پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۷:۱۸Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فیش حقوقی»

سلام نو / طلا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۱۵   + ۳۸ سایت دیگر  
موسسه مطالعات تاریخ معاصر با انتشار تصویر حکم صادره برای یک معلم کلاس چهارم ابتدایی، میزان حقوق نامبرده را نیز اعلام کرده است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۲۷   + ۵۸ سایت دیگر  
روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: با توجه به خطای نرم افزاری، متأسفانه پرداخت حقوق اسفند با کسوراتی همراه بوده و به دنبال پرداخت مابه التفاوت، در ساعات آینده هستیم. ...
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۲:۲۲   + ۷۵ سایت دیگر  
اعضای شورای عالی کار بر سر افزایش حداقل دستمزد کارگران برای سال 1402 به توافق رسیدند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه درباره فیش حقوقی اسفند فرهنگیان را در ادامه بخوانید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر ساری ضمن رونمایی از فیش حقوقی و حکم کارگزینی خود، گفت: من قبل و بعد شورا هیچ تغییری نکردم، هدفم ارائه خدمت باکیفیت به مردم شهر است و کم شدن وابستگی شهرداری ساری به لحاظ درآمدی به ماده 100 است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران نسبت به انتشار فیش حقوقی 30 میلیون تومانی یک کارمند شورای اسلامی شهر تهران واکنش نشان داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران نسبت به فیش حقوقی 30 میلیون تومانی یکی از پرسنل شورا واکنش نشان داد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۵۶    
مدتی است انتشار فیش حقوقی دختر 20 ساله عضو شورای شهر تهران به عنوان رییس دفتر این عضو شورا به سر خط خبرها تبدیل شده است، اتفاقی که نهایتا همزمان با ورود وزیر کشور به مسئله و فشار رسانه ها، موجب استعفایش شد. هر چند حواشی درباره دیگر انتصابات فامیلی در شورای شهر ادامه دارد ...
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تأکید کرد: خود اعضای شوراهای شهر و روستا که باید ناظر بر عملکرد شهرداری ها باشند به حقوق های نجومی آلوده شده و دستگاه نظارتی باید به فیش های فاش شده از شورای شهر تهران ورود کنند ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران از پیگیری موضوع برای صحت و سقم فیش حقوقی 30 میلیون تومانی در فضای مجازی خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه واریز حقوق بهمن فرهنگیان عیدی در فیش حقوقی درج نمی شود. پرداختی مربوط به رتبه بندی معلمان در این ماه نحواهد بود.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۰:۳۴    
به گزارش اینتیتر به نقل از منیبان، بر اساس اطلاعیه واریز حقوق بهمن فرهنگیان، عیدی در فیش حقوقی درج نمی شود. پرداختی مربوط به رتبه بندی معلمان در این ماه نحواهد بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه واریز حقوق بهمن فرهنگیان عیدی در فیش حقوقی درج نمی شود. پرداختی مربوط به رتبه بندی معلمان در این ماه نحواهد بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فیش حقوق بهمن ماه بازنشستگان کشوری بر روی سایت صندوق بازگذاری شد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه واریز حقوق بهمن فرهنگیان عیدی در فیش حقوقی درج نمی شود. پرداختی مربوط به رتبه بندی معلمان در این ماه نحواهد بود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۱    
واریز حقوق بهمن ماه کارکنان و شاغلان آموزش و پرورش در حال انجام است. بر همین اساس جهت مشاهده فیش حقوقی و جزئیات می توانید به سایت پنجره واحد الکترونیک مراجعه کنید.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۸:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از راهبرد معاصر، واریز حقوق بهمن ماه کارکنان و شاغلان آموزش و پرورش در حال انجام است. بر همین اساس جهت مشاهده فیش حقوقی و جزئیات می توانید به سایت پنجره واحد الکترونیک مراجعه کنید.
فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
کشف راز های تمدن بشر که در طول هزاران سال مخفی مانده است، برای اغلب مردم جذاب است. راز هایی که افشای آن ها جهان بعد خود را تغییر می دهند و نگرش های پیشین را با چالش روبرو می کنند. در چنین شرایطی باستان شناسی وظیفه آشکارسازی رازهای گذشته را بر عهده دارد.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فیش حقوقی یک سرباز رومی که در جنوب فلسطین یافت شده، جزئیاتی جالب از زندگی نظامی در امپراطوری روم را برای ما آشکار می کند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) پاوه در مراسم تجلیل از فرهنگیان حامی طرح اکرام ایتام و محسنین این شهرستان گفت: 307 فرهنگی پاوه ای ماهانه با اعلام رضایت خود مبالغی از فیش حقوقی آن ها کسر و برای حمایت از 650 حامی بومی، صرف می شود.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از راهبرد معاصر، بر اساس آخرین اخبار رتبه بندی معلمان طبق هماهنگی انجام شده با امور اداری و مرکز برنامه ریزی وزارت ضمن دریافت نگارش جدید پرسنلی جهت ارسال فرم یک به سیستم حقوق نیازی به صدور احکام رتبه بندی قطعی و دریافت فرم 2 جدید نمی باشد و حقوق بدون دریافت حکم جدید ارسال ...
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۵:۰۹    
فاش نیوز - جانبازان مشمول تبصره یک خواستاره اعمال هر چه سریعتر ماده 51 در فیش حقوقی خود شدند. بسم الله الرحمن الرحیم معاونت محترم تعاون بنیاد شهید، جناب پاکدل ...
برترین ها / وبگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۵:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی درباره رقم حق اولاد و عائله مندی کارمندان و کارگران برای سال آینده توضیحاتی ارائه داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: حقوق عائله مندی و اولاد در فیش حقوقی سال آینده کارکنان دولت، 6 برابر خواهد شد.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۵۶   + ۵۲ سایت دیگر  
به گفته سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد، حقوق کارکنان دولت در سال 1402، 15 تا 25 درصد افزایش می یابد اما حقوق میانسالان افزایش نمی یابد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۴۷    
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: حقوق عائله مندی و اولاد در فیش حقوقی سال آینده کارکنان دولت، 6 برابر خواهد شد.
میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: سال آینده حق اولاد و عائله مندی به ترتیب 600 هزار و 300 هزار تومان خواهد بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۹:۳۸    
فیش حقوقی به دلیل ارائه اطلاعات دستمزدی مستخدمین از جمله کسورات بیمه، یکی از مهم ترین اسناد حسابداری و مالی برای کلیه استخدام شدگان به ویژه در محاکم قضایی محسوب می شود.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
جمعی از راهبران با در اختیار قرار دادنِ فیش حقوقی خود، خبر حقوق 25 تا 45 میلیون تومانی را خلاف واقع دانستند و گفتند: حقوق 15 میلیون تومانی برای 9 تا 12 ساعت کار، با توجه به سختیِ و حساسیتِ بالای کار و همچنین با توجه به اینکه خط فقر رسمی در تهران 15 میلیون تومان اعلام شده ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ماجرای پرسروصدای انتشار فیش حقوقی 33میلیون تومانی دختر 20ساله یکی از اعضای شورای شهر تهران و از آن مهم تر توجیه آزاردهنده موسپیدکرده های شورای شهر تهران، بار دیگر زخم کهنه جرم انگاری رانت را به میان افکار عمومی آورده است تا شاید این بار بتواند از هفت خان تعارض منافع عبور کند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
بعد از انتشار فیش حقوقی ده ها میلیونی دختر دهه هشتادی نرگس معدنی پور، و اخراج او از مجموعه، حالا حسین صارمی از فعالان مجازی جبهه انقلاب اسلامی از عودت پسر معدنی پور به یگان خدمتی از محل رانتی خدمتش در شهرداری تهران خبر داده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۵:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
آرمان ملی نوشت: حاشیه در پی حاشیه و پرونده بر روی پرونده؛ روایتی تلخ از مدیریت شهری برخی اصولگرایان است! همان اصولگریانی که تابلوی پاکدستی در دست داشتند و به متهم کردن رقیب می پرداختند. کار، بیخ پیدا کرد / ورود وزیر کشور به جنجال فیش حقوقی 33 میلیونی دختر عضو شورای شهر تهران ...
برترین ها / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
چرا قبل از رسانه ای شدن این فیش حقوقی، نهادهای نظارتی و رئیس شورای شهر به این ماجرا ورود نکرده است؟ برای آنها سوال پیش نیامده است که یک دختر بسیار جوان با چه سابقه کاری و چه روزمه ای چنین دریافتی دارد؟
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
پس لرزه های افشای یک فیش حقوقی ادامه دارد و هرچه بیشتر درباره آن توضیح می دهند، بر ابهامات پیرامونش افزوده می شود تا جایی که رسیدگی فوری به پرونده عجیبی که شکل گرفته ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
همدان- مدیرکل بهزیستی استان همدان گفت: پویش شکر نعمت ویژه حقوق بگیران سازمان ها و شرکت های استان همدان با اهدای ماهانه معادل ریالی چهار رقمی پایانی فیش حقوقی برگزار می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۶:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، انتشار فیش حقوقی 26 میلیونی دختر دهه هشتادی عضو شورای شهر تهران این روزها صدای اعتراضات زیادی را بلند کرده، بگونه ای که از هر قشر جامعه از استاد دانشگاه تا کارگر ساده به فیش حقوقی دختر عضو شورای شهر که مسئول دفتر مادرش بود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۰۶:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
روزنامه اطلاعات نوشت:ماجرای افشای فیش حقوقی 33 میلیون تومانی دختر 20 ساله یکی از اعضای شورای شهر تهران که دیپلمه بود و دفتردار مادرش شده بود جنجال برانگیخت.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فرارو- کانون خبرسازی های هفته جاری، با خبر اعدام یک ابر جاسوس آغاز و با چند رخداد جنجالی بزرگ ادامه پیدا کرد. بر خلاف بسیاری از وقایع، رخداد های خبرساز هفته جاری می توانند در روز ها و هفته های آتی نیز همچنان جنجالی و کانون مجادلات رسانه ای-مجازی باشند. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۵:۳۷    
بررسی روند انتشار توئیت ها شاخص مهم و مفیدی برای واکاوی و تحلیل مسیر و سرعت انتشار تولیدمحتوا در این موج بوده است. 21 و 22 دی ماه شاهد افزایش ناگهانی واکنش ها در این باره بودیم و پس از یک روز کاهش تولیدمحتوا به یکباره شاهد افزایش محتوای توئیتری از 24 تا 25 دی ماه بوده ایم. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بررسی الزامات دستور وزیر کشور برای پیگیری انتصاب فامیلی در شورای شهر/ وزیر کشور به معاون عمرانی وزارت کشور دستور داد مسایل مطرح شده درباره فیش حقوقی یکی از اعضای دفتر عضو شورای شهر تهران را بررسی و نتیجه را گزارش کند.
فرهیختگان   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۰:۰۲    
زینب مهدوی، عضو انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر: قریب به یک هفته ای می شود که انتشار فیش حقوقی مدیردفتر یکی از اعضای شورای شهر تهران، که از قضا دختر آن خانم بود، فضای مجازی را پر کرده ...
خبرشهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۳:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مجتبی طهماسبی آشتیانی افزود: بیمه شدگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی با ورود به سامانه خدمات غیرحضوری این سازمان به آدرس https://es.tamin.ir و ورود به بخش فیش حقوقی مستمری بگیران و مشاهده فیش حقوقی مستمری بگیران می توانند فیش حقوقی خود را در ماه های مختلف مشاهده و چاپ کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
اکوایران : انتشار فیش حقوقی دختر نرگس معدنی پور، رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی در فضای مجازی و از سوی یکی از کانال های اصولگرا واکنش افکار عمومی را در پی داشت.
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۶   + ۴۳ سایت دیگر  
چمران، رئیس شورای شهر تهران درباره فیش حقوقی دختر عضو شورای شهر گفت: اعلام شده که به حقوق رئیس دفتر یکی از اعضا رسیدگی شود. گفته ایم که فیش را بیاورند تا جزئیات را بررسی کنیم تا متوجه شویم چگونه به این مبلغ رسیده و چه میزان از آن معوقه بوده است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
شهید فخری زاده، دانشمندی که 20سال در فهرست یک ترور اسرائیل بود و خدمت شایانی در حوزه دفاعی-هسته ای برای ایران انجام داد با مدرک فوق لیسانس و درجه سرتیپی حقوق عجیبی می گرفت.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
انتشار فیش حقوقی فاطمه منصورلی دختر نرگس معدنی پور عضو شورای ششم شهر تهران توسط یک کانال فعال در رسانه های اجتماعی که در معرفی خود نوشته جبهه آتش به اختیار رسانه انقلاب ابعاد تازه ای از جذب و به کارگیری نیروی انسانی در شورا و شهرداری را روشن کرده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : انتشار فیش حقوقی دختر نرگس معدنی پور رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران جنجال زیادی به پا کرد.