پنجشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۲۱:۱۳Apr 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «واردات»

اول فارس   ۲ ساعت پیش    
این فعال اصلاح طلب نوشت: آقای روحانی! خجالت بکشید. واکسن کرونا در نئو لیبرال ترین اقتصادهای دنیا به سوداگری بخش خصوصی واگذار نشده است.
صنعت پروفیل آلومینیوم طی سه سال اخیر رشد چشمگیری در کمیت و کیفیت داشته است؛ اما هنوز برای رقابت با شرکت های خارجی باید تلاش کرد که این امر تا حد زیادی به کیفیت آلومینیوم مصرفی بستگی دارد که پیش از این عمده آن از طریق واردات تامین می شد و از مرغوبیت خوبی برخوردار بود.
رئیس جمهور اعلام کرده است: "ما در ستاد اقتصادی دولت تصمیم گرفتیم بانک مرکزی علیرغم همه فشار هایی که دارد 100 میلیون دلار ارز 4200 تومانی برای واردات واکسن تخصیص دهد". دوباره موضوع توزیع ارز 4200 تومانی این بار برای واردات واکسن کرونا مطرح شده است ...
برترین ها   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: محمود صادقی، نماینده سابق مجلس در واکنش به اظهارات رئیس جمهور در خصوص مشارکت بخش خصوصی در واردات واکسن، پیام توئیتری تندی را منتشر کرد. این فعال اصلاح طلب نوشت: آقای روحانی! خجالت بکشید. ...
شفا آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۳۹ سایت دیگر  
واکسن هندی در تاریخ 20 اسفند 99 به میزان 125 هزار دوز و واکسن کواکس کره ای در تاریخ 16 فروردین 1400 به میزان 700 هزار و 800 دوز وارد کشور شده است.
ایبنا   ۴ ساعت پیش    
طبق آمار گمرک جمهوری اسلامی ایران 207 هزار و 583 تن کاغذ چاپ و تحریر به ارزش 90 میلیون و 100 هزار و 613 دلار در سال 1399 به کشور وارد شده است.
شعار سال   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تامین واکسن علیه کووید 19 در ایران به تحقیر و تخفیف شهروندان ایرانی منجر شده است. روزی نیست که یک مقام مسوول در دولت و نهاد های قدرتمند و ذی نفوذ بیرون از دولت وعده تولید واکسن ایرانی ندهد و نیز روزی نیست که دولت وعده واردات ندهد ...
شعار سال   ۴ ساعت پیش    
نامه اتحادیه واردکنندگان نهاده های دامی به معاون اول رئیس جمهور حاکی از این است که اختلال در واردات این نهاده ها به رغم وعده مسئولان وزارت جهاد، کماکان ادامه دارد. موضوعی که امکان تکرار نوسان در بازار محصولات پروتئینی را تقویت خواهد کرد.
الف   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت که در پایان فاز نخست تزریق و تا پنجم اردیبهشت امسال، همه کادر درمان، جانبازان، سالمندان و بیماران خاص کشور در برابر کرونا واکسینه می شوند. ...
بولتن نیوز   ۶ ساعت پیش    
گمرک منطقه ویژه شهید رجایی به تنهایی با حدود 32 درصد از ارزش کل صادرات و واردات کشور، در رتبه نخست در بین دیگر گمرکات قرار گرفته است.
رئیس جمهور ایران اظهار داشت که کشورش در بخش مرغ های وارداتی مشمول تحریم شده است.
معاون اسبق وزارت صمت معتقد است به کار انداختن ظرفیت های خالی تجارت ما با کشورهای دیگر فقط نیازمند هوشمندی و مدیریت درست این عرصه است که بتوانیم در جهت افزایش مراودات اقتصادی اعم از صادرات و واردات دستاوردهای خوبی داشته باشیم.
ناظر ویژه وزیر بهداشت در امر واکسیناسیون کووید 19 گفت: تاکنون دو میلیون دوز واکسن کرونا وارد و بر اساس سند ملی واکسیناسیون و بر اساس جمعیت بین استان های کشور توزیع شده است.
روحانی با بیان این که در واردات مرغ اجداد هم تحریم شدیم گفته نمی توانم درک کنم کسی عضو ملت ایران باشد و از برداشتن تحریم ناراحت شود.
برترین ها / خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۲۸   + ۵۰ سایت دیگر  
ایسنا: در حالیکه عرضه خودرو در بورس از سوی کمیسیون صنایع مجلس به تصویب رسیده است، یک تحلیلگر اقتصادی معتقد است که این اقدام رانتی است و تنها راه نجات بازار خودرو، رقابتی کردن فضا برای خودروسازان است که با آزاد شدن واردات خودرو با تعرفه پایین محقق می شود. ...
ناظر ویژه وزارت بهداشت بر روند واکسیناسیون کرونا: تاکنون دو میلیون دوز واکسن وارد کشور شده است .
مدیر کل استاندارد استان کرمانشاه از صدور مجوز برای بیش از 4 هزار اظهارنامه صادراتی و وارداتی در کرمانشاه خبر داد.
راهبرد معاصر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در حالیکه تامین واکسن به هر نحوی اصلی ترین نیاز کشور است، نبود شفافیت در فرآینده تامین و توزیع واکسن سبب شده تا شاهد چندگانگی در جامعه در واکنش به تصمیم جدید دولت باشیم.
احتساب   ۸ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
احتساب - معاون امور صنایع وزارت صمت با اشاره به بررسی وضعیت ظرفیت های خالی صنایع از برنامه ریزی برای ارایه تسهیلات به پروژه های نهضت ساخت داخل و افزایش ظرفیت تولید صنایع منتخب خبرداد. ...
شعار سال   ۸ ساعت پیش    
طرح رجیستری در سال 85 برای اولین بار در کشور اجرا شد، اما به دلیل وجود مشکلاتی، یک سال پس از آن متوقف شد. از سال 94 بار دیگر اجرایی شدن این طرح جدی شد و در آخر، مهرماه 96 فاز اول آن به طور رسمی آغاز شد ...
شعار سال   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبر واردات شش میلیون دز واکسن توسط بخش خصوصی تاکنون واکنش های بسیاری را برانگیخته است؛ گروهی این اقدام بخش خصوصی را مورد تمجید قرار داده و البته برخی چهره ها نیز از توزیع رانت در قالب صدور مجوز واردات واکسن ابراز نگرانی کرده اند.
ایستنا   ۸ ساعت پیش    
هیات عامل بانک مرکزی تصویب کرد صرافی های مجاز و بانک ها می توانند در چارچوب ضوابط یاد شده این بانک، نسبت به انجام پرداخت های ارزی بابت واردات از طریق رمزهای استخراج شده در داخل کشور اقدام کنند. هنوز نام این صرافی های مجاز اعلام نشده است. ...
دانا   ۹ ساعت پیش    
فعالیت تیم وزارت خارجه وقتی در برجام فاقد هرگونه برنامه برای برند سازی ملی است و دولتی ها از برجام نتوانستند بهره برداری کنند و گویی به واردات هواپیما بسنده کردند لذا برجام تبدیل به کاغذ مچاله ای شده و قابل فرصت زایی نیست.
دانا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مسعود احمدی حاجی با بیان اینکه در حال حاضر متاسفانه با کمبود اقلام علوفه ای به خصوص جو مواجه هستیم و این مسئله را رد نمی کنیم؛ گفت: از یک سو، میزان نهاده های ورودی به مازندران با تقاضای موجود، همخوانی ندارد و از سویی دیگر واردات این محصول نیز کمی سخت تر از گذشته شده است.
بلاغ مازندران   ۹ ساعت پیش    
معاون جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه در حال حاضر متاسفانه با کمبود اقلام علوفه ای به خصوص جو مواجه هستیم و این مسئله را رد نمی کنیم؛ گفت: از یک سو، میزان نهاده های ورودی به استان با تقاضای موجود، همخوانی ندارد و از سویی دیگر واردات این محصول نیز کمی سخت تر از گذشته شده است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل عملیات و تعهدات ارزی بانک مرکزی با بیان اینکه عملیات تخصیص شش میلیارد دلار برای واردات کالاهای اساسی و نهاده های دامی مربوط به شش ماهه اول سال 1400 از ابتدای اسفند ماه 99 آغاز شده است گفت: بر این اساس طی دو ماه گذشته (اسفند 99 و فروردین 1400) 1 ...
راوشی گفت: در تخصیص ارز برای واردات کالاهای اساسی و نهاده های دامی مشکلی نداریم و 1.4میلیارد دلار از سهمیه سال1400 تخصیص یافته است.
نقدینه   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، شیوا رواشی با حضور در بخش خبری 21 سیما به تشریح آخرین وضعیت تامین و تخصیص ارز کالاهای اساسی و نهاده های دامی پرداخت و تصریح کرد ...
روزنامه شروع   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
هرمزگان رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس گفت: باید به سمت اقتصادی پایدار با صدور و اجرای بخشنامه هایی برویم که بتواند فرآیند صادرات و واردات را تسهیل کند.
روزنامه سپهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۶۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه اقتصادی: رئیس اتاق بازرگانی تهران از انعقاد قرارداد واردات 6 میلیون دوز واکسن کرونا توسط بخش خصوصی برای واکسیناسیون کارگران خطوط تولید خبر داد. ...
ایلنا   ۱۰ ساعت پیش    
یک گذرگاه مرزی جدید، روز چهارشنبه میان ایران و پاکستان افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین با بیان ایرادات واردات واکسن توسط بخش خصوصی، گفت: واردات واکسن توسط بخش خصوصی این بستر را برای روحانی فراهم می کند که تمام بی کفایتی در واردات واکسن را به بخش خصوصی نسبت دهد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر مواد و تجهیزات آزمایشگاهی سازمان غذا و دارو، از تامین کیت های تشخیصی مورد نیاز در کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۰    
آرم رادیو اعلام کرد: کارشناسان اقتصادی خواستار توسعه واردات کالا های ایرانی بجای کالا های تُرک هستند.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل عملیات و تعهدات ارزی بانک مرکزی از تعیین 6 میلیارد دلاری ارز برای واردات کالاهای اساسی و نهاده های دامی در 6 ماهه نخست امسال خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۸    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز دوم اردیبهشت در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود را مشاهده می کنید.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۲:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس انیستیتو پاستور با تاکید براینکه واکسن ها نمی توانند جلوی اپیدمی کرونا را بگیرند، تاکید کرد: کسی که واکسن دریافت می کند به نوع شدید بیماری دچار نمی شود و لذا حداقل تعداد مرگ و میر کمتر می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-رئیس اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه میزان صادرات بخش نساجی در سال 99 نسبت به سال 98 کاهش داشته است، گفت: در واردات مواد اولیه و صادرات مشکلاتی وجود داشته است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۶   + ۱۱۱ سایت دیگر  
هیأت عامل بانک مرکزی ضوابط ناظر بر چگونگی استفاده از رمزارزهای حاصل از استخراج داخلی توسط واحدهای صنعتی دارای پروانه بهره برداری از وزارت صمت را صرفاً به منظور انجام پرداخت های ارزی بابت واردات و با رعایت مجموعه مقررات ارزی تصویب کرد.
اقتصاد آنلاین / ملیت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو، از واردات یک میلیون و 995هزار دوز واکسن کرونا به کشور خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۷:۲۵   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو، گفت: شرکت های خصوصی که مجاز به واردات واکسن هستند، رصد می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۷:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اولین محموله مرغ وارد و در گمرک مانده است، معاون توسعه صنایع تبدیلی و کسب و کارهای کشاورزی تاکید دارد که مرغ های وارداتی ترخیص هم بشود قرار نیست در بازار توزیع شود، واردات آن ها تنها با هدف تامین ذخایر استراتژیک انجام شده و قرار بر عرضه در بازار نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۶:۱۱    
واکسن کرونا در مراحل تامین، تولید و توزیع نیازمند تمهیدات کارشناسی و نظارت های موثر است تا بتوان در زمینه مهار این بیماری اقدامات مناسب را در دستور کار قرار داد. هرچند به رغم واردات واکسن و تولیدات شرکت های داخلی شاهد فعالیت دلالان و کارشکنان در زمینه این واکسن در فضای مجازی بودیم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس اداره نظارت بر مواد و تجهیزات آزمایشگاهی سازمان غذا و دارو، از تامین کیت های تشخیصی مورد نیاز در کشور خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، صفحه توییتری کاریکاتوریسم نوشت: ریچاردنفیو معمار تحریمهای ایران که اخیرا به کاخ سفید بازگشته از موفقیت برنامه اش برای سه برابر کردن قیمت مرغ و دیگر مشکلات معیشتی گفته؛ آقای دولت! نتیجه معطلی اقتصاد کشور با بازی تحریم و مذاکره میشود قربانی خودکفایی... ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۴:۵۶   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر مواد و تجهیزات آزمایشگاهی سازمان غذا و دارو، از تامین کیت های تشخیصی مورد نیاز در کشور خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه مخالف واردات واکسن برای پولدارها هستیم، گفت: واکسن های وارداتی کرونا از سوی بخش خصوصی باید رایگان به مردم تزریق شود.
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: کیانوش جهانپور سخنگوی سازمان غذا و دارو از برخورد با افرادی که اقدام به تزریق خارج از اولویت فاز یک کرده اند، خبر داد و گفت: با متخلفان تزریق خارج از اولویت و دست اندرکاران و ناظران این موضوع برخورد اداری لازم صورت گرفته است. ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۳:۱۵    
روزنامه های اقتصادی امروز به موضوعاتی همچون واردات دو میلیون واکسن کرونا، رسیدن نرخ تورم به 38 درصد و بی تاثیر بودن قانون نوسان غیرمتقارن در بورس پرداختند.
اقتصاد آنلاین / بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دامی در نامه ای به اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری با اشاره به عدم تخصیص ارز برای واردات نهاده های دامی از هفته های پایانی اسفند سال 1399 اعلام کرد که وقفه در پرداخت ارز حتی برای کوتاه مدت آثار زیان بار و غیرقابل جبرانی دارد.