چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۴:۵۱Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام مهندسی ساختمان»

به فاصله 48 ساعت پس از آن اعلام رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران مبنی بر حل و فصل اضافه پرداختی به برخی اعضا، وزارت راه نیز از بازگشت 1.2 میلیارد تومان از این مبلغ خبر داد.
مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان ضمن تاکید بر شفاف سازی و حرکت در مسیر قانون از سوی سازمان های نظام مهندسی ساختمان استان ها، از اراده جدی وزارت راه و شهرسازی در برخورد با مفاسد و سوء جریان های سازمان های نظام مهندسی ساختمان خبر داد.
استانداری مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس و اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با استاندار مازندران دیدار کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان در این دیدار با عنوان اینکه در حوزه ساخت ساز و پروژه های عمرانی استان می بایست هر چه بهتر از خدمات این سازمان به عنوان نهاد مؤثر فنی تخصصی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان تهران با بیان این که نیازی به نامه نگاری مدیرکل توسعه دفتر مهندسی نبوده است، گفت: اضافه پرداخت 2.4 میلیارد تومانی مشکل سیستمی بود که حل شده است.
معاون مسکن و ساختمان از اصلاح ارجاع کار نظارت بر ساخت و ساز به منظور شفافیت، اقدام ویژه در خصوص رفع تعارض منافع خبر داد و گفت: اصلاح قانون نظام مهندسی ساختمان نیز در تعامل با شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در دستور کار است.
پیام خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۲:۳۷    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: طرح جامع نرم افزاری ارجاع نظارت را در تمام استان به غیر از شیراز اجرا می کنیم و متاسفانه شهرداری شیراز تاکنون در زمینه عودت دادن اجرای این خدمات به سازمان نظام مهندسی همکاری نکرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم گفت: برخی از خدمات این سازمان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و تسهیل امور به دفاتر پیشخوان دولت در سطح استان واگذار شده است.
تمدن لر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مهندس سعید بارانی بعنوان رئیس جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان لرستان انتخاب شد . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر ، جلسه هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان لرستان روز شنبه یکم آذرماه در محل سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برگزار شد ...
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۴۹    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اردبیل گفت: اعضای شورای انتظامی سازمان نظام مهندسی بدون مسامحه به صدور آرای عادلانه اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۰    
شیراز- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس گفت: تیم های نظارت مضاعف این سازمان در قالب 26 نمایندگی بر روند اجرای پروژه های ساختمانی استان نظارت دقیق دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۱    
خستین نشست خبری مهندس احمد خرم، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با موضوع لزوم اجرای مبحث 22 مقررات ملی ساختمان به منظور مراقبت و نگهداری از ساختمان ها و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۵    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با اشاره به اینکه ایران در نسل سوم ساخت مسکن گیر کرده و دنیا در نسل ششم است، گفت: در دهه 50 عمر مفید ساختمان ایران و آمریکا 35 سال بود الان آمریکا به 120 سال رسیده و برای ما به 30 سال کاهش پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور گفت: درحالیکه دنیا در نسل ششم ساخت و ساز قرار دارد ما در صنعتی سازی، هوشمند سازی و بهره برداری از ساختمان سبز، سه نسل عقب هستیم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۸    
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور از تشکیل ستاد اجرای مبحث 22 ساختمان خبر داد و گفت: ستاد صنعتی سازی و هوشمندسازی ساختمان های سبز تشکیل می شود.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، برنامه های این سازمان را برای اشتغالزایی در حوزه های تعمیر و نگهداشت ساختمان ها، تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، برنامه های این سازمان را برای اشتغالزایی در حوزه های تعمیر و نگهداشت ساختمان ها، تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان با بیان اینکه در صنعتی سازی ساختمان زیر پنج درصد موفق بودیم، گفت: با همکاری وزارت راه ستاد صنعتی سازی، هوشمندسازی و ساخت ساختمان سبز راه اندازی می شود.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۴۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با بیان "60 درصد مهندسان یا بیکارند یا در اسنپ کار می کنند"گفت: با نگهداری ساختمان ها 200 هزار فرصت شغلی برای مهندسان ایجاد می شود. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد گفت: مقدمات راه اندازی مرکز نوآوری و رشد تخصصی این حوزه به عنوان بستری برای تبدیل ایده های نوآوری برای کسب و کارهای دانش بنیان از سوی این سازمان در استان فراهم و به زودی راه اندازی می شود.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد گفت: مرکز نوآوری و رشد تخصصی حوزه ساختمان به عنوان بستری برای تبدیل ایده های نوآورانه به کسب وکارهای دانش بنیان توسط سازمان نظام مهندسی یزد راه اندازی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - پلمب 6 واحد صنفی در گرگان به علت رعایت نکردن محدودیت کرونایی، انتخاب هیات رییسه نظام مهندسی ساختمان استان و پیروزی تیم پاس گرگان در لیگ دسته اول والیبال کشور از مهمترین اخبار کوتاه روز یکشنبه گلستان است.
معاون مسکن و ساختمان در دیدار با رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور بر استمرار تحولات نظام مهندسی ساختمان به منظور کیفیت ساخت و ساز تاکید کرد.
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور از تشکیل شورای راهبردی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور خبر داد و بر تعامل بیشتر با معاونت مسکن و ساختمان تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۳:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
گرگان- اعضای هیئت رئیسه سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان در سال سوم، مشخص شدند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۵    
جلسه فوق العاده هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان باحضور مدیر کل راه و شهرسازی برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول واحد سازندگان ذیصلاح سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: 202 سازنده ذیصلاح در استان فعالیت دارند که از این تعداد 182 مورد حقوقی و 20 مورد حقیقی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- تزریق واکسن آنفلوآنزا به 80 سالمند آسایشگاه مهریز، تخریب 2 ساختمان غیرقانونی در این شهرستان ، اهدای 100 میلیون ریال هزینه سالگرد جوان یزدی برای آزادی زندانیان و سامانه سینا جریان روان اطلاعات را در نظام مهندسی ساختمان فراهم می کند از جمله خبرهای روز سه شنبه استان یزد است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۰:۲۹    
حامد خانجانی کارشناس ارشد مدیریت ساخت نظام مهندسی ساختمان در سال 1372 پیرو قانون نظام مهندسی ساختمان در تهران شکل گرفت. قانون نظام مهندسی ساختمان در سال 1371 برای اجرای یک دوره آزمایشی به تصویب مجلس رسیده بود که در سال 1374 با الحاق موضوع کنترل ساختمان و با عنوان قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۷:۳۸    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: تغییر فرهنگ عمومی جامعه برای نظارت بر ساخت وسازها نیازی ضروری است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان - موضوع تعرفه خدمات سازمان نظام مهندسی با مشارکت سعید سعیدیان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، فرشید پورحاجت دبیر انجمن انبوه سازان و علی محمد عبدی قهرودی مدیر کل دفتر توسعه مهندسی ساختمان وزارت راه و شهرسازی در برنامه چالش رادیو اقتصاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۱۸    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: سامانه یکپارچه سازمان با عنوان سینا جریان روان اطلاعات بین بخش های مختلف سازمان را فراهم می کند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
جشنواره ملی هنرهای تجسمی کودک و نوجوان سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان در رشته های نقاشی، تصویرسازی، کلاژ، خوشنویسی و حجم سازی در گروه سنی 7 تا 12 سال با موضوع خانه دوست داشتنی من برگزار می شود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
یزد-مسئول واحد دفاتر مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: از تعداد 51 پرونده ارسالی به سازمان 40 پرونده مورد بررسی قرار گرفته که پرونده 20 دفتر آماده صدور مجوز فعالیت می باشد.
سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور از تشکیل ستاد اجرای مبحث 22 مقررات ملی و کنترل ساختمان برای اجرایی شدن مبحث خبرداد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۰۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش فارس، با توجه به شرایط فعلی کشور لازم است سیاست گزاران توجه ویژه ای را به صنعت ساختمان به عنوان صنعت مولد داشته باشد. علی طبرستانی کارشناس حوزه ساختمان و مدیریت شهری و دبیر کمیته ارتقای خدمات مهندسی شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان کشور در ارتباط با این سوال که در برهه کنونی و با توجه به ...
تبریزمن   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۳۰    
وجود تخلف و فساد در هر نهاد و تشکلی محتمل است اما بدیهی است چنانچه تخلف در هرم مدیریتی یک نهاد ریشه دوانده باشد، حذف و ریشه کنی آن اندکی دشوارتر خواهد بود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان در شهرستان بهاباد با اشاره به زلزله اخیر 5/2 ریشتری در این شهرستان گفت: زلزله خیز بودن بهاباد لزوم مهندسی سازی ساختمان ها را دوچندان کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی با همراهی اعضای هیئت رئیسه سازمان از بیمارستان 198 تختخوابی تازه تأسیس عباس ناظران در منطقه قاسم آباد مشهد بازدید کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون خدمات مهندسی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت: گود کنار برج میلاد اکنون تهدیدی برای این برج نیست و خوب و ایمن برداشته شده است.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کنترل و نظارت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد از نظارت بر کیفیت هزار و 358 نقشه با متراژ 997 هزار و 592 متر مربع خبرداد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- سیدهاشمی، رئیس نظام مهندسی ساختمان اردبیل گفت: دستگاه های اجرایی و نهادهای دولتی در ساخت و ساز خود باید به قوانین نظام مهندسی و بحث نظارتی تمکین کرده و در این زمینه پایبند قوانین باشند.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس انفورماتیک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: دلیل عملیاتی کردن و استفاده از سامانه سینا تجمیع فرایندهای 54 گانه سازمان است که در حال حاضر در سامانه هایی جداگانه ارائه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
هیأت رئیسه جدید سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز انتخاب شد؛ در این میان با رای اعضای هیات مدیره سازمان مهندس شهروز قنبری به عنوان رییس و مهندس محمد رضا ریاحی به عنوان نائب رئیس سازمان برای یک دوره یکساله انتخاب شد.
مدیرکل دفتر توسعه مهندسی ساختمان با اعلام این مطلب که پیش نویس لایحه قانون نظام مهندسی ساختمان با همکاری دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان تهیه و به معاونت مسکن و ساختمان ارایه شده است بخشی از اصلاحات پیش نویس قانون را برشمرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان گفت: در حال حاضر بازار ساخت و ساز مسکن در لرستان از وضعیت رکود خارج شده است.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یزد- مسئول آمار و فناوری اطلاعات سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد، از الکترونیکی شدن بیش از یک میلیون و700 هزار برگ از اسناد سازمان خبر داد.
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با بیان این که تست برخی فرایندها در سامانه یکپارچه نظام مهندسی سینا با موفقیت انجام شده است، گفت: فاز اول این سامانه به زودی رونمایی خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۳۲    
بجنورد- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان شمالی گفت: پروژه های بزرگ در مرکز استان از جمله هماگ، طلای سفید، بانک ملت و یا بافت فرسوده تاکنون مورد نظارت مهندسان این سازمان قرار نگرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۶    
مدیر آموزش، برنامه ریزی و سیستم های سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد متولی شبکه نوآوری صنعت ساختمان کشور شده است.