دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۱۳Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصناف»

بسیج   ۱ ساعت پیش    
شاهرود_فرمانده حوزه بسیج اصناف و بازاریان الهادی شاهرود با موثرین و شورای پایگاه بقیة الله میدان بار شاهرود دیدار و گفتگو کرد.
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه بستری ها و فوتی های ناشی از این بیماری در البرز کاهش جدی یافته اند، گفت: البته همچنان با اهتمام ویژه ای برای مقابله با این بیماری در میدان هستیم و به جد مصوبات ستاد ملی و برنامه های قرارگاه عملیات مقابله با بیماری را اجرایی می کنیم.
معاون بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی اتاق اصناف کرمانشاه گفت: فروشگاه های زنجیره ای یکی از عوامل عدم ثبات قیمت هستند، چندی پیش یکی از مسؤلین تعزیرات حکومتی کشور در برنامه زنده تلویزیونی اعلام کرد که واحدهای تولیدی قیمتی که از سوی فروشگاه های زنجیره ای اعلام می شود را برروی کالا درج می کنند.
در نشست مشترک معاون وزیر، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی و رئیس اتاق اصناف ایران بر توسعه همکاری های مشترک در زمینه ساماندهی و استقرار بنگاه های خرد، کوچک و متوسط در شهرک ها و نواحی صنعتی کشور تأکید شد.
رئیس اتاق اصناف مرکز البرز گفت: واحدهای صنعتی نقشی در گرانی مرغ و تخم مرغ ندارند.
بلاغ مازندران   ۶ ساعت پیش    
فرمانده بسیج اصناف ساری از آزادی 3 زندانی با کمک بسیج اصناف خبر داد و گفت: این کار خداپسندانه با با کمک خیرین بازار و به ویژه خیرین عضو مرکز نیکوکاری شهید سلیمانی بسیج اصناف ساری از سطح شهر، محقق شد.
مازند اصناف   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده بسیج اصناف سپاه ساری از آزادی 3 زندانی با کمک بسیج اصناف مرکز مازندران خبر داد و گفت: این کار خداپسندانه با با کمک خیرین بازار و به ویژه خیرین عضو مرکز نیکوکاری شهید سلیمانی بسیج اصناف ساری از سطح شهر، محقق شد.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
دادستان نیشابور با بیان اینکه بین 40 تا 50 درصد اصناف ما جواز کسب ندارند، اتحادیه های صنفی و اناق اصناف باید تمام تلاششان را صرف شناسنامه دار کردن افراد صنفی کنند.
بهداشت نیوز   ۷ ساعت پیش    
فاز اول طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با محوریت غربالگری اصناف و فروشندگان بازار تجریش توسط تیم های مراقبتی و نظارتی شبکه بهداشت و درمان شمیرانات اجرا شد.
استانداری تهران   ۸ ساعت پیش    
مدیرکل اقتصادی استانداری تهران با اشاره به اینکه مشکلی در تامین شکر مصرفی خانوارها و اصناف وجود ندارد از تخصیص 30 هزار تن شکر جهت مصرف خانوار و 35 هزار تن شکر برای صنوف خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
با افزایش تقاضای بازار برای خرید ماسک، شاهد هستیم که بسیاری از اصناف به فروش ماسک اقدام کرده اند که این ماسک ها تاییدشده دانشگاه علوم پزشکی نیست.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
اتحاد با تاکید بر ضرورت ثبت مشخصات 50 قلم کالا در سامانه جامع انبارها، گفت: عدم ثبت کالا در سامانه جامع انبارها، احتکار محسوب می شود.
خبرگزاری پلیس   ۱۰ ساعت پیش    
گروه استان ها -اردبیل- استاندار با بیان اینکه مدافعان امنیت با شایستگی دوشادوش و همگام با مدافعان سلامت نقش آفرینی می کنند، گفت: پلیس در اجرای طرح محدودیت های ویژه بیماری کرونا اعم از کنترل ترددهای جاده ای و کنترل اصناف خوش درخشیده است.
رشت 20   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۵    
به گزارش رشت20 و به نقل از ایسنا، مهدی نقدی با بیان اینکه در دو ماه اخیر 145 صاحب واحد صنفی به پرداخت بیش از 51 میلیارد و 300 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند، افزود: این تعداد پرونده تخلف در بازرسی از 20 هزار و 633 مورد بازرسی تشکیل و بررسی شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اتاق اصناف همدان با انتقاد از میزان تسهیلات پرداختی به واحدهای صنفی آسیب دیده از کرونا در همدان گفت: این تسهیلات پاسخگوی نیاز واحدهای صنفی نیست و باید افزایش یابد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۵    
روزنامه اطلاعات 6 بهمن 1355 جشن انقلاب در سراسر کشور ؛ تیتر یک اطلاعات به برگزاری مراسم سالگرد انقلاب سفید شاه اختصاص یافت. دو سال قبل از بهمن 1357، این روزنامه خبر داد که کارگران، دهفانان، فرهنگیان، روشنفکران، سپاهیان انقلاب و اصناف در رژه باشکوه جشن انقلاب شرکت کردند ! ...
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۲۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان لرستان جلسه بررسی مسائل و مشکلات مالیاتی واحدهای تولیدی و اصناف شهرستان بروجرد به ریاست فرماندار شهرستان بروجرد و با حضور دکتر مقصودی نماینده شهرستان بروجرد در مجلس شورای اسلامی، دکتر مسیحی معاونت سازمان مالیاتی کشور ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان با اشاره به اینکه طی یک سال گذشته فروش اصناف در استان 50 درصد کاهش یافته است، گفت: همین امر موجب تعدیل کارگران در بخش های مختلف شده است.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد البرز با تأکید بر توزیع پانصد دستگاه تبلت جدید برای دانش آموزان نیازمند استان در این هفته، گفت: درمجموع باهم افزایی مرکز نیکوکاری اتاق بازرگانی، اتاق تعاون، بانک توسعه و تعاون، اصناف و بازاریان وسایر مراکز نیکوکاری اعتبارات کمیته امداد امام (ره) ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: اتاق اصناف استان مرکزی مخالف برگزاری نمایشگاه های تخصصی است گفت: مردم با عدم مراجعه به نمایشگاه ها از اصناف استان حمایت کنند.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۱۵    
دبیرکل جامعه اسلامی اصناف گفت: وقتی قیمت دلار افزایش می یابد قیمت کالاها چند برابر می شود، اما وقتی قیمت دلار می شکند به سختی شاهد شکست قیمت کالاها هستیم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۷:۱۰    
همدان- شیوع ویروس کرونا و مشکلات اقتصادی ایجادشده طی سال های اخیر اصناف و واحدهای تولیدی همدان را در تنگنا قرار داده چراکه از یک سو با محدودیت های کرونا و از سویی دیگر با کاهش فروش ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۱:۴۹    
اتاق اصناف تهران : دو هفته ای می شود که سبزی های برگی و برخی صیفی جات مانند خیار رسمی و لوبیا سبز در بازار با افزایش قیمت مواجه شده است. افزایش قیمتی که رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی تهران علت آن را سردی هوا و افزایش هزینه های تولید در گلخانه ها می داند ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۱:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
اتاق اصناف تهران : رئیس اتحادیه رستوران و سلف سرویس های تهران از افزایش قیمت برخی غذاها در رستوران ها صحبت کرد. سیدعلی اصغر میرابراهیمی گفت: نسبت به زمانی که شیوع کرونا در اوج بود و رستوران ها نیز باز بودند، تقاضا کمی بهتر شده ولی در مجموع رستوران ها وضعیت خوبی ندارند ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
آیین تجلیل از مغازه داران حامی کالای داخلی وعدم فروش پوشاک با چاپ علائم شیطان پرستی در رجایی شهر باحضور فرمانده حوزه بسیج221شهید کیانپور،رئیس اتاق اصناف استان و رئیس سازمان بسیج اصناف سپاه استان البرز برگزارشد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۰:۲۱    
طرح بسیار موفق شهید سلیمانی همچنان در سراسر کشور درحال اجراست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه گفت: هفته ای بیش از 35 تن روغن خوراکی در شهرستان ایذه تامین و در اختیار فروشگاه ها و اصناف قرار می گیرد تا بین مردم توزیع شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دزفول- ایرنا- انتخابات هیات رئیسه اتاق اصناف دزفول طی آیینی در تالار مهر این شهرستان برگزار و اعضای منتخب معرفی شدند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اصناف سپاه استان البرز گفت: این استان قابلیت دارد روزانه 4 تا 5 میلیون عدد ماسک به کشورهای دیگر صادر کند.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون سازمان صمت استان گیلان گفت: نظارت بر فروشگاه های زنجیره ای در گیلان با نزدیک شدن به ایام عید تشدید می شود. عصر کاسپین/ مهدی نقدی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با همکاری فرمانداری شهرستان رشت، نیروی انتظامی، اماکن، سپاه، بهداشت، اصناف و تعزیرات حکومتی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۷:۰۳    
رزمجویی با اشاره به اینکه پلیس در کنار اصناف مشکلات را گره گشایی می کند، گفت: مشارکت اصناف با پلیس زمینه ساز امنیت است.
خبر روز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۷    
بازدید و بازرسی از بازار و اصناف هندیجان با هدف نظارت بر رعایت شیوه نامه ها و دستورات مقابله با کرونا با حضور مدیر شبکه بهداشت و درمان، رئیس مرکز بهداشت، رئیس اداره صمت، رئیس اداره تعزیرات، رئیس اداره آگاهی، نماینده نیروی انتظامی شهرستان و مسوول و کارشناسان بهداشت محیط انجام گرفت.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
شکریه، نائب رئیس اول اتاق اصناف ایران عدم استقبال اصناف از تسهیلات کرونایی را مورد اشاره قرار داد و گفت: نظام بانکی کشور حمایت چندانی از بخش صنوف ندارد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فروش اجباری کالاها همراه با روغن مایع از جمله تخلفاتی است که برخی از شرکت های توزیع کننده و اصناف در استان زنجان مرتکب می شوند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
دلداری گفت: فروش ماسک های دست ساز، خانگی و فاقد استانداردهای لازم در اصناف ممنوع است و در صورت مشاهده به شدت با افراد متخلف برخورد می شود.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۷    
سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی استان البرز طی اقدامی از کسبه مومن و ولایت مدار شهر کرج تقدیر کرد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: گران فروشی و تخفیف غیر واقعی از عمده تخلفات اصناف در گیلان است.
جهان اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
همایش موج جدید کرونا و وظایف اصناف با حضور دکتر حمیدرضا بهزادی مدیر شبکه بهداشت و درمان و رییس ستاد مقابله با کرونا شهرستان قشم، هرمز امیری مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از مدیران مجتمع های تجاری قشم و درگهان و روسای اصناف منطقه آزاد قشم روز شنبه درسالن همایش های مرکز بین ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی گفت: در سال جاری بیش از17هزار فقره پرونده به تعزیرات حکومتی استان وارد شده است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، مظفر آریانفر رئیس اداره امور اصناف و تشکل های صنفی اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با توجه به رنگ بندی وضعیت شیوع ویروس کرونا و طبق قوانین ابلاغی از مرکز در حال حاضر هیچ گونه ممنوعیتی برای فعالیت اصناف در استان وجود ندارد و فقط برای تالارها محدودیت تعیین شده است ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار گلپایگان با بیان این که فرهنگ سازی مهمترین راه برای رفع معضل سد معبر است، گفت: لمپوست بنرهایی با هدف فرهنگ سازی در راستای رفع سد معبر در خیابان های شهر نصب شده است.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۲    
علی رغم تاکید سازمان صمت و بسیج اصناف استان کرمان بر نصب اتیکت قیمت در فروشگاههای میوه و صیفی جات؛ بسیاری از فروشگاه ها در سطح شهر میوه را بدون نصب اتیکت قیمت به مردم ارائه می کنند
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان گفت: 187 واحد صنفی متخلف در استان به دلیل رعایت نکردن محدودیت ها و شیوه نامه های مقابله با کرونا از یکم آذر تا کنون پلمب شد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
سلامت رکنا : رعایت اصول اولیه و بهداشتی برای افرادی که با اصناف و بانک ها در ارتباطند در دوران شیوع کرونا بسیار مهم است.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: اتاق اصناف ایران به استناد مصوبه ستاد ملی کرونا ، برگزاری نمایشگاه های عمومی عرضه و نمایشگاه همراه با فروش از سوی اصناف را ممنوع اعلام کرد. ...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۵۴ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران به استناد مصوبه ستاد ملی کرونا ، برگزاری نمایشگاه های عمومی عرضه و نمایشگاه همراه با فروش از سوی اصناف را ممنوع اعلام کرد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه قنادان اهواز با اشاره به افزایش قیمت مواد اولیه قنادی گفت: به سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف برای تغییر نرخ نامه مراجعه کرده ایم و تمامی آنالیزهای قیمتی را ارائه داده ایم اما تا به حال هیچ خبری از تغییر نرخ نامه نشده است.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان گفت: 110 هزار و 302 گلستانی در طرح ملی ناظران سلامت پایش شدند. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون بازرسی سازمان صمت گیلان با اشاره به تشدید برخورد با متخلفان و گرانفروشان، گفت: مردم تخلفات اصناف را به سامانه 124 گزارش دهند.