دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۲۲:۱۹Oct 2020 26

جدیدترین‌های «پلمب»

تیتر ۱   ۱ ساعت پیش    
مدیر گروه بهداشت محیط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: در دو هفته گذشته 704 مرکز به خاطر رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی کرونایی پلمب شده است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: کارگاه غیر مجازی که به تولید مواد شیمیایی و دارویی با برندهای معتبر خارجی اقدام می کرد، امروز توسط بازرسان این اتاق شناسایی و پلمب شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهارستان گفت: کارشناسان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در یکماه گذشته 378 واحد صنفی را در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان پلمب کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
فرماندار شهرستان شوط گفت:5 واحد صنفی متخلف در این شهرستان پلمپ شدند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار بوکان گفت: هشت واحد صنفی به علت رعایت نکردن دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان پلمب شد.
سرپرست بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس از معدوم سازی 2 هزار و 280 کیلوگرم ادوات قلیان و پلمب کارگاه غیرمجاز خبر داد.
مدیر گروه بهداشت محیط معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان البرز از پلمب 704 مرکز که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده اند خبر داد و گفت: کمترین میزان رعایت پروتکل ها در رستوران ها و نانوایی ها وجود دارد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رییس شبکه بهداشت و درمان پلدشت گفت: بیش از دهها واحد خدماتی غیر ضرور که رعایت پروتکلهای بهداشتی را نمی کردند، پلمب شدند.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش    
اندیمشک- رئیس مرکز بهداشت اندیمشک گفت: در راستای مبارزه با شیوع ویروس کرونا، 6 قلیان سرا در شهرستان اندیمشک پلمب شدند.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از پلمب یک مرکز غیر مجاز لیزر و زیبایی در بجنورد خبر داد.
میزان   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ نادر مرادی در گفت وگو با میزن گفت: در راستای ارتقا امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در قالب سه اکیپ از واحد های صنفی عرضه کننده قلیان در سطح شهر بازدید کردند. ...
بازدید خدمات شهر شهرداری باقرشهر و با حضور بخشدار کهریزک ، معاون قضایی دادگاه کهریزک و رئیس اتاق اصناف شهرستان ری ، نماینده بازرسی فرمانداری ری ، رئیس کلانتری باقرشهر ، نماینده اداره بهداشت ری و اداره اماکن به منظور نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی از قهوه خانه ها سطح شهر صورت گرفت.
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: در طرح نظارتی مأموران اداره پلیس اماکن عمومی استان برای 3 آرایشگاه زنانه اخطار پلمب صادر شد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: 2 هزار و 517 واحد صنفی متخلف استان از ابتدای شیوع کرونا تا کنون به دلیل رعایت نکردن پروتکل های مقابله با این ویروس پلمب و تعطیل شده است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- سرپرست فرمانداری ماکو گفت: در راستای اجرای مصوبه ستاد کرونا، هشت واحد صنفی متخلف در شهر ماکو و بازرگان پلمب شدند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
مهاباد- ایرنا- سرپرست مرکز بهداشت مهاباد گفت: پنج واحد صنفی به علت رعایت نکردن دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان پلمب شد.
موج   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش از پلمب 12واحد متخلف به دلیل رعایت نکردن ضوابط بهداشتی توسط بازرسان بهداشت محیط خبر داد و گفت: ساکنان کیش در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی می توانند موارد را از طریق سامانه 190 و یا شماره تلفن 44423311 گزارش کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - رئیس شبکه بهداشت و درمان خرمشهر به پلمب 6 قلیان سرا و یک کافه تریا به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: طرح تشدید و بازرسی از اصناف به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا اجرا شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در نشست خبری که بصورت مجازی از طریق ویدیوکنفرانس با خبرنگاران ایلام برگزار شد، مدیر کل ورزش و جوانان استان مهمترین اهداف اداره کل ورزش و جوانان را توسعه ورزش همگانی عنوان کرد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۱    
زنجان-فرماندار خرمدره، گفت: طی یک هفته گذشته 35 واحد صنفی و خدماتی در شهرستان خرمدره به علت رعایت نکردن بهداشت فردی و اجتماعی پلمب شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۲    
گشت شبانه و برخورد با مراکز عرضه کننده قلیان در محدوده های تحت پوشش مرکز بهداشت غرب تهران ادامه دارد. مدیر مرکز بهداشت غرب تهران با اعلام این خبر، گفت: با توجه به مصوبه ستاد کرونا مبنی بر نظارت بر فعالیت مراکز عرضه قلیان، گشت مشترک شبانه نیروهای بهداشت محیط مرکز بهداشت و اماکن پایگاه پنجم ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نان فطیر – خشکسالی – تخریب ساختمان – پلاک مخدوش – دستفروش – پلمب و بسته – تاکسی – لایروبی رودخانه – اتوبوس – مترو
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۲۵    
https://shahrkhan.ir/38976
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهریز گفت: به منظور مقابله با گسترش ویروس کرونا 6 مرکز تهیه و توزیع موادغذایی در این شهرستان پلمب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۱    
رئیس اتاق اصناف استان اردبیل گفت: از زمان شیوع کرونا در اردبیل تا به اکنون بیش از 100 مورد اماکن عمومی، اصناف، تالار ها و مجتمع های پذیرایی پلمب شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با بازرسی های بهداشتی صورت گرفته از واحدهای صنفی استان طی یک ماه گذشته 136 واحد صنفی را به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی مقابله با کرونا پلمب کردیم.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهر و میمه از پلمب یک کارگاه غیر مجاز بسته بندی ماسک و مواد ضدعفونی کننده در شاهین شهرخبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه سلامت و محیط کار مرکز بهداشت استان از پلمب 11 واحد صنفی متخلف در شهرستان بافق و 5 واحد صنفی متخلف در شهرستان مروست خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بیمارستان ارتش زنجان با کمبود تجهیزات آی. سی. یو مواجه است رئیس بیمارستان ارتش زنجان نیز در ادامه این جلسه با بیان اینکه بخش آی. سی. یو این بیمارستان علی رغم همه تلاش های انجام شده همچنان تجهیزات مورد نیاز اعم از دستگاه اکسیژن ندارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: با تشدید نظارت و بازرسی روزانه از اماکن و صنوف شهرستان خرم دره در 3 آبان ماه، 285 مورد بازرسی انجام شده و 25 واحد صنفی نیز پلمب شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی سرپرست اداره ورزش و جوانان ماکو گفت: دو سالن ورزشی و یک واحد گیم نت در این شهرستان به دلیل عدم رعایت پروتوکل های بهداشتی پلمب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
پلدختر- دادستان پلدختر با تاکید بر اینکه تجمعات در مراسم عروسی و عزا عامل اصلی بیماری کرونا است، گفت: دستور پلمب تالارها و آرایشگاه های زنانه در صورت فعالیت در دوران قرنطینه داده شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان از پلمب کارگاه تولید دستگاه های حفاری غیرمجاز خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار بافق گفت: با افزایش آمار نگران کننده کرونا در این شهرستان نظارت ها و بازرسی ها تشدید می شود.
یاریزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مرکز بهداشت مهاباد گفت: 2 باشگاه ورزشی به علت رعایت نکردن دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان پلمب شد. به گزارش یاریزان ؛ قاسم امینی روز شنبه در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا اظهار داشت: در همین ارتباط طی 48 ساعت گذشته علاوه بر این 2 باشگاه ورزشی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران اعلام کرد: در گشت های روزهای اخیر 122 واحد صنفی که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نکردند پلمب شدند.
زریان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سرویس موکریان _فرماندار شهرستان بوکان اعلام کرد که در صورت مشاهده مراسمات عروسی در خانه باغ ها ضمن برخورد قانونی و پلمب آن، نسبت به قطع انشعاب برق آن برابر مصوبات ستاد پیشگیری از کرونای شهرستان بوکان اقدام خواهد شد.
برترین ها / پرسش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه دنبال تعطیل کردن شهر نیستیم، از سخت گیری های بیشتری برای جریمه و تذکر به افراد فاقد ماسک در فضاهای عمومی، معابر و داخل خودروها خبر داد. ...
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک از تشدید فعالیت های بازرسی گروه های بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت در موج سوم ویروس کرونا در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده ستاد مقابله با کرونای کلانشهر تهران: در گشت های روز های اخیر 122 واحد صنفی که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نکردند پلمب شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان از پلمب 57 واحد متخلف در همدان خبر داد و گفت: هفته گذشته 33 نانوایی تعطیل شد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سوادکوه از پلمب و تذکر کتبی به 19 واحد خبازی سوادکوه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: به واحدهای متخلف تذکر داده نمی شود و بلا فاصله برخورد قاطع و قانونی و پلمپ صورت می گیرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دهلران گفت: در راستای مبارزه با ویروس کرونا و تهدید سلامت مردم 8واحد صنفی در این شهرستان پلمب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشتی خراسان شمالی گفت: سه جایگاه عرضه سوخت در استان به علت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی پلمب شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت عمومی لرستان گفت : در ادامه اجرای طرح بازدیدهای سلامت محور و تعطیلی واحدهای صنفی پرخطر 14 واحد پلمب شد .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۲    
فرمانده انتظامی دامغان از پلمب 100 واحد صنفی در این شهرستان خبر داد و گفت: از این تعداد 50 واحد صنفی به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی تعطیل شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی علوم پزشکی همدان گفت: 33 نانوایی در این استان به علت رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی ابلاغ شده، پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۵۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: بازرسی ها با اعزام کارشناسان گردشگری اداره میراث فرهنگی و با همکاری بازرسی استانداری و اداره نظارت بر اماکن عمومی و نیروی انتظامی سه واحد مذکور پلمب و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری به عمل آمد.