یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۰:۲۲Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حق الزحمه»

عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران، اختصاص حق الزحمه مناسب برای پزشکی که در بخش دولتی کار می کند موجب خواهد شد که آن بخش تقویت شود و نهایتا سود آن به مردم خواهد رسید.
کیشوند   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور شهری و محیط زیست شرکت عمران، آب و خدمات کیش، از تدوین شیوه نامه قانونی برای افزایش حق الزحمه کارگران خدمات شهری کیش خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کارگروه مشترک ستاد اقامه نماز و آموزش و پرورش در ساختمان ستاد اقامه نماز کشور برگزار شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی وزارت بهداشت در نامه ای به معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت حق الزحمه دانشجویان مشارکت کننده در طرح واکسیناسیون سراسری کرونا را اعلام کرد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: طی آخرین تفاهم نامه منعقد شده منافع سازمان های نظام مهندسی به ویژه درآمد مربوط به حق الزحمه شناسنامه فنی-ملکی تأمین شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۸    
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری فردیس از تصویب لایحه حق الزحمه مربیان ایستگاه های ورزش همگانی خبر داد.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۱:۰۴    
داور بین المللی فوتبال ایران درباره مشکلات داوران در این رشته توضیحاتی را بیان کرد. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، علی میرزابیگی در ارتباط با مشکلات داوران گفت ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
فوتبال علی میرزا بیگی داور فوتبال کشورمان در مورد شرایط داوری این روز های فوتبال گلایه هایی داشت. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، علی میرزا بیگی گفت ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۸:۳۵    
برای مرور مهمترین اخبار دانشگاهی طی یک هفته گذشته در حوزه آموزش و پژوهش با ما همراه باشید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی گیلان از مشارکت بیش از 200 دانشجوی علوم پزشکی گیلان در اجرای واکسیناسیون کووید 19 در استان خبر داد و گفت: حق الزحمه دانشجویان مشارکت کننده در واکسیناسیون کووید 19 استان به زودی پرداخت می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۹:۳۵    
دلار رانتی مردم را به صف کرد، توافقات سازنده در تهران ، گام نخست دولت به سوی فدرالیسم اقتصادی، افزایش 2 تا 3 برابری حق الزحمه دستیاران گروه پزشکی، حق دادخواهی آسیب دیدگان از کرونا، از عناوین روزنامه هاست.
وزیر بهداشت از افزایش 2 تا 3برابری حق الزحمه دستیاران گروه پزشکی خبر داد و گفت: حداقل حقوق برای مجرد ها 6میلیون تومان و برای متاهل ها 8میلیون تومان است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۲۴    
افزایش حق الزحمه دستیاران پزشکی از اول مهرماه اعمال می شود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۵    
افزایش رسمی حق الزحمه دانشجویان شرکت کننده در طرح واکسیناسیون سراسری به 15 هزار تومان
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
پس از اینکه یکی از دستیاران پزشکی در حضور مقام معظم رهبری نسبت به مشکلات معیشتی این گروه گلایه کرد بالاخره پس از مدت ها مصوبه ای به منظور پاسخ به مطالبه صنفی دستیاران به تصویب رسید.
معاون آموزشی وزارت بهداشت از افزایش حقوق دستیاران مجرد به 6 و دستیاران متاهل به 8 میلیون تومان خبر داد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۲:۱۶    
پرداخت پاداش و حق الزحمه بهره وری کارکنان مدت موقت و پیمانکاران غیر پروژه ای از سوی شورای اداری و استخدامی صنعت نفت به شرکت های زیرمجموعه ابلاغ شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۰۰:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی طرحی مصوب کرده که در صورت تایید و نهایی شدن، معاملات بازار مسکن و نحوه فعالیت واسطه ها در این بازار با تحولات اساسی همراه خواهد شد. یکی از مهم ترین موارد درج شده در این مصوبه، نحوه، میزان و فرمول محاسبه حق الزحمه(کمیسیون) واسطه های معاملات مسکن است ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۲۰:۴۴    
بر اساس پیگیری نفت آنلاین حق الزحمه بهره وری شش ماهه نخست سال 1400 با دستورالعمل جدید پرداخت خواهد شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۴    
دستورالعمل نحوه پرداخت حق الزحمه بهره وری پرسنل قراردادی و پیمانکاری نفت ابلاغ شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۲:۳۰    
نفت آنلاین با انتشار توئیتی به افزایش حق الزحمه بهره وری پرسنل غیررسمی نفت توسط وزارت نفت دولت انقلابی واکنش نشان داد.
شانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۹:۴۶    
بازدید وزیر نفت از مدیریت دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران، تأکید بر ضرورت توسعه میدان های گازی کشور و افزایش حق الزحمه بهره وری کارکنان مدت موقت و پیمانکار را در گزیده های نفتی این هفته بخوانید.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
این پست نحوه محاسبه پاداش بهره وری پرسنل غیررسمی رسمی نفت بر اساس فرمول جدید وزارت نفت را نشان می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه این کمیسیون به موضوع کاهش و ساماندهی حق الزحمه بنگاه های املاک ورود کرده است، گفت: در حال بررسی مدل های مختلف برای کاهش حق الزحمه مشاوران املاک هستیم.
شانا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت از افزایش حق الزحمه بهره وری کارکنان قرارداد مدت موقت و پیمانکار صنعت نفت خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم تبدیل وضعیت رزیدنت ها از حق الزحمه ای به حقوق ثابت عنوان کرد: اعتقاد داریم دستیاران، حداقل یک پزشک عمومی هستند و وقتی وارد این دوره می شوند، باید بتواند از امکانات و حقوق یک پزشک عمومی برخوردار شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۳:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: به منظور بهبود وضعیت معیشتی دستیاران پزشکی دو مسیر پرداخت کارانه ها از منابع دانشگاه های علوم پزشکی و تغییر حق الزحمه به حقوق در دستور کار وزارت بهداشت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مشاورین املاک اخیرا در حالی مدعی نقش مثبت مشاورین املاک در گسترش صنعت ساخت و ساز مسکن شده که یک کارشناس مسائل اقتصادی استان مرکزی در این رابطه می گوید: شیوه دریافت حق الزحمه و تعرفه ای که مورد تأیید و تأکید آنهاست، سبب شده تا برخی از مشاورین املاک برای کسب درصد بیشتر ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: تحقیقات نشان داده که شرایط کاری دانشجویان رزیدنتی بسیار سخت و طاقت فرسا است به گونه ای که احتمال شیفت های کاری 36 ساعته و یا بیشتر را دارند در مقابل حقوق و دستمزد ناچیز دریافت می کنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۲:۵۵    
حق الزحمه ثبت سند در موارد اختیاری بودن آن به شرطی شرعی است که طرفین معامله خود خواستار آن باشند.
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سپید، ابوالفضل باقری فرد گفت: در سال تحصیلی کنونی نیز تمام دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور با اولویت حضور دانشجویان فعالیت می کنند، دانشجویان نو ورود و دیگر دانشجویانی که دروس نظری دارند به صورت مجازی آموزش می بینند، اما تمام دانشجویان کارورز ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به برطرف شدن مشکل معوقات مدرس های دانشگاه علمی کاربردی گفت: یکی از تکالیف نظارتی واحدهای استانی این است که از پرداخت حق الزحمه اساتید توسط مرکز مطمئن شوند در غیر این صورت اجازه پذیرش دانشجو به آن مرکز داده نمی شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر بهداشت از تبدیل حق الزحمه های اندک دستیاران پزشکی به حقوق در سطح پزشکان عمومی در آینده ای نزدیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور از پرداخت حق الزحمه 110 هزار ناظر انتخابات شوراها خبر داد و گفت: دلیل تاخیر در پرداخت حق الزحمه 20 درصد باقی مانده ناظرین، بدقولی دولت سابق بود.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۲:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تقدیر از رویکرد اثرگذار رسانه ملی در روزهای اخیر گفت : رساندن اخبار و تبیین میدانی موضوعات مختلف در جامعه از تحریف حقایق جلوگیری می کند و مانع سوء استفاده دیگران می شود.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال با بیان این که کنفدراسیون آسیا و فدراسیون جهانی به همکاری نکردن داوران بین المللی با فدراسیون های ملی بسیار حساس هستند، گفت: برخی از داوران درخواست چهاربرابری حق الزحمه داوری داشتند که این موضوع واقعا برای فدراسیون والیبال ممکن نبود. ...
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۵    
به همین منظور گفت و گویی با میثم کاظمی نماینده ناظران کشاورزی استان مازندران و سراسر کشور انجام دادیم. دلیل اصلی استخدام نشدن ناظران جهاد کشاورزی چه بود؟ ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
زاکانی که هفته گذشته جذب هر نیروی جدیدی در شهرداری تهران را ممنوع کرده بود و در بخشنامه ای که ابلاغ کرده بود، آورده بود که: جذب و به کارگیری نیروی انسانی جدید زیر هر عنوان و با هر نوع وضعیت استخدامی اعم از تمام وقت، نیمه وقت و پاره وقت، پیمانکاری، شرکتی، مشاوره ای، حق الزحمه ای ...
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۰۵    
توضیح عجیب زاکانی درخصوص همکاری "صلواتی" دامادش با شهرداری مغایرتی صریح با بخشنامه چند روز قبل خود وی دارد که تاکید کرده بود: جذب و بکارگیری نیروی انسانی جدید تحت هر عنوان و با هر نوع وضعیت استخدامی اعم از ( تمام وقت، نیمه وقت و پاره وقت، پیمانکاری، شرکتی، مشاوره ای، حق الزحمه ای ...
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تعدای از دانشجویان فعال در یکی از مراکز واکسیناسیون تبریز طی تماس با تحریریه تبریزبیدار به تاخیر در پرداخت حق الزحمه خود گلایه داشتند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل تعاونی پارافین ایران گفت: تبخیر بنزین سوپر بسیار بیشتر از بنزین معمولی است. بنابراین جایگاهداران نه تنها حق الزحمه ای برای بنزین سوپر دریافت نمی کنند، بلکه زیان هم می دهند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
برترین ها: صابری، مدیرعامل تعاونی پارافین ایران در این باره گفت: تبخیر بنزین سوپر بسیار بیشتر از بنزین معمولی است، به دلیل بالا بودن قیمت آن، در مخازن ماندگاری بیشتری دارد و هرچقدر ماندگاری بیشتر شود، تبخیر بیشتری اتفاق می افتد ...
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رصد بیش از 200 فایل فروش آپارتمان در یکی از استارت آپ های جست و جوی آگهی های فروش ملک در تهران نشان می دهد فایل نوساز در بازار فروش اندک است و به نظر می رسد سازنده ها متاثر از عوامل مختلف از جمله افزایش بهای مصالح ساختمانی، تورم و رکود حاکم بر بازار، فعالیت کمتری در شهر تهران داشته اند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۰:۲۴    
به گزارش بازارکار، روابط عمومی و توسعه مشارکت های مردمی بنیاد حامیان دانشگاه تهران در فراخوانی از دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه تهران در ردیف های شغلی زیر دعوت به همکاری به صورت حق الزحمه دانشجویی یا کارآموز می نماید: -اداری و اجرایی -امور رویدادها ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۱    
دبیر سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: برای افزایش حق الزحمه داوران فعال در رقابت های باشگاهی والیبال چارت خاصی وجود دارد که این امر براساس آن هر سال صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
دبیر شورای مرکزی مجمع دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی با بیان اینکه دستیاران تحت فشار روحی و روانی بسیاری هستند، گفت: باید بین کشیک های رزیدنتی و آزمون های این قشر از جامعه پزشکی تعادل و توازنی ایجاد کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی در بخشنامه ای ابلاغ کرد: جذب و بکارگیری نیروی انسانی جدید تحت هر عنوان و با هر نوع وضعیت استخدامی اعم از ( تمام وقت، نیمه وقت و پاره وقت، پیمانکاری، شرکتی، مشاوره ای، حق الزحمه ای، ساعتی و پروژه ای و حتی انجام خدمت به طور رایگان یا افتخاری ) در شهرداری تهران ممنوع است.
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: تصویری از لیست حق الزحمه کارکنان موسیقی رادیو در تیرماه 1324 در فضای مجازی منتشر شده است.