یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۰۶:۳۴Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بندر شهید رجایی»

ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به افزایش 147 درصدی ترانزیت کالای نفتی در 6 ماهه امسال در بندر شهید رجایی، گفت: طی این مدت 2 میلیون و 656 هزار و 222 تن کالا از طریق این بندر نفتی تخلیه و بارگیری شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بدینوسیله از کلیه اعضای محترم شرکت تعاونی دعوت می شود در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نوبت اول روز چهارشنبه مورخ 10/08/1402 راس ساعت 10 صبح در محل سالن اجتماعات بندر شهید رجایی تشکیل می گردد، حضور بهم رسانند. ...
تامین تجهیزات بندری تا پایان دولت سیزدهم، اتصال بندر شهید رجایی به بندر کاسپین با افتتاح راه آهن رشت - کاسپین تا 3 ماه آینده و رونق اقتصاد دریا در 27 نقطه ساحلی کشور، بخشی از مهمترین اخبار حمل و نقل دریایی در هفته گذشته بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - روند تخلیه حدود سه هزار کانتینر کالای متروکه متعلق به سال های 1396 تا 1400 به انبارهای سازمان اموال تملیکی هرمزگان با دستور معاون اول رئیس جمهور و پیگیری های استاندار هرمزگان از بندر شهید رجایی درحال انجام است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از پهلودهی یک فروند کشتی غول پیکر حامل 66 هزار تُن گندم در بندر شهید رجایی خبرداد.
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اجرای شعار ایران راه گفت: احکام خوبی در سند اقتصاد دریا محور و برنامه هفتم توسعه تدوین شده است، تلاش می کنیم تا سه ماه آینده با افتتاح راه آهن رشت - کاسپین، بندر شهید رجایی به دریای شمال و بندر کاسپین متصل شود.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران از نقل و انتقال 9 میلیون تن کالاهای اساسی در سال 1401 از بنادر امام خمینی (ره) و شهید رجایی به عنوان دو بندر اصلی ورودی کالای اساسی به کشور در سال گذشته نام برد و گفت: از مجموع پنج هزار و 761 تُن کالای اساسی ورودی به کشور در سال گذشته ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان سرپرست اداره کل مهندسی و عمران سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در آینده ای نزدیک با سرمایه گذاری که در بخش تجهیزات صورت خواهد گرفت، یک پایانه کانتینری مجهز در بندرشهید رجایی ایجاد خواهد شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۳:۴۶    
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: پیش بینی شده در مدت یک ماه، کانتینر های قبل از سال 1401 از بندر شهید رجایی خارج و در مزایده هایی که عمدتاً فوق العاده تعیین تکلیف کنند.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناسان حوزه جمع آوری اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی که از 16 استان کشور به هرمزگان سفر کرده اند، به بازدید بندر شهید رجایی رفته و از نزدیک در جریان نحوه ترخیص و تعیین تکلیف کالا قرار گرفتند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
کانتینر های رسوبی قبل از سال 1401 در بندر شهید رجایی تا یک ماه آینده تعیین تکلیف می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۲    
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: روزانه 500 کانتینر رسوبی از بندر شهید رجایی بندرعباس ترخیص می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
حدود 10 هزار کانتینر بلاتکلیف و حاوی کالا های متروکه در بندر شهید رجایی وجود دارد که مدیران اموال تملیکی 13 استان کشور برای تخلیه و تعیین تکلیف سه هزار کانینتر در این بندر همکاری می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: پس از بازدید اخیر معاون اول رییس جمهور و پیرو تاکید وی مبنی بر تسریع در تعیین تکلیف کانتینرهای کالاهای رسوبی از امروز حداقل 500 کانتینر از این بندر خارج می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - حدود 10 هزار کانتینر بلاتکلیف و حاوی کالاهای متروکه در بندر شهید رجایی وجود دارد که مدیران اموال تملیکی 13 استان کشور برای تخلیه و تعیین تکلیف سه هزار کانینتر در این بندر همکاری می کنند.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ویژه جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان هرمزگان گفت: تا این لحظه 10 هزار و 600 کانتینر در بندر شهید رجایی استان هرمزگان متروکه اعلام شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۱:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان در بازدید از انبارهای بندر شهید رجایی و شهید باهنر بند رعباس بر لزوم ترخیص هر چه سریعتر 10 هزار کانتینر کالاهای اساسی و کالاهای اموال تملیکی در این بنادر تاکیدکرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: در دو سال گذشته بیش از 4 میلیون کانتینر در بندرشهید رجایی جابجا شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۵۴   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به 207 دستگاه خودروی رسوبی در بندر شهید رجایی گفت: خودروها اگر مجوزهای استاندارد را دریافت کنند، تا مهرماه تعیین تکلیف می شوند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت خدمات دریایی و بندری کاوه در نظر دارد مقداری تجهیزات مستعمل و غیرقابل استفاده و اوراقی خود در بندر شهیدرجایی را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند. متقاضیان واجد شرایط می توانند جهت بازدید و اخذ برگ شرایط و ارائه پیشنهاد قیمت با شماره تماس 09111343981 (آقای هاشمی) هماهنگ نمایند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اجرای فاز سوم طرح توسعه بندر شهیدرجایی با افزایش پیشرفت فیزیکی از 67 درصد در پایان سال 1401 به 68 درصد تا پایان تیرماه سال 1402 پیشرفت فیزیکی داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۱۰   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری هرمزگان از پهلوگیری یک فروند کشتی حامل 30 هزار تن پودر آلومینیوم در بندر شهید رجایی بندرعباس با پیگیری دستگاه قضایی خبر داد.
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
هدف شرکت مدیریت بین المللی همراه جاده ریل دریا (هیمکو) ایجاد یک پایانه مکانیزه مواد فله معدنی در غرب بندر شهید رجایی است. با ایجاد این پایانه مکانیزه مواد فله معدنی و به دلیل استفاده از تجهیزات مکانیزه، اتوماسیون و تکنولوژی های پیشرفته، علاوه بر افزایش سرعت و کاهش هزینه ها ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه در بندر شهید رجایی 207 دستگاه خودرو وجود دارد که قرار شد اگر تا 10 روز آینده ترخیص نشود متروکه اعلام شود، گفت: 186 کانتینر متروکه تا پایان هفته تعیین تکلیف و از محدوده بندر شهید رجایی خارج می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که 90 درصد مشکلات رسوب کالا در بندر شهید رجایی مربوط به آماده نبودن اسناد کالا و مشکلات ارزی و 10 درصد مربوط به تورم است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان ملی استاندارد گفت: 27 بنگاه بزرگ و معتبر در بندرشهید رجایی افزون بر 15 هزار کانتینر موجودی داشتند که در راستای جلوگیری از ماندگاری و رسوب کالا، کار ترخیص آن ها به استاندار هرمزگان واگذار شد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۱:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بندرعباس -معاون رئیس جمهور گفت: 27بنگاه بزرگ ومعتبر در بندرشهید رجایی افزون بر15هزار کانتینر موجودی داشتند که برای جلوگیری از ماندگاری و رسوب کالا، ترخیص آن ها به استاندار هرمزگان واگذار شد.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
برای تعیین تکلیف 25 هزار کانتینر رسوبی در گمرکات هرمزگان اقدام شده است. 7 هزار و 405 کانتینر رسوبی در بندر شهید رجایی مربوط به دولت های قبل است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۱:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس صبح یکشنبه تعدادی از معاونان وزاری صمت، اقتصاد و دارایی، و راه و شهرسازی و مدیران ارشد استاندارد، بنادر و دریانوردی و حوزه صادرات و واردات جهت بازدید از بندر شهید رجایی و بندر شهید باهنر و تصمیم گیری در خصوص کالاهای رسوبی در این بنادر به بندرعباس سفر کردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۷:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون رییس جمهور و رییس سازمان ملی استاندارد گفت: 27 بنگاه بزرگ و معتبر در بندرشهید رجایی افزون بر 15 هزار کانتینر موجودی داشتند که در راستای جلوگیری از ماندگاری و رسوب کالا، کار ترخیص آن ها به استاندار هرمزگان واگذار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: بیش از 80 درصد مشکلات ماندگاری کالا در بندر شهید رجایی بندرعباس، آماده نبودن اسناد کالا است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به اجرای طرح مدیریت تردد در بندر شهید رجایی گفت: مرحله نخست این طرح با هدف الکترونیکی کردن و هوشمندسازی روند ورود و خروج کامیون، خودروهای سواری و افراد به این مجتمع بندری آغاز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به اجرای طرح مدیریت تردد در بندر شهید رجایی گفت: مرحله نخست این طرح با هدف الکترونیکی کردن و هوشمندسازی روند ورود و خروج کامیون، خودروهای سواری و افراد در این مجتمع بندری آغاز شده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۲۱:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور در سفری چند ساعته به هرمزگان، آخرین وضعیت کالاهای رسوب شده در بنادر و گمرکات شهید رجایی و شهید باهنر را مورد بررسی قرار داد. ه گزارش فارس، مخبر معاون اول رییس جمهور امروز در بازدید از بندر شهید رجایی از محموله بزرگ لوازم یدکی خودرو که بیش از یک سال است در گمرک قرار دارد ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۵۲   + ۶۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، در پی گزارشاتی درباره ایستایی بیش از 25 هزار کانتینر حاوی کالاهای وارداتی مختلف در گمرکات شهید رجایی و شهید باهنر، محمد مخبر با همراهی وزیر جهاد کشاورزی، رئیس کل گمرک ایران، استاندار هرمزگان ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۲:۴۸    
تفاهم نامه سه طرح گردشگری دریایی بنادر هرمزگان شامل ایجاد 3 مارینا در بندرعباس و جزیره هرمز با حضور محمد محسنی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان، حسین عباس نژاد مدیرکل بنادر و دریانوردی، آرش رضایی مدیر کل دفتر فنی استانداری و جمعی از مسئولان امروز در بندر شهید رجایی منعقد شد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۰۹    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان با اعلام کاهش مدت زمان انتظار نوبت کشتی های استاندارد و بزرگ در بندر شهیدرجایی، گفت: صف نوبت کشتی های سایز بزرگ با صف کشتی های کوچک در بندر شهید رجایی جداسازی شده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ معضل رسوب کالا در بنادر و گمرکات سالیان متمادی است که مبتلابه اقتصاد کشور است؛ در این میان رسوب، ماندگاری و فاسد شدن نهاده های دامی، دردناک تر است چرا که اولاً این محموله ها در زمره نیاز های اولویت دار زنجیره غذایی است و ثانیاً ارزی که برای واردات آن ها تخصیص می یابد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان مدت زمان انتظار نوبت کشتی های استاندارد و بزرگ در بندر شهیدرجایی کاهش پیدا کرده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد 28 طرح عمرانی و خدماتی در دو شهرستان بندرعباس و بندرخمیر به بهره برداری رسید. به گزارش صبح ساحل، استاندار هرمزگان گفت: پست برق 63 کیلوواتی در شهرک توحید بندرعباس ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: با بهره برداری از یک محوطه جدید تخلیه و بارگیری در بندر شهید رجایی، هشت هزار تی.ای.یو کانتینر به ظرفیت این مجتمع بندری افزوده شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۰:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد و استاندار هرمزگان پروژه های حوزه بندری و دریایی در بندر شهید رجایی به بهره برداری رسید.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۲۵    
روزنامه ایران: برای نخستین بار قطار باری ترانزیت روسیه-عربستان به بندر شهید رجایی وارد شد که می توان آن را یک مسیر ریلی جدید و پایدار ترانزیت با منافع اقتصادی و راهبردی چندجانبه دانست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راه آهن هرمزگان گفت: برای نخستین بار یک رام قطار باری ترانزیت محموله روسی به عربستان به بندر شهید رجایی بندرعباس وارد شد که می توان آن را یک مسیر ریلی جدید و پایدار ترانزیت با منافع اقتصادی و راهبردی چندجانبه دانست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - سرپرست اداره کل راه آهن هرمزگان گفت: برای نخستین بار یک رام قطار باری ترانزیت محموله روسی به عربستان به بندر شهید رجایی بندرعباس وارد شد که می توان آن را یک مسیر ریلی جدید و پایدار ترانزیت با منافع اقتصادی و راهبردی چندجانبه دانست.
اقتصاد آنلاین / تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل راه آهن هرمزگان از ورود نخستین قطار ترانزیت ریلی بار روسیه-عربستان به بندر شهید رجایی بندرعباس خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر ودریانوردی هرمزگان گفت: کشتی حامل 66 هزار تن روغن خوراکی در اسکله 21 بندر شهید رجایی پهلوگیری کرد و محموله در حال تخلیه است.