دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۲:۰۳May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلمب»

ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- پلمب یک واحد دندان سازی متخلف در شاهین دژ، کشف یک خودرو سرقتی در سردشت و دستگیری سه صیاد مختلف در شاهین دژ از جمله اخبار کوتاه جنوب آذربایجان غربی طی 24 ساعت گذشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۶    
امسال تاکنون 314 واحد صنفی در استان چهارمحال و بختیاری پلمب شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ابتدای امسال تاکنون 115 واحد صنفی متخلف کرونایی در این استان شناسایی و پلمب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
از ابتدای امسال 314 واحد صنفی در استان چهارمحال و بختیاری پلمب شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان از مُهر و موم آسانسورهای غیراستاندارد دستگاه های اجرایی این استان خبر داد و گفت: آسانسورهای غیراستاندارد ادارات تا پایان شهریورماه امسال پلمب می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان دبیر کمیسیون بند 20 شهرداری بندرعباس از پلمب 36 انبار ضایعاتی غیر مجاز خبر داد و گفت: برخورد با انبارهای غیرمجاز با جدیت دنبال می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به اجرای طرح های نظارت بر واحدهای صنفی در سطح استان در ماه مبارک رمضان گفت: طی 10 روز دوم ماه مبارک رمضان 78 واحد صنفی متخلف پلمب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا-کارشناس مسوول بهداشت محیط مرکز بهداشت تاکستان گفت: 6 قلیان سرای زیرزمینی ناقض شیوه نامه های بهداشتی علیه کرونا در این شهرستان شناسایی و پلمب شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۷:۰۱    
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چناران با اشاره به اینکه به دلیل رشد قارچ گونه مشاورین املاک در این شهر، مجوز جدیدی صادر نمی شود، گفت: پلمب واحدهای فاقد مجوز و مشاورین املاک متخلف با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه املاک در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۴۳    
گروه استان ها- فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونای استان قزوین از پلمب دوهفتگی واحدهای اقامتی متخلف در روزهای ممنوعیت سفر خبر داد و گفت: اگر خودرویی با پلاک غیربومی در پارکینگ این واحدها دیده شود، توقیف شده و راهی پارکینگ می شود.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اتاق اصناف، واحدهای متخلف که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، در شهرهای قرمز سه هفته و در شهرهای نارنجی دو هفته پلمب خواهند شد و نظارت ها نیز تشدید می شود.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اتاق اصناف، واحدهای متخلف که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند، در شهرهای قرمز سه هفته و در شهرهای نارنجی دو هفته پلمب خواهند شد و نظارت ها نیز تشدید می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان - هجدهمین روز از اردیبهشت ماه 1400 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن ها می توان به اظهار نظر محمدرضا فرجی پیرامون بازگشایی سینما ها اشاره کرد. فرجی: سینماها در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب می شوند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
یک دفتر کار مامایی در سیاهکل به دلیل مداخله غیر مجاز در امر درمان بیماران پلمب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: از 28 فروردین ماه تا دیروز (17 اردیبهشت) که شرایط قرمز کرونایی بر مشهد حاکم بود، 461 واحد صنفی متخلف پلمب شدند، هزار و 176 واحد اخطار کتبی گرفتند و 229 واحد فرم جریمه دریافت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۱    
گروه استان ها- مدیر گروه سلامت و محیط کار دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: 29 هزار و 108 مورد بازرسی از اصناف و مراکز تهیه غذا در استان انجام شد که از این تعداد 1338 واحد متخلف به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی پلمب شد.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، با اعلام جدیدترین گزارش از رده بندی استان ها در اجرای پروتکل های بهداشتی، از پلمب 3732 واحد در نتیجه بازرسی تیم های نظارتی بهداشت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، ضمن اعلام جدیدترین گزارش از رده بندی استان ها در اجرای پروتکل های بهداشتی، از پلمب 3732 واحد به خاطر عدم رعایت پروتکل ها در نتیجه بازرسی تیم های نظارتی بهداشت خبر داد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۵    
حسنی گفت: فعالیت مشاغل گروه شغلی 1 و 2 اصناف از امروز مجاز است اما این بازگشایی منوط به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی است و درصورت نقض پروتکل ها توسط واحد صنفی متخلف در شهرهای قرمز سه هفته و در شهرهای نارنجی دو هفته، پلمپ می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا، ضمن اعلام جدیدترین گزارش از رده بندی استان ها در اجرای پروتکل های بهداشتی، از پلمب 3732 واحد به خاطر عدم رعایت پروتکل ها در نتیجه بازرسی تیم های نظارتی بهداشت خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۰   + ۴۱ سایت دیگر  
در شهرهای قرمز و نارنجی مشاغل گروه های یک و دو می توانند به مدت دو هفته فعالیت کنند و اگر صنفی در منطقه قرمز تخلف کند سه هفته پلمب خواهد شد و در شهرهای نارنجی دو هفته است
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - پیش از ظهر امروز حدود 200 نفر از دکه داران مطبوعاتی در اعتراض به افزایش اجاره بهای سالانه خود مقابل شورای شه تهران تجمع کردند. به گفته معترضان شهرداری امسال بیش از تورم سالیانه اجاره دکه ها را افزایش داده است و دکه هایی که در برابر افزایش مقاومت کرده را در مناطق پلمب کرده اند. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف، بر اساس آخرین اصلاحیه طرح مدیریت هوشمند محدودیت های متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید-19 در شهر های کشور، مشاغل گروه 1 و 2 که فهرست آن ها در ادامه می آید ...
فرماندار اهر از تشدید نظارت بر واحدهای نانوایی خبر داد و گفت: پرونده تخلفاتی 46 واحد نانوایی تشکیل و جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
ربیع   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۲    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، طبق اعلام اتاق اصناف تهران با رایزنی های صورت گرفته با استاندار تهران و ستاد ملی مدیریت کرونا در یک هفته اخیر، فعالیت گروه های شغلی 1 و 2 از شنبه 18 اردیبهشت مجاز اعلام شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۷    
بازرسان بهداشت استان همدان هفته گذشته حدود 5 هزار بازرسی انجام دادند که 49 واحد متخلف به علت رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی پلمب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۵    
مهمان نواز از پلمب آسانسور دو ساختمان پزشکان در بجنورد خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
بهروز حصاری گفت: روزانه بازرسان معاونت بازرسی اتاق اصناف به همراه اتحادیه های مختلف واحدهای صنفی را بازدید و تخلفات را بررسی می کنند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری بوشهر از پلمب 5 کارگاه غیرمجاز جمع آوری زباله در بوشهر خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا فرجی در گفت وگو با خبرگزاری میزان پیرامون وضعیت بازگشایی سینماهای کشور فقط با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی گفت: من بارها گفته ام سینما تنها جایی است که هیچ کس بدون مجوز و بلیت امکان ورود به آن را ندارد پس یعنی هر کسی برای ورود به سینما باید حتما بلیت بخرد و هنگام ورود به سینما ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
2 مطب پزشکی در اهواز به علت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی و بی توجهی به اخطارهای قبلی کارگروه های قرارگاه عملیاتی ستاد کرونا پلمب شدند. به گزارش روابط عمومی فرمانداری اهواز، در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و اجرای مصوبات قرارگاه عملیاتی مدیریت کرونا ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دکتر لیدا رفعتی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در همین ارتباط 60 واحد صنفی نیز به علت بی توجهی به شیوه نامه های بهداشتی و تداوم تخلف با دستور مقام قضایی پلمب شدند. به گفته وی، حدود 36 درصد از مردم استان همدان هنگام مراجعه به اماکن و مراکز [...]
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۶   + ۶۴ سایت دیگر  
فعالیت پاساژها در تهران از روز شنبه مجاز شد؛ در شرایطی که باید پروتکل های بهداشتی را کاملا رعایت کنند و در صورت سهل انگاری مغازه فرد متخلف پلمب می شود. ...
اقتصاد ایران: از روز شنبه مشاغل گروه 1 و2 و همچنین بازارها و پاساژها در همه شهرهای نارنجی و قرمز از جمله تهران مجاز به فعالیت هستند و جریمه تخلف واحدهای صنفی از پروتکل های بهداشتی سه هفته پلمب خواهد بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان لردگان، از پلمب 4 باب قهوه خانه و جمع آوری بیش از 80 عدد قلیان در این شهرستان خبر داد.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
از روز شنبه مشاغل گروه 1 و2 و همچنین بازارها و پاساژها در همه شهرهای نارنجی و قرمز از جمله تهران مجاز به فعالیت هستند و جریمه تخلف واحدهای صنفی از پروتکل های بهداشتی سه هفته پلمب خواهد بود.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
از روز شنبه مشاغل گروه 1 و2 و همچنین بازار ها و پاساژ ها در همه شهر های نارنجی و قرمز از جمله تهران مجاز به فعالیت هستند و جریمه تخلف واحد های صنفی از پروتکل های بهداشتی سه هفته پلمب خواهد بود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
از روز شنبه مشاغل گروه 1 و2 و همچنین بازارها و پاساژها در همه شهرهای نارنجی و قرمز از جمله تهران مجاز به فعالیت هستند و جریمه تخلف واحدهای صنفی از پروتکل های بهداشتی سه هفته پلمب خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۰    
10 قهوه خانه و باشگاه ورزشی در اهوازدر روز های گذشته به علت رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی پلمب شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
قاسم نوده فراهانی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه فعالیت پاساژها در تهران نیز از روز شنبه بدون مانع است، ادامه داد: اصناف باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و در صورت سهل انگاری بی درنگ مغازه فرد متخلف پلمب می شود. وی اضافه کرد: تعطیلی گروه های شغلی سه و چهار از [...]
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۰   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: براساس مصوبه ستاد ملی کرونا از روز شنبه هفته آینده فعالیت صنفی گروه های شغلی یک و دو در تهران مجاز است. وی افزود: واحدهای بازرسی اتحادیه های صنفی و اتاق اصناف تهران نظارت کاملی بر رعایت پروتکل های بهداشتی خواهند داشت و با متخلفین احتمالی برخورد و در صورت عدم رعایت پروتکل ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس از کشف و معدوم سازی بیش از 4 تن موادغذایی فاسد و پلمب 27 واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از پلمب یک رستوران در همدان به دلیل عدم رعایت بهداشت خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف مرکز البرز با اشاره به تشدید محدودیت های کرونایی اعلام کرد: 13 واحد متخلف صنفی در اجرای این محدودیت ها در این استان پلمب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- سرپرست فرمانداری شیروان گفت: 24 واحد صنفی متخلف در این شهرستان خراسان شمالی از ابتدای آغاز اعمال محدودیت های موج چهارم کرونا تاکنون به علت رعایت نکردن مصوبه ستاد ملی، پلمب شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
جیرفت - ایرنا - معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از پلمب 307 مورد واحد صنفی متخلف طی سال جاری خبر داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۴۱   + ۷۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دبیر قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا با اعلام جدیدترین گزارش از رده بندی استان ها در اجرای پروتکل های بهداشتی، از پلمپ 5202 واحد به خاطر رعایت نکردن پروتکل ها در نتیجه بازرسی تیم های نظارتی بهداشت خبر داد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان گفت: واحدهای صنفی که به مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا عمل نکنند پلمب و با آنها برخورد قانونی خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مسوول بازرسی و نظارت بر سلامت اماکن ورزشی خراسان شمالی گفت: 6 باشگاه ورزشی متخلف استان به دلیل بی توجهی به دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا از نیمه دوم فروردین ماه امسال تاکنون پلمب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
7 واحد صنفی متخلف در شهرستان شازند به دلیل رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی پلمب شدند.