پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۶:۰۵Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نظام مهندسی ساختمان»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
اجرای ابلاغیه تعارض منافع در سازمان نظام مهندسی ساختمان باعث می شود با پوست اندازی و حذف مدیران منفعت طلب، این سازمان ها به ریل قانون برگردند.
اقتصاد آنلاین / هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
عده ای از مهندسان مالک ده ها شرکت حقوقی خدمات مهندسی هستند و منافع صدها مهندس را به استعمار و استثمار گرفته اند و بر طبق روایت وزارت راه این اشخاص مشمول تعارض منافع نمی شوند.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اعضای نظام مهندسی ساختمان شهردهدشت از تلاشها و فعالیت های دکتر ابراهیم مهرجو در تکمیل و تجهیز ساختمان نظام مهندسی این شهر تقدیر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۰    
ایسنا/اردبیل حرکت سینوسی سبب شده است سازمان نظام مهندسی ساختمان اردبیل به عنوان یکی از تشکل های صنفی تأثیرگذار و شناخته شده از بی ثابتی جایگاه رنج ببرد و این مسئله، مهندسان و اعضای این سازمان را بیش ازپیش آزار می دهد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۴    
سیدعلی تقی زاده در آستانه برگزاری انتخابات نظام مهندسی ساختمان کشور و به تبع آن در استان مازندران به برخی چالش های پیش روی سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران مطالبی را مطرح کرده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: شرکت بیمه تعاون با ایجاد واحد مشاوره طراحی، تلاش کرده تا با ارائه مشاوره های لازم به اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان در جهت صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت، نیازجامعه مهندسی کشور را در این زمینه رفع کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۵۵    
رئیس سازمان نظام مهندسی استان اصفهان گفت: 78 داوطلب برای این دور از انتخابات نظام مهندسی تایید صلاحیت شده اند، انتخابات 8 مهرماه برای انتخاب 15 عضو هیأت مدیره سازمان برگزار می شود.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش جهت ، رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی در توییتر نوشت: حدود 600هزار نفر عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان هستند و باید حافظ منافع مهندسان بود. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۶    
جدول اسامی کاندیداهای انتخابات نظام مهندسی ساختمان یزد منتشر شد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طرح واکسینه کردن اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان، کارکنان این سازمان و خانواده های آنها، بدون محدودیت سنی از هفته گذشته در سراسر کشور آغاز شده که افراد می توانند برای ثبت نام از طریق پایگاههای اطلاع رسانی نظام مهندسی استان مربوطه اقدام کنند. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۱    
دبیر اجرایی سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: واکسیناسیون اعضای نظام مهندسی استان ها آغاز شد.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا حریری در گفتگو با خبرنگار سبلان ما ، با اشاره به پیش رو بودن انتخابات نظام مهندسی ساختمان، اظهار داشت: نظام مهندسی به عنوان تشکلی صنفی، متعلق به همه مهندسان است. ...
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ساختمان اداری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان با حضور استاندار خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
"مهیار فرنیا"، عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، گفت: صنعت بیمه به واسطه مدیریت هوشمند است که می تواند رشد کند، بنابراین اگر ضریب نفوذ بیمه در کشور پایین است، ضعف از مدیران بیمه است که نتوانستند این فرهنگ را جا بیاندازند.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۶:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان نظام مهندسی کشور گفت: باتوجه به درخواست و نامه نگاری جهت انجام واکسیناسیون مهندسان پر ریسک بالاخره با موافقت وزیر بهداشت این اقدام صورت گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان جنوبی گفت: سالانه 800 هزار متر مربع ساخت و ساز در نقاط شهری استان با نظارت مهندسان این مجموعه انجام می شود و این ساخت و سازها غیر از طرح های مسکن مهر و ملی است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۰    
مدیرکل راه وشهرسازی گلستان از انتشار اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده نهایی عضویت در هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۱    
مدیر کل راه و شهرسازی و رئیس هیأت نظارت ششمین دوره انتخابات هیأت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی گفت: زمان برگزاری ششمین دوره انتخابات هیأت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان خراسان شمالی اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۲    
حمیدرضا زارع بیدکی گفت: اصلاح رویه ی ساخت و ساز های غیرمجاز در شهر ها نیازمند فرهنگسازی و آشتی مردم با سازمان نظام مهندسی ساختمان است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: مسئولیت صحت اجرای لوله کشی داخل ساختمان و انجام تغییرات آن در حیطه وظایف شرکت گاز نیست و توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان نظارت و تاُیید می شود و شرکت گاز صرفاً در راستای مسئولیت های اجتماعی در قبال شهروندان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رستم قاسمی وزیر راه وشهرسازی روز گذشته با صدور بخشنامه ای خواستار تشدید نظارت مدیران کل استان ها بر اجرای موضوع تعارض منافع در انتخابات نظام مهندسی ساختمان شد.
درحالی حدود 15 نفر از اعضای کنونی هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان تهران به دلیل تعارض منافع برای انتخابات رد صلاحیت شده اند که وزیر راه و شهرسازی بر رعایت بخشنامه تعارض منافع تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
نشست مشترک مقامات وزارت راه وشهرسازی با مدیران کل استان ها با موضوع انتخابات نظام مهندسی ساختمان برگزار شد.
باشگاه در وپنجره و نما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۷    
باشگاه در و پنجره و نما: رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان گفت: عمده حوادث ساختمانی به بخش داربست و پس از آن نمای ساختمان مربوط است که بنا داریم با انعقاد تفاهم نامه ساماندهی این بخش ها را نیز انجام دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور از گسترش نسل چهارم ساختمان سازی و صنعتی سازی مسکن در شهر جدید پردیس تقدیر کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۵۳    
مسئول واحد شهرسازی شهرداری صفادشت از راه اندازی دفتر نمایندگی نظام مهندسی این شهر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بررسی صلاحیت های نامزدهای عضویت در نُهمین دوره هیأت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران با ردصلاحیت اکثر داوطلبان و اعضای هیأت مدیره فعلی پایان یافت.
به دنبال اعلام مقام مسئول وزارت راه درباره ردصلاحیت اعضای هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی، حدود 15 عضو کنونی هیات مدیره استان تهران به دلیل تعارض منافع رد صلاحیت شده اند.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۲    
رئیس نظام مهندسی ساختمان استان یزد از راه اندازی سامانه سینا و شهروند سپاری برای نخستین بار در شهرستان مهریز خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مهیار فرنیا، عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، گفت: در مبحث 22 مقررات ملی ساختمان اشاره شده که ساختمان هایی که ساخته می شوند حتما باید شناسنامه فنی ساختمانی داشته باشند و یکی از الزامات آن بیمه تضمین کیفیت ده ساله است ...
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۰:۰۶    
در نشست مشترک رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد که با حضور فرماندار، معاون عمرانی فرمانداری، سرپرست شهرداری مهریز و اعضای شورای اسلامی شهر مهریز برگزار شد، به لزوم ساخت و ساز اصولی و ایمن و به تبع آن کاهش هزینه هایی نظیر آب، برق و گاز تاکید شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۰:۰۶    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد در پیامی انتخاب ابوالقاسم محی الدینی به عنوان شهردار میراث جهانی یزد را تبریک گفت.
شهرداری یزد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۰۹:۱۲    
مدیر هماهنگی و نظارت بر ساخت سازهای شهری شهرداری یزد از حذف نقشه های کاغذی و غیر حضوری کردن صدور پروانه ساختمانی خبر داد. به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری یزد - جلسه هماهنگی بین سازمانی در جهت صدور پروانه ساخت و ساز و همچنین موارد و مشکلات پرونده های ارسالی با حضور کارشناسان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد از راه اندازی سامانه غیرحضوری صدور پروانه ساخت تا پایان شهریور ماه در شهر یزد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد گفت: 70 درصد ساخت و سازهای استان بدون اخذ پروانه و خارج از طرح چارچوب قانونی این مجموعه و شهرداری ها از سوی مالکان ساخته و چنین پرونده های ساختمانی معمولا به کمیسیون ماده 100 شهرداری ارجاع می شود.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد – تفاهم نامه نظارت بر اجرای تاسیات آب و فاضلاب ما بین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد و شرکت آب و فاضلاب استان یزد منعقد شد. به گزارش انتهاج به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد: با توجه به اهمیت مباحث و ضرورت برنامه ریزی و فرهنگ سازی در صرفه جویی و مصرف منابع آبی ...
تفاهم نامه همکاری بین سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و سازمان نظام مهندسی ساختمان به منظور گسترش سامانه های نوین مدیریتی و مهارتی و توسعه آموزش های مهارت محور فنی و حرفه ای، منعقد شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۵    
مهندسین ناظر و طراحان ساختمان فعال در شهر زلزله زده سی سخت از عدم پرداخت مطالباتشان توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلایه مند هستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مهیار فرنیا، عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، گفت: ضریب نفوذ بیمه در کشور تقریبا یک سوم میانگین جهانی است و این نشان می دهد که روی صنعت بیمه در کشور سرمایه گذاری نشده و فرهنگ سازی در بخش ساختمان توسط بیمه گر به درستی ارائه نشده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۰:۰۳    
قزوین - ایرنا - رییس اداره توسعه مهندسی و نظارت بر مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: هشتمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان دهه نخست مهرماه امسال برگزار خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد: تخفیف ویژه 50 درصدی و حذف شناسنامه فنی ملکی از نظر هزینه برای این طرح اقدام ملی مسکن درنظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۲۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- یزد- مسوولان سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد از پروژه طرح ملی اقدام مسکن در میبد بازدید و در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر پیرامون مسایل ساختمان سازی و ساختار شهری میبد رایزنی کردند. عکس از مرضیه امامی میبدی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان یزد گفت: رویکرد این مجموعه ایجاد ساختار منظم در شهرها و به هدر نرفتن هزینه ها با ارتقای توان فنی، مهارتی و اجرایی اعضا ،آگاهی بخشی به مردم ،فرهنگ سازی برای ساخت و ساز در فرآیند کنترل و نظارت کیفیت ساختمان هاست.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از گیل خبر، نهمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان که قرار است در شهریورماه برگزار شود، با بخشنامه تعارض منافع صادره از وزرات راه و شهرسازی، با حواشی و تغییر و تحولاتی همراه خواهد بود. ...
انجمن ها و تشکل های فعال در حوزه ساخت و ساز شهری، نظام مهندسی ساختمان و صنعت حمل و نقل در حمایت از وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی بیانیه صادر کردند.