چهارشنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۱۰Sep 2021 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت خودرو»

خلیج فارس   ۴۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، بر اساس معاملات انجام شده امروز (31 شهریور 1400) قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با کاهش اندک همراه است.
شمال نیوز   ۱ ساعت پیش    
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با کاهش اندک همراه است.
نیروگاهیان   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از اقتصاد 24; قیمت خودرو های سایپا و ایران خودرو امروز چهارشنبه 31 شهریور 1400 را در جدول زیر مشاهده کنید. انتهای پیام/
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو گفت: در پی مصوبه مجلس درباره آزاد سازی واردات خودرو، شاهد کاهش 5 تا 10 درصدی قیمت خودرو های وارداتی، مونتاژی و داخلی هستیم.
خودرو تک   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با کاهش اندک همراه است. به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران، بر اساس معاملات انجام شده امروز (31 شهریور 1400) قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با کاهش اندک همراه است.
طرح ساماندهی واردات خودرو در حالی برای بررسی و اعلام نظر نهایی شورای نگهبان ارسال شده است که برخی فعالان صنفی و کارشناسان این طرح را فاقد کارآمدی لازم برای کاهش قیمت خودروهای وارداتی می دانند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید از آنجا که در حال حاضر تقاضا در بازار خودرو نسبت به عرضه بیشتر است، آزادسازی واردات حتی کنترل شده، می تواند تاثیر روانی مثبتی داشته باشد و موجب کاهش قیمت ها شود، همان روندی که در روزهای گذشته شاهد آن هستیم.
فرارو   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
فرارو - خودرو برای دومین روز متوالی ریزش قیمت قابل توجهی را در بازار تجربه می کند. امروز چهارشنبه 31 شهریور، پژو پارس 12 میلیون تومان ارزان شده و 269 میلیون فروخته می شود. ...
55آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بازار خودروهای داخلی روز سه شنبه با ادامه روند کاهشی قیمت ها روبه رو شد. قیمت پراید کاهش پیدا کرد و گروه پژو، تیبا و دنا برای دومین روز متوالی با کاهش قیمت همراه بودند.
فرارو   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- نمایندگان مجلس هفته گذشته با اصلاح ماده چهار طرح ساماندهی صنعت خودرو، زمینه را برای آزادسازی واردات خودرو فراهم کردند. مهم ترین اصلاحی که بهارستان نشینان انجام دادند این است که سقف تعداد خودرو های مجاز وارداتی ...
دانا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسینی کیا نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی قمیت خودروهای خارجی کاهش پیدا کند، این مسئله بر قیمت خودروهای داخلی نیز سایه می اندازد و به تبع آن قیمت خودرو داخلی نیز پایین می آید.
پول نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت بازار و قیمت نمایندگی خودرو های ایران خودرو امروز سه شنبه 30 شهریور 1400 را در جدول زیر مشاهده نمایید.
رکنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: براساس ارزیابی بازار خودرو می توان گفت کوییک معمولی ، تیبا صندوقدار ، تیبا2 معمولی و ساینا در بازار افت قیمت داشتند.
ایمنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو اصفهان گفت: بر اساس قانونی که مجلس برای واردات خودرو تصویب کرده است، صادرکنندگان می توانند در قبال صادرات کالا خودرو وارد کنند؛ اگر شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام این قانون را تأیید کنند، قیمت خودرو قطعاً تا 40 درصد نیز کاهش خواهد یافت.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۷ ساعت پیش    
سیگنال قطعی برای سقوط قیمت خودرو را می توان از چند زاویه مهم و اثرگذار مشاهده کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۴    
هادی نباتی نژاد مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه تحریم صنایع اصلی کشور همچون صنعت خودرو در چهار سال اخیر شرایط تولیدکنندگان خودرو را دچار چالش های متعددی همچون تامین قطعات و در نتیجه کاهش آمار تولید خودرو کرد و این فشارها منجر به عدم انجام تعهدات شرکت های خودروسازی ...
خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۴۲    
بازار خودرو این روزها واقعا رمقی ندارد و فروشندگان در بازار بدون مشتری مانده اند و حتی برخی خودروهای زیر قیمت کف بازار هم معامله نمی شوند. خریدارن منتظر تعیین تکلیف روند حرکتی قیمت خودرو در بازار بیرون از گود نشسته اند و تمایلی فعلا به خرید خودرو از خود نشان نمی دهند. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین، قیمت پژو206 در بازار را منتشر کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
گزارش ها از تداوم روند نزولی قیمت خودرو در روزهای اخیر حکایت دارد تا جاییکه خودروهای داخلی و خارجی با کاهش 5 تا 200 میلیون تومانی قیمت می خورد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: پرونده بازار پرتیراژهای ایران خودرو امروز 30 شهریور 1400 با افت قیمت در بازار بسته شد.
اقتصاد آنلاین / صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
طرح ساماندهی صنعت خودرو نخستین بار در خردادماه 1398و در مجلس دهم به تصویب رسید. شورای نگهبان این طرح را در خردادماه 1399 به دلیل مغایرت با بندهای 8 و 9 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی و نیز بند 7 سیاست های کلی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، با اصل صد و دهم رد کرد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است از آنجا که قیمت خودرو در بازار بیش از ارزش واقعی است، واردات مدیریت شده خودرو موجب کاهش حباب کنونی بازار خواهد شد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۱    
دکتر مجتبی نظری، کارشناس خودرو در مورد واردات و قیمت خودرو گفت: وقتی دخالت دولت در بنگاه اقتصادی باشد آن بنگاه دچار مشکلات می شود
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو اهواز از کاهش 50 درصدی معاملات خودرو های داخلی در این استان، خبر داد. *** در صورت واردات، قیمت خودروهای اروندی نصف می شود به گزارش صنایع ، عبدالرضا عساکره در خصوص واردات خودرو، گفت: ...
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
بررسی بازار خودروهای خارجی نشان از آن دارد که طی چند روز اخیر خودروی یک میلیاردی حدود 200 میلیون تومان، خودروی دو میلیاردی حدود 300 میلیون تومان و خودروهای بالای سه میلیارد و نیم بالای 450میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۳    
اقتصادآنلاین، قیمت پژو206 در بازار را منتشر کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین - پیام مصطفایی: در جدول زیر قیمت روز انواع خودرو 206 در بازار آزاد را مشاهده می کنید.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه نمایشگاه داران خودروی اصفهان اظهار داشت: قیمت خودرو های خارجی و ایرانی بین 5 تا 10 درصد کاهش داشته است. برای مثال خودروی پژو 207 دنده ای پارانوما که قبل از این مدت 355 میلیون تومان قیمت داشت، 35 میلیون تومان کاهش قیمت را تجربه کرده و به 320 میلیون تومان رسیده است.
اینتیتر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۴۶ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با کاهش اندک همراه است. به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران، بر اساس معاملات انجام شده امروز (30 شهریور 1400) قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با کاهش اندک همراه بوده است. ...
آخرین شرایط فروش محصولات مدیران خودرو عرضه نقدی و اقساطی کلیه محصولات چری و ام وی ام مونتاژ این شرکت را در بر می گیرد و متقاضیان می توانند با پرداخت مبلغ 752 میلیون و 353 هزار تومان نسبت به ثبت نام و خرید نقدی تیگو 5 آی ای مدل 1400 اقدام کنند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
فرارو - قیمت خودرو امروز سه شنبه 30 شهریور کاهش قابل توجهی در بازار داشته است. دنا و پژو پارس شش میلیون تومان از معاملات روز قبل قیمت کمتری دارند و به ترتیب 278 میلیون تومان و 275 میلیون تومان فروخته می شوند. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
نیتا به گزارش رادیو گفت وگو؛ دکتر مهدی دادفر ، دبیر انجمن وارد کنندگان خودرودر برنامه گفتگوی اجتماعی در مورد قیمت خودرو گفت: هر خودرویی که خودروساز در کشور تولید می کند و با قیمت دستوری که دولت تعیین می کند به فروش می رساند، حدود 15 میلیون تومان ضرر می کند. ...
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت بازار و قیمت نمایندگی خودرو های ایران خودرو امروز سه شنبه 30 شهریور 1400 را در جدول زیر مشاهده نمایید.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت متوسط بازار آزاد و قیمت نمایندگی خودرو های سایپا و ایران خودرو امروز سه شنبه 30 شهریور 1400 را در جدول زیر مشاهده نمایید. این قیمت ها به تومان بوده و روزانه بروزرسانی می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قیمت خودرو در بازار روز دوشنبه با کاهش قیمت همراه بود و برای دومین روز متوالی گروه پژو با کاهش قیمت همراه بود. همچنین خودروهای تیبا روند نزولی داشتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در مشهد گفت: آغاز ریزش قیمت خودرو های خارجی باعث به کما رفتن بازار معاملات اتومبیل در مشهد شده است به گونه ای که هم اینک هیچ خرید و فروشی در این بخش انجام نمی شود.
طبق مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی مبنی بر آزادسازی واردات خودرو، مسوولیت تنظیم بازار خودروهای خارجی بر عهده شورای رقابت قرار گرفته و این موضوع می تواند آزمونی بزرگ برای شورا در راستای بازگشت به اصل خود باشد.
خودرو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۶:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه پیش پرداخت خرید خودرو مشمول تورم نشود، گفت:اگر خودروسازان مصوبه شورای رقابت مبنی بر اینکه پیش پرداخت خودرو مشمول تورم نشود، را نپذیرند اقدامی خلاف شرع و قانون انجام داده اند بنابراین باید این مصوبه را اجرایی کنند. ...
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۰:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در بازار روز شنبه با توجه به سیگنال هایی که از آزادسازی واردات خودرو به بازار خودرو داده شد قیمت خودروهای داخلی با کاهش قیمت همراه شد. قیمت تعداد زیادی از خودروها همچون پراید، پژو و دنا کاهشی بود.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین: با وجود آنکه قیمت خودروهای پراید در 24 ساعت گذشته ثابت بوده است اما خودروهای پژو در این مدت ریزش قیمت های گسترده ای را تجربه کردند به طوری که پژو 206 تیپ 2 مدل 1399 در این مدت 6 میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر 230 میلیون تومان قیمت خورده است و مدل 1400 این خودرو نیز از 250 ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
قیمت خودرو در گروه خودروهای پژو با کاهش قیمت همراه بود و تعداد زیادی از خودروهای پژو دو تا چهار میلیون تومان کاهش قیمت داشتند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
ایرنا: بررسی ها از بازار خودروی پایتخت در روز جاری (دوشنبه، 29 شهریورماه) حاکی از کاهش پنج تا 10 درصدی قیمت خودروهای خارجی از زمان مطرح شدن احتمال آزاد شدن واردات خودرو تاکنون است. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۱۰    
کارشناس بازار و صنعت خودرو گفت: با توجه به اینکه بازار ایران به شدت تشنه است، اگر این طرح واردات خودرو اجرا شود، به شرط ثبات قیمت دلار برای خودرو های وارداتی لوکس، حداکثر 40 درصد و برای خودرو های داخلی نیز تا 20 درصد کاهش قیمت را می تواند رقم بزند.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۸   + ۹۹ سایت دیگر  
قیمت خودرو های محصولات سایپا و ایران خودرو امروز 25 شهریور اعلام شد. قیمت خودرو پراید نیز امروز 40 درصد کاهش یافت
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، گفت: صنعت ساخت و تولید خودرو در کشور نیازمند تحول بود از این رو می توان ابراز امیدواری کرد که با اجرایی شدن طرح ساماندهی واردات خودرو شاهد تغییرات شگرف در صنعت خودروسازی و شاهد ورود صنعت نوین خودروسازی به چرخه این صنعت خواهیم بود
اقتصاد آنلاین / معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرروابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت:تحریم صنایع اصلی کشور همچون صنعت خودرو در چهار سال اخیر شرایط تولیدکنندگان خودرو را دچار چالش های متعددی همچون تأمین قطعات و در نتیجه کاهش آمار تولید خودرو کرد و این فشارها منجر به عدم انجام تعهدات شرکت های خودروسازی ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۷   + ۱۱۰ سایت دیگر  
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز با نوسان اندک همراه است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت خودرو شاهین در بازار آزاد تهران 345 میلیون تومان قیمت گذاری شد.