پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۲۱:۵۵Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عرضه قلیان»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
چهار مرکز عرضه قلیان غیرمجاز در خمینی شهر مهر و موم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۰    
دو واحد غیر مجاز عرضه قلیان در خمینی شهر اصفهان مهروموم شد.
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۳    
عطریاس: بعد از سال ها ممنوعیت عرضه قلیان هنوز هم این امر متوقف نشده و در دوران بحران کرونا به یکی از اصلی ترین نقاط ضعف ما تبدیل شده است رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در صحن علنی شورای شهر اراک با انتقاد از عدم همکاری اصناف ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۱:۳۲    
خلیج فارس: فرماندار شهرستان دشتستان گفت: برخورد قضائی با مراکز عرضه قلیان در شهرستان دشتستان انجام شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۲۶    
در روزهایی که فعالیت قلیان سراها به علت شیوع کرونا ممنوع است اما باز هم اماکنی هستند که به صورت مخفیانه اقدام به عرضه قلیان می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۲۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
بوشهر - فرماندار شهرستان دشتستان گفت: برخورد قضائی با مراکز عرضه قلیان در شهرستان دشتستان انجام شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فرماندار اردبیل گفت: در یک هفته گذشته و برای پیشگیری ازشیوع کرونا ، 48 مرکز عرضه قلیان در شهرستان اردبیل پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان ری با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته 52 واحد عرضه قلیان بازرسی شده است، گفت: پنج قهوه خانه متخلف به دلیل عرضه قلیان و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی در این شهرستان پلمب شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۰۶    
مرصاد نیوز: مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت کرمانشاه ممنوعیت تردد خودرو در محدوده طاق بستان خبر داد و گفت: طی صحبتی که با مقام قضایی و فرماندار شد به این نتیجه رسیدیم که حتما این مسیر را بسته و از تردد خودرو جلوگیری کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۴:۵۷    
شهرری - ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: چهار قهوه خانه متخلف به دلیل عرضه قلیان و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی در حسن آباد فشافویه این شهرستان پلمب شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حیدری عرضه قلیان در قهوه خانه های لنگرود را ممنوع اعلام کرد وگفت: عدم تعطیلی بازارچه ها و بازارهای روز منوط به این است که تشدید نظارت ها، ویژه اجرا شود در غیر اینصورت تعطیل خواهد شد.
وزارت کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان گفت: اجرای طرح هرمزگان بدون کرونا با تصویب محدودیت های جدید برای پیشگیری و کنترل این بیماری، آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فاتب درباره فعالیت رستوران های مناطق تفریحی تهران در روز های کرونایی توضیح داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - رییس شبکه بهداشت و درمان رامسر از رسیدن آمار افراد مبتلا به کووید-19 در این شهرستان به 176 نفر خبر داد و گفت : عادی انگاری صنوف مانند عرضه قلیان در فضاهای خصوصی ، بی توجهی جایگاه های سوخت و بخش حمل ونقل عمومی معضلی برای جلوگیری از شیوع کرونا در این شهرستان است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
بازدید خدمات شهر شهرداری باقرشهر و با حضور بخشدار کهریزک ، معاون قضایی دادگاه کهریزک و رئیس اتاق اصناف شهرستان ری ، نماینده بازرسی فرمانداری ری ، رئیس کلانتری باقرشهر ، نماینده اداره بهداشت ری و اداره اماکن به منظور نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی از قهوه خانه ها سطح شهر صورت گرفت.
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
باوجود اینکه مسئولین و ستاد مقابله با کرونا بر تعطیلی مراکز ورزشی، فرهنگی و مذهبی تأکید داشته و با جدیت به تعطیلی آنها اقدام می کنندولی متاسفانه عرضه قلیان در برخی کافه قلیان ها در ارومیه قابل تامل است .
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۲    
گشت شبانه و برخورد با مراکز عرضه کننده قلیان در محدوده های تحت پوشش مرکز بهداشت غرب تهران ادامه دارد. مدیر مرکز بهداشت غرب تهران با اعلام این خبر، گفت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا مبنی بر نظارت بر فعالیت مراکز عرضه قلیان، گشت مشترک شبانه نیروهای بهداشت محیط مرکز بهداشت و اماکن پایگاه پنجم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۲    
شهرری - ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: 20 قهوه خانه متخلف به دلیل عرضه قلیان و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی طی چند روز گذشته در این شهرستان پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اتاق اصناف شهرستان ورامین گفت: 12 واحد قهوه خانه متخلف که نسبت به عرضه قلیان اقدام می کردند، پلمب شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: پنج قهوه خانه متخلف به دلیل عرضه قلیان و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی پلمب شد.
هراز نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۳    
به گزارش پایگاه خبری هراز نیوز : در راستای تاکیدات مهندس حسین زادگان استاندار مازندران در جهت بازدید ویژه میدانی از قهوه خانه ها ، سنت سراها ،نانویی ها و .. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یک مرکز غیرمجاز عرضه قلیان در شهرستان خمینی شهر مهر و موم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - فرماندار بندرعباس گفت: عرضه قلیان در همه اماکن به خصوص در طول ساحل بندرعباس ممنوع است و دستگاههای متولی با عرضه کنندگان قلیان برخورد و قلیان ها را جمع آوری و معدوم کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۸    
فرزانه برخوری گفت: در بازرسی های انجام شده از سوی بازرسین بهداشت محیط2 واحد عرضه قلیان در شهر جیرفت پلمپ شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۳    
رئیس اتاق اصناف استان زنجان با بیان اینکه هیچ سفره خانه سنتی در استان اجازه عرضه قلیان ندارد، گفت: با قلیانسراهایی که به صورت زیرزمینی فعالیت کنند برخورد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-رئیس اتاق اصناف استان زنجان،با بیان اینکه هیچ سفره خانه سنتی در استان اجازه عرضه قلیان ندارد، گفت: با قلیان سراهایی که به صورت زیر زمینی فعالیت کنند برخورد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - نمایندگی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات در آستارا در استمرار برنامه ها و کارهای فرهنگی برای کاهش قلیانسراها، متصدی یک واحد عرضه قلیان را به تغییر شغل و راه اندازی سوپرمارکت راضی کرد.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۳   + ۳۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وضعیت کرونایی پایتخت با گذشت بیش از هفت ماه از اعلام رسمی ورود این بیماری به کشور به حدی رسیده که فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران خواستار تعطیلی یک هفته ای برخی مشاغل و صنوف در تهران شده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۰۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ نادر مرادی گفت: با قلیان سراهایی که به صورت پوششی و یا زیرزمینی به فعالیت خود ادامه می دهند قطعا برخورد خواهد شد و در همین هفته گذشته 57 واحد صنفی متخلف در حوزه عرضه قلیان با دستور قضائی پلمب شدند.
برترین ها / صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: پلیس پیشگیری تهران بزرگ طرح مقابله با عرضه زیرزمینی قلیان را در ایام کرونایی اجرا کرد؛ در این طرح تعدادی از مخلان نظم و امنیت و خرده فروش موادمخدر بازداشت شدند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- سرهنگ جلیل موقوفه ای با تاکید بر عزم این پلیس در مبارزه با جرائم توزیع کالا های غبر بهداستی، گفت: در این ایام که جامعه پزشکی کشور به عنوان مدافعان سلامت با تمام وجود برای بهبود وضعیت سلامت مردم تلاش می کنند ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ نادر مرادی در گفت وگو با میزان گفت: طرح بازدید از قهوه خانه ها و مراکز عرضه قلیان در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ازششم تا هشتم مهرماه اجرا شد که در آن ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی در قالب 57 اکیپ از واحد های صنفی عرضه کننده قلیان درنقاط ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی البرز با بیان اینکه برخورد با مراکز عرضه قلیان در دستورکار قرار دارد، گفت: حضور در محیط هایی همچون سالن بدنسازی و استخر احتمال شیوع ویروس کرونا را تشدید می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۱    
کارشناس بهداشت محیط و کار دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت:در دوهفته اخیر 5 مرکز عرضه قلیان در استان همدان پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
یک واحد رستوران فعال در یکی از جاده های روستایی قم به علت عدم رعایت شیوه نامه های کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و عرضه قلیان پلمب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۲۵    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ بیست و پنجم شهریور مهمترین آن ها در قالب یک بسته ارائه شده است.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بهداشت محیط کار معاونت بهداشتی علوم پزشکی همدان از پلمب 49 مرکز متخلف به خاطر عرضه قلیان بهار امسال خبر داد. مهدی خدابخشی در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شهرکرد- فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از پلمب 17و احد صنفی متخلف بدلیل عرضه قلیان در این شهرستان خبر داد.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کناری با بیان اینکه همچنان عرضه قلیان در سطح ساحل بندرعباس ممنوع است ،گفت: با هرگونه خرید و فروش و مصرف آن در سواحل به شدت برخورد می شود.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با وجود قرمز بودن وضعیت شیوع کرونا در بندرعباس شاهد عرضه قلیان و تجمع مردم در ساحل بندرعباس هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
دو واحد غیر مجاز عرضه قلیان در شهرستان خمینی شهر مهر و موم شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
محمد رضا دهقانی گفت: عرضه قلیان در سراسر استان ممنوع بوده و واحدهای متخلف پلمپ خواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - فرماندار ویژه سقز گفت: تالارهای پذیرایی پس از چند ماه تعطیلی با 50 درصد ظرفیت و مشروط به عدم برگزاری مراسم رقص و پایکوبی و قهوه خانه های سنتی نیز بدون عرضه قلیان از روز شنبه 15 شهریور ماه جاری بازگشایی می شوند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۲:۵۹   + ۳۲ سایت دیگر  
اما با شروع بیماری کرونا تمام دستگاه ها کنار ما آمدند تا ممنوعیت پایدار عرضه قلیان به عنوان یکی از برنامه های مهم اجرا و پیگیری شود. استعمال دخانیات یک عامل خطر برای بسیاری از بیماری ها است که سالانه موجب مرگ بیش از 8 میلیون نفر در جهان می شود که این میزان بسیار فراتر از آمار مرگ و میر ناشی از ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرماندار بندرعباس گفت: عرضه قلیان در سواحل شهر بندرعباس همچنان ممنوع است و دستگاه های ذیربط بصورت مستمر مراقبت و ممانعت کنند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۵۰    
بر اساس پروتکل های بهداشتیِ ستاد مقابله با کرونا، عرضه قلیان ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان البرز گفت: سه واحد پذیرایی غیر مجاز و یک واحد دارای پروانه بهره برداری به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و عرضه قلیان توسط تیم بازرسی و نظارت تاسیسات گردشگری استان البرزپلمپ شدند.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۰۱:۵۷    
پنجه شاهی از پلمپ 10 کارگاه تولیدی، 96 واحد تهیه و توزیع و طبخ و فروش مواد غذایی، یک دفتر پیشخوان دولت و 6 سفره خانه متخلف عرضه کننده قلیان و جمع آوری 25 قلیان خبر داد.