پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۵:۳۱Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعرفه برق»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۴    
بخشودگی جرایم تعرفه برق برای شهروندان پرمصرف، در زمستان امسال 11 شهرستان استان سیستان و بلوچستان،که با افزایش مصرف برق روبرو بودند وجزو شهروندان پرمصرف اعلام شدند با تدابیر انجام شده تخفیفاتی برای آنها اعمال شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۴    
کشاورزانی که تا پایان سال نسبت به تمدید پروانه بهره برداری چاه های برقی اقدام کنند مشمول تعرفه آزاد می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بنابر اطلاعیه شرکت آب منطقه ای و شرکت توزیع نیروی برق چهارمحال و بختیاری از ابتدای سال1402 تعرفه برق کشاورزی برای مصارف مازاد بر قدرت مجاز برق و ساعت کارکرد مندرج در پروانه بهره برداری معتبر چاه های کشاورزی، بر اساس تعرفه تولید برق محاسبه و دریافت می شود.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی تعرفه گاز و برق مصرفی تأسیسات گردشگری، صنایع دستی، آب درمانی ها و هتل ها را تعیین کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای بوشهر گفت: به منظور جلوگیری از افزایش تعرفه برق چاه های کشاورزی، ضروری است تا کشاورزان نسبت به تمدید پروانه بهره برداری چاه های خود اقدام کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
شرکت آب منطقه ای استان قزوین در اطلاعیه ای مهم اعلام کرد: بر اساس مصوبه هیئت وزیران مقرر است از ابتدای سال 1402 تعرفه برق کشاورزی برای مصارف مازاد بر قدرت مجاز برق و ساعت کارکرد مندرج در پروانه بهره برداری معتبر چاه های کشاورزی، براساس تعرفه تولید برق محاسبه و دریافت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب منطقه ای گفت: کشاورزان برای بهره مندی از تعرفه یارانه ای پروانه خود را تمدید کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۵    
از سال آینده تعرفه برق چاه های کشاورزی برای مصرف مازاد بر قدرت مجاز براساس تعرفه تولید برق محاسبه و دریافت می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از ارائه طرح پیشنهادی مبنی بر تعرفه برق مصرفی تاسیسات گردشگری به مجلس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
صندوق بین المللی پول در پایان مذاکره با پاکستان، افزایش تعرفه برق و گاز به همراه افزایش 18 درصدی مالیات بر ارزش افزوده نفت را از دولت پاکستان خواستار شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
با سردتر شدن هوای استان های کشور تعرفه گاز، به ویژه در مناطق سردسیر، طی هفته های اخیر افزایش یافته است. پیش از این نیز مخابرات تعرفه های خود را بالا برد ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۰    
دبیر کل فدراسیون صادرات انرژی گفت: راه چاره برای کمک به اقتصاد ضعیف صنعت برق را افزایش پلکانی تعرفه برق است. این افزایش تعرفه برق به صورت پلکانی را باید از بخش صنایع آغاز کنیم.
برترین ها / برق نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۲۱:۴۶   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: تعرفه های برق در تابستان و زمستان تغییر نمی کند، اما الگوی مصرف در این فصول متفاوت است.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۸:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
توریسم آنلاین: افزایش مهاجرت راهنمایان گردشگری و بیکاری بومگردی ها در ماه های اخیر و بی اطلاعی بخش خصوصی گردشگری از قانون برنامه هفتم توسعه، از مهم ترین موضوعاتی بود که در نشست تشکل های خصوصی گردشگری و نمایندگان مجلس مطرح شد و این درحالی بود که اخطارها و انتقادهایی به عملکرد وزیر میراث فرهنگی ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۰/۰۶ - ۱۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
فکرشهر: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر با درخواست از هم استانی برای اهتمام جدی به صرفه جویی در مصرف، نحوه محاسبه تعرفه سه ماهه پایانی سال را اعلام کرد. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۸   + ۶۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: تاکنون، آیین نامه جدیدی مبنی بر تغییر تعرفه برق به هیئت دولت ارسال نکرده ایم.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت برق عراق از تاخیر روند اتصال جریان برق این کشور باترکیه پس از افزایش تعرفه برق در ترکیه خبرداد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که تعرفه برق تجدیدپذیرها رشدی 77 درصدی داشته اما 37 درصد نیروگاه های کشور فرسوده هستند و ریسک سهامداران شرکت های سرمایه گذار برق را افزایش داده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نیرو فعلی در استفاده از منابع حاصل از افزایش تعرفه برق در دستور کار نشست امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی قرار داشت.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
با ابلاغ قانون جدید مانع زدایی از توسعه صنعت برق به دولت برای اجرا این سؤال مطرح است که قانون جدید تا چه اندازه سرمایه گذاری دراین صنعت را افزایش می دهد وآیا بخش خصوصی علاقه ای برای فعالیت بیشتر خواهد داشت، الگوی جدید تعیین تعرفه برق در بخش های مختلف تا چه اندازه می تواند ناترازی مالی را برطرف سازد؟
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: با پیگیری های انجام شده و با دستور معاون اول رئیس جمهور برق مصرفی موتورهای چاه های کشاورزی با تعرفه عادی محاسبه شده و به صورت تصاعدی حساب نخواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان کمیسیون انرژی هفته جاری بررسی درخواست تعدادی از نمایندگان جهت تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت نیرو در استفاده منابع حاصل از افزایش تعرفه برق را در دستور کار دارند.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مصطفی رجبی مشهدی گفت: امسال تعرفه برق خانگی افزایش نیافته، اما 3 تا 4 درصد مشترکان دو برابر الگو برق مصرف کرده اند و مشمول هزینه پلکانی شده اند.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۸    
مصطفی رجبی مشهدی گفت: امسال تعرفه برق خانگی افزایش نیافته اما 3 درصد مشترکان دو برابر الگو برق مصرف کرده اند و مشمول هزینه پلکانی شده اند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “علی اکبر محرابیان” در گفت وگوی اختصاصی با خراسان در پاسخ به برخی بحث ها درباره افزایش قیمت تعرفه برق گفت: قیمت ها همان قیمت های سال 1400 است و در سال 1401 نیز برای مصارف زیر الگوی مصرف، افزایش قیمت برق نداشته ایم. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۱:۵۷    
مالک شریعتی نیاسر، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس:تبصره 15 قانون بودجه و بند (ز) در ارتباط با تعرفه برق صنایع و هزینه کرد آن در حوزه های مختلف ازجمله ترمیم شبکه فرسوده برق، پرداخت مطالبات پیمانکاران، تنش آبی، آزمایشگاه های تجدید پذیر و حمایت از شرکت های دانش بنیان است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۴    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان با اشاره به لزوم مدیریت مصرف برق با تغییر الگوهای گرمسیری برق به تعرفه عادی در فصل های پاییز و زمستان گفت: با توجه به پایان فصل گرم سال، تعرفه برق بسیاری از شهرستان های این استان از ابتدای مهرماه تا پایان سال به صورت عادی محاسبه خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نمایش صنایع دستی در جام جهانی،بررسی ایرادات قانون حفظ آثار تاریخی،برگزاری نشست شورای جهانی سفر،نگرانی برای ده برابر شدن تعرفه برق از جمله خبرهای حوزه گردشگری و میراث فرهنگی در این هفته بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد : طرح توسعه مانع زدایی از صنعت برق در آستانه تصویب شدن در مجلس شورای اسلامی است. با تصویب این طرح تعرفه برق تاسیسات گردشگری و از جمله آنها بوم گردی ها بیش از 10 برابر خواهد شد ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۱:۰۴    
توریسم آنلاین: طرح توسعه مانع زدایی از صنعت برق که این روزها به مرحله تصویب نزدیک تر شده، موجب می شود تعرفه برق تاسیسات گردشگری از جمله بوم گردی ها به دلیل صنعتی شدن 10 برابر افزایش پیدا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
طرح توسعه مانع زدایی از صنعت برق که این روزها به مرحله تصویب نزدیک تر شده، موجب می شود تعرفه برق تاسیسات گردشگری از جمله بوم گردی ها به دلیل صنعتی شدن 10 برابر افزایش پیدا کند.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: نه تنها تعرفه ها تغییری نکرده بلکه امسال شاهد همکاری بسیار خوب مشترکان خانگی با صنعت برق بودیم که کاهش مصرف قابل توجهی در این بخش را به دنبال داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- زیرساخت های پژوهشی از هزینه های فزاینده آزمایش های علمی بزرگ نگران بوده و درصدد جلب کمک برای پرداخت هزینه های بالای برق هستند. حتی یکی از این آزمایشگاه ها در سال جاری شاهد افزایش 60 درصدی تعرفه برق مصرفی خود بوده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رضایی کوچی گفت: با موافقت هیات دولت، تعرفه برق گرمسیری شهرستان جهرم از چهارماه به شش ماه افزایش یافت.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای اخیر به دلیل افزایش تعرفه برق مردم اسپانیا از ترس افزایش هزینه های برق، اقدام به جمع آوری و خرید هیزم برای فصول سرد سال کرده اند که همین امر موجب گرانی مبلغ هیزم شده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران گفت: تعرفه برق مصرفی مشترکان برق تغییری نخواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۹   + ۴۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی صنعت برق گفت: یکی از اقداماتی که وزارت نیرو برای تامین برق تابستان امسال انجام داد، اصلاح تعرفه برق بخش خانگی بود. این اقدام بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی انجام شد و بر آن اساس کسانی که مصرف برق خود را نسبت به سال گذشته کاهش دهند، مورد تشویق قرار می گیرند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
کردی، مدیر عامل توانیر از افزایش تعرفه برق سفارتخانه ها و کنسول گری ها تا پایان امسال خبر داد و گفت: درآمد سالانه صادرات برق 600 میلیون دلار است که حدود 500 میلیون دلار آن را عراق پرداخت نکرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۳    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مشهد گفت: بخشی از درآمد حاصل از افزایش تعرفه برق صنایع سنگین به مشهد اختصاص یافت تا در بخش اصلاح و نوسازی شبکه برق روستایی و رفع افت ولتاژ شدیدی که در این حوزه وجود داشت، هزینه شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
جزییات تعرفه برق نشان می دهد قیمت برق سفارتخانه و کنسول گری ها و محل اقامت دیپلمات ها معادل گورستان ها، غسالخانه ها و آرامگاه هاست. این مراکز در ساعت کم مصرف تنها 4 درصد قیمت واقعی برق را می پردازند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۴    
سخنگوی صنعت برق گفت: در سال 1400 و 1401 تعرفه برق کسانی که زیر الگوی مصرف عمل کردند، تغییری نکرده است اما مشترکان پر مصرف، مشمول افزایش پلکانی قیمت شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۲۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
کرمان- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با توجه به خسارت وارد شده به کشاورزان در پی خسارات ناشی از سیل باید تعرفه برق چاه های کشاورزی به قیمت قبل برگردد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۱:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون حفاظت فیزیکی دفتر مرکزی شرکت توانیر با بیان اینکه نرخ پایین تعرفه برق باعث افزایش ماینر شده است، گفت: در سال های اخیر در این حوزه برق های غیرمجاز افزایش یافته و کشف این موارد کمبود تولید برق را جبران می کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۹:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق قانون بودجه سال 1400 و 1401 و بر اساس سیاست های حمایتی دولت از اقشار آسیب پذیر، مددجویان بهزیستی و کمیته امداد از پرداخت هزینه بهای قبوض آب ، برق و گاز مشروط بر رعایت الگوی مصرف معاف هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی صنعت برق گفت: تاکنون نزدیک به 30 درصد از حدود سه میلیون مشترک تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی، مشمول تعرفه صفر یا رایگان برق شده اند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۶   + ۵۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: مددجویانی که مصرف برق آن ها کمتر از 50 درصد الگوی تعیین شده در منطقه باشد، مشمول تعرفه برق صفر یا رایگان می شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس درباره چالش های پیش آمده پیرامون ماده 20 "طرح توسعه و مانع زدایی از صنعت برق کشور"، گفت: قرار نیست در ماده 20، تعرفه برق صنایع را بیشتر کنیم و کمیسیون این ابهام را رفع کرده است.
مجلس شورای اسلامی   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
وکلای ملت در جریان بررسی طرح توسعه و مانع زدایی از صنعت برق کشور، وزارت نیرو را مکلف به هوشمندسازی کنتورهای برق کرده و منابع آن را نیز از محل افزایش تعرفه برق مشترکین پرمصرف و اصلاح تعرفه برق صنایع قرار دادند.