دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۲۱:۵۳Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دریافت وام»

رکنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: شرایط سخت و گاهی غیرممکن دریافت تسهیلات بانکی به گونه ای شده است که بسیاری از مردم برای دریافت وام با مشکلات زیادی روبرو هستند. یا باید از قبل مبلغی را در بانک سپرده گذاری کنند که ممکن است فرد پولی نداشته باشد یا اینکه شرایط سختی را از جمله ارائه چک و معرفی ضامن های رسمی را پشت سر ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۲    
شرایط ثبت نام وام دانشجویی پیام نور اعلام شد. در ادامه شرایط دریافت وام دانشجویی دانشگاه پیام نور برای هر یک از مقاطع تحصیلی، نحوه بازپرداخت، ضامن مورد نیاز برای دریافت وام دانشجویی پیام نور و سایر اطلاعات ضروری را برایتان گردآوری کرده ایم.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۱    
وام 50 میلیونی بانک ملت بر روی سند ملک پرداخت می شود. وام 50 میلیونی بانک ملت با شرایط خاص به متقاضیان پرداخت می شود. در ادامه شرایط و نحوه دریافت وام 50 میلیونی بانک ملت را بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۰    
صاحبان صنایع می توانند موانع اقتصادی خود را با تسهیلات رونق تولید از پیش روی بردارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا – لاهیجان - مدیرکل بانوان و خانواده استانداری گیلان از قطعی شدن پذیرش سهام عدالت بانوان به عنوان وثیقه برای دریافت وام اشتغال و تسهیلات بانکی خبر داد و گفت : این امر بخشی از مشکل زنان سرپرست خانوار را برای دریافت تسهیلات و خود اشتغالی مرتفع می کند.
یاریزان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از ثبت نام 250 باشگاه ورزشی استان برای دریافت تسهیلات کرونا خبر داد. به گزارش یاریزان ؛ صابر رحیمی با اعلام این خبر به پیگیری هایی انجام گرفته برای ارائه تسهیلات کرونایی به باشگاه داران اشاره کرد و افزود ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس در خصوص دادن وام ازدواج به دختران کمتر از 23 سال و پسران کمتر از 25 سال به مبلغ 100 میلیون تومان بازتاب ها و واکنش های مختلفی به همراه داشته است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر تسهیل پرداخت و دریافت تسهیلات کرونایی، گفت: از مجموع 300 میلیارد تومان تقاضای تسهیلات مربوط به مشاغل آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا تاکنون 189 میلیارد تومان در سطح استان پرداخت شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
مشاور اجرایی سهام عدالت گفت: فعلا نمی توان زمانی برای دریافت وام سهام عدالت مشخص کرد. البته سامانه توثیق هم باید راه اندازی و به سیستم بانکی لینک شود که تقریبا این مراحل انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۰۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون تلفیق مصوب کردند وام ازدواج در سال آینده نیاز به ضامن ندارد و پرداخت تسهیلات به زوج های جوان به اعتبارسنجی که هریک از شعب بانک انجام خواهند داد، منوط خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نمایندگان ایران و ژاپن درباره اجرای پروژه ایجاد بیمارستان به سبک ژاپنی، خرید تجهیزات سنجش آلودگی هوا و دریافت وام ساخت نیروگاه مذاکره کردند.
پرتال دانشگاهی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 04 بهمن 1399 - 23 January 2021 سامانه استعلام شاغلین از سازمان های ذیربط فعال شده است و چنانچه این سامانه، دانشجویی را شاغل تشخیص دهد، دانشجوی شاغل نمی تواند وام دریافت کند. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۰:۵۲    
بانک مسکن به منطور کمک به خانواده ا برای بازسازی و تعمیرات واحد مسکونی شان اقدام به پرداخت وام 40 میلوینی مسکن به متقاضیان وام جعاله می کند. وام 40 میلوینی تعمیرات بانک مسکن که بازپرداخت آن 60 ماهه می باشد، اقساطی معادل 1 میلیون تومان دارند ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۵۷ سایت دیگر  
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اظهار نگرانی از تبعات منفی مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس مبنی بر پرداخت وام ازدواج 100 میلیون تومانی به دختران کمتر از 23 سال و پسران کمتر از 25 سال، گفت: مطابق با آمارسنجی سال جاری این معاونت ...
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس به نقل از مهر، معاونت دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرد: دانشجویان رشته های علوم پزشکی وزارت بهداشت در مقطع دکتری در تمامی دوره ها (روزانه، شبانه، شهریه پرداز، پردیس.. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، از خرید دستگاه های سی تی اسکن، با استفاده از دریافت وام بین المللی خبر داد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه در تشریح جزئیات مصوبه اعضای کمیسیون تلفیق درباره وام ازدواج، افزود: طبق مصوبه اعضای کمیسیون زوج هایی که تاریخ ازدواج آن ها از یک فروردین 97 به بعد باشد مشمول دریافت وام ازدواج 70 میلیونی می شوند ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۹:۱۳   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت گفت: برای نخستین بار بعد از سال 2005 وزارت بهداشت موفق شد، وامی را که حق مسلم ما از مراجع بین المللی است، از بانک جهانی دریافت کند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اخیرا شخصی در شبکه های اجتماعی معروف شده است که با داشتن 3 زن از شرایط خود ناراضی است. این شخص از مسئولین درخواست کرده بود که به او وام دهند تا برای تکمیل دین خود بتواند همسر چهارم را اختیار کند.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۰    
در جریان داد وستدهای روز چهارشنبه، آخرین روز معاملاتی بازار سهام در هفته گذشته تسه 9712 روز مثبت را پشت گذاشت و اندکی افزایش قیمت را در مقایسه با روز کاری قبل به ثبت رساند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۰:۲۲    
زنجان- دادگر، دبیر شورای هماهنگی بانک های استان زنجان گفت: دو هزار و 118 نفر در استان زنجان در انتظار دریافت وام ازدواج هستند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۹:۱۲    
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور ارائه تسهیلات به ناشران این بار از طریق سامانه تحفه اقدام می کند. متقاضیان برای دریافت وام باید در این سامانه ثبت نام کنند.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر قزوین گفت: تلاش شده تا شرایط دریافت وام برای رانندگان تاکسی تسهیل شود زیرا بحث ضامن معمولا با دشواری هایی همراه است.
زرک   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۳    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: پرونده بیش از 30 هزار متقاضی با مجموع تسهیلات درخواستی بیش از 300 میلیارد تومان به بانک های استان معرفی شده است. ...
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور زندان های استان قزوین با بیان اینکه 900 میلیون تومان اعتبار برای وام اشتغالزایی زندانیان آزادشده در نظر گرفته شده است، گفت: اکنون 280 نفر در صف انتظار دریافت وام هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
یک پژوهشگر حوزه جمعیت با بیان اینکه برای نخستین بار در تاریخ بودجه نویسی کشور، دولت برای دریافت وام ازدواج شرط سنی در نظر گرفته است، گفت: در لایحه بودجه دولت در بخش وام ودیعه مسکن، خانواده های 5 نفر به بالا به رسمیت شناخته نشده اند!
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۵:۲۴    
یکی از راه های پرداخت به همراه کنترل هزینه های بازسازی دریافت وام های بهسازی منزل یا پس انداز است که یکی از رایج ترین روش ها برای پرداخت هزینه های تعمیر و بازسازی است ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۷   + ۶۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه از افزایش وام ازدواج از50 به 70 میلیون تومان خبر داد و گفت: پسران زیر 25سال و دختران زیر 23 سال که در شرف ازدواج هستند هر کدام 100میلیون تومان وام ازدواج دریافت می کنند.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه تاکید کرد: وام ازدواج برای سال آینده حداقل 140 میلیون و حداکثر 200 میلیون تومان برای زوجین خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۰:۱۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری دبیر شورای هماهنگی بانک های چهارمحال و بختیاری گفت: جریان کرونا سبب شده است بیش از 90 درصد مردم تراکنش های بانکی خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند و از جمله اقدامات مناسب صورت گرفته در ایام کرونا می توان به دریافت وام کمتر از 16 میلیون تومان ویژه مشاغل آسیب دیده از کرونا ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1400 مجلس گفت: براساس مصوبه امروز این کمیسیون سقف وام ازدواج جوانان با در نظر گرفتن شرایطی برای هر زوج 100 میلیون تعیین شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: تاکنون 800 نیکوکار برای دریافت تسهیلات قزض الحسنه اعلام آمادگی کرده اند و پرداخت تسهیلات به این عزیزان در دست اقدام است.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۲۱:۲۲   + ۸۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 از مصوبه این کمیسیون برای 70 میلیون تومانی شدن وام ازدواج برای هر زوج در سال آینده خبر داد و گفت: همچنین زوج های جوان که سن شان زیر 25 سال باشد، هر فرد 100 میلیون تومان و در مجموع 200 میلیون وام دریافت می کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۶   + ۲۰ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد که متاهل های تهران برای دریافت وام مسکن 240 میلیونی باید حدود 25 میلیون هزینه کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: قیمت اوراق مسکن نسبت به اوایل ماه جاری تغییر چندانی نداشته و بر اساس آخرین قیمت ها، متاهل های تهرانی برای این اوراق باید 24 میلیون و 912 هزار تومان پرداخت کنند.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۷:۴۵   + ۷۴ سایت دیگر  
قیمت اوراق مسکن نسبت به اوایل ماه جاری تغییر چندانی نداشته و بر اساس آخرین قیمت ها، متاهل های تهرانی برای این اوراق باید 24 میلیون و 912 هزار تومان پرداخت کنند.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۸:۴۵    
زوج های تهرانی برای دریافت وام 240 میلیونی مسکن باید حدود 24 میلیون و 912 هزار تومان اوراق تسهیلات بخرند. به گزارش کاماپرس، دغدغه بیشتر زوجهای جوان خرید مسکن است ...
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، دولت در بودجه پیشنهاد داده بود مبلغ وام ازدواج ثابت بماند اما کمیسیون اجتماعی مجلس تصمیم گرفته آن را دو برابر کند. اگر در نهایت وام ازدواج 100 میلیون تومان شود اقساط آن بیش از دو میلیون تومان شده و بازپرداختش حدود 10 سال طول می کشد. ...
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۸۹ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از امکان دریافت وام خرید مسکن بدون نیاز به خرید اوراق تسهیلات و همچنین سپرده گذاری تا 22 بهمن خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وام جعاله مسکن به منظور تعمیرات منزل در بانک مسکن و سایر بانک های تجاری پرداخت می شود. از میان 9 بانکی که تجارت نیوز شرایط آنها را بررسی کرده تسهیلات 5 تا 300 میلیون تومانی عموما با بازپرداخت سه ساله و نرخ سود 18 درصد داده می شود.
فرارو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
وام مسکن تا یک ماه نصف قیمت خواهد بود. آنطور که بانک مسکن اعلام کرده، از امروز 25دی ماه تا 22بهمن لازم نیست برای دریافت وام اوراق مسکن کل اوراق لازم را خریداری کنید. بانک نیمی از این وام را به شکل بدون سپرده در اختیار متقاضی قرار می دهد و منابع آن توسط خود بانک تامین خواهد شد. ...
باریش نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به وضعیت تورم در آذربایجان غربی، افزایش وام ازدواج هم جوابگوی مشکلات جوانان برای ازدواج نیست و سخت گیری بانک ها در تعداد ضامن و سفته برای پرداخت وام معضلی اساسی برای جوانان شده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان قم با اشاره به امضای تفاهم نامه میان وزارت ورزش و جوانان و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک به اماکن ورزشی آسیب دیده به دلیل شیوع کرونا گفت ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد از تایید و معرفی 176 باشگاه ورزشی استان یزد برای دریافت تسهیلات کرونا خبر داد. مسعود شریعتی با اعلام این خبر به پیگیری هایی انجام گرفته برای ارائه تسهیلات کرونایی به باشگاه داران اشاره کرد و افزود ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۳    
بانک مسکن از 25 دی ماه 1399، طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده را در دستور کار شعب مختلف این مجموعه قرار داد. به گزارش کاماپرس، محمود شایان، مدیرعامل بانک مسکن، اعلام کرد: بانک مسکن با هدف خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه و تقویت قدرت خرید متقاضیان مسکن ...
فاکتور صوری نوعی ابزار غیرقانونی برای عملیات حساب سازی فعالان اقتصادی می باشد. این افراد ، فاکتورهای صوری را از شرکت های کاغذی دریافت می کنند تا بتوانند از مزایای آن از جمله ، دریافت وام ، دریافت اعتبار (بستانکاری) از مالیات بر ارزش افزوده ، پولشویی و.. ...
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
با راه اندازی سامانه تسهیلات بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی ، این سامانه آماده ثبت نام از اقشار بازنشسته و مستمری بگیر این سازمان و پرداخت وام قرض الحسنه بازنشستگان به صورت غیر حضوری است. ...
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
ایستانیوز:معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه رقم دقیق وام ازدواج سال 1400 هنوز مشخص نیست، اظهار کرد: این روندی طبیعی است که با تغییر دولت ها پروسه های اجرایی کشور چند ماهی مختل می شود، از این رو با توجه به تغییر دولت در سال 1400 ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۰    
گروه استان- یکی از بزرگترین معضلات برای جوانان، گرفتن وام ازدواج است که برای دریافت آن باید هفت خوان رستم را رد کنند و هر مرحله از آن نیز سخت تر و سنگ اندازی ها بیشتر و بیشتر می شود .