جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۴:۱۱Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

فودنا (foodna.ir)

  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد مصرف غذای سرخ شده با افزایش خطر ابتلا به بیماری های مهم قلبی و سکته مغزی در ارتباط است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو هیات علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان گفت: در صورت احیای مرغ آرین ایرانی، تولید گوشت مرغ کشور سالیانه می تواند به چهار میلیون تن برسد که به معنای رشد حدود دو برابری است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
اتحادیه صنف بار فروشان میوه و تره بار تهران از ثبات نسبی در قیمت میوه های پر مصرف خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
یک تولیدکننده مرغ گفت: آرین به میزان خیره کنندۀ 8 درصد در روز اول، اصطلاحاً هچ یا جوجه دهی بیشتری داشته است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
پیتزاهای نیمه آماده منجمد پمینا بدون هیچ گونه دخالت انسانی و کاملا به طور مکانیزه و مدرنیزه از ابتدا تا انتهای خطوط تولید ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتحادیه قنادان شهرری می گوید: زمانی که به کارخانه مراجعه می کنیم به ما اعلام می شود که تولیداتی ندارند و نمی توانند به ما روغن بدهند اما در بازار آزاد و در دست دلالان هر چقدر که بخواهید روغن ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
نابسامانی در بازار مرغ و تخم مرغ تنها متاثر از توزیع ناعادلانه نهاده های دامی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران گفت که جریمه تخلفات صنفی بازدارنده نیست و لازم است که مجلس به این موضوع ورود کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شرکت CAMA از بزرگترین تولیدکنندگان ماشین الات بسته بندی ثانویه در همه بخش های غذایی اقدام به برگزاری رویدادهای مجازی در خصوص تولید و بسته بندی قهوه کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۵۸    
امروز قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 21 هزار و 950 تومان و سکه 10 میلیون و 530 هزار تومان است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۲۸   + ۳۵ سایت دیگر  
بر اساس تصمیمات ستاد تنظیم بازار، عرضه تخم مرغ بسته بندی با نظارت سازمان حمایت توسط انجمن تولیدکنندگان تخم مرغ شناسنامه دار انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۳   + ۴۴ سایت دیگر  
دبیر کل اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: بسیاری از تجار اعلام آمادگی کرده اند که می توانند با ارز آزاد روغن وارد کشور کنند اما گمرک اجازه واردات نمی دهد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
طبق تصمیم ستاد تنظیم بازار، شرکت بازرگانی دولتی ایران موظف به تکمیل ذخایر راهبردی شکر برای تامین سه ماهه اول سال 1400 شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از آمادگی خرید مرغ منجمد و گوشت قرمز منجمد گوساله را از تولیدکنندگان داخلی و ذخیره سازی به منظور تزریق به بازار در مواقع مورد نیاز خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
با وجود ممنوعیت واردات شیر خشک صنعتی، اما در 8 ماه نخست امسال بیش از 117 تن از این کالا به کشور وارد شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان گفت: با اعطای ارز 4200 تومانی، دولت به دنبال سرکوب قیمتی و دخالت در بازار بود و نتیجه این کار، برای هر بازار رقابتی، مخرب و نابودکننده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان بستر رویش قارچ خوراکی ضمن اشاره به اینکه مواد اولیه تولید بستر رویش قارچ خوراکی(کمپوست) امسال نسبت به سال گذشته با افزایش 300درصدی مواجه شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در دنیای تجارت نوین، توسعه شبکه توزیع در قالب فروشگاه ها امری اجتناب ناپذیر است، اما با توجه به نیاز کشور به شبکه سنتی عرضه کالا، به ویژه در زمان بحران، لازم است با مدیریت مناسب نظام عرضه ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
مسوول بهره برداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: امسال طرح احیا و توسعه گیاهان دارویی با محوریت گونه های باریجه، آنقوزه شیرین و لگجی در این استان اجرا شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
پیامد رکود تفریح و گردش در کشور را می شود در لیست تغییر قیمت خدمات هتل و رستوران در سراسر شهرها ردیابی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در منوی این رستوران فست فود، غذایی با عنوان مهران مدیری سرو می شود که قیمتش 65هزار تومان است؛ رامبد جوان 22 هزار تومان؛ و سیامک انصاری 16 هزار تومان.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
محققان دانشگاه ملی سنگاپور(NUS) اخیرا قهوه و چای پروبیوتیکی ایجاد کرده اند که سرشار از پروبیوتیک های زنده سازگار با روده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بازرس انجمن صنفی صنایع لبنی ایران از افزایش فقر مصرف لبنیات در کشور خبر داد و گفت: حداکثر سرانه مصرف لبنیات در کشور به زیر 82 کیلوگرم رسیده است که کمتر از متوسط جهانی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی اهواز با بیان اینکه استان هایی در ایران، به خصوص استان خوزستان متکی به ظرفیت های صادراتی حوزه کشاورزی هستند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ 21 هزار تومان بوده و فروش با نرخ بالاتر گرانفروشی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
مشاور عالی نظام صنفی کشاورزی از تعلل وزیر جهاد در تشکیل شورای قیمت گذاری محصولات استراتژیک انتقاد کرد و گفت: این تاخیر کشت محصولات را با چالش مواجه می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بر اساس مطالعه محققان، داده های جدید ارتباط بالقوه بین مصرف گوشت در دوران کودکی و علائم آسم را نشان داده اند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی، شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در واحد های مرغداری صنعتی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
به منظور هم افزایی و انجام فعالیت های مشترک شیلاتی در چابهار، با توجه به توانمندی ها و ظرفیت های موجود برای تحقق سیاست ها و برنامه های شیلاتی در حوزه های مختلف ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مشکلات تولید پنبه در داخل کشور و مازاد تولید محصولات پلیمری در گفت و گوی ویژه خبری امشب بررسی شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران میهن از تعیین نرخ مصوب برای تخم مرغ های بسته بندی شده خبر داد و گفت: قیمت مصوب 36 هزار تومان برای هر بسته 36 تایی شیرینگ پک تعیین شده و به زودی ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
نوزدهمین نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران امروز در ساختمان مرکزی این اتاق با حضور رییس سازمان توسعه تجارت برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رییس بخش علوم دامی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی قزوین گفت: در صورت تولید مرغ سایز و کاهش مدت زمان پرورش تولیدکنندگان می توانند تعداد دوره جوجه ریزی را افزایش دهند که در این صورت از ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
بی اعتنایی کم سابقه شهروندان و دستگاه های متولی در برداشت میوه نارنج درختان حاشیه خیابان ها و کوچه پس کوچه های شهری مازندران این روزها تبدیل به نگرانی جهاد کشاورزی شده و کارشناسان این مجموعه هشدار می ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۸    
مدیران اتحادیه های سراسری کشاورزی و صنایع غذایی اتاق تعاون ایران در شصت و نهمین جلسه کمیسیون کشاورزی، مهدی مسعودی را به عنوان دبیر جدید خود برگزیدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۸    
قیمت هر اسکناس دلار براساس نرخ صرافی ملی ایران 21 هزار و 590 تومان و سکه 10 میلیون و 50 هزار تومان است
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی با اشاره به ابتلای 5 واحد مرغداری گوشتی در خراسان جنوبی به آنفلوآنزای پرندگان،گفت: مفهوم این اتفاق آن است که به دلیل پنهان کاری یک انفجار ویروسی وحشتناک رخ داده است!
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مجلس درباره افزایش قیمت چای گفته: دست اندرکاران باید بخوبی در این حوزه ورود کنند ولی یک بازار سیاه برای واسطه گران و دلالان ایجاد کرده اند و زحمت کشاورزان را با واردات چای هدر می دهند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تهران می گوید سیاستهای غلطی که در حوزه مدیریت ارز در ماه ها و سالهای گذشته وجود داشته، باعث شده صادرکنندگان هیچ چشم انداز دقیقی از آینده نرخ ارز نداشته باشند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران گفت: اجرایی شدن موافقتنامه تجارت آزاد در صورت به نتیجه رسیدن مذاکرات از آبان 1401 خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
ضیغمی گفت: با توجه به آنکه تخصیص ارز یارانه ای کمکی به بهبود معیشت دهک های ضعیف جامعه نکرد، توزیع آن باید هر چه سریع تر اصلاح شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از فعالیت 133 سردخانه با ظرفیت 408 هزار و 250 تن در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشی با اشاره به اینکه وزارت جهاد وعده داده بود طی یک هفته مشکلات سامانه بازارگاه را حل می کند گفت:متأسفانه بانک کشاورزی در انجام اصلاحات کوتاهی می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس تصمیمات اخیر ستاد تنظیم بازار، ترخیص کالاهای اساسی مشمول ارز 4200 تومانی از اول بهمن ماه منوط به اعلامیه تخصیص ارز است و همچنین از ثبت سفارش و تخصیص ارز به واردکنندگان کالای اساسی که نسبت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۸   + ۳۱ سایت دیگر  
اصغری گفت: با توجه به توزیع روزانه 300 تا 350 تن تخم مرغ، قیمت هر شانه تخم مرغ با افت 30 هزار تومانی به 36 هزار تومان رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رییس اتحادیه نان سنتی با بیان اینکه آرد فقط حدود 20 تا 25 درصد در قیمت تمام شده نان اثر دارد و 75 تا 80 درصد قیمت تمام شده نان را سایر هزینه های تولید تشکیل می دهد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
موز حاوی عناصری که موجب چاقی می شود نیست، اما خوردن بیش از حد هر ماده غذایی می تواند باعث افزایش وزن شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: براساس مصوبه مجلس قیمت محصولات اساسی کشاورزی در شورایی با حضور سه نماینده کشاورز تعیین می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
به رغم فراوانی، قیمت های میوه قصد پایین آمدن ندارند و مسئولانی که باید به مغازه های سطح شهر نظارت کنند نهاده ها ی گران را عامل بالا بودن قیمت عنوان می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان جهادکشاورزی هرمزگان گفت: یکهزار و 150 تن انواع ماهیان پرورشی از سال گذشته تاکنون با استفاده از آب چاه های بخش کشاورزی، سدها و آب بندهای بازسازی شده در استان تولید شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
استاد دانشکده علوم تغذیه و رژیم شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: مصرف ویتامین D در پیشگیری از بیماری های تنفسی نقش مهمی دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۳۸    
مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی مازندران در حاشیه دیدار مدیرکل امور اقتصادی استانداری مازندران از سایت تولید و فرآوری بذور اتحادیه تعاونی روستایی استان، گزارش کاملی از روند تولید بذور گندم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در سازمان حفظ نباتات کشور، سطح مبارزه با ملخ صحرایی را در سال زراعی جاری، یک میلیون هکتار پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار، گمرک جمهوری اسلامی ایران را مکلف به جلوگیری از متروکه شدن کالاهای راهبردی موجود در بنادر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۲۳    
مهدی گلچوب در جلسه ای که به منظور بررسی فرایند پرداخت تسهیلات نوسازی، بهسازی و سرمایه در گردش واحدهای خبازی در محل بانک سپه استان برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار، گمرک را مکلف به جلوگیری از متروکه شدن کالاهای راهبردی موجود در بنادر کرد و با افزایش مهلت پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز برای نهاده ها و مواد اولیه تولید بخش کشاورزی که گروه کالایی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران می گوید علت اصلی کاهش صادرات غیر نفتی را باید در داخل کشور پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
چند روز پس از صحبت های معاون اول رئیس جمهوری درباره نبود برندهای بزرگ ایرانی برای نقش آفرینی در بازارهای صادراتی، حالا رئیس اتاق بازرگانی ایران می گوید سیاست های غلط باعث برند کُشی در ایران شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
امروز قیمت هر بوشل گندم در بازارهای جهانی 5.5 دلار افزایش یافت و زنگ هشداری برای مسؤولان داخلی است تا در نرخ خرید تضمینی این محصول بازنگری کرده و به جای ریختن ارز به جیب کشاورز خارجی تولید داخل را ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه کشوری فروشگاه های زنجیره ای از حذف قیمت مصرف کننده درج شده بر روی لیبل قفسه های فروشگاه ها (قیمت ها خط زده شده پیش از اعمال تخفیف) خبر داده و اعلام کرد که برای برخی فروشگاه ها از امروز ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۳    
مواد اولیه برای تولید آدامس به دو دسته، جویدنی و غیر جویدنی تقسیم می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار با افزایش مهلت پرداخت مابه التفاوت نرخ ارز برای نهادها و مواد اولیه تولید بخش کشاورزی که گروه کالایی آنها از 1 به 2 تغییر یافته است، از 6 ماه یک سال موافقت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای ملی زعفران با بیان اینکه کیفیت زعفران ایرانی درحال فدا شدن برای سود بیشتر دلالان چینی شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: این اداره کل بررسی های لازم درباره طرح تولید بچه میگوی (شرکت مهر تکثیر ساحل) که قرار است در نزدیکی جنگل های حرا دیر اجرا شود انجام می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور عالی نظام صنفی کشاورزی با بیان اینکه زمستان امسال در اتفاقی بی سابقه، برق چاه های کشاورزی روزانه 4 ساعت خاموش می شود، گفت: این مسأله به کشاورزان خسارات سنگینی وارد کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نمودار قیمتی امروز بازارچه به موز اختصاص دارد. این میوه پرطرفدار در دی سال گذشته کیلویی 14 هزار تومان فروخته شد و تا انتهای سال 98 به بالای 16 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۸   + ۷۵ سایت دیگر  
معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: اعمال نرخ صفر مالیاتی به درآمد حاصل از صادرات کالا و خدمات ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیریت توسعه بازار فیزیکی بورس کالای ایران در اطلاعیه ای از گشایش دومین انبار رطب جهت انجام معاملات گواهی سپرده کالایی از روز شنبه 27 دی ماه خبر داد که زمان گشایش نماد معاملاتی گواهی سپرده کالایی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۲۲ سایت دیگر  
شرکت مرغ اجداد زربال با نماد اجداد در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
شرکت بازرگانی دولتی ایران قصد دارد شکرهای وارداتی با ارز 4200 تومان را با قیمتی چند برابر در بازار عرضه نماید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
کارشناسان تغذیه معتقدند مصرف پروتئین بدون چربی می تواند خطر بیماری های قلبی عروقی را کاهش دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
فعال صنعت چای می گوید: وقتی نهادهای نظارتی به بازار بی توجه باشند دلال ها فعال می شوند و سودهای کلانی به جیب می زنند. آن هم در حالی که تولیدکننده و مصرف کننده زیر بار تورم کمر خم کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت تولید لبنیات گفت: برخی اظهارنظرهای غیرکارشناسی در خصوص شیر و لبنیات، به این صنعت آسیب زده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۳    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی تهران در واکنش به مباحث مطرح شده پیرامون صادرات دام اظهار کرد: با توجه به ایام پایانی سال و زمزمه های گرانی گوشت در بازار ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنف دارندگان رستوران گفت: 25 درصد رستوران های شمال شهر تهران به نمایشگاه اتومبیل یا مشاور املاک یا ساختمان های بانکی تغییر کاربری داده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
شاهدات میدانی خبرنگاران دنیای اقتصاد نشان می دهد مشکل تامین روغن خوراکی همچنان لاینحل مانده است و قفسه روغن بسیاری از سوپرمارکت ها و حتی برخی از فروشگاه های بزرگ تهران خالی است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
خام فروشی محصولات کشاورزی که همه دست اندرکاران و مسوولان از آن به عنوان یک اقدام نامناسب اقتصادی یاد می کنند همچنان در تربت حیدریه به ویژه در ارتباط با محصولات راهبردی و مهمی همچون زعفران و ابریشم ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه خشکبار و آجیل فروشان تهران با اشاره به اینکه با توجه به افزایش 30 تا 50 درصدی تولید خشکبار ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای ملی زعفران گفت: بنابر آمار 8 ماهه گمرک صادرات زعفران نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد رشد داشته که تا پایان سال میزان رشد به 35 درصد می رسد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
یک مطالعه جدید نشان می دهد بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 که به مدت 6 ماه رژیم کم کربوهیدرات را دنبال می کنند ممکن است در مقایسه با سایر رژیم های توصیه شده، شاهد میزان بهبودی بیشتری باشند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مطالعه اخیر بر روی موش های آزمایشگاهی نشان می دهد که زنجبیل ممکن است به درمان افراد مبتلا به لوپوس و افراد آسیب پذیر در ایجاد لخته های خونی خطرناک کمک کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون سازمان دامپزشکی گفت: از 28 آبان تاکنون در 26 کانون درگیر آنفلوانزای حاد پرندگان،755 هزار پرنده و طیور معدوم شده اند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه مرغداران میهن گفت: گزارشی از شیوع آنفلوانزای حاد پرندگان در واحدهای مرغداری صنعتی تهران اعلام نشده است .
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس انجمن پرورش دهندگان قارچ گفت: عرضه قارچ های سمی به بازار صحت ندارد و این خبر مربوط به سال 97 است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی جوجه ریزی شب عید را منوط به تصمیمات ستاد تنظیم بازار دانست وگفت: ستاد تنظیم بازار هر چه سریع تر نرخ مصوب مرغ را متناسب با هزینه های تولید باید اصلاح کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
با توجه به حضور و فعالیت دلالان در سایه کمبود نظارت ها، اختلاف قیمت برخی محصولات پروتئینی از تولید تا مصرف افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره مجمع واردات اظهار کرد: با توجه به این که کالا با هر ارزی که وارد شود به قیمت ارز بازار آزاد فروخته می شود، افزایش حقوق ورودی گمرکی تاثیر چندانی بر قیمت ها نخواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر سندیکای صنایع کنسرو ایران با بیان اینکه قیمت پیشنهادی ما برای تن ماهی 30 هزار تومان است، گفت: بر طبق قانون تن ماهی مشمول قیمت گذاری ستاد تنظیم بازار نمی شود و فقط نظارت بر قیمت آن برعهده دستگاه ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون تشکل های صنایع غذایی کشور گفت: تاثیر قطعی برق در صنایع غذایی خیلی سریع خود را نشان می دهد و بازار حداکثر تا چند هفته بعد با کمبود و گرانی محصولات روبه رو می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات هرمزگان، تعداد شناورهای صیادی بندربستانه بندرلنگه را حدود 200 فروند اعلام کرد و گفت:افزون بر یکهزار و 400 نفر صیاد این بندر زیرپوشش یک تعاونی فعال قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی صندوق بیمه کشاورزی از پرداخت 21.6 میلیون تومان غرامت بابت هر راس دام صنعتی توسط این صندوق خبرداد که تاکنون بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بیل گیتس، موسس ماکروسافت، از اوایل سال 2000 با هدایت پول به بخش کشاورزی در کشورهای در حال توسعه، منافعی در کشاورزی دارد و در عین یکی از بزرگ ترین مالکان زمین های کشاورزی در آمریکاست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان میوه گفت: با توجه به سرمای اخیر، قیمت هر کیلو لوبیا سبز در میدان مرکزی به 20 هزار تومان رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی تعاونی های کشاورزی در واکنش به بخشنامه اخیر سازمان تعاون روستایی در منع بکارگیری بازنشستگان در اتحادیه های کشاورزی گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
زادبوم گفت: کارت بازرگانی 700 صادرکننده که به تعهدات ارزی بعد از سال 98 خود عمل کردند، رفع تعلیق شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی گاوداران گفت: با توجه به نرخ کنونی گوساله زنده، فروش گوشت گوساله با نرخ بالاتر از 100 هزار تومان گرانفروشی است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
با گذشت حدود سه ماه از آشفتگی بازار روغن و تلاش مسئولان برای ساماندهی بازار، اما همچنان این کالا در فروشگاه ها با قیمت های کاذب به فروش می رسد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
اسفندیاری پور گفت: سطح زیر کشت گندم در سال زراعی جدید به بیش از 6 میلیون و 140 هزار هکتار رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
از ابتدای امسال قیمت اقلام ضروری سبد خانوار به بهانه های مختلف چند بار دچار افزایش قیمت شد که این موضوع دهک های ضعیف جامعه را در تامین مایحتاج خود با مشکلاتی اساسی روبرو کرد چرا که درآمدهای حداقلی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره خانه صنعت ایران گفت: قطعی برق با برنامه باشد یا بی برنامه، تولید صنایع غذایی را دچار مشکل می کند که بر اساس قانون دستگاه های مربوطه باید پاسخگو زیان آن ها باشند.
مشاهده نتایج بیشتر...