جمعه ۰۳ بهمنساعت ۱۹:۵۲Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کانتینری»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۲۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون اقتصادی اداره کل بنادر استان سیستان و بلوچستان گفت: با آغاز فعالیت بندر اقیانوسی چابهار هزینه کانتینری واردات و صادرات کالا به تمامی نقاط دنیا نسبت به قبل حدود 50 درصد کاهش یافته است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۱    
صادرکنندگان چینی علی رغم وجود کووید 19 نسبت به تقویت موقعیت خود در تجارت جهانی تلاش و جدیت بیش از حدی از خود نشان می دهند. به گونه ای که در حال حاضر بندر شانگ های به عنوان شلوغ ترین بندر کانتینری جهان شناخته می شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا آبایی به دیارمیرزا گفت: با تکمیل پروژه گردشگری در بندر چمخاله شاهد حضور سرمایه گذاران در این بندر خواهیم بود.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر به جز کالاهای فله ای و برخی از مایعات، حدود 90 درصد کالاهای عمومی با کانتینر جابجا می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: میزان کالای اساسی و غیر اساسی در بنادر کشور بالغ بر 7 میلیون تن است که حدود 92 هزار TEU کالاهای کانتینری در بنادر کشور وجود دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۵:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: تخلیه و بارگیری انواع کالای نفتی و غیرنفتی در مجتمع بندری امام خمینی (ره) در 9 ماه امسال از 27 میلیون و 600 هزار تن فراتر رفت.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت جریان حرکت کانتینرها در دوره های مختلف تقریباً نشانگر نابرابری تجارت در سطح کل جهان است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: 900 متر از پایانه کانتینری در بندر شهید رجایی تا پایان امسال افتتاح شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر کل بندر و دریانوردی خرمشهر از رشد 164 درصدی بارگیری کانتینری در این بندر خبر داد و گفت: در 9 ماهه سال جاری 2 میلیون و 392 هزار و 24 تن کالا در بندر خرمشهر تخلیه و بارگیری شده است.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۸    
تنزل تجارت بین الملل، حاکی از سقوط تبعی اقتصاد کالایی است و کاهش حجم مبادلات کانتینری در جهان، آخرین شاخص بروز رکود محسوب می شود.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۸:۲۴    
دولت عراق در قراردادی ساخت نخستین فاز بندر فاو را به شرکت کره ای دوو واگذار کرد. خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه 10 دی ماه گزارش داد دولت عراق با امضای قراردادی با ارزش دو میلیارد و 625 میلیون دلار ساخت نخستین فاز از بندر بارگذاری کالاهای فاو در جنوب کشور را به شرکت مهندسی و ساخت وساز دوو داده است ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
قطار کانتینری لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری اسلامی افغانستان درخصوص ارتباط بین المللی راه آهن با امضای رئیس جمهور به مجلس شورای اسلامی ارسال شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی استان گیلان از افزایش حدود 50 درصدی عملیات کانتینری بنادر استان در 9 ماه امسال نسبت به همین زمان درسال قبل خبر داد.
ایفنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - قیمت قراضه خرد شده وارداتی در هند نیز در راستای رشد قیمت سایر بازارها صعودی بود ولی حجم خرید ها کاهش یافته است. یازدهمین هفته متوالیست که قیمت بالا رفته که به دلیل رونق بازار جهانی قراضه و هزینه بالای کرایه حمل با کانتینر بوده است. ...
ایفنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - قیمت قراضه کانتینری وارداتی در تایوان به روند صعودی ادامه داده و هفته گذشته با 17 دلار رشد قیمت 447 دلار هر تن سی اف آر ثبت شد. پیشنهاد ها 20 تا 25 دلار رشد هفتگی داشت. به گزارش فولاد ایران، جو بازار در کل مثبت بود ولی با نزدیکی تعطیلات قاعدتا بازار آرام تر خواهد شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۰:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بیش از 700 هزار تن کالا و 20 هزار TEU کالای کانتینری در فرایند متروکه شدن قرار دارند و صاحبان کالایی که بدون عذر موجه و بیش از حد کالایشان را در بنادر نگه دارند، مشمول تعرفه های تصاعدی خواهند شد.
با حضور محمد اسلامی؛ وزیر راه و شهرسازی، محمد راستاد؛ مدیرعامل سازمان بنادر و همتی؛ استاندار هرمزگان، 6 تفاهم نامه سرمایه گذاری در پسکرانه 2400 هکتاری بندر شهید رجایی به امضا رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - رییس جمهوری در حالی به استان هرمزگان گام نهاد که طرح هایی همچون کارخانه بریکت گرم در ایران، فاز اول طرح افزایش تولید و ارتقای کیفیت بنزین و گازوئیل و عملیات اجرایی فاز 3 پایانه کانتینری مجتمع بندری شهید رجایی با تلاش دولت آماده افتتاح بود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۰:۵۹    
گمرکات بزرگ بندرعباس علاوه بر آنکه به لحاظ موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرزهای آبی کشور قرار دارند و مکان مناسبی برای بارگیری کشتی های خارجی بزرگ و محموله های تجاری سنگین هستند، به بزرگ ترین ترمینال های کانتینری کشور نیز نزدیک بوده و به لحاظ انجام نقل و انتقالات بسیار مناسب می باشند.
سرمایه گذار بخش خصوصی در حوزه کانتینری با بیان اینکه سازمان بنادر و دریانوردی؛ مشتاقانه پذیرای بخش خصوصی و متقاضیان فعالیت در حوزه دریایی و بندری است، گفت: قرادادهای منعقد شده بین بخش خصوصی و سازمان بنادر از شفافیت لازم برخوردار است.
اقتصاد آنلاین / روزان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۰:۲۴   + ۴۸ سایت دیگر  
تازه ترین گزارش از وضعیت موجودی کالای اساسی در گمرک و بنادر نشان از افزایش موجودی کالای اساسی به 5.7 میلیون تن دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۹:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریا نوردی امیرآباد : صادرات کالا از طریق رو _ رو کامیون به کشور های حاشیه دریای خزر تداوم می یابد.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۲۳:۰۵    
مدیرعامل حمل ونقل کانتینری کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به دلیل وجود تحریم های شدید با محدودیت های زیادی مواجه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تفتی از افزایش صادرات کالاهای ایرانی به کشورهای همسایه در دریای خزر نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: ایران در زمینه صادرات کالا به صورت کانتینری و در دریای خزر صددرصد رشد داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: تسهیل فرآیند حمل و نقل، ارائه قیمت های رقابتی و افزایش مسیرهای حمل کانتینری اولویت ناوگان ملی در بندر چابهار است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد راستاد در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درباره پورت اپراتورهای بندر شهید رجایی و مزایده بعدی اپراتوری اظهار داشت: اپراتورهای فعلی پایانه های کانتینری بندر شهید رجایی دو اپراتور هستند که در ابتدای سال 97 قرارداد آنها آغاز شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت کشتیرانی دریای خزر اظهار داشت: وزارت نفت باید سوخت یارانه ای در اختیار شرکت کشتیرانی قرار دهد و شرکت پخش و پالایش فراورده های نفتی این سوخت را با قیمت مناسب حمل به کشتی ها برساند تا ما هم بتوانیم نسبت به آن، کرایه ها را تعدیل کنیم که خوشبختانه تمام این نهادها ازجمله وزارت امور خارجه ...
سوال 9 نماینده از وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره تمدید مجوز ثبت سفارش برای واردات یک محموله 420 کانتینری لوازم خانگی در دستور کمیسیون صنایع مجلس است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۴:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سوال 15 نماینده از وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره تمدید مجوز ثبت سفارش برای واردات یک محموله 420 کانتینری لوازم خانگی در دستور کمیسیون صنایع مجلس است.
ایفنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - قیمت قراضه خرد شده کانتینری وارداتی در هند برای هشتمین هفته متوالی به روند صعودی ادامه داده که به دلیل رونق بازار جهانی قراضه و افزایش هزینه حمل با کانتینر و محدودیت کانتینر بوده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مسکو - ایرنا - تخلیه اولین محموله کانتینری آزمایشی در چارچوب خدمات جدید شرکت خطوط کانتینری خزر برای حمل کالا در بندر آرمادا بین آستراخان روسیه و ایران انجام شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - تخلیه اولین محموله کانتینری آزمایشی در چارچوب خدمات جدید شرکت خطوط کانتینری خزر در بندر آرمادا آستراخان انجام شد. این خدمات در منطقه ویژه بندری آستراخان ادامه خواهد یافت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: افزایش ظرفیت سردخانه ها از مهمترین مشکلاتی بود که در این شرایط با آن روبرو بودیم، بنابراین سردخانه های کانتینری و دو دستگاه سوله بحران برای رفع این مشکل آماده سازی شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در یکی دو سال گذشته برای افزایش ظرفیت بنادر بازرگانی ایران تلاش زیادی صورت گرفته است اما حمل ونقل دریایی کشور به دلیل این فشارهای بیرونی، کاهش 7/ 22 درصدی عملیات کالاهای کانتینری بر اساس TEU، کاهش 7/ 15 درصدی عملیات جنرال کارگو ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، در پی بازرسی یک کشتی متعلق به ترکیه در سواحل لیبی از سوی نظامیان آلمانی، مقامات آنکارا اعلام کردند این نظامیان به شکل غیرقانونی و بدون هیچ دلیلی وارد این کشتی کانتینری شده اند. خبرگزاری د.پ.آ ...
برترین ها / میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس کل دادگستری هرمزگان از اقدام به موقع دستگاه قضایی در ممانعت از ترخیص محموله 400 کانتینری لوازم خانگی خارجی با هدف حمایت از تولید ملی خبر داد. ...
یک مقام مسئول در گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: کاهش هزینه ها،حفظ امنیت و سرعت مطلوب سه هدف اصلی گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در ارائه خدمات است.
الف   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
با وجود اعلام توقف روند ترخیص محموله بزرگ 420 کانتینری لوازم خانگی آلمانی، همچنان ابهاماتی در خصوص منشا تامین ارز و چرایی تمدید ثبت سفارش آن و عدم اعتراض به موقع وزارت صمت به حکم بدوی دیوان عدالت اداری باقی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۳۶    
محموله 420 کانتینری لوازم خانگی با برند بوش سال 97 همزمان با ممنوعیت واردات کالاهای لوکس وارد بندر شهید رجایی می شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
ممنوعیت ترخیص 420 کانتینر لوازم خانگی خارجی با رای دیوان عدالت ناظر گمرکات هرمزگان از ممنوعیت ترخیص 420 کانتینر لوازم خانگی خارجی از گمرک شهید رجایی خبر داد.به گزارش خبرگزاری مهر، ابوالفضل اکبرپور اظهار داشت: ترخیص محموله 420 کانتینری لوازم خانگی خارجی از گمرک شهید رجایی ممنوع شده است ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ناظر گمرکات هرمزگان از توقف ترخیص محموله 400 کانتینری لوازم خانگی بوش در بندرعباس خبر داد. ابوالفضل اکبرپور عصر امروز در یک گفت وگوی خبری اظهار کرد: شرکتی که واردکننده لوازم خانگی یکی از برندهای معروف کشور آلمان (بوش) بود ...
ناظر گمرک هرمزگان گفت: ترخیصِ محموله 400کانتینری لوازم خانگی خارجی (بوش آلمان) از گمرک شهید رجایی بندرعباس ممنوع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
پس از چند روز جریان سازی رسانه ای تسنیم در خصوص محموله جنجالی و پرحرف وحدیث 420کانتینری لوازم خانگی بوش آلمان و بعد از کشمکشهای فراوان، گمرک ایران دستور عدم ترخیص این محموله لوازم خانگی را صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مدیرکل گمرک بوشهر گفت: برای ترخیص یک هزار تن کالای کانتینری و 9هزار تن کالای فله تجاری و تولیدی متروکه گشایش حاصل شده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۲۰    
گروه اقتصادی – شهرام صدوقی: انتشار خبر واردات 420 کانتینر لوازم خانگی بوش طی روزهای اخیر سر و صدای زیادی را به پا کرده است .اعتراض تولیدکنندگان داخلی لوازم خانگی از سویی و سکوت مسئولان بانک مرکزی و وزارت صمت از سویی دیگر حساسیتها نسبت به این واردات پر ابهام کالای خارجی ممنوعه را آنقدر بالا برد که ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی با توجه به حواشی اخیر در خصوص تمدید مجوز ثبت سفارش محموله 420 کانتینری لوازم خانگی، در خصوص ابهامات ارزی پرونده مذکور شفاف سازی کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: با توجه به اعلام یکی از مدیران وزارت صمت در خصوص صدور آرا بدوی و قطعی دیوان عدالت اداری در خصوص تمدید مجوز ثبت سفارش محموله 420 کانتینری لوازم خانگی یک شرکت آلمانی، لازم است این وزارت خانه نسبت به انتشار جزئیات این آرا برای پاسخ به ابهامات اقدام کند
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) گفت: ثبت سفارش محموله لوازم خانگی شرکت بوش مربوط به قبل از ممنوعیت واردات بوده و تمدید ثبت سفارش صاحب کالا نیز بعد از ممنوعیت واردات لوازم خانگی ...
اقتصاد آنلاین / رشت 20   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۲:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد، حدود 400کانتینر لوزام خانگی یک برند آلمانی بعد از رسوب چند ساله درآستانه ترخیص از گمرک است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۰:۳۸    
هرمزگان /قلم -طی مراسمی که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و مراقبتی در محل ترمینال دو کانتینری بندر شهید رجایی برگزار شد 12 دستگاه خودرو سواری که توسط پورت اپراتور این ترمینال به منظور تسهیل در امر خدمات جمعاً به مبلغ 25 میلیارد ریال خریداری شده بود به ناوگان حمل و نقل این شرکت ملحق شد همچنین ...