پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۴۲Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مصوبه»

روزنامه نصف جهان   ۵ ساعت پیش    
شهردار کاشان از مسدود شدن نقطه حادثه خیز بلوار امیرکبیر خبر داد. حسن بخشنده امینه افزود: بر اساس مصوبه شورای ترافیک مبنی بر الزام اجرای سرعت گیر در نقاط حادثه خیز محور چهار بانده بلوار امیرکبیر، مسیر رفت و برگشت جانمایی شده و این معبر به مدت شش روز مسدود خواهد بود. ...
ایمنا   ۶ ساعت پیش    
شورای شهر تولدو، یکی از شهرهای استان سبو در فیلیپین، با مصوبه جدید خود قرار است بدهی های پزشکی 25 هزار نفر از شهروندان خود را حذف کند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران گفت: حداقل 5 درصد طرح جهش ملی مسکن متعلق به ایثارگران است.
باقیمانده سهام متعلق به دولت در برخی شرکت ها و بانک های دولتی به صورت مستقیم به افراد فاقد سهام عدالت تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی واگذار می شود.
نبض بورس   ۹ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه روز گذشته هیئت وزیران، مبلغ سهام مورد واگذاری به هریک از مشمولان معادل حداکثر 10 میلیون تومان با اعمال 50 درصد تخفیف به صورت اقساط سالانه و به مدت 10 سال است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۵    
گرگان - ایرنا - استاندار گلستان در برنامه آغاز هفته گردشگری در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گفت: برای حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، در سفر اسفند ماه سال گذشته رییس جمهور به گلستان، هزار و 100 میلیارد ریال مصوبه داشتیم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ساری- مرغ دوباره با برهم زدن مصوبه های تنظیم بازاری پایش را از سفره بیرون گذاشت و از نظر قیمت هم رده گوشت گوسفند و بره زنده شد.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات شرکت مخابرات ایران گفت: مشترکان تهرانی از ابتدای شهریور با توجه به مصوبه ستاد تنظیم بازار و براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررارت مبنی بر دستورالعمل هزینه ماهانه خدمات مکالمه صوتی مشترکان تلفن ثابت، می توانند با پرداخت 20 هزارتومان هزینه ماهانه خدمات مکالمات صوتی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۵    
گرگان - ایرنا - استاندار گلستان گفت: برای حوزه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، در فرصت طلایی سفر اسفند ماه سال گذشته رییس جمهور به گلستان، هزار و 100 میلیارد ریال مصوبه داشتیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۴    
فرماندار آبیک از اعلام مغایرت کمیته انطباق این شهرستان در خصوص مصوبه شورای شهر آبیک مبنی بر استعفای شهردار خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اکوایران : حمد مسجد جامعی، در شورای پنجم شهر تهران موضوع تعیین مکان برای اعتراضات مردمی را عنوان کرد. بعد از آن شورای پنجمی ها در یک مصوبه دو فوریتی این موضوع را پیگیری کردند اما در نهایت فرمانداری آن را رد کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
دانشگاه هرمزگان امروز در اطلاعیه ای اعلام کرد: با عنایت به اقدامات صورت گرفته و در حال انجام به منظور ارتقای کیفی خوابگاه های دانشجویان کارشناسی و رفع برخی نواقص موجود و ضرورت ارائه خدمات خوابگاهی بهینه و اسکان دانشجویان در خوابگاه های ارتقا یافته ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از تصویب واگذاری بخشی از سهام دولت در برخی از بانک ها و شرکت های دولتی به افراد فاقد سهام عدالت که تحت پوشش سازمان های حمایتی کمیته امداد، بهزیستی و مجموعه ایثارگران هستند، خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان – ایرنا – استاندار اصفهان از تصویب 56 مصوبه در سفر به شهرستان فریدن خبر داد و گفت: این مصوبه ها در زمینه های مختلف مانند روستاها، زیرساخت ها، راه و جاده، خدمات کشاورزی، آموزش و پرورش و سلامت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: مسائل و مشکلات شهرستان فریدن را در قالب 56 مصوبه در بخش های مختلف زیرساختی، راه، کشاورزی، آموزش و پرورش، سلامت داشتیم که برخی از آن ها دارای بندهای جداگانه است که اگر هر کدام از آن ها در تاریخ های مقرر به سرانجام برسد، تحولی در شهرستان فریدن رقم خواهد خورد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- شرایط و ضوابط ثبت نام آموزش غیرحضوری حوزه های علمیه در سال تحصیلی 1402-1401 اعلام شده است. به گزارش شفقنا از رسا، تکمیل سطح یک (قبولی در دروس کتبی و شفاهی پایه های 1 تا 6) با معدل حداقل 14 در پایه6 به صورت رسمی در مدارس تحت برنامه مرکز مدیریت حوزه های علمیه و عدم استفاده از مصوبه 1088 ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - با امضای معاون اول رئیس جمهوری، مصوبه مربوط به اصلاح آیین نامه تشکل های مردم نهاد ابلاغ شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیات دولت هیات وزیران در جلسه مورخ 30 شهریور 1401، به منظور هماهنگی هرچه بیشتر میان وزارت آموزش و پرورش و سازمان توسعه ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور، آیین نامه اجرایی ماده (4) قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مربوط به تخصیص زمین و مسکن پس از تولد فرزند سوم را ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تهران از برنامه ریزی جهت اجرای مصوبه نظامنامه مشارکت محلی در کوتاه ترین زمان ممکن خبر داد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا: معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: اختصاص اعتبارات استانی ویژه زنان در استان های مختلف در هیچ دوره ای سابقه نداشته است. انسیه خزعلی روز چهارشنبه پس از جلسه هیات وزیران در حیاط هیات دولت در گفت و گو با خبرنگاران با ارایه گزارشی از عملکرد این معاونت گفت ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه (پانا) - معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان این که فعالیت تمام پیش دبستانی ها و مهدهای کودک زیر نظر آموزش و پرورش قرار گرفته است ...
شهر بیست   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه وبودجه شورای شهر قم با اشاره به لایحه اخذ مصوبه تفریغ بودجه سال 1400 شهرداری قم، گفت: یکی از نتایج مهم تفریغ بودجه سال گذشته شهرداری قم، ضرورت تسریع در اجرای پارکینگ های عمومی است.
سیتنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران گفت: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، تعرفه های تلفن ثابت باید از اوایل شهریورماه سال جاری اعمال می شد در همین جهت شرکت مخابرات ایران نیز از این دوره اعمال آن را در کشور آغاز کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
برخی کارگران ایثارگر شرکتی شهرداری نیشابور از تعلل شهرداری برای اجرای مصوبه تبدیل وضعیت استخدامی کارگران شرکتی ایثارگر انتقاد کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۲   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت)، مصوبه جدید شورای عالی معادن در رابطه با تعیین قیمت پایه مواد معدنی در سال 1400 را ابلاغ کرد.
دانشگاه هنر اصفهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۴    
به اطلاع دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی وردی های 1400 به قبل می رساند، مطابق مصوبه جلسه هیات رییسه مورخ 4 مهرماه 1401 کلاس های آموزشی از تاریخ 9 مهرماه 1401 به مدت 2 هفته به صورت مجازی برگزار خواهد شد ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
گرچه مصوبه الگوی کشت سال 88 ابلاغ شد، اما بنا به دلایل متعدد طی این سال ها اجرا نشده است. ساداتی نژاد وزیر جهاد کشاورزی از ابتدا که سکان ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۸    
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد گلایه والدین از گرانی نرخ سرویس مدرسه در پایتخت توضیحاتی ارائه کرد و گفت: بر اساس آخرین مصوبه کارگروه ماده 18 نرخ نهایی سرویس مدارس اعلام شده و اخذ مبلغ بیشتر از نرخ مصوب شورای شهر تهران تخلف است.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارسینه ، تصویب نامه هیات وزیران درخصوص آئین نامه اجرایی ماده 11 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و بند ر تبصره 2 ماده واحده قانون بودجه سال 1401 کل کشور" طی نامه شماره 117218 در تاریخ 1401/07/04 توسط محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد. ...
برترین ها / صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۳۳ سایت دیگر  
کشمکش های نحوه برگزاری کنکور سراسری سال 1402 با دستور رئیس جمهور بالاخره پایان یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۶۵ سایت دیگر  
معاون فنی و بهره برداری سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد گلایه والدین از گرانی نرخ سرویس مدرسه در پایتخت توضیحاتی ارائه کرد و گفت: بر اساس آخرین مصوبه کارگروه ماده 18 نرخ نهایی سرویس مدارس اعلام شده و اخذ مبلغ بیشتر از نرخ مصوب شورای شهر تهران تخلف است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - ایرنا - طرح ساخت پل روگذر شهرک صنعتی استان سمنان بیش از یک دهه به طول انجامیده و با مصوبه دولت سیزدهم در سفر به این استان، روزشمار بهره برداری از این طرح، مردم را به شوق آورده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۶:۱۱    
شهردار فریدون شهر گفت: احداث میدان پلیس و اصلاح هندسی میدان استقلال با اعتبار 700 میلیون تومان براساس مصوبه شورای ترافیک، اجرا شده است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۵:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، مدارس سراسر کشور 14 فروردین ماه 1401 پس از 2 سال وقفه به دلیل شیوع بیماری همه گیر کووید19، با ابلاغ مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا بازگشایی شد. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۱:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، مدیریت نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار در مصوبه اخیر خود اعلام کرد: سود حاصل از فروش سهام موجود در سبد سهام شرکت در هر سال تا میزانی که منجر به زیان انباشته نشود، به حساب اندوخته سرمایه ای منتقل و پس از رسیدن به نصف سرمایه [...]
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان حفظ نباتات از راه اندازی سامانه رصد و پایش بسترهای تولید محصولات سالم و بهداشتی کشاورزی به منظور اجرای مصوبه کنوانسیون بین المللی برای صادرات خبر داد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۰    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه بازار و قیمت محصولات غیر کشاورزی مانند لوازم یدکی، بهداشتی مداوم در حال رصد است و جزو وظایف ما می باشد گفت: افزایش قیمت در حوزه شوینده ها صرفا در موادی قابل پذیریش است که مصوبه سازمان حمایت را داشته باشد
برترین ها / صدای زرند   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
دستور محدودیت اپلیکیشن های ارتباطی و شبکه های اجتماعی متصل به اینترنت بین الملل مصوبه شورای عالی امنیت کشور است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مهدی موحدی بک نظر، رئیس مرکز پژوهش سازمان امور مالیاتی با بیان لزوم اجرای مصوبه جدید شورای پول و اعتبار گفت: سازمان امور مالیاتی در راستای شفافیت بخشی به حساب های بانکی حدود 18 میلیون و 800 هزار درگاه پرداخت اینترنتی را شفاف کرد و با غیرفعال کردن این دستگاه ها حدود 9 میلیون دستگاه به پرونده های ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۴    
رئیس سازمان حفظ نباتات از راه اندازی سامانه رصد و پایش بسترهای تولید محصولات سالم و بهداشتی کشاورزی به منظور اجرای مصوبه کنوانسیون بین المللی برای صادرات خبر داد.
معدن نامه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۵    
مصوبه جدید شورای عالی معادن در مورد تعیین قیمت پایه مواد معدنی در سال 1400 ابلاغ شد.
آنا / سراج24   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۹۱ سایت دیگر  
ستاد هماهنگی اقتصادی دولت صبح امروز سه شنبه به ریاست رئیس جمهور تشکیل جلسه داد و به بررسی و تصمیم گیری درباره مهمترین مسائل اقتصادی روز پرداخت.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۸    
به گزارش سپید، بهزاد ولی زاده در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان گفت: بر اساس ضوابط اختصاصی خرید، فروش، حمل و نگهداری محصولات دخانی و کالاهای تبلیغی دخانی، طبق مصوبه هیات وزیران، خرید و فروش انواع محصولات نوپدید از جمله سیگار و قلیان الکترونیکی، ویپ ...
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۳    
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، به اطلاع شهروندان محترم می رساند بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهرستان ، از روز شنبه مورخ 1401/7/9 تغییرات ترافیکی به شرح ذیل در معابر سطح شهر میانه اعمال خواهد شد : ...
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون وزیر جهادکشاورزی و رئیس سازمان حفظ نباتات از راه اندازی سامانه رصد و پایش بستر های تولید محصولات سالم و بهداشتی کشاورزی به منظور اجرای مصوبه کنوانسیون بین المللی برای صادرات خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۳    
واریز حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی مطابق با مصوبه جدید افزایش مستمری ها در روز پایانی شهریورماه به اتمام رسید و از حالا به بعد نوبت تسویه 5 ماه مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استانداری لرستان گفت: در سفر رییس جمهور حدود 17 هزار میلیارد تومان مصوبه داریم که در مرحله خوبی هستند، حدود 5 هزار میلیارد تومان از این مصوبات برای عقد قرارداد هم پیش رفته است.
برترین ها / طلا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۷   + ۴۴ سایت دیگر  
در حالی حدود 2 هفته وعده برگزاری نشست و مشخص شدن زمان پرداخت مطالبات بازنشستگان سایر سطوح کارگری می گذرد که هنوز مشخص نیست معوقات 5 ماهه طبق چه زمان بندی و در چه ماه هایی از سال پرداخت شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۵۹    
شهرکرد-ایرنا- در سفر رییس جمهور به لبد بازفت شهرستان کوهرنگ 8 مصوبه برای رفع محرومیت این منطقه مصوب شد و رییس جمهور دستوراتی برای پیگیری این مصوبات صادر کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۹    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شورای اسلامی شهر تهران مصوبه ای را برای ایجاد و تأسیس سازمان فناوری های نوین به تصویب رساند که به موضوعات خلاقانه می پردازد، لازم است بدانیم با کمبود مراکز نوآوری و فناوری مواجه هستیم.