یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۱:۳۶Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تعرفه برق»

تهران پرس   ۸ ساعت پیش    
معاون توزیع و هماهنگی توانیر در خصوص نحوه محاسبه برق متروی تهران توضیحاتی ارائه داد.
جزییات عرضه برق توسط شرکت برق منطقه ای تهران بیانگر فروش 2 میلیارد و 144 میلیون کیلوات ساعت انرژی برق در سال 1399 است.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص زمان افزایش تعرفه برق، توضیحاتی ارائه داد. مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به تعرفه پلکانی قبوض برق گفت: تعرفه برق همه ساله از اول اردیبهشت ماه 7 درصد افزایش می یابد و البته برای پرمصرف ها تا 16 درصد بیشتر محاسبه می شود. ...
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۱۸   + ۵۵ سایت دیگر  
نقدینه - بر اساس اعلام وزارت نیرو، پاداش معرفی مراکز غیرمجاز در یکی از نهاد های دولتی و یا نهاد هایی که از بودجه عمومی استفاده می کنند، تا 20 میلیون تومان افزایش می یابد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تولید هر کیلو وات برق بدون احتساب هزینه های سوخت برای وزارت نیرو حدود 140 تومان تمام می شود در حالیکه متوسط تعرفه مشترکین صنعتی 88 تومان، کشاورزی 44 تومان، خانگی 77 تومان و تجاری 300 تومان است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مدتی است برخی از مشترکان با قبوض نجومی مواجه می شوند که شائبه افزایش تعرفه برق را به وجود آورده اما آن طور که مسوولان اعلام می کنند گرمای هوا و افزایش مصرف تنها دلیل این مساله است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۱۰    
مدتی است که برخی از مشترکان با قبوض نجومی مواجه می شوند که شائبه افزایش تعرفه برق را به وجود آورده اما آنطور که مسوولان اعلام می کنند گرمای هوا و افزایش مصرف تنها دلیل این مساله است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تعرفه برق مشترکانی که تا سطح 300 کیلووات ساعت مصرف کنند، تنها 7 درصد در سال اضافه می شود، اما کسانی که بیش از این میزان مصرف داشته باشند، 16 درصد دیگر نیز به تعرفه برق آنها اضافه خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۵۱   + ۵۶ سایت دیگر  
مدتی است که برخی از مشترکان با قبوض نجومی مواجه می شوند که شائبه افزایش تعرفه برق را به وجود آورده اما آنطور که مسوولان اعلام می کنند گرمای هوا و افزایش مصرف تنها دلیل این مساله است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۹:۰۸    
گنبدکاووس- ایرنا - مدیر امور توزیع نیروی برق گنبدکاووس درشرق گلستان گفت که زمان استفاده مشترکان این شهرستان از تعرفه برق مناطق سه گرمسیری پایان یافته و از این پس برق مصرفی آنها با تعرفه شرایط عادی و امسال شرکت توانیر محاسبه و دریافت خواهد شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: از میان همه مشترکان کشور، 14 درصد جزو پرمصرف هایی هستند که بالاتر از الگو برق مصرف می کنند، اما از این میان تنها دو درصد در گروهی قرار می گیرند که بیش از دو برابر الگو برق مصرف و قبض هایی با ارقام بالا را دریافت می کنند. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۲   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق ضمن اعلام مشمولیت 10 میلیون مشترک در طرح برق رایگان، جزئیات تعرفه مصرف برق بر اساس میزان رعایت الگو را تشریح کرد. *** میزان تعرفه مصرف برق بر اساس رعایت الگو به گزارش صنایع ، مصطفی رجبی مشهدی با اشاره به تعرفه برق برای گروه کم مصرف، اظهار داشت: ...
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
آقای یاقوتی درباره کاهش تعرفه برق مشترکین در قالب اجرای طرح برق امید اضافه کرد: اگر مشترکین خوش مصرفِ مناطق عادی در ماه های معمولی زیر 80 کیلووات ساعت و در مناطق گرم در ماه های گرم سال کمتر از 100 کیلووات ساعت مصرف برق داشته اند مشمول برق امید شده اند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۵۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: تعرفه برق مشترکانی با مصرف زیر 100 کیلووات ساعت رایگان محاسبه می شود که براین اساس هزینه برق مصرفی حدود 10 میلیون مشترک رایگان شده است.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت مصرف و امور مشترکان شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران گفت: تعرفه برق بر اساس قوانین ابلاغی تنها سالی یکبار تغییر می کند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
صباغ گفت: دو ایده در ایمیدرو برای بحران برق مطرح بود اول افزایش تعرفه برق بود تا از محل این درآمد برای ایجاد نیروگاه ها سرمایه گذاری شود که تجربه منفی بود اما در ایده دوم اگر شرکت ها به جای وزارت نیرو سرمایه گذاری کنند تامین برق مطمئن تر خو اهد بود.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۵۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکان توانیر تاکید کرد: تعرفه برق براساس قوانین ابلاغی تنها سالی یکبار تغییر می کند که از سال 96 به بعد این میزان برای همه مشترکان سالانه 7 درصد بوده است. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۰۷:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
خراسان: شرکت برق می گوید بالا بودن قیمت قبوض دوره اخیر به دلیل افزایش مصرف بوده اما مردم از نبود شفافیت، نحوه محاسبه و افزایش ناگهانی قبوض گلایه دارند. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۵:۱۶    
رجبی مشهدی با بیان اینکه اصلاح تعرفه برق به صورت سالانه و در اردیبهشت ماه با افزایش 7 درصدی صورت می گیرد، گفت: هزینه برق مشترکان پرمصرف با افزایش 23 درصدی تعرفه محاسبه خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص چرایی افزایش ناگهانی قبض برق برخی از مشترکان توضیحاتی ارائه داد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
یکی از بازیگران سینما و تلویزیون با انتشار ویدئویی در صفحه شخصی اینستاگرام خود از صدور قبض چند میلیون تومانی برق منزل خود خبر داد و نسبت به نحوه محاسبه تعرفه برق اعتراض کرد. سخنگوی صنعت برق کشور نیز در این خصوص توضیحاتی ارائه داد.
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های نماینده شهرستان نهبندان در مجلس شورای اسلامی، چشم انتظاری مردم این شهرستان برای تعرفه برق منطقه گرمسیری به ایستگاه آخر رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۰۴    
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس گفت: بنابر ابلاغ شرکت توانیر از تاریخ 22 تیرماه امسال، بهای برق مصرف خانگی مردم شهرستان نهبندان به مدت 3 ماه یعنی از اول خرداد تا پایان مردادماه جزو مناطق گرمسیر منطقه 4 محاسبه می شود.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
داود رحیمی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این مزرعه در یکی از اتاق های یک کارخانه تولید اکسیژن قرار داشت که با گزارش های مردمی کشف و ماینرهای آن ضبط شد. وی با بیان اینکه صاحب این مزرعه استخراج بیت کوین با سواستفاده از تعرفه برق صنعتی اقدام به استخراج رمز ارز می [...]
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۸ - ۰۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
طی 5 سال آینده تعرفه فعلی بهای برق تغییری نخواهد کرد و با ثابت نگه داشتن تعرفه برق نه تنها قیمت برق افزایش نخواهد داشت بلکه با در نظر داشتن افزایش نسبی قیمت ها، بهای برق برای مصرف کننده ارزان تر هم تمام می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۳:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا بر اعلام پاون، مصطفی رجبی مشهدی صبح امروز در گفت وگوی زنده با شبکه یک سیما با اشاره به اینکه در هفته گذشته برای بیش از 200 دستگاه دولتی و اجرایی پرمصرف اخطار صادر و سپس به اجبار برق آن ها قطع شد ...
سخنگوی صنعت برق کشور در خصوص نحوه محاسبه تعرفه برق ویلاها و سکونت گاه های موقتی در مناطق ویلایی توضیحاتی را ارائه داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۳    
گروه استان ها - تسنیم در گزارشی از تعرفه بالای برق مشترکان نطنزی خبر داد بود که خوشبختانه پس از پیگیری کاهش تعرفه برق بخش بادرود به تصویب هئیت وزیران رسید.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۱   + ۲۸ سایت دیگر  
آخرین وضعیت اجرای سامانه املاک و اسکان از سوی اعضای کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۱:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر گروه انرژی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نیرو و دولت از سال 1397 تا کنون مابه التفاوت تعرفه برق تکلیفی و واقعی را به نیروگاه های خصوصی پرداخت نکرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۹:۴۹   + ۷۳ سایت دیگر  
شرکت توزیع برق با همه ملاحظات مربوط به تعرفه برق پرمصرف ها، از آقای علی کریمی خواسته 4630175 تومان از مبلغ 14617848 تومان را بپردازند. با این حساب علی کریمی مبلغ 9987673 تومان بابت برق مصرفی یک ماه منزلشان، از اقتصاد ملی ایران یارانه دریافت می کند.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۱:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
چند ساعت قبل یکی از فوتبالیست های مشهور، نسبت به مبلغ قبض برق منزل خود در فضای مجازی اعتراض کرد که ماجرای این قبض برق بررسی شد. تهران – اقتصادبرتر – 20 تیر 1400 ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۹:۴۹    
بهای برق کشاورزی شرکت با توجه به گزینه های جدول ارائه شده توسط شرکت برق محاسبه و دریافت می شود. شرکت برق پس از دریافت تعرفه های برق و شرایط عمومی آن ها مشترکین را از نرخ گزینه های مربوطه مطلع می نماید.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۹:۴۹    
شرکت برق پس از دریافت تعرفه های برق و شرایط عمومی آن ها مشترکین را کتباً از نرخ گزینه های مربوطه مطلع می نماید. قیمت برق صنایع فولادی، آلومینیوم، مس، صنایع پالایشگاهی و ... براساس تبصره 15 قانون بودجه 1400 از تعرفه 80 تومانی برای هر کیلووات ساعت به 300 تومان افزایش پیدا خواهد کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۹:۲۹    
به گزارش مشرق مالک شریعتی عضو کمیسیون انرژی مجلس در کانال تلگرامی خود نوشت: تاثیر مهم ریل گذاری مجلس در بند (ز) تبصره 15 بودجه1400 این است که با این مصوبه مجلس، تعرفه برق صنایع بزرگ و پرمصرف با شدت انرژی بالا، افزایش پیدا کرد که در نتیجه، آنها متقاعد شده اند برای مصرف خودشان نیروگاه بسازند. ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۰۹:۱۲    
رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت برق گفت: فعلاً خبری از افزایش تعرفه خرید برق نیروگاه ها نیست و برای افزایش تعرفه برق صنایع اقدام شده؛ اما این افزایش کافی نبوده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعلام افزایش 10 درصدی نرخ گاز از اول ماه ژوئیه (دهم تیر) در فرانسه ممکن است منجر به افزایش تعرفه برق و در نتیجه سر به فلک کشیدن قبوض انرژی فرانسوی ها طی ماه های آینده شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۰۷:۰۵    
موضوع "اقتصاد ایران و جهان در گذر زمان" در این نوشتار به وقایع تاریخی چهارمین روز تیر ماه اختصاص دارد که به طور مستقیم و غیر مستقیم اقتصاد ایران و جهان را متاثر کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مشترکان پُرمصرف برق 23درصد افزایش تعرفه می پردازند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
همین که هوا رو به گرمی می گذارد، این قبض های برق است که دود از کله مشترکین خانگی بلند می کند. مثل فصل زمستان که غول همه قبض ها را قبض گاز تشکیل می دهد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس پایین بودن نرخ تعرفه برق مصرفی برای بیش از70 درصد از مشترکان فارس را از دلایل مستعد بودن این استان برای فعالیت های غیرقانونی تولید رمزارزها عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شماری از کارآفرینان کشورمان در سال مانع زدایی از تولید، گلایه های فراوانی از برخوردهای مدیریتی دارند و می گویند: دولتی ها عقیده ای به مانع زدایی از تولید ندارند و برعکس این شعار عمل می کنند. ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۱:۲۵    
تعرفه آب و برق برای مشترکانی که الگو را رعایت می کنند، 7 درصد و برای مشترکانی که بیش از الگو مصرف دارند 16 درصد افزایش یافته است. اگر مشترکان پرمصرف بتوانند تا پایان فروردین ماه سال 1400، از جمع مشترکان پرمصرف خارج شوند، مشمول افزایش 10 درصدی تعرفه برق نخواهند شد.
ثلاث   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر در گفتگوی اختصاصی با ثلاث در مورد بحث برق ارزان در فصل گرم سال و نرخ تعرفه برق برای استان بوشهر گفت: در 9 ماه از سال مصرف برق استان بوشهر از نوع تعرفه گرمسیری محاسبه می شود. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۲    
بیرجند- رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی گفت: تغییر تعرفه برق بسیاری از اصناف خراسان جنوبی از تولیدی و صنعتی به تجاری باعث شده که شاهد قبض های میلیونی روی میز اصناف باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اصلاح تعرفه برق مناطق گرمسیری سیروان یکی از مطالبات به حق مردم این منطقه بوده که نیازمند پیگیری و ورود مسوولین و نمایندگان در مجلس شورای اسلامی است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۸    
قرارداد انشعاب استخراج رمزارز با تعداد 56 مرکز استخراج رمزارز با ظرفیت 326 مگاوات به صورت قانونی و با تعرفه برق فاقد یارانه منعقد شده است
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۷    
قاسمی با بیان اینکه ردم همیشه در صحنه شهرستان مهران این شایستگی را دارند که مانند دهلران و خوزستان از تعرفه برق مناطق گرمسیری برخوردار شود، گفت: زمینه های لازم برای مشارکت حداکثری مردم این شهرستان در انتخابات فراهم شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۲    
استاندار خراسان جنوبی گفت: همه واحد های تولیدی در خراسان جنوبی از تعرفه برق صنعتی برخوردار می شوند