شنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۰۶:۴۷May 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حق الزحمه»

اقتصاد آنلاین / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۵   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز بازرسی، مبارزه با فرار مالیاتی و پولشویی سازمان امور مالیاتی گفت: نداشتن کارتخوان گرچه تخلف تعزیراتی نیست، تخلف از قانون محسوب می شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به راه اندازی سامانه خودنویس از خردادماه سال گذشته و جمع آوری بخش عمده ای از فعالیت سوداگران و دلالان بازار اجاره مسکن، از کاهش چشمگیر حق الزحمه های نجومی در این بازار خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۵   + ۴۴ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی سامانه خودنویس را در راستای شفافیت، تسهیل امور، دستیابی به آمار، حذف هزینه حق الزحمه مشاوران املاک و کنترل نرخ ها در بازار اجاره راه اندازی کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
محمدعلی اسفنانی در گفت وگو با ایران اکونومیست درباره دریافت زیر میزی از بیماران توسط برخی پزشکان، گفت: قانون برای هر خدمتی که به مردم عرضه می شود چه در قالب مهندسی و یا پزشکی و خدماتی و ... باشد، مبلغی را به عنوان تعرفه در نظر گرفته است ...
ربیع   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، موافق و مخالف درصد تعیین حق الزحمه مهندسان باعث شد تا امسال وزارت راه و شهرسازی در تعیین تعرفه مهندسان با وسواس بیشتری عمل کند ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی: بیشترین بار ارائه خدمات در مراکز آموزشی دولتی بر دوش دستیاران پزشکی است. میانگین ساعت کاری رزیدنت ها 300 تا 400 ساعت در ماه است در حالی که حداقل ساعت کاری نیروی مشمول قانون کار، 180 ساعت است بنابراین رزیدنت ها حداقل دو برابر یک نیروی تمام وقت، کار می کنند ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۲    
هدف این طرح جذب نیروی تلاشگر برای صنایع مختلف است و دانشجویان از محل طرح پویش، پس از طی مراحل آموزشی و مهارت آموزی، حق الزحمه ای دریافت خواهند کرد.
سرانجام پس از ماهها کش و قوس فراوان میان سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و وزارت راه و شهرسازی، تعرفه نظام مهندسی ساختمان 27 درصد تعیین شد که این میزان موجب نارضایتی روسای سامزان های نظام مهندسی ساختمان را در پی داشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۵    
گرگان- پرویز، بازرس هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان گفت: نرخ گذاری دستوری برای حق الزحمه مهندسان عامل دستمزد پایین آنان است و این موضوع بر کیفیت خدماتی که ارائه می شود، اثرگذار است.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
اخبار فرهنگیان نوشت: کسورات حقوق اردیبهشت ماه معلمان به شرح زیر است: 1. کسر مبلغ 370 هزار تومان در 4 قسط از تمامی همکارانی که از بیمه عمر مکمل دانا سال 1403 انصراف نداده بودند. 2. کسر اضافه دریافتی بابت حق الزحمه امتحانات نهایی شهریور ماه 1402 . ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
به گفته وزیر بهداشت، حق الزحمه دستیاران پزشکی چندین برابر افزایش یافت و به حدود 15 میلیون تومان رسید.
وزیر بهداشت با اشاره به این که حق الزحمه دستیاران پزشکی تا قبل از دولت مردمی، بسیار اندک و موجب نبود انگیزه کاری در آن ها بود؛ گفت: حق الزحمه این دانشجویان به حدود 12 تا 15 میلیون تومان افزایش یافته است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به این که حق الزحمه دستیاران پزشکی تا قبل از دولت مردمی، بسیار اندک و موجب نبود انگیزه کاری در آن ها بود؛ گفت: حق الزحمه این دانشجویان به حدود 12 تا 15 میلیون تومان افزایش یافته است ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: حق الزحمه دستیاران پزشکی از حدود دو و سه میلیون به حدود 12 تا 15 میلیون تومان افزایش یافته و کارانه نیز برای دستیاران در نظر گرفته شده که دریافتی دستیاران، بهبود می یابد و می توانند با خیال آسوده تری به فعالیت بپردازند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۵   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، بهرام عین اللهی در هجدهمین جشنواره آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با اشاره به ظرفیت های گسترده نظام سلامت کشورمان، دستیابی به مرجعیت علمی در منطقه را قابل تحقق عنوان و بیان کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سال 1400 حقوق رزیدنت های مجرد دو میلیون تومان و حقوق رزیدنت های متاهل سه میلیون تومان بود؛ اما این حق الزحمه امروز نزدیک به 12 و 15 میلیون تومان به اضافه کارانه شده است و امیدواریم بتوانیم به رزیدنت ها بالای 20 میلیون تومان پول پرداخت کنیم.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش : زمان واریز حق الزحمه امتحانات خرداد و شهریورماه 1402 فرهنگیان اعلام شد. براساس این گزارش، حق الزحمه امتحانات خرداد و شهریورماه 1402 فرهنگیان و معلمان از ساعاتی قبل (دو شنبه 17 اردیبهشت 1403) در حال واریز است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
علی فرهادی گفت: افزایش 2 برابری حق الزحمه ساعت اضافه تدریس معلمان تصویب می شود چرا که سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه با آن موافق هستند که با این کار معلمان ماده 28 کمتری استخدام می شوند چرا که نیاز مدارس به معلم از روش های حق التدریس تامین می شود.
علی فرهادی گفت: افزایش 2 برابری حق الزحمه ساعت اضافه تدریس معلمان تصویب می شود چرا که سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه با آن موافق هستند که با این کار معلمان ماده 28 کمتری استخدام می شوند چرا که نیاز مدارس به معلم از روش های حق التدریس تامین می شود.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس سیاست گذاری مسکن گقت: کاهش حق الزحمه های نجومی که توسط مشاوران املاک پیش این دریافت می شد با راه اندازی سامانه خودنویس برطرف شده و ما شاهد بهبود وضعیت معاملات در بخش اجاره هستیم.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۸:۴۸    
زرقان (پانا) - معلم فداکار و مهربان زرقانی بدون دریافت حق الزحمه در شیفت مخالف موظفی خود، در روستای کورکی به امر آموزش و کمک به همکاران می پردازد .
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فرهادی با بیان اینکه افزایش حق الزحمه ساعت اضافه تدریس معلمان محقق می شود گفت: با این کار معلمان ماده 28 کمتری استخدام می شوند و نیاز مدارس به معلم از روش های حق التدریس تامین می شود.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: در خصوص ظرفیت دانشجویان پزشکی نیز طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی عمل می کنیم و در صورتی که افزایش و کاهشی لازم باشد با تصویب این شورا انجام خواهد شد.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۱۴ - ۰۴:۲۸    
به گزارش سلام نو، وی افزود: برای پرداخت حقوق معلمان خرید خدمات 700 میلیارد تومان اعتبار نیاز است و قبل از پایان اردیبهشت 1403، حق التدریس معلمان شاغل و بازنشسته، حقوق معلمان خرید خدمات و حق الزحمه امتحانات نهایی را پرداخت خواهیم کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: افزایش 800درصدی حق الزحمه دستیاران در دولت مردمی یکی از کارهایی بود که در راستای ایجاد انگیزه دستیاران صورت گرفت.
ساعت24   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - سخنگوی وزارت آموزش وپرورش با بیان اینکه افزایش 2 برابری حق الزحمه ساعت اضافه تدریس معلمان در دستور کار شورای حقوق و دستمزد قرار گرفته است گفت: این طرح تصویب می شود زیرا سازمان اداری و استخدامی و سازمان برنامه و بودجه موافق هستند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۱۲ - ۰۷:۱۹   + ۸۲ سایت دیگر  
علی فرهادی در گفت وگو با ایران اکونومیست، با بیان اینکه افزایش حق الزحمه ساعت اضافه تدریس معلمان محقق می شود گفت: با این کار معلمان ماده 28 کمتری استخدام می شوند و نیاز مدارس به معلم از روش های حق التدریس تامین می شود. تمامی معلمان رتبه بندی می شوند رتبه بندی به شرط بارگذاری مدارک ...
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت باقی مانده مطالبات معلمان از جمله حقوق معلمان خرید خدمات، حق التدریس معلمان شاغل و بازنشسته و حق الزحمه امتحانات تا پایان اردیبهشت 1403 خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امروزه افراد زیادی برای انجام کارهای خود از نیروهای شرکت های خدماتی استفاده می کنند؛ همچنین با توجه به این موضوع ثبت شرکت خدماتی رو به افزایش بوده و خواهان زیادی برای ثبت این نوع شرکت وجود داشته باشد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
پرستاران یک بیمارستان گرگان نسبت به اضافه کار اجباری انتقاد کردند. آنان خواستار اختیاری شدن اضافه کار و افزایش عادلانه حق الزحمه آن هستند؛ در حال حاضر برای هر ساعت اضافه کار پرستاران، رقم ناچیز 12 تا 20 هزار تومان بعد از تاخیر بسیار به آن ها پرداخت می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان نظام مهندسی کشور گفت: تعرفه نهایی حق الزحمه مهندسان سازمان نظام مهندسی احتمالا پس از حدود دو ماه تعلل، فردا ابلاغ خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با نقد فرمول قدیمی ملاک عمل دولت برای افزایش سالانه دستمزد و حق الزحمه مهندسان ناظر ،می گوید برای تعیین رقم حق الزحمه مهندسان ناظر در سال 1403، اگر مبنای محاسبه رشد هزینه های ساخت وساز باشد، این رقم 100 درصد باید افزایش پیدا کند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی گفت: با راه اندازی سامانه خودنویس تمامی حق الزحمه های نجومی که توسط مشاوران املاک گرفته می شد برچیده شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۵    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور گفت: انتظار داریم حق الزحمه مهندسان به میزان افزایش 40 درصدی نظام پزشکی یا 35 درصدی کارگران باشد که روز های شنبه یا یکشنبه هفته آینده این موضوع نهایی و ابلاغ خواهد شد.
انبوه سازان و سازندگان در حالی معتقد هستند که حق الزحمه سازمان های نظام مهندسی بیشتر از خدماتی است که ارائه می کنند اما سازمان های نظام مهندسی ساختمان نیز مدعی هستند که افزایش تعرفه ها باید بر اساس هزینه ساخت امسال 100 درصد افزایش یابد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۲۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور گفت: انتظار داریم حق الزحمه مهندسان به میزان افزایش 40 درصدی نظام پزشکی یا 35 درصدی کارگران باشد که روزهای شنبه یا یکشنبه هفته آینده این موضوع نهایی و ابلاغ خواهد شد.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه در برخی از مدارس، قانون رعایت نمی شود و معلمان به دلیل عدم دریافت حق الزحمه کافی، مورد ستم واقع می شوند، گفت: یکی از مسائل و اولویت های کشور، باید تقویت مدارس دولتی باشد.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه مجلس گفت: دو خودروساز داخلی یعنی ایران خودرو و سایپا اعلام کردند فروش قطعی زمستانی را با افزایش قیمت چند صد میلیونی به مردم تحویل می دهند؛ این کار پذیرفتنی نیست.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۷:۲۰    
کارشناس اقتصادی در مورد سامانه خودنویس و اقدام مهم دولت در رونمایی از این سامانه گفت: موضوع بالا بودن حق الزحمه مشاوران املاک در قراردادهای اجاره مسکن از دیرباز دغدغه مستاجران بوده و منجر به افزایش هزینه ها و بار مالی شده است.
پانا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تبادکان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی گفت: طی 2 سال گذشته به منظور جلوگیری از خالی بودن کلاس های درس، تعداد زیادی از دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان را در مدارس به کارگیری و حق الزحمه آنان را طبق قانون حق التدریس واریز کردیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس سیاست گذاری مسکن گفت: با راه اندازی سامانه خودنویس شاهد کاهش حق الزحمه های نجومی از سوی مشاوران املاک کشور بودیم.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۲    
تعرفه ویزیت حیوانات در مقایسه با انسان حدود 2 و نیم برابر بیشتر است.(400 هزار تومان) حق ویزیت پزشکان کمتر از دو دلار (کمتر از حق الزحمه تعویض زیپ شلوار) و پزشک متخصص کمتر از سه دلار (کمتر از یک پیرایش موی مردانه) است.
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۵:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
کارشناس مسکن گفت: با راه اندازی سامانه خودنویس به صورت کامل تمامی قراردادهای اجاره مسکن به صورت رایگان ثبت و حق الزحمه های نجومی در این سامانه برچیده شد.