۰    
2 پست اسکله فاز سوم توسعه بندر شهید رجایی در حال اجرا است که تا دهه فجر شاهد بهره برداری از 900 متر اسکله مربوطه خواهیم بود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، گفت: اجرای پروژه روسازی بتنی معابر و تقاطعات اراضی پشتیبانی و محورهای اصلی بندر شهیدرجایی به منظور ارتقای کیفیت عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین در بندر شهید رجایی عملیاتی شده و هم اکنون با جدیت درحال اجرا می باشد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۷    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر آقای مهندس شاپور رضائی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان بوشهر از تخلیه 230 تن خاک فسفات در مورخ 27 دی ماه 99 خبر داد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
هرمزگان-استاندار هرمزگان در بازدید از معدن سنگ آهن و کارخانه فرآوری سنگ آهن تنگ زاغ، ضمن بازدید از روند اجرایی این پروژه، دستورات لازم را به منظور ترخیص چهار قلم کالای ضروری مربوط به کارخانه سنگ آهن صادر کرد و طی هفته آینده گمرک بندرشهید رجایی کار ترخیص این کالاهای ضرروی را انجام خواهد داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 800 متر خطوط جدید ریلی با اعتبار 65 میلیارد ریال به مجتمع بندری شهید رجایی الحاق شد و اولین محموله از طریق این خط جدید، وارد این مجتمع بندری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۲۷ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریا نوردی هرمزگان گفت: 800 متر خطوط جدید ریلی به 60 کیلومتر زیر ساخت هایی که پیش تر در بندر شهید رجایی احداث شده بود، امسال اضافه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۳    
مدیرکل راه آهن استان هرمزگان گفت: از ابتدای سال تاکنون شش میلیون و هشتصد هزار تن کالادر بندر شهید رجایی با خطوط ریلی تخلیه و بارگیری شد که نسبت به مدت مشابه پارسال 5 درصد افزایش داشته است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: 900 متر از پایانه کانتینری در بندر شهید رجایی تا پایان امسال افتتاح شود.
مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و مجری طرح 2400 هکتاری بندر شهید رجایی در تشریح علل 6 گانه کاهش 42 درصدی هزینه تولید در پسکرانه بندر شهیدرجایی برای فعالان اقتصادی، گفت: حضور در محدوده گمرکی ...
مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه حضور در پسکرانه بندر شهید رجایی به نفع سرمایه گذار است، گفت: پروژه 2400 هکتاری اراضی بندر شهید رجایی، یک پروژه فوق العاده ملی است که می تواند علاوه بر ارزآوری به اشتغالزایی هم منجر شود.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: اراضی بندر شهید رجایی به هیچ عنوان به سرمایه گذاران واگذار نخواهد شد و تنها به آن ها اجاره داده می شود. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سردار سرتیپ پاسدار محمد مارانی روز یک شنبه در آیین گرامی داشت نخستین سالروز شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد پیامبر اعظم (ص) بندرشهید رجایی اظهارداشت: سردار سلیمانی نماد مجاهد صادق بود و خون او چکیده ای از خون تمام آزاد مردانی است که در سراسر عالم برای آزادگی جانفشانی می کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار باشگاه خبرنگاران به بندر شهید رجایی سفر کرد، تا از نزدیک وضعیت ترخیص کالا را بررسی کند.
می متالز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از کاهش 42 درصدی هزینه های تولید با سرمایه گذاری در پس کرانه های بندر شهید رجایی خبر داد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۷:۴۸    
مجری طرح 2400 هکتاری بندر شهید رجایی با اعلام اینکه آماده سازی در اراضی 2400 هکتاری بندر شهید رجایی با سرمایه گذار است، گفت: برخلاف آنچه در برخی رسانه ها اعلام شد به هیچ سرمایه گذاری، زمین واگذار نمی کنیم، تنها بحث اجاره وجود دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از کاهش 42 درصدی هزینه های تولید با سرمایه گذاری در پس کرانه های بندر شهید رجایی خبر داد.
مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی پروژه 2400 هکتاری اراضی بندر شهید رجایی، این پروژه را یک پروژه فوق العاده ملی است که می تواند علاوه بر ارزآوری به اشتغال زایی هم منجر شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از ذخیره سازی 540 هزار تن کالای اساسی در بندر شهید رجایی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
حالا اما در یک دوره گذار از بنادر نسل دوم به نسل سوم، سازمان بنادر پیش از تملک و ساماندهی اراضی موسوم به 2400 هکتاری در پس کرانه بندر شهید رجایی، پیشاپیش به استقبال عقد تفاهم نامه با مجموعه ای از شرکت ها رفته که هم بازی با آبروی برخی از این شرکت های مهم بخش خصوصی است و هم وعده ای را پیش روی عموم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- دولت در سال جهش تولید بنا را بر توسعه زیر ساخت بندرهای بزرگ اقیانوسی با رویکرد توجه به سواحل مکران با محوریت بندر شهید رجایی در استان هرمزگان گذاشته تا از این ظرفیت برای افزایش صادرات دریایی استفاده شود.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از اجرای مکانیزم های حمایتی برای فعالان حوزه دریایی و بندری در شرایط وقوع بحران هایی نظیر ویروس کرونا و تحریم خبر داد و گفت: سازمان بنادر در چنین شرایطی به مسئولیت خود در قبال صنعت حمل و نقل دریایی به خوبی عمل می کند.
موج   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۰۹:۲۴    
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این که بیش از 60 درصد از صادرات و واردات کشور از طریق بندر شهید رجایی صورت می پذیرد، گفت: در راستای شفاف سازی و رفع ابهامات طرح تحقیق و تفحص از سازمان بنادر و دریانوری را امضا کرده ام.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۸:۳۱    
بندرعباس - ایرنا - توسعه زیرساخت های بندری و حرکت در مسیر اقتصاد دریا محور از جمله مهمترین راهبردهای دولت است و از همین رو بندرها نقش بسیار مهمی در تحقق اهداف پیش بینی شده دارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۸:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - ایجاد 20 هزار شغل با توسعه پس کرانه و زیرساخت های بندری در بندر شهید رجایی را می توان مهمترین دستاورد امضای تفاهم نامه های جدیدی دانست که با سرمایه گذاری 100 هزار میلیارد ریالی و 800 میلیون یورویی در این خطه حاصل می شود.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فنی گمرک با بیان اینکه 455 هزار تن کالای اساسی نیز در بندرشهید رجایی موجود است، بیان داشت: در بندر امیرآباد نیز 282 هزار تن کالای اساسی وجود دارد و مابقی نیز در بنادر دیگر هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۱۸    
رئیس سازمان بنادر کشور گفت: اکنون حدود 4 میلیون تن کالا های اساسی در بنادر کشور موجود است که 500 هزار تن آن در بندر شهید رجایی بندرعباس است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: با تبدیل بنادر شهید رجایی و سایر بنادر کشور به بنادر نسل سوم در تلاش هستیم تا سهم بازار ایران را در قیمت تمام شده کالا کاهش دهیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۹:۴۴    
بندرعباس - ایرنا-استاندار هرمزگان گفت: منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی بندرعباس با داشتن ظرفیت های تولید، ایجاد ارزش افزوده، صادرات، دسترسی به آب های آزاد و زیرساخت هایی مناسب، از مزیت های بسیار خوبی برای سرمایه گذاری برخوردار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۲:۱۶    
بندر شهید رجایی؛ بزرگترین بندر تجاری کشور که بیش از پنجاه درصد مبادلات تجاری کشور از طریق آن صورت می پذیرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
اسلامی، وزیر راه و شهرسازی از سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در اراضی دو هزار و 400 هکتار بندر شهیدرجایی به ارزش 25 هزار میلیارد تومان خبر داد و گفت: بندر شهید رجایی به بندر نسل سوم تبدیل شده است و اینکار باید در سایر بنادر نیز رخ دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- استاندار هرمزگان گفت: با امضای تفاهم نامه های سرمایه گذاری در بندر شهید رجایی، نسل جدید بنادر در این مجتمع بندری ایجاد خواهد شد.
وزیر راه و شهرسازی در مراسم امضای تفاهم نامه سرمایه گذاری در اراضی پس کرانه بندر شهیدرجایی گفت: باید ظرفیت بنادر کشور در پنج سال آینده از 280 میلیون تن ظرفیت به 500 میلیون تن، برسد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فارس: محمد راستاد امروز در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه سرمایه گذاری در اراضی 2400 هکتاری بندر شهید رجایی، اظهار داشت: تسهیل سرمایه گذاری بخش خصوصی در بنادر دنبال شده است ، با اجرای این طرح 100 درصد به مساحت موجود در بندر شهید رجایی اضافه شده است و از طریق سرمایه گذاری در این طرح ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه سرمایه گذاری در اراضی 2 هزار و 400 هکتاری بندر شهید رجایی با سرمایه گذاری داخلی صد هزار میلیارد ریال و سرمایه گذاری خارجی 800 میلیون یورو به امضا رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه سرمایه گذاری در اراضی 2400 هکتاری بندر شهید رجایی در مجاورت بندرعباس صبح امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی و استاندار هرمزگان و مدیرعامل سازمان بنادر با حضور شماری از سرمایه گذاران امضا شد.
وزیر راه و شهرسازی از سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در اراضی 2400 هکتار بندر شهیدرجایی به ارزش 25 هزار میلیاردتومان خبر داد و گفت: بندر شهید رجایی به بندر نسل سوم تبدیل شده است و اینکار باید در سایر بنادر نیز رخ دهد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: یکی از مهمترین برنامه های سازمان بنادر و دریانوردی ایجاد شهر های لجستیکی در مناطق ویژه اقتصادی در آینده نزدیک است که در دستور کار قرار گرفته و دنبال می شود.
تفاهم نامه های همکاری اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با شرکت های داخلی و خارجی به منظور ایجاد صنایع مختلف در اراضی 2400 هکتاری بندر شهیدرجایی به امضا رسید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
با حضور محمد اسلامی؛ وزیر راه و شهرسازی، محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و همتی؛ استاندار هرمزگان، 6 تفاهم نامه سرمایه گذاری در پسکرانه 2400 هکتاری بندر شهید رجایی به امضا رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۱:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- تفاهم نامه سرمایه گذاری در اراضی 2 هزار و 400 هکتاری مجتمع بندریشهید رجایی روز پنجشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی و وزیر صنعت، معدن وتجارت امضا شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۴    
بندرعباس- ایرنا- گزارش تصویری ازبازدید محمد راستاد، معاون وزیر راه و رییس سازمان بنادر و دریانوردی روز چهارشنبه از روند اجرای طرح های توسعه ای بندرشهید رجایی.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۵:۳۱    
کالا های اساسی در بندر شهید رجایی بندرعباس به صورت 24 ساعته تخلیه و باگیری می شوند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۳۰    
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 12 میلیون تن کالای غیرنفتی در چهارماه نخست امسال از بندرشهید رجایی به خارج از کشور صادر شد که در مقایسه با پارسال 11 درصد رشد نشان میی دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۲۲   + ۳۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه 50 درصد از کل سهم حمل و نقل دریایی کشور در بندرشهید رجایی انجام می شود، گفت: تخلیه و بارگیری 42 میلیون تن در سال جاری یکی از دستاوردهای خوب بندر شهید رجایی بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از سرمایه گذاری 25 هزار میلیارد تومانی در بندر شهید رجایی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: به زودی سرمایه گذاری های خارجی نیز در حوزه دریایی و بندری افزایش پیدا خواهد کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۲   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: تا پایان آذرماه 9 فروند کشتی شامل ذرت، کودشیمیایی، خاک فسفات، کود فسفات، دانه های روغنی (کنجاله سویا) در بندر شهیدرجایی پهلو گرفتند.