سه شنبه ۱۸ بهمنساعت ۱۱:۱۰Feb 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش تعرفه»

آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۶:۲۵    
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران گفت: هدف از افزایش قیمت گاز در قبوض به صورت پلکانی، در حقیقت تنظیم رفتار مصرف کننده است. به عبارتی دیگر هدف از این افزایش قیمت گاز، صیانت از بیت المال نیست. فلسفه و حکمت اصلی، تغییر رفتار مصرف کننده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول در پایان مذاکره با پاکستان، افزایش تعرفه برق و گاز به همراه افزایش 18 درصدی مالیات بر ارزش افزوده نفت را از دولت پاکستان خواستار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۸    
ایسنا/قزوین جمع آوری مرغ های مازاد از واحدهای تولیدی، عرضه گوشت منجمد و گوشت گرم وارداتی به بازار و همچنین افزایش تعرفه صادرات پیاز از جمله کارهایی بود که دولت طی روزهای اخیر در راستای کنترل بازار کالاهای ذکر شده و در جهت حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده انجام داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
وزارت جهادکشاورزی تعرفه صادرات پیاز را از 100 درصد به 180 درصد تغییر داد . به تعبیر دیگر صادرات پیاز را قفل کرد تا شاید بتواند بازار داخل را کنترل کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۰:۳۹   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون وزیر جهادکشاورزی اعلام کرد: تعرفه صادراتی پیاز 180 درصد ارزش پایه صادراتی شده است.
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۵:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
مسعود امراللهی مدیر کل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی، از واردات 50 هزار تن پیاز از خارج برای تنظیم بازار داخل خبر داد.
شهرخوان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
بهروز اسکندرپور گفت: بر اساس قانون موظف بودیم نرخ افزایش تعرفه عوارض محلی بین 40 تا 45 درصد می شد؛ اما به دلیل رعایت حال عموم شهروندان این تعرفه در اردبیل حداقل 15 درصد و حداکثر 30 درصد مصوب شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: با توجه اینکه بنابر شاخص های ارائه شده از بانک باید نرخ افزایش تعرفه عوارض محلی بین 40 تا 45 درصد می شد، به دلیل رعایت حال عموم شهروندان این تعرفه در اردبیل حداقل 15 درصد و حداکثر 30 درصد مصوب شد.
معاون مسکن و ساختمان با اعلام اینکه تعیین تعرفه خدمات مهندسی با رعایت ملاحظات مردمی و همچنین برآورد انتظارات مهندسان انجام می شود بر اجرای طرح نهضت ملی مسکن در فضای همدلی و در همکاری با سازمان نظام مهندسی ساختمان تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره نظام پزشکی الیگودرز با اشاره به این که خواسته جامعه پزشکی اجرای تعرفه واقعی خدمات تشخیصی و درمانی است، گفت: جامعه پزشکی به هیچ عنوان خواهان افزایش پرداخت توسط بیمار نیست.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۸:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی در دیدار با اعضای شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، اولویت این وزارتخانه را رشد تولید مسکن مطابق با نیاز و قانون مصوب عنوان کرد و از تشکیل کمیته 5 نفره برای پیگیری مطالبات سازمان های نظام مهندسی خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۳۶    
همزمانی مصوبه افزایش تعرفه گاز از سوی دولت در آذر ماه امسال با ماندگاری سرما، قبوض جدید گاز برخی از مشترکان را افزایش داد و گلایه برخی از شهروندان را به همراه داشت داد.
صنایع   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از موافقت اعضای این کمیسیون با پیشنهاد صدور مجوز برای واردات خودرو های کارکرده با عمر کمتر از 5 سال خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: افزایش تعرفه عوارض و بهای خدمات شهرداری باید با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مردم اعمال شود و در خصوص تعرفه عوارض، مقرر شد فقط بین صفر تا حداکثر 20 درصد افزایش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
افزایش تعرفه های گاز و ابلاغ نشدن تخفیف 70 درصدی مردم را در دو راهی و سرگردانی قرار داده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۴۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران هنوز بحران گاز تمام نشده بود که خبر افزایش قیمت تعرفه گاز و قبوض صادر شده میلیونی چالش جدیدی را بوجود آورد؛ هرچند گفته شده این موضوع با دستور رئیس جمهوری برطرف شده و این افزایش تعرفه از سال آتی به جد پیگیری خواهد شد اما افکار عمومی همچنان نگران قبوض میلیونی خود هستند و می پرسند آیا ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت نباید منتی بر سر مردم استان بگذارد که افزایش قیمت گاز متوقف شده، اصلا دولت حق ندارد این کار را بکند زیرا مردم این استان ضمن اینکه محدودیت ها را متحمل می شوند، صرفه جویی هم دارند.
خبر دیشموک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
این موضوع توسط معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای اداری مطرح و سید جواد هاشمی مهر گلایه مردم از افزایش چند برابری تعرفه قبض های گاز را به اطلاع مدیرعامل شرکت گاز رساند و خواستار رسیدگی شرکت گاز به این موضوع شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۲۱:۲۰   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام گفت:به منظور کمک به معیشت مردم و با دستور رئیس جمهور، تخفیف 70 درصدی در افزایش تعرفه قبوض گاز تا پایان سال 1401 اعمال خواهد شد.
سلام نو / شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
در روزهای اخیر ماجرای قبض های نجومی گاز در برخی شهرستان ها سر و صدای زیادی به پا کرد اما موضوع یارانه جدید شگفت انگیز دولت برای خانوارها درباره قبض گاز چیست؟
یافته   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۲۰:۵۳    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: با دستور رئیس جمهور و به منظور کمک به شهروندان در پی سرمای کم سابقه هوا، 70 درصد مبلغ افزایش تعرفه های گاز مربوط به سه ماه پایانی امسال، از قبوض مشترکان کسر و افزایش مورد نظر در تعرفه ها از سال آینده اعمال می شود. ...
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۹:۱۲   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: با دستور رئیس جمهور به منظور کمک به اقتصاد خانوارها در شرایطی که کشور با سرمای بی سابقه مواجه شده بود، تعرفه افزایش یافته گاز با تخفیف 70درصدی محاسبه می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۹    
مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: با دستور رئیس جمهور، 70 درصد مبلغ افزایش تعرفه های گاز مربوط به سه ماه پایانی سال، از قبوض مشترکان کسر و افزایش مورد نظر در تعرفه ها از سال آینده اعمال می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
افزایش پلکانی تعرفه های گاز یکی از برنامه های سیاستگذار برای مصرف بهینه گاز در زمستان امسال بود، اما تعریف متفاوت این پلکان ها، مشترکان را غافلگیر و با قبوض میلیونی مواجه کرد. گزارش هایی از صدور قبوض 12 میلیون تومانی و ارقامی بالاتر اعلام شده است ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۴۳    
سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز گفت: با توجه به سرما رئیس جمهور تاکید کرد که برای کمک به شرایط اقتصادی مردم، تا پایان سال 70 درصد تخفیف برای افزایش تعرفه های جدید گاز اعمال شود. ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۲    
توریسم آنلاین: سرپرست مدیریت هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به همزمانی اعمال تعرفه های جدید گاز برای مشترکان پر مصرف با کاهش دمای هوای در اغلب مناطق کشور، گفت: به منظور کمک به معیشت مردم و با دستور رییس جمهوری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: با دستور رئیس جمهور و به منظور کمک به شهروندان در پی سرمای کم سابقه هوا، 70 درصد مبلغ افزایش تعرفه های گاز مربوط به سه ماه پایانی امسال، از قبوض مشترکان کسر و افزایش مورد نظر در تعرفه ها از سال آینده اعمال می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
با سردتر شدن هوای استان های کشور تعرفه گاز، به ویژه در مناطق سردسیر، طی هفته های اخیر افزایش یافته است. پیش از این نیز مخابرات تعرفه های خود را بالا برد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۳۳   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: با دستور رئیس جمهوری قرار شد تا برای مشترکان پرمصرف، 70 درصد در میزان افزایش تعرفه، به مدت سه ماه تخفیف اعمال شود اما مصوبه افزایش تعرفه گاز از سال 1402 به طور جدی اجرایی می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مسلم رحمانی امروز در گفت و گو با ایران اکونومیست با بیان اینکه در سال 1401 بر اساس بند م تبصره قانون بودجه وزارت نفت موظف بود تا الگوی مصرف گاز را با همکاری برخی دستگاه های دیگر مانند وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه اصلاح کند ...
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی بیان کرد: بعد از پخش بخشی از قبوض در استان و اعتراضات مردم، این امر را به شرکت ملی گاز منعکس کردیم و براین اساس مدیر گازرسانی دستور داد که توزیع قبوض فعلا متوقف شود و بررسی مجدد روی تعرفه ها انجام گیرد.
تمدن لر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: هم استانی ها الگوی مصرف گاز را رعایت کنند. به گزارش تمدن لر، مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با بیان اینکه گازبهای مشترکین خانگی برای پلکان های یک ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با اعمال افزایش تعرفه های گاز در کشور، مردم الیگودرز لرستان که از شهرهای سردسیر کشور محسوب می شود با افزایشی چندین برابری در رقم گازبهای این ماه خانوار خود مواجه شدند. اکثر مشترکان گاز روستایی و شهری این شهرستان با صدور قبض های این ماه خود شوکه شده اند. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۲    
رئیس مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در تذکری به رئیس جمهور و وزیر نفت خواستار اصلاح تعرفه مصرف گاز خانگی شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
با اعمال افزایش تعرفه های گاز در کشور، مردم الیگودرز لرستان که از شهرهای سردسیر کشور محسوب می شود با افزایشی چندین برابری در رقم گازبهای این ماه خانوار خود مواجه شدند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول امور تدوین تعرفه های شرکت ملی گاز ایران گفت: 60 درصد واحدهای خانگی در 3 پله اول قرار دارند که هیچ گونه افزایش تعرفه ای نداشته اند و 27 درصد مصرف را به خود اختصاص داده اند. سقف گازبهای این مشترکان 30 هزار تومان برای یک واحد در ماه بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۴    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از افزایش تعرفه تلفن ثابت گلایه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۱۶    
60 درصد واحد خانگی در پله های 1-3 بدون افزایش تعرفه و با قبوض زیر 30 هزار تومان قرار گرفته اند. این مشترکین، 27 درصد مصرف را اختصاص داده اند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
مسئول تعرفه شرکت ملی گاز اعلام کرد: مشترکانی که در پله های یک تا 3 قرار دارندهیچ افزایش تعرفه ای نداشته اند. پله های 4 تا 6 نسبت به سال گذشته 30 درصد و پله های 7 تا 10 نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش قیمت داشته اند.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
گودرزی ، مسئول امور تعرفه های شرکت ملی گاز: از 16 آذر ماه تعرفه ها اصلاح شده و سه پله اول هیچ گونه افزایش تعرفه نداشته اند، اما پله های یازده و دوازده ما که مشترکین بسیار پرمصرف ما و در اصطلاح بدمصرف هستند به ترتیب به ازای هر متر مکعب 5 هزار و 6 هزار تومان هزینه ی بیشتری باید پرداخت کنند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۰    
دبیر کل فدراسیون صادرات انرژی گفت: راه چاره برای کمک به اقتصاد ضعیف صنعت برق را افزایش پلکانی تعرفه برق است. این افزایش تعرفه برق به صورت پلکانی را باید از بخش صنایع آغاز کنیم.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۵۲    
عضو هیات مدیره نظام پزشکی اقلید با اشاره به این که افزایش تعرفه های پزشکی نسبت به سایرصنوف قابل مقایسه نبوده و بسیار کمتر از آن ها است؛ گفت: شورای عالی بیمه نباید در تعیین تعرفه های خدمات تشخیصی و درمانی دخالت داشته باشد زیرا اول به سود و زیان خود نگاه نموده و سپس تعرفه را تعیین می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۰    
از شانزدهم آذر ماه سال جاری بر اساس مصوبه جدید،تعرفه گاز تغییر کرده و هزینه قبض گاز مشترکان بدمصرف نسبت به قبل، سه تا چهار برابر محاسبه می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۱   + ۱۹ سایت دیگر  
از ماه های گذشته زمزمه افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف گاز در دولت آغاز و در نهایت قبوض جدید با رقم های شوکه کننده برای مشترکان بدمصرف صادر شد و همانطور که وزیر نفت نیز اخطار داده بود، پرمصرف ها نقره داغ شدند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره نظام پزشکی شهربابک با تاکید بر این که افزایش تعرفه های خدمات تشخیصی و درمانی متناسب با افزایش میزان هزینه ها یکی از مطالبات جامعه پزشکی است، گفت: بحث تعرفه های خدمات تشخیصی و درمانی با عدم اعمال نظرات کارشناسی و تصحیح رویه قیمت گذاری به یک معضل اجتماعی و ملی بدل شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
این روز ها تغییراتی در هزینه گاز مصرفی در قبض های بخش خانگی دیده می شود که با هدف بازدارندگی از مصرف بی رویه، اجرایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام به مشترکین پر مصرف گاز استان هشدار داد و گفت: مراقب میزان مصرف گاز باشید تا مشمول افزایش تعرفه بها در قبوض نباشید.
گیلان صدر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان گفت:امید است با افزایش تعرفه های پزشکان متخصص ، جذب و نگهداشت پزشکان ، خدمات بیشتر و بهتری به جامعه هدف ارائه شود . به گزارش گیلان صدر و به نقل از لیجار ...
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
طبق آخرین اظهارات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نظر شورای رقابت درباره اقدام مخابرات در زمینه تعرفه های تلفن ثابت کارشناسی نیست و افرادی از سازمان تنظیم مقررات ارتباطات مأمور شده اند تا پاسخ لازم به مصوبه شورای رقابت را تهیه و نسبت به مصوبه اعتراض کنند. ...