شنبه ۲۷ دیساعت ۱۳:۲۹Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

فودنا (foodna.ir)

فودنا 28 اسفند 1395 فودنا 15 دی 1396 فودنا 30 مهر 1399 فودنا 30 آبان 1399 فودنا 30 آذر 1399 فودنا 1 دی 1399 فودنا 2 دی 1399 فودنا 3 دی 1399 فودنا 4 دی 1399 فودنا 5 دی 1399 فودنا 6 دی 1399 فودنا 7 دی 1399 فودنا 8 دی 1399 فودنا 9 دی 1399 فودنا 10 دی 1399 فودنا 11 دی 1399 فودنا 12 دی 1399 فودنا 13 دی 1399 فودنا 14 دی 1399 فودنا 15 دی 1399 فودنا 16 دی 1399 فودنا 17 دی 1399 فودنا 18 دی 1399 فودنا 19 دی 1399 فودنا 20 دی 1399 فودنا 21 دی 1399 فودنا 22 دی 1399 فودنا 23 دی 1399 فودنا 24 دی 1399 فودنا 25 دی 1399 فودنا 26 دی 1399 فودنا 27 دی 1399 
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
مجری طرح توسعه زنبورداری کشور از اختصاص 15 هزار تن شکر برای زمستان گذری زنبورداران خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
سالانه نزدیک به سه میلیون تن محصول زراعی، باغی، دامی و شیلاتی در گیلان تولید می شود و سهم بخش کشاورزی در صادرات غیرنفتی این استان 41 درصد است و توسعه صنایع تبدیلی ...
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان جویبار با بیان اینکه کشاورزان جویباری با تدبیر به موقع دولت روزهای خوشی را سپری می کنند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانهای حجیم و نیمه حجیم می گوید: نه دولت به آنها سهمیه روغن به طور مرتب نمی دهد بلکه مجبورند روغن را بجای آنکه مستقیم از کارخانه تهیه کند از دلال بخرند و دلال است که قیمت روغن را تعیین ...
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سالمی از خرید روزانه 400 تا 500 تن مرغ در کل کشور از مرغداران خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذر 16 هزار و 269 راس احشام قاچاق در استان کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 573 درصد رشد داشته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه در دو ماه آخر سال حدود 400 هزار تن روغن وارد کشور می شود، گفت: هیچ کمبودی در تامین روغن مصرفی خانوار و صنفی صنعت نداریم.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی گفت: باوجود تعیین قیمت مرغ گرم از سوی ستاد تنظیم بازار؛ شرکت پشتیبانی امور دام مرغ مازاد در واحد های تولیدی را با قیمت کمتر خریداری می کند و مرغداران در هر کیلو ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
با ادامه بررسی ها روی موضوع قطع شدن غافلگیرانه برق در میانه زمستان، احتمال پیداشدن مقصران و دلایل جدید در این زمینه دور از ذهن نیست.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
دبیر انجمن واردکنندگان برنج ایران با بیان اینکه اولین بار نیست که ما به پاکستان تهاتر برنج با برق را پیشنهاد می دهیم ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در جلسه مشترک کارگروه اقدام ارزی و کمیته پایش رفتار تجاری، اقدامات مثبت انجام شده در طول ماه های اخیر ...
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
صدور بخشنامه های خلق الساعه و اعلام ممنوعیت صادرات به صورت دفعی علاوه بر این که موجب وارد شدن خسارت به تولید کنندگان و تجار می شود، به اعتبار بین المللی تجارت ایران نیز خدشه وارد می کند.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
از ابتدای امسال قیمت اقلام ضروری سبد خانوار به بهانه های مختلف چند بار دچار افزایش قیمت شد که این موضوع دهک های ضعیف جامعه را در تامین مایحتاج خود با مشکلاتی اساسی روبرو کرد چرا که درآمدهای حداقلی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره خانه صنعت ایران گفت: قطعی برق با برنامه باشد یا بی برنامه، تولید صنایع غذایی را دچار مشکل می کند که بر اساس قانون دستگاه های مربوطه باید پاسخگو زیان آن ها باشند.
  ۲ ساعت پیش    
سید مجتبی رضوی خسارت ناشی از قطعی متعدد واحدهای تولیدی در مازندران را بیش از 150 میلیارد تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون پژوهش، فناوری و انتقال یافته های مؤسسۀ تحقیقات علوم دامی کشور گفت: با هدف ارتقاء پنج سالۀ نژاد آرین، اقدامات مستمر علمی به دستگاه های مختلف کشور محول شده و بصورت منظم در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: 2 واحد بسته بندی و عرضه تخم مرغ ت و ا در استان، که تخم مرغ را گرانتر از نرخ مصوب خریداری و عرضه می کردند، پلمب شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
با اجرای موفق برنامۀ ملی ارتقای امنیت و سلامت گوشت مرغ، و مزایای متنوع تولید سویۀ ایرانی مرغ، علی رغم مقاومت محدود برخی دستگاه ها و افراد واردکننده و ذی نفع ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نرخنامه جدید اتحادیه صنف بار فروشان میوه و تره بار تهران از نوسان قیمت در بازار میوه های پر مصرف پاییزی خبر می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی نهاوند با اشاره به استعداد و ظرفیت های موجود برای پرورش محصولات گلخانه ای، از احداث 30 هکتار شهرک گلخانه ای در این شهرستان خبر داد..
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی جمهوری اسلامی ایران و سرپرست وزارت امور خارجه جمهوری غنا در دیداری بر توسعه همکاری های اقتصادی و کشاورزی دو کشور تاکید کردند .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس اداره خدمات فنی و کشاورزی تعاون روستایی هرمزگان گفت: امسال 2 هزار و 300 تن بذر گندم با قیمت مصوب دولتی در سراسر استان توسط شبکه تعاون روستایی بین کشاورزان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اینکه میزان تولید تخم مرغ در استان 210 تن و میزان مصرف روزانه آن حدود 130 تن است، نگرانی از بابت کمبود تخم مرغ وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای تامین دام کشور گفت: عرضه دام در بازار روان بوده و قیمت لاشه کاهشی است بر همین اساس قیمت هر کیلوگرم گوشت گوسفندی برای مصرف کننده نباید بیش از 110 هزار تومان و گوشت گوساله 100 هزار تومان ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی از فراهم شدن برخی مقدمات لازم از جمله موافقت این وزارتخانه برای وارد کردن برنج به بورس محصولات کشاورزی با هدف کاهش وابستگی کشور به واردات این محصول به کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه جدید، ارتباط شدیدی بین پیروی از رژیم های غذایی MIND و رژیم غذایی مدیترانه ای و تاخیر در شروع بیماری پارکینسون را نشان می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معین گفت: بنابر آمار در استان های بوشهر و خوزستان در مجموع 229 هکتار مبارزه علیه آفت ملخ صحرایی صورت گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
برای نخستین بار در مازندران ، دانه روغنی " کاملینا " که به گیاه کتان کش نیز مشهور است امسال در سطح سه هزار متر مربع از مزارع شهرستان ساری کشت شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
نقیبی از معدوم سازی حدود 6 هزار قطعه طیور صنعتی خبر داد و گفت: واحد های صنعتی از پنهان کاری بپرهیزند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: با توجه به بارش برف و مسدود شدن راه ها و کنترل مرزهای کشور، قاچاق دام رونقی ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی از افزایش نرخ مرغ در بازار خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ گرم 20 تا 21 هزار تومان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
محققان دریافتند نوشیدن روزانه هر یک فنجان قهوه اضافی با کاهش ریسک یک درصدی ابتلا به سرطان پروستات مرتبط است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات هرمزگان گفت:این اداره با نگاه پژوهش محور از صیادان بومی استان که به صورت قانونی در راستای صید و صیادی و حفظ ذخائر ارزشمند مشغول هستند،حمایت می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تعاونی های باغبانی کشاورزی گفت: با توجه به شرایط مساعد تولید، کمبودی در ذخیره سازی میوه شب عید وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: واردات گوشت کشور توسط اقوام وزیر صورت می گیرد، از پسرخاله وزیر و پسر معاون او گرفته تا اقوام و دوستان دیگر که از ارز ترجیحی سود می برند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
چند هفته ای است که بازار تخم مرغ دچار هرج و مرج شده که هر یک از مسئولان دلایل خاص خود را برای این گرانی ها مطرح می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۳   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: در پی انتشار شایعاتی مبنی بر آزادشدن صادرات دام زنده و انتشار آن در شبکه های مجازی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران دو پیشنهاد به رئیس مجلس شورای اسلامی جهت افزایش حداقلی قیمت نهاده های دامی در بازار پس از حذف ارز 4200 تومانی ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
افزایش روزافزون تعداد پروژه های پرورش ماهی در قفس دریایی از 10 به 158 مرکز و افزایش بیش از 50 درصدی تولیدات ، جهش تولید در بخش محصولات شیلاتی مازندران طی چند سال گذشته محقق شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران اعلام کرد: تعداد دام سبک پروار شده در فصل پاییز نسبت به پاییز سال گذشته 43 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور غلات و محصولات اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: 1200 تن بذر محصولات علوفه ای دیم تامین شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: این استان از نظر درصد پیشرفت برنامه توسعه گلخانه ها، در رتبه نخست کشوری قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت جهاد کشاورزی، با بیان اینکه این وزارتخانه تنها مسئولیت تولید را برعهده دارد گفت: مرغداران تخم مرغ را 14 هزار تومان درب مرغداری تحویل می دهند اما اینکه با چه قیمتی در بازار به فروش می ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مقررات و استانداردهای بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه تلاش می کنیم کسری واردات جو جبران شود،گفت: برای هیچ شرکت و هیچ شخصی، رانتی در نظر نگرفته ایم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
هاشمی با اشاره به اینکه کشت گندم به پایان رسیده است، گفت: میزان سطح زیرکشت گندم نسبت به سال قبل تفاوتی نداشته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
چهاردهمین نمایشگاه تخصصی جمهوری اسلامی ایران در کشور افغانستان با محوریت بخش کشاورزی از 21 تا 24 بهمن ماه در شهر کابل برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس دبیر خانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی وزارت بهداشت اعلام کرد: مرغ های سایز کوچکتر در حدود 1200 تا 1800 گرم سالمتر هستند و باید برای مصرف مرغ سایز در کشور فرهنگ سازی و آموزش کافی انجام شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیرتعاون روستایی جنوب استان کرمان از خرید 11 هزار و 109 تن محصولات کشاورزی این منطقه در قالب خرید حمایتی و توافقی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات خوزستان گفت: موضوع صادرات آبزیان پرورشی خوزستان از طریق کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی پیگیری می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان فانتزی گفت: دو ماه پیش دولت روغن جامد با نرخ دولتی به نانوایی ها اختصاص داد که این سهمیه رو به اتمام است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
محققان به تازگی در خصوص نوشیدن آب همراه وعده های غذایی به نتایجی دست یافته اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: اعضای این کمیسیون با رها سازی و کشت محصولات تراریخته در داخل کشور مخالف بوده و تا به امروز نیز محصولات تراریخته در داخل کشور کشت نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار ایران با بیان اینکه تولید و مصرف تخم مرغ تراز است و کمبودی وجود ندارد گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
بررسی گزارش کمیسیون کشاورزی درباره کیفیت تأمین و توزیع نهاده های دامی و تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه اصفهان در دستور کار امروز مجلس قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از پرداخت خسارت سرمازدگی کشاورزان توسط دولت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
از ابتدای امسال قیمت شکر تحت تاثیر عوامل مختلف چندبار دچار تغییر قیمت شد که عمده ترین این اتفاق مربوط به رکود کارخانه های تولید شکر از جمله نیشکر هفت تپه می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
بررسی های یک پژوهش نشان داد که عوامل اجتماعی، اقتصادی، نیروی انسانی و فناوری، مدیریتی، بازار و بازاریابی و زیست محیطی به ترتیب بیشترین تأثیر را در عدم توسعه مطلوب بخش گیاهان دارویی داشته اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
گروهی از محققان دانشگاه فلوریدا مطالعه ای را منتشر کرده اند که شامل ترفندی برای رهایی از ولع مصرف مواد غذایی ناسالم است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه باغداران تهران از افت 20 تا 40 درصدی قیمت پرتقال خبر داد و گفت: کمبودی در ذخایر میوه شب عید نداریم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۳:۰۳    
پروتئین سویا یک پروتئین گیاهی حاصل از لوبیای سویا است که بوسیله فرآیندهای جداسازی و استخراج مختلفی بدست می آید
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: بزرگترین شهرک شیلاتی کشور در استان راه اندازی می شود که با اجرای کامل این طرح برای 40هزارنفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال ایجاد می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
کارخانه مکمل های خوراک دام اراک همزمان با چهار پروژه دامپروری و کشاورزی، در چهار استان دیگر کشور افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: 50 درصد تولید تخم مرغ در استان مرکزی مازاد بر نیاز است که به همراه مازاد مرغ تولیدی به سایر استان های کشور صادر می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی بر ضرورت امضای توافق نامه تجاری ترجیحی بین جمهوری اسلامی ایران و عراق برای توسعه همکاری های تجاری و کشاورزی دو کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره امور فناوری های مکانیزه سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت که از سال 92 و با آغاز طرح سراسری پلاک گذاری خودروهای کشاورزی تاکنون بیش از 11 هزار تراکتور و کمباین در این استان پلاک گذاری شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مازندران گفت که امسال 88 میلیارد 369 میلیارد تومان تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی برای توسعه مکانیزاسیون به بخش کشاورزی استان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
کشاورزان استان گلستان بیشترین تقاضای دریافت وام بانکی کشور در قالب "کشاورز کارت" را در بین همکاران کشوری از آن خود کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده 14 هزار و 500 تومان و مرغ گرم 21 هزار تومان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مقایسه قیمت کالاهای اساسی در 9 ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد که اغلب کالاهای اساسی از جمله گوشت قرمز، گوشت مرغ و انواع برنج بین 23 تا 120 درصد افزایش قیمت داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۳    
قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 24 هزار و 850 تومان و قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 11 میلیون و 150 هزار تومان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گفته یکی از دست اندرکاران صنایع غذایی، نه تنها مصرف کنندگان و تولیدکنندگان که دولت نیز از نابسامانی ایجاد شده در مالیات ارزش افزوده متضرر شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی با بیان اینکه بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان تاکنون در 6 استان کشور گزارش شده است گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت نوش مازندران هر ساله متناسب با میزان سود خالص، سود خالص پس از کسر مالیات را بین سهامداران تقسیم می کند. سود هر سهم 432 ریال برآورد می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۸   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: با اجرای زنجیره تولید گوشت در مناطق عشایری امروز شاهد افزایش تولید به میزان 35 هزار تن توسط عشایر هستیم که از 165 هزارتن در سال به 200 تن رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات علمی مرکز تحقیقات وآموزش کشاورزی و منابع طبیعی قم گفت: مرغ سایز به دلیل وزن پایین در دوره پرورش آنتی بیوتیک کمتری مصرف می کند بنابراین نسبت به مرغ های سنگین وزن، باقیمانده آنتی بیوتیکی ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه تهران از کاهش 4 هزار تومانی قیمت موز خبر داد و گفت: هر کیلو موز در میدان مرکزی 31 هزار تومان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی سیستان و بلوچستان گفت: 20 هزار اصله نهال موز در ایستگاه تحقیقات این مرکز تولید و بزودی در اختیار کشاورزان جنوب استان قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: امسال تا بیستم دی ماه، درمجموع بیش از یک میلیون و 750 هزار تن کود اوره ازسوی مجتمع های پتروشیمی به بخش کشاورزی تحویل شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان سنتی تهران گفت: تاکنون هیچ آماری مربوط به ابتلا یا مرگ و میر نانواها بر اثر کرونا نداشته ایم و دمای بین 300 تا 400 درجه نانوایی ها پاشنه آشیل کرونا بوده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی تولید شیر خشک با اشاره به ممنوعیت صادرات شیرخشک از سال 97 ،گفت: ما موافق حذف ارز 4200 تومانی از واردات نهاده های دامی هستیم تا در ازای آن اجازه صادرات داشته باشیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
تمام کارهای مربوط به بازرگانی، از جمله صادرات، واردات، انبارداری و بسته بندی چای تولید داخل به سندیکای کارخانجات چای شمال واگذار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
نائب رئیس کانون مرغداران گوشتی کشور از سقوط قیمت خرید مرغ از مرغداران به زیر قیمت مصوب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
کاهش کشت برنج پرمحصول در استان های شمالی با وجود تعریف برنامه راهبردی برای خودکفایی و معرفی ده ها گونه جدید طی 2 دهه گذشته، این پرسش را مطرح می کند که مشکل در کجاست و چگونه قابل حل است ؟
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
کنترل بهای تخم مرغ در حالی چون سریالی بی پایان در تهران ادامه دارد که مسئولان دستگاه های مرتبط به همکاری نکردن تولیدکنندگان معترضند و در همین حال گفته می شود شرکت های بسته بندی با خرید تخم مرغ به ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
تخم مرغ ماده غذایی مهم و یکی از اصلی ترین مواد در سبد غذایی خانواده های ایرانی، این روزها با نوسان در نرخ عرضه مواجه است که مهمترین عامل آن سودجویی واسطه ها و دلالی در حوزه عرضه و بازار مصرف عنوان ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل آب معدنی داماش، همه مطالبات معوقه مزدی کارگران تا مهرماه پرداخت شده است. درعین حال مطالبات سنواتی 7 نفر از کارگران تعدیلی نیز پرداخت شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
محققان دانشگاه شهید بهشتی بر اساس نقاط کوانتومی کربنی سیستمی پیاده سازی کردند که از آن می توان برای شناسایی آلودگی های محیط ها آبی و همچنین محصولات کشاورزی و لبنی استفاده کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر محصولات علوفه ای و جالیزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: برخی بذر های هویج وارداتی است که به همین دلیل شاهد افزایش قیمت آن در بازار آزاد هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس کمیسیون کشاورزی اتاق تعاون ایران از انحراف از اهداف کشت فراسرزمینی به دلیل نقص در آیین نامه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظام های بهره برداری سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: اگر تعاونی های تولیدی تقویت و حمایت شوند، کمک رسان کشاورزان از تهیه نهاده های کشاورزی تا مدیریت منابع موجود خواهند بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۷    
روغن و صنعتی که چرخ هایش خشک شده است، روغنی که لازمه تولید است و جهش تولید در این مسیر محقق می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات که روز دوشنبه 22 دی ماه در ساختمان اتاق ایران برگزار شد، 56 صادرکننده برتر سال 1398 با اهدای تندیس و لوح مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
صنایع شیر ایران در بیست و چهارمین مراسم روز ملی صادرات تنها برگزیده از صنعت لبنیات ، به عنوان صادرکننده ممتاز انتخاب شد
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مسئله تبعیض نژادی در ایالات متحده یکی از موضوعات بحث برانگیز است. اکنون پپسی با تمام توان در راستای حمایت از سیاه پوستان گام برداشته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
بسته محصولات جایگزین علوفه در راستای تنوع بخشی و کاهش وابستگی به واردات نهاده ها از سوی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی تدوین شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که طبق سند برنامه ملی ارتقای کیفیت بهداشتی و تضمین سلامت تخم مرغ قرار بود عرضه بسته بندی شده این محصول از ابتدای بهمن اجباری شود معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۷    
امروز قیمت هر اسکناس دلار 24 هزار و 850 تومان و سکه 11 میلیون و 300 هزار تومان است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
نگرانی صیادان مازندرانی بابت تاثیر کرونا بر کاهش صید ماهیان استخوانی در سال جاری ، با همکاری سرمای پاییزی و شرایط نامساعد جوی محقق شده است تا میزان صیدشان با گذشت نیمی از فصل صید و صیادی با کاهش 31 ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی صنایع روغن کشی گفت: تخصیص ارز برای واردات دانه های روغنی اولویت برخی مدیران دولتی نیست و با برخوردهای غیرکارشناسی مانع از تخصیص به موقع ارز برای واردات می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت تولید لبنیات در اراک گفت: با مصوبه و دستور نمی توان بازار محصولات پروتئینی و قیمت های آن را مدیریت کرد چراکه قیمت ها متاثر از عرضه و تقاضاست.
مشاهده نتایج بیشتر...