چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۶:۱۲Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دریافت وام»

خودرو بانک   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سانگ یانگ موتورز کره جنوبی سال گذشته برای ادامه فعالیت خود متقاضی دریافت وام 60 میلیارد وون (واحد پول کره جنوبی) شده است، وامی به ارزش تقریبی 53.3 میلیون دلار که خبر از مشکلات بزرگی در شرکت خودروسازی سانگ یانگ می دهد و زمانی این شرایط بدتر می شود که بدانید کمپانی خودروسازی ماهیندرا به دنبال فروش ...
خبرگزاری دانشجو   ۴ ساعت پیش    
یکی از تولیدکنندگان نانومواد در بریتانیا، با دریافت وام 1٫1 میلیون پوندی از بنیاد نوآوری کشورش به دنبال توسعه ظرفیت خط تولید خود است.
پارسینه   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مهندس احمدحیدری اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی برای رفاه دانشجویان و کاهش دغدغه مالی آنها، به چند طریق وام دانشجویی ارائه می دهد. یکی ازاین روش ها این است که خود واحدهای دانشگاه شهریه را تقسیط می کنند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
محرمیان گفت: اجرای درست اعتبارسنجی منجر به تسهیل دریافت وام و حتی پرداخت وام به صورت غیرحضوری و بدون ضامن خواهد شد.
دریافت تسهیلات سهام عدالت و اعطای کارت اعتباری به مشمولان، از جمله طرح هایی است که باوجود رسیدن به مراحل نهایی، همچنان ابهامات زیادی دارد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
یک روز حساب بانکی شان را مسدود می کنند، فردای آن برای استفاده از کارت بانکی شان محدودیت ایجاد می کند و روز دیگر هم برای تسهیلات بانکی پیش پای آن ها سنگ اندازی می کنند. ظاهرا دردسر رفتار سلیقه ای بانک ها در ارائه خدمات به اتباع خارجی تمامی ندارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۵    
اقتصاد نیوز : در دهه های اخیر دولت و بانک های چین به عنوان گزینه ای بسیار جذاب و شریک تجاری غیر قابل صرف نظر برای بسیاری از کشورهای در حال توسعه بالاخص در امور دریافت وام و سرمایه گذاری خارجی بدل شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت گفت: اشخاص که ارزش برگ سهام عدالتشان یک میلیون یا پانصد هزار تومان است با در نظر گرفتن پنجاه درصد به ترتیب مبلغ 14 میلیون و 7 میلیون تومان وام دریافت خواهند کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
روند اعطای کارت اعتباری سهام عدالت از 25 بهمن پارسال برای مشمولان سهام عدالت فراهم شده است که تاکنون فقط دو بانک ملی و تجارت برای صدور این کارت اعلام آمادگی کرده اند.
بانک عامل بخش مسکن در تهران و کلانشهرها 50 میلیون و در سایر شهرها 40 میلیون تومان وام بافت فرسوده با سود 9 درصد پرداخت می کند. ( منبع )
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از پیشنهاد افزایش سقف وام دانشجویی برای سال تحصیلی 1401_1400خبر داد.
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۰    
متاسفانه شرایط سخت دریافت وام ازدواج که به نحوی از سوی بانک ها به جوانان اعمال می شود و آنان را در این شرایط اقتصادی دچار مضیقه می کند، بطوری که وام ازدواج برای جوانان رویای دست نیافته ای شده است و امید می رود که مسئولین این مسیر دشوار پرداخت وام ازدواج را تا حدی تسهیل کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
مجلس تکلیف کرده بود که در سال 1400 مبلغ وام ازدواج برای برخی زوجین 100 میلیونی باشد و سهم فرد از حساب یارانه اش هم بتواند وثیقه دریافت وام قرار بگیرد. اما آنچه امروز مردم با آن مواجه اند وام 70 میلیونی برای همه زوجین و لزوم گروسپاری 16 تا 20 کارت بانکی سرپرست خانوار به عنوان وثیقه است!
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
لابی نخست وزیر پیشین انگلیس با وزارت دارایی دولت بوریس جانسون، برای دریافت یک فقره وام سنگین خارج از نوبت خبرساز و تحقیقات در این زمینه آغاز شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۴۸    
حسن زاده گفت: بنگاه های اقتصادی و اصنافی آسیب دیده ظژ از ویروس کرونا به ازای هر کارگر مشمول دریافت 12 میلیون تومان وام کم بهره به همراه سه ماه تنفس می شوند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بندرعباس - نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: در هرمزگان بالغ بر 200 کارگاه و کارخانه وجود دارد که اشخاص اقدام به دریافت وام کرده و تنها چارچوبی را به صورت نمادین بالا آورده اند.
وقت صبح   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۷۳ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره بانک مسکن از افزایش وام نوسازی بافت فرسوده برای سازندگان حرفه ای به 300 میلیون تومان در تهران خبر داد. به گزارش وقت صبح به نقل از رویداد24؛ محمدحسن علمداری با اشاره به پرداخت وام مسکن بافت فرسوده به 20 هزار واحد ...
مدیر بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول با اشاره به درخواست ایران از این صندوق برای دریافت وام 5 میلیارد دلاری مقابله با کرونا گفت: صندوق بین المللی پول هنوز درحال بررسی این درخواست است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
وام سهام عدالت یکی از تسهیلات ویژه ای است که سهامداران میتوانند از دو بانک ملی و تجارت کارت اعتباری سهام عدالت خود را دریافت کنند. نحوه دریافت وام سهام عدالت در سامانه ایوا بانک ملی را در این خبر میخوانید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۲۶    
کرمی مقدم گفت: 250 پرونده در نوبت دریافت وام خود اشتغالی و خودکفایی کمیته امدادد ملایر هستند که امسال به افراد در نوبت تسهیلات خود اشتغالی پرداخت می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۰۱   + ۲۲ سایت دیگر  
بانک قرض الحسنه مهر ایران یک وام 150 میلیونی به متقاضیان ارائه می کند که به دلیل بالا بودن مبلغ و کارمزد پائین یک درصدی، برای نیازمندان به تسهیلات و وام های بانکی، جذاب و مورد توجه است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس تصمیمات ستاد اقتصادی دولت، سهامداران عدالتی که سهامشان را نفروخته اند می توانند ازمزایای کارت اعتباری دریافت وام خرید کالا از 7 تا 14 میلیون تومان بهره مند شود این افراد به دلیل وثیقه نیمی از ارزش سهام عدالتشان نزد بانک نیازی به ضامن ندارند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
وام سهام عدالت به کلیه سهامداران مستقیم و غیرمستقیم تعلق می گیرد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۰   + ۵۸ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق اصناف ایران گفت: در سه ماه اول سال 1399 اولین وام برای مشاغل آسیب دیده از کرونا تخصیص داده شد. اما شرایط سخت دریافت این وام ها از بانک باعث شد در سه ماهه اول سال گذشته فقط هفت درصد واحد های صنفی مشمول این طرح متقاضی دریافت وام کرونا شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: درخواست وام از صندوق بین المللی پول حق ما است و دریافت آن مشروط به هیچ شرطی نخواهد بود. به گزارش اقتصادآنلاین، عبدالناصر همتی روز چهارشنبه درخصوص دریافت وام از صندوق بین المللی پول برای مقابله با پیامدهای اقتصادی شیوع کرونا توضیحاتی ارائه کرد و افزود ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۲۱   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور اعلام کرد، یک خانوار سه نفره دارای برگ سهام عدالت 500 هزار تومانی، می تواند تا 21 میلیون تومان اعتبار در قالب کارت اعتباری سهام عدالت دریافت کند. کارت اعتباری به پشتوانه سهام عدالت ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۱۰   + ۹۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور اعلام کرد، به ازای هر برگ سهام عدالت یک میلیون تومانی 14 میلیون اعتبار و برای هر برگ سهام عدالت 500 هزار تومانی 7 میلیون تومان اعتبار در قالب کارت های اعتباری سهام عدالت لحاظ می شود.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نرخ وام صندوق بین المللی پول بسیار پایین است و شرایط خاصی ندارد، گفت: درخواست وام از صندوق بین المللی پول حق ما است اما تاکنون هیچ پاسخی را دریافت نکرده ایم. ...
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۳۲   + ۵۳ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: درخواست وام از صندوق بین المللی پول حق ما است و دریافت آن مشروط به هیچ شرطی نخواهد بود.
روحانی گفت: تصویب کردیم کارت اعتباری در اختیار مردم قرار گیرد. پشتوانه این کارت اعتباری می تواند سهام عدالت باشد. برای برخی به ازای هر نفر 7 میلیون تومان و برای برخی 14 میلیون تومان اعتبار خواهد داشت.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اگر از دامادهای زیر 25 سال و عروس خانم های زیر 23 سال باشید وام ازدواج 200 میلیونی به شما تعلق می گیرد و در غیراین صورت وام ازدواج شما جمعا 140 میلیون تومان است اما شاید بد نباشد بدانید با این وام ها چند قلم از لوازم جهیزیه قابل خریداری است. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۵    
مسکن و افزایش بی ضابطه و نجومی قیمت های آن، یکی از اصلی ترین مشکلات مردم در سال گذشته بود که همین موضوع سبب شد تا مجلس نیز در قالب بودجه 1400، بانک ها را به پرداخت تسهیلات 360هزارمیلیاردتومانی ساخت مسکن مکلف کند و واجدین شرایط در اولویت دریافت وام 300میلیون تومانی ساخت مسکن باشند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون اعتباری یکی از شعب بانک ملت اصفهان گفت: معمولاً در اواخر هر سال، به دلیل حجم کاری که در بانک ها وجود دارد تسهیلات دهی متوقف می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
افرادی که یک سال از ترک اعتیاد آن ها می گذرد می توانند با شرکت در دوره های آموزشی و دریافت مدرک فنی و حرفه ای نسبت به دریافت وام خوداشتغالی اقدام کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی دانشجویان این دانشگاه می توانند تا 20 اردیبهشت ماه سال جاری برای دریافت وام ویژه دکتری ثبت نام کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
محمد مهدی تندگویان گفت: ابلاغ لایحه وام ازدواج تا زمان تدوین دستورالعمل و ابلاغ اعتبارات جدید قریب به سه ماه طول می کشد بنابراین تا خردادماه زمان لازم است تا پرداخت وام ازدواج با مبلغ تصویب شده، اجرا شود.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۵۵    
در حال حاضر وزارت راه و شهرسازی از شیوه تازه پرداخت وام ودیعه مسکن رونمایی نکرده است، اما احتمالا راهکار ثبت نام و دریافت وام اجاره مسکن 1400 نیز همچون گذشته خواهد بود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تا 25 فروردین ماه ثبت تقاضای وام شهریه توسط دانشجویان در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان فعال است و سقف شهریه از یک میلیون تا 5 میلیون در مقاطع مختلف تعیین شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری ملک هفت از اولین سامانه محتوایی تخصصی در حوزه ملک و مسکن در ایران است.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مهلت درخواست وام های تحصیلی، ضروری و شهریه برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1400-1399 را تا تاریخ 25 اردیبهشت 1400 اعلام کرد.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع آگاه تصریح می کند که اگر دولت بایدن به این نتیجه برسد که مذاکره در مورد بازگشت کامل به توافق زمان زیادی می طلبد، یک تصمیم معتدل تر می گیرد و احتمالا واشنگتن راه های دیگری برای کاهش مشکلات اقتصادی ایران مانند هموار کردن راه دریافت وام از صندوق بین المللی پول یا تسهیل رسیدن کالا های انسانی به ...
ثبت تقاضای وام شهریه توسط دانشجویان در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان تا 25 فروردین فعال بوده و سقف شهریه از یک میلیون تا 5 میلیون در مقاطع مختلف تعیین شده است.
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
دریافت وام اعتباری سهام عدالت از 25 بهمن سال گذشته برای مشمولان این سهام امکان پذیر شده است و تا کنون فقط دو بانک برای اعطای این کارت اعلام آمادگی کرده اند و متقاضیان می توانند به صورت غیرحضوری کارت خود را دریافت کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ثبت تقاضای وام شهریه توسط دانشجویان در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان تا 25 فروردین فعال بوده و سقف شهریه از یک میلیون تا پنج میلیون در مقاطع مختلف تعیین شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
با وجودی که صندوق بین المللی پول به عنوان نهادی مستقل و با عملکردی دور از مسائل سیاسی و ... باید رسالت کاری خود را در قبال پرداخت وام به کشورهای عضو در شرایط خاص انجام دهد اما بیش از یک سال است که به درخواست وام 5 میلیاردی ایران پاسخ نداده است و گوش به فرمان آمریکاست.
اقتصاد آنلاین / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
بر اساس آخرین قیمت های اوراق مسکن، متاهل های ساکن تهران برای این اوراق باید 27 میلیون و 72 هزار تومان پرداخت کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: روز 12 بهمن ماه برای مجردان و متاهلان ارزانترین روز برای دریافت وام مسکن بوده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدعزت الله ضرغامی، عضو شورای عالی فضای مجازی در توییتر نوشت: عامل اصلی گرانی و تورم، خلق پول بی ضابطه و افزایش نقدینگی توسط بانک هاست. این فساد قانونی! که ناشی از عدم باز پرداخت وام های کلان از سوی اصحاب ثروت و قدرت است، باید به نفع مردم و حفظ ارزش پول ملی متوقف شود. ...