چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۳:۵۹Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاوران املاک»

برخی از دارندگان واحدهای مسکونی که تا چندی پیش به امید افزایش بیشتر قیمت ها از فروش ملک خود خودداری می کردند، این روزها از ترس پایین آمدن قیمت مسکن حاضر به فروش ملک خود با قیمت کمتر شده اند.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک معتقد است که بانک ها در بازار مسکن دلالی می کنند و اقدام به ساخت و ساز می کنند می گوید: من مافیای مسکن و سلطان مسکن ندیده ام و توصبه من به رئیس جمهور بعدی این است که به ساخت و ساز اهمیت دهد.
تازه ترین ها   ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، 5 روز از آذرماه گذشته و هیچیک از نهادهای متولی ارائه آمار بازار مسکن (معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی یا بانک مرکزی) گزارش تحلیلی بازار مسکن آبان ماه را منتشر نکرده اند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
خانه مطبوعات و رسانه های کیش طی بیانیه ای حمایت کامل خود را از این تصمیم مسئولان منطقه آزاد کیش برای کاهش نرخ کمیسیون مشاوران املاک برای حمایت از حقوق عامه و مطالبه مردمی و قشر آسیب پذیر جزیره کیش اعلام نمود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۱    
رئیس صنف مشاوران املاک لرستان گفت: طی یک ماه گذشته شاهد کاهش 10 درصدی قیمت مسکن و زمین در لرستان بوده ایم. در حال حاضر افراد زیادی خواهان فروش زمین یا ملک خود هستند اما خریداری در بازار وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۳:۰۹    
به دنبال تحصن مشاوران املاک جزیره، حالا سازمان منطقه آزاد کیش در مقابل آزمونی بزرگ در مقابل ساکنین این جزیره مرجانی قرار گرفته است که با اعلام یک نرخ معقول هم کیشوندان و هم مشاوران فعال حوضه املاک جزیره را راضی نگه دارد.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۰    
رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: اکنون نرخ های کاذب مسکن خریدار ندارد، زیرا عرضه مسکن در بازار افزایش و تقاضا افت کرده است، طوری که در سه هفته اخیر در شهر تهران قیمت مسکن حدود 10 درصد کاهش یافته و فشار عرضه نشان می دهد که شرایط برای سوداگری در بازار ملک فراهم نیست.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: اکنون نرخ های کاذب مسکن خریدار ندارد، زیرا عرضه مسکن در بازار افزایش و تقاضا افت کرده است، طوری که در سه هفته اخیر در شهر تهران نرخ مسکن حدود 10 درصد کاهش یافته و فشار عرضه نشان می دهد که شرایط برای سوداگری در بازار ملک فراهم نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر بازرگانی منطقه آزاد کیش با اشاره به مطالبه برخی از فعالان مشاوران املاک گفت: نرخ نامه منطقی برای مشاوران املاک پس از نظر کارشناسی تصویب می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رییس اتحادیه مشاوران املاک تهران گفت: اکنون نرخ های کاذب مسکن خریدار ندارد، زیرا عرضه مسکن در بازار افزایش و تقاضا افت کرده است، طوری که در سه هفته اخیر در شهر تهران قیمت مسکن حدود 10 درصد کاهش یافته و فشار عرضه نشان می دهد که شرایط برای سوداگری در بازار ملک فراهم نیست. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۲   + ۴۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رییس اتحادیه مشاوران املاک از کاهش 48 و 31 درصدی معاملات ملک به ترتیب در شهر تهران و کل کشور طی یک ماه گذشته خبر داد و گفت: با توجه به پایین آمدن قیمت مسکن، خریداران در انتظار افت بیشتر نرخهای پیشنهادی هستند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۴    
در این مقاله، با مهمترین اصول تبلیغات اینترنتی، که مدیران و مشاوران املاک باید به آن توجه کنند، آشنا می شوید. اگر مدیر یا مشاور املاک هستید، این مطلب را از دست ندهید.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۵:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بازار کساد مسکن با تعطیلی اجباری صنف مشاوران املاک به پشت کرکره نیمه بسته بنگاه ها منتقل شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علمی کاربردی اتحادیه صنف مشاوران املاک با تاکید بر اینکه دانش حقوقی بیشترین نیاز مشاوران املاک بود و دانشگاه علمی کاربردی با این هدف راه اندازی و در این مسیر موفق عمل کرده است گفت: مقاومت مشاوران املاک نسبت به سایت های فروش ملک کمتر شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۳    
اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران اعلام کرد که دفاتر مشاوران املاک از امروز 1 آذر تعطیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۴:۲۰    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک پارس آباد گفت: با دستور شورای تامین و با شناسایی های انجام شده، 51 بنگاه مشاوره املاک در پارس آباد پلمب شد.
قلی خسروی گفت: تبدیل اتحادیه مشاوران املاک به کانون و تشکیل زیر ساخت های جدید می تواند حیاط خلوت دلالان و سوداگران بازار مسکن را از بین ببرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران در رادیو گفت و گو تاکید کرد : اگر صنف مشاوران املاک زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی شود، پیامدش کاهش گردش نقدینگی در صنعت ساختمان است
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان پردیس گفت: با تخلیه تورمی، آثار و تبعات آن در طرح مسکن مهر مقداری پررنگ تر از سایر حوزه ها خواهد بود.
شادا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل شهر جدید پردیس با تاکید بر اینکه انتقال مشاوران املاک به وزارت راه و شهرسازی هم به نفع بازار مسکن است و ایزارهای قانونی را در برخورد با دلالان مسکن مهر در اختیار ما خواهد گذاشت گفت: پرداخت وام 1000 میلیارد تومانی تکمیل زیربناها سرعت افتتاح های مسکن مهر را بالا برد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه معاملات سوداگرایانه موجب افزایش قیمت مسکن می شود، گفت: من به عنوان نمونه می گویم که فردی در یکی از دفاتر مشاوران املاک می گفت که زمینی را خریداری کرده که آن زمین بعد از 17 بار معامله و خرید و فروش، بار دیگر به دست خودش رسیده است.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۷:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
قیمت های پیشنهادی موجران در برخی مناطق میانی پایتخت برای گروه های مختلف با بودجه های تقریبا متنوع یافت می شود.قیمت های پیشنهادی موجران در برخی مناطق میانی پایتخت برای گروه های مختلف با بودجه های تقریبا متنوع یافت می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۱:۰۲    
به گفته رئیس اتحادیه مشاوران املاک قیمت های پیشنهادی ملک ، بین 10 تا 15 درصد کاهش یافته و انتظار افت بیشتر هم دور از ذهن نیست. ( منبع )
برترین ها / دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
فرارو: رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با اعلام اینکه قیمت مسکن در دو هفته اخیر 15 درصد با کاهش داشته است، گفت: با افزایش عرضه مسکن شاهد خروج بازار از رکود و رونق معاملات خواهیم بود. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۰    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک کشور با اعلام این خبر که قیمت مسکن 10 تا 15 درصد کاهش مواجه شده است، گفت: با افزایش عرضه مسکن شاهد خروج بازار از رکود هستیم.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
تجارت نیوز: رئیس اتحادیه املاک تهران می گوید: مشاوران املاک از اول آذر به مدت 15 روز تعطیل هستند و اتحادیه مشاوران املاک این ابلاغیه را به تمام اعضای خود ابلاغ کرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان پردیس گفت: با تخلیه تورمی، آثار و تبعات آن در طرح مسکن مهر مقداری پررنگ تر از سایر حوزه ها خواهد بود.
نایب رییس اول اتحادیه مشاوران املاک، پیشنهاد تبدیل این اتحادیه به کانون و منفک شدن از قانون عمومی نظام امور صنفی را ارائه کرد و گفت: صنف مشاوران املاک به دلیل تخصصی بودن و حساسیت بالا، باید تابع قانون خاص باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۵۸    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان پردیس از کاهش 20 درصدی قیمت واحدهای مسکن مهر پردیس در یک هفته گذشته خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس اظهار داشت: در پردیس شاهد حضور مشاوران املاک بسیار زیادی هستیم که این تعداد مازاد بر نیازی است که وجود دارد. شورای تامین، مصوبه ای داده مبنی بر اینکه دیگر هیچ مجوزی برای مشاوران املاک داده نشود چرا که هر پروژه تجاری که واگذار کردیم تبدیل به مشاوره املاک شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک اصفهان گفت: تأثیر کاهش قیمت ارز و رکود بازار، حدود سه ماه بعد در حوزه مسکن نمایان می شود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۸:۴۷    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: واحد های مشاوران املاک در سال های اخیر رشد بی رویه ای داشته اند و این در حالی است که برخی از آن ها با سوء استفاده از شرایط پیش آمده نقش مهمی در افزایش قیمت ها دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۶:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: واحدهای مشاوران املاک در سال های اخیر رشد بی رویه ای داشته اند و این در حالی است که برخی از آنها با سوء استفاده از شرایط پیش آمده نقش مهمی در افزایش قیمت ها دارند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
خسروی، رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر اینکه باید برای عدم تعیین سقف تعداد مشاوران املاک در شهرها و استانها فکری کرد گفت: انتقال مشاوران املاک به وزارت راه و شهرسازی در حال رخ دادن است و این اقدام به نفع بازار مسکن و مردم خواهد بود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به کاهش احتمالی قیمت مسکن می گوید تا زمانی که کشور به این پیشرفت نرسد که حدود 80 درصد از بهای کارشناسی مسکن باید توسط بانک ها یا نهادهای تامین کننده مالی تامین شود، هرگونه بحث درباره افزایش وام مسکن بی فایده خواهد بود ...
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۲    
برچسب ها اتحادیه مشاوران املاک بررسی قیمت مسکن دانستنی اقتصادی مشاورین املاک نوسان نرخ ارز برچسب ها
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک بهشهر گفت: افراد غیربومی از تهران، مشهد و شهرهای بزرگ و حتی برخی از فوتبالیست ها در گذشته در منطقه و بندر امیرآباد برای خرید زمین سرمایه گذاری کرده بودند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۱:۴۷   + ۸۴ سایت دیگر  
ایسنا: رییس اتحادیه مشاوران املاک کشور با بیان اینکه قیمت مسکن کاهش یافته و انتظار افت بیشتر را در ماه های آینده داریم گفت: خرید و فروش انجام می شود و معاملات کاهش نیافته؛ هرچند تعداد فروشندگان بیش از خریداران است. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
یاسینی رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک استان یزد با اشاره به ارتباط مستقیم قیمت املاک با نوسانات ارز، گفت: معاملات املاک در یزد به صفر رسیده است.
قیمت اوراق تسهیلات مسکن همزمان با ورود بازار مسکن به فاز رکود، با کاهش 20 تا 25 هزار تومانی از کانال 90 به 70 هزار تومان سقوط کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد نوشت: مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می کنند: باتوجه به تمایل زیاد متقاضیان موجود در بازار برای خرید آپارتمان های 10 تا 20 سال ساخت، تعداد این فایل ها طی یکی دو هفته اخیر به طور نسبی کاهش پیدا کرده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۸:۳۴    
تهران ( پانا) - رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید براینکه در بحث روابط مالک و مستاجر حقوق هر دو طرف باید در نظر گرفته شود، می گوید محدود کردن سقف افزایش اجاره بها که با مصوبه ستاد ملی کرونا انجام شد از افزایش بیش از 30 تا 50 درصدی در برخی از واحدهای استیجاری جلوگیری کرد. ...
مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می کنند: باتوجه به تمایل زیاد متقاضیان موجود در بازار برای خرید آپارتمان های 10 تا 20 سال ساخت، تعداد این فایل ها طی یکی دو هفته اخیر به طور نسبی کاهش پیدا کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران: رئیس اتحادیه مشاوران املاک شهرستان فراهان و عضو هیات رئیسه اتاق اصناف فراهان با اشاره به رشد قیمت ها در حوزه مسکن گفت: بازار مسکن دیگر کشش افزایش قیمت را ندارد و در یک سال اخیر بازار مسکن با تورم همراه بوده است ...
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۷:۲۶   + ۴۸ سایت دیگر  
معاملات مسکن مطابق پیش بینی ها به افت شدید قیمت در بازارهای موازی واکنش نشان داد. نتایج تحقیقات میدانی، از سه تغییر معنادار در رفتار فروشنده های آپارتمان حکایت دارد.
شادا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر اینکه قطعا ادامه کاهش نرخ ارز و ماندگار شدن این روند می تواند بر بازار مسکن اثر مثبت بگذارد گفت: روند کاهشی نرخ ارز اگر ادامه دار باشد قیمت نهاده های تولید مسکن و در نهایت قیمت مسکن کاهشی خواهد شد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۱۸   + ۱۶ سایت دیگر  
نقدینه - واسطه های ملکی در اغلب مناطق پایتخت از شکست حباب قیمت مسکن و کاهش قیمت های پیشنهادی فروشندگان می گویند. موضوعی که وزیر راه و شهرسازی ماندگاری آن را مشروط به تداوم کاهش قیمت ارز و مداخله در بازار می داند. ...
تیک   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاملات مسکن مطابق پیش بینی ها به افت شدید قیمت در بازار های موازی واکنش نشان داد. نتایج تحقیقات میدانی، از سه تغییر معنادار در رفتار فروشنده های آپارتمان حکایت دارد ...
صدای ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران ، قنبرعلی زنگنه در گفت وگو با ایسنا، در خصوص قیمت مسکن در اهواز اظهار کرد: نوساناتی که در بازار ارز به وجود آمد و باعث شد دلار 15 هزار تومانی به بیش از 25 هزار تومان برسد شرایطی را در بازار به وجود آورده که قیمت مسکن در اهواز 30 تا 50 درصد افزایش پیدا کند. ...
اقتصاد آنلاین / نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۹   + ۷۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: همزمان با کاهش قیمت ها در بازارهای موازی شاهد سقوط چشمگیر قیمت مسکن هستیم.